Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heiwa no Tera

2 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Heiwa no Tera - Stránka 2 Empty Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Fri Apr 02, 2021 9:17 pm

First topic message reminder :

WUQXzLl.png

Jedna z menších "Tera", svätýň ktoré patria Shinto náboženstvu. Pôvodne bola v hroznom stave, no pred cca rokom sa sem nasťahoval mních pochádzajúci z Hi no Kuni, ktorý ju zrenovoval a zas spojazdnil. Niežeby sa tešila veľkému počtu záujemcov. No z času na čas sem niekto zablúdi.
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down


Heiwa no Tera - Stránka 2 Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Sat Apr 24, 2021 9:32 pm

Chvíľku som tam len tak sedel a poťahoval, no po chvíľke som započul tľapkanie lapiek.. a taktiež cez jednu z mojich bariér pocítil prítomnosť malého stvorenia. No a ja som ho spoznal.. psík nášho veliteľa. Mohlo to znamenať len jednu vec. 

Povzdychol som si. Vedel ako mi znechutiť moju príjemnú činnosť. No nebol som dosť krutý na to, aby som bol zlý na psíka a keď ku mne prišiel, poškrabkal som ho za uchom.
"Aww kto je dobrý chlapec hmm? Ty si dobrý chlapec.. no kto je dobrýy chlapec.." nechal som sa trocha uniesť rozmaznávaním tohto šťastného stvorenia.



Po chvíľke som sa predsa len vydal dovnútra so správou, ktorú som od "dobrého chlapca" dostal. 
"Aiko-chán!" Zahlásil som nahlas, no v momente mi na ňu padol zrak. Nadhodil som úsmev, podišiel bližšie a v podstate som sa na ňu hodil. Nie tak aby som ju zhodil z okna to nie, ale stále som ju objal, rukou škrabkajúc jej hlavu. Podobne ako tomu psíkovi čo mi doniesol správu.



"Hádaj čo! Máme úlohu." Povedal som po chvíľke a zas sa od nej odtiahol.
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera - Stránka 2 Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Aiko Sat Apr 24, 2021 10:12 pm

Doľahol ku mne Shinov hlas, s niekým sa rozprával, súdiac podľa spôsobu šlo o nejaké zviera...alebo možno aj tá jeho fajka, asi by ma to neprekvapilo. Sklopila som oči späť ku knihe, pretočila stránku a pokračovala v čítaní.

Netrvalo dlho, než sa sem Shin vybral. Takže predsa len to bola nejaká zver...alebo človek? Nie, človeka by som cítila. Zvieratám neprikladám toľkú váhu, zbláznila by som sa, ak by som sa snažila vnímať každú jednu živú bytosť.
"Hm?" zdvihla som oči od knihy a zadívala sa priamo na Shina. Nemusela som sa ani dívať, aby som cítila tú jeho neskonale pozitívnu energiu. Usmieval sa a...objal ma. Aj keď to vyzeralo, že som dnes celkom mrzutá, jemne som sa pousmiala a oprela sa oňho.
"Ach, zas nejaké hlúposti. Mohli by dať s tým pokoj už," prevrátila som očami, značne znechutená faktom, že budem musieť opustiť tento pokoj. Povzdychla som si, zaklapla knihu a zoskočila na zem.
"Je to otrava," zamrmlala som si popod nos. Hlúpe Kyosanto.
"Predpokladám, že vyrážame ešte dnes, možno hneď?" nadvihla som obočie. Snažila som sa pôsobiť...no, normálne, ale bolo až očividné, že to bola len maska. Pod mojim povrchom to pekne vrelo. A Kitsune? Tá vrčala. Chcela svojho Shina, nie hlúpu misiu.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera - Stránka 2 Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Sun Apr 25, 2021 4:38 pm

Chvíľku som sa na moju čiernovlasú spoločníčku pozeral. Nežne som jej chytil tvár do mojich dlaní a nasmeroval jej oči tak, aby sa pozerala do tých mojich. Môj úsmev trocha opadol, no nie negatívnym spôsobom, skôr som trocha zvážnel? Kto vie. Nevedel som pre čo je taká mrzutá, no mohol som si typnúť..


Povzdychol som si. Placom som ju pohladi lna líci a následne som obe ruky zložil.
"Aiko Aiko.. A ja som si myslel, že ťa prevetranie po dlhom čase poteší.. nehovoriac o tom, že by si túto časť mohla užiť hlavne Kitsu." Žmurkol som na ňu tajomným spôsobom. No a následne sa mi po tvári zas raz roztiahol úsmev. Prikývol som. 
Nenápadne som ju capol po zadku a radšej rýchlo uskočil o pár krokov ďalej a začal cupkať k batohu. Otvoril som ho, začal do neho hádzať potrebné veci ako napríklad čajovník, panvicu, niekoľko sáčkov ópia a podobne.
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera - Stránka 2 Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Aiko Sun Apr 25, 2021 5:56 pm

Chytil ma za bradu a natočil k sebe. Zabodla som svoje oči do tých jeho. Môj výraz trocha znežnel, postavila som sa na špičky a zľahka ho pobozkala na špičku jeho roztomilého nosa.
"Povedzme, že mi celkom tento pokoj vyhovoval. Je to lepšie, než neustále strácať kontrolu a nič si nepamätať," pokrčila som ramenami a zamierila niekam do miestnosti, odkiaľ som sa krátkej chvíli vrátila prezlečená a s drobným batôžtekom. Kimono som vymenila za svoj bežný, na boj prispôsobený outfit v tmavej farbe.
"Kitsune je...Kitsune. Stačí, že sa trocha vzdiališ a besní. Stačí, že sa ťa niekto dotkne a besní. Dokonca stačí, že sa na teba pozrie iná žena...," na chvíľku som sa odmlčala.
"Veď ani nemáš na výber. Ak by si sa sám rozhodol odísť, zabila by ťa a ja by som to nevedela ovplyvniť," povzdychla som si. Zdalo sa, že som posledné dni premýšľala viac než dosť a došla som k nie veľmi príjemným záverom.
Keď som ešte Shina nepoznala, neexistovalo, aby som vôbec niekedy rozmýšľala nad tým, že by mi prekážalo, ak by Kitsu niekoho náhodou zabila, privrela som pri tejto myšlienke oči.
"Poďme radšej, chcem to mať z krku už," pousmiala som sa, obula si topánky a už len čakala na to, kedy bude pripravený on.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera - Stránka 2 Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Mon Apr 26, 2021 2:48 pm

Za chvíľku som mal obuté aj svoje bagandže.. teda sandále.
"Úprimne zlato.. Ona to spočiatku skúsila, niekoľko krát.." Uškrnul som sa a spomenul si na tých prvých pár mesiacov môjho cestovania s Aiko. Človek by si mohol pomyslieť že si voči mne vypestovala nejaký syndróm.. vypadlo mi z hlavy aký vlastne. 


"Budem v poriadkuu." Dodal som, keď som si všimol ako už na mňa čaká a podišiel som k nej. Pohladil som ju vo vlasoch.
"Ostatne som presne ten typ osoby, ktorý ju, a teba, dokáže upokojiť hm?" Venoval som jej úsmev a následne ju chytil za ruku. Boli na čase odísť.
(Presun)
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera - Stránka 2 Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Aiko Mon Apr 26, 2021 7:34 pm

"Spočiatku, huh? Než si jej vliezol pod kožu," zaškerila som sa naňho. Pamätala som si len matne na to, čo sa na začiatku vlastne dialo, a keď som sa prvýkrát v jeho prítomnosti vrátila do ľudskej podoby, prvé čo som videla, bol tento princ na...žiadnom koňovi.
"Ja viem, že hej. Teraz nemusíš vynaložiť ani kvapku chakry na to, aby si ma zastavil," zlá nálada bola razom preč. Cítila som sa o čosi pokojnejšie, a možno som sa predsa len trocha tešila na našu novú úlohu. Potrebovala som ponaťahovať svoje staré kosti. Keď ma chytil za ruku, preplietla som si s ním prsty, a spoločne sme vyrazili na cestu. Boh vie kam. Síce som netušila akú, ale predpokladala som, že ako vždy, bola primeraná našim schopnostiam - niečo zničiť alebo niekoho zabiť.
-PRESUN-
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera - Stránka 2 Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru