Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podzemní jezero

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Podzemní jezero Empty Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Mon Jul 04, 2016 9:36 pm

Podzemní jezero Underground_lake_thingy_by_blazef

Toto podzemní jezero je skryté na okraji vesnice. Vchod do ní je ukrytý a je už nějakou dobu opuštěné. Naplňuje jej čistá průzračná voda, která odtéká z vesnice jinou cestou, avšak dostává stálý příjem z podzemní. Je to parádní místo na odpočinek a samotu. V minulosti však toto místo někdo obýval podle některých vzorů na zdech tohoto místa. Postupem času se tu vytvořilo přirozené podzemní světlo.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Mon Jul 04, 2016 9:54 pm

Procházem jsem se a hledal nějaké unikátní místo kde bych mohl trávit čas a mezitím trénovat novou techniku co mi propůjčil Hokage. Během procházení jsem si četl svitek a učil se za pochodu. Procházel různými uličkami a co nevidět jsem narazil na okraj vesnice do zdi. Trochu jsem si zanadával potichu a udělal jsem krok vpravo. Stalo se však něco nečekaného. Ucítil jsem měkkou zem a jakési křupnutí. Jediné co jsem stihl bylo. " A sakra " a začal jsem padat dlouhým tunelem čím dál hloubš. Nakonec jsem přistál v jakémsi podzemním jezírku. Hned jsem se vynořil a nadechnul, přičemž jsem doplaval ke kraji a vylezl z vody. " Ach jo, teď jsem celej mokrej. " Sundal jsem si oblečení a položil ho na nějaké kusy skály poté co jsem to trochu vyždímal. Musel jsem nějakou dobu počkat. Svitku se naštěstí nic nestalo a já si ho na chvíli odložil. " Když už jsem tady, tak tu můžu trénovat. Škoda, že to zrovna není vodní technika, ale v budoucnu se tu bude trénovat suiton parádně. Nechám si ho ale chvíli pro sebe. Tohle by mohl být skrytý klenot. " Mumlal jsem si tam něco pro sebe a pak jsem začal procvičovat Shuriken: Kage Bunshin. Moc to ale ze začátku nešlo, jelikož začátky jsou vždy složité a tohle byl A rank v klonování zbraní. Ve finále se dá vytvořit celkem masivní počet což se bude hodit.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Fri Jul 15, 2016 5:11 pm

Nebola som práve veľký fanúšik celého mesta či dediny, takže som sa pochopiteľne po rôznych.. úpravách, ako napríklad vykúpaní v miestnych kasárňach, nahodení sa do nového oblečenia a doplnenie rôznych zásob, hlavne tých energetických.. v podobe jedla, vydala k okraju dediny, kde som sa len prechádzala. Mala som nad čím premýšľať. Úprimne? Chcelo sa mi plakať. Bola som v hroznej depresii, ktorú som ale zatiaľ zvládla pomerne dobre potlačiť. Predsa len som bola na mojej prvej misii.. a zabila som môjho prvého človeka. Problém bol len v tom, že to bol medik z našich vlastných rád, ktorý mi chce pomôcť.. a ja ? ja som ho kuchla ako prasa. Bola pravda, že pod vplyvom nepriateľskej techniky, no bola to hlavne moja vina, že som sa nechala ovplyvniť. Z môjho zadúmania som si ani neuvedomila, že som zašla do nejakých opustených zarastených častí. Vlastne som sa už musela pretĺkať rôznym húśtím až.. až kým som stúpla dopredu a tam nič nebolo. bolo však neskoro na to, sa zachytiť. Pre to som sa zošuchla do pre mňa neznámej diery a s hlasným výkrikom od prekvapenia som sa zastavila až v podzemí, znova trocha dotlčená a špinavá.. aj keď som sa len teraz dala doporiadku. "Au.. sakra.." Zamrmlala som si sama pre seba a snažila som sa nejak vystrieť. hrozne ma bolel chrbát a mala som vyrazený dych, no netrvalo dlho, kým sa mi podarilo rozkašľať.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Fri Jul 15, 2016 5:20 pm

Už jsem tu byl zavřenej asi dva týdny, naštěstí jsem nebyl tak zarostlej jak by si někdo mohl myslet. Živil jsem se nějakými podzemními houbami co tu rostly kolem a nikdo mě zřejmě nepostrádal. Najednou však slyším dívčí křik a z díry vyletěla malá holka. Jelikož jsem se předtím koupal a pak trénoval tak jsem na sobě měl shrnuté kimono a odkrytou polovinu těla. Ten chladivý vánek, který tu proudil byl příjemně chladivý při tréninku. Zašel jsem za holčinou a podal ji ruku. " Jsi v pořádku? " Zeptal jsem se ji jen tak ze slušnosti a čekal jestli ji přijme.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Fri Jul 15, 2016 5:40 pm

Bohvie, kde som sa vlastne ocitla. Možno nejaká jaskyňa? Teraz som nad tým úprimne príliš nerozmýšľala. Z takého toho dezorientovania ma vytrhol až modrovlasý muž, ktorý mi podal ruku zo slovami, či som v poriadku. Prikývla som a ruku som prijala. S jeho pomocou som sa teda postavila a znova som sa rozhliadla po celom okolí. "Žijem.." Uistila som ho ešte pre istotu. Nevedela som, čo si mám o tomto mieste myslieť. "Kde to som?" Spýtala som sa a pohľad som nakoniec uprela priamo na Katara. Vyzeralo to tak, že tu už nejaký čas bol.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Fri Jul 15, 2016 5:52 pm

Jakmile se postavila tak jsem dal ruce v bok a trochu se protáhnul. Pak jsem nahnul hlavu abych viděl na ní a pověděl. " Vítej na mém speciálním soukromém cvičišti. Není tu rušno a žádní nepříjemní nezvaní hosté s jejich destruktivními technikami, které by to tu ničili. " Řekl jsem majestátně. Toto místo jsem našel já, tak jsem si ho rovnou i přivlastnil. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Líbilo se mi to i když jsem nevěděl co zrovna je venku za den. " Poslyš. Kolikátého dneska je? Tu nemám pojem o čase. " Ani jsem se vlastně nezeptal na její jméno, ale tak nejdřív mě zajímala jiná věc. Z další konverzace se určitě její jméno dozvím.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Fri Jul 15, 2016 7:13 pm

Znova som sa zarazila. Prečo mi tento muž tak hrozne pripomínal toho oplzlého dospelého genina, ktorý mi do ucha zašepkal že prekrásne voniam. Až ma pri tej spomienke striaslo. Chytila som sa za ramená a radšej som pohľad od Katara odvrátila. Nebola som pripravená na ďalśie stretnutie s podobným človekom ah prosím, nech nie je ako on. "Súkromné cvičisko?" Zopakovala som dosť pochybovačne. No z jeho tóna hlasu som usúdila, že sa prednedávnom stalo niečo, čo ho pobúrilo. Pravdepodobne niečo s niečím deśtruktívnym a ktovie čo ešte k tomu. "Hmm, nie som si presne istá. Len teraz som sa vrátila z dlhšej misie a.. ja .. hmm.. môže byť tak štrnásteho? pätnásteho? Nejak tak." Broukla som do vzduchu a od katara som na krok odstúpila. "Nechcem ťa uraziť.. ale, dá sa odtiaľto odísť? Vyzerá to tak že.. si tu už dlho ehm.. eh.." Chcela som vysloviť jeho meno, no uvedomila som si, že mi ho vlastne neprezradil.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Fri Jul 15, 2016 7:23 pm

Praštil jsem se komicky do čela. " Patnáctého? Tak to už tu jsem dva týdny. Ten čas letí. " Na chvilku mě zarazil její zpětný krok, jako by se mě štítila. Takovej postoj genina k jouninovi jsem ještě neviděl. Tedy neviděl jsem její složku, ale vypadala jako genin. " Oh. Zapoměl jsem se představit. Kataro Terumi. Těší mě " Možná jsem neměl charakter takového ostříleného jounina s jizvou na obličeji, který je respektován. Každá další generace ztrácí respekt k autoritám. Moc se mi to nelíbilo, ale co se dalo dělat. " Pokud chceš odejít, zkus ten postranní tunel. Sice jsem tam nikdy nešel, ale třeba tam východ bude. Ještě jsem odtud nevyšel. Kdyby mě Mizukage scháněla tak jí pověz kde jsem. " Vypadalo to jen na drobné vyrušení školačky, která se zatoulala. Alespoň jsem slyšel za ty dva týdny něco jiného než šplouchání vody, drcení kamenů a zvuk odrážejícího se ostří.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Fri Jul 15, 2016 7:33 pm

Aj keď som sa spýtala na východ, bolo to skôr uistenie. Nie že by som chcela odísť. Vlastne mi toto miesto vyhovovalo. Nebol tu nikto iný než tento muž, čo bolo na mesto viac než zázrak. Ja.. zvyknutá žiť celý život v lesoch, len s otcom a tak.. ah, nemala som Uzuishi príliš v láske. Keď sa mi predstavil, v momente sa vo mne ako keby niečo obrátilo, trklo, a ja som sa vyšponovala ako struna. Prečo sa správam takto? Môj kódex! Otočila som sa k nemu, vložila som päsť do otvorenej dlane a zľahka som sa uklonila na pozdrav. "Prepáčte ja, som sa pozabudla. Moje meno je Uchiha Ryu, rada vás poznávam Kataro-sama." Bol predsa omnoho starší.. a musel byť aj vyššia hodnosť. Nemohla som sa k nemu správať ako k rovnocennému. 
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Fri Jul 15, 2016 7:50 pm

Na chvilku jsem byl celkem šťastný jak se obrátila karta a slušně se představila. Přece jen ještě malej kousek v nováčcích zbyl. Měl jsem respekt vždy k naší Mizukage kolik toho dokázala a dokonce i byla u mých jouninských zkouškách. Avšak jsem se řídil rozkazy i dalších nadřízených. Každý si však určuje priority. " V pořádku, nic se neděje. Pokud budeš cokoliv potřebovat, neváhej se zeptat. Volného času mám dost. " Zatím jsem na sebe nahodil pořádně Kimono. Doufal jsem, že si ho nebudu ale muset zase kvůli vodě sundávat když jsem si ho obléknul. Dal jsem si na závěr i katanu k pasu a konečně jsem vypadal alespoń trochu jak se na mou hodnost sluší.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Fri Jul 15, 2016 8:00 pm

Zložila som ruky späť k telu a prikývla som. Aj cez moju zmenu, čo sa slušnosti týkalo, stále som bola.. no, ako to povedať.. tichá a už na prvý pohľad pomerne dosť deprimovaná. "Ja.. hmm.. " Na chvíľku som sa zarazila. Ani som netušila, či ho neotravujem. Chcela som sa porozprávať, aspoň s niekým. Nemala som tu žiadnych priateľov ani známych, takže bolo pre mňa pomerne zložité si niekoho na rozprávanie nájsť. Mohla som ísť domov, no tam by som mohla tak maximálne čumieť do nábytku. "Nebude vás to otravovať pane?" Spýtala som sa ho s takou malinkou nádejou v hlase. Možno až prosbou.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Fri Jul 15, 2016 8:08 pm

Zdála se mi najednou nějaká plachá. Bude mít to děvče asi víc osobností, ale co se dá dělat. Každopádně jsem si na oslovování pane moc nezvykl. Byl jsem takový pohodářský typ co pomáhá druhým a plní smysluplné rozkazy nerozporující s mým vlastním kodexem. Na cti jsem si zákládal. Každopádně jsem ji milým hlasem pověděl. " Jakýpak pane, takovou formalitu u mě nemusíš dodržovat. Jsem sice jounin, ale pane bych spíš říkal jen prezidentovi republiky. Můžeš se na cokoliv zeptat nebo o něco požádat. Od toho tu jsem, abych vám pomáhal růst. " Moje takzvané ideály. Jednou mě možná přivedou do hrobu, ale ne v tomhle životě. Rád jsem pomáhal druhým a podporoval dobro na tomto světě.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Fri Jul 15, 2016 8:26 pm

Pohľad som znova uprela niekam na jeho topánky. Úprimne som netušila, čo by som mala povedať.. a čo som vlastne chcela povedať. Ale chcela som, to bolo hlavné. "Ja ja.. neviem, ako začať." Povzdychla som si a potlačila som tú prvú vlnu. Nebola som ufňukané decko, ale to čo sa stalo na misii ma zasiahlo viac, než by som si možno chcela pripustiť. "Mala som misiu a ja.. som tam zabila.. človeka.. shinobiho." Pozrela som sa na svoje vlastné ruky, ako keby som z nich niečo chcela zmyť. "Medika, ktorý.. ktorý sa mi snažil pomôcť.." Pohľad som zodvihla a teraz so pozerala Katarovi priamo do očí, tie moje sa trocha triasli. Vlastne som ani nevedela čo som týmto sledovala. Čo som po ňom chcela? Možno nejakú radu.. niečo... nejaké slová? Bola som z tejto situácie zúfalá.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Fri Jul 15, 2016 8:48 pm

Vypadalo to na poněkud vážnější případ než to vypadalo. Byla ještě mladá a už zažila smrt někoho kdo se jí snažil pomoc. Vystavění škol a civilizovaného místa mělo zabránit dětem aby něco takového zažívali a i přesto pošlou genina na takovou misi. Ti arogantní političtí bastardi neznají hranic. Někdo by měl udělat průvan a tu shnilotinu vyvětrat. Položil jsem svou dlaň na její rameno jako útěchu a pověděl ji. " Chápu jak se cítíš. Ve svém věku by si neměla mít takové vzpomínky. To co se stalo už nelze vrátit zpět. Nevím co se přesně na té misi stalo, ale určitě si tomu nemohla zabránit. Není to tvá chyba. To že si přežila je nejjednodušejší. Nemusíš to těžké břemeno nést sama. Pokud bude potřeba, vypořádám se se vším co z toho vzejde. To je náš úděl v těchto neklidných časech, abychom vám mladším pomohli překonat těžkosti této doby. Pokud je ti smutno, nezadržuj to. Pokud máš vztek, jen do toho udělej to zde. Jestli nemáš vůli jít kvůli tomu dál, tak tě popostrčím. Musíš se přes to postupně přenést. Budoucnost, která se chystá nebude o nic lepší. A proto se musíš stát silnější, čímž se ujistíš, že už se nic takového nikdy znovu nestane. " Taková moje vlastní motivační řeč. Každý by to asi řekl jiným způsobem, ale já jsem to bral takto. Je ještě mladá, tak jsem se snažil být co nejmírnější.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Fri Jul 15, 2016 9:11 pm

Možno boli jeho slová na mňa až trocha moc. Boli milé, to určite áno. Ale ja som nemienila túto vec nechať len tak.. to.. bolo proti môjmu presvedčeniu. Vyhovoriť sa z toho typu.. ja som za to nemohla. "Prepáčte Kataro-sama.. ale, nemôžem si odoprieť vinu. Nevedela by som zo sebou pokraćovať ďalej." Prehovorila som a zhlboka som sa nadýchla. "To ja som sa nechala chytiť do nepriateľovej techniky.. to.. ja som týmito rukami, ukončila život môjmu spojencovi." Ako som to dopovedala. V očiach sa mi znova objavil sharingan. "Myslím že začínam chápať, čo sú tieto oči zač... povedzte Kataro-sama.. čo viete o Uchiha klane? Bola som celý život vychovávaná mimo.. otec nechcel aby som s klanom mala čokoľvek spoločné ale, ja to potrebujem vedieť." Možno nebol tá pravá osoba, ktorej som sa mala pýtať túto otázku ale..
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Fri Jul 15, 2016 10:06 pm

Nejspíš jsem se vyjádřil opět trochu jinak než jsem chtěl. " Neříkám, že to není tvoje vina, ale že se přes to musíš přenést aby si tomu mohla příště zabránit. Pokud je někdo silnější než ty a vládne schopností ovládat druhé tak s tím nic nezmůžeš. I já bych jednou mohl být ovládnut. Jestli se tak stane a já zaútočím na své přátelé tak raději si vytvořím protiopatření, které mi zamezí komukoliv ublížit. Tak bych to udělal já, nenechal bych se využívat. Ty potřebuješ nabrat co nejvíc zkušeností aby si něčemu takovému mohla udělat a podle tvého původu se ti to už vícekrát nestane. " Na chvilku jsem se odmlčel abych mohl navázat na její další otázku o jejím klanu. " Popravdě si první Uchiha s kterým jsem se setkal. Ještě než vzniklo tohle město tak existovalo pět velkých vesnic a já žil ve Skryté Mlžné. Tudíž o vás vím jen něco málo, k tomu nějaké příběhy. Můj dávný sensei mi kdysi vyprávěl o klanu Uchiha. Je to klan plný vášně a nenávisti. Lidé z tvého klanu častěji propadnou nenávisti kvůli nešťastným událostem, což mění i vaše oči. Silné emoce vyvolávají tvůj sharingan. Ale neber to tak, že čím víc budeš trpět, tím budeš silnější. Touto cestou se vydalo spoutu tvých předků a nedopadlo to zrovna moc šťastně. Jak existuje tedy tvá nenávist tak obrácená strana mince je vášeň. Tu musíš v sobě najít a pomůže ti zesílit. " Netuším jestli jsem to zrovna řekl správně. Vím o jejich klanu jen z vyprávění mého mistra, který ze mě udělal to čím jsem dnes. Jenže mé vyjadřovací schopnosti nebyly moc dobré. Bylo mnohem víc lidí, kteří uměli vysvětlovat lépe. " Doufám, že mě nepochopíš špatně. Já například zesílil tím, že jsem si určil cíl, kterého chci dosáhnout a co chci chránit. Sice můj cíl byl částečně zničen, ale pořád je naděje na jeho obnovu. Každý má vlastní motivaci, která ho žene dál. Je však na tobě, kterou cestou půjdeš "
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 16, 2016 9:19 am

Prekonať? Nemienila som sa len vzdať týmto pocitom to.. určite nie. Pravdepodobne by sa po mne vyžadovalo, aby som spáchala sepukku ale, reálne som neverila tomu, že by to bolo to, čo by odo mňa otec chcel. Aj on spravil mnoho vecí, ktoré mohli poškodiť jeho česť, no kritická bola len tá jedna, ktorou ju nakoniec vykonal. "Máte pravdu Kataro-sama ja.. budem sa snažiť. Ďakujem." Znova som sa poklonila rovnakým spôsobom, ako pri našom pozdrave. No, jeho informácie o klane od ktorého ma otec chcel držať ďalej boli, ťažko to popísať. Neuvedomovala som si tak úplne, čo tým mohol myslieť. "Možno by bolo na čase, aby som niekedy klan navštívila. Myslím že sa nachádza priamo v dedine." Napadlo ma. Mohlo by dobré zistiť si niečo viac, možno už len čisto so zaujímavosti. Musela som sa zľahka pousmiať, aj keď to pre mňa stále bolo len ťažké. "Nájdem, a ak vám to nebude vadiť Kataro-sama ešte by som tu chvíľu pobudla." Otočila som sa o pár stupňov a podišla som aj k jazeru. Pamätala som si na techniku, ktorú som sa učila pred misiou. Reálne som ju využila ..raz, no stále som s ňou nebola spokojná. "Chcela by som trénovať.. a toto miesto na to vyzerá dobre." 
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Jul 16, 2016 10:39 am

Když tak mluvila o klanu, asi bych taky mohl zajít do toho svého. Už jsem dlouho neviděl ani jednoho z nich. Matce se určitě už stýská, když neviděla svého nejstaršího syna tak dlouho i když už nebydlí doma. Později tam tedy zajdu, nyní tu mám asi ještě nějakou práci. " Své blízké občas také musíme navštívit. Taky později zajdu za těmi svými. Už je to pár let. " Zavzpomínal jsem na ty časy ještě před pár lety když jsem mezi nimi žil a taky na své sourozence. Docela rád bych je zas viděl všechny pohromadě. " Nevadí mi, že tu budeš trénovat, jen prosím tě nevypaluj jezero. Takové místo už nikde nenajdeš. Někteří lidi jsou tak šílení, že by to udělali. "
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 16, 2016 10:52 am

"Nebudem, nemám dosť silný katon na to, aby som dokázala vypariť vodu." Na prvú vetu som nijak nereagovala. U mňa to bolo iné. Nikdy som nikoho okrem svojho otca nevidela a nespoznala. Teda čo sa Uchihov týka. Nevedela som prečo je tomu tak, ako keby sme sa im vyhýbali. Možno za to mohli práve tie oči? Možno nechcel, aby som ich kedykoľvek musela prebudiť, respektívne riešiť záležitosti klanu. Kto vie. No bol čas tréningu. "Vlastne mám v pláne učiť sa.. nové techniky, ale aj precvičovať tie staré. Napríklad môj Goukakyuu. Úprimne mi príliš nesedí názov tejto techniky, s tým ako reálne vyzerá."


 Začala som skladať pečate, otočená k jazeru. Pochopiteľne som ale nemala v pláne vypustiť oheň do vody, ale nad vodu. Zhlboka som sa nadýchla a z úst som pred seba vypustila ohnivú masu. Sila a veľkosť techniky boli pomerne slušné, no tvar? ani nie. Bola to len typická masa ohňa, ktorá jednoducho ako guľa nevyzerala. Nie to ešte ako dokonalá guľa. Mala som ešte čo zlepšovať aj na technikách, ktoré som už zvládla. Oheň po chvíľke ustál a ja som si rukami utrela kútiky úst. Svojim spôsobom som si prednedávnom nepredstavovala, že by som niečo takéto zvládla ale, nebola som s tým spokojná. Aj môj pohľad bol zamračený. Ja som mala ladku anstavenú určite omnoho vyššie. "Hovorila som si, že do nejakých.. chuninskych skúšok, zvládnem z tejto techniky spraviť dokonalú guľu ale.. zatiaľ to tak naozaj nevyzerá." Priznala som sa Katarovi s takým slabým úsmevom na tvári. No nemienila som sa len tak vzdať.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Jul 16, 2016 11:07 am

Chvíli jsem tak sledoval Ryu jak trénuje a z mého pohledu to nevypadalo tak špatně jak si myslela. Stačí strávit nad tréninkem ještě trochu času a bude to umět. Čím jste mladší tím vám do hlavy lezou informace snáz. Proto jsem nasbíral celkem solidní počit technik, hlavně co se týče suitonu, ale nyní bych se měl zas vrátit ke svému tréninku. Už jsem to skoro měl, už jsem dokázal ty zbraně skopírovat, ale není to stále ten velkej počet, který budu potřebovat. Vyskočil jsem nad jezero a vrhnul shuriken proti stěně a složil pečetě. " Shuriken: Kage Bunshin " Následně jsem přistal na vodě a několik shurikenů se zarazilo do zdi, ale nebylo to ještě dokonalé. Ještě nějakou chvilku to potrvá, ale ne zas moc dlouho.

Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 16, 2016 11:23 am

Pozrela som sa na to, akým spôsobom si počínal Kataro. Úprimne ma to ohromilo. v Shurikenjutsu som bola vďaka sharinganu taký malý expert, ale nikdy som nepredpokladala, že by sa vôbec dali naklonovať. Jediné techniky ktoré by sa dali charakterizovať ako bunshinjutsu a vedela som ich, bola práve základná technika bunshin a moje vysoko-rýchlostné klony. Oproti tomu čo spravil on, to ale bola predpotopná úroveň. "Wau.." Povedala som, no svojim spôsobom ma to len viac napudilo k tomu, aby som makala na sebe a na tej svojej. Bola pravda že som mala Goukakyuu už zvládnutú na prijateľnú úroveň nejaký čas. Mohla som ju využiť v boji a bola aj efektívna. To že som ju chcela vyšperkovať, už bol len môj vlastný .. dalo by sa povedať impulz. Znova som začala skladať pečate, no tento krát som na to išla inak, pomalšie. V podstate som z úst nevyfúkla obrovský oheň, ale len som ho v malom priestore predo mnou začala.. formovať. Pochopiteľne stále z úst. Išlo to pomaly, no oheň sa mi takto lepšie ovládal a ja som ho stáčala do formy guli. No bolo to veľmi malé, a išlo to veľmi pomaly. Ale bolo to snaženie, a princíp svojim spôsobom fungoval. Stále som ale bola len na začiatku mojej cesty.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Jul 16, 2016 11:36 am

Ještě to potřebovalo zdokonalit, trochu se soustředit na sformování těch dalších. Počet hraje velkou roli, ale musím je naklonovat i dost pevné. Šlo to i vidět jak se některé odráželi od skály. Každopádně to zkusím párkrát a pak si odpočinu, abych doplnil chakru. Nechce se mi jíst ty hnusné chakrové pilulky. To nemůžou udělat chakrovou pilulku s příchutí pizzy? To by žral každej neustále. Zkusil jsem tentokrát vzít něco jiného. Vzal jsem kunai, kterej byl i odolnější. Viděl jsem už tuhle techniku používanou i s něčím jiným než shurikenem i když to odporuje názvu. Vzal jsem tedy kunai, hodil ho proti stěně a opět zopakoval to co předtím. Pár se jich skopírovalo, ale ne moc. Bylo to s kunaiem trochu těžší. Když tohle zvládnu tak se mi podaří i ostatní věci. Pokračoval jsem tedy v tréninku a sem tam koukal na její trénink.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 16, 2016 11:59 am

Gulička sa začala formovať a zväčšovať. Vyzeralo to celkom sľubne, no vedela so, že ju už dlho pri sebe neudržím a tak som ju vypustila znova smerom nad jazero. Rozpadla sa ale skôr, než prešla nejakú vzdialenosť. Toto bolo nepoužiteľné, no musela som to skúšať ďalej. V podstate obaja, Kataro a ja sme boli zamestnaný tréningom našich vlastných techník. Zatiaľ čo on sa očividne snažil naučiť novú, ja som zdokonaľovala tú, ktorú som už vedela. Aj keď v podobe, akú som teraz predvádzala, to vyzeralo že sa ju učím od začiatku. Musela som ale zistiť ten .. prelomový bod.. a vyskúšať si všetky možnosti, ako to spraviť nie? Keby sa mi podarilo z Goukakyuu spraviť dokonalú guľu, pravdepodobne by sa tým omnoho zväčšila aj celková sila techniky. Možno by obstála aj proti slabšiemu suitonu? Kto vie. Mala som ale ešte dlhú cestu. 

Po nejakom čase som ale od tréningu predsa len ustúpila. Znova som mala dosť rozcitlivené kútiky úst a líca. Dalo by sa až povedať mierne popálené. No zvykla som si. Z brašne som vytiahla náplaste, z takej tej klasickej príručnej lekárničky, a zalepila som si ich. Ustúpila som trocha ďalej a sadla som si na skalu. Chcela som si na chvíľu oddýchnuť a tak som len pohľadom tak neutrálne sledovala to, ako si počína Kataro. Možno by mi pomohol s mojimi ďalšími technikami, aj keď tento krát by išlo skôr o taijutsu. Kto vie, stačilo sa spýtať.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Jul 16, 2016 12:14 pm

Když jsem procvičoval svou techniku tak jsem zároveň sledoval i Ryu. Cvičila celkem známou C rankovou techniku katonu, kterou mají v oblibě Uchihové. Já jsem ji naštěstí taky uměl. Každý měl ale jiné způsoby tréninku. Šel jsem za ní. " Tak vypadá to, že ti to plošně celkem jde, ale ty se asi snažíš to sformovat do ohnivé koule že? Nevím jestli bych ti měl zrovna já radit, ale když já se to učil tak jsem vypustil svou chakru spodem i vrchem takovým směrem, aby se protli a vytvořila se jakoby rotace a oheň zatímco by letěl vpřed si udržel tvar. Asi něco jak rasengan, akorát ve větším měřítku a s katonovou podstatou. Názorná ukázka. " Otočil jsem se k jezeru a složil pečetě. " Katon: Gokakyu no Jutsu " Jak jsem řekl tak jsem i udělal a vyslal jsem vpřed ohnivou kouli, která prudce narazíla do stěny.

Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 16, 2016 1:23 pm

Náraz do steny pravdepodobne aj vyvolal menšie otrasy. Predsa len Goukakyuu na takejto úrovni.. to nebolo len tak. Ostala som celkom ohromená. Aj keď som sa na jeho techniku pozerala sharinganom a v podstate som videla to, čo presne spravil, s jeho vysvetlením to možno bolo o niečo lepšie. Skôr mi ale prišiel ako ten typ, ktorý bol lepší v praxi, než v teórií. "To bolo.. úžasné." Povedala som potichu. V jeho podaní to vyzeralo tak ľahko. "Ste v Ninjutsu naozaj dobrý Kataro-sama." Zamrmlala som no nebola som si istá čo. .teraz. Znova som sa na neho pozrela. "Budem chodiť častejšie.. a trénovať, aby aj môj Goukakyuu vyzeral a bol taký.. silný." Náladu som mala viditeľne zlepšenú od.. našeho prvého stretnutia. Možno to bolo tým tréningom a takým tým ventilovaním a tak. "Kataro-sama? Mohli by ste mi s niečím pomôcť?" Spýtala som sa a rukou som si potľapkala po vreckách a brašni. Len som si kontrlovala, či mi vlastne ostali ešte nejaké zbrane.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru