Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tozawa

+2
Akeno Hatake
Seishin
6 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Tozawa Empty Tozawa

Příspěvek pro Seishin Sat Jul 21, 2018 12:48 pm

Tozawa 30b329fafbf2571293e84711226d89da_destroyed-village-drawing_1024-512
Ešte nedávno spokojná a mierumilovná dedinka o počte asi 70tich obyvateľov v centre zeme ryžových polí. Teraz len spustošené sídlo Seishinovou rukou.
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Seishin Sat Jul 21, 2018 12:56 pm

Pomaly som sa prechádzal troskami ulíc ktoré zdobila krv a rôzne znetvorené a rozsekané telá. Jemne som si olizoval ruku od vlastnej krvi, pričom v druhej som držal svoju kosu ktorú som si opieral o jedno z ramien.
"Idio*i! Zasraní idio*i! Kde ste všetci?! Je vás málo! Málo pre veľkého Jashina! Vylezte vy srá*i!" Reval som v šialenom záchvate na celé hrdlo a sekal sekerou do už dávno mŕtvych a pretrhaných tiel. Smrad krvi a mäsa sa vznášal nad celou dedinou. Ani nie pár hodín dozadu tu sídlilo mierumilovné osadenstvo, kým som sa nepríblížil ja. Hľadal som a hľadal ďalšie obety, vedel som že niekto ešte živý tu musí byť, no nikoho som nedokázal nájsť.
"Do p*če! Sku*venci jedni! Ja si vás nájdem!" Reval som hrdelne a prerážal jedne dvere za druhými a ak som aj niekoho našiel, dlho neprežil. Nebral som ohľad na svoj hluk a fakt že by ma niekto mohol spozorovať a nahlásiť, cítil som sa nedotknuteľný. Veril som. Kým je so mnou Jashin, nič sa mi nemôže stať! Kým som jeho verným kňazom, nikto mi neublíži!
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Akeno Hatake Sat Jul 21, 2018 6:58 pm

Vstoupili jsme do vesnice pokrytou krví. Povídačky nelhaly. Něco se tady dělo a nebylo to zrovna dobré. Zamračil jsem se.
"Dávejte pozor.." vydal jsem se kupředu, zpátky ani krok.
Opatrně jsem našlapoval, dávaje pozor na mrtvoly, části těl a krev. Nechtěl jsem si zasvinit šaty. Nicméně, krev a smrt burcovaly mou druhou osobnost. Začal se ozývat i řev a linul se k nám smrad.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Miya Sat Jul 21, 2018 7:14 pm

A jeje bylo první, co mi přišlo na mysl. Tolik mrtvých. Bylo mi jích líto, kdo to sakra mohl udělat. A kdo sakra měl být onen další člen naší organizace. Snad ne ten, který zabil tyhle nevinné. "Nemohla bych to vyřešit?" zeptala jsem se Doshi-sama. V ruce jsem držela svojí flétnu, kterou jsem byla připravená okamžitě použít.
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Satoru Hyūga Sat Jul 21, 2018 7:20 pm

Když se i Miya rozeběhla zakroutila jsme hlavou a ještě chvíli jen šel. Potom jsem si povzdechl a dal se do klusu aby se neřeklo. Když jsme dorazili na místo na chvíli jsem se zastavil a zadíval se na krev, která byla všude. "Um.." Odkašlala jsem si. "Doshi-sama? Nejdeme pro toho kdo to udělal, že ne?" Vyslovil jsem nahlas svou obavu. Zabíjení nevinných? No toto! Stále jsem zůstával krok za nimi abych dobře viděl na Miyu. Čím dál jsme postupovali, tím více krve a končetin bylo. Fumiko bylo kupodivu ticho což mi přišlo divné. Čekal jsem, že přihodí nějakou poznámku ale nic.
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Akeno Hatake Sat Jul 21, 2018 7:25 pm

"Upřímně se toho bojím.." řekl jsem po chvilce. Zastavil jsem se a rozhlížel se kolem. Ta spoušť! Tolik nevinných lidí! Ku_va, ku_va, ku_va! rozhléhalo se v mé hlavě.
"Zkus to, Miyo-doshi.." sám jsem zavětřil několik různých pachů, většina patřila mrtvým, nedalo se rozeznat, který z nich je ten, koho hledáme..
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Miya Sat Jul 21, 2018 7:47 pm

"Yosh" odpověděla jsem, že to mám zkusit. "Zacpěte si uši" povím těsně než přiložím flétnu k ústům. Už mohli tušit, co chci udělat. Začala jsem hrát tony, které se rozléhali po celé vesnice. Byl to způsob, jak nalákat toho, kdo tu udělal tuhle spoušť. Určitě bude zvědavý. Naštěstí tu byl Satoru, který na mé tony byl připraven. Tudíž o něj jsem neměla strach. Co se týče u Doshi-sama, tam jsem si tak jistá nebyla. I přesto jsem nepřestávala a koukala okolo sebe.
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Satoru Hyūga Sat Jul 21, 2018 7:55 pm

Tozawa Think+youre+such+a+byakugan+master+_38fb032f293e980f8f73417a20e4b2c8
"Skvěle" Zamrmlala jsem když se potvrdilo, že jdeme naverbovat vraždícího maniaka a aktivoval Byakugan. Miya si přiložila flétnu k ústům a začala. Jelikož jsem s ní byl opravdu dlouho zvykl jsem si snad na všechny možné i nemožné tóny, které dokázala vyloudit. Zaměřil jsem jednu osobu ale netušil jsem, jestli je to náš vrahounek. Proto jsem zatím nic neříkal. Každopádně kdyby se vydal k nám oznámil by jsem to.
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Seishin Sat Jul 21, 2018 9:06 pm

Medzi mŕtvolami som strávil príliš veľa času, až nechutne veľa. Celý ten čas strávený v dedine som využil na jednu vec a to si mohli všimnúť i ostatný, predovšetkým to bieloočko. Všade boli po stenách nakreslené znaky, trojuholník v kruhu ale bez čiary, neboli sme žiaden Harry Potter univerzum. Po celé tie hodiny som sa snažil nájsť nejaké živé bytosti ktoré by sa stali obetou pre môjho boha, no väčšina z nich už bola mŕtva a tí ktorých som nestihol pozabíjať možno v strachu utiekli a zhynuli niekde samotní v lese.
Tozawa Tumblr_p5vzjh1fgC1v6bs4yo3_500
"Doprde*e! Ak tam naozaj pokapali tak si zistím ako ich oživiť a povraždím tích skur*ysynov znova! Prisahám na svojho Jashina!" Reval som a kopal do mŕtvol okolo mňa, než ma chytil znova otrasný záchvat a začal som rozsekávať všetko naokolo, nie len ľudí ale aj rôzne časti budov, ktorými moja kosa prechádzala ako nôž maslom. Môj hlas a krik bolo počuť na míle ďaleko, dedina sa nachádzala v hustom lese a vďaka tomu sa moja ozvena odrážala do všetkých kútov. V tom som ale zacítil niečo nové, niečo iné. Pach. Pach ľudí ktorí ešte isto dýchali! Moje oči sa rozžiarili, každé inej farby. Potešil som sa keď som započul ten zvuk. Určite, bol som si istí, sú tu ďalší. Upokojil som sa a moja kosa sa zviezla k zemi. Držiac ju v rukách som ju začal ťahať za sebou a ja som pomaly ale plný entuziazmu kráčal pomaly za zvukom ktorý niekto vydával. Tešil som sa. V tú chvíľu mohol Hyuuga zahliadnuť so svojimi magickými očami ako sa približuje podivná postava vychrtnutého muža ktorý bol celý v obväzoch a od krvi, krčil sa ako nejaký starec a pomaly za sebou ťahal svoju kosu. Skôr sa zdal neškodný ako nejaký nepriateľ, to som sa ale ukázal na ulici kde stáli. Ich pohľad padol na postavu muža, celého v obväzok a červenej bude s kapucňou prehodenou cez hlavu, odkiaľ bolo vidieť len jedno čierne a jedno jantárovo sfarbené oko. Možno by to nebolo tak nechutné keby som nebol celý od krvi, nechichňal sa a rovnakým znakom na hrudi ako bolo krvou všade vymaľované nekráčal smerom k nim.
"Vedel som to.. Vedel som to že sú tu ďalší skurv*ní sráči! Ste.. ste vhodní?" Spýtal som sa olizujúc si pery v malej diere ktorú som mal presne na mieste kde mám ústa. Obväz bol totiž všade i na tvári.
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Satoru Hyūga Sat Jul 21, 2018 9:23 pm

"Někdo k nám jde." Ohlásil jsem a sledoval blížící se postavu. Za nedlouho ho mohli vidět všichni. Po jeho výlevu jsem se zamračil a mlaskl. "NO TAK! Je tu dáma!" Vyjel jsem na něj, na sprosťáka jednoho! "Doshi-sama...jsi si tím jistý?" Prohodil jsem směrem k němu a byl připraven na pokyn vyrazit. Jenže Doshi-sama říkal, že ho máme jen krýt. Začínal jsem ale pochybovat, že tohohle blázna nějak přesvědčí. Koblihy s sebou neměl.
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Akeno Hatake Sat Jul 21, 2018 9:32 pm

Poslechl jsem naší lolitku a zacpal si uši. Měl jsem opravdu schopný tým lidí.
S tímto pocitem, jsem se chystal na boj. Její technika začala působit a náš vrahounek se přiblížil. Popis seděl přežiivších naprosto seděl.
"Přidej se k nám a budeš mít spoustu vhodných.." sdělil jsem . Myslel jsem to vážně, na kapitalisty a vykořisťovatele bych klidně poslal i tohohle týpka.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Miya Sat Jul 21, 2018 9:51 pm

Způsob jak nalákat tohohle člověka byl naprosto úžasný nápad! Ale asi nepatřil k chytřejším, když přišel s takovou divnou hláškou. Mohl nás rovnou přepadnou a víc si to užít. Takhle má hold smůlu. Stejně jako Satoru i já nebyla nadšená, že by tohle mohl být náš doshi. I přesto jsem nepřestávala hrát. Byla jsem jejích bardka, tak někdo musel hrát tu pohřební ne? Změnila jsem tony a vypouštěla jinou hudbu. Ta již nebyla obyčejná měla jiný účel. Mí doshi byly varovaní, ale onen muž už ne. Nejspíš si bude myslet, že jsme blázní, ještě při té nabídce. Ovšem co znamenal ten zvuk pro našeho smrťaka? Jen, že jeho přišití kroky budou velmi těžké. Doslova. Moje hudba měla jasný cíl znehybnit.  
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Seishin Sat Jul 21, 2018 11:08 pm

Keď sa mi podarilo dostať dosť blízko ku nim aby si ma všimli a boli schopní na mňa nejako reagovať, vôbec som neporozumel tomu o čo im išlo. Prvý sa ozval ten dlháň s bielymi divnými očami ktoré vyzerali naozaj desivo! Hotové strašidlo, a takto chodí po ulici medzi ľuďmi? To ho neodháňajú palicami a paradajkami?
"Aké dáma, myslíš ju?" Ukázal som prstom na Hatakeho, ktorý sa ozval hneď po ňom. Navrhol mi niečo o prijatí do ich skupiny alebo tak. Vôbec som nerozumel a bolo mi to úprimne ukradnuté. Oni možno boli ale vhodní!
"A čo ak si vhodný ty?" Spýtal som sa a roztiahol sa mi úsmev na tvári. Načo by som sa mal pridávať k niekomu tak ubohému ako boli oni! Môj boh si ich neprosil živých on ich chcel mŕtvych! Chcel, aby umreli! Chcel som vyraziť proti nemu a vyškriabať mu oči ale zastavil som sa. Až v ten moment som si uvedomil že sa nedokážem pohnúť. Môj pohľad v ten moment upútala ten zasraný trpaslík ktorý si tam vyhrával na flaute.
"Čo.. si.. to .. ty .. ku*va.. vyj*baná urobila.. prisahám.. že ťa.. zabijem!" Vykoktal som zo seba aj keď mi to šlo ťažko. Nemohol som sa pohnúť, teda aspoň to si tá malá čubka myslela. Chytiť ma do tohto? A ZASTAVIŤ MA?! JA JEJ DÁM! Len za pomoci mojej brutálnej sily som sa dokázal hýbať, síce to bol trhaný pohyb a aj to len rukami, dokázal som si rukou chytiť zápästie a silno ho stlačiť. Z rúk sa mi vyvalila vďaka mojim nechtom krv.
"Zabijem ťa ty malá ču*ka!" Využil som túto krátku bolesť, ktorá mi skôr spôsobila potešenie a vrhol som po tej malej svoju kosu aby som ju na chvíľku, len malú chvíľku vyrušil, pričom som sa sám rozbehol na Hatakeho, pretože bol najbližšie, v snahe na neho skočiť a vyškriabať mu oči!
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Satoru Hyūga Sat Jul 21, 2018 11:20 pm

To je hova.o!!!! Zařvala mi v hlavě Fumiko. Reagovala, že tenhle smrťák stále mluví sprostě a ještě začal přímo nadávat Miye. Vykročil jsem směrem k němu připraven mu napálit, jenže se pohnul i přes techniku, která ho držela na místě. Můj první instinkt bylo ochránit Miyu, díky Byakuganu jsem dokázal sledovat pohyby ve vyšších rychlostech. Proto jsem rychle vystřelil rukou a otočil se na patě když hodil kosu na housenku. Chytl jsem jí těsně před jejím obličejem. Usmála jsem se na ní a oddechl si. Napřáhl jsem se jak nejvíce jsem dokázal a odhodil tu kosu hoooodně, hodně daleko. S mojí silou to nebyl žádný problém a vyrazil za Akenem abych mu pomohl.
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Akeno Hatake Sat Jul 21, 2018 11:26 pm

Jako tým fungujeme dobře. Sledoval jsem jak náš svalnatý Hyuuga zachránil malou lolitu, aniž bych musel zasáhnout.
"Začínáš mě srát, hlavně to, jak zku-veně mluvíš.." promluvilo mé druhé já trochu děsivým hlasem.
Poskládal jsem pečetě a také zaútočil pomocí genjutsu.
"Magen: Jubaku satsu!" Seishin se blížil a byl malinký kousek předemnou, když v tom se moje tělo rozplynulo. Začal ho však svazovat strom velice pevně. Pak se moje hlava objevila za ním a kunaiem mu mířil na krk.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Miya Sat Jul 21, 2018 11:54 pm

On mě nazval Ku*vou? Vypadám jako jeho matka nebo co? Doprdele? Co si o sobě do hajzlu myslí. Musela bych uskakovat, ale na co, když mate Satoru, který nemá nic na práci. Chytil kosu přede mnou a já na něj koukla, jak na anděla. "Děkují" povím s úsměvem. Vyskočila jsem si na budovu, abych byla dál od toho hulvaka. "Nechceš mu uzavřít tenketsu body?" zeptala jsem se Satoriho. I když teď jsem čekala, že si to Doshi -sama vyřídí sám. Máme přeci krýt jeho záda, což momentálně těžko říct, kde ty záda jsou.
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Seishin Sun Jul 22, 2018 1:04 am

Ani som ďalej nečakal žeby moja kosa vôbec niekoho zasiahla. Ani mi o to nešlo, pokúšal som sa ju len zastaviť od toho aby vyhrávala na tú prijeb*nú flautu či čo to bolo za podivný nástroj. Sr*lo ma to neskutočne. A nie len to, vôbec nevedela hrať na to. Bol to nechutný zvuk ktorý sa počúva na námestiach od bezďákov! Aj keď, to tvrdí nekultúrny človek ako ja kto vie či to má nejaký význam.
"A čo s tým urobíš biela hlava?!" Zreval som keď som sa na neho vrhol keď tu zrazu zmizol priamo pred mojimi očami. Zašmátral som dopredu, no nikto tam nebol Zaklipkal som očami.
"To sa skrývaš?! To si hovoríš chlap?! Vylez von ty hovno a bojuj so mnou ako chlap, pi*e!" Zreval som ešte viac nahnevane keď tu zrazu ma obmotal strom. Netrvalo dlho a za mnou sa objavil ten vysoký chlapík stískajúc mi kunai ku krku. Chvíľku som vyzeral pokojne a prestal som sa vzpierať keď tu zrazu som sa začal rehotať na plné hrdlo, šialene, bez štipky racionality. Vysoký hrdelný smiech ktorý nič neprerušovalo.
"Robíš si zo mňa pi*u? Chceš sa mi vyhrážať týmto nožíkom?" Vysmial som sa mu do tváre, načo som pred všetkými svedkami nechal aby mi kunai prešiel po krku. Presnejšie som nahol hlavu dopredu aby som sa naň napichol sám. Kunai sa prerezal hlboko do krku následne čoho bolo zrušené i samotné Genjutsu a moje ochabnuté telo padlo k zemi. Pred zrakmi všetkých som sa radšej napichol a zabil, len aby som nemusel počúvať tieto ich kecy. Ak si mysleli že som šialenec, boh vie čo si mysleli o mne práve teraz keď videli moje bezvládne telo ležať na zemi a v kaluži krvi.
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Satoru Hyūga Sun Jul 22, 2018 8:47 am

Došel jsem k těm dvoum a chtělat přesně to, co po mně chtěla Miya, jenže ten týpek padl na zem. "Hmm..tak to by bylo ne. Kdo teda bude vařit? Nechci nic objednávat." Povzdechl jsem si a otočil se na Miyu. Sice nevařila ráda ale uměla to! "Doshi-sama proč jsi vůbec takového člověka chtěl u nás?" Otočila jsem se pro změnu na něj a zakroutil hlavou. Nějak jsem to nedokázal pochopit. "Takový hulvát nechutný, to radši naverbujeme nějakého bezďáka. Ty proti útlaku půjdou s radostí."
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Miya Sun Jul 22, 2018 3:55 pm

On jen prostě padl? "Jestli se pokakal, koukněte jestli tam není zlato!" povím v klidu. Bez pomyšlení, že by to mohlo být nechutné pro ně. Nojo oni byli fajnovky, protože se nevrtali v tělech mrtvých jako já. Seděla jsem si na střeše domu a koukala na ty dva, co tam stali. "Booha, tak já vám uvařím" povzdechnu. Satoru byl fakt otravný, co se týče jídla, ale na druhou stranu vždy snědl vše, co se mu uvařilo. Podezřívala jsem, že jeho fňukaním chtěl docílit, že budu stát za plotnou. Bez tak se mu líbila moje kuchařská zástěra! Já to věděla, jen to nechce přiznat.
Čekala co nám k tomu poví Doshi-sama, jestli to byl on, nebo někdo jiný. Byla jsem zmatená. Protože jediné, co řekl, že výpadám jako jeho matka, ale já ku*va nebyla. A jestli ho čekala ve 14, tak se nedivím, že byl labilní. Beztak ho pohodila někde do lesa. Z mého přemýšlení, jsem měla více otázek než bych vůbec chtěla. Povzdechla jsem si. "Jdeme domů? Tenhle výlet mě moc nebavil tedy" prohodím směrem k těm dvoum a hovinku, které padlo až příliš rychle.
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Akeno Hatake Mon Jul 23, 2018 3:38 pm

Má technika zafungovala. Bylo to jen genjutsu, žádný opravdový kunai jsem neměl a nenabodl se na žádný, takže kaluž krve byla taky iluze (xD).
Poodstoupil jsem několik kroků dál. Má druhá polovička převzala vládu nad tělem a začala se šíleně smát.

Tozawa Tumblr_mb8dg0w1q71rnfpm0o1_500
Po chvíli jsem přestal a začal se tvářit jako vždy.
"Měl být velmi odolný, silný a zapálený s vášní..Slyšel jsem, že je nesmrtelný, proto mě zaujal. No nic..Musím reklamovat špehy.." posteskl jsem si a dal se na odchod.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Seishin Mon Jul 23, 2018 4:18 pm

I keď sa zdalo že som buď odpadol alebo som umrel, očividne nado mnou zalomili palicu. Očividne si mysleli že som len obyčajný šialenec ktorý si dovoľuje na slabších a v momente čo prídu silnejší nepriatelia tak sa nechá zabiť. Faktom ale ostávalo že Jashin mi dal neskutočnú silu o akej sa im nemohlo ani zdať! Moja odolnosť, pravda, bola na abnormálnej úrovni. Nie len že mi bolesť nespôsobovala muky, nedokázal som zomrieť, nemusel som jesť ani piť, dýchať a do bezvedomia som sa takmer nedokázal dostať. Dôvod prečo som sa napichol na jeho kunai bol jednoduchý. Chcel som sa čo najrýchlejšie dostať z Genjutsu, mojej najväčšej slabiny, aby som mohol pokračovať v boji.

„Povedal si nesmrteľný? Čo ty o tom vieš, biela hlava?“ Spýtal som sa s nervami v očiach keď som sa zdvíhal. V ruke som stále držal svoj podivný nožík, hrdzavý, špinavý, tupý.. Taký, ktorí majú len chudáci z nejakej najspodnejšej triedy, ľudia ktorí nemajú na výber a musia riskovať každý švih ním aby sa sami neporezali a nepriviedli si infekciu. Obväz na mojej hlave tiež nebol nový. Bol pekne starý, ošarpaný, krvavý a na mnohých miestach roztrhaný. Moje oblečenie na tom bolo úplne rovnako. Očividne som bol rovnako utlačovaný mocou iných ako ostatní ktorých sa snažia oslobodiť. Ja som sa ale s týmto vyrovnával inak ako ostatní. Zabíjal som. Pre Jashina. On bola moja opora, jediná svetlá vec v mojom živote. Nikto iný sa ma neujal, len on. A preto pre neho budem zabíjať!
„Chceš to vidieť, idi*t? Nedokážeš bojovať inak len s ilúziami? Slaboch!“ Bolo to snáď po prvý krát kto ma zaujal na takto dlho a určite som si to užíval. Olízal som si pery. Konečne som sa postavil a vyrovnal. Cítil som sa už neistejšie bez svojej kosy no v očiach som mal šialenosť. Genjutsu na mňa nebude zaberať, len ma viac naštve.
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Satoru Hyūga Mon Jul 23, 2018 4:36 pm

Povzdechl jsem si když Miya chtěla zase zkoumat hovna. Někdy byla fakt neuvěřitelně na uškrcení. Promnul jsem si rukou spánek a povzdechl si. Měl být nesmrtelný? A on se k němu otočí zády? Začínal jsem přemýšlet, jestli se mi to náhodou tady vše nezdá. Podrbal jsem se na hlavě a zahleděl se na tělo, které leželo na zemi.
O co, že se postaví.
Jasně, že postaví..pokud je vážně nesmrtelný.
A on se postavil! Ten...chlap.
O krok jsem ustoupil, ne protože jsem se bál ale abych mu dal prostor. Teď když jsem si ho prohlídl pozorně pro mě byl jako divoké zvíře. Hodně špinavé..divoké zvíře. "Tak přece jen." Prohodil jsem jen tak do vzduchu. Přece jen by se k nám mohl hodit. No musel by ovšem zapracovat na svém slovníku a vykoupat se.
"Hodilo by se ti nové oblečení ne? Pokud nás zabiješ...naše použít nemůžeš. Krev a tak. A její.." Mávl jsem k naší lolitce a zakroutil hlavou. "...asi nosit nechceš."
Co to žvaníš prosím tě?! Prostě ho jebni šutrem po hlavě a čau!
Odignoroval jsem tento otravný hlas a opět si povzdechl. Poslední dobou jsem to dělal nějak často. "Kdo za to může, že jsi dopadl takhle?" Odmlčel jsem se ale odpověď jsem od něj nečekal. Naopak jsem byl ve střehu a čekal kdy se na mě vrhne. Kdo by chtěl poslouchat kecy, když se vyžívá v zabíjení jako on. Plus jsem čekal až mi řekne že jsem jebo a mám jít do háje.
"Mocní, kteří si myslí, že je svět jejich. Že se nemusí dělit a nemusí se starat o ostatní. Nebo ne?"
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Miya Mon Jul 23, 2018 6:10 pm

Oravdu jsem čekala něco víc. Ale pořad jsem nechápala, proč nezkontrolují to zlato. Však by se to hodilo! Udělala bych z něho loutku a kakalo by se oduvšu. Naše společnost by mohla pomoct tolika lidem. Satoru to možná sralo, ale co já za to můžu, že mám geniální plány! Čupěla jsem na střeše a koukala, jak odchází s tím, že je nesmrtelný.
Nesmrtelný? Na nesmrtelného vypadá nějak...mrtvě. "On žije...stál se zázrak! Chvalme našeho pána !" řekla jsem první co mě napadlo. Smutné ovšem bylo, že nebude zlato. Poté mě zarazil Satoru, když řekl, že by nechtěl moje oblečení. Co tím jako chtěl říct! Vždy jsem si myslela, že se mu to libí. Nafoukla jsem tváře, hlavou se otočila a ruce jsem si založila na hruď. Byla jsem uražená! Ať ho klidně sní ten zombii!
Ne nesmí ho sníst! Kdo by mě pak nosil a obdivoval? Ten zombii? To těžko, ten ve mě viděl svojí matku. Ale opravdu není pěkný své matce říkat matce ku*vo, stejně tak není pěkné odmítat zdravou stravu! Přeci jen to dělá pro jeho zdraví! Satoru začal mluvit a já mlčky poslouchala. Kdo ví co se tomu člověku odehrává v hlavě. Doufala jsem, že ne nějaký dialog, bo by mě mrdlo. Stačilo, že tu sjou tihle dva, kteří jsou ve skutečnosti 4.
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Akeno Hatake Mon Jul 23, 2018 7:27 pm

Najednou se Seishin zvedl ze země. Byl živý a zdravý. Překvapeně jsem se zastavil a pohlédl na něj. Jak byl zubožený. Vyposlechl jsem si Satoriho a poté ještě jednou prohlédl Seishina.
"Aha, už tomu rozumím. Ty jsi ten, koho musíme zachránit a přijmout do svých řad..Ta ošklivá, mocná a vládnoucí vrstva si tě zotročila do takové míry, že jsi ztratil sám sebe. To je to, proč bojujeme. Bojujeme za lidi, kteří jsou zotročeni bohatými. Bojujeme za lidi, co sami bojovat nemůžou, protože nemají moc. Bojujeme za lidi, co chtějí víc, než jen sloužit rozmarům feudálních pánů!"   zahřměl jsem a zvedl ruku.
"Doshi, přidej se k nám..." Tozawa Sideshow-Magneto-Maquette-Preview-928x483
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Seishin Mon Jul 23, 2018 9:03 pm

Na počudovanie ako ich tak aj svoje som ich vôbec neprerušil. Ba naopak, na malý, naozaj maličký okamih sa naozaj zdalo že sa mi to dobre počúva. Dokonca niekto s bystrým zrakom ako bol i ten Hyuuga si mohol tak trochu povšimnúť ako som nechal o pár centimetrov klesnúť ruku s nožom. Oči sa mi upriamili na Hyuugu. V mojej hlave to ale znelo divne. V túto chvíľu tam fakt bolo počuť množstvo hlasov, nebolo však mojich. Nepatrili ani k mojej druhej či tretej osobnosti, boli to spomienky, spomienky na ten príšerný večer na ktorý som zabudol. Večer kedy som sa dostal do pekla. Pach krvi a mŕtvoly pohádzane všade okolo mňa túto spomienku ešte znásobili. V hlave to hučalo a mňa začala bolieť. Nožík mi vypadol. Počúval som všetko čo hovorili a možno to aj zabralo, kto vie.

„Nie! Ste luhári! Klamete!“
Zrúkol som. Na počudovanie som ale nepoužil vo vete ani jednu nadávku a to tvorili väčšinu mojej pologramotnej slovnej zásoby. Nie že by som nepatril k práve najbystrejším, faktom ostávalo že som nepatril, ako to oni sami povedali, k tým privilegovaným. V mojom živote na ktorý som zabudol sa mi nedostalo vzdelania, nevedel som písať a dokonca ani čítať. Nikdy som nepoznal plný žalúdok, ako dieťa ma predali za pár korún na pokusy. Kto by sa divil že po všetkom čím som si prešiel som zabudol a zošalel. Chytil som si uši akoby som ich už nechcel počúvať no opak bol pravdou.
„Choďte do hája! Vy mi nepomôžete, nikto mi nepomôže! Som nesmrteľný, preto ma chcete! A ja vám poviem čo. To Jashin, ó veľký Jashin mi dal túto schopnosť, postaral sa o mňa, ujal sa ma, dal mi silu aby som prežil! Vy.. Vy by ste mali byť jeho obeta a nie spojenci!“ Zrúkol som otvárajúc oči a odskakujúc od nich ďalej. Normálne by som zaútočil ale spomienky sa vracali a mne z toho bolo zle.

Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru