Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Toppu

3 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri Apr 16, 2021 7:11 pm

Sídlo klanu Toppu

V aktuálnom stave sa jedná výlučne o rozľahlý trávnatý pozemok nachádzajúci sa v južnej časti Tsukiyami neďaleko prístavu. Hranice pozemku z jednej strany tvorí pobrežie a vačšej zostatkovej časti lemujúce kamenné opevnenie hradby. Na pozemku sa zatiaľ nenachádzajú žiadne budovy, rovinatý terén však dovoľuje všestrannú možnosť ďalšej výstavby.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri Apr 16, 2021 7:31 pm

Po dlhom cestovaní z hľadania nového mesta pre život a následnej nečakanej úlohe mal konečne Toshio čas ísť si prehliadnuť pozemok, ktorý mu Hashiru tak ochotne poskytol, aby si na ňom klan Toppu mohol vybudovať svoje vlastné sídlo. Trvalo to, kým prešiel od centra až k prístavu, ktorý si len letmo prehliadol, pretože ho viac zaujímal samotný udelený pozemok. Na prvý pohľad to bolo rozhodne rozľahlé miesto, takže plochou Hashiru rozhodne nešetril a aj umiestnenie sa Toshiovi náramne pozdávalo.
Hneď, ako vstúpil na pozemok neodolal možnosti vychutnať si tú skutočnosť reálneho vlastníctva nehnuteľnosti. Aby sa v tom však utvrdil zložil niekoľko ručných znamení a po celom obvode hranice pozemku sa utvorila lávová cestička, ktorá však potom rýchlo zchladla na tvrdú, čiernu nepriepustnú horninu. Potom si Toshio urobil menšiu prechádzku, až kým nezastal na vyvýšenom mieste nad pobrežím, kde bol výhľad na rozsiahlu vodnú plochu.
,, Tu to bude postačovať." pomyslel si a posadil sa do hustej trávy. Po niekoľkých hlbokých nádychoch začal s vytváraním vlastnej techniky Yōton: Yōgangen. Zatvoril pritom oči, aby sa mohol pokojne sústrediť a vychutnávať si okolité ticho a vánok vetra na tvári, zatiaľ čo hlboko pod povrchom pozemku vytváral rozsiahle lávové jazero.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sun Apr 25, 2021 9:18 pm

Kdo ví, co mě sem přivedlo. Možná jsem potřebovala trochu toho přátelského pošťuchování, možná jsem se mu chtěla "odvděčit" za snahu mě unést... a nebo jsem (ale taky jenom možná) i já měla srdce a dovedl mě sem fakt, že byl jediný ze dvou lidí, se kterými jsem za posledních pár týdnů strávila větší množství času. A to už v našem světě něco znamená, nu ne? 

Na vyvýšeném místě jsem ho zahlédla už z dálky, vypadal přitom nadmíru soustředěně. V očích mi šibalsky blesklo. Příležitost! Předpokládala jsem, že by v Tsukiyamě nečekal žádné nebezpečí, navíc na svém pozemku, o kterém mi Hashiru řekl, když jsem Toshia navrhla pro post v mojí nové elitní jednotce shinobi. Na druhou stranu byl vysoký rank a já jsem ho nechtěla podceňovat, ani když šlo o zcela nevinný plán. Tiše jsem se k němu plížila, krok za krokem, a dávala jsem si pozor, aby mi pod nohami nepraskla ani jedna větvička.

Těsně za jeho zády jsem se postavila na špičky a zezadu jsem mu položila ruce na oči.
"Kdo je to?" pronesla jsem tiše, v hlase mi už téměř zvonil potlačovaný smích. 
Asi byl zbytečný risk plížit se k A-rankovým shinobi, kteří by po vás mohli mrštit lávovou kouli. Na druhou stranu má nálada okamžitě stoupla o sto padesát procent, a to jsem ani nebyla u konce.
"Toshio-kun!" neodpustila jsem si hravé oslovení jménem.
"Arigato, Hashiru-kun."
Ano. Tohle rozhodně bylo příjemné. Snad si nemyslel, že se mě zbaví tak rychle.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon Apr 26, 2021 12:40 am

V tej chvíli mal všetok času sveta, ktorý mohol využiť k tomu, aby pripravil ideálne podmienky pre vytvorenie klanového sídla ku ktorým samozrejme patrila aj zásoba materiálu potrebného pre jednoduché a nenáročné používanie klanových techník. Láva pod povrchom sa postupne hromadila ukladala v čoraz väčšej hĺbke. Keďže pre jej využitie k technikám postačovala aj jej spevnená schladená forma, tlačil ju postupne Toshio vyššie k povrchu.
,, Pri západe slnka, ktoré zapadá po mojej pravici a osvetľuje mi oči, ak by som ich otvoril." napadlo ho v prvom momente, keď zacítil, ako niekto stúpil na hranicu pozemku ďaleko za jeho chrbtom, ktorú počas obeda vytváral a narušil ju.
,, Vietor mi veje priamo do tváre, takže nie je jedinej možnosti, žeby som niekoho zacítil."premýšľal ďalej, keď cítil skutočne veľmi jemné otrasy, keďže jeho technika postupne vytláčala k povrchu tvrdý horninový materiál preplnený jeho chakrou.
,, Niekto tak ľahký, aby nezanechával stopy a mal odvahu sa ku mne priblížiť na blízko. To mi niekoho pripomína." zhodnocoval a premýšľal či vie niekto o jeho aktuálnej pozícii, avšak nevedel o takom nepriateľovi, ktorý by vedel o tom, že vôbec existuje. S každým okamihom, ktorý v jeho hlave trval snáď večnosť jeho inštinkty kričali, aby sa siahol po zbrani a hrozbu bezodkladne a elegantne eliminoval. Inštinkty, ktoré netušili, že teraz si voľne pozbavovať života nemohol kohokoľvek si zmyslel, ako tomu bolo predtým. Z tohto váhania ho v momente vytrhol dotyk cudzích dlaní, ktoré mu zakryli oči a zvonivý tichý hlas, tlmený smiechom, ktorý dlho síce nepoznal, no v jeho mysli zarezonoval viac než ktorýkoľvek iný. Ako však sedel na zemi, obratom po jej otázke upustil od ručného znamenia, ktorým udržiaval svoju techniku a schmatol Rin za sebou a celou silou ju cez seba prehodil, aby dopadla na chrbát pred neho. Z tohto pohľadu to vyzeralo trochu bolestivo. Toshio však nelenil a do svojich dlaní zovrel tie jej. Keď započul svoje meno, prekvapilo ho to ešte viac. Otvoril preto svoje oči, ktoré vplyvom techniky mali sýtočervenú farbu. Nahol sa tvárou dopredu tesne nad tú jej.
,, Myslím, že naše atypické puto, ktoré nás zväzovalo sa stalo ešte viac špeciálnym. Keď si však moje meno objavila, už nič záhadného pred sebou nemáme. A ja sa buď toho mena vzdám alebo ťa donútim ho navždy zabudnúť. Ešte kvôli nikomu som sa ho nevzdal..." prehovoril tichým hlasom s tým, že sa jej snažil niečo naznačiť a popri tom nahol hlavu mierne na pravú stranu. Jej dlane pritom stále zvieral pevne v tých svojich a bol ich pripravený rozpáliť v sebaobrane.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Kagayaki Rin Mon Apr 26, 2021 7:58 am

Pohyb, kterým mě přišpendlil k zemi, by obvykle nejspíš vyvolal bolest, ale já jsem si uvědomila, že sotva cítím jeho ruce v mých, natož zbytek těla. Prokletím uživatelů blesku koneckonců je právě ztráta citu v celém těle nebo přinejmenším v rukou, kterými s bleskem manipulují nejčastěji, minimálně tedy v případě mého Kuroi Kaminari. Mohla jsem se převléknout, vykoupat a chvíli si po misi odpočinout, ale to nemohlo nic změnit na faktu, že jsem jen před pár hodinami nasazovala jednu A-rankovou techniku za druhou. 
"Když už je u toho, masáž by se hodila."
Ostatně jsem si byla jistá, že to poznal, přece jen jsem nevyvinula žádnou snahu se v tu chvíli bránit. 

"Tyká mi?"
Spokojeně jsem mu věnovala zářivý úsměv, žádnou jinou reakci jsem od něj ani nečekala. Ostatně proto jsem se na jeho jméno zeptala. 
"Žádný strach, jakkoli mi Tvá společnost chyběla, mám i dobrý důvod tu být," pronesla jsem a významně jsem na něj upřela antracitové oči. "I proč jsem se zeptala na Tvé jméno a proč mi ho Hashiru prozradil."
Nebylo nač zapírat můj zdroj informací, ani jsem nepředpokládala, že by kdokoli jiný jeho jméno znal, ne s jeho zásadami. Ostatně proto by se mu má nabídka mohla líbit, i když úkoly jsem pro něj měla hned dva. 
"Jsem si jistá, že bude mít ze spolupráce se mnou ohromnou radost."

Chvíli ležet bylo ve skutečnosti příjemné, jen jsem se bála, že se mi takhle podaří usnout dřív, než se domluvíme. Tiše jsem povzdechla a pozvedla obočí.
"Víš, v sedě by se nám povídalo lépe. Nebo nejsi ani trochu zvědavý?"
Nevypadala jsem, že bych se chystala jeho jméno zapomenout, ale třeba mu má následující slova nabídnou jiné východisko z tak zvláštní situace.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon Apr 26, 2021 1:59 pm

,, Nech by už moja prítomnosť v blízkosti tej tvojej bola akokoľvek mysli, či telu príjemná neviem o dôvode, ktorý by zakladal opodstatnenie pre znalosť môjho mena. Nehovoriac o tom, že existujú striktné dôvody, prečo ho nikde neuvádzam... nehovoriac o tom, že je slušnosťou a dobrým vychovaním sa na meno spýtať a k odpovedi vytrvať." odpovedal jej pokojným hlasom a popritom si ju pohľadom prehliadol. Bola úplne uvoľnená, bez známky jediného napätia, či náznaku vzdoru, ktorým by sa chcela brániť. Dýchanie mala pravidelné, aj keď bolo vidieť, že po tom dopade na chrbát a zadok sa takmer ani nepohla. To mohlo značiť jediné, že nemala záujem míňať zbytočne energiu a chcela šetriť organizmus pred námahou.
,, Ale, čo by som povedal o vychovaní, keď si do môjho domu prišla obutá. Koľká nezdvorilosť." pokrútil hlavou a pohľadom sa zahľadel do jej očí z ktorých nespúšťal pohľad, no jej požiadavku však vehementne a absolútne ignoroval. Takmer by ju prešiel aj mlčaním, no zdalo sa mu to až nezdvorilé.
,, História učí, že strata vyvýšenej pozície končí v každom prípade neblaho... posledný o ktorom viem, prešiel takmer o všetky končatiny a ošľahaný lávou. Jeho životné funkcie do konca jeho života zabezpečovali prístroje. A hoc aj by som prihliadol na naše atypické puto je len jediný spôsob, ako sa prebojovať hore, tak aby som to dopustil." pokrčil ramená aj so svojím suchým a ťažko postrehnuteľným humorom, ktorý ani neočakával, žeby ako narážku pochopila.
,, Navyše cením si tvoju starosť o môj potenciálny diskomfort pri vedení našej konverzácie, ale pre tento raz ti ponechám výhodu ležať, podo mnou. Takže vrav..." nadýchol sa zhlboka a jeho oči stratili červenú farbu.
,, ... čo je tak dôležité, že si ochotná preto tak riskovať?" spýtal sa.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Hashiru Senju likes this post

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Kagayaki Rin Mon Apr 26, 2021 2:19 pm

"Hah."
Toshio mě bavil. Zůstat ležet mi nevadilo, naopak jsem si příjemně protáhla záda. Jen mě to lehce uspávalo a to jsem si nemohla dovolit, bylo tedy na čase se téhle starosti zbavit. Ještě jsem se trochu posunula, aby mě pouzdro s katanou netlačilo do zad.
"Jeden případ, ve kterém je pro mě nutné znát Tvé jméno, Tě nenapadl," odvětila jsem se stále stejným, ležérním úsměvem. "A to tvé přidělení do mé jednotky." 
Chvíli jsem si pohrávala s myšlenkou říct, že se stal mým "podřízeným," což by bylo akurátnějším vyobrazením situace, přece jen to byla má jednotka, na druhou stranu jsem mu chtěla dát najevo, že respektuji jeho sílu a proto jsem si ho pro tuto práci vybrala. A v rámci přátelského pošťuchování. Říkala jsem tak jasně jedno - oficiálně by spadal pod mou jednotku, ale já s ním hodlám jednat jako s rovnocenným kolegou. Neupřesnila jsem, že to byla má a ne Hashirova volba, přestože mi ji posvětil. Na jeho plané výhružky jsem nereagovala, kdybych chtěla, mohlo celé mé tělo začít vydávat bleskové výboje, ale narozdíl od Toshia není mým zvykem vyhrožovat svým kolegům.

"Samozřejmě, účel této elitní jednotky by poněkud zkompromitovalo, kdyby v ní sloužil někdo, kdo v ní vlastně nechce být, proto jsem Ti to přišla sama ne oznámit, ale dát Ti na výběr," podotkla jsem. "Nicméně by mě Tvé odmítnutí překvapilo, jelikož Ti nabízím práci, kde opravdu nikdo nesmí znát Tvé jméno, utajení, elitní mise a přístup k tajným informacím o Tsukiyamě." 
Podrobnosti jsem si zatím nechala pro sebe, ale bylo na mě vidět, že si s touto nabídkou poměrně věřím. Toshio už měl přece jen malý vroubek - jeho styl boje a tajnůstkářství ho vedly k boji proti mně, i když mi měl pouze předat vzkaz a přátelsky mě sem doprovodit. Stručně řečeno jsem mu nabízela udržet si jeho styl boje a identitu i ve vesnici, která jim neholdovala.

"Pravá kapsa mého kimona," navedla jsem ho. "Jestli si troufneš." 
Našel by v ní malou zapečetěnou lahvičku - tento fakt byl hned jasný z množství znaků, které ji pokrývaly, a občasné bleskové výboje ho lehce šimraly v rukou.
"Tvůj první úkol. Musím odejít na jinou misi a do vystavění trezoru a sídla naší organizace nepovažuji za bezpečné nosit nejcennější věc, která nám byla svěřena, s sebou kamsi do světa. Svěřuji ji proto Tobě." 
Důvěra, kterou jsem v něj tímto vkládala, poněkud předčila fakt, že mě stále držel u země.
"Když se ji někdo pokusí otevřít bez mé přítomnosti, vybouchne. Nicméně, k tomu by nemělo dojít, má pro nás nevyčíslitelnou hodnotu."
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon Apr 26, 2021 2:44 pm

Pozorne ju počúval spoločne s každým jej vysloveným slovom smerom k nemu, ktoré znamenalo pracovnú ponuku, ktorá sa jednoducho u shinobiho neodmieta. Podstata toho, čo mu ponúkala bola skutočná životná náplň podstaty a zmyslu existencie shinobi. Pri takej ponuke skutočne nemohol, ani len zaváhať. Preto to pre neho nebola otázka voľby, ale samozrejmosť na také niečo odpovedať kladne. Hlavu naklonenú na pravú stranu preto narovnal a nespúšťal z nej oči, bez vyslovenia jediného slova. Na jej pokyn jej pustil ruky zo svojich dlaní a tvárou sa nahol viac dopredu k tej jej, keďže sa zároveň potreboval natiahnuť do vrecka jej kimona.
,, Ako málo stačí k tomu, aby sa naše jedinečné atypické puto, pretavilo v pracovný vzťah založený na podriadenosti. Skutočne veľa nechýbalo k tomu, aby som Vás mohol..." prehovoril tichým hlasom zatiaľ, čo pri nerušenom kontakte vyťahoval z vrecka jej kimona zapečatenú fľaštičku. Zároveň však zámerne z jeho rukáva vypadla malá, čierna, obsidiánová gulička, ktorá dopadla do vrecka jej kimona, kým on vyťahoval ruku s fľaštičkou z jej kimona smerom k sebe. Občasné údery elektriny do jeho dlane nebolo tak nepríjemné, ako očakával, keďže si zvykol na inú formu bolesti pri cvičení s lávou. Ako nad ňou bol tvárou blízko sklonený, chrbtom dlane v ktorej zvieral zapečatenú fľaštičku jej prešiel po líci.
,, Ako rozkážete, senpai. Predmet uschovám a ochránim životom." dodal tichým hlasom hlasom a s posledným výdychom sa od nej odtiahol a napriamil sa v sede.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Kagayaki Rin Mon Apr 26, 2021 3:00 pm

"Senpai?" odvětila jsem pobaveně, zatímco jsem se zapřela a vyhoupla na nohy. Nakonec jsem dle všeho nebyla až tak unavená nebo už jsem si stihla odpočinout. 
"Neříkejte, že jsem starší než on," pozorně jsem si ho znovu prohlédla, od hlavy až k patě, zatímco jsem si oprášila kimono od všech případných částeček prachu a jiného smetí. "Ne, určitě je starší než já, musím Hashira požádat o nějakou jeho kartu."
Mohla jsem se na to zeptat, ale nebyla jsem si jistá, zda by odpověděl pravdivě.
"Můžeš mi říkat jen Rin," pokrčila jsem rameny. "Budeme spolu odteď trávit tolik času, že formality ztrácí smysl, obzvláště, pokud trváš na takovéto blízkosti."
Nevadilo mi udržovat stejnou blízkost jako on, ačkoli jeho "pohlazení" jsem si neuměla vysvětlit. Vyvolalo pozdvižení obočí. Hraje mou hru nebo sám neví, co dělá? Pohodila jsem vlasy, na tohle jsem teď neměla čas. 
"A pokud bude na formálních osloveních tak trvat, mohla bych si prosadit něco jako "Rin-sama", no ne?"
Ta myšlenka mě pobavila. 

"Nejvyšší čas vyrazit," podotkla jsem, vypadalo to, že mě nutnost přerušit naši poměrně plodnou diskuzi i trochu zamrzela. "Uvidíme se... brzy. Toshio-kun." 
Alespoň jsem si odpustila oslovení jako "anata", za tohle mohl být rád. Škoda, že jsem se nedozvěděla, co mě mohl, znělo to ještě víc zajímavě než naivně a to už je co říct.

// Přesun
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon Apr 26, 2021 5:02 pm

Toshio videl, že nakoniec oslovenie senpai zabralo presne tak, ako dúfal. Z jej výrazu tváre bolo všetko nad slnko jasné až ho to v duchu mierne pobavilo.
,, Stará mať vravievali... nikdy ani len náznakom nepoukazuj žene na vek, za predpokladu, že sa ďalšieho slnka svitu chceš dožiť." napadla ho jedna z mála spomienok na svoju rodinu v rannom detstve. Na ostatné už však ďalej nereagoval, očividne mala iné a dôležitejšie povinnosti než venovať svoju pozornosť práve jemu a preto ju nezdržiaval. Fľaštičku uložil do vnútorného vrecka plášťa a počkal si, kým Rin opustila pozemok. Takto sa mohol dať aspoň do práce s pozemkom. Aby zamedzil takémuto prístupu do budúcnosti rozpálil lávu, ktorá tvorila hranicu pozemku a pomalým tempom ju začal formovať a dvíhať po celom obvode a priebežne razantne schladzovať, aby vytvoril časom postupne dvojmetrový odolný múr. Po jeho vonkajšom obvode vytvoril malú úzku lávovú rieku, ktorá mala tvoriť v konečnom dôsledku prekážku k priblíženiu sa k pozemku. Keď mal teda vytvorenú hrubú stavbu múru a lávovej priepasti, začal sa venovať dolaďovaniu oboch obranných prvkov, aby bolo všetko uhladené a dokonalé.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Shigure Thu Apr 29, 2021 9:53 pm

Prechádzal som sa po dedine už nejaký čas, rozmýšľajúc o tom, ako nejak.. nasmerovať moje vlastné myšlienky k nezblázneniu sa. Rozhodne som na to ale nevyzeral. Možno tak malé kruhy pod očami ktoré ale zobrazovali len to, že som buď fetoval alebo nespal. No a ja som nikdy nepotreboval umelé šťastie. V ruke som držal kameň, ktorý som si skôr tak mimovoľne pohadzoval vo vzduchu, zachytiac ho vždy pred tým, než by sa strepal na zem. No nakoniec sa zastavil pri hrubej.. čo to bol? Múr?
"Hmmm .. od kedy tu je toto?" Spýtal som sa skôr pre seba, no môj hlas neprezrádzal žiadnu emóciu.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri Apr 30, 2021 11:27 am

Keďže mal teraz Toshio príliš veľa voľného času, ktorý mohol stráviť nezávisle od okolitého sveta ako sa mu v tom momente zachcelo, pokračoval teda v budovaní prvotnej obrany sídla. Pozemok to bol značne rozsiahly, preto sa nemal vo svojom snažení kam sa ponáhľať a dal si pozorne záležať, aby upravil každú časť múru a lávovej rieky do dokonalosti. Prekračoval postupne z jednej nohy na druhú, zatiaľ čo kráčal po vrchole múru a kontroloval, všetko čo sa pod ním nachádzalo. Bolo to pre neho skôr rekreáciou, než prácou a mohol tým zahltiť celé hodiny svojho času. Keď však kráčal po múre v prednej časti pozemku všimol si osobu, ktorá pomerne priamo smerovala k múru sídla. Pohľadom skúmal pomerne nízku postavu, ktorá na prvý pohľad až tak nevnímala úplne dianie okolo seba, keďže takúto stavbu spoločne a teplom vyžarujúcou lávou bolo vidno z dostatočnej vzdialenosti na to, aby zastavil. Postava však aj napriek tomuto faktu pokračovala čoraz bližšie. Len sa Toshio zhlboka nadýchol a pretočil očami.
,, Mal by si kráčať opatrnejšie." prehovoril Toshio spoza Shigureho, keď ho schmatol za rameno a zastavil skôr než by sa dostal príliš blízko k múru, ktorý objímala lávová rieka ku ktorej sa nebezpečne blížil.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Shigure Sat May 01, 2021 6:21 pm

Niekto ma chytil za rameno a trhol. Otočil som sa smerom k mužovi a s dosť venoval som mu nič nehovoriaci pohľad. Nadýchol som sa, že mu odpoviem. No po chvíľke som si to rozmyslel. Každopádne ma stále zaujímalo pár vecí.
"Keď som tadeto išiel posledne, nič také tu nebolo." Poukázala som prstom smerom na múr obklopený lávou. Bolo ťažké určiť, čo to bola z mojej strany otázka, alebo pozmanenanie. Ono ostatne u mňa bolo ťažké určiť mnoho vecí.. a myšlienok. Človek by mohol povedať, že som sa na Toshia pozrel s istou otázkou v očiach, no pri bližšom prezretí by v nich jeden nenašiel nič viac, než suchú neutralitu. Ani mastné.. ani slané.
"Máte to na svedomí vy ?" Spýtal som sa po chvíľke ticha.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun May 02, 2021 1:38 pm

Po tom, čo sa k nemu otočil Shigure mohol Toshio k sebe stiahnu ruku späť a konečne sa chlapcovi zahľadieť do tváre. Vyzeral však na prvý pohľad zúboženejšie, než od niekoho tak mladého čakal. Mohol ho skúmať pohľadom, ako chcel, prichádzal len k nejasným záverom. Na jeho otázku však, iba bez slova jednoducho prikývol. Aj to bolo viac informácii než by mu chcel poskytnúť, ale k takej odpovedi by sa logicky po krátkej chvíli dopracoval aj sám a nepotreboval by k tomu veľa schopností a dôvtipu. Toshia však zaujímala iná skutočnosť, pretože podobný výraz v tvári a neprítomný pohľad videl nie raz.
,, A teba ma na svedomí kto?" spýtal sa ho obratom recipročne zo zvedavosti. nevedel však ešte povedať, či produkt niekoho tvrdej práce bolo úspešné dielo alebo len nejaké duchom neprítomné sklamanie, ktorého sa niekto veľmi jednoducho zbavil.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Kagayaki Rin likes this post

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Shigure Mon May 03, 2021 1:53 pm

Príliš som nepochopil jeho otázke. Pozrel som sa naň cez moje kruhy pod očami a stále dosť mŕtvy výraz. Ostal som chvíľku ticho, spracovávajúc ako asi tak tomuto mužovi odpovedať.
"Mám sa na starosti sám." Odvetil som mu nakoniec dlhšiu súvislú vetu, než som pravdepodobne kedykoľvek povedal ktorémukoľvek z mojich tímových partnerov.
"Ako to myslíte?" Spýtal som sa po chvíľke, keďže som si stále nebol istý, čo tým sledoval. Pomaly som od Toshia odstúpil, no nie do lávy pochopiteľne, ale stranou, len aby medzi nami bolo trocha viac priestoru. Nebol som práve "touchy" typ človeka a nebolo moc príjemné, mať niekoho tak blízko pri sebe.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Kagayaki Rin Tue May 04, 2021 4:38 pm

Hashiru mi po příchodu z naší poslední mise svěřil na starost bezpečnost vesnice, najít si volnou chvíli na mé osobní plány tak trvalo déle, než jsem chtěla. "Nicméně i tohle je záležitostí bezpečnosti vesnice," ospravedlnila jsem si v duchu své rozhodnutí. Mou cestu směrem k Toshiovu pozemku zarazila nová bariéra. "Ale. Někdo se od mé poslední návštěvy poučil. Funkcionalita skvělá, ale design nic moc. A kde je brána?"
Přeměřila jsem si vysokou stěnu antracitovýma očima a koutky úst mi cukly do pobaveného úsměvu, zatímco pravou ruku jsem (snad zcela intuitivně) přesunula na tsuku (rukojeť) své katany. Stačila by jednoduchá technika a hned by Toshio působil jako přívětivější hostitel. Než jsem stihla Kagayaku Ha aktivovat a vytvořit si vchod, zaregistrovala jsem hlasy kdesi na jiné straně zdi, a pohodovým, procházkovým krokem jsem se vydala jejich směrem. 

"Konnichiwa!" pozdravila jsem a zamyšleným pohledem jsem si přeměřila Shigureho, než jsem se obrátila k Toshiovi. "Ale... Nezmínil jsi se, že máš děti."
Mohla jsem stejně dobře předpokládat, že se jedná o mladšího bratra, ale nepohybovala jsem se ve společnosti studentů dost na to, abych dokázala spolehlivě odhadnout věk kohokoli pod hranicí dospělosti a Shigure mi přišel mladší, než ve skutečnosti byl. Navíc tu byl ten samý nicneříkající výraz i podobný tón hlasu. To nemohla být náhoda.
"Neřekla bych, že je Toshio rodinný typ. Plný překvapení, ostatně jako vždy." 

Nemusela jsem se k Shiguremu příliš sklánět, sama jsem nebyla zrovna vysoká (o to víc oproti Toshiovi).
"O-namae wa?" zeptala jsem se ho se snahou o přátelský tón, který lehce kontrastoval s temně, až nepřirozeně černýma očima a katanou, která mi visela u pasu vždy připravená pro případný boj. K potomkům kolegů bychom se přece jen měli chovat s patřičným respektem.
"A jak se tak dívám na jeho výraz, taťka je schopný ho dost vyděsit sám."

@note: "O-namae wa?" | "Tvé jméno?"
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Hashiru Senju and Shigure like this post

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue May 04, 2021 4:57 pm

,, Keď bude posledný ťah štetca vykonaný a dielo dokončené, pochopíš." odpovedal v jednoduchosti Toshio a sledoval, ako sa od neho o nejaký kúsok odtiahol. Pomalým a ťahavým spôsobom, ktorému chýbala elegancia prirodzenosti.
,, Zatiaľ zašiel len veľmi povrchne po učení shinobi." pomyslel si, keď mu myseľ preplnenú myšlienok odrazu pretrhol známy hlas, ktorý veľmi dobre poznal. Tento raz sa ohlásil skôr, než došlo k fyzickému kontaktu. Avšak netušil, či to bolo lepšie zvítanie, než to posledné. Keď sa však na Rin otočil, pochopil jej slová v podstate okamžite obratom.
,, Tak hra pokračuje, niekomu jedna prehra nestačila." napadlo ho v momente a jeho súťaživá stránka, ktorá bola často potláčaná získavala svoju plnú pozornosť zatiaľ, čo Toshio zachovával úplne pokojnú tvár.
,, Predpokladal som vzhľadom na váš vek, že je váš... Sen...pai." odpovedal pomerne jednoducho avšak dal si záležať, aby slová vyslovil pomerne pomalým spôsobom s dôkladným dôrazom na jednotlivé časti vety. Podpichovanie bolo rovnaké závažné umenie boja, ako to skutočné v ktorom šlo o život a Toshio určite nechcel zaostávať.
,, Rovnako ako vy obvykle sen-pai, sa on zjavil odnikiaľ a tá strata zmyslu života v očiach... podobnosť hraničiaca s istotou. Navyše..." prehovoril a pohľadom sa vrátil na chvíľu k Shiguremu, ktorého si prehliadol opätovne v rýchlosti.
,, na to aby bol môj, nemá na tele viditeľné žiadne zranenia... to sa vzájomne vylučuje." pokrčil ramenami a pohľadom sa vrátil k Rin, pretože ho zaujímalo, čo ju viedlo opäť k nemu, teda k múru jeho pozemku.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Kagayaki Rin Tue May 04, 2021 5:39 pm

"Můj?"
Nad tím jsem se musela na chvíli zamyslet. Ačkoli to na mě nebylo znát, poznámka týkající se mého věku zasáhla ten správný bod. Rozhodně jsem nechtěla, aby byl Toshio mladší než já, byť to nemělo ani logický důvod, ani jsem samozřejmě neměla možnost to ovlivnit. Naštěstí mi sám pomohl najít cestu, kudy z toho ven. 
"Ztráta života v očích, podobnost čistě náhodná."
Pokrčila jsem rameny, každý můj pohyb vyzařoval klid a působil jako předem promyšlená strategie se specifickým významem. 
"Ach, ano, ta apatie v očích," přitáhla jsem si Shigureho do takřka mateřského objetí. "Kdybychom spolu měli děti, vypadaly by nějak takhle. Excelentní dedukční schopnosti!" 
Absence viditelných zranění byla spíš úlevou, byť to před chvíli vypadalo, jako že se toho chudáka Toshio chystal shodit do lávy, aby nedej bože někdo další nepřišel na jeho jméno. Raději jsem se ze stejného důvodu použití jeho jména v konverzaci vyvarovala.
"Senpai. Až na ten podtext věku to vlastně zní vcelku příjemně."
Netajila jsem se tím, jak si užívám pozornost.
"Mimochodem, nezapomněl jsi na bránu? Už jsem zvažovala, že si budu muset vytvořit vlastní."
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Toshio Toppu likes this post

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue May 04, 2021 5:59 pm

,, Chlapec má práve za sebou vrcholný sexuálny zážitok svojho života." pomyslel si Toshio, keď sledoval, ako sa Rin snažila láskyplne a nežne objať osobu s očividnou disociatívnou poruchou s ďalšími dodatočnými pridruženými poruchami, ktoré navyše dokáže manipulovať s chakrou. Rin si bola svojim konaním síce maximálne sebaistá, avšak Toshio v živote videl démonov schovaných aj v nevinnejších veciach a preto o kroku smerom k múru od nich ustúpil. Keď ho v tom jej slová absolútne prekvapili a šokovali, čo bolo na okamih zjavné, pretože si ich z teraz bezpečnejšej vzdialenosti premeral pohľadom.
,, Nejako takto?" zopakoval po nej jej slová, avšak s otázkou na konci vety. Skutočne chcela toto nedokončené stvorenie pripisovať, čo i len hypoteticky k jeho osobe.
,, Buď by musel zdediť to najhoršie z vás alebo nie ste dostatočne kvalifikovaný genetický materiál, ak vrcholným produktom by malo byť toto..." dodal s nedôverou a averziou, pričom na nich dvoch ukázal rukou. Na jej poznámku o absencii jedného z bezpečnostných prvkov len pokrútil jemne hlavou. Bez toho, aby z nej spustil pohľad natiahol ľavú ruku za seba smerom k múru, ktorý sa v tom bode rozpálil do žerava a na obmedzenej ploche roztavil na lávu a vytvoril priechod.
,, Koncept brány ako zabezpečovacieho prvku je už dekády prekonaný, nehovoriac o tom, že ... spravodlivé predsa oheň nespáli. Otázne je však, čím som si ja obetavý služobník svojho pána zaslúžil pozornosť, čas a námahu svojej senpai?" spýtal sa záverom otázku.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Kagayaki Rin likes this post

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Kagayaki Rin Tue May 04, 2021 6:39 pm

"Ten ošklivý, zlý pán to tak nemyslel," poplácala jsem Shigureho něžně po zádech, snad ve snaze přeměnit nepříjemnou situaci v žert, ale i já jsem rozuměla konceptům osobního prostoru a pudu sebezáchovy a tak jsem ho poté přece jen pustila z objetí. Neměla jsem v plánu ho trápit, stačily necitelné poznámky osoby naproti nám. "Že ne?" vynutila jsem si s falešným úsměvem Toshiovo potvrzení, že se jednalo o pouhé škádlení. V dálce má slova a jednoruční pečeť doprovodil bouřlivý hrom, jako kdyby se chystalo na největší bouřku století.

"Mimo jiné bys možná měl počkat, než uvidíš nějakou jeho techniku, než budeš soudit kvalitu mého genetického materiálu," zaujala jsem mateřský postoj, přestože mým dítětem Shigure nebyl, a zatímco jsem nad tím kroutila hlavou, založila jsem ruce na hrudi. 
V repertoáru kunoichi jsem nenašla žádné Jutsu, které by mi poradilo, jak napravit nevhodné poznámky řečené v přítomnosti ještě-na-to-nemá-věk-mini-osob, rodinné založení mé povahy ale volalo po spravedlnosti. Prsty jsem přejížděla po rukojeti své katany.
"Emoční rozsah čajové lžičky. Takhle mluvit před dětmi!"

Podmračeně jsem sledovala, jak Toshio napravil předchozí nedostatek své zdi a doplnil ji o bránu. Vzduch jako vždy vyplnilo příjemné teplo. Jak může být někdo tak chladný, když celá jeho podstata vyzařuje horko?
"Nenapadlo Tě, že jsem se přišla jen ohřát?" nadhodila jsem, byť můj hlas tentokrát postrádal podtón žertu.
Raději jsem nespecifikovala, jestli pouze lávou, ale že jeho slova mnohdy neměla zrovna "hřejivý" efekt bylo vždy jasné s první slabikou. S takovým přístupem k dětem u mně Toshio nepochodí.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Toshio Toppu likes this post

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue May 04, 2021 7:14 pm

Keď situáciu Toshio sledoval pohľadom nemohol sa čudovať viac, keď videl ten ochranársky spôsob, akým Rin chlapca bránila. Či už v tom bol žart alebo to bolo myslené vážne zavŕšila to ďalším svojim ráznym hromovým efektom, ktorý bol pomerne rázne ohlušujúci a pre jeho uši podstate nepríjemný v rovnakej miere, ako keď ho počul po prvý raz, no z ešte väčšej blízkosti. Toshio však bez slova urobil úkrok dozadu a než jeho noha šliapla do lávy, vychladla a on tak mohol stáť na pevnom podloží a chrbtom sa oprieť o bránu a založiť si ruky na hrudi. Jeho oči ani na jediný moment nespustil z Rin.
,, Ale myslel." prikývol jednoducho Toshio a v hlave si prehrával moment, ktorý sa udial pred krátkym okamihom, keď Rin bránila chlapca, ako by bol jej vlastným. Hľadal podobnú spomienku vo svojej minulosti, no nenašiel takú. Nepoznal pocit, ktorý ho nútil k tomu brať ohľad na chlapca a prihliadať na jeho nevyspelý vek. Nemohol pochopiť tomu, prečo by mala byť pravda skrytá pred jeho ušami a vedomím, keďže sa jednalo v podstate o klamstvo.
,, Vkladáme im zbrane do rúk a učíme ich prelievať krv. Učíme ich ovládať energiu, ktorej ešte samy poriadne nerozumejú a vedieme ich k tomu, aby života brali pod zámienkou, že iné ochránia. Pohľad v jeho očiach poznám... moje slová sú pre neho užitočnejšie, než to najvrúcnejšie objatie, ktoré mu môžete venovať. Pretože ja mu ukazujem realitu v ktorej sa nachádza. Realitu v ktorej si svoju hodnotu musí zaslúžiť a nebude mu vložená do náručia. Už to nie je dieťa, ktoré treba chrániť." odpovedal obsiahlejšie, než pôvodne plánoval, ale videl, že jeho slová už predtým ju rozrušili. Možno viac než podpichovačným spôsobom, ale provokácia pre neho nebola tak problematická, aj keby sa malo jednať a prirodzený a rýdzy hnev. Hlavu však naklonil mierne na pravú stranu a stále ju pozoroval a doprial tomu chvíľku ticha.
,, Už ste stála pri mne telo na telo, senpai. Už som vás mal na lopatkách pod sebou vo vlastnom zovretí, senpai. A pri všetkej skromnosti nie je potrebné príliš veľa deduktívnych schopností na to, aby som usúdil, že na svoj vek kvalitou presahujete všetky moje očakávania, sen...pai." dodal k tomu a aj napriek tomu, že bol možno chladný a arogantný, rád sa zahrával s ohňom a posúval hranice na ich samotný okraj, kým ich úplne nezlomil. Chlapca neďaleko od nej už ani nevnímal a nevenoval mu pozornosť.
,, Len ten koho vedie nezlomná viera a kto nerozlišuje hranice medzi možným a nemožným smie urobiť krok k plameňu, ktorý neuhasína a siahnuť na neho svojou dlaňou a nespáliť sa."[b] pokrčila ramenami a ruky, ktoré mal založené na hrudi mierne roztiahol. Nebol to náznak objatia, bola to výzva k tomu, či má odvahu sa priblížiť a zohriať sa. Netušil však v ktorom momente Rin dôjdu nervy s jeho bezhraničnou aroganciou.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Kagayaki Rin likes this post

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Shigure Tue May 04, 2021 8:10 pm

Ja som si nebol úplne istý čo sa deje. No z nejakého dôvodu som sa zrazu cítil ako nie tak úplne plnohodnotný stredobod pozornosti, ktorá nebola tak úplne smerovaná na mňa. Skôr ako jej nástroj okolo ktorého posúvali tú svoju hru zo slovami? Pootvoril som ústa, no Rin ma objala v tom jej ..objatí. Prvý krát som tak na blízko zacítil iné prsia než tie od mojej vlastnej mamky alebo sestier. Nebol to zlý pocit.

Samozrejme som sa stále tváril rovnako, jasal som len v duchu keďže moja schopnosť prejavovať emócie navonok bol skôr dobrý vtip, než už čokoľvek iné. No nepáčilo sa mi to nasledovné tie.. reči,
"Ste divný.. obaja.. odchádzam." Povedal som sucho, na čo som sa tak nejak vyšmykol z ďalších prípadných pokusov o objatie. Jedno stačilo.

Pod plášťom som spravil jednoduchú pečať.. no a moja hlava po chvíľke klesla na stranu a ja som "zaspal". Kažodpádne som stále kráčal, ako taká chodiaca mŕtvola.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Kagayaki Rin likes this post

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Kagayaki Rin Tue May 04, 2021 8:20 pm

Spustila jsem ruce volně podél těla. Nechala jsem ho mluvit, celý monolog v tichu a s mou plnou pozorností upřenou na jeho oči, jako kdybych studovala, jestli se v nich přece jen nezaleskne i pár jiných, empatičtějších emocí. 
"Hmm..." 
Periferním viděním jsem ještě zaregistrovala, že Shigure to brzy vzdal a raději se vytratil. Toshio mezitím natáhl ruce do prázdna. Měla jsem na srdci jediné, větu, která mi duněla v mysli v průběhu jeho slov. Pohledem jsem zkontrolovala, že láva před ním je stále v pevném skupenství a dostatečně chladná, aby se po ní dalo přejít, a udělala jsem první krok kupředu. 
"Hashiru by na mě byl pyšný. Už přemýšlím jako on."

"Máte pravdu, samozřejmě, že máte pravdu," následovala jsem jeho příkladu v opětovném vykání a udělala další krok. "Bude-li to po mě má kariéra žádat, zapomenu své jméno, svou identitu... Své tělo propůjčuji misím, které mě mohou stát život nebo připravit množství osudů, které by mnozí bez váhání měnili za smrt." Krok. "Ale něco Vám chybí a neřekl jste nic, co by to jen ze setiny nahradilo." Ještě jeden krok.

Zastavila jsem se stejně těsně předtím, jako kolikrát stál on, a naklonila jsem se ještě blíž.
"Vzít někomu život Vám dává povinnost žít svůj vlastní," hrdě jsem zvedla hlavu. "Nezáleží, jaký je důvod Vaší mise, je-li to Vaše Jutsu, Vaše ostří, pak právě Vy máte povinnost prožít okamžiky, které by čekaly všechny, jimž jste je chladnokrevně vzal."
Shinobi by si neměli hrát na bohy. Jsme jenom lidé. S vyjímečně vražednými schopnostmi.

"A Vy místo toho... mluvíte jako kdyby Vás nikdo nikdy neobjal."

Na vteřinu, která mi v uších duněla víc než všechny moje hromy a blesky a působila jako věčnost, jsem se zarazila a pohled temných očích mi sklouzl na jeho natažené ruce. 
"Opravdu neví?" 
Nechala jsem svou intuici zvolit místo rozumu a bez přemýšlení jsem udělala poslední krok do objetí. Hlavou mi projela myšlenka, že dnes objímám víc lidí, než za posledních pár let, které jsem strávila mimo domov. Omoshiroi.

Sídlo klanu Toppu Original
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Hashiru Senju likes this post

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed May 05, 2021 2:44 pm

Rin pomalým a skutočne lenivým tempom šliapala jeden krok za druhým, pričom takmer až recitovala slová, ktoré si Toshio odjakživa pamätal. Slová, ktoré v rôznych formách a podobách boli vtĺkané shinobim od nepamäti, až do momentu, kedy povedala, že mu niečo chýba. Pri týchto slovách sa mierne zarazil, keďže nebolo jasné, čo tým presne myslí, aspoň pre neho. Až keď vstúpila do jeho osobného priestoru priamo pred neho a prekročila ho viac, než kedykoľvek on u nej predtým, začala vysvetľovať v čom vo svojom živote pochybil. Skôr než však stihol odpovedať urobila Rin pohyb, ktorý nepredvídal a objala ho, podobne ako toho chlapca pred malým okamihom, pričom sa na neho úplne pritisla.
,, Vyzerá to tak, že má slabosť pre osoby s určitým druhom duševnej poruchy alebo zjavnou absenciou konvenčného vnímania reality neschopných opätovať pocity, ktoré sú im vnucované." napadlo ho v rovnakom momente, keď ho ešte stále v objímala a očividne s tými nehodlala len tak prestať, no on tam len stál s mierne pozdvihnutými rukami a sledoval, ako si hlavu zaryla do jeho hrudi, keďže od neho bola o niečo nižšia postavou. Toshio sa rýchlym pohľadom zahľadel na jej ružové vlasy a potom na svoje vlastné dlane.
,, Tak to mysleli tou výčitkou v neschopnosti pochopiť bežnú sociálnu interakciu v spoločnosti medzi dvoma osobami. Asi vydedukovala nesprávne signály." premýšľal neustále, ale jej konanie mu skutočne nedávalo medzi dvoma shinobi veľký zmysel aj napriek ich spoločnému "atypickému putu." ruky nechal zdvihnuté ako doteraz, ale hlavu nahol trocha dopredu vedľa tej jej.
,, Nemôže žiť ten, kto už dávno zomrel. Nie je možné pozrieť sa smrti do očí a zostať pritom na žive. Deň za dňom, od tréningu k tréningu, od skúšky po tú ďalšiu zo mňa vytrhávali kúsok po kúsku, kým neostalo nič, čo by by mi mohlo prekážať, k tomu sa pozrieť bez obáv smrti do očí. Ako každý shinobi, bez rozdielu alebo výnimočnosti v mojej osobe." zašeptal potichu smerom k nej. Jej objatie v ňom nevyvolávalo chýbajúce spomienky, ba skôr pripomínali zranenia, ktoré si vyslúžil prejavom takej slabosti, ako potrebe opätovania citov. Potrebe, ktorá shinobimu neprislúchala a on sa jej tak musel už v rannej mladosti vzdať.
,, Položil a obetoval som vlastný život, tak ako si to kódex shinobi a tradície môjho klanu vyžadujú. A žiadne objatie, nech je už akokoľvek silné tento fakt nezmení, senpai. Ale, ak sa vám uľaví pokojne strpím výkon vašej potreby v objímaní. Vašu slabosť pre moju osobu uchovám v tajnosti, keďže som sa ju dozvedel pri výkone svojho povolania a spadá pod mlčanlivosť." pokrčil mierne ramenami a celkom necitlivo odvetil, jemu to však prišla ako normálna odpoveď a práveže táto situácia celkovo bola zvláštna.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed May 05, 2021 3:47 pm

"Zajímalo by mě, co se mu honí hlavou."
Zaposlouchala jsem se do tlukotu jeho srdce a nijak mě nepřekvapilo, že ho nic nerozhodí. Shinobi jak má být. Neobjal mě zpátky, ale ani se mě protentokrát nepokusil odstrčit nebo položit na lopatky. To jsem vnímala jako pokrok.

"A i tady se naše vnímání rozchází," oddálila jsem se a věnovala jsem mu jemný úsměv. "Myslíte, že co je rozbité, to už nejde spravit a ztrácí to veškerou hodnotu, že smrt utne všechny cesty před Vámi. Moje, hm, filozofie je poněkud jiná."
Být to pár let zpátky, souhlasila bych s ním, ale co se dá dělat. Asi s Hashirem ještě nestrávil tolik času, co já, byť mnozí by životní styl shinobi Tsukiyami brali jako porušení tradic, herezi proti dogma ideálu necitelného shinobi jako vražedného nástroje v rukou mocnějších. Odpoutala jsem se od něj a ustoupila o krok zpátky, abych mu poskytla určitý osobní prostor.
"Já si nemyslím, že..." opatrně jsem převalovala slova na jazyku. Nebyla jsem z těch, kdo by mluvili dřív než přemýšlejí. "...že byste byl něčím neúplný nebo potřeboval změnit. Nepotřebuji Vás spravit. To, čím jsme zlomení, nám neubírá, právě naopak. Když se Vám rozbije šálek, vyhodil byste ho? Já ne. Už není obyčejnou věcí, kterou jsem si koupila, je navíc vzpomínkou, je to znamení, jak moc byl užitečný, jak dobře slouží svému životnímu poslání."
A smrt?
"A kdyby nešel spravit, i tak! Smrt je jenom další cesta a právě shinobi si tolik odporují, když jedním dechem křičí po anonymitě a druhým doufají, že právě oni budou mít to nejsilnější Jutsu, přemůžou všechny nepřítele a vydobyjí si tak nesmrtelnou slávu."
Spravování rozbitých předmětů mohl znát jako dlouholetou tradici, někteří je dokonce spravovali zlatem nebo alespoň pozlatily hranice spravených míst. Každá jizva v keramice doplňovala její příběh, dokládala, jak dlouho slouží svému účelu a přidávala objektům na hodnotě. Nebyla to neznámá filozofie, že jsem ji dokázala vztáhnout na životní cestu shinobi už ale tak typické nebylo.
"Je mi líto, že Vám někdo způsobil tolik jizev, ale dělají Vás Vámi, stejně jako ty mé dělají mě mnou."
A tím jsme nejenom shinobi, ale také lidé.

Zvedla jsem pohled k obloze, odhadovala jsem čas, kdy bychom měli vyrazit pro svou další misi. Měli jsme čas. Jeho poznámka o zatajení mých citů mě zjevně pobavila. Antracitové oči mi sklouzly z oblohy zpět na něj a pravou ruku jsem zvedla ke svému srdci.
"Kouzlem toho, že vím, kým jsem," pronesla jsem s jistotou mi vlastní. "...je že se ani jako shinobi nemusím dusit pod zcestnými standardy méně schopných lidí. Nemusím se stydět ani schovávat, co se mi honí hlavou. A Vy pro mě rozhodně nemusíte lhát."
Samozřejmě, že jako elitní obranná jednotka nebudeme běhat po Tsukiyamě a rozšiřovat zde její tajemství, ale to jsem považovala za něco jiného než lež. Toshiovy domněnky jsem nicméně přímo nepotvrdila, ani jsem se ale neobtěžovala mu je nějak zvlášť vymlouvat.
"Stále senpai? Kso! Opravdu se mi to oslovení začíná líbit."
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Hashiru Senju likes this post

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Toppu Empty Re: Sídlo klanu Toppu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru