Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uchiha no Ajito

4 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Tue Aug 14, 2018 6:17 pm

First topic message reminder :

Uchiha no Ajito (うちはのアジト, Skrýša Uchihov) je názov pevnosti, ktorá patrí klanu Uchiha ako takému. Patrí medzi hlavné pevnosti tohto klanu. Majú tu ukrytú značnú časť svojho bohatstva, zbraní a zvitkov s klanovými technikami. Poloha pevnosti nie je známa príliš veľa ľuďom, keďže oficiálne táto pevnosť patrí jednému bohatému obchodníckemu klanu. Uchihovia ju využívajú na klanové zasadnutia a porady. Hlavná hala je schopná pobrať stovky čenov. Momentálne je osídlená mnohými členmi klanu, ktorý nad ňou držia ochrannú ruku. Aj keď v ich prípade skôr ochranné oči.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down


Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Tue Aug 21, 2018 8:35 pm

Po nejakom čase som si zvitok predsa len odložil. No akonáhle som si ho dával do vrecka, tak do mňa vrazila nejaká žena. Bol som ako vyhúkaná sova. Tupo som sa na Sayu pozeral, ako keby som práve vstal po asi tak troch hodinách spánku. Moc veľa energie.. kde ju nabrala? to ja som bol po Tajimovi vycucnutí, ako po napadnutí hejnom komárov. Bez slova som otočil ruku k chodbe, ktorá k východu naozaj viedla.
"Č.. mačka? šialená?" To už ma ale ťahala. Zlovestné mňauknutie mi napovedalo, že naozaj uteká pred nejakou mačkou. Stále som to ale nepoberal. Bola na mňa moc hrr, rýchla! 
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Milli Tue Aug 21, 2018 8:54 pm

"Honem!" Táhla jsem ho pryč k východu. Pryč od kočky, která se vynořila zpoza rohu a mířila furt za mnou. TO SNAD NEEE! Ta kočka se rozeběhla! Netušila jsem co se to tu děje ale vzala jsme to tak, že utíkám o svůj život. K východu bych to nestihla, proto jsem zatáhla Goemona do strany, vletěla do nějakých dveří a zavřela je za námi. "Ježiš...kriste." Vydechovala jsem opřená čelem o dveře. "Co to tu máte za potvory?!" Odpovědí mi bylo mňauknutí za dveřma.
Rychle jsem udělala dva kroky dozadu od dveří a došlo mi, že jsme v pasti. Se smrtelně vážným výrazem jsem se otočila na Goemona. "My tu umřeme." Oznámila jsem mu prostě.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Wed Aug 22, 2018 1:03 pm

Naozaj sme utekali pred mačkou. Nevedel som, že tu v sídle máme také krvilačné šelmy, ktoré by dokázali niekoho vystrašiť. Ešte k tomu práve Sayu. Tvárou mi cukal pobavený úškrn. 

Saya ma zatiahla do miestnosti, ktorá sa od východu nejak ďaleko nenachádzala. Keď sa na mňa pozrela s tým jej výrazom. Už som to nevydržal a vybuchol som od smiechu.  Až som sa musel oboma rukami chytiť za tvár a na chvíľku si ju zakryť, čím som zakryl aj kvapky sĺz, stekajúcich mi po líci.  "Ja z teba porodím." Utrel som si rukávom tvár a sám som podišiel ku dverám. 
"Prečo sa tak hrozne bojíš mačiek?" Oprel som sa o dvere. Chcel som ich pôvodne otvoriť a mačku zobrať na ruky ale.. to by som Saye nespravil. Aspoň zatiaľ nie.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Milli Wed Aug 22, 2018 2:04 pm

Založila jsem si uraženě ruce na prsou a poklepávala nohou zatímco jsem čekala až se mi přestane smát.
"No jistěěě jen se směj!" Štěkla jsem a povzdechla si. "Protože jsou to malé bestie, mají drápky a pouští chlupy a mají drápky a zuby a prostě je nemám ráda." Zamrmlala jsem a ustoupila od dveří ještě dál.
"Neotvírej je! Počkáme až odejde." Upozornila jsem ho. Kdyby ty dveře otevřel tak by ta kočka určitě rychle skočila po mě a vydrápala mi oči!
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Thu Aug 23, 2018 1:46 pm

Prestal som, aj keď len s ťažkosťami. Keď na bola taká.. ah. Vypočul som si jej dôvod a uznanlivo som prikývol. 
"Hej.. malé beštie, ktoré zväčša stačí poriadne nakopnúť." Už som chcel dvere znova otvoriť, no nakoniec som sa rozhodol, že to s ňou chvíľu predsa len budem hrať. Prikývol som, sadol som si na zadok, chrbtom opretým o dvere do miestnosti, ktorá nevyzerala nijak extra zariadene. Skôr ako nejaký.. sklad zbytočných vecí.
"Dobre teda.. a čo chceš zatiaľ robiť? Hrať karty?" Spýtal som sa jej. Síce som nemal karty.. ale, možno ich u seba nosila ona? ".. drahá." Dodal som s provokačným úškrnom.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Milli Thu Aug 23, 2018 4:59 pm

Dřepla jsem si na zem a pozorně se zaposlouchala. Další mňouknutí. Furt tam byla ta mrcha!! Oklepala jsem se a upřela pohled na Goemona. "Chmm to nevím...drahý" oplatila jsem mu to s úšklebkem a projela si prsty vlasy. "Karty u sebe teda nenosím..radši mi řekni co budeme dělat dál." Naklonila jsem zvědavě hlavu na stranu a začala si hrát s jeho prstenem.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Wed Aug 29, 2018 2:12 pm

Pravrátil som očami. "Stále môžme vyjsť tými druhými dverami." Poukázal som niekam za chrbát milli. Bola tu prítmie, takže to nebolo moc vidieť no, asi som to tu poznal. Úprimne tam žiadne dvere neboli, len som si  nej spravil srandu a chcel som vidieť tú jej reakciu na to, keď jej niekto ponúkne únikový východ pred mačkou.. a následne keď zistí, že vlastne nič také nie je. Išlo to len cez ňu. Na tvári sa mi pohrával úškrn. Nemohol som si pomôcť.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Milli Wed Aug 29, 2018 3:36 pm

Otočila jsem se za sebe, kde jsem čekala další dveře ale nic tam nebylo. Chvíli jsem zírala na stěnu a zatnula zuby. Dělat si ze mě srandu, to by mu šlo! Žádná úcta ke starším! Hlasitě jsem vydechla jak jsem přemáhala vztek a otočila se zpět na něj. "Vtipné." Procedila jsem sladce skrz falešný úsměv a postavila se. "No nic." Prohodila jsem a položila ruku na katanu, kterou jsem měla u pasu. "Uhni." Vypadalo to, že jsem připravená i té čičině ublížit jen abych se dostala pryč a co nejdál od ní.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Fri Aug 31, 2018 7:19 pm

Prikývol som. Bolo to vtipné, aspoň pre mňa. Takže som jej len dal za pravdu. Keď ruku položila na katanu, len som prevrátil očami. 
"Ale no ták.. je to predsa mačka." Povzdychol som si a radšej som naozaj neuhol. Plánoval som dvere otvoriť, no tiež som plánoval byť v ceste, aby čo ja viem čo.. čo ak to bola nejaká obľúbená mačka Tajimi? To by nás dal napichnúť na kôl a upáliť. Otvoril som dvere a radšej som hneď mačku išiel brať na ruky. No.. keďže to nečakala, tak zaśkriekala a v momente trielila preč. 
"Agh... ale.. ale no." Povzdychol som si sklamane. Nemohol som vyzerať tak strašne.. či? 
"Nom.. aspoň je ten problém vyriešený." Vošiel som do chodieb a rozhliadol som sa. Nikto tu nebol.. mačka dávno preč, ešte bolo počuť ako vydesene škrieka. Fakt som ju tak nastrašil? Možno mala nejaké zlé spomienky. Keď som bol menší, mačky som predsa len dosť šikanoval. "Máš niečo v pláne teraz? Mne došli nápady. Tajima ma tak trocha odfajčil .. takže to tu moc ovocia neprinieslo.. aspoň nie pre mňa." Zamrmlal som trocha naštvane. Až mal človek chuť, sa proste do chrámu dostať nasilu. Ale tak čo, sebevrah som nebol.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Milli Sat Sep 01, 2018 9:06 pm

"Je to jenom kočka." Zopakovala jsem po něm jeho tónem. "Joo jenom kočka co se ti zasekne drápy do nohy a urve ti kus masa." Dodala jsem a zamračila se když neuhýbal. No, klidně bych sesekala i jeho! Stejně si to za to vše zasloužil. Jakmile otevřel dveře zatvářila jsem se ještě víc drsně a stiskla katanu, připravená jí vytáhnout tu kočku nasekat na malé kousky do nudlí. Po tom co ale vydala ten příšerný zvuk jsem udělala krok dozadu od dveří a zadržela dech jak jsem čekala, že se vyřítí a skočí mi do xichtu. Naštěstí se nic takového nestalo a kočka utekla. Koukla jsem se na Goemona a prohlédla si ho od hlavu dolů. "Hmm i ta kočka před tebou utíká drahý." Rýpla jsem si a vykoukla na chodbu abych se ujistila, že tam někde nečíhá. "Ale aspoň jsi užitečný." Zazubila jsem se a vesele vyšla z místnosti. Bylo vidět, že je mi už zase hej.
"Aha takže není plán." Poznamenala jsem a založila si ruce na prsou. "No já ti nevím, buď můžeme dělat něco produktivního.." zatvářila jsem se otráveně a naklonila hlavu na stranu, "...a nebo se můžeme poflakovat a užívat si dokud můžeme. Víš? Jako normální lidé."
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Sun Sep 02, 2018 8:36 am

Moje trocha vyššie sebavedomie, utrpelo ujmu. Mačky mali predsa radi každého. A ja som bol taký milovník mačiek. Ostal som tam stáť ako zarazený, pozeral som sa do diaľky a dobre že mi z oka neukapla slza. Sayina poznámka k tomu moc nepomohla. Nechcel som byť užitočný. Chcel som, aby ma mali mačky radi!
Otočil som sa k nej a venoval som jej sarkastický úsmev.
"Normálni ľudia? Normálni ľudia v tejto dobe nevedia, čo do úst." Pripomenul som jej. To že sme boli shinobi, bolo v tomto smere požehnanie. 
"A nebudeme mať ani mi, ak si zas nenájdeme nejakú prácu." Predsa len Uchiha klan nerozdával peniaze len tak na počkanie, ani jeho členom a ako sám Tajima povedal, nepatril som k popredným členom klanu. Prišlo mi to trocha vtipné, keďže som bol presvedčený, že by som tých starých páprdov dokázal schovať do vrecka. Aj keď to za mňa myslelo zas len moje ego, čo som si uvedomoval, no nič som s tým nemienil robiť. Svet potrebuje aj takých ľudí.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Milli Tue Sep 04, 2018 12:40 pm

"Hmm no ty nebudeš no." Pokrčila jsem rameny. "Já mám co prodávat." Však jsem si nakradla v tom sídle, ale za to jak si ze mě vystřelil dostane leda tak šutrem. "Nechci pracovat." Zatvářila jsem se jako dítě, kterému někdo cpe zeleninu. "Aspoň teď." Dodala jsem potichu a zamířila k východu. "Práce, práce. Zábava je kde?" Rozhodila jsem rukama a zakroutila nechápavě hlavou.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Tue Sep 04, 2018 6:18 pm

V tomto bola tak trocha ako dieťa. No možno to bolo len v tom, že som jednoducho svoju "prácu" mal rád. Nech už som si to snažil obkecať akokoľvek, boj som si vždy svojim spôsobom užíval. Predsa len som bol ten divný ja.
"Zábava? Mňa to baví." Pokrčil som ramenom a vykročil som vedľa nej k východu. 
"Neviem ako ty, ale asi sa predsa len vrátim do Shimo no Kuni. Stále tam mám.. prácu." Síce som viac pracoval pre klan, než pre Kotomi ale... no čo. Nikdy som Kotomi nesluboval moju neutíchajúcu a večnú vernosť. Prišiel som až k dverám, ktoré viedli von a otvoril som ich. Nechal som Milli vyjsť prvú. Predsa len... slušnosť a tak.

(presun?)
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Milli Wed Sep 05, 2018 12:06 pm

"Jdu taky, ale do města asi ne. Ještě uvidím co kde bude." Prošla jsem okolo něj a vyšla ven. Nadechla jsem se čerstvého vzduchu a pousmála se.
"Třeba bude v hospodě sleva na pití." Tleskla jsem vesele a vyrazila vpřed. Po pár metrech jsem se ale zastavila a otočila se na něj. "Nevím kudy." Pokrčila jsem rameny a pousmála se. Teoreticky jsem věděla, vždy dávám pozor kudy a kam jdu, ale to nikdo nemusel vědět. Počkala jsem až určí směr a vydala se po jeho boku dál.

-přesun-
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Goemon Mon Apr 05, 2021 10:07 pm

Je zaujímavé, ako sa jedného plány po ceste môžu zmeniť. Pôvodne sme chceli ísť všetci do Matsumoto-Jo no.. počas cesty sme ešte pár krát naše možnosti prebrali. Ostatne, nemohli sme využívať pohostinnosť Takumi naďalej, keďže náš kontrakt skončil a tak sme sa rozhodli väčšinu členov poslať späť domov. Poniektorý - príliš zranený na pohyb, pre tých sa vrátime neskôr, alebo prídu sami.


Bol som jedným z tých, ktorí sa vracali. Mal som na to svoje dôvody. 
Ani som sa nestihol rozlúčiť s Mikoto, aostatnými.. Milli, a podobne. Prebehlo mi hlavou, keď som stál pri vstupe do Uchiha no Ajito, pevnosti, ktorú sme vlastnili. Povzdychol som si. Naozaj som chcel väčšinu svojho života tráviť tu? Poškrabal som sa na brade a s pokrčením ramena som nakoniec do pevnosti vstúpil, v ľahkom závese za ostatnými. Bolo na čase si prehovoriť s otcom, alebo bratmi.. nech už to tu teraz viedol ktokoľvek.

Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Goemon Tue Apr 06, 2021 4:07 pm

… o niekoľko hodín neskôr.

“Ste si istý, že je to vašim želaním Goemon-dono?” Ozval sa hlas. Pootvoril som oči. Pootočil som k nemu oči. Boli sme v slabo osvetlenej miestnosti, no stále osvetlenej. Nachádzala sa tu len hŕstka členov môjho klanu. Všetci minimálne rovnako vysoko postavený, ako ja. Niektorý vyššie. Sedel som na podložke na sedenie pred stolom, na ktorom horela miska napustená olejom.

Nastalo dlhšie ticho. Nebolo to rozhodnutie, ktoré sa robilo ľahko. Pozeral som sa do ohňa. Stále som v ňom videl hrôzy, ktoré sa stali deň pred. Towaki kričiaci v agónií, ktorú mu spôsobovalo Amaterasu. Všetko na rozkaz klanu. Povzdychol som si.

“Je to moja žiadosť.” Povedal som s istým a pevným hlasom. Premeral som si každého jedného z nich. “… moje právo.” Dodal som s trocha zamračeným pohľadom. Obe ruky som si zaloźil na hruď. “Je niekto v tejto miestnosti, kto mi ho chce odobriať?” Bol to vyzívavý hlas. No nie nepriateľský. Ak by sa niekto taký našiel, museli by sme tak či tak nájsť nejaké východisko.
“Existujú väzby, ktoré neodstránim, chcene alebo nechcene. Moje väzby na tento klan sú príkladom. No neprajem si byť naďalej zaviazaný povinnosťou voči nemu. Už tu nemám žiadnu blízku rodinu a necítim povinnosť ďalej bojovať za vec klanu, za jeho členov.” Na chvíľku som sa odmlčal. “Ale nechcem odísť, utiecť ako zbabelec a nepriateľ. To je dôvod, pre čo som sa sem vrátil.” Dodal som. Niekoľko spokojných prikívnutí. Ostatne .. nič iné im nezostávalo.
 
… na ďalší deň
 
Prebudil som sa. Na chvíľku ma tma trocha vydesila. Teda.. skôr striasla? No po chvíľke mi spomienky naplnili hlavu. Bol som vyčerpaný. Posadil som sa na posteli a nahmatal som stolík. Chcel som sa napiť no, flaška nikde? V tom som pocítil ako sa niekto posadil vedľa mňa a vodu mi do rúk podal. Pomerne malé ruky.
“Taru?” Spýtal som sa a odpovedalo mi jednoduché “uhmm..” Povzdychol som si. Bola to jedna z tých, ktoré mi pomáhali v Shimo no Kuni. Jedna z tých ktoré ku mne vzhliadali. Niekto, koho som pravdepodobne svojim rozhodnutím sklamal. Zacítil som dotyk jej prstov na mojom čele, na obväzoch, ktoré mi momentálne zakrývali oči.
“Prečo?” Bola jednoduchá otázka, no cítil som že ju položila ťažko. Až neveriacky? Vedel som źe ju o svojom pohľade neprsvedčíim aj keby som chcel, no a ja som nechcel. Len som sa pousmial.

“… mal som už plné zuby tej nenávisti ...Taru-san.” Pomaly som sa postavil, zachytávajúc obväzy, ktoré som si z očí stiahol. Stále dosť rozmazaný pohľad na svet. No niečo bolo iné.. už na prvý “pocit”. No a po tom som zas pohľad otočil na Taru, v mojich očiach neustále plápolajúc karmínková “pečať”, ktorá v podstate úplne zapečatila môj sharingan. Slabo som sa pousmial, pochopí tomu časom.
 
…netrvalo dlho, kým som pevnosť klanu Uchiha opustil.. na vždy. (presun)
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  - Stránka 2 Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru