Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Terumi

+4
Ayumu Hyuuga
Uchiha Ririchiyo
Uchiha Ruki
Assasin Senju
8 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Jezero Terumi Empty Jezero Terumi

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 4:06 pm

Jezero Terumi Uzumak12
K městu patří také příroda. Toto malebné jezírko je pojmenované po Godaime Mizukage Mei Terumii a naleznete zde příjemné místo k relaxaci, tréninku Suitonu a k setkávání s přáteli.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Uchiha Ruki Wed Jun 01, 2016 10:06 pm

Stál jsem u jezera a poslouchal zvuky přírody. Život byl v poslední době opravdu klidný, nemohl jsem si na nic stěžovat, měl jsem práci, pár přátel, skvělé prarodiče, avšak něco mi stále chybělo. Cítil jsem v sobě jistou prázdnotu. Po chvilce stání jsem se rozhodl, že se projdu. Sundal jsem si boty a vzal si je do ruky. Vždy u jezera jsem se cítil nejlépe, když jsem byl bosky. Procházení okolo jezera byla vždy jedna z mojich nejmilejších a nejoblíbenějších aktivit. Po to co jsem si ušel nějaký kus jsem sundal tričko a ihned skočil do vody. Voda byla neuvěřitelně příjemná a já se ní nechal unášet, logicky jsem svůj pohled směřoval k nebesům a říkal si jaké to musí být žít jinde, zda vlastně i jinde jsou jiní civilizace. S pokojným úsměvem na rtech jsem i začal mít nejšílenější teorie, které samozřejmě byli jen pro zábavu.
Uchiha Ruki
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Uchiha Ruki Thu Jun 02, 2016 2:55 pm

V noci jsem usl v jezeře a díky bohu se mi nic nestalo. Probral jsem se pláži a doufal, že nechytnu nějakou chřipku. Byl jsem znuděný poslední dobou jsem měl až příliš volna. Ulovil jsem nějaké ryby z jezera a uvařil si je.Poté jsem počkal až uschnu a trošku se mi odlehčí v žaludku a odešel směrem ke kanceláři (přesun)
Uchiha Ruki
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Uchiha Ririchiyo Fri Jun 03, 2016 7:03 pm

Pomalým, vycházkovým krokem, jsem došla k jezeru. Zhluboka jsem se nadechla čerstvého klidu. Zavřela jsem oči a jemný vánek mi rozevlál vlasy do stran. To ticho kolem bylo naprosto dokonalé!
V ruce jsem držela desky s čistými papíry a v druhé ruce štětce a tužky. Posadila jsem se pod bíle rozkvetlý strom a zadívala se před sebe. Pousmála jsem se a tužkou začala něco kreslit.
Uchiha Ririchiyo
Uchiha Ririchiyo
Chuunin *A
Chuunin *A

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Uchiha Ririchiyo Sun Jun 05, 2016 9:40 am

U jezera jsem rovnou i přespala, nikam jsem zrovna nespěchala. Druhý den jsem na tom byla stejně. Na snídani a na oběd jsem si skočila domů, ale jinak jsem celý den strávila u vody. Zaplavala jsem si, opalovala se, protože bylo docela teplo. Potom jsem znovu usedla ke kreslení. Do večera jsem stihla nakreslit celou krajinu, na kterou jsem měla výhled.
Na noc jsem se opět uložila ke spánku u jezera. Noci už byly teplejší.
Ráno jsem se ale probudila zlámaná. Dva dny spánku opřená o strom...To asi nebyl nejlepší nápad....Protáhla jsem se a sklidila si všechny své věci a vyrazila na cestu domů. (Přesun)
Uchiha Ririchiyo
Uchiha Ririchiyo
Chuunin *A
Chuunin *A

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Jun 05, 2016 1:10 pm

Toshio kráčal opatrným krokom smerom k rozlohou obrovskému jazeru. Cestou sa ani neobzeral, či ho náhodou niekto sleduje. Otáčal jemne hlavou do strán a počúval zvuky prírody, ktoré v hluku mesta absolútne zanikli.
,, To sa musí shinobi stať jedným z Kage, aby po ňom niečo pomenovali..."
Povzdychol si v tichosti a zbadal neďaleko od seba mohutný, vysoký strom, ktorý vytŕčal spomedzi všetkých. Za malý okamih, už sedel na jednom z jeho najvyšších konárov, ktorý ho len uniesol. Pohodlne sa ešte raz usadil a oprel sa chrbtom o kmeň stromu. Siahol do vrecka kabáta a vytiahol si knihu. Očami schádzal po slovách a kontroloval ich s nadmernou starostlivosťou. Následne prechádzal na ďalšie a ďalšie strany.
,, Staré dobré časy..."
Pokrútil hlavou nad všetkými tými menami.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Jun 05, 2016 1:25 pm

Me kroky me zavedly az k velkemu jezeru. Jezeru kde se skryvaly v cele uzu jenom ty stastnejsi chvile v mem zivote. Kdybych mohl posloucham snad vsechny zvuky kolem. Ale misto toho jsem vnimal jemny vanek a vune. prijemnou vlhkou vuni vody v me pritomnosti dorazil jsem k jednomu ze stromu kde se nachazela jakasi osoba ktere jsem si ani nevsiml. oprel jsem se zady o kmen stromu a nasledne se sesunul a sedl si do travy. Zdali me toshio slysel nebo ne jsem netusil. jelikoz jsem na tomto miste nejak neresil a ani se nepokousel skryvat svou pritomnost. Jakmile jsem sedel vytahl jsem z kapsicky fotku ze svou sestrou. Z doby kdyz jsme byly nerozlucna dvojka a stal se z nas tym. v mych ocich se temer tvorily slzy. Chybela mi a to moc. Kdybych mohl vratil bych cas ale to nebylo mozne.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Jun 05, 2016 1:48 pm

Po pár stránkach Toshio zastal na strane a prstom uprostred. Prechádzal bruškom prsta po hladkom papiery a cítil nerovnosť spôsobenou perom pri písaní. Pokračoval v tejto činnosti niekoľko dlhých momentov, kým nevytiahol z rovnakého vrecka pero a poctivými ťahmi meno preškrtol aby už nebolo poznať, čo tam bolo napísané. Popritom si všimol prítomnosť ďalej osoby. Na malý okamih sa naklonil aby si všimol, kto sa objavil niekoľko metrov pod ním.
,, Ach."
Zašeptal, pokrútil hlavou, oprel sa o kmeň stromu znova a pokračoval v rovnakej činnosti s maximálnym záujmom.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Jun 05, 2016 3:14 pm

Ani nevim jak dlouho jsem ziral na fotku. Nakonec jsem se zvedl a vyrazil smerem k jezeru a to primo. sledujice slunce a mraky jenz byli viden na vodni hladine. Lepe receno jejich orazy. Po chvili jsem vsak stoupl na vodni hladinu za pomoci sve cakry. Me kroky byly nejiste a tu a tam jsem se jakoby zaboroval do vodni hladiny jako by do snehu. Uz to byla doba co jsem tohle delal naposledy. Nebyl zaden duvod delat takovehle veci preci jenom jsem mel dulezitejsi veci na trenink nez chodit po vode. Ackoliv po par desitkach krocich uz byly stabilni a nepropadaval jsem se ani o milimetr. A stale sledoval vodni hladinu. Male krouzky tvorici se od mych chodidel jak se zvetsovaly nez se uplne ztratily. Tohle jsem dokazal sledovat cele minuty.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Jun 05, 2016 3:51 pm

Zvyšné strany preletel bez akéhokoľvek zastavenia, či zaškrtnutia nejakého mena. Zacvakol pero, odložil ho do vrecka spoločne aj s knihou. Rozhliadol sa naokolo a zbadal tú postavu, čo sedela pod stromom, teraz na vodnej hladine. Zišiel zo stromu dole, upravil si kabát a zapozeral sa na postavu.
,, Dieťa to od pohľadu nebude..."
Napadlo mu a pozoroval jeho správanie, pričom siahal do vrecka po knihu. V momente, ako však videl zaváhanie v chôdzi po vode jeho pozornosť a záujem stratil.
,, Koľké sklamanie v takom veku..."
Pokrútil hlavou, zašeptal potichu a knihu nechal na svojom mieste vo vrecku.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Sun Jun 05, 2016 4:25 pm

Po chvili jsem se rozhodl udelat dalsi krok. Sahl jsem do kapsicky a vytahnul obema rukama kunaie a shurikeny co jsem dokazal pobrat. Pricemz jsem je hodil do vzduchu primo nad sebe a cekal. Nez jsem aktivoval svuj Byakugan. Pricemz mi tohle narusilo na vterinku soustredeni cakry pricemz jsem malem spadl do vody. i kdyz to byl muj nejmensi problem v momentalni situaci jelikoz Kunaie a shurikeny se stale blizily. Vetsinu znich jsem vyblokoval krome dvou. Tem jsem se tat tak vyhnul i presto jeden z nich me skrabl na hrudi. Z male ranky zacala vytekat krev. ne ze by to bylo nebezpecne. Ale celkovy tenhle kousek byl. Ty dva kunaie byly nebezpecne tim ze jsem se spozoroval pozde diky snad jedine slabiny kterou byakugan ma. Diky blokaci ostatnich jsem se natocil tak ze jsem je spozoroval ale az z nebezpecne blyzkosti. Vedel jsem o slabine ale doufal jsem ze zmizela. Bohuzel pro me ani treninky ktere jsem do ted provadel nic nezmenily alespon ne v tomto bode. Klekl jsem na hladinu a oddechuval jako pes. Stale jsembyl schopen pokracovat a premislel co podniknout dale.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Jun 05, 2016 4:41 pm

Ešte chvíľu Toshio pozoroval neznámu postavu a starostlivo si všímal všetky pohyby, avšak nad celkovým výsledkom pokrútil hlavou.
,, Tento svet a dnešná doba ma sama presviedča o svojej neschopnosti. O dôvod viac apelovať na klan aby pozdvihol úroveň schopností všetkých členov. Musím byť prísnejší, pretože utŕžiť podobnú hanbu pre klan by bolo devastujúce."
Premýšľal nahlas Toshio, keď si porovnál a predstavil koľko práce s klanom má.
,, Asi mám privysoké nároky... alebo je táto doba plná slabochov."
Skonštatoval, otočil sa a začal kráčať smerom preč.

Presun
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Wed Jun 08, 2016 4:32 pm

Po nejake dobe jsem deaktivoval Byakugan, a taktez dosel ke brehu. a nalsedne zamiril ke stromu jenz jsem  navstivil drive. No co teplo a ma nizka zasoba cakry si vybyraly svou dan v tom to pripade jsem behem chvile upadl do spanku.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Toshio Toppu Thu Jun 09, 2016 1:06 pm

Toshio sa zjavil neďaleko od jazera, hneď si to však namieril priamo k vode. Prvým krokom vstúpil na hladinu a pokojne pokračoval po jej povrchu ešte hodnú chvíľu. Jazero bolo rozľahlé, ba až veľkosťou obrovské. Preto aj trvalo, kým sa dostal do jeho pomyselného stredu. Porozhliadol sa naokolo a napravil kabát. Pohodlne sa usadil na hladinu a zhlboka nadýchol.
,, Ide sa spomínať."
Zašeptal, zavrel oči a voda okolo neho začala bublať.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Moyasa Thu Jun 09, 2016 2:35 pm

Nějaká doba už to byla, co jsem žil v téhle vesnici, spíše to bylo město. Nějak jsem si, ale furt jsem si nezvykl na to, že můžu potkat nějaké jiné shinobi z jiné vesnice. Oni si už asi zvykli. Kdo ví, jestli si zvyknu, možná odejdu zpět dřív než se to stane. Všechno to je prozatím ve hvězdách. Mám se toho ještě dost naučit od Hitomi. A tu jsem chtěl najít na tohmle místě, protože nevím kde jinde by mohla být. No dobře pár míst mě napadlo, ale já se u furt ztrácel. Asi si budu muset koupit vysílačku, jinak to prostě nevidím.
Došel jsem k jezeru a hádejte kdo tu byl? No Hitomi ne. Začal jsem po tichu nadávat a potom jsem se uklidnil. Povzdechl jsem si. Šel jsem si sednou pod nejbližší strom. Jediné pozitivum bylo, že tu byl chládek, který jsem měl rád. Opřel jsem se o strom a přemýšlel jsem, jak se dostat domů. Nevěděl jsem, jak sem se dostal až tady.
Moyasa
Moyasa
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Toshio Toppu Thu Jun 09, 2016 3:08 pm

Hodnú chvíľu bolo jeho okolie absolútne pokojné, pokiaľ ho nenarušila malá výchylka, kdesi v diaľke. Voda okolo prestala bublať a Toshio pomaličky otvoril oči, nahol hlavu na pravú stranu a zadíval sa do diaľky. Zbadal tam malú škvrnu, ktorá ho chtiac nechtiac vyrušila od rozjímania. Neznámo ho fascinovala natoľko, že sa postavil a otočil smerom späť k brehu. Kráčal späť pomalým tempom, rovnako ako sa dostal do stredu jazera. Celou cestou premýšľal nad zmyslom a účelom cesty, až kým sa fľak nezväčšoval a on nohami stúpil na breh. Nejakú vzdialenosť pred ním stála, jemu neznáma postava.
,, Uvidíme, či tento stojí za moju pozornosť."
Preblesklo mu mysľou a zároveň s tým momentom vytasil kunai a hodil ho priamo na Yoshita, pričom čakal na reakciu.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Moyasa Thu Jun 09, 2016 8:11 pm

Nemohl jsem si nevšimnou osobu, která si hrála na Ježíše. No pozoroval jsem ho a čekal, co udělat. Neměl jsem dobrý pocit. Já tu vlastně skoro ničeho neměl dobrý pocit. Prostě jsem se tu necítil jako doma Ale s tímhle problémem to může vyřešit jenom čas. No...kde jsem to skončili... Viděl jsem, jak tasí kunai a hodil ho po mně. Instinktivně jsem dál ruku před sebe a pomoci Hyotonu jsem změnil vzduch na led, který zabránil Kunai mě zranit. Hyōton: Hyōgan Dōmu tuhle techniku jsem měl velice rád, byla dosti účinná na obranu.
"Vesnice se sice změnili, ale furt dříve jednají a potom mluví" pomyslel jsem si v hlavě. Byl jsem celkem zvědavý, co mi ten cizinec chce. Hitomi mi ani neřekla, že někteří na pozdrav používají zbraně. Pohodlně jsem si seděl dále pod stromem a koukal na cizince, co udělá teď.
Moyasa
Moyasa
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Toshio Toppu Thu Jun 09, 2016 8:40 pm

Toshia zaujímala reakcia, ktorá mala nasledovať po hode jeho kunaiom a dočkal sa jej takmer okamžite. Na jeho prekvapenie sa kunai premenil v kus ľadu a padol bezpečne na zem.
,, To mnohé vysvetľuje a dáva odpoveď na mnoho otázok."
Pomyslel si a prikráčal k postave bez slova bližšie a prehliadol si ju pozorne pohľadom. Pozorne si ho preskúmal od hlavy až k päte.
,, Meno a hodnosť?"
Spýtal sa hneď na to a čakal na odpoveď.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Moyasa Thu Jun 09, 2016 9:06 pm

Neznámý se přibližoval ke mě. No trošku mě to znervóznělo , protože mlčel! To jsem neměl moc rád a ještě se tvářil tak vážně. Že by pruser a tak rychle? Snad ne, to bych nebyl pochválen. Cestou ke mě jsem si ho prohlídnul. No nevěděl jsem, co si myslet. Pokud si mě Toshio prohlídnul důkladně, že na sobě nenesu jenom označení republiky, ale taky Yukigakure. Kdo ví jestli se na to zeptá nebo to bude bez povšimnutí.
Koukl jsem na něho a nadzvedl jsem jedno obočí. "Yoshito Yamada, chunin" odpověděl jsem stroze. Maminka by mě hnala, že jsem ho nepozdravil, ale když už po mě hodil kunai, tak jsem usoudil, že si to nezaslouží. "A vy jste? položil jsem mu otázku na kterou mi snad odpoví.
Moyasa
Moyasa
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Toshio Toppu Thu Jun 09, 2016 9:16 pm

,, Takže mám, čo dočinenia s ďalším Kekkei Genkai. K tomu ešte len chuunin. Možno ho ešte dostatočne enskazila tá mierumilovnosť a láska, ktorá tu razí z každého kúta a oxiduje vo vzduchu. Možno z neho vytvorím shinobi."
Preblesklo mu mysľou a stále stál na mieste bez najmenšieho pohybu. Očami zastal na tých jeho a nespúšťal z neho ani len na moment pohľad. Prebodával ho chladným pohľadom, bez náznaku nejakého pocitu.
,, Kým myslíš, že som?"
Odpovedal mu jednoducho na otázku, otázkou.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Moyasa Thu Jun 09, 2016 9:34 pm

"Achjo, koho jsem to jen potkal" povzdechl jsem si v duchu. Někdo mě trestá, ale kdo a hlavě proč?! Ani se nehnul a stále se na mně díval, jako kdyby se mě snažil propíchnout. Ale kdo ví proč? Že by se mě snažil vyděsit? Většinou ti, co se chovali drsně, byli jen srači. Kdo ví jak je na tom on.
"Člověk, který se neumí chovat? odpověděl jsem mu na jeho otázku. Nelíbil se mi ten rozhovor už jen proto, že nikam nevedl. TAk nějak jsem doufál, že se mi to jenom zdá a již brzy se probudím, kde tenhle cizinec nebude existovat.
Moyasa
Moyasa
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Toshio Toppu Thu Jun 09, 2016 9:54 pm

Toshio sa niekoľko minút len na Yoshita díval, na jeho poznámku absolútne nezareagoval len bezducho zíral na jeho tvár. Opatrne a pomaly naklonil hlavu na pravú stranu a jeho pery sa roztiahli do širokého, neprirodzeného úsmevu.
,, Poznal som klan Yamada. Teda z každého klanu sa nájde jeden, ktorého to nebaví a rád ujde od zašlého stereotypu do širokého sveta. Jedno ste mali spoločné. Ani jeden z vás neveril v diabla. Maximálne som sa dočkal odpovede, žeby peklo nechali zamrznúť."
Povzdychol si, narovnal hlavu a úsmev sa z jeho tváre stratil a už na nej nebolo jediného citu.
,, A čo ty Yoshito, aký máš na to názor?"
Opýtal sa.

Proste zrazu odišiel...

-Presun-


Naposledy upravil Toshio Toppu dne Fri Jun 17, 2016 10:13 pm, celkově upraveno 3 krát
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Fri Jun 10, 2016 2:20 pm

Probral jsem se. A po te jsem se vydal nekam do stracena kam me me nohy zavedly. preci jenom jsem nemel moc v planu zde travit dalsi den nebo cas. Bylo na case neco vybrat.
(presun)
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri Jul 01, 2016 8:29 pm

Toshio kráčal pomaličky a pokojne po okolí. Už pár dní nemal, čo robiť a ani ako sa zabaviť. Preto ho nohy niesli na prvé miesto, ktoré mu napadlo. A to k obrovské a prekrásnemu jazeru. Zastal až pri jeho okraji a pozoroval pokojnú hladinu jazera na ktorom sa odrážali slnečné lúče.
,, Mám chuť ho vysušiť do poslednej kvapky a naplniť ho lávou..."
Povzdychol si pri tejto myšlienke a rozhodol sa náhle konať, bez vyčkávania. Zložil ruky v zopár znamení  a privrel oči. Pod jazerom začal vytvárať svoje vlastné jazero z lávy, ktoré sa neustále rozrastalo, až kým nepokrylo rozlohou to vodné. Trvalo to nejakú dobu, keďže si dával na čas a nikam sa neponáhľal. Chcel šetriť aj vlastnú energiu a dať si na tom záležať. Keď vytváranie skončilo, zložil ruky, poodišiel k najbližšiemu stromu o ktorý sa oprel a čakal na to kým teplota postupne vysuší celé jazero.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon Jul 04, 2016 1:01 pm

,, Už bolo na čase."
Pousmial sa Toshio, keď po veľmi dlhom čase nakoniec jeho plán uspel. A všetka voda jazera Terumi do poslednej kvapky vyschla a zmizla. Bol to prenádherný pohľad na obrovskú dieru v zemi, ktorá práve zívala prázdnotou. 
,, Čo by to bolo za jazero, keby ostalo vyschnuté a prázdne..."
Zašeptal v tichosti a zložil ruky v jednoduché znamenie. Po malej chvíli spodnou vrstvou prerazila láva z ním vytvoreného jazera. Obrovská masa začala plniť prázdne útroby jazera horúcou náplňou. Toshio sa teda pohodlnejšie usadil a díval sa na oveľa majestátnejšieho divadielko, než, ktoré prebiehalo predtým. 




,, Hmmmm... tak zábava skončila."
Povzdychol si a postavil sa na vlastné nohy. Poobzeral sa po okolí a jeho pohľad padol na naplnené jazero lávou. Ešte chvíľu ho ten pohľad tešil, ale nakoniec ho odvrátil a odkráčal spokojne preč.


-Presun-
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Jezero Terumi Empty Re: Jezero Terumi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru