Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice

4 posters

Goto down

Nemocnice Empty Nemocnice

Příspěvek pro Uchiha Ruki Sat May 07, 2016 9:17 am

Nemocnice spíše vypadá jako chrám, než klasická nemocnice.Nemocnice je moderně vybavená a pyšní se velice pokrokovou úrovní ohledně svých metod léčby.

Nemocnice 2qa1bmw
Uchiha Ruki
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Hikari Thu Jun 23, 2016 9:59 am

Se sladkostmi v rukách dojdu do nemocnice. Nebyla moc velká, tak jsem doufal, že tu někde Kana najdu a omluvím se mu. Ostatně, bonbóny byly odpustka. Doufal jsem, že jahodové mu budou chutnat, jiné vlastně ani nemám, takže nebude moc mít na výběr. Nenápadně jsem nakoukával do ambulancí, za ho v nějaké právě neošetřují. To by byla bomba.
Hikari
Hikari
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kano Terumi Fri Jun 24, 2016 6:18 pm

Venoval som sa tréningu techniky, ktorú mi Taketori zveril. Najskôr som si podrobne naštudoval zvitok, potom som sa pokúsil uplatniť znalosti v praxi. Zložil som prvé ručné pečate, keď tu zrazu...zo zranení na ruke mi začala tiecť krv. Bolo hlúpe púšťať sa do tréningu bez lekárskeho ošetrenia. Zamieril som teda z haly priamo do nemocnice, kde sa ma ujala milá sestrička a všetky poranenia mi zašila. Pre istotu mi pridelila na noc aj lôžko. Viac ako o svoje zdravie, som sa ale obával reakcií senseia a mojej mamy.
Kano Terumi
Kano Terumi
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 01. 06. 16
Age : 20
Location : Takigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Mina Rorensu Wed Jun 29, 2016 10:38 pm

Nemocnicí se plíží jen asi sto padesát centimetrů vysoký stín mladého děvčete. Srdce jí tluče rychleji než obvykle - možná má strach nebo je vyděšená. Fialové oči přesto zvědavě bloudí po okolí a s patřičnou rozvahou volí správný okamžik pro proklouznutí mezi sesternou a pokoji pro pacienty.

Nakukuje do jednoho pokoje za druhým, dveře otevírá pomalu a má to štěstí, že ani jedny nezavrzají. A tu - konečně - nachází pokoj, který zjevně hledala. Srdéčko se jí rozbuší ještě rychleji, na tváři se rozprostře nadšený úsměv a v tu chvíli už skáče na Kanovu postel.
"Kano-kun!"
Uvelebí se na ní vedle něj a pozorně si ho prohlíží. Přivlastňuje si jeho ruku a velmi opatrně, něžně ji zvedá výš a prohlíží si ji jako kdyby to bylo něco nesmírně křehkého a vzácného.
Koneckonců má tuhle ruku jenom jednu. Jednu pravou. Jednu levou.
"Viděla jsem tě sem jít," uvede důvod své návštěvy. "Bolí to? A jsi v pořádku? A můžu ti nějak pomoct?"
Obezřetným pohledem uprostřed soucitného monologu zkontroluje dveře.
Příště sem možná půjdu v návštěvních hodinách.
Mina Rorensu
Mina Rorensu
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Hikari Thu Jun 30, 2016 8:08 pm

Protloukal jsem se nemocnici z pokoje na pokoj a ve spoustě z nich jsem viděl velice špatné případy ze současné linie, nakonec jsem však našel svůj kýžený pokoj. No svůj, spíše Kanův. Zazubím se a sladkosti si dám následně před pusu, ani jsem se pořádně nepodíval, že tu neleží sám. "Kano! Něco jsem Ti přinesl, protože mě mrzí, že jsem Tě zranil. Je to váž.." Poslední slovo jsem však nedořekl, zbystřel jsem. Pochopil jsem až teď, že tu není sám. Ta holka vypadala divně, nechtěla mu ublížit? Nebo nebylo dostatek lůžek?
"Ehm, ruším?" Zeptám se smutně.
Hikari
Hikari
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kano Terumi Fri Jul 01, 2016 2:22 pm

"Mina? Si to ty?" Reagoval som prekvapene, keď mi do izby vtrhlo mladé dievča. Predsa len, nevideli sme sa už takmer mesiac. Vôbec som nevedel, čo sa s ňou stalo. "Kde si doteraz bola!? Od akadémie som o tebe nepočul. Mama ma už začala upodozrievať, že sme sa spolu pohádali!" Skríkol som na dievča, ktoré starostlivo skúmalo moju poranenú ruku. "Tréning už začal. Toto poranenie mám od..." Nestihol som ani dopovedať, keď do miestnosti vstúpila ďalšia osoba. "Nie, nerušíš, Hikari. Toto je Mina, kamarátka z akadémie. A dúfam, že aj nová členka v našom tíme. A tie sladkosti si vezmem, ďakujem." Vyskočil som z postele a prebehol k Hikarovi. Bol som pripravený odísť z nemocnice a vrátiť sa k výcviku. Už som odpočíval dosť dlho.
Kano Terumi
Kano Terumi
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 01. 06. 16
Age : 20
Location : Takigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Mina Rorensu Fri Jul 01, 2016 7:45 pm

"Rodiče."
Jednoslovná odpověď, která mezi nimi vždy vysvětlovala všechno. Rodiče se opět rozhodli, že by Mina neměla být kunoichi a snažili se jí to dokázat. Vzhledem k její přítomnosti zde se ale zdá, že neuspěli.

Chvíli Kana i neznámého chlapce sleduje, než lehce nakloní hlavinku na stranu a vykouzlí na tváři okouzlující úsměv. Následně zvedá packu na znamení pozdravu, sklouzne z Kanovi postele a namíří si to k Hikarimu. Vypadá to, že se mu chystá podat ruku, ale místo toho si ukořistí něco sladkého na zub.
"Rorensu Mina," představuje se. "Těší mě seznámit se s každým dalším, kdo sebou nosí jídlo. Ale jestli ještě jednou zraníš..." Mého! "... Kana, vyškrábu ti oči."
Při zmínce o týmu překvapivě zvážní.
"Výborně. Kdo je náš sensei?"
Mina Rorensu
Mina Rorensu
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Hikari Mon Jul 11, 2016 5:00 pm

"Vyvedený párek to mám v týmu." Proletí mi hlavou, když si je oba prohlížím. Asi se znali déle, než znám já je. Ledabyle jsem kývl hlavou, když mi řekla své jméno, no moc mě sama o sobě nezajímala. Co už, když mi někdo vyhrožuje dvě sekundy po seznámení, rozhodně to není člověk, se kterým se mi chce bavit, alespoň dokud se mi neomluví. Nemohl jsem za to, koneckonců. Nebo ano... ale ne tak úplně!
Natáhnu ruku směrem k jejímu rameni, ale ne abych ji poplácal, nýbrž proto, abych ji odsunul z cesty a mohl ke Kanovi, který za mnou už běžel. Dám mu sáček bonbónů. "To rád slyším, naučil jsem se totiž novou techniku a už se nemůžu dočkat, až ji použiji na misi! Jó, bude to boží!" Dořeknu s úsměvem a začnu random máchat rukama stylem dělám, že umím kung-fu. Následně jsem si prokřupal klouby a ukázal na dveře. Trénink, to bylo to, co jsem nyní chtěl i já! Musím být silný.
EDIT:
No, ti dva nijak nevnímali, tak jsem se rozhodl, že půjdu napřed, snad budou vědět, kam mají jít!
(Přesun)
//Omlouvám se, jsem nonstop v práci, ale teď už bych měl mít čas. Very Happy
Hikari
Hikari
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kano Terumi Sun Jul 17, 2016 10:49 am

"Taketori-sama, tak sa voláš náš sensei." Odvetil som Mine. "Teda môj a Hikariho. Neviem, či počas tvojej neprítomnosti nepridelili do tímu niekoho iného." Na prvý pohľad bolo zrejmé, že si Mina s Hikarim nesadli. "Dobre, Hikari, poďme. Ale ešte predtým si musím vyzdvihnúť zvitok, podľa ktorého budem trénovať. A čo ty, Mina? Ideš s nami?" Po Hikarim som miestnosť opustil aj ja s tým, že ho neskôr dobehnem.

(Presun.)
Kano Terumi
Kano Terumi
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 01. 06. 16
Age : 20
Location : Takigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru