Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kinzoku kōji (金属工事, Metalwork)

2 posters

Goto down

Kinzoku kōji (金属工事, Metalwork) Empty Kinzoku kōji (金属工事, Metalwork)

Příspěvek pro Hangetsu Hoozuki Mon May 03, 2021 8:24 pm

B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction2.png 
Tento menší dom bol donedávna jedným z opustených domov v hlavnej triede. Dnes patrí pod vlastníctvo Hangetsu a je v štádiu rekonštrukcie a prerábky na niečo ako sčasti obytný dom a sčasti kováčstvo. Jedná sa o jednoduchý dvojizbový dom, ktorý sa nachádza na trocha vyvýŠenej platforme ohraničujúc jeho pozemok. Pri schodoch a zábradlí je zaseknutá drevená tabuľa. Často je z toho miesta počuť mlátenie do kovu, ktoré sa ozýva okolím.


Tabuľa: Kováč - čoskoro otvorené
Hangetsu Hoozuki
Hangetsu Hoozuki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 25. 04. 21

Hashiru Senju likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kinzoku kōji (金属工事, Metalwork) Empty Re: Kinzoku kōji (金属工事, Metalwork)

Příspěvek pro Hangetsu Hoozuki Mon May 03, 2021 8:33 pm

"Hmmmmpf.." Zdĺhavo som sa povzdychla pri pohľade na miesto, ktoré malo byť takým mojim malým miestom pre život a remeslo.
"Asi to pôjde.. teda." Poškrabala som sa vo vlasoch. No bolo to lepšie ako nič, každopádne ma čaká ešte veľa práce ak chcem z tohto miesta spraviť plnohodnotnú dieľnu. Aspoň teda pre mňa. S poškrabaním na nose som sa teda vydala po menších schodoch hore a na chvíľku som zaliezla dovnútra, snažiac sa nejak.. zoznámiť s mojim novým domovom.


Netrvalo dlho kým som z domu aj vyšla, ale teda skôr na záhradu, kde som sa  začala zaháňať s Kubikiri a používať ho ako lopatu k tomu, aby som si vykopala jamu pre taký počiatočný základ, ktorý mal slúžiť pre veľkú kováčsku pec. Nepodpálim si predsa dom nie?
Hangetsu Hoozuki
Hangetsu Hoozuki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 25. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Kinzoku kōji (金属工事, Metalwork) Empty Re: Kinzoku kōji (金属工事, Metalwork)

Příspěvek pro Hashiru Senju Mon May 10, 2021 7:21 pm

Do dílny Hangetsu se připlazila potvůrka, která tady absolutně neměla co dělat. Dávala si dostatečný pozor na to, aby nevlezla na nic ostrého a žhavého, jinak by to nejspíš nepřežila a musela se vrátit do lesa Shikkotsurin.
Katsuyu se postavila před Hangetsu a jemným hláskem promluvila.
"Posílá mě Hashiru-sama s misí. Prosí o eliminaci jednoho vlivného podnikatele, který se právě vrací do svého sídla "Dračí palác". Beze stop, žádní svědkové,"
dodala tiše a zmizela.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Kinzoku kōji (金属工事, Metalwork) Empty Re: Kinzoku kōji (金属工事, Metalwork)

Příspěvek pro Hangetsu Hoozuki Mon May 10, 2021 7:30 pm

V dielničke sa toho moc neozývalo, keďže zatiaľ neexistovala. Áno bolo tu plno bordelu ale keďže som si zatiaľ nestihla zarobiť peniaze, nemala som "ako" nakúpiť potrebné vybavenie pre kutie či zostrojenie poriadnej pece. No slimák ma predsa len našiel. Akurát som sekala sushi, keď v polke pohybu do mojich uší pristál jemný hlások.. a ja som sa na slimáka pozrela. Oblízla som si pery pri myšlienke, že by som ju možno mohla dať do polievky. Ono varený pečený slimák vôbec nemusela byť zlá delikatesa. 


No tento slimák niesol správu.
"Mne sa to snáď sníva.." Zamrmlala som si skôr pre seba. a pre istotu som sa štipla do líca. Nesnívalo. vyzeralo to tak, že som naozaj dostala nejakú misiu ktorá mi zacvaká pomerne dosť peňazí. To tie vraždy hodnostárov vždy. Po tvári sa mi roztiahol úškrn. Kubikiri som nechala schovanú doma, prehodila si cez rameno Anbu plášť keďže zatiaľ som si iné veci stále nezaobstarala a vyrazila som z môjho skromného príbitku a zároveň aj wannabe budúcej dielne
(presun) 
Hangetsu Hoozuki
Hangetsu Hoozuki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 25. 04. 21

Hashiru Senju likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kinzoku kōji (金属工事, Metalwork) Empty Re: Kinzoku kōji (金属工事, Metalwork)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru