Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

4 posters

Goto down

Akemi Shirai[TSUKIKAGE] Empty Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

Příspěvek pro Akemi Shirai Tue Jun 07, 2016 4:49 pm

THERE IS NOTHING BIIIIITCHEEEES~~~~~


Naposledy upravil Akemi Shirai dne Sun Nov 06, 2016 9:19 pm, celkově upraveno 13 krát
Akemi Shirai
Akemi Shirai
Zástupce Raikage (S rank)
Zástupce Raikage (S rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Akemi Shirai[TSUKIKAGE] Empty Re: Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

Příspěvek pro Akemi Shirai Sun Jun 19, 2016 1:30 pm

EDIT celého životopisu
Akemi Shirai
Akemi Shirai
Zástupce Raikage (S rank)
Zástupce Raikage (S rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Akemi Shirai[TSUKIKAGE] Empty Re: Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

Příspěvek pro Uchiha Ruki Wed Jun 22, 2016 9:02 am

Já se omlouvám, ale ty schopnosti mi přijdou dosti přehnané. Vnímání pocitů apod... bych bral ale změna pocitů jiné osoby je trošku wow ne? S čtením lidí a vnímat je jako čísla mi taky přijde jako super schopnost proti tomu bych nic neměl, ale opravdu se mi nelíbí možnost manipulování s lidskými emocemi. JInak velice pěkný životopis (y)
Uchiha Ruki
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Akemi Shirai[TSUKIKAGE] Empty Re: Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

Příspěvek pro Akemi Shirai Wed Jun 22, 2016 3:24 pm

Jojo, byl s tím problém, už asi čtvrtej den probírám s jedním z téměř členem admin týmu schopnost, která by se na ní hodila a zároveň by se dala aji povolit. Jinak díky moc Smile
Akemi Shirai
Akemi Shirai
Zástupce Raikage (S rank)
Zástupce Raikage (S rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Akemi Shirai[TSUKIKAGE] Empty Re: Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

Příspěvek pro Uchiha Ruki Wed Jun 22, 2016 3:29 pm

Osobně bych byl čistě jen pro schopnost vnímání lidí čísel počítání reflexů apod... jak to bylo v anime kuroko no basket, kde ty slečny věděli fyzické dispozice zranění apod... jen pomocí podívání Smile Jen návrh ^^ Byl by z toho super podpůrný ninja Smile Troufal bych si to přirovnat k První mistryni z fairy tail Smile
Uchiha Ruki
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Akemi Shirai[TSUKIKAGE] Empty Re: Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

Příspěvek pro Akemi Shirai Tue Jun 28, 2016 5:32 pm

Ruki - jde to z anime Kuroko no Basket Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

EDIT Kekkei Genkai + body a techniky. Poprosila bych o povolení v prvé řadě o tyto věci, abych se pak na jistotu mohla vyrhnout do životopisu Smile. Techniky podle počtu nemám všechny, protože si budu tvořit i ty vlastní. Ty by se potom asi povolili individuálně v té sekci Vlastní Jutsu a Kuchioyse? Very Happy
Akemi Shirai
Akemi Shirai
Zástupce Raikage (S rank)
Zástupce Raikage (S rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Akemi Shirai[TSUKIKAGE] Empty Re: Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

Příspěvek pro Akemi Shirai Sun Jul 03, 2016 7:37 pm

Přespán i životopis (y) Very Happy
Akemi Shirai
Akemi Shirai
Zástupce Raikage (S rank)
Zástupce Raikage (S rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Akemi Shirai[TSUKIKAGE] Empty Re: Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jul 04, 2016 12:37 pm

1) KG OK
2) Schopnost čtení lidí v matrixu ne
3) Text obsahuje spoustu gramatických a stylistických chyb
- "...doujutsu Kerryugan. Ve zkratce. Uživatel Kerryuganu..." takových vět je tam spousta
- "..kapalné formě, krou Akemi.."
-"..si lidé aji udělali.." aji není spojka ani předložka, ani žádný jiný větný člen
-"...záleží na člověku, kterého analizuje..."
- "Líbí se jí tmavovlasý muži, kteří jsou samozřejmě vyšší než ona sama. Kteří jsou spolehlivý, milý a laskavý. Má taky oblibu v těch hyperaktivních typech, jako jsou malé a roztomilé děti, z nějakého důvodu i jejich vzhledu má potřebu se zachovat mateřsky." - toto patří k charakteristice vzhledu??
- "...Kenshinova schopnost začala vymikat kontrole..."
4) Od čtyřech letech génius? Nechceš to upravit?
5) Děti na akademii se baví o fuuinjutsu nebo kekkai ninjutsu a o tom jak potlačit Senninku Kenshina?? To jsou všichni jako Itachi?
6) Tvé postavě bylo 13 let, kdy vznikla Tsukigakure a Tsukikage, takže na akademii si musela chodit někam jinam než do Tsukigakure..viz
7) Kapitola III. - V Rengo Kyowa jsme první generací Kage, nikdy jsme nevydali rozkaz získat Kerryugan, pokud píšeš o dalších postavách z fóra domluv se s nimi....Dále píšeš o tom, "že Tsukigakure no Sato byla vždy známa jako ta mírova vesnice, která se do ničeho nepletla". Tsukigakure a v té době Getsuji Renpo byla neutrální země...
Cool "Tehdejší Tsukikage byl starý moudrý muž, snažící se o mír." PRVNÍ TSUKIKAGE Myslíš, že tohle je starý a moudrý muž?
9) "Po její levici seděli poměrně staří muži, s kloboučky různých barev. Byli to Kagové vesnic, spolující stát Rengo Kyowa." - Já, Tetsu no Akio, Rin Kagaiyaki, Hitomi Yamada a Midotsuchi, jsme PRVNÍ generací KAGE v Rengo Kyowa, to MY jsme vytvořili Republiku...
10) Kapitola IV. - "Z nějakého důvodu Hokage počítal s touto verzí. Záložním plánem byl to Uchiha, který na ty dva, když leželi a byli bez sil, zaútočil." - Opravdu? Hokage byl Uchiha? Z té věty to tak vyplývá.
11) "pilulky a obnovení chakry" - Co jsou pilulky a obnovení čakry?

12) Z výše uvedených důvodů NEPOVOLENO
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Akemi Shirai[TSUKIKAGE] Empty Re: Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

Příspěvek pro Akemi Shirai Mon Jul 04, 2016 3:05 pm

1) Děkuji
2) K tomuto bych se chtěla vyjádřit, protože spousta lidí co vím, si to přebrala po svém. 

-"Schopnost čtení lidí v metrixu," je tak trošku nepřesný termín. V prvé řadě bych řekla, že Akemi NENÍ schopna na první pohled zjistit, jestli ten dotyčný ovládá nějaké Kekkei Genkai, Kekkei Touta, Hijutsu, nebo podobné. (Pokud to třeba není Uchiha, se svým znakem, to už si logicky dokáže odvodit každý hráč i jeho postava).

-"Čtení v lidech" je pouze špatný termín, který jsem použila. Měla jsem spíše napsat "dedukce". Viděl jsi Sherlocka? Ten seriál s Benedictem, kde je to skvěle popsané? On tuto schopnost měl a my lidi jsme taky schopnosti se tuto schopnost v realitě naučit, nebo jí mít už od malička. Samozřejmě...v seriálu tato schopnost byla luxusně "vykombená", že by se to dalo možná považovat za "superschopnost", normální lidská dedukce je ale polovičatá a právě tu by měla Akemi. Celková "dedukce z lidí" je hodně složitá. Umm...přečti si toto, aby jsi se v tom víc vyznal. Je to věc, o které by se dalo normálně diskutovat několik hodin ... http://dedukce.webnode.cz/products/co-je-dedukce-/ Je to velice stručně a docela pochopitelně sepsané. Samotný Sherlock v seriálu tuto schopnost měl ještě víc prohloubenou. To, co se píše na té stránce je přesně schopnost, kterou jsem chtěla dát Akemi, ale použila jsem špatný popis celkové schopnosti "dedukce". Proto bych se chtěla dohodnout, jestli by byla možnost si to tedy změnit na obyčejnou "dedukci".

-Viděl tělo člověka v číslech je -jak psal Ruki, z anime Kuroko no Basuke. Nevím jestli jsi ho viděl? Každopádně, super anime, doporučuji Very Happy. Byla tam trenérka. Děvče, které od malička s otcem trenérem sledovala lidi ve fitku a na zápasech. Viděla jejich těla a stálým pozorováním si dokázala vydedukovat jejich stav. Touto zkušeností jejich části těla viděla v číslech. Opět, byla to vnímavá holka, která se naučila dedukci. Ta byla ale zaměřena čistě na lidské tělo. Musela znát dobře celkovou anatomii, podpořenou znalostmi myologie. Normální člověk usuzuje jednouchým způsobem...vidíme svaly, odvodíme si, že člověk bude asi silný Very Happy Very Happy.  Je tu ale otáka. "Být silný. Dělá ho to zároveň i rychlím?" Být silný-svalnatý, ještě neznamená, že je někdo rychlí. Aby byl člověk rychlý, jeho tělo na tuto funkci musí být jinak přizpůsobené. Nemůže vážit moc, jinak by moc daleko nedoběhl...chápem se? Tato schopnost ale nezáleží ani tak na mě, ale na hráčích. Připadá mi občas, že v kostře něco jako Vzhled je docela nepodstatnou částí. Vlastně zjistíte jenom to, jak ta postava vypadá, jestli je váš styl, nebo ne. Takto bych se aspoň mohla zaměřit na další políčko v Kostře postav, kterou bych užívala. Já jako hráč si samozřejmě čtu informace o postavách, se kterými ta moje hra. Avšak...Informace, které vím JÁ, jakožto hráč, stále neví moje postava a to mě vždycky prostě fascinovalo. Že bych se musela hodně snažit ve hře, aby moje informace, se přenesli na Akemi, ale jenom díky těm, že ona by si postovala s tím, s kým je zrovna ve hře ve styku...chápem se? Very Happy Samozřejmě, toto by se dalo přirovnat k samotné schopnosti dedukce. Ale přišlo mi to jako super využití celkového popisu Vzhledu své postavy u hráčů. Co všechno mi dovolí, aby Akemi zjistila a jestli tomu zabrání, nebo ne.

3)Za gramatiku se moc omlouvám a to jsem měla z češtiny za 2 Very Happy. Psala jsem to pozdě večer na noťasu rovnou na forko, takže word, ani žádná oprava jako-přečtu si to ještě třikrát a ujistím se, že to je v klidu-neproběhla. Takže teď ty největší chyby jsou EDITNUTÉ.

4)S faktem, že její schopnost "génia" je právě dedukce, která je v podstatě dána už od narození, sou 4 roky akorát. Ve 4 letech si dítě už nejvíc začíná uvědomovat sám sebe, celkově začíná více vnímat i chápat své okolí. Mluví, chodí, běhá, všechno. Od 4 let teprve ten život začíná, takže na někoho, kdo se vyznačuje jako génius, bych to brala docela v pohodě, ty 4 roky Very Happy. Pokud je to ale příliš velkej problém, klidně jí dám 5 let.

5)Nope, to Akemi začala mluvit o Fuuin jutsu a Kekkai Ninjutsu. Bylo to v konverzaci s Yume, která v tu dobu ještě neměla zaměření. Na Akademii se nastupuje v 6-ti letech. Nezadala jsem tam ale přesný věk, kdy byl tento rozhovor prováděn. Proto můžeme předpokládat, že v dobu, kdy o tomto začala Akemi mluvít, jí mohlo být tak 6-10 let. Pokud má shinobi rodinu, dedukci a ještě ke všemu pochází s klanu s vysokou inteligencí. Myslím že to je docela pravděpodobné, že by i tomto informace měla. Pokud je s tím ale problém, můžu tam napsat, že se na tyto věci ptala přímo svého otce z klanu Shirai, když byla zoufalá, co s Kenshinem.

6+7) S tímto mám osobně hodně velký problém, protože nikde se o Tsukigakure nepíše podrobnější informace. Všude je pouze Getsugakure. První naše domluva byla taková, že Akemi se stane Getsukage a Benjiro bude Kazekage -co mi bylo řečeno. Potom se to všechno změnilo až do tohoto stádia, kde...Yama no Kuni náleží Getsugakure no Sato, kde je Benjiro Getsukagem. Zatímco půl měsíční ostrov Tsuki no Kuni náleží samostatné vesnici Tsukigakure no Sato, kde má plnou pravomoc Akemi jako Tsukikage. Z tohoto jsem usoudila, že spolu nemají vůbec nic společného a že si každý jede na vlastní vlně. Pokud se však něco změnilo, poprosila bych, aby mě o tom někdo informoval, když už si po té dlouhodobě trvající domluvě dělám životopis právě na Tsukikageho a vlastně o svém pobytu, minulosti vesnice dalších věcech nemám nejmenší informace a ani o tom není nikde ani zmínka. Takže jsem to přebrala na vlastní zodpovědnost, že to už je moje věc, co s ní bude, když se o této vesnici a její minulosti nikde nepsalo.

-Jediná věc, která v The Revolution Story je...je tato věta? "Společně Tsukikageho armádu zastavili a po krvavé bitvě Takikageho zabili." Z čehož jsem trošku zmatená, protože před tím tam o Tsukikagem nebyla ani zmínka, jediné, co by mi v tom příběhu na něj sedělo byla tato část, kde však není podloženo, že by to byl skutečně on. "Muž, který díky válce přišel o rodiče a celou rodinu, se dostává do popředí a vyvolává vlnu revolucí a povstání proti ninjům. Civilisté už dále nesouhlasili s tyranií nadvlády a s ochranou shinobi, neboť nebýt shinobi, žádnou ochranu by nepotřebovali. Tento muž se spojil s Takikagem a společně vyvolali revoluci tak silnou, že naprosto zničila celý dosavadní svět." Pokud tento muž spolčený s Takikagem je Tsukikage, přizpůsobím minulost, jen bych nejspíš celou tuto věc potřebovala objasnit, nebo dostat alespoň nějaké specifické informace o Tsukigakure, protože prozatím nemám absolutně žádné. Stejně tak ani o Getsuji Renpo.

9)EDIT

10)Opět problém gramatiky a stavby věty. Bylo to myšleno tak, že vyslali jako záložní plán jednoho Uchihu.

11) http://naruto.wikia.com/wiki/Military_Rations_Pill myslela jsem tyto x)
Akemi Shirai
Akemi Shirai
Zástupce Raikage (S rank)
Zástupce Raikage (S rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Akemi Shirai[TSUKIKAGE] Empty Re: Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jul 04, 2016 3:40 pm

1) Poděkuj Hehemu
2) Nerozumím tomu proč bys měla mít další OP schopnost. Hráči mají obvykle jednu a to ve formě jejich KG či Hijutsu. Až to upravíš do podoby prosté dedukce, mělo by to být v pohodě.
3) Máš tam toho spoustu, dokonce i v tvém komentáři.
4) Spíš bys měla dát 10, v té době byl trvalý mír a Naruto byl Hokage, děti si hrály na hřišti a chovaly se jako děti. Neučili se vraždit ostatní.
5) Jde spíše o to, že se šesti leté děti nezajímají o fuuinjutsu či Kekkai ninjutsu. To bys mohla poznat z Naruta a vzpomínkách z akademie.
6 + 7) Věta v The Revolution story je překlep. Nyní je to opraveno. Jako hráč by sis měla sehnat veškeré dostupné informace a nevymlouvat se, že jsi nic nenašla. Není to pravda, už několik dní je sepsáno tohle. Navíc se vždy můžeš zeptat ostatních. V Getsuji Renpo to funguje tak, že Tsukikage má vládu nad Tsukigakure, která se rozkládá na ostrově Tsuki no kuni a má na starosti vnitřní záležitosti Tsuki. Getsukage má na starosti vnější záležitosti a zastupuje ostatní svazové země Getsuji Renpo a také je nadřízeným Tsukikage.
9 + 10) Máš to tam pořád. Navíc s tím rozkazem získat Kerryugan a tou misí jako Hokage nesouhlasím, nesouhlasí s ní ani Kazekage a pochybuji, že ostatní Kagové Rengo Kyowa s tím budou souhlasit. Doporučuji napsat celý životopis znovu.

11) Ok, psala jsi pilulky a obnovení čakry, to neznám, Hyōrōgan znám.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Akemi Shirai[TSUKIKAGE] Empty Re: Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

Příspěvek pro Akemi Shirai Mon Jul 04, 2016 4:40 pm

1)Taky že mu děkuju...easy xDD

2)Je to obyčejná lidská schopnost a to, že to nikoho do teď nenapadlo, jde už mimo mě. Je to tam připsané.

3)Nevím proč, ale mám pocit, že všechny výtky k životopisu se motají v prvé řadě u gramatiky. Prohlédnout si životopisy ostatních hráčů, těch chyb by jsi tam našel taky spoustu. Pokud chceš životopis bez jediné gramatické chyby, dokonce i učitelka češtiny by si mohla vzít svůj slovník a Pravidla českého pravopisu a teprve potom by ti z toho udělala dokonalý sloh na jedničku s hvězdičkou, toto už mi příjde naprosto zbytečné xD.

4)Na toto ani nevím jak reagovat. Ti, kteří si zvolili být shinobi, se v první řadě učí jak se ubránit a v té druhé jak někoho zabít, pokud to je nutné. V některých případech to je i naopak. Vlastně ani nevím, proč se tu bavíme o zabíjení, když se jednalo o samostatnou dedukci a to, že je Akemi už ve čtyřech letech génius-přes znalosti lidské rasy, učením atd...

5)Akemi není Naruto. Toto celé není z dob Naruta. Tento příběh se odehrává 50 let poté, ve světě, kde Naruto kdysi žil a zastával hlavní roli. Takže ve zkratce se to bere tak, že naše postavy žijí ve světě shinobi s chakrou, jako v anime Naruto. Využívají schopnosti po čas celého příběhu Naruta+Shippuden. Mají minulost z dob Naruta+Shippuden. Ale republika, nový smyšlení Kagové jsou už jenom hráči, nikoliv něco, co vymyslel Kishimoto. To, jaké moje postava má zájmy je už čistě na mě. Řídit se tím, co dělali děti za dob Naruta? To je jako kdyby jsme se dneska řídili tím, jak se chovali děti za komunismu, i přes to, že to je naprosto jiná doba.

6+7)Díky za odkaz, ale ptala jsem se nejsem jediná, kdo o Getsuji Renpo nemá informace, stejně jako o Tsukigakure no Sato. Pročtu.

9+10)Životopis celý přepisovat nebudu, pouze tam pozměním ty vesnice a časové prolínání a co se týká Kazekageho, s tím na mě prosím ani nechoď Very Happy. Ten měl na starosti předchozí aktivní forum, na kterém bylo vše super a po předání práv jemu se to naprosto zhroutilo. Takže se docela divím, že stále hraje a je to už jeho objektivní názor. Plus spolu máte hodně společné, co se týká mě osobně, takže na toto ani už nechci reagovat xD, díky.

10)Yosh.

Akemi Shirai
Akemi Shirai
Zástupce Raikage (S rank)
Zástupce Raikage (S rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Akemi Shirai[TSUKIKAGE] Empty Re: Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jul 04, 2016 5:56 pm

Shrnutí a podmínky pro případné povolení

1) Schopnost přepsat na prostou dedukci - vidím znak Uchihy, bude to Uchiha
2) Oprava gramatických a stylistických nesrovnalosti, které bráni prostému porozumění textu
3) Přizpůsobit příběh postavy příběhem fóra, odstranit nesmysly typu získání Kerryuganu do Rengo Kyowa, Tsukikage starý a moudrý děda, Uchiha, který ztratil schopnosti atd.
4) a začlenit a opravit věci, které jsou výše uvedené
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Akemi Shirai[TSUKIKAGE] Empty Re: Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

Příspěvek pro Akemi Shirai Mon Jul 04, 2016 6:36 pm

Životopis přepsán, vlastně vše ohledně Rengo Kyowa, Takigakure a Tsukigakure. Ta je snad už zavedena tam, kde má být. Stejně tak Uchiha byl přepsán na obyčejného muže. Předem dávám vědět...organizace Kami a Minami jsou naprosto nepotřebné organizaci, ničím neovlivnili svět, vážně!

Gramatické chyby jsou opraveny, pane učiteli, alespoň ty, které jsem tam viděla. Avšak pro to, aby se ve třídě nemluvilo o "zasednutí na jednoho studenta"-i přes to, že to je okaté, až se mi chce plakat-bych poprosila, aby tyto nepotřebné připomínky byly zmíněny i u ostatních životopisů jiných hráčů. Kde opravdu nechápu, jak na to admin tým nemohl upozornit, když to je na blití i mě-studentovi, který očividně český jazyk neovládá Smile Smile Smile. Pokud se jedná problém s českým slovosledem, ráda bych upozornila, že český jazyk je flektivní jazyk. Opravdu, ale opravdu málo lidí v dnešní době se řídí přesnými pravidly českého slovosledu, pokud se nejedná o spisovnou češtinu. Už jenom proto, že každý kraj má jiné nářečí a v podstatě i vlastní pravidla. Třeba Jihomoravský kraj má zálibu ve slovíčku "aji"..."Pepa šel nakoupit a s ním šla aji Maruška." Proto příště, pokud nějaké věty nebudou dávat smysl, víme, že tu máme wikipedii, která nám pomůže. Já, jelikož nejsem momentálně ve škole a nemám zájem se do naprostého detailu učit, jak správně psát českou větu na Naruto forum, si radši budu psát vlastním stylem, který možná nevyhovuje každému, ale zrovna tady to opravdu není můj problém.  Každý máme svůj vlastní styl psaní, pokud bych cítila, že je málo srozumitelné to co píšu, obrátila bych se na profesory českého jazyka Smile.
Akemi Shirai
Akemi Shirai
Zástupce Raikage (S rank)
Zástupce Raikage (S rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Akemi Shirai[TSUKIKAGE] Empty Re: Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

Příspěvek pro Arata Mon Jul 11, 2016 8:21 pm

Tak, aby jsme odůvodnili, že to není osobní, a že, ač to tak nevypadá, tvůj životopis se řeší, vážně Razz, se tu vyjádří i někdo jiný. Nebudu lhát. Assasín tě chtěl osobně povolit. Nemůžu mu to mít za zlé. S řadou věcí, co tu napsal, souhlasím, a co hůř, všiml jsem si, že ne všechny byly opraveny. Co se gramatiky týče, snad postačí samotný fakt, že tvůj životopis opravuje polák xD

Dost se mi líbí to, že jste všechno doposud psali v bodech, takže v tom hodlám pokračovat. Aby bylo jasné, nelze se vůči tomu, co teď vytknu odvolat. Žádné tvé argumenty nebudou brány v potaz, prostě se to opraví. Zní to škaredě, ale uvidíš, že to nic hrozného není.

1) Kerryūgan. Tady bych prosil dopsat, že to už v Narutu existuje, a dokonce tam byla i zveřejněna návaznost shintonu na toto doujutsu, a to v XXX novele. Jen ať si nikdo nestěžuje, že povolujeme nové přehnané věci, které z Narutem nesouvisí (Ranmara si zmínila, no mě jde o vysvětlení toho shintonu). Maličkost.

2) V pěti letech, kdy si nastoupila na akademii, se tvůj kamarád Kenshin začal díky sennince vymykat kontrole, takže proto si šla za svou týmovou kamarádkou a poprosila ji, aby ho krotila pomocí Kekkai Ninjutsu. Z pokračování pak vyplývá, že ne, Yume není tvoje senseika, takže to nedává smysl. Jak tu už Assasín dříve vzpomenul, na akademii se děti obvykle učí, co to je chakra, proč ji já mám a Pepíček ne, a nebo proč poranění shurikenem bolí. Trochu jsem to přehnal, no. Stručně, učí se základy, takže je blbost, aby už ovládali Kekkai Ninjutsu, a to na takové úrovni, aby dokázali potlačit senninku.

3) Kenshin. Pětiletého chlapce, vymykajícího se kontrole kvůli senninky tam vůbec nezmiňuj. Senninka je taky KG, takže taky potřebuje probudit. Nevím, co za hrůzy zažil, že už takhle řádí, ale tohle tam nehodlám tolerovat. Promiň. Dost ti to zkomplikuje život.

4) Boj s členy organizace Kita a přezdívka Shi no Kami. Gratuluji, jako geníni jste dosáhli něčeho, o čem si mnozí jouníni můžou nechat jen zdát. Ne jen, že jste byli vyslaní na náročnou misi, minimálně ranku A, ale dokonce jste si stihli vybudovat ve své zemi pověst Shi no Kami, Božstev smrti. Někdo má jednoduše štěstí.

5) Dřív než postavu povolím klan. Už jsem to psal do informací. Vlastní klany BUDOU sepsaný v příslušné sekci.

6) Když jsi byla unesená jako genín, zmiňuješ se tam, že si mohla použít nějaké těžké genjutsu a zmiznout pryč, ale vzhledem ke své povaze jsi to neudělala. Tohle určitě změníš už jen kvůli toho, co jsem ti psal ohledně té organizace Kita, ale uvádím to tu z jiného důvodu, a to, abys při úpravě životopisu brala větší ohled na své schopnosti jakožto genína. Neberu Ti to, buď si génius, pokud chceš, ale všechno má své meze, a dokonce ani genín není nepřemožitelný či dokonce dokonalý.

Jakožto S rank smíš mít daleko více technik, takže to směle využij.
Snad jsem Tě neodradil, jelikož to nejspíš budeš muset celé předělat. Nebyl to můj účel. Na Tsukikage v tvém podání si opravdu těším, takže Ti držím palce při úpravě, a snad se ve hře objevíš čím jak nejdřív, Hokori Smile
Arata
Arata
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Akemi Shirai[TSUKIKAGE] Empty Re: Akemi Shirai[TSUKIKAGE]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru