Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uchiha no Ajito

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Tue Aug 14, 2018 6:17 pm

Uchiha no Ajito (うちはのアジト, Skrýša Uchihov) je názov pevnosti, ktorá patrí klanu Uchiha ako takému. Patrí medzi hlavné pevnosti tohto klanu. Majú tu ukrytú značnú časť svojho bohatstva, zbraní a zvitkov s klanovými technikami. Poloha pevnosti nie je známa príliš veľa ľuďom, keďže oficiálne táto pevnosť patrí jednému bohatému obchodníckemu klanu. Uchihovia ju využívajú na klanové zasadnutia a porady. Hlavná hala je schopná pobrať stovky čenov. Momentálne je osídlená mnohými členmi klanu, ktorý nad ňou držia ochrannú ruku. Aj keď v ich prípade skôr ochranné oči.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Tue Aug 14, 2018 6:35 pm

Na hraniciach s Hi no Kuni som sa posledný krát zastavil. Teda pred tým, než som mal v pláne Milli zaviesť do sídla môjho klanu. Pravda bola tá, že bola outsider. Aj keď som ju sám nepovažoval za nepriateľa, moji rovestníci môj optimizmus často nezdieľali. Zastavil som sa teda na jednom zo stromov a len som počkal, kým si vedľa mňa neprisadne aj Milli. Teda.. neprikrčí, keďže som nesedel, len čupel. Stále som nevedel, či je to dobrý nápad.. a ak aj bol, stále som ju musel pred mnohými vecami varovať.
"Potrebujem s tebou niečo prebrať pred tým, než sa stretneš s mojou rodinou." Mohlo jej dôjsť, že nehovorím o priamej rodine, ale o klane ako takom. Vyzeral som nervózne. Naozaj som netušil, ako budú reagovať.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Milli Tue Aug 14, 2018 6:41 pm

"Hm?" Přikrčila jsem se na větvi a hodila na něj otrávený pohled. "Bude to horší než to, že mě pošleš na nějakého chudáka a pak z toho bude obří bitka pro tvé ego?" Ušklíbla jsem se a protočila očima. "No povídej co máš na srdci." Vyzvala jsem ho a čekala. Něco už jsem o jeho klanu slyšela i to jak se chovají k ostatním. No každopádně by mi nedělalo problém na něj počkat někde jinde, já sama jsem si potřebovala pro něco potom skočit.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Tue Aug 14, 2018 7:01 pm

Takmer som z toho blbého konára spadol. 
"Haló? Ja?" Naklonil som hlavu na stranu a venoval som jej zľahka provokačný pohľad. Ako keby som ja za to mohol. "Ak si to pamätám správne, ty si sa ponúkla sama Saya-chan." Pripomenul som jej tak trocha ako malému dieťaťu. No musel som uznať, že mala aspoň v niečom pravdu.
"Ale máš pravdu.. bol to chudák.. bol som v tom že je Kataro nejaký elitný ochranca malej princeznej. Celkom sklamanie." Priznal som. "No možno si len ty moc dobrá. Ten čierny blesk bol cool.." Z čupnutia som prešiel do sedu, keďže som odtiaľto neplánoval ísť preč hneď.
"No ale späť k veci. Môj klan nie je príliš láskavý k cudzincom. Už vôbec nie, ak sa majú prechádzať v útrobách sídla. Takže.. vec sa má tak že.. no.. potrebujem o niečo poprosiť Tajimu-sama, čo je náš vodca a existuje absolútne žiadna šanca, že by si sa k nemu dostala ty... iba že." Naznačil som, že je možno predsa len možnosť. "... by sme to zahrali tak, že si novým prírastkom klanu Uchiha." Ani som to nerozviedol. No trocha som sa zarazil. Uvedomil som si, čo som po nej vlastne chcel. V podstate som ju práve požiadal o ruku. Aj keď takú neoficiálnu, no môj klan bol schopný hocičoho. Pokojne to aj spísať na nejakú listinu alebo čo.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Milli Tue Aug 14, 2018 7:12 pm

Nafoukla jsem tváře abych vážně jako malé dítě vypadala a uraženě od něj na okamžik odvrátila hlavu. Pak to ale zase hodil do pohody když narazil na moje schopnosti. Rozzářeně jsem se na něj koukla a na větev si sedla. "Dobrý co?!" Zasmála jsem se vesele, vážně jsem byla ráda, že to v sobě furt mám. Sice jsem trénovala ale boj byl boj. I když bych se možná neměla tak radovat, co když byl Kataro vážně slabko a tudíž to nic nedokazuje. Z toho jsem si jen povzdechla a zakroutila hlavou. Nemělo to cenu řešit.
"Přírůstkem?" Zopakovala jsme po něm a došlo mi to hned jak jsem to vyslovila. Tohle jsem teda nečekala, taková možnost mě vlastně ani nenapadla. "No..a um..neuzavíráte náhodou takhle..um..manželství jen v rámci klanu?" Začala jsem lehce houpat nohama. "Pokud si myslíš, že to projde tak to tak můžeme zahrát." Dodala jsem nakonec, no kdo by nechtěl být v sídle Uchihů ha? Natáhla jsem k němu ruku a významně nadzvedla obočí. "No? Kde mám nějakou tretku na prst?" Nadzvedla jsme obočí a ruku stáhla zpět k sobě. "Ach bože, vidíš to? Mám taaak chudého snoubence." Zhrozila jsem se teatrálně a ušklíbla se na něj.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Thu Aug 16, 2018 11:19 am

Uznanlivo som prikývol. Bola dobrá. Sám som nevedel, či by som ju dokázal poraziť a no.. mala pravdu, moje ego malo trocha problém. Myslel som si však, že ho mám čím opodstatniť. Trocha som si povzdychol. Nemal som rád tieto témy, no niekedy sa im nedarilo vyhnúť. Musel som sa zasmiať, keď povedala že má chudého snúbenca a že nemá ani nejakú blbosť na prst.
"A čo by si tam chcela? tretku? To je naozaj divný zvyk." A aj bol. nepamätal som si, že si manželia na ruky dávali nejaké somariny, či na prsty. Možno bola niekde z ďaleka? Kto vie. "No.. je to tradícia, ale nie pravidlo. Keby že sa ňou riadime, vymreli by sme. Predsa len, tento konflikt je dlhý.. a pre náš klan vyčerpávajúci. Sme hrdý, no mŕtvolám je hrdosť na nič." Uškrnul som sa a pozrel som sa niekam do diaľky. Nakoniec som tým smerom ukázal. 
"Je to ešte tak hodinu tým smerom. A .. asi to vyjde? Kto vie. V najhoršom bude Tajima-sama chcieť, aby sme v klane vykonali nejaký obrad.. eh.. páči sa ti čierna farba?" Spýtal som sa jej a pomaly som sa začal stavať. No.. bude sranda. Dúfal som len v tú vec, že ma Tajima-sama neprinúti ostať v klanovom sídle. Predsa len, môj sharingan nemôžem držať v tajnosti. A kto vie, možno narazím aj na mojich bratrancov?
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Milli Thu Aug 16, 2018 11:59 am

"Kroužek." Vytáhla jsem z kapsičky řetízek na kterém se houpaly rovnou dva kroužky. "U nás se dávají z lásky." Poznamenala jsem ale sama jsem se na ně ani nekoukla, nechtěla jsem. Strčila jsem je zpět do bezpečí a zahleděla se směrem, kterým ukazoval. "Obřad? To tam přijdeš, řekneš že někoho máš a hned si ho bereš?" Nadzvedla jsem skepticky obočí a zakroutila hlavou. Upřímně jsme si nemyslela, že se to tak stane. "Řekni mi ještě jednou...co by se stalo kdyby se přišlo na to, že kecáme?"
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Thu Aug 16, 2018 12:13 pm

Zvedavo som sa na jej krúžky pozrel. "Hmm..." Nahodil som zamyslený pohľad a rozmýšľal som, či u seba niečo také nemám. "Je to pekný zvyk." Zazubil som sa, zatiaľ čo som rukou začal niečo hľadať po vreckách a kapsách. Nakoniec som ho predsa len našiel. Nebol som moc veľký fanúšík prsteňov, no predsa len som jeden mal. Samozrejme na ňom bol znak klanu Uchiha, keďže moja hrdosť nebola o nič menšia, než hrdosť priemerného člena. Prsteň som zovrel do dlane a chvíľku som sa na neho pozeral. "Bol by som rád, ak by sa mi na neho viazala nejaká spomienka, no neviaže.. moc pre mňa neznamená ... ale dúfam, že sa ti páči. Keď nie, tak ho po tom pokojne predaj." Zasmial som sa a len som k nej načiahol ruku. V roztvorenej dlani mi ležal už spomínaný prsteň.
"No.. možno to budú brať ako poistku? Kto vie. Pochopím ak sa ti nebude chcieť. Pokojne si zatiaĹ niečo vybav, nebudem tam dlho." Pokrčil som ramenom. Na jej otázku som odpovedať nevedel. "Nie že by sa to niekedy stalo." Uchechtol som sa. No čo.. bol som gurmán. Mal som rád veci zostra, pekne okorenené a štipľavé. Nemyslel som si, že by mi priamo chceli useknúť hlavu, keby že sa na toto klamstvo príde.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Milli Thu Aug 16, 2018 12:25 pm

Chvíli jsem si prohlížela prsten v jeho ruce a protočila očima. "Na prodávání mám jiné věci, pak ti ho vrátím." Natáhla jsem ruku k jeho dlani a prstýnek si od něj vzala. Goemon by si měl to, že je Uchiha nechat namalovat na čelo, kdyby to náhodou nikdo nepoznal. O pár sekund později jsem měla prstýnek na ruce a mohla jsem si soukromě sama pro sebe předstírat, že bych byla z jejich klanu. "Mm jsem až moc zvědavá na to abych zůstala stranou." Zakroutila jsem hlavou a byla to pravda. Na začátku jsem sice byla ochotná na něj někde počkat ale teď už ne. Chtěla jsem vidět jak spolu Uchihové fungují. "Tak hurá do toho ne?" Přešla jsem ze sedu zase do dřepu a zazubila se. Bude zábava!
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Thu Aug 16, 2018 4:27 pm

Pokrčil som ramenom. Naozaj mi na tom prsteni moc nezáležalo. Ani som nevedel, akú by asi mohol mať cenu. "Ako myslíš, ale k niektorým veciam ťa Tajima-sama predsa len nepustí chmm. Aj mi máme nejakú hierarchiu." To Že som v nej bol pomerne vysoko, som zamlčal. Sám som nevedel ako ma po tom čase bude Tajima brať. Znova som len prikývol, prikrčil som sa a vyrazil som. "Hurá domov.." 

Pevnosť v ktorej Uchihovia prebývali, ani nevyzerala ako pevnosť, keďže bola z veľkej časti skrytá. Dovnútra sme sa dostali bez problémov. Poznali ma a po prehodení niekoľkých trápnych slov o tom, ako sa darí, sme už prechádzali vysokými a dlhými vnútornými chodbami tohto sídla. Bolo to tu pomerne pochmúrne. Ako keby sme radi žili v tme. Žiadne okná, tmavé steny a v podstate prázdne chodby. Po ceste sme stretli len niekoľko členov, ktorých som odzdravil kývnutím hlavy. Nakoniec sme dorazili až k dverám, nad ktorými bolo zobrazených 6 tomoe, prečo 6, to som nevedel. Možno nejaká referencia na sharingan? Dvere boli dvojkrídlové a veľké, pripomínali skôr bránu.  Od ľudí pred tým sme vedeli, že za nimi sa Tajima nachádza .. pravdepodobne na tom svojom "tróne", kto vie. "Pripravená?" Spýtal som sa jej, viditeľne nervózny. Bol v podstate mojich strýkom, no.. skôr krsným otcom, ak by sme sa snažili hrať na nejakú mafiu.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Milli Thu Aug 16, 2018 5:03 pm

Celou dobu jsem mlčela abych na sebe zbytečně nepoutala až takovou pozornost a následovala Goemona. Když ho někdo zastavil a dal se s ním do řeči, zůstala jsem s úsměvem stát stranou jako hodná holka. Ne jako hodná holka, jako jeho poslušná, milující, budoucí žena.
Ocitla jsem se uvnitř pevnosti a pokračovala do jejího nitra. Nebyla jsem absolutně nervózní i když bych určitě být měla, vzhledem k tomu jak nervózní byl Goemon. "Ano drahý." Zazubila jsem a přikývla. Spolu s ním jsem prošla "bránou".
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Thu Aug 16, 2018 5:09 pm

Musel som sa pousmiať. Takmer som zabudol na to, že vlastne teraz mala byť mojou snúbenicou. No úsmev bol všetko čo som jej teraz venoval. Žiadne ďalšie slová. Musel som sa predsa šetriť na veľkého šéfa. Vstúpili sme teda dovnútra miestnosti, v ktorej sa mal Tajima nachádzať. Miestnosť bola veľká, no moc ľudí tu teraz nebolo, keďže sa nemala začať žiadna klanová porada. Tajima pravdepodobne ani nesedel na tróne, ale niečo riešil na svojom pracovnom stole. 
"Tajima-sama." Oslovil som ho, po čom som len poklakol na jedno koleno a sklopil som hlavu. Čakal som na vyzvanie, keďže sa to patrilo. Etiketa a tak.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Thu Aug 16, 2018 5:24 pm

UCHIHA TAJIMA
Uchiha no Ajito  Latest?cb=20140710125908

Seděl jsem u stolu ve své komnatě a pracoval s tajnými dokumenty našeho klanu. Pro neuchihu to vypadalo, že si prohlížím prázdné dokumenty, nicméně šli přečíst jen sharinganem.
Z mé práce mě vyrušila nezvaná návštěva.
Pohlédl jsem a spatřil Goemona a nějakou cizí ženu.
"Goemone, syne Masara.."


"Kdo je ta cizí žena? Musí pryč!" ukázal jsem na dveře a promluvil rázně.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Milli Thu Aug 16, 2018 5:33 pm

Napodobila jsem Goemona a sklonila hlavu. Mlčela jsem, co bych taky říkala že? Muž za stolem mě chtěl samozřejmě pryč ale nijak slovně jsem se nebránila. Pochopila jsem, že by to bylo neslušné. Ale tak.. probíhalo to ještě furt dobře, myslela jsem si, že mě rovnou vynesou v zubech nebo nasekají na zadek. Zatím to ale zůstalo jenom u slov.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Thu Aug 16, 2018 5:53 pm

Po pozdrave, alebo skôr keď sa na mňa pozrel, som sa konečne postavil a na Tajimu som taktiež upriamil svoj pohľad. 
"Ako si prajete Tajima-sama. Táto žena je mojou nastávajúcou manželkou, no je pravda, že s vami chcem prebrať záležitosti, ktoré naozaj nie sú pre jej uši." Potočil som hlavu a ospravedlňujúco som sa na Milli pozrel. No, aspoň sama mohla spatriť najmocnejšieho z nás. Tajimu Uchihu. Veliteľa klanu, ktorý sa neustaĺe bil o prvenstvo na tomto svete. Čakal som, či naozaj odíde. No nebolo múdre Tajimu neposlúchnuť. No ak som niečo za ten čas s ňou pochopil tak to, že bola len veľmi ťažko predvídateľná. To že som rozhodol o tom, že mojou manželkou je, bolo pomerne normaĺne, keďže boli obaja moji rodičia mŕtvy a tak mi ju nemal kto zohnať. Táto úloha by pravdepodobne ostala na staršom bratovi, no obaja z nich už tiež boli po smrti. 
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Thu Aug 16, 2018 6:17 pm

TAJIMA UCHIHA

Svitky, na kterých jsem pracoval jsem odložil. Ta zpráva mě dostala. Byl jsem člověk, který dokonale maskoval své emoce a měl je vždy pod kontrolou. Ještě aby ne, když proti nám stáli Senjuové.
Pohlédl jsem na něj zcela vážným pohledem a aktivoval sharingan.
"Manželka? Cizí žena?!"
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Milli Thu Aug 16, 2018 6:33 pm

Ĺhostejně jsem se pousmála a udělala krok dozadu. Lehce jsem sklonila hlavu směrem k jejich vůdci a otočila se na patě. Vyšla jsem z místnosti a rozhlédla se. No možná bych měla poslušně čekat..a dokonce jsem to na pár minut zkusila. Jenže pak už jsem si nemohla pomoct. Přestala jsem se opírat o zeď a loudavě se začala procházet sídlem. Nikomu jsem nepřekážela, do ničeho jsem nestrkala nos, jenom jsem pozorovala ostatní.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Thu Aug 16, 2018 6:44 pm

Pozornosť som venoval už iba Tajimovi, keďže sa Milli rozhodla odísť a ja som bol za to tak trocha vďačný.
"Nastávajúca." Prikývol som jednoducho a to, že na mňa začal zízať sharinganom som si zatiaľ moc nebral k srdcu. "Nie že by tu niekto na vydávanie bol. Je s tým problém Tajima-sama? Nebol by som prvý, ani posledný." Odvetil som mu. To bola pravda. Naozaj sa to stalo už aj predo mnou, keďže by sme inak ako klan určite vymreli. Boli sme dobrý, no chýbal nám počet. Ale to nebolo na mojom rozhodovaní. 
"Každopádne, toto nie je záležitosť kvôli ktorej som sem prišiel Tajima-sama. Vec s mojou nastávajúcou môžme prebrať po tom." Predsa len, mal som v Shimo no Kuni misiu, určite bol zvedavý na to, ako prebiehala. Vytiahol som z plášťa ďalší zvitok, podobný tomu, čo som pred nedávnom dal Kotomi. No tento bol trocha iný. 
"Tu sú informácie, ktoré som v Shimo no Kuni zozbieral. Ako na tom je Damiyo a kto sa vlastne na tejto pozícií nachádza. Na vonok to pravdepodobne nepriznajú, no stal sa tam prevrat, takže je zem dosť oslabená." Prešiel som priamo k veci. Kto vie, čo by si o mne Milli teraz pomyslela. A ešte k tomu Kotomi.
"No sú to len informácie. Ktoré som mohol poslať. Dôvod prečo som tu je ten, že by som potreboval prístup k tajným zvitkom klanu... a taktiež." Pohľad som upriamil na kamennú tabuľu, ktorá sa v tejto miestnosti nachádzala. Predsa len to bolo niečo, ako naše memento. Každý Uchiha k nej mal prístup. ".. som našiel polohu jedného z deviatich." Samozrejme Tajima o Bijuu vedel. To že sa mi jedného podarilo vystopovať, som považoval za celkom úspech.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Sat Aug 18, 2018 12:24 pm

UCHIHA TAJIMA

Vyslechl jsem si ho v klidu. Vstal jsem a začal přecházet sem a tam po místnosti s rukama založenýma za zády.
"Syne Masarův, Goemone...Problém to není, ale musí se nejdříve naučit našim způsobům..Nemůžeš přivést cizinku a doufat, že ti okamžitě dám povolení. Znáš klanovou etiku. Jsme nejmocnější a nejváženější klan na světě s kekkei genkai, po kterém touží všichni. Jsi si jistý, že nechce jen přístup k naší síle?!"
chvíli jsem zmlkl a dál se procházel.
Svitek jsem si vzal.
"Daimyo Ohnivé země ti děkuje.." přikývl jsem pochvalně. Informace se budou určitě hodit. "Shimo no kuni bude ráda, když bude moci být pod nadvládou Hi no Kuni.." uzavřel jsem to těmito slovy.
Nevím na co to Goemon hleděl, ale tajná deska byla uložena do svatyně Nakano hluboko v lesích Hi no kuni.
"Nejsi zrovna postaven mezi vysoko položené členy klanu Goemone, nač potřebuješ tajné svitky klanu a jak se ti podařilo vystopovat jednoho z devíti? Jestli je to Kyuubi tak je tvou povinností, sdělit hlavě klanu jeho lokaci!"
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Sat Aug 18, 2018 2:56 pm

"Nedúfam.." Odvetil som Tajimovi jednoducho. Vedel som čo to obnáša a aj som to akceptoval. Sám som bol toho názoru, že s cudzincami len opatrne. ".. a taktiež si ju neplánujem zobrať skôr, než si budem istý jej motiváciou a hodnotami. O tom vás viem ubezpečiť Tajima-sama. To že je tu dnes so mnou, je čisto.. náhoda. Nemal som ju kam odložiť." Vysvetlil som mu, no už bolo na čase riešiť podstatnejšie veci. O jeho poznámke voči Shimo no Kuni som ostal pomerne.. nestranný. Bolo mi to jedno. Predsa len som v nej plnil misiu predovšetkým pre klan. Všetky moje ostatné "spojenia" a vzťahy boli druhoradé.
"No.. myslím že bude jednoduchšie vám to ukázať. Nemyslím si že je rozumné, túto skutočnosť skrývať práve pred vami. Ak dovolíte Tajima-sama. Využijem Sharingan a ukážem vám, čo som sám videl. No o Kyuubiho sa nejedná." Možno som ho tým sklamal, ale čo už. To ž e som mu neodpovedal na to, prečo potrebujem tajné zvitky klanu, mu mohlo napovedať, že v tejto "ukážke" bolo zahrnuté aj moje odôvodnenie. V očiach sa mi objavil sharingan, s ktorým som sa zadíval do Tajimových očí. Čo ho ale mohlo prekvapiť bol fakt, že môj Sharingan po roztočení zmenil tvar do formy základného Mangekyō Sharinganu a až po tom som mu pomocou Genjutsu: Sharingan navodil ilúziu a vyzobrazil v nej spomienku.

Obaja sme stáli uprostred vnútorného sveta Kotomi Yamada. V momente, keď sa rozprávala so Sanbim od ktorého v podstate odmietla pomoc. Sanbi tam bol zapečatení na stole, pomocou techniky klanu Uzumaki, ktorú už Tajima za isto poznal. Sám som stále vedľa Tajimu a na túto spomienku som sa spolu s ním pozeral. "Podľa všetkého sa jedná o Sanbiho. Zapečatili ho do Kotomi Yamada, princeznej a momentálne aj opozičnej strane terajšieho režimu Shimo no Kuni. Je mojou zamestnávateľkou a krytím." Vysvetlil som Tajimovi. "Zvitky potrebujem kvôli technikám a inforáciam o mojom novom sharingane. No úprimne.. sa možno budú nachádzať v chráme Naka, na doske. Podľa toho čo viem, veľká časť z dosky je nerozlúštiteľná aj pre nás." Stále sme sa nachádzali v ilúzií, takže v realite sme pravdepodobne na seba len civeli. Samozrejme toto sa stalo len s jeho povolením. Neplánoval som ho "napadnúť" alebo nejakú takú somarinu.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Tue Aug 21, 2018 3:00 pm

UCHIHA TAJIMA

Jeho nastávající jsem už ignoroval.
Nechal jsem, aby mě Goemon chytil do iluze a po odvyprávění příběhu se můj sharingan roztočil a změnil.

Uchiha no Ajito  Tumblr_oi8bkzoqyJ1vtm42eo1_r4_500
V tom momentě byla iluze zlomena a navrátili jsme se do reality.

"Mangekyou sharingan?! Jak daleko si došel, abys tyto oči získal? Zajímavé informace neseš...Předám je mým synům, Madarovi a Izunovi...Oni se rozhodnou, co se Sanbim uděláme..Co se týče těch svitků a informací...O Mangekyou Sharinganě toho moc nevíme. Po čase však začneš ztrácet zrak. Spoustu členů Uchiha klanu, kvůli této síle umřela. Začali jsme se zabíjet sami a navzájem a naše řady prořídly. Senju začali vyhrávat..Proto, je tato schopnost zakázaná i v klanu a všechny svitky byly zničeny. Je to první krok ke kruhu nenávisti. Mám však vzpomínky mého dědy, který žil v době, kdy se v klanu nejvíc zabíjelo pro Mangekyoo..Jsou to jen útržky vzpomínek z dob, kdy ztrácel zrak." přešel jsem ke knihovně a vytáhl jeden zašlý svitek.
"Přístup k desce ve svatyně Nakano si musíš zasloužit," dodal jsem a podal mu svitek.

Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Tue Aug 21, 2018 3:14 pm

Asi by som nemal byť prekvapený o tom, že samotný Tajima schopnosti Mangekyou Sharinganu mal. Na jeho otázku som len sklopil zrak. Bolo vidieť, že z nej nadšený ale vôbec nie so. 
"Zabil som dvoch svojich bratov. Jeden bol na pokraji smrti a jeho posledným prianím bolo, aby sa jeho oči nedostali do spárov klanu Senju. Druhý so mnou súboj vyprovokoval zámerne. Aby sa mi podarilo tieto oči prebudiť a poraziť tak jeho nepriateľa cez.. hlúpy klan. To, odkiaľ môj druhý brat o týchto očiach vedel, neviem." Priznal som pokorne. O prvom prípade Tajima pravdepodobne vedel. Jednalo sa o udalosť, ktorá sa stala necelé dva roky do zadu, pri jednej bitke s klanom Senju, z ktorej sme museli ustúpiť. Nebolo mi zo mňa zle. Nie že by som dokázal nejakým spôsobom situáciu oboch mojich bratov zmeniť, nech už by som bol akokoľvek silný. No znova som sa na vodcu klanu pozrel s rozhodným a pevným pohľadom. "Mangekyou sharingan ostane skrytý v tajnosti pane, môžete sa spoľahnúť. Aj keby som ho využil, nie som typ, ktorý by o svojich schopnostiach rozprával kde komu." Poklonil som sa.  Prikývol som a len som si od neho zvitok prebral. "Spravím, čo bude v mojich silách, aby som si prístup zaslúžil." Mal som v pláne sa do zvitku pozrieť, no nevedel som, či je ten správny čas. Pravdepodobne teraz Tajima povie, čo vlastne odo mňa očakáva, aby mi prístup umožnil.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Tue Aug 21, 2018 4:04 pm

Uchiha Tajima

"Jestli je to vše, můžeš jít a pokračovat v misi.." ukázal jsem na východ. Vrátil jsem se k práci.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Megumi Tue Aug 21, 2018 7:41 pm

To bolo rýchle. No čo, Tajima bol muž činu, na slovách asi až tak nezáležalo. Len som sa znova uklonil a bez ďalších zbytočných kecov, som sa vybral z jeho miestnosti von, ďalej do sídla klanu Uchiha. Rozvalil som zvitok a počas toho, ako som sa do neho pozeral, som sa skôr tak pasívne snažil nájsť Sayu. Nemal som problém s tým, sa niekoho spýtať, či ju nevidel. Ťažko povedať, čo som si z tohoto stretnutia odniesol. Bol som celkom nerozhodný a na vážkach. Teda.. vedel som čo musím robiť. Pochopiteľne som pracoval v prvom rade pre klan. To znamenalo navrátiť sa do Shimo no Kuni a ďalej pokračovať v mojej misii. Monitorovaní a podobne.
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Milli Tue Aug 21, 2018 8:18 pm

Nakonec jsem zabloudila až do nějaké pochybné části pevnosti odkud jsem rychle vycouvala. "Nechci žádný problém." Zašveholila jsem sladce na podivného týpka, na kterého jsem tam narazila. Otočila jsem se na patě a vydala se rychle pryč. Po nějaké době jsem se začala nudit a zůstala jsem opět opřená o nějakou stěnu. Přemýšlela jsem o svých problémech dokud se mi něco neotřelo o nohu. Otráveně jsem se koukla dolů a tam byla kočka! Potichu jsem zanadávala a odskočila od ní. "Kša!" Zašmrdlala jsem jí špičkou boty před čumákem ale kočka nic. Místo toho se znova přibližovala ke mně. No to ne kámoško! Rychle jsem se vydala pryč jenže kočka šla za mnou. Nervózně jsem se ohlížela a ta podvora mě stále pronásledovala. Bože jak já nesnášela kočky! "Nemám nic, nech mě žít ty potvoro." Zanaříkala jsem přes rameno a snažila se té šelmičce ztratit. Zahnula jsem rychle za roh a do někoho narazila. Rychle jsem si všimla, že je to Goemon a čapla ho za rukáv. "Jdeme! Kde je východ?! Jde po mně nějaká šílená kočka!" Na potvrzení mého tvrzení se ozvalo za rohem mňouknutí.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Uchiha no Ajito  Empty Re: Uchiha no Ajito

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru