Cesty, lúky a križovatky vo svete

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Uchiha Goemon za Thu Jul 05, 2018 5:42 pm

First topic message reminder :

avatar
Uchiha Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 235
Join date : 26. 05. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down


Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Raijin Dreyar za Mon Jul 30, 2018 9:44 am

Síce som si všimol jej pretočenie a gúlenie očami, nereagoval som nato. Ešte by som jej odsekol niečo blbé a ona by mi dala bídu znova. Zaujala ma však jej odpoveď a na malý okamih som sa zastavil i ja. Čakal som množstvo odpovedí ktoré mohla povedať, prekvapila ma však aj a som len zažmurkal očami. Chvíľu som bol ticho a len tak stál vo vode, načo som sa narovnal, postavil a šiel pomaly k brehu.
„Väčšinou sú vo mne len zlomené kosti..“ Zavtipkoval som pri lezení na breh. Podoprel som sa jednou rukou a vyšiel som vonku. Striasol som zo seba tie najväčšie kvapky vody a rukami som si upravil mokré vlasy na môj všedný účes alá dokopala ma elektrina. Obliekať späť som sa moc neobťažoval. Zatriasol som aj hlavou a po chvíľke ticha som prehovoril.
„Musím uznať že zvýšiť ego mužovi ti ide naozaj dobre..“ Veselo som sa zasmial, otočil sa k rieke a smerom k Tori. Hneď nato som sa posadil do tureckého sedu priamo na kraj a zamyslela sa. Prekvapenie z jej odpovede ma dostalo, vedel som že to už nerobí pre peniaze ale tiež som nechápal prečo je pri tej bande bláznov. Možno by sa mala aj lepšie u Reiny.
„Sa budem musieť teraz fakt fest sakra snažiť sa predviesť, čo?“ Spýtal som sa neistým úsmevom a rukou som si poškrabal zátylok vlasov. V hlave som si len zahrešil. Naozaj som jej práve sľúbil predvádzanie sa?

avatar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 14. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Tori za Mon Jul 30, 2018 10:36 am

Plácala jsem se ve vodě a užívala si ten pocit volnosti. Vážně jsem byla ráda, že mě do té vody stáhnul. Raijin zatím vylezl ven a sedl si na břeh, naposledy jsem se potopila a zamířila k němu. Vylezla jsem z vody a prošla okolo něj ke svému oblečení kde jsem se posadila. Mokrá ho na sebe teda rvát nebudu.
"To jo. Už se na to těším siláku. Nezklam mě." Zasmála jsem se a zavřela oči. Tvář jsem natočila ke sluníčku a nechávala ho aby mě osušilo. Po chvíli jsem byla suchá a mohla jsem se nasoukat do oblečení. Vlasy ale byly stále mokré a tak jsem je rozpustila aby se lépe prosušily.
"Tak co? Pokračujeme dál nebo se chceš ještě flákat?" Založila jsem si ruce v bok a zazubila se.
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Raijin Dreyar za Mon Jul 30, 2018 11:21 am

Rovnako ako Tori i ja som počkal kým vyschnem. Slnko príjemne svietilo ale čím dlhšie sme tu boli, tým viac sa nahrievala zem na ktorej sme sedeli. Našťastie sme sa blížili k severným hraniciam a teplota i v tomto ročnom období bola stále ideálna. Raz som bol v zemi vetra. Myslel som že tam na tie ich horúčavy umriem.
„To by mi princezná vynadala keby sa nepredvediem a ty nás opustíš..“ Uškrnul som sa. Kto vie akoby to dopadlo keby odišla, možno by sa to tam naozaj rozpadlo. Niekoho s jej povahou, takého človeka sme naozaj potrebovali. Hlavne keď som si spomenul ako milo sa každý správa i keď sme v občianskej vojne a vlastne po nás ide každý jeden verní od Reiny. Aj keď pravda, o nás ešte nevedeli. Trochu som si povzdychol, naozaj sme ešte nič neurobili.
„No.. môžeme ísť teda.. Asi.“ Odvetil som jej a postavil sa. Znova som sa obliekol do nohavíc ale keď som sa otočil smerom k previsu aby som si zdvihol svoj kabát na chvíľu som sa zastavil. Keď som sa pohol, šiel som neuveriteľne pomaly a zdvíhajúc kabát som sa pozrel smerom k miestu kam sme šli. Na tvári mi hral neurčitý výraz no nechcel som. Úprimne som to zdržiaval ako najviac som vedel bojac sa stretu s ňou. V hlave mi znova hral ten deň, keď som musel utiecť a moja neschopnosť sa brániť. Kvôli mne umrel človek lebo som nebol schopný zasiahnuť svoju sestru. Zavrtel som hlavou a otočil sa k Tori, čakajúc kedy ma dobehne.

avatar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 14. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Tori za Mon Jul 30, 2018 11:51 am

Zahleděla jsem se stejným směrem jako on Netušila jsem co na nás čeká ale věděla jsem kdo. Jeho ženský klon...teda Raijin říkal, že je dokonce ještě větší a silnější než on. U té představy jsem znechuceně nakrčila nos a zakroutila hlavou. Nedokázala jsem si takovou ŽENU představit. Bylo dost možné, že až jí uvidím řeknu něco co nebude moc chytré. Povzdechla jsem si a pohodila vlasy. Pořád z nich odkapávala voda.
"Tak hurá vpřed." Zavelela jsem a připojila se k němu. Začínala jsem mít hroznou chuť na něco sladkého a tak jsem se v lese pořád rozhlížela, jestli nenarazíme aspoň na jahody.
"Jdeš si vzít něco co je tvé hm?" Rozhodla jsem se do toho zase trochu rýpnout abych se dozvěděla víc. "Jde o věc nebo...místo?" Vzdala jsem hledání jahod a periferně ho pozorovala. Předpokládala jsem, že půjde o něco většího takže by dávalo smysl, že mu vzala místo tam odkud pochází. Pokud ale šlo o věc muselo to být sakra cenné!
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Raijin Dreyar za Mon Jul 30, 2018 1:13 pm

Netrvalo dlho a my sme sa dostali späť na cestu z ktorej sme včera odbočili. Patrila k jedným z hlavných, bola dosť veľká a chodilo sa po nej príjemne. Počkal som na nej na Tori a spoločne s ňou sme vyrazili na sever. Chvíľku medzi nami panovalo dosť trápne ticho, ja som bol zamyslený a k reči sa takmer nikto nemal. Keď sa ma opýtala prečo to vlastne robím, neodpovedal som, aspoň nie hneď.
„Nemyslím že by ťa to zaujímalo, nie je to nič tak obrovské ako príbeh ktorý nám povedala Kotomi a podobne..“ Povzdychol som si. Začalo byť trochu chladnejšie a tak som si svoj kabát konečne prehodil cez seba a nemal ho len zavesený cez plece. Premýšľal som čo jej vlastne povedať no rozhodol som sa už neklamať a ani nič zatajovať. Ide so mnou a ide do niečoho nebezpečného, mala by vedieť.
„Náš klan, jeho hlavou som mal byť ja. I keď som z nás dvoch bol mladší, strýko chcel dostaviť na post mňa. Nikdy som úplne nesúhlasil aby ju vynechali a práve som to bol ja kto chcel aby nás viedla. Mala nato hlavu a v odvetviach v ktorých sme obchodovali i .. no.. dosť odvahu. Názor som zmenil hneď po tom čo ho zabila a pokúsila sa aj mňa no..“ Uchechtol som sa. Toľko k rodinnej láske ktorá panovala medzi mnou a sestrou. Ešte viac som si utiahol kabát pod ktorým som zovrel ruku v päsť. Na čele mi vystúpila malá žilka a na chvíľu som zaškrípal zubami.
„Vzala mi rodinu, môj domov, moje postavenie, mojich priateľov, všetko. Vyhostila ma a najala na mňa žoldnierov aby ma zabili. Kvôli nejakým hlúpym peniazom. Takže je určite dobrý nápad sa tam vrátiť a ohlásiť že ju mienim zosadiť.. A zničiť rodinu Dreyar. Navždy tento klan pochovať. “ Zasmial som sa, na chvíľu sa mi vrátila dobrá nálada. I keď by som mal byť viac opatrný, bola to práve sestra ktorá bola môj perfektný counter. Jej schopnosti boli akoby vytvorené proti mne. Nevedel som či to zvládnem a ak áno, možno ani neprežijem. Pfe.
„To máš fuk, môj život bol dosť nudný, preto som sa pridal k rebélii. Mám rád zábavu.. No chcem si vydobiť slávu bez rodinného mena, to je fakt. Čo ty? Máš i ty nejaký cieľ?“ Spýtal som sa na chvíľu s obrovským záujmom zatiaľ čo sme pomaly kráčali smerom ku Kami no Kuni.

avatar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 14. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Tori za Mon Jul 30, 2018 1:40 pm

Mlčky jsem ho poslouchala a trochu se zastyděla, já jsem kvůli penězům tahala zpět lidi kteří o to nestáli. A přitom odešli ze stejného důvodu jako já před rokem. "Takže, ten klan chceš zničit..ne se ho ujmout?" Nadzvedla jsem obočí a pokračovala v cestě. Jestli jsou tam všichni jako on tak to potěš koště. Můžeme si rovnou kopat hroby. Možná měl počkat až se ostatní uzdraví, přece jen by bylo v jejich zájmu mu pomoci. Vrtalo mi to hlavou a tak jsem se zeptala. "Proč jsi nepočkal až se dají dohromady a nevzal je taky? Pro ně budou tvoje peníze..dostanou je teda jen tak zadarmo?"
Strčila jsem ruce do kapes a zamračila se. Padne jim to klína aniž by pro to něco udělali.
Chvíli jsem nasupeně mlčela než jsem se mu rozhodla odpovědět na poslední otázku.
"Jestli si myslíš, že tvůj život byl nudný tak nebyl. Já odešla do světa právě z nudy. A nudila jsem se až doteď." Věnovala jsem mu pohled a pokrčila rameny. "Cíl nemám, vlastně ani nevím proč tak křečkuju peníze." Ano můj život nebyl nijak zajímavý..prostě jsem byla vlastně životem hrozně znuděná. "Cítím se naživu jen když jsem někomu na stopě nebo při nějaké akci." Zvedla jsem pohled k nebi a pousmála se.
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Raijin Dreyar za Mon Jul 30, 2018 3:27 pm

Na chvíľu som sa zamyslel i ja. Netušil som čo presne chcem urobiť s klanom. Vedel som že ho viesť nechcem a tiež nechcem aby nejako existoval.
„Tie peniaze.. zničili život nejednému. Celý ten klan je prehnitý od základov. Ani môj otec a ani môj strýko to takto nechceli. Pošpinili ich pamiatku. A to nehovorím ako sa začali získavať peniaze.“ Mal som samozrejme na mysli čierny obchod, vydieranie, výpalné, styky s podsvetím. Ak by som sa stal hlavou takého klanu, už by som sa nikdy nemohol pozrieť do očí nikoho z tých čo som spoznal a už tobôž nie Tori. Viac som ale nestihol povedať keď ma zastavila druhou otázkou, tá ma takmer dostala. Zastavil som.
„Pretože..“ Odmlčal som sa. Síce sem šiel Hashiro, i keď som nevedel ako dlho mu to bude trvať kým nás odchytí a či vôbec dorazí, čo som dúfal že dorazí, naozaj nás bolo málo. Na druhú stranu jediný Shinobi z klanu Dreyar som bol ja a moja sestra, zvyšok boli väčšinou obyčajní obchodníci. To však neplatilo pre žoldnierov ktorých si dokázali najať.
„Je to moja vec. Je to moja sestra. Nebudem ťahať do svojich problémov ostatných, nie keď sú uprostred niečoho dôležitejšieho. Rád riešim svoje veci sám. A zbytočne ich vystavovať nebezpečenstvu..“ Nedodal som že som mienil robiť všetko preto aby sa Tori vrátila zdravá naspäť. Veril som že je schopná a silná ale i tak, nemienil som nechať nikoho aby jej ublížili.
„A nedostanú všetky, predsa len mi ich pomáhaš získať ty no nie?“ Usmial som sa a započúval sa do jej príbehu. Každý mal vlastné tiene v minulosti. Ale i keď nechcela, mali sme ich podobné. I keď som utiekol, samotným Shinobi som sa stal lebo ma to doma nudilo. Prišiel som do vojny pre tú istú vec ako ona. Pretože ten adrenalín v krvi, to on dodával zmysel k životu. Kto by sa chcel niekde nudiť doma zatvorený? Keď je celý svet na preskúmanie! A hlavne nás jedná obrovská akcia čakala rovno za dverami.
„Tiež neviem čo po tom až sa mi, ak sa mi, podarí to so sestrou. Tak čo takto dohoda? Budeme proste parťáci v akcii. Myslím že pri tejto vojne a možno aj po nej sa akciou šetriť nebude. Hlavne aj v ostatných zemiach! Kým si nenájdeš niečo čo chceš ešte viac.“ Na tvári sa mi objavil, snáď prvý krát od nášho prvého stretnutia v bare, podivný šialenejší úsmev.
avatar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 14. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Tori za Mon Jul 30, 2018 4:02 pm

"Mě jsi do toho zatáhl." Poznamenala jsem ale nevadilo mi to, naopak bych se mu vnutila kdybych ho přistihla jak někam odchází. Šla bych i kdyby se postavil na hlavu. Někdo musí ochránit takovou nevinnou duši přece! Při jeho nabídce jsem zpomalovala dokud jsem se nezastavila úplně a nekoukala na jeho záda. Předklonila jsem se, nechala si vlasy spadnout do obličeje a začala se smát. Smála jsme se sama sobě. Smála jsme se situaci do které jsem se dostala. Smála jsem se té ironii. Připadala jsem si jako malá holka, která se zakouká do nadtvrdlého blbečka. Kdyby se to dozvěděl Reizo smál by se asi ještě víc. Vlastně každý kdo mě znal. JÁ Tori veliká a úžasná mám pro někoho slabost?
Ach bože. Prudce jsem se narovnala a se slzama od smíchu jsem k němu natáhla ruku. "Platí parťáku." Druhou rukou jsem si začala slzičky utírat a ještě se sem tam pochechtávala sama sobě.
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Raijin Dreyar za Mon Jul 30, 2018 5:43 pm

„Tebe ale nič nehrozí..“ Len som zopakoval to načo som aj myslel. A hlavne, vzal by som ju nech by to bolo akokoľvek. Úprimne bola jediná ktorej som z tej party bláznov najviac veril. A tiež na ňu bol najväčší spoľah, aj keď mi fakt žrala nervy a občas som mal chuť jej niečo odseknúť. To som sa ale bál že by som dostal na budku aj od nej a už by som sa nikdy nevyhrabal spod zeme kde by som utiekol od hanby. Okamžite som sa zastavil len čo som si uvedomil že nepočujem ani jeden jej krok. Otočil som sa a pohliadol som na ňu ako sa narušene smeje a tvár má zakrytú vlasmi.
„Ja som ale nežartoval..“ Začal som no sekol som sa uprostred vety. Nie žeby som niečo pochopil, zľakol som sa! Z ničoho nič sa začala smiať ako duchom zbavená a vôbec sa neunúvala to vysvetliť. A samozrejme ako šlo čakať, ja som to ako vždy nepochopil. Namiesto toho sa mi stratili zreničky a ja som vystrašene pozeral ako sa takmer zvíja od smiechu. V tento moment som čakal že zo seba vypustí niečo, no nie príliš príjemné, možno že ma vysmeje že som idiot, možno sa otočí a proste odíde pretože jej prídu hlúpe moje dôvody a kecy. Ani by som sa nečudoval, ne jeden človek mi už povedal že som na facku. Dokonca som rozmýšľal či ma nesprdne rovnako ako v sídle a v sne. Namiesto toho sa zdvihla utierajúc si slzy z očí a podala mi svoju ruku. To som už fakt nedal a prestrašil som sa snáď ešte viac! Opatrne som zdvihol svoju ruku a pomaly jej ju podával, akoby som sa Tori bál, aj napriek faktu aký som bol veľký. V túto chvíľu a hlavne pri nej som sa cítil tak maličký a tieto výkyvy mi moc k tomu neprispievali!
„Ehm.. Já.. Asi sa nemám pýtať, čo?“ Nemal som slov a niečo vo mne mi hovorilo sa radšej nepýtať. Namiesto toho aby som jej ale stisol jej dlaň som ju zložil do päste a vystrčil malíček. Toto nebola dohoda, toto bol sľub a tie sa dávajú na malíček. Aby si človek zapamätal a nikdy nezabudol. Aspoň tak ma to učil strýko. A aj keď to vyzeralo divne, viac divné ako jej smiech z ničoho nič to nebude!

avatar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 14. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Tori za Mon Jul 30, 2018 5:55 pm

Napodobila jsem ho a malíčkem potvrdila slib.
"Neptej se." Věnovala jsem mu široký úsměv a rozpojila naše ruce.
"Můžeme jít." Zavelela jsem stále s úsměvem a radši vyrazila nebo bych se začala smát znova. Zbytek cesty jsem šla zase v tichosti a přemýšlela nad tím, k čemu jsem došla s tím záchvatem smíchu. Po několika dalších hodinách jsem se zastavila a se zívnutím se protáhla. Teď bych spánek ocenila já.
"Pokračujeme tentokrát i ve tmě nebo končíme?" Obrátila jsem se na něj, protože to bylo jeho rozhodnutí. Sice jsem byla unavená z toho jako jsem minulou noc byla vzhůru ale nebylo to nic extra.
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Raijin Dreyar za Mon Jul 30, 2018 6:25 pm

Ešte viac ma zarazilo že mi to potvrdila malíčkom. Na malý okamih som si ju premeral, akoby som len zisťoval či je to fakt ona. Urobiť toto v tom bare pred týždňom tak ma dokope! Ale splnil som ako žiadala a nepýtal som sa. Namiesto toho sme šli hodiny v tichu a ja som nevedel či sa ozvať alebo nie. Rozmýšľal som či ju niečo trápi, či sa kvôli niečomu cíti zle alebo nebodaj som zase neurobil nejakú chujovinu! A tomu by som sa veru nečudoval, rád som ich robil len tak za jazdy. To bola moja tajná pasívka!
„No..“ Keď sa po hodinách ozvala, až mi padol kameň zo srdca. Otočil som sa na ňu v momente čo zívla. Tak ako som bol unavený aj ja deň predtým, bola i ona. Problém ale bol v momente keď som sa rozhliadol.
„Teraz sme na hraniciach, teda presnejšie asi pol hodinu cesty od nich. Ak si správne pamätám tak od hraníc na sever, asi tak hodinu cesty pešo je malé mestečko. Nebol som tam ale roky, nie som si úplne istý cestou. A predovšetkým..“ Znova som sa rozhliadol. Boli sme v skalnatých horách, na úkryt skvelé, na stanovačku nie. Výbežky boli ostré, miesto na spanie takmer nikde a dosť som pochyboval že by som tu vedel nachytať ryby. Pretože práve jedlo bol problém a potvrdil mi to žalúdok. Nevedel som totiž že Tori je až tak dobre vycvičená, vediac to tak by som ani nepochyboval o tom že vziať ju so sebou môže dopadnúť zle.
„To nevyzerá že by tu niečo šlo urobiť, aspoň podľa mňa.. Ale ja v tomto až tak zabehnutý nie som. Ak si príliš unavená, môžem ťa chvíľu niesť..“ Navrhol som. Nebolo by to prvý krát a hlavne, nechcel som ju nútiť do chôdze keď bol unavená. Nenechal by som ju.

avatar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 14. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Tori za Mon Jul 30, 2018 9:40 pm

Rozhlédla jsem se stejně jako on a promnula si zátylek. Nějak by se tu usnout dalo ale bylo by to složité a já to nechtěla řešit. Plus tu moc možností jak sehnat jídlo nebylo a Raijin měl určitě hlad. Kdybych v sídle nezapomněla ten batůžek měli by jsme se trochu jinak..
Hlasitě jsem si povzdechla a zadívala se před sebe. "A jak daleko je to městečko od našeho cíle?" Věděla jsem jak zapadnout aby člověka nikdo nepodězříval a ani si ho nevšiml. Jenže u Raijina by nic z toho co jsem znala nepomohlo, pokud tam nežijou taky tak obří lidi. Pokud by ho tam někdo poznal, moc by nám to asi nepomohlo.
Na jeho nabídku jsem mávla rukou a usmála se. Už jsem chtěla odmítnout ale na poslední chvíli jsem se zarazila. "Jako princeznu nebo jako pytel brambor?" Přimhouřila jsem oči, jako pytel brambor jsem teda nechtěla být nesena, to radši pěkně pošlapu dál.
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Raijin Dreyar za Mon Jul 30, 2018 10:09 pm

Bola pravda že by som mohol priťahovať až príliš veľkú pozornosť. Moja veľkosť bola predsa len trochu ... extravagantná. No i keď sa nezdalo, na tom v zemi blesku nezáležalo. Bola známa svojimi až príliš vytrénovanými vojakmi. Špecifická bola moja jazva v okolí oka. Ak by sme predsa len nanešťastie na niekoho takého narazili, mohol by to byť problém. Mali sme však výhodu.
"Už viem kde sme presne. Zmýlil som sa," ukázal som smerom k horám a za nimi, za nimi v diaľke mohla zahliadnuť obrovskú vežu, "hraničná veža. Vitaj Tori, vitaj v Kami no Kuni.." Pousmial som sa na ňu. Na tvári mi to vyčarilo široký úsmev. Očividne som bol doma veľmi rád. Hlavne som dúfal že odtiaľ nie je aj ona, inak by som sa fajne strapnil. A naozaj len čo sa pozrela hore mohla v diaľke zahliadnuť vežu obrastenú múrom a menšími vežičkami. Hranice. Znova som obrátil pohľad na Tori, po jej otázke. Okamžite mi došlo o čo jej ide. Nejako si dovoľuje mladá!
"Ako uznám za vhodné.." Na malý okamih to vyzeralo že som to odsekol v hneve no len čo som sa dostal pred ňou a vzal ju do náruče, bolo vidieť že šlo len o vtip. Chce nechce! Teraz som svoju pozornosť upriamil na cestu pred seba. V túto chvíľu som vstupoval na územie kde nie som príliš vítaný. Teda, nie úplne.
"Chvíľku sa drž. Okolo veže musíme prejsť rýchlo než budem môcť spomaliť.." Okolo nôh sa mi objavili malé záblezky a znova mi bolo vidieť akoby mi v žilách kolovalo niečo svietiace. V ten moment som vyrazil v pred dosť rýchlo aby nás nepostrehli. Predsa len, svet nebol jednotný a bol vo vojne.

//Presun
avatar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 14. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Tori za Mon Jul 30, 2018 10:18 pm

Kami no Kuni Zadívala jsem se na věž a ucítila šimrání, už se to blížilo. Raijin vypadal že je rád i když ho tam nečekalo nic dobrého, aspoň podle mě. Na jednu stranu jsem to ale chápala, možná bych byla taky nadšená kdybych se vrátila domů, no zkoušet jsem to nechtěla. Takhle jsem byla spokojená.
Na okamžik jsem se zarazila když mi odsekl, snad jsem toho tolik neřekla! Chtěla jsem před ním ustoupit ale nestihla jsem to. Najednou jsem byla v jeho náruči. Upřímně jsem to sice chtěla ale nečekala jsem, že se mé přání splní.
"S radostí." Ušklíbla jsem se a dala mu ruce kolem krku. Na tohle bych si klidně zvykla. Zadívala jsem se opět k věži ale to už Raijin uháněl jako splašený kůň.

-přesun-
avatar
Tori
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cesty, lúky a križovatky vo svete

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru