Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice

+11
Raijin Dreyar
Yoko Takemura
Inemuri Yamanaka
Shigure
Uzumaki Yukihiro
Nori Tadao
Ayumu Hyuuga
Ugai
Shinobi (Samurai)
Yune Uzumaki
Hashiru Senju
15 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Nemocnice

Příspěvek pro Hashiru Senju Sun Mar 28, 2021 4:55 pm

First topic message reminder :

Nemocnice

Logistická podpora a lékařská divize


Nová nemocnice sloužící všem lidem z Yu no Kuni. Večer chodí vypomáhat lord Hashiru a přes den je zde přítomen jeho osobní summon Katsuyu.
Hlavní lékař: Ugai, vedoucí nemocnice: Yune Uzumaki

Z původní polikliniky jsou ruiny. Provizorně byla postavené  stany a veškeré zařízení bylo nakoupeno a přestěhováno na toto místo.  

Nemocnice - Stránka 6 Hosu_g10


Naposledy upravil Hashiru Senju dne Wed Mar 31, 2021 8:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down


Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Inemuri Yamanaka Mon Apr 26, 2021 9:28 pm

"Jako že mě někdo probodl skrz naskrz," pokusila jsem se pokrčit rameny, ale v současné chvíli žádný pohyb nebyl úplně příjemný. "Konnichiwa."
Neznala jsem její jméno, musela jsem tak jen doufat, že pozdrav bez oslovení nevezme jako urážku. V mém hlase neznělo nic než upřímnost, neuměla jsem své pocity za poslední den popsat nijak jinak než tím, co se stalo.
"Už to tolik nebolí a přestala se mi točit hlava," dodala jsem ve snaze to alespoň trochu rozvést a dostat se z bolestivých vzpomínek, které mi stále zvyšovaly tep. Slíbila jsem ale senseiovi, že se budu snažit, snažila jsem se tak i maximálně potlačit všechny příznaky, které na mě předchozí stres mohl zanechat. V myšlenkách jsem se při hledání jiného opěrného bodu začala zabývat porovnáváním jejich barvy vlasů, zdálo se mi, že jsou si Yune a můj sensei v něčem trochu podobní.
Inemuri Yamanaka
Inemuri Yamanaka
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 29. 03. 21
Age : 18
Location : Yamanaka Village

https://out-fox-it.gitlab.io/agnes-portfolio/#/yamanaka-inemuri

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yune Uzumaki Tue Apr 27, 2021 5:32 am

Pousmála jsem se a odhrnula přikrývku u nohou. Ležel tam lenochod. Spal. Úplně vyčerpaný.
“Stabilizoval tě, ztratila si hodně krve, naštěstí tě tvůj sensei přivedl rychle.” Zapíšu si to do desek a lenochoda jako miminko opatrně vezmu do náručí, ten se mě chytí kolem krku a spal dál. 
Večer ti ho přinesu až nasbírá síly a když budeš odpočívat, tsk bych tě mohla zítra odpoledne pustit, ale žádné posilování ani mise minimálně ještě týden. Rozumíme?” Podívám se na oba a hlavně na Yukihira obzvlášť varovně. 
Za neuposlechnutí rozkazu dávám klistýry.” Varuju je předem.
Yune Uzumaki
Yune Uzumaki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 172
Join date : 22. 03. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Uzumaki Yukihiro Tue Apr 27, 2021 4:41 pm

Inemuri mi udělala radost, vypadalo to, že jsem ji svými slovy trochu pomohl a dostal ji do lepší nálady. Což také upevňoval fakt, že si řekla o techniky.
Páni, ta to myslí, ale vážně..
Usmál jsem se a poplácal ji po hlavě.
"Budeš trénovat techniku Relax no jutsu," ušklíbl jsem se.
"Potřebuješ teď odpočinek, aby se tvé tělo mohlo dát do pořádku a mezitím vybuduji pro vás nový tréninkový plán," přikývl jsem a v to dorazila Yune. Perfektní příležitost pro to, abych zmizel. Uklonil se jí a poděkoval za záchranu Inemuri. Bylo však třeba teď vyhledat Shigureho a dát to do pořádku. Potají jsem vklouzl otevřeným oknem ven a když ho zavíral, tak zamával Inemuri na rozloučenou.
Musel jsem zajít za bariérovým týmem a požádat je, aby mi našli Shigureho, ještě mě čekalo spoustu práce.
Uzumaki Yukihiro
Uzumaki Yukihiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 125
Join date : 07. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Hashiru Senju Tue Apr 27, 2021 9:01 pm

Maličká Katsuyu se přeci jen dostavila do nemocnice, kde dřív běžně ordinovala. Za tak krátký čas, co zde Yune byla, dokázala celou nemocnici zorganizovat, sehnat a proškolit personál a celkově toto místo zvelebit a povýšit. Katsuyu se doplazila do kanceláře Yune a vyplivla svitek se vzkazem, pak se s jemným pufnutím odráčela do svého lesa Shikkotsurin.

naléhavá prosba:
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yune Uzumaki Wed Apr 28, 2021 6:17 am

Zkontrolovala jsem po Inemuri ještě pár pacientů a pak se vrátila zpět do kanceláře. Tam už na mě čekala zpráva. Po přečtení vydechnu. “Můžu jś mít nějakou misi v klidu?” Ne. Vyvolám lenochoda a pošlu jej ať najde Ayumu, sama se vydám  hledat Ugaie, půjde taky, potřebuje se socializovat a já mít někoho, kdo mi zabrání tomu Hyugovi dát klistýr.
Yune Uzumaki
Yune Uzumaki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 172
Join date : 22. 03. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Ugai Wed Apr 28, 2021 6:49 am

Pracoval jsem jako každý den, pilně a velmi důsledně. Chtěl jsem jít do márnice, kde jsem chtěl zkoumat nové vzorky. Bavilo mě to čím dál víc, ne to rozebírání těl, ale ty nové možnosti. Můj výzkum jednoho dne přispěje k záchraně mnoha životů!
Byl jsem již na cestě, když mě zkontaktoval jeden z lenochodů. Vzal jsem si ho na bedra a společně s ním zašel za Yune.
"Yune-san," usmál jsem se a jemně začervenal. Neviděli jsme se od dob, co jsme spolu pili v hospodě a já se pořád ještě styděl.
Ugai
Ugai
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 22. 03. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yune Uzumaki Wed Apr 28, 2021 6:54 am

Ugaii, ráda tě vidím, tak si představ, že se mnou půjdeš na misi.” Pousměju se a čekám jeho reakci.  Posunu k němu svitek od Hashira. 
Na to bude třeba víc hlav a taky potřebuju někoho, kdo mi zabrání dát Hyugovi násilný klistýr, potom co tu provedl.” Mrknu na něj. 
“Sbal vše potřebné, nějaké protijedy, léky apod. Sejdeme se u brány.”
Yune Uzumaki
Yune Uzumaki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 172
Join date : 22. 03. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Ugai Wed Apr 28, 2021 7:04 am

Usmál jsem se. Tak přeci jenom!
Protáhl jsem svaly a uklonil se.
"Také tě rád vidím. Děkuji za příležitost Yune," svitek jsem si převzal, letmo přečetl. Zajímavá mise.. rychle jsem se otočil na podpatku a vyrazil do skladu. Sebral jsem do brašniček pár zásob, nějaké svitky s náčiním a spoustu dalšího, co mi přišlo zrovna vhod. Pak jsem se rozběhl k bráně
PŘESUN
Ugai
Ugai
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 22. 03. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yune Uzumaki Wed Apr 28, 2021 7:51 am

Uznale jsem kývla, snad byl rád. I já si pobrala svou výbavu a Eddiho na záda a šla k bráně.

Přesun
Yune Uzumaki
Yune Uzumaki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 172
Join date : 22. 03. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Hashiru Senju Mon May 03, 2021 7:56 am

Celá naše podivně vypadající skvadra jsme se objevili na nádvoří nemocnice. Co na to říct, používání časoprostorových technik dost zkrátí vzdálenost mezi místy.
Všichni jsme vypadali vyčerpaně a zničeně. Zkazil jsem život, dalšímu člověku...perfektní
Nebyla tady Yune ani Ugai, tak si Raijina převzala jiná medička a pustila se do léčení velmi ošklivých zranění s asistencí Katsuyu. Z té velké jsem odebral jednu maličkou část (asi jako malé kotě xD) a podal jí Yoko.
"Jdi se nechat taky zkontrolovat prosím, maličká Katsuyu ti bude vždy na blízku, až budeš v pořádku, s její pomocí mě vyhledáš," objal jsem ji. Znali jsme se pár hodin a už si (nejen) mě dokázala získat. Doufal jsem, že bude v pořádku, ale pro teď mě tížily starosti. Tak jsme se tedy rozloučili a odešel jsem.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Ugai Mon May 03, 2021 9:06 am

Celá karavana dorazila do nemocnice. Vypadalo to skutečně zajímavě. Karavana polomrtvých lidí čekající na skutečnou pomoc putovala celým městem, až do přeplněné nemocnice. Vypadalo to tak, že znovu prázdné stany najdou svůj účel. Karavanu jsem tedy vedl na kraj nemocničního areálu, do míst původní stanové nemocnice. Personál si převzal poznámky, které jsem cestou sepsal a začali jsme opatrně vynášet pacienty.
Ugai
Ugai
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 22. 03. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yune Uzumaki Mon May 03, 2021 9:12 am

Ugai šel vpředu takže se skvěle postaral o přijetí.
Pane Hyugo, pomozte nám vyložit pacienty a jestli Vás mohu poprosit, podáte hlášení hradnímu pánovi? Děkuji vám za pomoc.” Předávám desky personálu, který byl určený předem k této misi.
“Ugaii máš to tu na povel a já se jdu podívat na rozbor toho jedu a najít vhodnou léčbu.”
Yune Uzumaki
Yune Uzumaki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 172
Join date : 22. 03. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Mon May 03, 2021 9:32 am

"Hai" Rekl jsem a prehodil pres sebe plast a kdyz jsem deaktivoval svuj Byakugan. A Do pr... Zanadaval jsem v duchu videl jsem absolutni kulove. Pretahl jsem si kapuci pred hlavu a A uklonil se Yune a po te se vydal smerem ven z nemocnice. Nastesti jsem si dobre pamatoval cestu ven. Pred nemocnici jsem aktivoval svou techniku Chakra Detection field No ale v mirnem rozahu jenom kolem 5 metru okolo me preci jenom jsem se nechtel prozradit a vrazit do nekoho.
(Presunn)
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yoko Takemura Mon May 03, 2021 10:02 am

V priebehu pár momentov sme sa presunuli z môjho domova na mne neznáme miesto. Bol to pre mňa šok, predsa len, udialo sa veľa vecí naraz. A okrem toho, nemala som ani možnosť aspoň pochovať svojich rodičov a Mitsukiho. A Hana...pochybovala som, že tej telo by sa vôbec našlo. Patrilo Nanabimu. Privrela som oči, premáhajúc plač. Zachovala som si akúsi neutrálnu tvár, avšak v mojom vnútri sa všetko rútilo. Hashiru mi podal akéhosi maličkého slimáčika, zrejme summon, podobne ako mala moja sestra. Jemne som sa pousmiala, opatrne ho pohladila prstami a položila si ho na rameno, nech má dobrý výhľad na všetko, čo sa deje. Jeho objatie som opätovala, nakoľko aspoň na chvíľu vyplnil ten pocit prázdnoty, ktorý mnou lomcoval a zmizol. Otočila som sa k Yukihirovi, vyzeral vyčerpane.
"Mali by ste si ísť odpočinúť, vyzeráte veľmi vyčerpane," na tvári sa mi objavil ustaraný výraz. Predsa len, nejakým mne neznámym spôsobom sa mu podarilo spútať Nanabiho tak, aby sa hodnú chvíľu nemohol hýbať. Boli to mocní ľudia.
"Ďakujem vám veľmi za pomoc," uklonila som sa mu úctivo, venovala som mu milý úsmev a následne som odišla. Nešla som sa však nechať preliečiť, ako mi to Hashiru prikázal, ale skôr som sa opýtala sestričiek, kde leží veľký svalnatý pán so žiarivými blonďatými vlasmi, ovládajúci blesky samotné. Vedeli o koho ide, nevedela som jeho meno, ale zrejme bol známy svojimi nevídanými schopnosťami. Zaviedli ma k miestnosti, kde ho liečili, avšak nemohla som vstúpiť dnu, a tak som si sadla na lavičku naproti a čakala. Do ruky mi skĺzla malá Katsuyu, ktorú som jemne hladila prstami, avšak myšlienkami som bola niekde inde. Dívala som sa niekam naproti s takým nič nehovoriacim výrazom.
Yoko Takemura
Yoko Takemura
D-rank (Chomei no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 26. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Raijin Dreyar Mon May 03, 2021 11:25 am

Vôbec som si ani neuvedomoval kde som bol. Moje telo bolo doráňané a v bezvedomí, aspoň kým som sa nedostal do nemocnice, kde sa mi dostalo dosť kvalitnej lekárskej péče. Nehovoriac o odolnosti môjho tela samotného, netrvalo dlho a ja som sa prebral. Jemne som otvoril oči do svitu slnka vychádzajúceho od otvoreného okna a vánok pošteklil moju tvár. Znova som zatvoril oči a snažil sa spomenúť čo sa stalo. Pripomenula mi to ostrá bolesť v ruke, presnejšie v ruke s ktorou som zasiahol Nanabiho. Nebolo tomu tak dávno ako som to isté, len v menšom, nechal okúsiť Sanbiho. Zavrtel som hlavou, fakt som sa niekedy nedokázal kontrolovať. Vidiac toto manželka, asi by som skončil v ešte horšom stave. V ten moment ale mi bolo povedané o malej dievčine sediacej pred dverami mojej izby. Povzdychol som si, nejako som sa bál sa s ňou stretnúť avšak moje slovo bolo silnejšie. Za dosť nepekného praskania kostí a aj nesúhlasného mrmlania sestričky sa mi podarilo pozviechať sa na nohy a pomaly prejsť k dverám. Tie som pootvoril a vstúpil na chodbu. Bez slova som prešiel k lavičke kde sedela aj Yoko a posadil sa k nej, akoby sa nič nedialo.
"Dnes je skutočne pekne, nie?" Spýtal som sa. Očividne hlúpa otázka, no z môjho pohľadu oveľa lepšia. To čo sa stalo bolo príliš čerstvé, neviem či by bolo v jej záujme sa vraciať k tomu kým to ešte spracuváva. Predsa len, ak by sa chcela rozprávať aj o tom, stačilo povedať.
"Páči sa ti mesto? Na môj vkus príliš.. priateľské." Nasledovala otázka. Mne veľmi nie, bolo to úplne niečo iné ako to, čo som mal doma. Bolo, menej tvrdé, viac, pokojné, možno až príliš. Premýšľal som ale ako vystrašiť sestričku aby som rozosmial Yoko. Pohľad som upriamil na obväz a na tvári sa mi objavil trochu diabolský úškrn.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yune Uzumaki Mon May 03, 2021 11:53 am

Ve chvíli, kdy jsem vstoupila do nemocnice, tak se na mě seběhlo hned několik pracovníků, byla jsem dlouho pryč a teď tu byl mírný chaos.
Ano řekla jsem, že si shinobi ošetřím sama, ne, nedávejte je na pohotovost, ano léky vyzvednout…” zastavila jsem se a nadechla se.
Fajn, tohle odneste do laboratoře, chci rozbor toho jedu a případné návrhy na jeho protiléčbu, pohotovost teď zvládne paní Ching a ti shinobi jsou kde?” Doufala jsem, že to nebude nic složitého ať se můžu jít věnovat karavaně. Sestřička ukázala na Raijina a Yoko sedící na lavičce. Kývnu, předám jim informace a dojdu k nim.
“Zdravím mládeži jsem doktorka Yune, mám na starosti shinobi, takže kdo je na řadě může jít se mnou!” Řeknu rychle k nim a vejdu do ordinace vedle.
Yune Uzumaki
Yune Uzumaki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 172
Join date : 22. 03. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Ugai Mon May 03, 2021 1:16 pm

"Hai!" zasalutoval jsem Yune a začal pacienty roztřiďovat do stanů podle závažnosti otravy a jednotlivých symptomů. Netrvalo to dlouho a již byli všichni na svých místech a čekali na ošetření. Já jsem se chtěl dostat do stanu jednoho, který byl na tom nejlépe. Rozhodl jsem se pro malý experiment pomocí techniky, který by dost pomohl s léčbou. Předtím jsem si vzal čakrovou pilulku. Zašel jsem tedy do stanu Katsura Kagutsuchiho a sundal z něj deku. JCOPlDp.png Pořádně jsem ho ještě jednou prohlédl, zkontroloval jsem teplotu, dýchání, tlukot srdce, zapadlý jazyk povytáhl. Donesl jsem si dva kbelíky, jeden plný vody a druhý prázdný. Způsobil jsem mu kolem žaludku malou ranku čakrovým skalpelem. Druhou rukou jsem ponořil do kbelíku s vodou a ohromnou kontrolou čakry jsem vodní bublinu nazdvihl. Položil jsem mu ruku s vodou do ranky a napumpoval do něj vodu. Zavřel jsem oči a vodou pohyboval přes celé tělo a napojoval na malinké kapičky jedu. Procedura byla velmi bolestivá a především náročná na kontrolu čakry. Po nějakém čase jsem z něj vytáhl 90% jedu a zbytek muselo být odstraněno protijedem. Já jsem připravil sérum reagující na většinu známých jedů, tak jsem mu ho podal a sledoval jeho stav.     
Ugai
Ugai
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 22. 03. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yoko Takemura Mon May 03, 2021 1:24 pm

Neviem, ako dlho som čakala. Hlavou mi vírilo mnoho myšlienok, spomienok, chaotických, avšak malá Katsuyu na mňa pôsobila antistresovo. Mala som čas konečne si uvedomiť, čo všetko sa vlastne stalo a tak nejak prijať fakt, že môj domov je nenávratne preč. A všetko s nimi, okrem Nanabiho, okolo ktorého sa točil celý môj život. Zaklonila som hlavu a zadívala sa do stropu.
Ako si dokázala tú masku udržať tak dlho? položila som si rečnícku otázku, spomínajúc na momenty mojej sestry, keď ju povýšili, keď viedla davy k Nanabimu, keď trénovala, keď sa mi venovala.
Prečo mám pocit, ako keby to bolo tak dávno...? privrela som oči.
Ten chlad..., z myšlienok ma vytrhol známy hlas. Spokojne som sa usmiala, keď som videla Raijina znova ako tak v poriadku, a hlavne pri vedomí. Bola som rada, že sa nikomu nič nestalo, aj keď som mala pocit, že Hashiru aj Yukihiro...niečo s nimi nebolo v poriadku. Vyzerali byť, avšak cítila som, že ich niečo trápi.
"Popravde, nevidela som z neho ešte nič, ja...ani neviem, kde to vlastne sme," zatvárila som sa trocha rozpačito, pričom som si rukou zastrčila prameň vlasov za ucho, spoločne s kvetinou Astrou, ktorú som dostala. Prehovorila k nám nejaká pani, ktorá ma už od pohľadu zaujala výraznými červenými vlasmi. Pôsobila na mňa vznešene. Okamžite som sa postavila a uklonila sa jej zo slušnosti.
"Inak, asi to bolo odo mňa trocha neúctivé, nikomu som sa nepredstavila. Moje meno je Takemura Yoko," prehodila som ešte k Raijinovi.
"A asi by som mala predsa len zájsť na tú obhliadku, nech mu urobím radosť a nerobí si starosti," poškrabkala som sa zamyslene za hlavou a trocha nesmelým krokom vstúpila za doktorkou Yune. Zaklopala som a vošla.
"Dobrý deň prajem, um...pán Hashiru apeloval na to, že by som sa mala nechať skontrolovať kvôli prípadným zraneniam po našej...uplynulej misii," nevedela som ani, ako to formulovať. Nechcela som nikoho strašiť ani zaťažovať zbytočnými rečami, snažila som sa pôsobiť milo. Všetko tu bolo iné, než to bolo u nás, také inovatívne. Každopádne, nezdalo sa mi, že by som bola zranená, cítila som len nejaké obyčajné odreniny.
Yoko Takemura
Yoko Takemura
D-rank (Chomei no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 26. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yune Uzumaki Mon May 03, 2021 3:23 pm

V pořádku, prohlédneme, nic strašného to nebude, když jste schopná dojít sem sama. Jsou na tom z misí i hůř. Lehněte si, vyhrňte si triko… nějaké bolesti máme? Případně dýchá se vám dobře nebo sama máte pocit, kromě únavy, že by Vám něco bylo?” Zeptám se jí, zatím co nadepisuju složku pacientky. Bude asi velmi důležitá, když ji Hashiru posílá na prohlídku po misi, když jí na prvni pohled nic není.
Yune Uzumaki
Yune Uzumaki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 172
Join date : 22. 03. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Raijin Dreyar Mon May 03, 2021 3:51 pm

Dôvod prečo neboli v poriadku bol snáď jasný, obaja si uvedomovali aké bremeno do nej zapečatili. Ja určite tiež, avšak ja som sa naučil skrývať všetky svoje emócie ak bolo treba.
"To bude tým, že tu skutočne okrem lázní není čo k videniu.." Uškrnul som sa, snažiac sa aspoň trochu skleslú Yoko rozveseliť. Keď prišla Yune, len som kývol na znak pozdravu ale viac som sa nevyjadroval. Nepoznal som ju, nemal som ako, keďže som tu bol nový, ale jedno som vedel.
"Raijin.. Dreyar. Skutočne ma teší." Vysvetlil som ako som ostal sedieť na stoličke.
"Well, určite choď, ako ho poznám, robil by vojnu ak by si nešla.." Zasmial som sa. Ja som ale nevstúpil a ani som nemal v pláne vstúpiť. Bolo jasné že ostávam sedieť na chodbe čakajúc na Yoko, následne čoho asi opustíme i samotnú nemocnicu a nevydáme sa za Hashirom. Na prehliadku som im dlabal, predsa len, nikdy som sa nenechal liečiť a už vôbec nie v nemocnici, veď všetko zvládnem i sám a čas sa postará o bolesti.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yoko Takemura Mon May 03, 2021 4:11 pm

Povedzme, že pani Yune pôsobila veľmi...priamo a úprimne. Tým, že spomenula, že ľudia chodia v omnoho horších stavoch, som len sťažka prehĺtla. V živote som nemala nejaké väčšie zranenia, nikdy som nebojovala a ani nechodila na žiadne misie. Letmo som prikývla a presunula sa na lôžko, kde som si uvoľnila kimono. Nemusela som nič vyhrňovať, pod kimonom som mala jednoduchý crop-top. Pohľad mi padol na obrovskú pečať, ktorú som mala vykreslenú v oblasti brucha. Vyvalila som oči, zrejme zmätená tým, čo vidím. Malá Katsuyu sa mi vyštverala na hlavu.
"Nie, nemám, myslím, že to sú len nejaké malé odreniny, spôsobené nárazmi," a tým, že ma takmer pochoval hrad, dodala som už v mysli. Trochu viac som to kimono uvoľnila, aby som odhalila miesta, odkiaľ sa šírila nie príliš veľká bolesť, a zaregistrovala som, že mám hneď niekoľko rezných rán, ktoré som utŕžila, podľa zaschnutej krvi pred pár dňami, ale rany vyzerali, že nie sú ešte zahojené a na niektorých miestach ani zacelené. Neboli však hlboké, a zrejme ani vážne. K tomu pár odrenín, keď som spadla alebo do niečoho narazila.
Ani som si ich nevšimla...? Nie, bola som príliš v šoku a v strese. Incident netrval pár hodín, ale niekoľko dlhých dní. Povzdychla som si.
Yoko Takemura
Yoko Takemura
D-rank (Chomei no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 26. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yune Uzumaki Mon May 03, 2021 5:13 pm

Dobrá tedy.” Zvednu se a přejdu k ní, i já si všimnu pečetě a malé Katsuyi, která jen potvrzovala, že už vím, proč chtěl Hashiru prohlídku. Řezné rány hluboké nebyly, to snadno vyléčíme, ale psychiku už moc ne. Nicméně jsem ji prohmatala břicho a boky, zda se ona neprojeví, nebo zda já něco nekalého nenahmatám. Ale vypadalo to dobře. Vezmu si tampónky s dezinfekcí a začnu obvyklý postup při čištění ran.
Jen pro informaci, nejsem zrovna zastánce léčení chakrou obyčejných povrchových zranění, a vy vypadáte, že potřebujete odpočinek, takže buď si vás tady nechám přes noc a nebo mi slíbíte, že si dáte alespoň den v posteli.” A přišla řada na mou oblíbenou činnost, tedy injekce.
Dáme malou včeličku, to jen pro případ, kdyby se těmi ranami dostala do těla infekce.” Pousměju se a píchnu ji injekci do ramene, ani stopa po ní nebyla. Opřu se o lehátko a zadívám se na ni.
Kdyby jste se necítila dobře, měla pocit těla v jednom ohni nebo cokoli po fyzické stránce ihned vyhledejte mě nebo Hradního pána, rozumíte?” Podívám se na ní vážně.
Yune Uzumaki
Yune Uzumaki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 172
Join date : 22. 03. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yoko Takemura Mon May 03, 2021 6:14 pm

Pohľadom som preskakovala z nej niekam inam. Fascinovali ma jej dlhé červené vlasy, ale nechcela som zazerať, nebolo to slušné. Prehliadla ma, vyčistila ma rany, štípalo to, ale silné ženy neplačú, takže som to pretrpela. Keď mi dala injekciu a nazvala včeličkou, jemne som sa začervenala a pobavene usmiala. Nemala som strach z injekcií.
"Nerobte si starosti, poriadne sa vyspím a ak sa čokoľvek stane, okamžite sa sem dostavím," ubezpečila som ju. Rozhodne som ju nechcela nahnevať. Posadila som sa, naspäť si navliekla kimono a ladne zoskočila z lehátka.
"Ďakujem, Yune-san," milo som sa usmiala, premiestňujúc malú Katsuyu späť na svoje rameno. "Nechcem vás už ďalej zdržiavať od vašich povinností, preto už radšej pôjdem. Prajem vám pekný zvyšok dňa," zdvorilo som sa jej uklonila a vrátila sa späť na chodbu, kde ešte stále sedel Raijin. Čakal na mňa.
"Chmm, dostala som včeličku, takže budem zdravá ako rybička," pobavene som sa usmiala, avšak neprisadla som už. Mala som ten pocit, že bude chcieť odtiaľ odísť.
Yoko Takemura
Yoko Takemura
D-rank (Chomei no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 26. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Raijin Dreyar Mon May 03, 2021 6:50 pm

Nejakú dobu to trvalo, bolo mi jasné, že potrebuje nejaký oddych a nabrať sily, predsa len, boh vie ako sa dlho držala na tom strašnom mieste a aké následky to na ňu malo. Sledoval som strop a premýšľal, mal som toho v pláne príliš, mal som pomôcť Hashirovi, mal som v pláne ísť za Kotomi no teraz sa všetko skomplikovalo. Prečo sa to muselo stať? Niekomu tak nevinnému? Bezbrannému? Povzdychol som si.
"Včeličku? Akože, what? Zvláštna medicína v tejto zemi.." Spýtal som sa nechápavo a zaklipkal som očami. Bolo jasné, že som to počul prvý krát keďže nemocniciam som sa vyhýbal ako čert krížu, aj keď som v nich končil často. Lenže v bezvedomí. Nejako mi nedošlo, že má na mysli injekciu. Keď si nesadla s vŕzganím kostí som sa postavil i ja, sestrička v pozadí kričala niečo o tom, že ešte nie som pripravený odísť, no ignoroval som to.
"Si hladná?" Spýtal som sa okamžite, predsa len, nevedel som, či niečo od toho incidentu jedla alebo nie, no ja som hladný bol. Nevedel som, že či má kde spať, predsa len tu bola nová, nemohol som ju len tak tu nechať bez doprovodu, nie, kým sa nedostaneme k Hashirovi a on sa nerozhodne čo ďalej, aj keď ako som ho poznal mi bolo jasné, že sa o ňu postará.
"Na Hashirov účet.." Uškrnul som sa, bol čas, aby mi vrátil všetko čo som mu napožičiaval! Takto som sa rozhodol vydať s ňou preč, nenechám dieťa o hlade.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Hashiru Senju likes this post

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yoko Takemura Mon May 03, 2021 7:33 pm

Pobavene som sa usmiala, on vážne nevedel, čo včelička znamená! Sám nevyzeral ako typ, ktorý by rád extra dlho v nemocnici pretrvával alebo tam chodil dobrovoľne, o čom svedčilo aj to, že sotva ho dali dohromady, tak sa rozhodol odtiaľ odísť. Aj napriek hlasným protestom sestričky.
"Gomen, gomen," zamávala som na sestričku. Keď mi Raijim položil otázku, uvedomila som si, že som nejedla...dlho. Konflikt, ktorý sa udial. Povedzme, že bolo len málo priestoru na to sa vôbec najesť. Aj napriek tomu som však hlad necítila, vplyvom toho všetkého, čo sa vlastne stalo a čo všetko som sa snažila skryť. Nesúhlasne som pokrútila hlavou.
"Mohli by sme sa ísť radšej prejsť, chcela by som vidieť, ako to tu vlastne vyzerá," navrhla som nesmelo.
"Ak to nevadí," dodala som ešte.
Yoko Takemura
Yoko Takemura
D-rank (Chomei no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 26. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru