Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podzemní jezero

2 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Mon Jul 04, 2016 9:36 pm

First topic message reminder :

Podzemní jezero - Stránka 2 Underground_lake_thingy_by_blazef

Toto podzemní jezero je skryté na okraji vesnice. Vchod do ní je ukrytý a je už nějakou dobu opuštěné. Naplňuje jej čistá průzračná voda, která odtéká z vesnice jinou cestou, avšak dostává stálý příjem z podzemní. Je to parádní místo na odpočinek a samotu. V minulosti však toto místo někdo obýval podle některých vzorů na zdech tohoto místa. Postupem času se tu vytvořilo přirozené podzemní světlo.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down


Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Jul 16, 2016 1:30 pm

Po menší představení se nám jeskyňka trochu zatřásla, ale vše bylo v pohodě. Žádné výrazné škody. Roky zlepšování ukázali své ovoce, i když je to jediná technika katonu co mám. Spíš si dávám záležet na suitonu a svých Kekkei Genai než na tomhle. Tohle mám spíš takové protiopatřený proti Fuutonu, jelikož Katon přebije elementárně Fuuton. " Tak to teda díky. Jednou budeš určitě lepší než já. " Bylo těžké na to myslet, že každá generace se stává ještě víc silnější než ta předchozí, i když jsme od sebe zas tak moc být nemohli, takže se zas moc nedá považovat za další generaci. Zdálo se však, že potřebuje pomoc ještě s něčím. " Tak povídej, uvidíme co s tím můžu udělat. "
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 16, 2016 1:43 pm

"Uvidíme." Odvetila som na jeho poznámku, že raz budem určite lepšia ako on. Predsa len nevyzeral vôbec slabo... a ja som nepatrila k namysleným typom. Ešte raz som sa pozrela po takej vypálenej diere v skale, ktorá znázorňovala tvar gule.. po tom som ale moju pozornosť odvrátila na Katara a ukázala som na prstoch číslo 2. "Potrebujem dokončiť dve techniky, nad ktorými som rozmýšľala po mojich posledných súbojoch v Taijutsu." Vysvetlila som mu a následne som znova zopakovala takú tú poklonu. "Prosím, bojujte so mnou, na blízko. Nič iné od vás nežiadam. žiadne vysvetlenie.. ani nič podobné. Sama sa ich nenaučím a neprevediem ich do praxe." Určite by mi to s ním išlo omnoho rýchlejšie. Sám by sa pravdepodobne tieto dve techniky nikdy nedokázal naučiť, teda ak by si neukradol sharingan ale, nah..
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Jul 16, 2016 1:49 pm

Popřemýšlel jsem jak bych s ní mohl bojovat férově. Musel bych značně omezit svou rychlost a reakce, aby mě mohla pořádně zasáhnout. Ale zas když na ni půjdu zlehka tak se nic nenaučí. Je to takové děsné dilema, které je těžké vyřešit. " Tak dobře, zkus na mě zaútočit vší silou. Pokud to nebudeš brát dostatečně vážně tak mě nezasáhneš. Čím víc si navykneš tím rychleji se naučíš to co potřebuješ. " Zaujal jsem bojový postoj a vyčkával na její pohyb.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 16, 2016 2:01 pm

Prikývla som. "Som si toho plne vedomá Kataro-sama." Rýchlo som odskočila o niekoľko krokov dozadu a po žmurknutí mi v očiach znova žiaril Sharingan. "Mám vlastne dve techniky, obe za pomoci sharinganu aj keď.. jedna, pravdepodobne nebude nikdy plne dokončená." Vysvetlila som aspoň časť, z ktorej sa skladali obe. "Prosím obraňujte sa." Zloźila som jednoduchú pečať a v momente som proti Katarovi vyrazila. využila som k pohybu aj chakru, a svojim spôsobom aj shunshin. Proste som potrebovala nabrať čo najväčšiu rýchlosť, ktorou som chcela do katara priamo vraziť. Už na prvý pohľad mal tento útok jednu veľkú nevýhodu. Bolo jednoduché v tejto rýchlosti vytvoriť protiútok kvôli tunelovému videniu, ktorý by u jedinca snaźiaceho sa takto zaútočiť nastal. Tiež som nemala žiadnu šancu reagovať na nejaký protiútok práve kvôli už spomínanej rýchlosti. Keby že nemám sharingan.. ak si tieto veci Kataro spojil, pravdepodobne vedel čo zahrňuje moja prvá technika.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Jul 16, 2016 2:15 pm

Byl jsem připravený na útoky Ryu. Ona sice měla sharingan, ale já měl zas bojové zkušenosti. Na to abych poznal jaký pohyb udělá jsem nepotřeboval sharingan. Viděl jsem jak navýšila svou rychlost všemi podpůrnými prostředky. Trochu jsem do toho zapojil tak svoji rychlost abych jí to stížil. Shunshin nebyl vyjímkou. Pokud se dostala dost blízko tak jsem se buď vyhýbal, při nejhorším vyblokoval její úder. Bylo to jiné než bojovat s někým na stejné úrovni, a navíc jsem jí nechtěl vážně ublížit, takže jsem svou sílu musel trochu omezovat.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 16, 2016 2:24 pm

Môj pokus o útok nevyšiel. Bol to Jounin, aj cez rýchlosť akú som vyvinula, dokázal bez problémov môjmu výpadu uhnúť bez potreby counter-útoku. To nebolo práve ideálne, pretože som potrebovala aby vykonal protiútok v tejto mojej technike. Aspoň som ale vedela, že potrebujem zapracovať na mojej rýchlosti ako takej, inak bude dosť otázke či techniku vôbec využijem. Prvý môj úder minul a tak som prešla do štádia skúšania mojej druhej techniky. Tu sa ale jednalo len o Taijutsu a o to, aké protiútoky by som vybrala na to, aby som prenikla cez jeho obranu.  Bol rýchly, obratný, silný, určite vo všetkých okolnostiach (možno až na obratnosť) lepší než ja. Prvé štádium mojej druhej techniky išlo o analýzu Katarovho bojového štýlu na blízko a tak som sa do toho aj pustila. Začala som vytvárať kombinácie a útoky, mieriac na rôzne časti jeho tela, prevažne tváre. Pár krát som aj vyskočila do vzduchu a nespoliehala som sa len na údery, ale aj na kopy.  Pravdepodobne všetko odrazil, alebo sa tomu vyhol no o to tu teraz nešlo. Skôr som sa v ňom snažila čítať. Pravdepodobne sa len krotí no.. to je dobre, keby že na mňa ide naplno, veľmi rýchlo by som pohorela. Spomenula som si na toho shinobiho, ktorého som porazila. Určite bol silnejší a rýchlejší než ja, predsa len bol vyššia hodnosť, no stále som ho dostala vďaka sharinganu a vďaka tomu, že som sa nesnažila zo súboja spraviť dlhú záležitosť. Toto ale bolo iné. Kataro bol oproti nemu na úplne inej úrovni.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Jul 16, 2016 2:39 pm

Ryu se velmi snažila i se svým sharinganem. Já osobně jsem se nezaměřoval tolik na zrak jako ona. Spíš jsem si vyvinul takovej bojovej instinkt, když se ke mě něco blíží abych zareagoval správně. Stejně tak i větrné proudy, které se vytváří s každým úderem a zvuky našlapování. To vše s tím souviselo. Zrak byl takový doplněk pro zlepšení všech ostatních. Každopádně jsem se dál vyhýbal a byl jsem zvědav i kolik toho vydrží. Za jak dlouho ji dojde výdrž a podobně. V tom případě dáme pauzu a později budeme pokračovat. Na mluvení tu prostor nebyl, takže se ozývaly jen zvuky prorážení větru.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 16, 2016 3:03 pm

Ešte nejaký čas som na neho útočila. Bolo ťažké zachytiť nejaký jeho rytmus aj so sharinganom. Bol skúsený, typovala som, že je minimálne tak na ranku Tokubetsu Jounina až Jounina. Aj keď som to nevedela určiť presne. keďže som sa s tak veľa vysoko postavenými shinobi nestretla. Teda shinobi ako takými. Útok som v istý čas prerušila a znova som začala uskakovať tak dva metre dozadu. Bola som udýchaná, predsa len to bola celkom záťaž. Musela som bojovať naplno, čo pri učení techník možno nebol úplne najlepší spôsob, ale asi bol efektívny? Aspoň mi to bude fungovať aj pod stresom. Znova som sa začala vzdialiť, teda ak nepristúpil a neskracoval vzdialenosť, mal som v pláne znova využiť taktiku zo začiatku tohto boja, rýchlosť.. a donútiť ho využiť protiútok.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Jul 16, 2016 3:31 pm

Začala vypadat už trochu unaveně, ale i v takovém stavu se trénuje. Nepřítel využije právě té chvíle kdy jste vyčerpaní aby vás dorazil. Ten pocit navodit byl potřeba, člověk v takové chvíli zareaguje i lépe než obvykle. Útočila na mě dál a pak začala uskakovat, jenže udělal jsem pro ni takové překvápko. Do teď jsem jen uhýbal a vykrýval její rány. Nyní byl čas abych trochu zakročil a v rychlosti se k ní přiblížil a zaútočil, samozřejmě jsem svou sílu omezil na tu její abych ji vážně nezranil. Postupně budu zvyšovat podle toho jak jí to půjde.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 16, 2016 5:03 pm

Ustúpila som možno tak o dva kroky, no nenechal ma spraviť väčšiu vzdialenosť a v momente na mňa zaútočil. Rozšírili sa mi oči a so zaťatými päsťami som sa zohla pred prvým úderom a druhý som len tak tak vykryla pravou rukou. Aj tak som ale cítila tupú bolesť na bruchu a .. no v podstate som začala dostávať. Nedokázala som sa aj cez sharingan ubrániť všetkým útokom a aj tie ktoré som vyblokovala, boleli. Chcela som vytvoriť Zanzō Bunshin a pomocou neho ho aspoň na chvíľu zmiasť no.. nemala som čas na ručné pečate. Začalo to byť pomerne, jednostranné, keďže som aj prestala stačiť s dychom.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Jul 16, 2016 5:27 pm

Já jsem zatímm dál útočil i když to vypadalo jednostraně. Její pohyby však byly celkem dobré na genina, to je nejspíš tím sharinganem a tím, že už prošla nějakým tím bojem. Většina geninů se ani na takovou misi nedostane. V jeden okamžik jsem jakoby zmizel a následně se objevil znovu za jejími zády, přičemž jsem dal obě dlaně k sobě a napružil paže co nejvíc, čímž jsem do ní praštil takovým stylem, který ji měl odhodit. Při troše štěstí by se dostala až ke kraji jezera. To by ji schlaadilo a třeba by si dala pauzu, pokud se jí to nepodaří nějak vykrýt.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 16, 2016 5:38 pm

Mala som namále čím ďalej, tým viac. Úprimne som tušila, že to dlho nevydržím no nechcela som sa len tak vzdať. To mi nedovolila česť a ani ja sama. Zaregistrovala som pohyb na stranu, očami. Tie stihli Katara sledovať bez problémov. Horšie to už bolo s telom lebo len čo som otočila tvárou a začala sa otáčať telom, už bol za mnou a sotil do mňa. Ja som sa proti tomu naozaj nemala ako vyhnúť či ubrániť a tak som sa preletela, až kým som nepristála vo vode. Dokázala som sa ale udržať na hladine. Síce sa mi do vody zaborila jedna noha, pretože som čiastočne stratila ovládanie chakry ale.. znova som ju z vody vytiahla a začala som sa potácať k brehu, kde som len dopadla na všetky štyri a zhlboka som dýchala... dosť nahlas.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Jul 16, 2016 5:58 pm

Zdálo se, že si nakonec dáme pauzu. Došel jsem k ní a sedl si ke břehu. " Dáme si menší pauzu. Načerpáš trochu síly a popadneš dech. Lepšíš se " Cvičil jsem Ryu ačkoliv nebylo moji studentkou. Co není ale může bejt, kagové jsou nevypočitatelní, dělají si co chtějí.  Na chvíli jsem odmlčel a podíval se do stropu. Trochu jsem si i zívnul, jelikož jsem už nějakou dobu nespal. Zde se nedalo určit zda je den nebo noc a kolik hodin vlastně uběhlo. Taková skvělá zašívačka před světem. " Až se ti bude chtít tak můžem pokračovat "
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sat Jul 16, 2016 8:09 pm

No ani som mu poriadne neodpovedala. Prikývla som hlavou a zvalila som sa na kameň chrbtom a len som sa pozerala na strop tejto vodnej jaskyne. "Poviem len.. potrebujem pauzu.." Povzdychla som si sťažka. Cítila som množstvo modrín a odrenín, ktoré som od neho utrpela. No neboli to nijak vážne zranenia, ale už to bol nejaký čas, kedy som vyzerala takto.. zničene. Nie že by som nebola drtič ale.. vždy je iné cvičiť s niekým. Trvalo to možno ešte tak päť - desať minút, kým som sa znova postavila na nohy, oprášila som sa a aj keď trocha zničene, postavila som sa do bojového postoja.. aktivovala som Sharingan a na mojich perách sa objavil úsmev. "Tak, môžme začať Kataro-sama." 
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sat Jul 16, 2016 9:17 pm

Chvíli jsem tam tak seděl a hleděl do prázdna. Přemýšlel jsem co vlastně dělám se svým životem. Pořád jen tréninky a mise a žádnej čas si najít holku. Je mi už jednadvacet a furt nic. Ono je taky těžký s některýma vyjít nebo nějakou oslovit. Nerad bych se spálil a v nejnevhodnější moment zjistil, že už někoho má. Jenže s moc ženami se nevídám, nevím jestli je to cestami kudy chodím nebo se mi prostě v mé věkové kategorii všechny vyhýbají. Nejspíš to bude nějaké prokletí. Povzdechl jsem si. Později chtěla už pokračovat Ryu tak jsem se zvedl a připravil se. " Tak jdeme na to. " Vrhnul jsem se na ní rychlostí překračující ji jen mírně.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sun Jul 17, 2016 12:56 am

Tak nejak som vsadila na to, že sa znova bude držať späť. Minule som toho nedokázala využiť, lebo som zaútočila prvá a on preto musel zareagovať omnoho rýchlejšie než ja. Bol to ten typ útoku.. teraz? Teraz zaútočil on a s tým že som už jeho pohyby poznala a nevytvoril nič, čím by ma dokázal doslova prevalcovať.. využila som toho a už prvý úder som potrebovala využiť na plno. Teda jeho prvý úder. Prešmikla som sa popri jeho pästi, pri čom som zároveň tou svojou mierila na jeho rebra na rovnakej strane, akou rukou útočil.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sun Jul 17, 2016 1:54 am

Útočil jsem na ní jako obvykle, ale vypadalo to, že během tréninku se zlepšuje každou vteřinu. Během mého útoku jsem si všiml i jeho překvapivého útoku ze strany mého slepého bodu. Neměl jsem navybranou a tak tak uprostřed útoku jsem vyskočil vzhůru se slovy. " Uff, to bylo tak tak. " Pousmál jsem se a seskočil dolů. Trochu jsem však přidal na rychlosti a zkusil trochu jiný styl boje. Třeba jí to překvapí, já se spíš specializuju na ninjutsu, ale v taijutsu taky vynikám. To spíš z genjutsu jsem byl v prdeli. Každopádně jsem s trochu zvýšenou rychlostí opět zaútočil na Ryu a zároveň uhýbal jejím úderům.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sun Jul 17, 2016 11:19 am

Bola pravda, že po jeho preskočení mi .. trocha ruply nervy. Nie že by so msa rozzúrila, nie, len som začala byť podráždená. Ako to mohol stihnúť? Nemalo byť možné počas útoku predpovedať úder a zároveň uskočiť to.. bolo moc vecí naraz.  Sama som pri tom spravila premet vzad a rukami som sa odrazila od zeme ešte ďalej dozadu, chcela som si spraviť vzdialenosť a vymyslieť nejaký plán. Taijutsu očividne fungovať nebude. Musela som využiť môj sharingan aj.. v inom prevedení. Keď sa po mňa znova rozbehol, rozbehla som sa bokom, späť k jazeru a kým ma stihol dobehnúť, už som sa nachádzala na hladine. To už som ale znova bola nútená fyzicky sa brániť, čo som stíhala znova len vďaka Sharinganu. Bola pravda že ma začínali bolieť oči, lebo som nebola zvyknutá na podobné situácie a na tak dlhý taijutsu súboj zo sústavným využívaním Sharinganu ako takým. No chcela som vyskúšať ešte jednu poslednú možnosť. Ak som aj využívala moje novo nadobudnuté vedomosti, sharingan a snažila sa v Taijutsu využiť hocijaký counter, bol jednoducho príliš silný a rýchly oproti mne. Dokázal sa im vyhnúť. Potrebovala som ho nejakým spôsobom zabrzdiť a v tom som chcela využiť práve Kanashibari no jutsu. Pre shinobiho bolo v podstate nemožné nepozrieť sa do očí svojmu súperovi. Práve z pohľadu a mimiky vedel taijutsu užívateľ vyčítať to, kedy je druhý schopný zaútočiť a.. ja som využila práve ten moment, kedy Kataro zazrel moju tvár. Dva tomoe sa mi v sharingane roztočili a ja som sa ho pokúsila fyzicky paralyzovať práve cez túto techniku, ktorú som využívala cez Sharingan. Pochopiteľne bol Jounin, mal omnoho viac chakry než ja, no ja som ho nepotrebovala zastaviť. Stačilo mi ho na chvíľu spomaliť, len na sekundu, dve.. len na to, aby som mohla vykonať ten môj.. toľko chcený counter.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sun Jul 17, 2016 11:43 am

Ještě nějaký čas trénink trval než se Ryu odvážila využít svého sharinganu k mému paralyzování. Jelikož jsem své veškeré schopnosti omezil na její úroveň tak se jí podařilo mě chytit na chvilku do paralýzy. Sice jsem se z toho takměř hned dostal, ale využila té maličké chyby v obraně a zasdila mi ránu. Nebolelo to tak jak jsem myslel, jelikož jsem byl zvyklý na mnohem silnější údery. Avšak vypadalo to, že se jí nejspíš povedlo to čeho chtěla dosáhnout. Já už jsem pak jen prohlásil. " Gratuluji, podařilo se ti mě trefit " Usmál jsem se.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sun Jul 17, 2016 7:01 pm

Trafila som ho a on, sa v podstate zastavil. Aj pre to som nijak nepokračovala v protiútoku. Znova som zažmurkala, na čo mi medzi žmurknutiami sharingan z očí zmizol a ja som si ich znova pošúchala. Znova som si vzdychla no nevyzerala som až tak nadšene. Vlastne som to ani nebrala ako výhru skôr.. ah.. No neusmievala som sa. "Ja.. asi pôjdem.. " Kto vie, prečo ma pochytila táto zvláštna depresívna nálada? Možno ani nebola depresívna ale.. sklamaná? Kto vie. "Pozvem vás na obed ?" Spýtala som sa Katara s ľahkým úsmevom. Musel byť hladný ak tu bol.. tak dlho ako to vyzeralo že tu bol. Predsa len čo jedol? Tie lišajníky? takmer som zozelenala, keď som si predstavila, že by som to jedla ja.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sun Jul 17, 2016 7:16 pm

Nejspíš jsem něco udělal špatně. Místo toho aby byla nadšená, že se jí něco podařilo, vypadala jako by se stal nějakej epic fail. Vypadala opravdu deprimovaně, šlo to poznat i v jejím hlase. " Pokazil jem něco? Proč tak smutně, dyť se ti podařilo něco výjimečného. Dostat mě i byť na moment do paralýzy není snadné. Měla by si být víc hrdá na svoje schopnosti. " Ze začátku jsem měl takovej ustaranější hlas, ale ke konci jsem se jí snažil trochu povzbudit. " Dobře, tak půjdeme se najíst. Ale o placení se asi postarám já, za můj apetit by ses nedoplatila. Občas se nadlábnu tak, že to ostatní jen fascinuje a myslím si, že po takové době tady to zas přijde. Nic mi nedlužíš, rád jsem tě trénoval. Osobně nemám žádné studenty, takže mám spoustu volného času. " Usmál jsem se a vyčkával jestli chce vyrazit hned nebo později.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Megumi Sun Jul 17, 2016 7:27 pm

Nevedela som mu ako odpovedať a.. možno som mu ani odpovedať nechcela. Jeho slová boli milé, no stále nemenili nič na tom, že som bola len genin. Povzdychla som si a s ďalším úsmevom som len kývla hlavou. "Nič sa nestalo." Odvetila som mu. to že za seba zaplatí účetbolo fajn, nie že by som ovplívala peniazmi. Pravdepodobne by som na to minula všetky moje úspory a to by bol naozaj prúser. "Môžme ísť už teraz Kataro-sama." Prikývla som. Bola som hladná ako pes. V podstate som zas toho tak moc dnes nejedla.. a tiež unavená, však to bol tiež dnešok, kedy som sa vrátila z misie a to som išla rovno trénovať. Divila som sa, že som sa na nohách držala takto dlho. Tak... som .. čakala kým vykročí prvý? a spolu s ním som sa aj presunula.

/presun?
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Ren Kouen Sun Jul 17, 2016 7:45 pm

" Dobře, jak myslíš " Bylo na čase jít z tohoto místa pryč. Hledal jsem možný východ a našel jsem ho v jedné postranní uličce této jeskyně. Chvilku trvalo než jsme skrz tunel našli zakrytý jiný východ. Co bylo nejzvláštnější, že jsme se objevili kousek od jednoho místa kde se dá slušně najíst. Zajímavé jak je to město propojené. Snad si alespoň dáme něco dobrého. Pokračoval jsem dál a hledal nějakou dobrou restauraci nebo něco. Poku ovšem už Ryu náhodou nevěděla kam přesně jít.
/přesun
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Podzemní jezero - Stránka 2 Empty Re: Podzemní jezero

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru