Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Terumi

+4
Ayumu Hyuuga
Uchiha Ririchiyo
Uchiha Ruki
Assasin Senju
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Jezero Terumi - Stránka 2 Empty Jezero Terumi

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 4:06 pm

First topic message reminder :

Jezero Terumi - Stránka 2 Uzumak12
K městu patří také příroda. Toto malebné jezírko je pojmenované po Godaime Mizukage Mei Terumii a naleznete zde příjemné místo k relaxaci, tréninku Suitonu a k setkávání s přáteli.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Jezero Terumi - Stránka 2 Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Shirui Wed Jul 06, 2016 12:19 pm

Procházela jsem městem zrovna během mojí běžné služby, nikdy se nic nedělo, žilo se zde  v míru, nejčastěji jsem pomáhala starším babičkám a dědečkům s nákupem a ti mi většinou pak nabízeli všelijaké bonbony, ale já mám teda radši sušenky, pár z nich to vědělo, tak mělo již předem připraveno, takže jsem nakonec fungovala, jako roznášková společnost, ale tak aspoň jsem dělala něco užitečného kromě chození.
Nejčastěji jsem procházela přes ulice ve kterých se vařilo, mám totiž velmi vyvinutý čich a tak jsem to měla velmi ráda všechnu tu směs vůní.
Dnešek byl ale jiný než vždy. Na ulicích bylo poznatelně méně lidí a nikdo se neusmíval. Dokonce ani v ulici s restauračkama to nevonělo jako vždy. Zrovna jsem docházela konec svého okruhu když jsem byla asi kilometr od jezera Terumi.
Cítila jsem obrovské horko a tak najednou.
Okamžitě jsem vyběhla a to co jsem uviděla byla hrůza. Koukala jsem se okolo kdyby tu ještě někdo byl. Nikdo nikde... Jezero celé naplněné lávou, bylo to velmi významné památeční jezero. Takže dneska asi nepůjdu spát brzo. Porozhlédla jsem se kolem jezera jestli nenajdu nějaké stopy a jediné co jsem našla byli stopy, byli mužské, takže náš vyhledávací okruh jsme zúžili, nicméně je nám to zatím prd platné. Musím najít někoho z klanu Terumi, buď to byl ten nebo mi rozhodně pomůže, ale nemůžu tam jít jentak, musím vymyslet nějaký plán. mezitím jsem od jezera odešla a během cesty někam jsem přemýšlela jak to všechno udělám.

-PŘESUN-
Shirui
Shirui
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi - Stránka 2 Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon Jul 11, 2016 7:10 pm

Jako místo pro mé studium získaných svitků jsem si vybral jezero, ležící kousek od centra města. Vždy tu byl zaručený klid a samotná příroda má dobrý vliv na mé myšlení. Vyskočil jsem si na nejvyšší větev stromu, který jsem v okolí našel. V koruně jsem se snažil usadit se tak, aby si mně nikdo stojící pod stromem příliš nevšímal. Pohodlě jsem se opřel zády o kmen stromu, natáhl nohy a vytáhl jsem zpod pláště svitek. *Tak se podíváme co zajímavého se tu o Vás můžeme dozvědět* pomyslel jsem si a ponořil jsem se do spousty textu, která se na svitku vyskytovala.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
ANBU (B-rank)
ANBU (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 22. 06. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi - Stránka 2 Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru