Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heiwa no Tera

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Heiwa no Tera Empty Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Fri Apr 02, 2021 9:17 pm

WUQXzLl.png

Jedna z menších "Tera", svätýň ktoré patria Shinto náboženstvu. Pôvodne bola v hroznom stave, no pred cca rokom sa sem nasťahoval mních pochádzajúci z Hi no Kuni, ktorý ju zrenovoval a zas spojazdnil. Niežeby sa tešila veľkému počtu záujemcov. No z času na čas sem niekto zablúdi.
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Fri Apr 02, 2021 9:54 pm

"Haaa... ha...haaa.." Pár krát som sa trhavo nadýchol vzduchu. 


"^^"!PČICHÚÚ!?$£"


takmer som sa pri tom zadusil. Utrel som si nos do rukáva, otriasol som hlavou a ďalej som zametal starou metlou kamennú dlážku pred menším, dreveným chrámom. 
"Niekto na mňa spomína." Pozrel som sa niekam k zamračenej oblohe.
"Hmmm... tsch!" takto to bolo vždy. Ja začnem vymetať a ono sa začne schilovať k dažďu. Pár krát mi miklo brvou.. hlavne keď mi na tvár dopadla prvá kvapka.
"Oh nie.. dnes nie.." Zavŕzgal som zubami. . Jednu ruku som podvihol k oblohe, tú.. v ktorej som držal košte.
"Saisei.." chakra, ktorá vyšla z môjho tela by pravdepodobne ochromila kdejakého senzibila. No začínalo pršať, a ja som práve pozametal. ".. KEKKAI!" Nad chrámom, nie príliš vysoko.. ale stále aspoň také štyri metre, sa objavila pavučina. Ako keby sa tam roztrhala realita sama. No.. a následne sa zacelila. A do mojej absolútne opodstatnenej a vôbec nie prehnanej bariéry začal bubnovať dážď.

Potľapkal som si ruky, potočil ramenom a vychutnal si chvíľkový pocit z dobre vykonanej práce. A začal so mzametať ďalej.
"Hmm.. nezabudol som na niečo?" Otočil som hlavu k otvoreným dverám chrámu, kde sa zväčša povaľovala moja spoločníčka keď.. práve nemala čo robiť. čo bolo úprimne väčšinu času. No dve a dve sa mi v hlave pre zmenu nespojili. Pokrčil som ramenom a zametal som ďalej.
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Aiko Fri Apr 02, 2021 10:21 pm

Kým Shin si vonku zametal, ja som vo vnútri vytierala podlahu, aby tu bolo pekne, čisto. Samozrejme, nechala som pootvorené dvere tak, aby som mala na Shina výhľad. Viete, pre jeho bezpečnoť, nič ďalšie za tým nebolo. Vôbec. Zrazu sa však ozvalo hlasné...kychnutie? Krátko potom mohol začuť tichý chichot, smiala som sa, pretože mi prišiel vtipný a zároveň roztomilý. Vytrela som posledný roh miestnosti, vzala lavor do vody a vyliala vodu von, niekde do kríku.
"Bariéra?" povytiahla som obočie, keď som začula názov techniky.
"Kvôli dažďu?" spýtavo som sa otočila na Shina, pričom som položila na zem ten lavór a ruky založila vbok.
"Trocha overkill, nemyslíš?" pousmiala som sa naňho, pričom som ho tak nejako, možno až trocha takým zasneným, ale creepy pohľadom, sledovala pritom, ako zametá. Ako keby ma to snáď fascinovalo.
"Aspoň budeme mať trocha pokoj aaaaa...čas pre seba?" zalíškala sa trocha, aj keď reálne mala pocit, že momentálne ho asi viac baví to zametanie. Keď ešte kvôli niečomu takému bol schopný minúť toľko chakry. Uhla pohľadom, zdvihla lavór a odniesla ho niekam dnu, pričom sa samozrejme vyzula, aby nezašpinila čerstvo umytú podlahu.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Fri Apr 02, 2021 10:44 pm

Zaškeril som sa.. pekne, škaredo, na každého vlastnom posúdení. Nebolo to ale úplne jednoznačné a k dverám som bol momentálne otočený chrbtom, takže mi ani nehrozilo nijaké letiace vedro.

Prestal som zametať a obrátil som sa smerom k nej. Pohľad mi zmäkol. 
Pošúchal som sa na brade a oči som zas nasmeroval hore.
"Hmmmm.." Pozeral som, ako dážď bubnuje do 30 vrstvovej bariéry, schopnej zastaviť plnohodnotnú Bijuudamu.



Zas som sa raz poškrabal na brade. Po tom som len upustil metlu a trocha chaoticky sa za hlavu chytil, za vlastné vlasy, takmer ako keby som ich chcel vytrhnúť.
"Jaaa už neviem. Je?" Spýtal som sa, s asi troma grimasami ktoré sa v rýchlom slede vystriedali na mojej tvári. Nie, nebol som paranoidný, ale posledného "veriaceho" som odtiaľto vyháňal palicou.


Trocha mi to chýbalo, cestovanie.. chodenie po svete. Ostatne vtedy ma stretli tie najlepšie veci.

Ako napríklad ona.

Z mojich grimás a až detinského rozhadzovania rúk som prešiel do trocha pevnejšieho postavenia. Založil som ich na hruď, trocha viac som sa vystrel a do bariéry zavŕtal prísny pohľad. Nebola jediná.. okolo nášho miesta ich bolo minimálne ďalších päť. Rôzna kombinácia všeličoho možné. Ostatne "lovenie démonov" začalo byť poslednú dobu až moc obľúbené a ja som tu jedného takého mal na starosti.

"Musím uznať.. že chvíľka pokoja znie fajn." Z prísneho pohľadu sa stal zas trošku adolescentský, s nafúknutými lícami.

Uvedomil som si však, že sa tam už nenachádza a že som celý cirkus spravil skôr sám pre seba.
"Áuč!" Povedal som dosť očividne a dosť nahlas. Vyplazil som do prázdna jazyk, teda aspoň som si myslel že to bolo do prázdna, a kopol som do metly. Nie že by si to zaslúžila.

Nakoniec som ju predsa iba zodvihol. 

"Kto chce kam, pomôžte mu tam.." Dal som metlu niekam bokom, vyzul som si pred vstupom dovnútra sandále a obe ruky zodvihol niekam hore. Potreboval som sa ponaťahovať však som dnes.. až zametal. Začal som sa obzerať, či tu niekde Aiko uvidím. Nebolo by to prvý a ani posledný krát, čo by zrazu "zmizla".. na pár dní, pre mňa bezsenných.
Ešte mesiac a umriem tu od nudy..
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Aiko Fri Apr 02, 2021 11:07 pm

Nie. Neutiekla som, tentoraz nie. Nezdalo sa, že by sa tu niekto pohyboval, necítila som okrem prírody samotnej žiadného človeka. Keď zaukal alebo niečo podobné, zvedavo som vystrčila hlavu spoza dverí. Myslela som si, že sa mu niečo stalo, ale zjavne to bol len jeden z jeho random...výkrikov. Do prázdna. Zaškerila som sa a vrátila sa späť dovnútra, kde som sa rýchlo prezliekla do niečoho krajšieho. Dala som si záležať na tom, aby som vyzerala dobre, hlavne pre Shina, ale...pri upratovaní som musela urobiť výnimku. Ako sa tak obzeral, priblížila som sa potichučky zozadu a prepadla ho tuhým objatím.
"Kawaaaaai, kawai...," boh vie, čo mi zase prišlo roztomilé, ale očividne stačilo ozaj len to, že ma vôbec hľadal.
"Niekto sa nám tu naučil nechodiť po čerstvo umytej podlahe v topánkach...," zaškerila som sa, v mojej tvári mohol vidieť taký spokojný výraz. Zdalo sa, že som bola naňho hrdá! Nakoniec som ho pustila, nechcela som ho zadusiť, asi to moje objatie bolo predsa len trocha...silné.
"Čo budeme robiť dnes? Piť? Trénovať? Hrať sexeso...?" Otočila sa naňho s rozžiarenými očami, ako keby každý moment strávený s ním bol pre ňu požehnaním, pričom pri poslednom návrhu sajej pery roztiahli do takého provokačného úsmevu. Takýchto poznámok mala bežne veľmi veľa, sexuálne narážky - to bol jej druhý materinský jazyk.  

Heiwa no Tera Tenor
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Fri Apr 02, 2021 11:27 pm

Zješili sa mi chĺpky na krku. Zvraštil som obočie.
"Niečo mi t..." 



"..^!"£ATSU..)%£@:!"


Stihlo zo mňa prekvapene vypadnúť ešte pred tým, než ma seriózne začala dusiť. Teda mohol som sa nadýchnuť, trochu. 
Ten zvuk bola moja chrbtová kosť?
"Ne..haaaaa..bol.. som.. to ja? čo ťa tnučil.." Posledné slovíčko som musel skrátiť, keďže mi už fakt došiel kyslík. Skončil som opretý o nejaký trám, ktorý držal strechu. Po ňom som skĺzol až na tatami, rázne som sa obrátil k mojej spoločníčke a potľapkal som niekam na tatami pred seba.


Pousmial som sa nad jej narážkou, podoprel som si hlavou a prstom som si začal natáčať pramienok vlasov, ako nejaká pubertiačka.
"Chmm toľko možností, máme ešte vôbec alkohol?" Na chvíľku mi potemnel pohľad. Zo sekundy na sekundu.
"M..m..máme alkohol.. že?" Až mi trhlo rukou. Môj druhý priateľ v tomto nepeknom živote. Druhý najobľúbenejší minimálne, hneď po Aiko. Rukami som objal sám seba, ako keby som mal absťák. Pohľad sa mi tiež z Aiko zakradol niekam von. Bariéra pochopiteľne držala, ale ísť nejaký zohnať by znamenalo ísť medzi ľudí. A posledne som musel zoškrabávať nejakých nešťastlivcov, ktorí sa ma snažili okradnúť, z chodníka. A po tom mojej spoločníčke aj spoza nechtov... a z vlasov..
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Aiko Sat Apr 03, 2021 10:16 am

"Hm...," zamyslela som sa. Mal pravdu?
Má. Len vďaka nemu si tým, čím si...náš Shin, ozval sa známy hlas v mojej hlave. Kitsune, ktorá sa ozývala sem a tam. Semtam sa vyriadila na chudákovi pocestnom, ktorý náhodou zablúdil do týchto lesov, alebo skôr...do jej teritória.
"Je to možné...," pokývala hlavou. Predsa len, keď sme sa stretli, bola som len akousi divou ženou, ktorá sa nezaujímala o takéto veci. Vraždila som, neschopná ovládať Kitsune, a užívala si. Nemala som rodičov, ktorí by ma niečo naučili, moje detstvo celkovo bolo nezvyčajné. Pri jeho otázke som zbledla, niekam sa rozbehla a po chvíli sa vrátila.
"Nie...posledný alkohol sme vypili predvčerom?" hlesla som. Ani mi nenapadlo ísť zaobstarať nejaké zásoby. Kľakla som si k nemu a rukou mu prešla po jeho hebkých vlasoch, snažiac sa ho utíšiť.
"Ale...ale...môžem niekam na rýchlo zabehnúť, nebude mi to trvať dlho," navrhla som mu, značne odhodlaná splniť mu čokoľvek, čo si bude priať.
A možno ma necháš sa trocha zabaviť...?
Moooožno?
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Sat Apr 03, 2021 10:40 am

Zhlboka som sa nadýchol. Tak nejak som to čakal. Takáto podpásovka, ktorú mi uštedril osud. Čo bol chrám bez alkoholu? Len nejaké miesto kde sa chodievali ľudia vyspovedať. To nebolo dostačujúce. Ako sa hovorilo, Saké šľachtilo človeka, alebo to bola tvrdá práca? 
Eh, určite Saké.
Hlava mi klesla na Aikine rameno. Spokojne som si zamrmlal niečo nezrozumiteľné a chvíľku som tam len tak bol, rozmýšľal som.
Stále len rozmýšľam...


Potočil som hlavou tak, aby som jej videl do tváre. Sám som podvihol ruku. Prešiel palcom po jej líci. Starostlivo, ako keby tam mala špinku ktorú som sa jej snažil vyčistiť. Niežeby mala, bolo to skôr gesto.


"Hmpff.." Zamrmlal som celkom nerozhodne. AKo keby som chcel niečo povedať ale, nebol som si úplne istý čo.
"Etoo.." V hlave som si odmeral vzdialenosť k najbližšiemu miestu kde sa reálne dal alkohol kúpiť. Vypočítal som svoju priemernú rýchlosť, čo nebolo moc.. Aikinu, čo bolo sakra veľa.. zopár diagrmaov a rozdielov a nakoniec som si len odfúkol prameň vlasov, ktorý mi niekam zboku padol rovno do tváre. padol mi späť na nos. Zagánil som a zas som ho odfúkol preč.
"Mmm... myslím že to zvládneme aj bez toho. Čoskoro tak či tak pôjdeme navštíviť Doshi-sama tak si nejaký zaobstaráme po ceste.. a s výnimkou tvojej maličkosti, by som sa do vtedy rád vyhol ľudskému kontaktu." Veľavýznamne som sa na Aiko pozrel. Ten pohľad, ktorý hovoril, že by som tu na druhú stranu nerád ostal sám. V tomto som pripomínal dieťa. Naivný, ľahkovážny.. nerozhodný.
"Takže nám ostáva len tréning alebo sexeso.." neprestával som sa opierať o jej rameno. 
"Mm.." Zapozeral som sa niekam mimo, do seba. "..prečo nespojiť príjemné s užitočným." Zamrmlal som si popod nos, skôr pre seba.
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Aiko Sat Apr 03, 2021 12:16 pm

Spokojne som zavrnela, keď sa samovoľne oprel o moje rameno, pričom som pokračovala v jemnom hraní sa s jeho hebkými vlasmi, a následne ma pohladil po líci, na čo som reagovala privretím očí. Bola som značne spokojná, a Kitsune takisto. Tento chlap bol ozaj špeciálny - snáď jediný na svete, ktorý dokázal skrotiť obe moje stránky.
"Eeeeew, Doshi-samaaaaa...? To bude znova  nejaká otravná misia určite," prevrátila som otrávene očami. Reálne, v tejto organizácii som ostala len kvôli Shinovi. Ak by sa mu čokoľvek stalo...čo bola neprípustná možnosť, pretože jediná možnosť, ako sa k nemu dostať, by bolo len cez moju mŕtvolu; alebo ak by sa rozhodol odísť, odišla by som tiež.
"Na druhú stranu, aj Kitsune potrebuje trocha vyvetrať, taaaak bude možno zábava? Aj keď trváš na tom, aby sme sa ľuďom vyhli, s čím súhlasím, niekto zrovna môže mať nešťastný deň a stretnúť nás," ťažko povedať, či som tým myslela mňa a Shina, alebo mňa a Kitsune, alebo všetkých troch, keďže ja som bola tá, ktorá bola schopná niekoho zavraždiť vez akéhokoľvek dôvodu, len preto, že mi to v danom momente príde skrátka...dostatočne zábavné. Zachytila som jeho pohľad, poznala som ho už dlho, rozumela som mu.
"Neboj, nenechám svojho Shina ani na chvíľu samého, ak si to nebude sám želať," uistila som ho s úsmevom. Možno som sem tam zmizla, ale nebolo to časté, a tak isto, nebolo to dobré ani pre mňa. Nevedela som si predstaviť, že by som fungovala rovnako ako predtým.
"Takže pripúšťaš obe možnosti, áno?" znova sa mi zablysklo v očiach.
"Tak to by sme nemali otáľať, mám chuť sa trocha zabaviť," bohvie, či to Shin myslel vážne, ale aj ten tréning bol pre mňa prijateľnou a zábavnou možnosťou. Samozrejme, len tréning s ním. S niekým iným by to dopadlo katastroálne, ale nie pre mňa. Zároveň sa mi od neho moc však nechcelo.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Sat Apr 03, 2021 1:19 pm

"Ewww vybrala si mi tú reakciu z úst.." Zamrmlal som. Práca pre Kyosanto bola.. zložitá. S ich vidinou som súhlasil, v podstate.. a v podstate mi začínala byť jedno. Hlavným dôvodom bolo to, že to bola jedna zo silnejších organizácií, čo znamenalo isté.. zázemie, keby že veci idú fakt do kelu.


Svojim spôsobom ochrana slečny, ktorá ma teraz hladila vo vlasoch.
"Heheh." Usmial som sa pri poznámke o Kitsune a len som pomaličky hlavu od Aiko odtiahol. Načiahol som ruku a poškrabal som ju na zátylku hlavy. Pomaly som sa postavil.
"Ja viem Aiko, Kitsu.." Premeral som si ju pohľadom. ".. a za to som ti nesmierne vďačný." Poriadne som sa natiahol, obe ruky niekam hore, až k oblohe. teda keby že nad nami nie je strecha.


"Heee? Pochybuješ o mne?" Spýtal som sa jej s pobaveným výrazom na tvári. "Nepovažujem sa za osobu, ktorá by tárala do vzduchu.. sem tam." Uhol som pohľadom, no hneď som ho vrátil späť k Aiko. Tento krát som na ňu vyplazoval jazyk.
"Len pri tom nezničme túto chatrč hm? Pri tom alebo eh.. tom." Mávol som rukou. Vedela na čo myslím.
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Aiko Sat Apr 03, 2021 2:57 pm

"No, obaja zrejme zdieľame rovnaké pocity k pobytu v Kyosante, ale má to svoje výhody," napríklad to, že som sa nemusela báť, že by kvôli mne mal problémy a že som mohla ostať po jeho boku, ako jeho malá verná, pre iných nebezpečná líška. Pustila som ho a ladne vyskočila na nohy.
"Skôr ja tebe za to, že si nás našiel a ukázal aj iný spôsob života," priblížila som sa k nemu tak, aby sme od seba boli nebezpečne blízko, pričom rukami som sa opierala o stenu tak, aby skrátka nemohol ujsť.
"Pochybovať o tebe? Myslím, že za ten čas, čo spolu cestujeme, si mi dokázal, že o tebe a tvojich schopnostiach rozhodne pochybovať nemôžem," aj keby, bola som tu od toho, aby som ho chránila. Nedovolila som nikomu, aby sa ho dotkol. Patril mne a Kitsune.
"Pokúsim sa, ale nič nesľubujem. Vieš, že...," nachvíľu som sa odmlčala, postavila sa na špičky.
Mmmmm..., ozvalo sa pokojné mrnčanie v mojej mysli.
"...to preferujem natvrdo," šepla som mu do ucha, následne som sa tak škodoradostne uchechtla a odtiahla sa. Znelo to kdejako, mohol si to vysvetliť po svojom. Dvojzmyselné narážky boli bežnou súčasťou mojej komunikácie s ním. Mrkla som naňho provokačne, obula sa a vyšla von.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Sat Apr 03, 2021 3:18 pm

Oprel som si hlavu o stenu, slabo sa usmievajúc. Nebol to vystrašený úsmev, skôr ten, ktorým sa usmieva dieťa, ktorého pri niečom prichytili.
Nadýchol som sa, že niečo poviem ale.. radšej som si to rozmyslel. Zatvoril som zas ústa a preglgol som. Jemne som nafúkol líca, otočil pohľad inam. Bolo to s ňou ťažké, hlavne keď robila.. toto.
Do tváre mi stúpla červeň.
"Chmmpff.." Zamrmlal som neurčito a trocha som sa ošil. No a po tom ma "pustila". Žmurkla, Vyšla von.. a ja som tam chvíľku ostal, pozerajúc sa na strop.

Čo si to doniesol do môjho života hm?
Z ľahkosťou som sa odrazil od steny a tak nejak nabral rovnováhu. Pár krát som postískal vlastné líca, skontroloval som svoju psychickú pohodu a vyššiel som za Aiko von.

Pred tým, ako som prešiel dverami, som si z ramien stiahol haori a nechal ho vnútri. Príliš dobre som vedel kam toot bude viesť a aj keď by mi Aiko nikdy neublížila, zväčša sa táto nepísaná podmienka viazala na moje telo, fyzické telo.. všetko ostatné bolo eh..

"Okaaay! Najlepší mních náboženstva Shinto prichádza!" Tleskol som si nad hlavu a vystúpil som von. Rád by som povedal že som vyskočil, spravil salto a veľmi cool dopadol na zem ale.. nie, len som tam dokráčal. Spojil som ruky k sebe, otočil sa na Aiko. Až trocha zaľúbene som sa usmial a zľahka som sa jej poklonil.
"Budeš mojou tanečnou partnerkou Aiko-san? Kitsune?" Spýtal som sa ich oboch, pri čom do môjho hlasu vstúpilo trošku tej provokácie.
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Aiko Sat Apr 03, 2021 11:07 pm

Zaujala som svoje miesto a odtiaľ so záujmom pozorovala Shina. Prehliadla som si ho od hlavy po päty a späť, nevynechávajúc žiaden detail, očarená.
Shin...
Opätovala som mu úsmev a zo slušnosti sa uklonila, ako pred každým našim tréningom. Očividne som sa za tie roky naučila nejakej tej slušnosti, predovšetkým voči nemu. K iným ľuďom som nechovala toľkú slušnosť ani rešpekt. Zastrčila som si prameň neposlušných vlasov. Pri jeho otázke som pocítila zvláštny impulz. Od Kitsune.
Som na rade.

"Bude mi cťou byť dnes tvojou tanečnou partnerkou," zneli som rovnako, avšak moje bielka sa zafarbili na čierno a zreničky sčervenali. Cítila som, ako zdravý rozum zahmlievajú rôzne negatívne pocity, konieckoncov ako vždy, keď som vo väčšom množstve absorbovala prírodnú chakru. Kitsune pomaly ale isto preberala kontrolu. Shin ale vedel, že sa nemusí báť.
"Čo myslíš? Kto bude dnes ten...dominantný?" Lišiacky sa jej zalesklo v očiach, avšak neurobila prvý krok. Jazykom si prešla po dolnej pere, ako keby bola hladná. Aj bola. Po ňom.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Sat Apr 03, 2021 11:24 pm

Vzduchom prehnal poryv. Rozvlnil mi čierne kimono, ktorého vrchnú časť som si taktiež začal dávať dole. Aj keď len z pravej strane. Ak som niekedy pripomínal mnícha, tak to bolo práve teraz. Tenzia ktorá sa začala budovať vo vzduchu bola úplne enormná.. a mne po celý čas takmer žiarili oči zlatou farbou. Teda bola to moja klasická farba len.. boli také živšie.


"Stále som si nie istý Aiko-chan, či ideme trénovať alebo.." Dlaňou som si na chvíľku zahanbene skryl tvár. No ústa priam žiarili od radosti. Pár krát som sa pohúpal na vlastných nohách a následne sa aj zasmial.
No a po tom som spojil ruky do seba. Nebola to úplne pečať. Skôr to vyzeralo, ako keby som sa naozaj išiel pomodliť k nejakému bohovi.
"To zistíme až o chvíľku hm?" Pri týchto slovách sa vietor okolo nás doslova zodvihol. V bariére sa objavilo niekoľko prasklín, ktoré sa ale začali spätne zacelovať. No a moje vlasy si to lietali kade sa len dalo. Do všetkých strán.
"Tanec môže začať!" Vyhlásil som so zjavnou dávkou nadšenia.
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Aiko Sun Apr 04, 2021 5:11 pm

Pery sa mi roztiahli do širokého úsmevu, v ktorom bolo vidieť dvojicu ostrých tesákov. Zdalo sa, že aktuálny príjem prírodnej energie sa udržiava na nízkych hodnotách. Kitsune to kontrolovala tak, aby jej bolo čo najpríjemnejšie zabávať sa. Nebol dôvod meniť sa na vraždiace monštrum.
"Páči sa mi tvoje zmýšľanie, Shin-kun...," preniesla som len tak mimochodom, značne ovplyvnená Kitsune samotnou.
"Mladý, skazený a...natoľko príťažlivý...," zablysklo sa mi v očiach. Z môjho vyjadrovania sa a celkového pôsobenia sa dalo vyčítať, ako veľmi som bola Shinom posadnutá. A nie len ja. Kitsune na tom nebola o nič lepšie. Akonáhle odštartoval náš "tanec", silný impulz od Kitsune ma prinútil postaviť sa na štyri a následne sa odraziť proti nemu v dosť vysokej rýchlosti, ako predátor na svoju korisť, s cieľom ho povaliť a pre tentoraz dokázať svoju dominanciu. Cítila som ako mi stúpa adrenalín, bol to náš živel - súperenie, či už reálne alebo hravé, aj keď so Shinom to bolo vždy predsa len čosi špeciálne.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Sun Apr 04, 2021 6:19 pm

Aiko mohla pocítiť, ako vstúpila do.. niečoho ako bariéry. Mojej vlastnej chakry. Nerobila však nič. Bola to neškodná, čisto senzibilská technika. Nikdy by som s očami nestíhal niekoho tak rýchleho ako ona. Aspoň keď sa teda snažila.
Vedel som že toto naše hranie nakoniec vyhrá no, nechcel som aby všetko mala len tak zadarmo. Nemohol som ju až tak rozmaznávať no nie? 

Prikrčil som sa. A sotva som mihol rukami,  Do dráhy skoku Aiko sa objavila dlaň tvorená zo zlatistej chakry. Sama dlaň bola veľká ako priemerný človek, a momentálne ju chcela zmiesť z dráhy jej skoku. Pochopiteľne to nebolo nič "silné", skôr také pohladenie, možno tvrdšia facka? Bol som mäkký, no.. čo už. Aspoň voči nej.
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Aiko Sun Apr 04, 2021 11:29 pm

Vstup do akejsi bariéry som neregistrovala, alebo teda skôr, neprikladala som jej žiadnu pozornosť. Poznala som jeho bojový štýl, a on poznal môj. Nešlo o nič viac, než len o zábavu. Pre mňa a Kitsune. Ale predovšetkým pre ňu. Keď ma uprostred letu zasiahla tá jeho špecifická technika, päsť tvorená zlatou chakrou. Nebolelo to, samozrejme, že nie. Vlastne, v akomkoľvek štádiu som bolesť vnímala inak a nie tak intenzívne...a v kompletnom berserk móde už vôbec nie. Ozval sa tichý, hravý smiech, keď ma teda odrazil späť a pristála som na zemi.
"Tak znova a rýchlejšie, drahý...," naklonila som hlavu na stranu a mrkla naňho, následne som sa prehla, jednou rukou sa jemne dotýkajúc zeme, a...odrazila sa. Tentoraz rýchlejšie, divšie, ťažšie predvídateľnejšie, pričom sa sem tam ozýval tichý chichot. Pár metrov pred ním som sa odrazila prudko do strany a pokúsila sa ho povaliť takto zboku. Viditeľne som si užívala fakt, že som si jeho...blízkosť musela vybojovať. Vnášalo mi to správnu hladinu adrenalínu do krvi, ktorý, povedzme, neskôr našiel aj iné využitie.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Sun Apr 04, 2021 11:41 pm

Zas som sa pousmial. Skôr na jej slová. Neodpovedal som však, keďže moje techniky chceli pomerne dosť veľké sústredenie a to čo som tu predvádzal teraz, bolo využívanie hneď niekoľkých bariér a aj môjho špecifického bojového štýlu naraz. Bola to fuška, ktorú by som dobrovoľne za žiadnych okolností nevykonal. Teda až na jednu, a to bola Aiko. Bola tak trocha ako mačka, ktorej niekto pohodil kĺbko na hranie. Len s tým rozdielom, že tým kĺbkom som bol ja.


Započala svoj druhý útok, dravší a rýchlejší než ten prvý. Vyslal som rovnakú zlatistú daň po Aiko aj druhý krát, no tento krát len prečesala vzduch. Vedel som ale kde sa nachádza a pohyb mojich rúk sa opäť raz zmenil. No bolo to niečo rýchle. 
V momente sa objavili ďalšie štyri "dlane", ktoré ale tento krát mierili na každú jednu svetovú stranu. Aiko v podstate pristála priamo do Tenjin bariéry, čo spôsobilo menšiu tlakovú vlnu, ktorá ju mala odraziť späť.

"Nespravím ti to také ľahké drahá, nie dnes." Pousmial som sa, mojim typickým širokým úsmevom. Bariéra zmizla, Ďalší  bleskurýchli pohyb rukami. Takmer ako keby som robil pečate. Jedna z dlaní chcela Aiko podraziť nohy, no mojim naozajstným plánom ju bolo prinútiť vyskočiť a trafiť až druhou, ktorá ju zas mala zmietnuť ďalej odo mňa.
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Aiko Mon Apr 05, 2021 12:47 pm

Môj výpad sa zdal byť o niečo efektívnejší, ale nie dostatočne efektívny na to, aby som sa k nemu čo i len priblížila. Niekoho by to možno naštvalo, ale ja som vyzerala pobavene, predovšetkým keď ma od seba znova odstrčil jednou z tých jeho špeciických chakrových rúk, na čo som narazila do bariéry a tá ma odstrelila zase späť na zem. Pristála som na všetkých štyroch.
"Ale, ale...niekto sa nám tu hrá na nedobytnú pevnosť," zaškerila som sa, pričom som znova naňho vycerila dvojicu tesákov. Shin si zrazu mohol všimnúť, ako mi postupne narástla dvojica uší, ruky sa jemne predĺžili, jemne pripomínajúc tie, ktoré som mala vo svojej finálnej podobe, nohy zosilneli. Ľahkú premenu zavŕšil dlhý chvost, ktorý mi pomáhal lepšie udržiavať rovnováhu. Niektoré časti môjho tela, predovšetkým prsty rúk a nôh jemne stmavli, pričom chvost bol kompletne tmavý a jeho štruktúra napodobňovala lísčí kožuch.
"Čím tvrdšie, tým lepšie...čo povieš, Shin-kun?" Uchechtla som sa. Prikrčila som sa, pričom zem pod mojimi rukami a nohami začala jemne praskať, ukazujúc, ako veľmi moja sila narástla, a vyštartovala proti nemu, tentoraz však opäť rýchlejšia a lepšie prispôsobená na jednotlivé manévre. Pôvodne ma možno zastavil so svojou špeciálnou technikou, avšak tentoraz som konala nepredvídateľne. Aj keď mu bariéra pomáhala vnímať moju polohu, nedokázala efektívne predvídať, kedy sa zastavím a kde skutočne zaútočím. Raz som bola za ním, krátko potom inde. Raz to vyzeralo, že zaútočím, potom sa z toho vykľul len hravý smiech, pretože ak sa Shin pripravil na protiútok, zasiahol...nič. Snažila som sa ho zmiasť.
TERAZ!
Vyhliadla som si moment, kedy sa mi zdalo, že bude Shin najzraniteľnejší. Skočila som po ňom ako predátor, dúfajúc, že ho konečne chytím. Necítila som nič, len šialenosť a smiech, ktorý sa mi v hlave ozýval. Obe sme verili, že sa to podarí. Obe sme ho konečne...chceli chytiť.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Mon Apr 05, 2021 1:06 pm

Trhlo mi ústami. Začala sa trocha besniť a ja som zľahka prižmúril oči. Reálne som ale nesnažil sledovať túto divožienku zrakom. Nemalo to cenu, nie v mojom prípade. Ruky som zas raz dal do inej polohy a okolo mňa sa zlatá chakra rozvírila, formujúc sa do podoby budhu, zo stovkami rúk ktoré mu trčali spoza chrbta.
"Čokoľvek si praješ." Uškrnul som sa a zas som raz začal mihať rukami, zlaté chakrové ruky reagujúc na moje pohyby. Bola to.. niečo ako spleť, dosť chaotické bombardovanie ktoré sa snažilo Aiko nejakým spôsobom vždy odpáliť odo mňa ďalej. Prípadne ju trafiť, zachytiť, hodiť, Jedna ruka za druhou, no valná väčšina z nich triafajúc len prázdny vzduch, alebo zem, kde len pred zlomkom sekundy Aiko bola. A ja som si bol vedomý toho, že sa dostáva stále bližšie. Vždy to bolo také to, dva kroky dopredu, jeden späť. Celkom rýchlo sa adaptovala na istý pattern, ktorý som s rukami využíval.
Cítil som, ako sa mi na čele objavilo trocha potu. Či už od sústredenia, alebo od toho že som tu udržiaval dve bariérové techniky vysokého ranku a zároveň využíval Senjusatsu, ťažko povedať.
Teraz! Prebehlo mi hlavou, keď sa na mieste zastavila len o sekundu dlhšie, než zvyčajne.. a v momente tam letela jedna z otvorených dlaní, trafajúc zas len vzduch.
"Daa.." začal som mrmlať s povzdychom. Cítil som, ako si to preráža cez moju senzibilnú kariéru po mojej pravej ruke. No bola príliš blízko na to, aby som sa ju snažil nejakým spôsobom trafiť. "... mee." Nom a to ma trafila, ja som spravil dva trocha chaotické kroky do strany, až sa mi pod jej váhou zamotali nohy a nezletel som k zemi.


"Aah..hahah." Zasmial som sa, podvihol ruku a poškrabal som Aiko za uchom. "Si rýchla ako veverka, fakt že hej." Ďalší povzdych. 

Alebo som ja zlenivel a spomalel?
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Aiko Mon Apr 05, 2021 1:51 pm

MÁME HO!
Rukami som zachytila jeho oblečenie, pričom sila môjho nárazu bola dostatočne veľká na to, aby som ho povalila na zem, aj keď sa možno snažil nejako si udržať rovnováhu. Víťazoslávne som sa zaškerila.
"Gomen za trocha nepríjemný pád, snažila som sa byť čo najmiernejšia," uchechtla som sa, aj keď je možno pravda, že zrovna najmiernejšia som nebola. Vedela som však, kde sa zastaviť, aby som mu neublížila. To by som sebe ani Kitsune neodpustila.
"Dostatočne rýchla a silná na to, aby som si vždy vedela vziať to, čo chcem, že, Shin-kun?" uchechtla som sa, na poškrabkanie reagujúc takým zvláštnym, ale spokojným piskľavým zvukom.  Naklonila som sa nad neho, sledujúc každý detail jeho tváre. Prstami som prešla po jeho líci, zotierajúc kvapky potu, pričom mohol cítiť ľahký dotyk pazúrov, ktoré mi vplyvom Senninky narástli. Následne som prstami skĺzla ku krku, kde som prešla po tepne, skrz ktorú bolo cítiť tep. Fascinovalo ma to. Nahla som sa k nemu.
"Šach mat," šepla som mu do ucha, následne som mu zaborila tvár do vlasov a zmyselne prešla lícom po tom jeho. Bolo viac než jasné, že nemal veľmi na výber.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Mon Apr 05, 2021 2:34 pm

"Aaah.. šikovná Aiko.." Celkom úprimne som sa zasmial, takto povalený na zem. Myšlienky mi na chvíľku uleteli niekam bokom. Rukou som ju stále škrabal za jedným z jej "sennika" uší. tak trocha som čakal, kedy sa možno trošku upokojí. Teda kedy z nej zlezie už spomínaná prírodná chakra. Nebol to žiaden vtip, vedel som čo s tým dokáže chcene-nechcene, no a tak som bol opatrný. Pre dobro nás oboch.


"Vždy si bola, len nezabudni používať aj toto tu." Jemne som jej poťukal prstom po hlave. 
"Dnes si spravila dobrú prácu." Priznal som nakoniec. Aiko, rovnako ako aj ja, sme mohli pocítiť kvapky dažďu, ktoré sa dostali cez popraskanú bariéru. Tá sa po chvíľke roztrhala úplne.



Povzdychol som si. Podvihol som hlavu trochu vyššie, usmievajúc sa ako kýblik na pieskovisku, keď mi pohladila tvár.
Dámi a páni.... najnebezpečnejšia žena na svete.. Prebehlo mi hlavou, ako sa zaborila tvárou do mojich vlasov. Dážď začal pridávať na intenzite.

"Čo vo mne len vidíš Aiko hm?" Spýtal som sa s ľahkým úškrnom na tvári. snažiac sa žmurkaním vyhnať vodu z očí.
Toľko k zametaniu...
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Aiko Mon Apr 05, 2021 3:52 pm

"Mhmmm," privrela som oči a zastrihala ušami. Bolo príjemné od neho počuť pochvalu, cítila som, ako sa mi niekde v oblasti hrudníka rozlialo príjemné teplo. Keď poukázal na to, že by som mala viac používať svoju hlavu, mohol si všimnúť, že mi pomaly mizne zvláštne tmavé sfarbenie na rukách, že ich tvar sa formuje späť na ľudský. Oči však stále ostávali čierne s červenými zreničkami. V jeho blízkosti som bola vždy tak dokonale pokojná a schopná sa ako tak držať pod kontrolou. A ak nie, tak Kitsune, ktorá ho zbožňovala rovnako ako aj ja, si ho chránila a nedovolila, aby mu akokoľvek bolo ublížené. Nosom som sa dotkla toho jeho a následne sa trocha vzdialila, pričom som sa usmiala, takmer dokonale príčetná.
"Boha," odvetila som promtne, potom som sa na chvíľu zamyslela.
"Si to jediné, čo mám, Shin-kun. Jediný človek, ktorý ma vidí takú, aká som...alebo sme," pousmiala som sa. Pôsobila som pokojnejšie, menej divoko, napriek tomu mi však v očiach horelo niečo zvláštne.
"A jediný, ktorý vo mne vzbudil tak silné pocity, aby skrotili aj Kitsune...," šepla som. Začal padať dážď.
Bariéra sa uvoľnila...? Uvoľnil ju sám? Bol unavený? Nezdalo sa však, že by mi ten dážď nejako extra vadil, naklonila som sa tak, aby dopadal na mňa, nie naňho.
"Vadí ti to snáď?" Potmehúcky som sa usmiala. Boh vie, na čo som sa pýtala...možno na ten dážď? Alebo snáď na to, že si na ňom sedím...?
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Shinshoku Sat Apr 24, 2021 7:02 pm

Sedel som na drevených schodoch, sledujúc priestor pred týmto našim malým chrámom. V rukách som držal dlhú fajku, do ktorej som momentálne pchal istú zmesku suchých lístkov z rôzneho druhu rastlín. Vyzeral som ako dieťa, spokojný.. s novou hračkou ktorú som mal práve v rukách.
"Je na čase..." Smrkol som a zobral som do rúk drevenú škatuľku s dlhými zápalkami, presne pre túto príležitosť. Chcel som sa trošku zhúliť, trocha si potiahnuť. A to som aj začal robiť. Poťahovať, čakať kým sa zobudí aj druhý člen tejto domácnosti. "... ah."
Shinshoku
Shinshoku
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Aiko Sat Apr 24, 2021 7:22 pm

Shin si to možno nevšimol, keďže bol zahltený...svojou obľúbenou činnosťou, avšak ja som sa v tichosti pohybovala po tejto..."svätyni", bez toho, aby som mu vôbec dala vedieť o tom, že som už vstala. Oblečená v tmavom, jednoduchom kimone, som si urobila ľahké raňajky. Umyla som sa, upravila sa, učesala som si hrivu a upravila ju. Bola som však neprirodzene mĺkva a...podivne chladná. Potichu som prechádzala chodbou. Uprostred cesty som sa zastavila a uprela krátky, skúmavý pohľad na Shina, ktorý si práve odfukoval z fajky. Povzdychla som si a rozhodla sa v ceste pokračovať. Ak by sa ma Shin rozhodol hľadať, našiel by ma vysedávať na okne, jednou nohou von, čítajúc knihu.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Heiwa no Tera Empty Re: Heiwa no Tera

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru