Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kouri Mizuumi

+4
Shinobi (Samurai)
Mikoto Hyūga
Goemon
Kotomi Yamada
8 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Kouri Mizuumi Empty Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Kotomi Yamada Tue Jun 04, 2019 6:58 pm

Kouri Mizuumi 49787-winter-snow-desktop-wallpaper-hd

Místo pro odpočinek, trénink či přátelská setkání v srdci krásy přírody Shimo no Kuni.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Kotomi Yamada Tue Jun 04, 2019 8:17 pm

Rozhodla jsem se jít projít. Pročistit hlavu, zapřemýšlet. Z města přicházely stále další a další zprávy, drby. Nevěděla jsem, zda jim mám věřit. Poslední dobou byly přímé informace z hradu přísně utajovány. Vše, co jsme měli, byly drby, založené na nepravdivých řečech. Nebo snad byly pravdivé? Nevěřila jsem jim. Nevěřila jsem, že se můj bratr dostal z vězení, svrhl Reinu...a nepokusil se mě najít. Zatřásla jsem hlavou do stran, abych vytěsnila negativní myšlenky a zadívala se před sebe. Na hladinu jezera. Ležela klidně, jako zrcadlo odrážela oblohu. Popošla jsem blíž ke břehu a zavřela oči. Soustředila jsem chakru a poté vstoupila na hladinu. Procházela jsem se po vodě a pod každým mým krokem voda zamrzla. Dělala jsem si ledový chodníček. Poskakovala, až mi vlasy vlály, jako kdybych tančila. Cítila jsem se uvolněně. Jediné, co mi kazilo ten okamžik, byly moje neposlušné myšlenky. Dlouze jsem vydechla obláček chladného vzduchu. Stála jsem uprostřed jezera, se zakloněnou hlavou se dívala na oblohu.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Goemon Tue Jun 04, 2019 8:58 pm

Vedela som, že sa mi k môjmu cieľu nepodarí dostať nepozorovane. Mala som o nej dosť svojich informácií. Bola senzibilom a ja som bola niekto s tak veľkým množstvom chakry, že som ju jednoducho nedokázala potlačiť a schovať. Pre to som sa ani nesnažila o nejaký.. tichý prístup. Skôr som sa sústredila na niečo iné.

Kotomi o mne mohla vedieť už pomerne z veľkej diaľky. 
Kráčala som pomedzi stromy, až kým sa predo mnou les neotvoril a mne sa nevyskytol pohľad na jazero. Bola to pekná.. panoráma. Videla som, že sem môj cieľ už dorazil. Mala som pomerne dobré informácie, aj keď z mojej vlastnej hlavy neboli. Nebola som príliš ten "zberateľský" typ. Kotomi sa nachádzala na vode, pod jej nohami ľadové kryhli, ktoré tiež znázorňovali cestičku, ktorou tam prišla. Sama som vykročila nohami na vodu. No na rozdiel od Kotomi, voda pod mojimi nohami nezamŕzala, začala sa vyparovať. Ozval sa silný "sykot", ako keby moja pokožka sama mala kto vie koľko stupňov. Naśťastie vody v jazere bolo viac než dosť. Nehovorila som nič, len som k nej kráčala, v ruke držiac kamennú "palicu". Každým jednym pohybom nohy som však z "kroku" prechádzala viac do behu, až som sa na kotomi valila slušnou rýchlosťou. 
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Kotomi Yamada Wed Jun 05, 2019 3:28 pm

Stála jsem uprostřed jezera, sledovala oblohu a přemýšlela. O všem, co se doposud odehrálo. Nebylo toho málo. Z myšlenek mě ale vytrhlo velké množství chakry, které se blížilo mým směrem. Složila jsem ruce v pečeť a zavřela oči. Nepoznávala jsem tu chakru, byl to někdo cizí. Kso, zase když jsem sama. Neměla jsem moc možností úniku, chakra se přibližovala rychle a já tak měla během chvíle možnost vidět ženu s krátkými vlasy a kamennou zbraní v ruce. Nevypadalo, že by si chtěla povídat. Natáhla jsem ruku dozadu pro katanu. Měla jsem štěstí, že jsem se před odchodem alespoň vybavila zbraní. Ve chvíli, kdy žena vstoupila na vodu, pod jejími kroky začala vystupovat pára. Ustoupila jsem o krok dozadu a ona nabírala rychlosti v kroku. Vytáhla jsem katanu a posílila ji svou chakrou. Katanu jsem tím i zpevnila, no nebyla jsem si jistá, zda to vydrží. Nevěděla jsem ovšem, co očekávat, ona taky nic neřekla, takže jsem zaujala obrannou pozici, připravena na náraz.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Wed Jun 05, 2019 10:22 pm

Misia bola jednoduchá. Priviesť ju živú. Osobu, ku ktorej som si nevedela nájsť cestičku. Koniec koncov, bola pre mňa tŕňom v oku rovnako, ako aj Reina, ktorá bola v súčasnosti, nazvime to, mimo prevádzky. Nemala som však tú moc rozhodnúť o jej osude.

S Yōgan sme sa tu neobjavili náhodou. Takumi nám zdelil informácie o mieste, na ktorom sa zvykla zdržiavať, i to, že ju chce živú. Čo ak sa však bude brániť? Čo ak tá malá krehučká princeznička siahne až na dno svojich síl? Čo ak bude kričať o pomoc? S tým sme sa museli popasovať samé. Žiaden problém. Misia ako každá iná, akurát teraz sme museli pracovať s krehkým materiálom. Aké boli teda prvé kroky v plánovaní? Zhodli sme sa tom, že kým Yōgan bude "sprácovávať" drobnú Kotomi, ja budem akási záloha, ktorá sa bude zdržiavať mimo jej senzibilských schopností a zlikviduje prípadnú stráž, ktorá, logicky, chránila jej kráľovské pozadie.


Kouri Mizuumi Tumblr_oa9u2syGa51v07xajo2_r1_500

Cesta prebehla bez akýchľkovek problémov. Aktivovaný Byakugan mi poskytoval dostatočný rozhľad v rozmedzí desiatok kilometrov, vďaka čomu som mladú princezniťku a jej stráž našla takmer okamžite. Nikto iný sa tu totižto nenachádzal, jednalo sa o relatívne opustené miesto. Naznačila som Yōgan smer a stručne prezradila jej polohu : "Jazero."
Následne som sa vybrala smerom, ktorým sa nachádzali práve jej stráže. Nerozumela som síce dôvodu, prečo sa nachádzajú tak ďaleko od nej, ale bolo to pre mňa jednoduchšie. O starosť menej. V prvom rade som sa však k nim musela dostať skôr než Yōgan ku Kotomi, preto som aktivovala jednu zo svojich najlepších techník - Hakke Shinryaku - jej podstatou je rozšírenie môjho vlastného tenketsu, zvýšenie prúdenia chakry v tele a tým pádom aj rýchlosť, zmysly, reflexy. Chakra sa teda v okolí môjho tela stala viditeľnou a stráže, ktoré si v jeden moment chillovali, v tom druhom stáli zoči voči bielookému démonovi. Tak ma zvykli nazývať kedysi.
"A čo tak...zatancovať si?" provokačne som povytiahla kútiky úst a naklonila hlavu na stranu. Nemohli vedieť, čo som bol azač. Bola som jediná svojho druhu na široko ďaleko. Moje schopnosti...nepoznal nik. A Byakugan? O tom sa tuná rozprávali snáď ešte len legendy. Sotva mi však stihli odpovedať, položiť otázku alebo sa mi vyhrážať, prekonala som vzdialenosť medzi nami, zasypávajúcich ich rýchlymi, presne mierenými údermi. Jeden sa vyhol, druhý však dostal priamu ranu do centra Tenketsu. Padol mŕtvy k zemi. Ako je to možné? Sakki, ktoré som si počas posledných rokov vypestovala natoľko, že len málokto sa tomu v takomto nárazovom momente vedel ubrániť.  A nepriateľ predo mnou nebol výnimkou. Aké to nešťastie. Spokojne som sa narovnala, skúmajúc čerstvú mŕtvolu pred sebou. Žiadna emócia. Smrť sa stala bežnou súčasťou v mojom živote. Nemusela som sa otáčať, aby som mohla sledovať toho druhého. Byakugan mi dodal informácie o jeho polohe, výraze. Všetko. Bol vydesený, ale odhodlaný varovať princeznú. Zdvihla som ruku, na ktorej som začala odpočítavať päť sekúnd. Chlapík to pochopil správne, otočil sa a rozbehol sa. Vedel, že nemá šancu, preto chcel zachrániť minimálne ju. Teda, myslel si. Skôr, než odpočítavanie skončilo, jeho telo padlo k zemi. Nemohol sa hýbať. Prečo? Z jeho tela trčalo niekoľko chakrových senbonov. Šlo opäť o mojú špeciálnu techniku, ktorá blokovala zasiahnuté body tenketsu. Pre užívateľa Byakuganu žiaden problém.
"Pravidlo číslo jedna, nikdy nedôveruj nepriateľovi. Tá tvoja naivita ťa bude teraz stáť život, zlatíčko," prehovorila som k nemu, keď som ho pomalým krokom dobehla. Snažil sa odplaziť. Nemohol. Snažil sa kričať. Nemohol. Zasiahla som jeho nohy a hruď. Nemohol dýchať, dusil sa. Nahla som sa k nemu.
"Našou misiou je priviesť ju živú. Odpočívaj v pokoji," rozstrapatila som mu vlasy a posadila sa na jeho chrbát. Ozvalo sa len tiché zachrčanie, pár pokusov a nádych a...ticho. Lenivo som obrátila priehľadné oči k miestu diania. Nezasahovala som. Zatiaľ.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Thu Jun 06, 2019 12:44 am

Mikoto sa svojej úlohy zhostila vskutku obdivuhodne. Niet najmenších pochýb o tom, že Yōgan aktuálne patrila medzi Takumiho najmocnejšie kunoichi, no nebyť byakuganu jej kolegyne, ich tajná misia by zaručene nešla tak dobre. Je totiž pravda, že mladý feudálny pán vydal súhlas s elimináciou Kotomi, no navzdory jeho hnevu a takmer až prekliatemu odhodlaniu navrátiť Shimo no Kuni jej zašlú moc ešte stále nebol stopercentne pripravený zabiť svoju dlhoročne milovanú sestričku. Presne z toho dôvodu sa rozhodol zakročiť skôr, než sa toho ujmú jeho "spojenci" z Kyosanto, a tajne dostať Kotomi živú, aby nepôsobil ako slaboch. Napriek tomu, že však bol informovaný o tom, kedy a kde sa princezná zvykne objavovať s najnižším stupňom ochrany, nemohol si byť stopercentne istý, v ktorý okamžik a či vôbec bude naozaj sama. Presne z toho dôvodu bolo nevyhnutné, aby sa zapojila i Mikoto a z bezpečnej vzdialenosti, na ktorú ju nebolo možné vycítiť ani tak schopným senzibilom ako je Takumiho sestra, všetko načasovať s toľkou precíznosťou a presnosťou, aby ich prísne tajná misia mala čo najvyššiu šancu úspech...

Mikoto utrafila vskutku dokonalú príležitosť na útok, kedy Kotomi kvôli jej žiadosti byť chvíľu sama sprevádzali iba dvaja členovia jej vernej žoldáckej skupiny, Kuroi Hitsuji /黒い羊, Čierne ovce/, a k tomu ešte v dostatočne veľkej vzdialenosti, aby princeznú ich prítomnosť príliš nerozptyľovala. Nebolo teda nijak zvlášť zložité prekvapiť ich a eliminovať skôr, než si ktokoľvek voľačo všimne, no hoci by Mikoto zrejme i rada šla pomôcť Yōgan, ihneď po zneškodnení nebohých strážnikov si všimla, že sa blíži ďalšia osoba. Jednalo sa o muža, ktorého nemohla nechať za žiadnu cenu prejsť, pretože čisto len jeho prítomnosť na bitevnom poli by s najvyššou pravdepodobnosťou garantovala porážku jej kolegyne. Bol to totiž aktuálny vodca zmieňovaných žoldnierov osobne, Itsuki Kazama.

"Ani sa nepokúšaj schovať. Cítim ťa na tisíc honov, zlato," prehovoril blížiaci sa urastený muž s nechutným úsmevom na tvári. "Naivná malá princeznička. Hovoril som jej, že si aktuálne nemôže dovoliť takéto osamotené výlety, no ona si skrátka nedala povedať, veríš tomu? Ak mám byť úprimný, najradšej by som ju v tom nechal a dorazil až na poslednú chvíľu, aby som jej dal lekciu... ale v momente, ako si siahla na mojich mužov, si z prostej povinnosti urobila osobnú záležitosť," prehlásil arogantný jedinec smrteľne vážne, ako náhle bol dostatočne blízko na to, aby mu Mikoto porozumela i bez nutnosti odčítať z pier. Jej byakugan sa vonkoncom takmer určite sústredil primárne na jeho chakru, ktorá už na prvý pohľad pôsobila o dosť zlovestnejšie a nebezpečnejšie, ako i kombinácia oboch jej posledných obetí. Aby toho navyše nebolo málo, nepriateľ, ktorému práve čelila, takisto vyžaroval ohromne mocný vraždiaci inštinkt, ktorý musel aspoň do istej miery zaskočiť i niekoho na jej úrovni. Jedinou dobrou správou bolo, že ho aktuálne očividne vôbec nekáralo pustiť sa za Yōgan a Kotomi, keďže v prvom rade mienil pomstiť svojich podriadených. Otázkou len zostávalo, na ako dlho ho Mikoto zvládne zabaviť...
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Thu Jun 06, 2019 1:06 pm

Priam až smrteľný pokoj narušila tretia osoba. Vedela som o ňom, ba dokonca si všimla aj to, že bol poniekiaľ...odlišný od jeho dvoch kolegov, alebo skôr, na vyššej úrovni. Mierne ma to znepokojilo, moja tvár však pôsobila vyrovnane. Až do momentu, než ku mne doľahla sila jeho vraždiaceho inštinktu. V tvári sa mi na chvíľu usadil prekvapený výraz, ktorý však v momente zmizol. Zdalo sa, že bol silný natoľko, aby na chvľu otriasol aj mnou. Zaujímavé.
"Mohla by som to brať ako kompliment," pousmiala som sa a uhladila si žiarivo biele vlasy, ako keby ma to naozaj potešilo. V skutočnosti som však bola nesvoja. Nešlo o strach ani pochybnosti. Skôr mi môj šiesty ženský zmysel nahováral, že tento muž bude poriadnou osinou v zadku. Navyše, bol to nadriadený tých dvoch a už podľa slov vedel o prítomnosti samotnej Yōgan. Kým iní by teda ľutovali rozhodnutie, ktoré som učinila, ja som to brala ako výhodu. Aj keby som ho neporazila...bolo mojou povinnosťou dať Yōgan dostatok času na to, aby s malou princezničkou niečo urobila. Navyše, ľutovať svoje kroky a následný zbabelý útek naozaj nebol mojou parketou. Pomaly som sa postavila a zvolila postoj, z ktorého priam vyžarovala hrdosť.
"Je mi to naozaj ľúto, ale zvolili si riskantné povolanie. V tomto období si nik nemôže byť istý tým, či sa z obyčajnej stereotypnej misie nestanú krvavé jatky," odvetila som pevným hlasom.
"Takisto, doplatili na hlúposť mladej nerozhodnej princezničky. Smutné, že si neuvedomuje situáciu, v ktorej sa nachádza, a risk, ktorému sa vystavuje. A nie len seba," jemne som kývla hlavou smerom k mŕtvole, nad ktorou som stála. Neútočila som. Zatiaľ. Môj uvoľnený postoj naznačoval, že si ani neuvedomujem napätie medzi nami, či to, že sa k boju schýľuje. V skutočnosti som však bola pripravená zareagovať, aj keď som nepoznala schopnosti protivníka.
Pohni si, Yōgan, vyslala som tichú modlitbu k mojej partiačke.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Goemon Thu Jun 06, 2019 2:48 pm

Bola pravda, že som princeznú podceňovala. No úprimne som si myslela, že mám na to dobrý dôvod. Jej pohyby neboli nič moc.. vedela som, že je priam excelentná v Ninjutsu a že dokázala zmraziť ľudí behom okamžiku, až na hranicu života a smrti, že to bola jej najmocnejšia zbraň.. no a ako som sa pri jej tasení katany ubezpečila, pravdepodobne bola vo všetkom ostatnom maximálne priemerná. To mi celkom vyhovovalo. Niekoľko metrou pred ňou som sa od hladiny odrazila takou silou, že to priam spôsobilo hlasný otras a masívnu "vlnu", ktorá vyrazila druhou stranou. Do obrany Kotomi som vrazila celou silou, alebo to tak aspoň pôsobilo. Úprimne, moja kamenná palica nemala voči jej katane posilnenej chakrou žiadnu šancu, rozdiel bol skôr v našich fyzických schopnostiach. V momente keď jej čepeľ prešla po časti mojej palici, v podstate že jej tá odstredivá sila vyrazí katanu z ruky. Ja som mala v pláne tak či tak zaútočiť v momente druhým koncom palice tým, že som ju v podstate v zápästí len pretočila. Mierila som jej na ramená, nie na hlavu. Mohla som ju zraniť, nie zabiť... takže ak by som jej aj urvala ruku, stále by to bolo v pohode, nie ? Nutno podotknúť že som vôbec svojou silou nešetrila. Každý jeden z mojich "úderov" bol doprevádzaný silným poryvom vetra, ktorý vytváral istý tlak na naše okolie. Aj pre to sa voda na ktorej sme stáli, dosť rozvírila a skôr pripomínala Jazero za nejakej búrky.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Kotomi Yamada Thu Jun 06, 2019 7:38 pm

Neměla jsem v sebe moc důvěry. Odráželo se to ve všem, co jsem dělala. Moc dobře jsem si to uvědomovala, stejně jako jsem si uvědomovala, že je to obrovská výhoda pro každého nepřítele. Zatímco jsem čekala na náraz její zbraně na mou, soustředění chakry do své katany jsem využila k tomu, že když se přiblížila téměř ke mně, roztočila jsem se na levé, nabrala jsem rychlost a vyslala proti své protivnici Kaze no Yaiba. Má chakra a fuuton ve spojení vyslalo řezné vlny kolem dokola. Buď ji to zraní, nebo se pokusí vyhnout, ale vzhledem k tomu, jak blízko jsem ji k sobě nechala přiblížit, nějaký efekt by to mít mělo. Pokud měla opravdu bystré reakce, dokázala se vyhnout.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Thu Jun 06, 2019 8:05 pm

Navzdory prvotnému prekvapeniu na sebe Mikoto nenechávala poznať čo i len náznak znepokojenia. To isté však nanešťastie pre ňu platilo i o Itsukim, z ktorého sálala akurát akási vskutku desivá kombinácia chladného hnevu a sebavedomia. Hoci teda aktuálne ani jeden z účastníkov tohto súkromného stretnutia nepodnikal žiadne agresívne kroky, niet najmenších pochýb o tom, že sa schyľovalo k ďalšiemu súboju. "Nemôžem nesúhlasiť s ničím z toho, čo hovoríš, slečinka. Obávam sa však, že ani ty nie si o nič múdrejšia. Len hlupák by si zo mňa dobrovoľne urobil nepriateľa," skonštatoval arogantný muž naposledy pred započatím strhujúcej bitky, v dôsledku čoho zložil pečať a prudko sa vrhol do strany k najbližšiemu stromu, ktorý zrejme mienil využiť ako krytie. Znamenalo to nebodaj, že vedel o schopnostiach svojej protivníčky a úspešne predvídal, že sa z neho pri prvom náznaku útoku pokúsi urobiť ježka, alebo bol akurát predsa len veľmi opatrný?

"Obvykle nemám nič proti fyzickému kontaktu hneď na prvom rande, ale bohužiaľ nie si môj typ," odôvodnil Itsuki svoju snahu o udržanie si odstupu sarkastickou poznámkou a v zápätí uviedol do pohybu prvú techniku - Sanzengarasu no Jutsu. V bezprostrednej blízkosti nielen jeho samotného, ale v prvom rade i Mikoto, sa behom okamžiku začal zbiehať obrovský počet vrán, ktoré sa s ubitím každej sekundy neustále množili. Akýkoľvek pokus o odpútanie pozornosti niekoho s vševidiacim byakuganom mohol na prvý pohľad pôsobiť takmer ako zbytočná strata času, no pokiaľ sa o to starali zrovna otravné živé tvory útočiace na cenné oči nepriateľky, svoju funkciu plnili prekvapivo dobre. Aj keby však protivníčka ich majiteľa našla spôsob, ako sa cez ne okamžite dostať a prenasledovať svoju korisť, Itsuki si naďalej udržiaval bezpečnú vzdialenosť a pomaly chystal ďalšie prekvapenie. Otázkou teda zostávalo, či bolo aktuálne rozumnejšie zatiaľ sa len brániť, alebo sa bez najmenšieho zaváhania vrhnúť za ním.

Kouri Mizuumi Ymoc86t
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Goemon Thu Jun 06, 2019 8:22 pm

V moment keď sa začala točiť, som vôbec nijakým spôsobom nemenila smer. Len som sa rútila priamo na ňu. Ak keby som pokus o jej techniku absolútne ignorovala, rovnako ako aj jej prevedenie. Bol to celokm trúfalý krok. Ak by vyslala niečo naozaj silné, mohla by tým obyčajného človeka pokojne aj zabiť. Kotomi aj vďaka tomuto mohla posúdiť, že som niekto, kto má veľmi veľkú mienku o mojich vlastných schopnostiach, aspoň čo sa obrany týka. 

Neuskočila som .. a spravila som dobre. Ako niekto, kto sa dosť sústreďoval na vlastnú húževnatosť, mojou jedinou obranou bol fakt, že som upustila moju kamennú palicu a jednu ruku natrčila pred seba. Tá ruka mi sčernala a na prvý pohľad to vyzeralo tak, že mi popraskala pokožka na jej povrchu, sálajúca z môjho vnútra neuveriteľné teplo. Niekoľko zo vzdušných "sekov" sa o ňu v podstate len neškodne roztrieštilo. Nepohlo to však so mnou, Kotomi čelila rovnakému problému, ako pred tým. Bez zbytočných slov som letela priamo na ňu, snažiac sa jej napáliť pomerne priamočiarim útokom s mojou "päsťou" posilnenou chakra-flowom, využívajúcim moje kekkei genkai, do brucha. Možno som to trocha preháňala, lebo toto by bol dozaista smrteľný úder.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Fri Jun 07, 2019 10:28 am

Pousmiala som sa.
"Pre teba možno hlúpy krok, pre mňa štandartný postup. Rozkazy sú rozkazy. Ak to znamená, že mám ísť cez mŕtvoly, urobím to...," naklonila som hlavu na stranu. Nepoznala som výčitky. Po nociach ma nemátali duchovia tých, ktorí zomreli mojou rukou. Pre mňa to bola len nevyhnutná súčasť misií.
"Mmmm...a to som si začínala myslieť, že by nám to mohlo klapať. Nuž, čo už, asi sa budem musieť vyrovnať s odmietnutím," odvetila som sarkasticky na jeho sarkastickú poznámku. Komunikácia mimo bojového poľa by s ním bola iste zábavná, avšak, na to nebol čas myslieť. Bol to môj nepriateľ, v podstate to jediné, čo stálo medzi mnou a splnenou misiou. Efektivita techniky, ktorú proti mne vyslal, bola nulová, nakoľko to vyzeralo, že ma pred ich doternými útokmi chráni akási nepriehľadná bariéra. Pozorný divák by si však všimol, že v momente, keď sa vrany dostanú do určitej vzdialenosti od môjho tela, objaví sa akási tenká vstva chakry, ktorá bráni jej priechodu. Nešlo o nič iné, než o
menšiu variáciu Hakkeshō Kaiten. Takisto, vďaka Byakuganu som ani skrz vrany nemala problém zaznamenať jeho polohu.
Čo máš v pláne? zamračila som sa. Nebol však čas rozmýšľať, čoho je schopný. Musela som to zistiť sama. Chránená vlastnou chakrou som sa prevŕtala cez otravný kŕdeľ vrán a rozbehla sa jeho smerom. Nemala som v pláne útočiť, len nazbierať informácie, vedela som však, že sa pokúsi akokoľvek zmariť môj plán priblížiť sa.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Fri Jun 07, 2019 5:59 pm

Mikoto si zvolila pravdepodobne tú najlogickejšiu variantu protiútoku, akú vôbec mohla. Napriek tomu, že sa však domnievala, že Itsukiho technika mala nulový efekt, opak bol pravdou. Hlavná rola namnožených vrán totiž nanešťastie pre ňu nespočívala v prelomení jej obrany. "Si vskutku neodbitná, drahá. To sa mi páči. Možno by som si to ešte rozmyslel... nebyť toho, že nie som nekrofilom," naznačil arogantný vzďaľujúci sa muž opakovane, že jeho protivníčka čelí tvári smrti, následkom čoho dokončil prípravu svojho úvodného plánu a ihneď ho i sprevádzal ďalšími pečaťmi.

Hoci sa Mikoto uprene sústredila len na svoj cieľ, vďaka jej byakuganu si brzko uvedomila, že väčšina vrán, ktoré doposiaľ akurát odrážala bariérou, sa na všetkých svetových stranách od jej aktuálnej polohy začala zhromažďovať do podoby ďalšej techniky, a to Karasu Bunshin no Jutsu. Behom chvíľky ju teda okrem nenásytných vtákov a originálu obklopovali štyri klony, ktoré okamžite po scelení zahájili za normálnych okolností smrtiacu kombináciu. Vrhli po nej totiž ohromné množstvo shurikenov, ku ktorým sa pridali i zvyšné vrany. Aby toho navyše nebolo málo, celý tento zákrok bol umocnený i ďalšou podporou zo strany Gen'ei Tajū Shuriken, takže Mikoto zdanlivo odrazu čelila vlne ostrých čepelí, rútiacich sa na nej vzhľadom na Itsukiho majstrovstvo v narábaní s ninja nástrojmi tak obrovskou silou a rýchlosťou, že ani len jej bariéra to nemala šancu vykryť bez toho, aby jej pomohla fyzickým točením. Bez ohľadu na to, akým spôsobom z tejto neuveriteľne komplexnej ofenzívy však vyviazne, bude na seba môcť byť hrdá, pretože kombinácia Sanzengarasu, Karasu Bunshin a Gen'ei Tajū Shuriken patrí medzi najvražednejšie formácie jej nepriateľa s príznačnou prezývkou Tsumekarasu /爪カラス, Havranie spáry/.

Kouri Mizuumi ZfcP7IQ
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Sat Jun 08, 2019 8:36 am

"Myslím, že tú nekrofíliu zvážim. Bola by z teba pekná mŕtvolka," vyplazila som naňho jazyk. Síce to vyznelo sebavedomo, avšak šlo len o zámernú slovnú provokáciu. Niet lepšieho protivníka ako toho, ktorý koná bez rozvahy, vplyvom vlastných emócií. Nepôsobil však ako hlupák. Tak či onak, neplánovala som zomrieť. Nie dnes. Sledujúc jeho ďalšie kroky uvedomila som si jednu vec. Takto, v epicentre diania jeho nebezpečnej kombinácie techník som bez akéhokoľvek pokusu o úniku bola v podstate vystavená neustálej paľbe. Po tomto mohla následovať ďalšia várka alebo niečo oveľa horšie. Nie je možné, aby niekto, kto bol svedkom mojej schopnosti dokonale manipulovať chakrou nepočítal s tým, že mojou prioritou bude sa toho všetkého zbaviť či odraziť. Nehovoriac o tom, že takto som mu bola vydaná na milosť. Nabádal ma k tomu brániť sa, ostať na mieste.
"Heh, dnes sa cítim byť príliš dominantná dominantná na to, aby som bola tvojou hračkou...," zamrmlala som, rozbehnúc sa oproti čoraz väčšiemu množstvu shurikenov, ktoré na mňa popravde leteli zo všetkých možných strán. Samovražda? Nie. Vedela som, čo robím. Ak by môj protivník totižto oplýval rovnakými očami ako ja, všimol by si, že okrem "bariéry" sa v okolo môjho tela obtáča nepatrný zhluk chakry. Šlo o moju vlastnú techniku, ktorá bola akousi zálohou v prípade situácii, ako bola práve táto. V momente, kedy bolo teoreticky už nemožné sa prvej vlne shurikenov vyhnúť a hrozilo, že prekabátia aj moju "bariéru", väčšinu môjho tela obklopil plášť v tvare prerastenej chakrovej líšky. Vskutku neštandardné a náročnejšie využitie mojej vlastnej techniky, ale účinné, nakoľko jej úlohou bolo vždy chrániť ma pred zbraňami či fyzickými útokmi. V tomto prípade aj pred otravnými vranami. Takto som bola schopná doslova preletieť skrz ostré shurikeny bez ujmy na zdraví, a v momente tak opustiť "mínové pole". Ničiť klony mi prišlo...zbytočné, nakoľko s toľkým množstvom vrán mohol vytvoriť nové. Tak či onak, nemienila som sa zrovna na toto nechať nachytať znova. Uvoľňujúc líškin ochranný plášť, zanechávajúc opäť sotva viditeľnú vrstvu chakry okolo mňa, aby som ju mohla použiť znova, v najvyššej možnej rýchlosti som sa rozbehla proti svojmu protivníkovi, použijúc techniku Hakke Kūshō. V podstate šlo len o to, aby sa minimálne pokúsil tejto technike vyhnúť, čo som mohla využiť vo svoj prospech, pretože stačilo pár okamihov, aby som prekonala vzdialenosť medzi nami a zasypala ho údermi. Stačil jeden jediný, aby som získala neskutočnú výhodu, alebo pri správnom namierení ho aj rovno zabila. Otázkou však i naďalej ostávalo, či môj útek bol úspešný, a či si pre mňa nepripravil ďalšie prekvapenie.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Sat Jun 08, 2019 1:13 pm

Mikoto sa zdanlivo vyhla najhoršiemu a s využitím vlastnej defenzívnej techniky efektívne vybehla z takzvaných havraních spárov, následkom čoho takmer okamžite zaútočila na Itsukiho prostredníctvom Hakke Kūshō. Ani s jej neuveriteľnou precíznosťou však nebolo jednoduché zasiahnuť pohybujúci sa cieľ. Jej protivník totiž vonkoncom navzdory sústredeniu sa na ručné pečate nikdy neprestal ustupovať, no to bohužiaľ nebol jediný dôvod, prečo jej ofenzívny výpad zlyhal. V momente, ako totiž chcela vyslať svoj chakrový útok, jej koncentrácia bola natoľko narušená, že trafila akurát kmeň stromu, pomedzi ktoré arogantný žltooký muž kľučkoval. A čo že ju to vyrušilo? Ohromný tlak vzduchu sprevádzaný pálivou bolesťou v oblasti pravého ramena, ľavej nohy a chrbta. Veru, na prvý pohľad dokonalá obrana Mikoto bola prelomená, a vďaka byakuganu jej netrvalo dlho absorbovať vnemy z posledných okamihov a pochopiť, čo sa stalo.

"Ale čo. Tak to som zvedavý, ako dlho ti tá dominancia vydrží," skonštatoval Itsuki posmešne, koncentrujúc sa už aj s ostatnými klonmi na poslednú ingredienciu, ktorá z Tsumekarasu činila tak neuveriteľne vražednú zbraň. Jednalo sa o prostý vysokotriedny chakra flow, ktorý obklopoval väčšinu hodených a namnožených shurikenov. Niečo, čo by si za normálnych okolností Mikoto mala povšimnúť, no obzvlášť kvôli mieseniu s chakrou potrebnou na vytvorenie všetkých namnožených replík to ani pre ňu nebolo zas tak očividné. Veru tak. Skoro všetky zbrane, cez ktoré žoldnierova protivníčka bezstarostne prebehla, boli na diaľku posilňované, a to nielen obyčajnou základnou elementárnou podstatou, ale taitonom. V momente, ako sa ich teda Mikoto pokúsila vyblokovať svojim takzvaným líščím plášťom, ktorý nebol stavaný na obranu pred chakrovými útokmi, explodovali a zanechali na jej tele niekoľko nepríjemných zranení. Jediné jej šťastie spočívalo v tom, že sa o túto riskantnú defenzívu nepokúsila bez akéhokoľvek pohybu a vďaka jej rýchlosti z epicentra tých najhorších výbuchov včas vybehla, inak by už s najvyššou pravdepodobnosťou bola mŕtva.

"Gratulujem, zlato. Úspešne si aspoň na chvíľu predĺžila svoj biedny život. A to som ťa chcel z nášho sveta vyprevadiť bezbolestne. Čo už. Postarám sa o to, aby si netrpela pridlho," provokoval arogantný zjazvený muž i naďalej, odhaliac, že až na shurikeny, ktoré už pred malou chvíľou explodovali, všetky ostatné stále prenasledovali Mikoto a keďže sa neunúvala zbaviť klonov, tak navyše i naďalej množili. Nestačilo ich iba raz odraziť. Najobávanejšou vlastnosťou Tsumekarasu bolo, že do doby, než budú zničené úplne všetky nástroje reprezentujúce havranie spáry, sa budú neustále vracať a krúžiť okolo koristi sťa skutočné hladujúce vrany. Na svedomí to mala technika v tomto prevedení známa ako Kaiten Heiki (na ktorú Itsuki chystal pečate už v predchádzajúcom komentári). "Ocenil by som, keby si sa moc nepribližovala. Chcel by som si tú svetelnú šou užiť z bezpečnej vzdialenosti," skonštatoval sebavedomý jedinec zároveň s tým, ako cúval a jeden po druhom posielal nachystané shurikeny na Mikoto. Ak by sa náhodou aj preniesla cez bolesť a vyblokovala to Kaitenom, zbrane by naďalej krúžili v jej bezprostrednej blízkosti a vyčkávali na to, kedy sa unaví. Všetko nasvedčovalo tomu, že z tejto pasce niet úniku.

Kouri Mizuumi 4yB0f6n
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sun Jun 09, 2019 7:12 pm

Během otáčení se jsem sledovala okolí. Dívka neuskočila, nijak se nevyhla, stále se přímočaře řítila na mě. Narazí do mě. Pokrčila jsem se a odrazila se v té rychlosti do vzduchu poměrně vysoko. Dneska jsem totálně mimo. Nechat na sebe zaútočit zblízka, když je mým základem ninjutsu..
,,Neporazíš ji." zasmál se můj velký parazitní 'přítel'.
,,Nepleť se do toho." zavrčela jsem podrážděně. Stále jsem se točila, ovšem katanu jsem pustila a místo toho poskládala pečetě. Což je moje jediné štěstí, že skládání pečetí mi jde opravdu rychle. ,,Hyourou no Jutsu." šeptla jsem.
,,Vzdej to a zmiz k Itsukimu. Jsi slabá, potřebuješ pomoc." poradil mi moudře. No akorát mě víc popudil...Protože měl pravdu.
,,Nepleť se do toho. Nepomáháš." křikla jsem nahlas. Dokončila jsem techniku a obalila se ledem. Prodloužil se na tolik, že jsem se propojila s jezerem, který na kusu zamrzl a já visela ve vzduchu. Těsně předtím, než do mě měla narazit. Tohle zatím muselo postačit jako brnění proti nárazu. Nebo aspoň od toho, aby si ze mě udělala terč.
,,Možná kdybys poprosila, tak.." sanbi větu nedokončil a já na to ani neodpověděla.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Goemon Mon Jun 10, 2019 7:58 pm

Ako sa odrazila od zeme, práve som dopadla na miesto, kde pred tým stála. Trhla som pohľadom hore a už som videla, ako sa jej telo obaluje ľadom pomocou pre mňa neznámej techniky. No nebolo to niečo, čo som nečakala. 
Uskočila som dozadu a pred celkovým zamrznutím jazera som sa obránila pomerne zložitou technikou, ktorá odľahčila moje telo natoľko, že som bola schopná lietať. Ako som sa odľahčila, odrazila som sa ešte stále od vodnej hladiny. Bol to veĺmi rýchli pohyb. V podstate som nevážila pomaly ani kilogram a tak som sa dostala vyššie, než sa momentálne nachádzala Kotomi. Presunula som sa nad "ňu" a jej ľadovú obrannú techniku, na čo som využila druhú techniku na moje vlastné "sťaženie" a zrazu som nabrala tak veĺkú váhu, že som začala padať strmhlav dole. Ruka bola stále popraskaná a pripomínala, ako keby som mala z pokožky nejakú rozpálenú magmu. Jednalo sa o devastujúci útok. Moja chakra-flow technika skombinovaná s tym, že som teraz vážila niekoľko desaťnásobkov, až stonásobkov viac, než normálne. Tak nejak som si myslela, že vytvorím kráter pomaly až do stredu zamrznutého jazera, s Kotomi v ceste.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Kotomi Yamada Fri Jun 14, 2019 8:08 pm

Neměla jsem čas přemýšlet nad tím, co se básník sanbi snažil říct, Yogan se lehce jako pírko odrazila od hladiny a přiletěla za mnou, vlastně nade mě. Šokovaně nad tím, jak lehce létala, jsem na ni hleděla. Bylo to, jako kdyby na ni nepůsobila vůbec žádná gravitace. Když vyletěla nahoru, jako by se na chvíli zastavil čas. Ve skutečnosti to trvalo jen pár sekund, během kterých jsem zadržovala dech. Yogan se najednou střemhlav blížila ke mně.
,,Přestaň ji obdivovat a už něco dělej!" zařval sanbi. Mně však proběhl před očima souboj se sanbim, moje probodnutá hruď a vlastně moje smrt. Nebyla jsem schopna nijak zareagovat. Začal tedy jednat sám. Využil mé slabosti, aby pokrýval mé tělo svou chakrou. Najednou už nebyla modrá, ale červená. Postupně se z něj stával chakrový plášť, který sálal do okolí, zatímco byl stále uvězněný pod ledem.
,,Nechtěla jsi chránit ostatní? Jak to uděláš, když zemřeš?!" ječel na mě dál svým silným hlasem. "Ak ťa len tieto slová vedia rozhodiť Kotomi... tak možno nie si hodná toho, aby ťa ľudia nasledovali. Ospravedlňujem sa.. nie si pripravená na to, aby si sa tomuto silákovi postavila." zazněla mnou nedávná slova Goemona. Zmocnil se mě vztek. Měl pravdu. Má pravdu. On i Sanbi. Spojila jsem ruce a soustředila svou chakru smíchanou se sanbiho, abych nejsilnější část svého ledu přesunula na vrch mnou utvořeného ledovce. Utvořila jsem tak ledovou pancéřovanou kru, která mě měla uchránit od toho nejhoršího. Spodek ledového vězení byl čím dál slabší a začal praskat. Mezitím Sanbi ale pokryl celé mé tělo a první ocas si prodíral cestu ven z ledu. Mé tělo dostalo sílu, rychlost i hbitost, na těle se mi utvořilo několik korálů, ze kterých se stalo brnění, díky čemuž jsem se Yoganinu útoku, sice tak tak, ale mohla jsem se mu vyhnout. Alespoň do té míry, že mě nezasáhla přímo. Jenomže za cenu toho, že iniciativu převzal Sanbi a mé já se lehce dostávalo do pozadí.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Goemon Sat Jun 15, 2019 10:44 am

Moja ruka narazila do ľadového útvaru, ktorý sa veľmi rýchlo začal triešiť a rozpadať. nebyť posilnenej kryhly a Sanbiho chakry, pravdepodobne by bolo toto bol pre kotomi veľmi rýchli súboj.Ja som len vysela vo vzduchu a pozorovala som spúšť, ktorú môj úder spôsobil. ľad sa stále boril hlbšie a hlbšie a celá jeho štruktúra sa v podstate rozpadla na kúsky. No ja som s mojim "úderom" nepokračovala. Videla som, že to nebolo dostatočne efektívne.
"Sakra.." Povzdychla som si vo vzduchu. Nepotrebovala som byť senzibil k tomu, aby som cítila tú nepríjemnú chakru. Pozrela som sa k stromom ktoré sa nachádzali na jednom z okrajov jazera a Kotomi mohlo prekvapiť, źe som sa rozhodla "utiecť", alebo skôr uletieť. Nebola som ale moc rýchla. Pravda bola taká, že som sa len chcela dostať z tohto jazera preč. Nevyšla mi moja iniciatíva a dlhší boj uprostred tak masívnej plochy, ktorá jej pomáhala a mňa dosť obmedzovala, bolo hlúpe aj na niekoho, ako ja. V podstate som zo seba spravila návnadu, bude ma sledovať? Alebo sa rozhodne ostať tu.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sun Jun 23, 2019 1:20 pm

Můj led se rozbil na tisíce malinkých střípků hned ve chvíli, kdy se střetl s Yoganinou pěstí. Měla neuvěřitelnou sílu. Kdybych se nechala zasáhnout, asi bych moc dobře nedopadla. Vzhledem k tomu ale, že se probral Sanbi, já o tom nějak ani nepřemýšlela. Moje vědomí se tím dál více ztrácelo, čím víc jsem se poddávala emocím.
,,Teď uvidíš, jak se má jednat, holka. Snad si z toho něco vezmeš." zasmál se Sanbi. Kdo by  to byl řekl do želvy, že bude tak ukecaná a rychlá.
Yogan se stáhla a dala se na útěk. Já jsem již, obklopená démonní chakrou, rudýma očima a s drápy na rukou, dopadla na hladinu jezera, které se pod náporem silné chakry bouřilo a vlnilo. Posílená sanbiho chakrou jsem se odrazila a velkou rychlostí mířila přímo na Yogan. Vyskočila jsem za ní tak, abych se objevila před ní a rozpřáhla se na ni drápy.
Kouri Mizuumi PleasedFaithfulChamois-small
Mělo to dvojí efekt. Nemusela jsem ji zasáhnout přímo, abych ji to odhodilo. No a pokud bych ji přímo zasáhla, zranění by neušla.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Goemon Sun Jun 23, 2019 7:10 pm

Obzrela som sa. Naozaj jej preplo. Jej telo obklopovala rudá chakra netvora, ktorého mala v sebe. No zásoba jej chakry ktorá z nej sálala, ma až tak neohromila. Sama som v tomto smere bola celkom monštrum. Bola rýchlejšia. Už pred tým sme v rýchlosti boli podobne, teraz ma jednoducho dobehla, no zatiaľ fungovalo všetko podľa plánu. Bolo viac menej jedno, z ktorej strany na mňa zaútočí, ak ma nechcela odhodiť späť k Jazeru, pri ktorom som nemienila bojovať. Z Inteli som vedela, že démon, ktorého v sebe mala, je pôvodom z chrámu vody, to znamenalo, že to je jeho miestečko na hranie. Čakala som, že ma trafí. nesnažila som sa tomu vyhnúť. Pred tým som len spojila obe ruky k sebe a z môjho tela začala sálať magmatická chakra. Úder mi pristál priamo do krytu, ktorý som stihla len tak tak vytvoriť z mojich rúk. Úder ma odrazil smerom dole, čo mi vyhovovalo, keďže tam sa už nachádzala pevná zem. Nezanechala som po svojom páde ale žiaden kráter. Predsa len som stále bola odľahčená a tak som ho vedela ešte pred nárazom zbrzdiť a na zem som v podstate "doskočila" nohami.
Jej telo to nemá šancu zvládnuť.. povedala som si v hlave. Nebola to sila, ktorá by bola prirodzená. Aspoň som o tom bola presvedčená. Kotomi sama o sebe bola rýchla, ale bola slabá. Niekoľko poriadnych úderov a jej telo pravdepodobne pod týmto vypätím začne povoľovať. To mi nevyhovovalo, keďže som ju mala ostať živú. Dúfala som len, že ju tá chakra aj "chráni", minimálne na to, aby sa sama nezabila. 

Pozrela som sa smerom, ktorým by sa mala nachádzať Kotomi a.. len som čakala. Kľakla som si, znížila som svoje ťažisko a obe ruky som položila k zemi. Z tej sa začalo pariť, no za to mohol roztápajúci sa sneh. Sama sa dokonca začala trocha triasť, no zatiaľ nebolo vidieť prečo.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Kotomi Yamada Wed Jun 26, 2019 9:28 pm

Skončily jsme na kraji jezera, několik metrů od břehu. Přestože ale jsme nebyly přímo na vodě, neznamenalo to, že mě to oslabilo. Stačilo mi, že mě sanbi stále ovládal. A užíval si to. Tím víc ho naštvalo, že si Yogan stihla vytvořit kryt, který ji od mého, nebo vlastně sanbiho útoku ochránil. Sletěla sice na zem, ale nic se jí nestalo Rozzuřil se a nabíral na síle. Z pláště se pomalu začal vytvářet druhý ocas a moje vědomí bylo téměř na nule. Cítila jsem, že tohle dlouho nevydržím. Bolelo to. Hodně to bolelo.
,,Přestaň." snažila jsem se na něj zakřičet, jenomže se nezdálo, že by to mělo nějaký efekt.
,,Neodporuj a sleduj, jak se má bojovat." zavrčel na mě. Sanbi si dělal co chtěl. Zpočátku měl nejspíš jiný úmysl, ale teď ho ovládal vztek. A příležitost být aspoň zčásti volný. Přestože druhý ocas se úplně nedotvořil, opět jsem se rozeběhla proti a snažila se jí pomocí drápů a zubů zasáhnout.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Goemon Sun Jun 30, 2019 11:40 am

Ostala som stáť. Moja obrana bola momentálne mojim najväčším útokom a navyše to bolo niečo, čo mi celkom vyhovovalo pri "rýchlejšom" súperovi. Ruky som znova len dala k svojej tvári očakávajúc útok. Hlavne keď to vyzeralo tak, že bude ešte o niečo rýchlejší. No znova sa jednalo o priamy útok. tento krát som ale chcela, aby to Sanbiho aj bolelo. Moje telo stále obaľoval chakrové brnenie vytvorené z môjho kekkei genkai. Navyše som zniekoľkonásobila moju váhu a ako do mňa Kotomi v tom jej besnení narazila, bolo to, ako naraziť do neoblomného a veľmi tvrdého telesa, ktoré navyše na dotyk priam neuveriteľne pálilo. V podstate so mnou vďaka tomu, že som znásobila svoju váhu, ani nepohla. Metaforicky by sa dalo povedať, že som zapustila korene. Len som začala znášať jej "útoky" priamo, sústreďujúc sa na to, aby som chakru koncentrovala vždy hlavne na miesta, ktoré mali byť zasiahnuté a tým na tom danom mieste zvýšila odolnosť môjho vlastného "plášťu".
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Kotomi Yamada Sun Jul 07, 2019 5:27 pm

Narazila jsem, a to doslova, do dívky. Vůbec jsem nevěděla, co to Yogan provedla, ale náraz do ní byl silný a tvrdý. Její tělo bylo kus žuly a navíc pěkně rozpálený kus žuly. Ve chvíli, kdy mé tělo, ovládané sanbim, do ní narazilo, pocítila jsem bolest. Sanbi zařval nahlas, já uvnitř. Ruku jsem měla lehce popálenou. Odskočila jsem do bezpečnější vzdálenosti. Přímá nepřítomnost vody bla v tuhle chvíli nevýhodou. Sanbi zuřil. Kypěl vztekem ještě víc. Nedařilo se mu útočit, nedařilo se mu ji zranit. Zpomalovala jsem ho.
,,Přestaň." zaprosila jsem znovu. Tentokrát unaveně.
Mrskl ocasem. ,,Kdyby nebylo tebe, dávno by bylo po ní." zavrčel zpět, zatímco na ni upíral své oči. To jsem mu věřila. ,,Zaútočila na tebe a ty se chováš jako její kamarádka." tříocasý znovu nahlas zařval. Druhý ocas se dotvořil. Bylo to na mě moc. Mé tělo má svůj limit. Všechno mě bolelo, čím víc se zvyšoval vztek a síla sanbiho, tím více to bolelo.
,,Dost! To stačí!" sebrala jsem poslední zbytek svého vědomí a padla na kolena. Zabořila jsem ruce do hlíny pod sebou a roztřásla se. Tohle muselo skončit. V hlavě mi proběhla slova Raijina, když řekl, že před sebou démona nevidí. Vzpomněla jsem si na úsměv Hashira i slzy Katara. Pocítila jsem teplo Reizovy ruky na svém břiše a jeho slova, že mě nemohl nechat zemřít. Toriinu nabručenou, přesto trochu ustaranou tvář. Chytila jsem se za hlavu.
,,Takhle bojovat ale nechci! Ne, když to nejsem já." odpověděla jsem mu. Sanbiho vztek se zvýšil.
,,A jak? Zkoušet to po svém a po pár minutách zemřít? Jak bys asi potom pomohla své zemičce?" vysmál se mi. Měl pravdu, ale..Sanbi se opět pokoušel vstát, tou nejsilnější vůlí jsem se ho snažila udržet na zemi.
Stal se ze mě perfektní, nehybný cíl. Klečela jsem na zemi, kolem mě chakrový plášť, objeveny dva ocasy. Jenomže nic nedělající a nemohoucí. Momentálně probíhal souboj mezi mnou a Sanbim.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Goemon Mon Jul 08, 2019 6:37 pm

Mala dosť.. Po tom ako do mňa narazila a v podstate tým zranila samú seba, som nerobila.. nič. Len som ju sledovala. Odstúpila, alebo skôr odskočila? Plášť pri tom neustále viac a viac narastal, respektívne ten druhý chvost. Zdalo sa mi, že mi niekto hovoril, že má ten démon chvosty tri. Čo by sa stalo, ak by sa vyformovali všetky tri? Nebola som si istá, či jej to chcem dovoliť. No nebola som si tiež istá, koľko jej telo ďalej zvládne.. čo ak zomrie? Budem mať príliš veľký prúser späť doma? A kde sa kurva flákala moja tímová partnerka? Ona tu bola od toho, aby niečo spravila s tou jej pošahanou chakrou. Nervózne som sa obzrela po okolí. No.. povedala som si, že ak už nič iné, aspoň opozíciu zbavím ich leadera.. a tak som vykročila smerom ku Kotomi.
Každý jeden krok spôsoboval, že praskala zem. Bolo to kvôli tomu, že sa pod nami momentálne presúvala a tvorila masa rozžeravenej horniny, čo som pripravovala od vtedy, ako som dopadla na zem. Len.. pre istotu. Čakala som totiž od Kotomi väčší odpor. Ďalším krokom som sa mi noha prepadla tak po koleno pod zem. 
"Ah.. shit." Povzdychla som si a radšej som váhu svojho tela znova upravila na normálnu úroveň. Kotomi si mohla všimnúť, že po vytiahnutí nohy zo zeme, zo zeme začal vyvierať potôčik lávy.. no a otrasov bolo stále viac.
"Asi to ukončíme.. nech už hovorím s kýmkoľvek." Prehovorila som k démonovi, s jednou rukou zaťatou v päsť. Bola som od nich možno tak päť metrov. No.. a po tom som sa rozbehla. Mala som v pláne Kotomi jednou rukou chytil či už za "chakrový plášť" alebo za nejakú časť tela, čím by som ju u seba pridržala.. no a následne jej nabombovala Hōshō (Zdrvujúca dlaň) priamo do hlavy... odíde hlava, odíde celé telo nie? Nech si po tom tem démon zúri pokojne po celej tejto prekliatej časti krajiny.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kouri Mizuumi Empty Re: Kouri Mizuumi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru