Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesty, lúky a križovatky vo svete

+2
Shinobi (Samurai)
Megumi
6 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Cesty, lúky a križovatky vo svete - Stránka 4 Empty Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Megumi Thu Jul 05, 2018 5:42 pm

First topic message reminder :

Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down


Cesty, lúky a križovatky vo svete - Stránka 4 Empty Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Toshio Toppu Thu Apr 15, 2021 12:10 pm

Na jej prvé slová, absolútne nereagoval. Z jeho pohľadu mu dala za pravdu a vzhľadom na skutočnosť, že on sám vedel, že má v tomto ohľade úplnú pravdu, nepotreboval to viac komentovať a preto to prešiel ďalej mlčaním. Sledoval, ako postupne svoju techniku deaktivovala a pomerne veľmi rýchlo sa upokojila. Na oplátku Toshio mávol rukou nad lávovým prstencom, ktorý sa začal postupne ochladzovať, až stvrdol do pevnej čiernistej horniny. Keď však videl, ako z lemu svojho odevu vytiahla fotografie v značnom počte musel sa veľmi zadržať v tom, aby niečo nepatričné odvetil, ale predsa len jej nechal čas kým vyberie pre ňu tú správnu fotografiu.
Toshio predsa len natiahol pravú ruku a vzal fotku medzi prsty ukazováka a prostredníka, pričom si ju poriadne prehliadol.
,, A sme doma... mal by som vás varovať... toto pre vás neskončí dobre." zacitoval bez akejkoľvek emócie Toshio a fotografii venoval len skutočne kúsok svojho času, aj to len preto aby si zapamätal detaily a podobu všetkých účastníkov, ak by to v budúcnosti bolo potrebné z nejakého dôvodu využiť, čisto z pragmatických dôvodov. Zodvihol pohľad k Rin a ruku s fotografiou natiahol späť k nej, aby si ju mohla vziať späť.
,, Tuším vám dlžím ešte k tomu jednu žiarlivostnú scénu s dvoma troma technikami na povzbudenie efektu sily a dominancie. Pretože, ak moja kniha vzbudila vo vás takéto vášne, čo by som ja mal usúdiť o osobe, ktorá pri sebe nosí také množstvo fotografií a na ktorú úplne náhodou narazím na voľnom nechránenom priestranstve s pripravenou a vytasenou zbraňou. Ako sa tomu len vraví..." na oko sa zamyslel a zanechal krátku dramatickú pauzu, než vo svojich slovách pokračoval ďalej.
,, Irónia. A pokiaľ ide o tú fotografiu. Blonďák s neprirodzenou dôverou v ľudí, ktorých absolútne nepozná hraničiacou až s naivitou v existenciu ľudského dobra v každej osobe." odpovedal jej v jednoduchosti a hlavne z vlastnej skúsenosti, keď ešte pred pár hodinami bol Hashiru ten, ktorý bez výhrady a bez zjavného podozrenia udelil povolenie k pobytu neznámemu shinobi spoločne s celým jeho klanom. Keďže však Rin súhlasila s tým, že pôjde len jej bez slova ukázal smerom a naznačil, že môže ísť ako prvá. Chrbtom sa jej rozhodne neplánoval otáčať nech už bol cieľ jeho úlohy akokoľvek pacifistický a ona sa mohla zdať v tomto momente nenásilná a ochotná spolu s ním vrátiť sa do Tsukiyami.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Cesty, lúky a križovatky vo svete - Stránka 4 Empty Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Kagayaki Rin Thu Apr 15, 2021 12:44 pm

Retcon! Obviously máme kresby, ne fotografie. Rin no baka!

"Na to, že Vás ke mně pojí atypické pouto..." věnovala jsem mu liščí úsměv a oplatila citování. "...jste se mi zapomněl i představit."
První dojem, který byl vzájemně velmi pozitivní, ochladl stejně rychl jako jeho lávový prstenec.
"Možná, že jsme si vlastně dost podobní. On má svou knihu, já mám své kresby a oba víme, co od tohoto světa očekávat."
Jeho popis Hashira mě zaujal. Působí zjevně stále stejně jako když jsme se potkali, ale jenom já a Ken jsme věděli, že jeho důvěra není nebo minimálně už nikdy nebude slepá. Z mého pohledu svůj přístup změnil z naivity na "nevinný, dokud se neprokáže vina", což je možná stále naivní, ale on je jediný shinobi, kterého jsem kdy poznala, jemuž taková strategie přináší ovoce.
"Ano a ne," pokrčila jsem rameny. "Je vidět, že jste s ním ještě nestrávil mnoho času. Kdo ví." 
Všechny techniky, které jsem prozatím použila, měly spíše teatrální efekt. Že mě po nich zjevně vzal za psa, který štěká, ale nekouše, jsem mu neměla za zlé. Ostatně to hrálo spíš v můj prospěch a odpovídalo mé obvyklé strategii. Byla jsem si ale jistá, že kdybych použila víc než odstrašující techniku, dobře by to pro něj nedopadlo. Nyní, přestože byl opatrný, nehrozilo, že bych mu zkusila ublížit. 
"I kdyby to byla past, jde o člověka, se kterým jsem strávila pět nejdůležitějších let svého života. A jestli on už mu věří, ani nemám na výběr."
Hashirovo rozhodnutí bych nikdy neobešla, stejně jako on respektoval ta moje. Přitočila jsem se k Toshiovi a nedbalým gestem jsem mu z ramene smetla list nebo jiné smítko, které se tam nějakým nedopatřením při našem skoro-souboji dostalo. Pokoušet jsem se ho rozhodně nebála. Pak už jsem se k němu ale bez okolků otočila zády a nasadila jsem zdravé tempo na cestě do Tsukiyamy. Co už díky tomuto otočení nemohl vidět byla rychlá pečeť, kterou jsem si pro jistotu chránila záda.

// oba PŘESUN
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Návrat nahoru Goto down

Cesty, lúky a križovatky vo svete - Stránka 4 Empty Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru