Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kopec s výhledem na město a okolí

+5
Tori
Benjiro
Megumi
Kotomi Yamada
Reizo Kaneki
9 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Empty Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Reizo Kaneki Sun Jul 01, 2018 4:18 pm

First topic message reminder :

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Vzhled10
Úsilí vynaložené k vyšplhání tohoto kopce na samotném okraji obývané části Shimo no Kuni se zcela jistě vyplatí. Je zde výhled jak na hlavní město s dominantním sídlem, tak na jeho okolí a nabízí možnost chvilky relaxace, klidu a soukromí.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down


Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Wed May 19, 2021 11:45 am

Pokývala som súhlasne hlavou, avšak nezdalo sa, že by som mu to ozaj žrala. Skôr som sa tak sama pre seba usmievala. Bolo viac než očividné, že som žila vo svojej verzii, ktorú som pôvodne myslela skôr ako vtip.
"V tom prípade sa zdá, že nie som jediná, kto sa tak cíti. Povedala by som, že z teba hovoria skúsenosti," opätovala som jeho podpichnutie, ktoré bolo bežnou súčasťou našich rozhovorov. Ak by si čo i len raz nerýpol, neverila by som, že je v poriadku.
"Vidím, že obaja sme si tu našli to svoje. Je pre mňa radosť dívať sa, že to mesto rozkvitá aj vďaka našej krvopotnej práci. Domov...," na chvíľku som som odtrhla od Reiza pohľad, aby som sa mohla na pokochať pohľadom na krásu mesta, ktoré som nazývala svojim domovom a za ktoré som bojovala.
"To je pravda, lenže za bežných okolností si to nemôžem dovoliť. Tu je to, samozrejme, iné. Tu sme teraz obaja slobodní, voľní, môžme si robiť, čo chceme," naše pohľady sa znova stretli, tentoraz však nikto z nás neuhol. Práve vďaka mesačnému svitu som mala možnosť vidieť jeho modré, tajomné oči, v ktorých som sa častokrát strácala. Ako keby som sa snáď dívala do tajomných hĺbin oceánu. Neunikla mi jeho jemná červeň.
"Dnes teda komplimentami nešetríš," aj napriek tomu, že pohľadom napokon uhol, rovnako ako on mňa predtým, som mala ja teraz možnosť skúmať jeho z iného uhlu. Nechcela som však čumieť, mala som predsa len slušné vychovanie, preto som preskakovala pohľadom k hviezdam, potom naspäť.
"Ak bude čas a priestor na to, tak určite. Je to, ako keby som snáď...našla v sebe niečo, čo som kedysi dávno zavrhla," povzdychla som si, pričom som flautu pevne stisla v ruke. Aj napriek tomu, že vonku bolo relatívne chladno, pocit, že v rukách držím svoj obľúbená hudobný nástroj, vo mne vzbudzoval príjemné teplo. Avšak nebol jediný. Rozprávali sme sa krátko, a predsa, udialo sa toľko nečakaných vecí. Pri jeho vojenskom postoji som si rukou zakryla široký úsmev, snažiac sa potlačiť smiech, avšak neovládla som sa, a potichu sa rozosmiala. Reizovi tak nepasovalo správať sa takto! Zrejme to bola len moja parketa.
"No, lenže, vieš čo, to musí ostať medzi nami len, inak vieš čo ťa čaká," uisťujúc sa, že díva mojim smerom, som si prstom prešla po krku naznačujúc mu osud, aký ho bude čakať, ak sa náhodou preriekne. Bolo to naše malé tajomstvo.
"Iste. Ber však na vedomie, že som ti ukázala časť svojej duše cez hudbu, rada by som videla tú tvoju, ktorú vkládaš do svojich poviedok," pousmiala som sa. Nechcela som však naňho tlačiť, to rozhodne nie. Predsa len, bolo to jeho súkromie, do ktorého ma bolo v podstate nič. Môj výraz však na chvíľu ochladol, keď začal rozprávať o tom, o čom píše a o láske, ktorá by sa mala prežívať nie len v literatúre, ale aj v reálnom živote. Zdalo sa, že nad niečím premýšľam.
"Kiežby," odvetila som a na moment sa odmĺčala. "Je to pekná a ideálna predstava, samozrejme, ale nemyslím, že možná pre každého," povzdychla som si.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Reizo Kaneki likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Reizo Kaneki Wed May 19, 2021 9:37 pm

"Vinen," souhlasně jsem pokývl na první část jejího tvrzení a uchechtl se, "přiznávám, že jako týnejdžr si připadám vlastně docela často, když si to zrovna můžu dovolit." Zřejmě by se to dalo považovat za neobvyklé přes všechny mé zkušenosti a vůbec v tomto světě, kde všichni dospívali rychleji, ale zkrátka to patřilo k mojí povaze. Chovat se občas nevyzrále mi pomáhalo uvolnit se od všeho napětí, které k životu shinobiho neoddělitelně patřilo. Na zbytek ohledně mých zkušeností s tímto místem jsem jen neurčitě pohoupal hlavou ze strany na stranu a přikrčil rameny s cílem Mikoto ponechat také někdy v nejistotě. Pravdou bylo, že od setkání s Kotomi jsem tu byl vždy jen sám užívajíc si možnost věnovat se sobě, svým myšlenkám, relaxovat.

Pohled k městu jsem následoval, přemýšlel jsem nad jejími slovy, nad tím, jestli to tu považuji za domov stejně jako ona. Nakonec jsem došel k názoru, že se jedná přinejmenším o místo, pro které jsem obětoval ruku a udělal bych to i znovu. Na druhou stranu se v jiné realitě mohlo klidně stát, že bych toto město dobýval pro Kotomi... s Mikoto jsme tak mohli klidně stát přesně na tomhle místě proti sobě, v boji na život a na smrt. Byl to tedy domov? Zběžně jsem koukl zpět do tváře bělovlasé společnici a v hlavě si zopakoval myšlenky, můj výraz byl chvíli ustaraný, nakonec se však proměnil do širšího úsměvu s tím, že je hloupé nad tímto přemýšlet, ne teď, kazit si tak příjemný okamžik: "Souhlasím s tebou a těší mě to stejně."

"Běžné okolnosti... Tvoje disciplína je něco, co by ti mnozí mohli závidět a významní zas vyhledávat," odpověděl jsem zcela vážně, nešlo o lichotku, konstatoval jsem fakt. Na rtech se mi objevil další úsměv, pak se naše oči střetly: "Já si zase vážím toho, že se v mé přítomnosti cítíš takhle nespoutaně." Uvědomoval jsem si, že pro Mikoto je její vážná nátura již zcela přirozenou a může pro ni být problémové se někomu otevřít.

"Viď? Měl bych s nimi přestat nebo si na to ještě zvykneš," zašklebil jsem se v reakci na poznámku o komplimentech sledujíc se zájmem různé části města. Po posledním střetnutí našich očí jsem se nějakou dobu zdráhal se na bělovlásku znovu podívat, dokud mi červeně zbarvené líce zase nevyblednou.

Odhodlal jsem se na ni znovu podívat, když povzdechla o své nově znovunalezené lásce k hudbě,  ústa se mi proměnila v posmutnělý úsměv, přes jsem však povzbudivě hlesl: "Tak se toho už nevzdávej." Poté jsem pohledem přejel k ruce schované v kimonu, která třímala klíč k radosti, mojí i její držitelky, pak jsem pohlédl zpět ke hvězdám. Na její připomínku k následkům toho, co mě čeká, jsem měl pohotovou reakci, otočil jsem se k ní přejíždějíc si palcem s úšklebkem přes krk. Když mi došlo, že se naše gesta zrcadlí, rozesmál jsem se a z výhružky sešlo. Nicméně Mikoto si snad musela uvědomovat, že to je něco, co si nechám pro sebe tak jako tak, pro jistotu jsem ji přesvědčil popíchnutím: "Neboj, je mi jasné, že nestojíš o nápadníky."

Otočil jsem se zpět k městu snažíc se ze zajímavosti najít nějaký nezvyklý úkaz, ulice však byly klidné. Její argument sloužící k tomu, aby ze mě nějakou povídku vydobyla, byl přesvědčivý. Ušklíbl jsem se a nejistě pokýval hlavou hledíc do země, že mě tím zahnala do úzkých.
"Dobře, slibuju, že ti něco ze své tvorby ukážu," otočil jsem se nakonec zpět s odevzdaným ale upřímným zapřísáhnutím, na důkaz jsem zvedl otevřenou dlaň a pahýlem skrytým v plášti zaplandal, na tváři ušklebek, "můžeš mi věřit, žádné zkřížené prsty."

Zamyšleně jsem si s pohledem mířeným kamsi z kopce povzdechl, možná měla pravdu. Pohled jsem pak opět přesunul na bělookou múzu s jemným úsměvem, vlasy jí zrovna vítr zčechral do tváře. Neposedný pramínek jsem jí opatrně vrátil za ucho: "Možná proto si dávám záležet na tom, aby v mých příbězích nechyběla."
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Wed May 19, 2021 10:35 pm

Pousmiala som sa. V mojom pohľade sa aj napriek môjmu predošlému tvrdeniu dali nájsť známky akejsi pochybnosti.
"Rovnako ako ja teba, prekvapuješ aj ty mňa, Reizo," odmlčala som sa. "Aj napriek svojej príjemnej povahe som ťa typovala skôr na vážnejšiu osobnosť. Kto by bol povedal, že sa v tebe skrýva tínedžer?" Ako aj teraz. Bol príjemný, ale nie tak divoký. A to som nebola ani ja. Na túto priam magickú atmosféru sa to nehodilo. Na druhú časť môjho výroku mi neodpovedal, nechal to plavať v neznáme. Možno sa to jedného dňa dozviem sama nejakým šikovným spôsobom, ale tentoraz...sa mi znova tá jemne tajuplná atmosféra pozdávala.

Nezamýšľala som sa tak detailne nad tým, čo by mohlo byť, keby sa neudiali veci, tak ako sa udiali. Toto mesto, ako aj toto územie, bolo predmetom mojich záujmov a mojou prioritou. Bol to domov, ktorý som si našla a ku ktorému som si vybudovala vzťah, možno aj preto som bola ochotná zachádzať ďaleko za hranice svojich možností a zakaždým riskovať vlastný život. V Reizovej tvári sa striedalo niekoľko pocitov, napokon však predsa len zvíťazil ten jeho príjemný úsmev a jeho slová ma, tak povediac, pohladili na duši.
"Možno," priznala som s úsmevom. "Ale nikto nerozmýšľa nad tým, ako draho človek za to musí zaplatiť," aj napriek mojim slovám úsmev neustupoval, ba čo viac, po chvíli sa o čosi viac rozšíril. "Lenže je to tvoja osobnosť, ktorá to spôsobuje. Si presne ten typ človeka, ktorý sa nejakým zázračným spôsobom dokáže dostať pod moju kožu a tak nejak sa pri tebe cítim...prirodzene. Nemusím sa ničoho obávať," pokývala som hlavou, ako keby som snáď sama sebe niečo potvrdzovala, a znova sa vrátila pohľadom k nemu, aj keď on sa díval niekam inam. Chladný vietor rozčechral jeho vlasy, pôsobilo to milo.

"Uhm. To, že ma niekto rozmaznáva, by mohol byť pre mňa veľmi návykový, mal by si si dať pozor na to, inak ti budem pod okno chodiť vyklopávať trikrát do dňa," uchechtla som sa pri tej predstave. Nesedelo to na mňa, nakoľko som sa vyhýbala takýmto veciam dostatočne dlho na to, aby som aj bez nich dokázala fungovať. O to viac som sa rozosmiala, keď som si prstom prešla po svojom krku prstom, a on tak isto v rovnaký moment! Musela som priznať, že ma už predsa len ako tak v niektorých ohľadoch pozná.
"Myslím, že moja reputácia a schopnosti by zabránili komukoľvek čo i len sa ku mne priblížiť, aj keby si to všetkým vytarákal. Najskôr by ti ani nikto neveril, ale ako sa vraví, istota je guľomet," odvetila som nenútene. "Jeden čas sa dokonca povrávalo, že moje oči sú schopné vidieť až do duše, takže sa stavím, že nikomu ani len nenapadlo o mne zmýšľať inak, než ako o vojakovi," tá spomienka bola pre mňa v tejto chvíli úsmevná. Nahovorilo sa tu kdečo, najmä ak som bola jediná široko ďaleko, kto oplýval týmito očami a moc o ich schopnostiach známe nebolo. Môj klan si svoje tajomstvá chránil.

Odtrhla som zrak od mesta a vrátila sa k nemu, znova. Vedela som, že môj argument bol dostatočne presvedčivý.
"Nemusíš ma presviedčať, verím, že svoj sľub dodržíš," ubezpečila som ho. Nebolo pre mňa jednoduché priznať, že sm verila aj niekomu inému, než bol kedy Takumi, avšak aj počas našich misií sme sa museli spoliehať jeden na druhého. Stalo sa to úplne prirodzene. Do mojich vlasov sa oprel vietor, pramienky vlasov mi nahrnul do tváre. Zdvihla som pomaly ruku, že si ich skrotím, avšak zastavil ma Reizo tým, že mi nespolušné pramienky vrátil za ucho. Udivovalo ma, akým jemným spôsobom. Bol to pre mňa zvláštny moment, pretože...som to nemala skrátka vo zvyku. Málokto sa ku mne priblížil, a ak sa ma už niekto dotkol, tak nepriateľ s úmyslom zabiť. Skĺzla som pohľadom na jeho ruku, vyzerala som prekvapene, potom späť naňho. Zdalo sa, ako keby som ho snáď tým pohľadom hypnotizovala. Uvedomila som si však, že to nie je slušné, a tak som sklopila pohľad k zemi.
"Možno z toho dôvodu si to chcem prečítať," zareagovala som tichším tónom.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Reizo Kaneki likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Reizo Kaneki Thu May 20, 2021 4:41 pm

"Bývám vážný, často to situace vyžaduje, koneckonců o tom víš své. V dobré společnosti je pro mě ale přirozené se takhle uvolnit," odpověděl jsem popravdě. Věřil jsem, že občas se odprostit od zodpovědností a strastí života je pro každého člověka důležité, dokonce i pro Mikoto. Proto mě od srdce těšilo, že se to dnes podařilo a mohl jsem na její tváři shledávat starostmi nezkažený úsměv. Sám jsem se pak uchechtl uvědomujíc si, že jsem vlastně bělovlásku zase pochválil: "To se zřejmě počítá jako další lichotivý komentář..."

Její tvrzení jsem nezpochybňoval, bylo obecně pravdivé a když pocházelo z jejich úst, věřil jsem bez pochybností, že je autentické. Bylo mi jasné, že tomu, kým dneska Mikoto je, předcházela cesta dlážděná tvrdou prací a odříkáním.
"Nikdy jsem neuměl přijímat komplimenty, ale..." pronesl jsem se vřelým úsměvem s pohledem stále upřeným k městu, jelikož se mi lichotivým slovům těžko čelilo na přímo, "slyšet tohle od tebe pro mě hodně znamená." Její slova příjemně hřála na duši. Mikoto se stala někým, na kom mi ve všech ohledech opravdu záleželo, její pocity nebyly výjimkou. Ačkoliv jsem její vážnou a chladnou náturu v určitém směru obdivoval, jejímu úsměvu a emocemi plnému pohledu se zdaleka v obdivu nevyrovnala. Kdo by pomyslel, že tvář někoho jako je Byakugan no Akuma může vypadat tak líbezně.

Nejprve jsem se krátce zamyslel: Co když v tom rozmazlování chci pokračovat. Tato slova jsem si nakonec nechal pro sebe a jen se podobně uchechtl. Zrcadlová chvilka, která potom nastala rozesmála nás oba. Bylo mi příjemně.
"To je asi fakt, s tebou by chtěl trávit čas leda pitomec," zašklebil jsem se po popíchnutí a následně o to víc, když mi došlo, že v tom případě jsem ten největší pitomec pod měsícem. Úsměvná poznámka o zvěstech, které se šířily o jejích očích, mi přišla zajímavá.
"I já si o tvých očích říkám spoustu věcí," opět jsem upřel dlouhý pohled do jejích sněhových očí, které zcela jistě nejednomu člověku naháněly hrůzu, u mě tomu bylo naopak, "ale nechám si je pro sebe, nemám tě přece rozmazlovat." Zavtipkoval jsem nakonec k uvolnění atmosféry, abych se dokázal lépe vyhnout červeni, která se linula do mých lící.

Znamenalo to pro mě hodně, že mi i při takové malichernosti vyslovila důvěru, s úsměvem jsem pokývl. Ovzduší opět zhoustlo v momentě, kdy se konečky mých prstů dotkly třpytivého pramenu jejích vlasů. Nespustil jsem z ní v ten moment pohled, na chvíli jako bych byl připoután k její tváři. Její oči, o kterých se tradovalo leccos, v sobě bez pochyby magickou moc skrývaly, jelikož mě neústupně uchvátily, a to nejen v tento okamžik. Na posledních několik chvil se mi zastavil dech, přestože tlukot srdce jsem cítil i na krku. Když sklopila pohled k zemi, přikročil jsem zvolna blíž, nepřemýšlel jsem nad tím, snad z instinktu. Konečky prstů mé ruky, která se po předchozí interakci ještě nacházela ve vzduchu poblíž její tváře, jí něžně přejely po kraji obličeje až k bradě, za kterou následně pozdvihly Mikotin obličej vzhůru. "Možná nemusíš jen číst, ale i psát," šeptl jsem tišeji než vítr.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Mikoto Hyūga likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Thu May 20, 2021 6:33 pm

"Občas je to až strašidelné, pravda. Povedzme, že keď som ťa prvýkrát počula naštvaného, urobilo to na mňa dojem," zaklonila som hlavu. Narážala som presne na ten moment, keď sa rozhovor medzi Takumim a Kotomi ukončil a odchádzali sme. Reizo by si iste dokázal vybudovať rešpekt. "Uhm, až by človek povedal, že máš niečo za lubom," pousmiala som sa, ale nepýtala sa.

Svoju pozornosť som naňho presunula akurát včas, v momente, keď sa usmieval. Nedíval sa síce priamo naňho, ale tak nejako mi došlo, že to súviselo s jeho (ne)schopnosťou prijímať komplimenty. Aj napriek tomu som zatajila dych. Pozorovala som ho takým spôsobom, že to vyzeralo, ako keby som sa s niečím takým stretla prvý krát v živote.
"Za ten tvoj úsmev to stálo," zareagovala som úprimne. Nemohla som netvrdiť, že by ma jeho úsmev svojim spôsobom nefascinoval, bol pre mňa ukážkou rôznych pocitov, niektorým z nich som plne nerozumela a stále sa s nimi zoznamovala a zvykala si. Jeho úsmev bolo však niečo, čo v človeku vzbudzovalo potrebu chrániť ho. Iste som nebola jediná, kto to tak cítil, ale aj keby áno, rada sa toho ujmem. V tejto myšlienke ma utvrdila aj naša spoločná zrkadlová chvíľka, ktorá nám obom prišla rovnako vtipná.
Dokáže ma rozosmiať, tak...jednoducho.

"Áno?" venovala som mu zvláštny pohľad. "V tom prípade sa asi nenahneváš, keď ťa začnem volať hlupáčik," usúdila som napokon s pretrvávajúcim pobaveným úsmevom. Tak sa snažil rýpať, že to omylom obrátil aj proti sebe, pretože ako jeden z mála vyvolených sa ku mne dostal príliš blízko a videl to, čo by pre mnohých bol výmysel.
"Ale no ták, hlupáčik!" rozhodila som dramaticky rukami, ale stále so širokým úsmevom. "Ženám sa predsa takéto veci nerobia, a navyše," venovala som mu jeden z tých nebezpečných pohľadov, ktorý by za iných okolností možno aj plnil svoju funkciu, lenže v aktuálnej situácii a atmosfére strácal svoju efektivitu a pôsobil viac provokačne. "...mám svoje spôsoby, ako si pravdu vynútiť," aj napriek mojej snahe udržať si výraz nebezpečnej ženy, nedokázala som to na dlho. Musela som sa uchechtnúť.

Atmosféra medzi nami zhustla. Nevedela som, ako reagovať. A hoc som sa dívala niekam do zeme, pocítila som Reizove prsty na svojej tvári. Tak nežný dotyk. Bol to pre mňa nezvyk, niečo nové. Dokonca ani medzi ľuďmi, ktorí mi boli ako tak blízki, ako napríklad Goemon...držali sme si od seba odstup. Ani jeden z nás sa nejako nesnažil vôbec sa k druhému priblížiť takýmto spôsobom. A potom tu bol Reizo, ktorý zrazu stal tak blízko mňa, rukou jemne pozdvihol moju tvár, a moje oči si znova našli tie jeho.
"Ako?" opýtala som sa, rovnako tichým tónom. Nevedela som, ako reagovať. Táto situácia bola pre mňa niečím novým, nevídaným. Miešalo sa vo mne niekoľko pocitov, nie však nepríjemných. Jeho blízkosť bola svojim spôsobom upokojujúca a jeho tvár, najmä jeho hrejivý a uhrančivý pohľad, osvietená mesačným svetlom...priam magická. Aj napriek môjmu počiatočnému prekvapeniu sa na mojich perách objavil jemný úsmev.
Tínedžeri, huh?
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Reizo Kaneki likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Reizo Kaneki Thu May 20, 2021 10:54 pm

Ať už to tak bylo zamýšleno nebo ne, znělo to jako lichotka, ale tentokrát mě ta představa spíše pobavila. "Strašidelné věci na tebe dělají dojem, píšu si," řekl jsem pobaveně a rukama nepatrně naznačil, že si získané informace zapisuji do notýsku. Věděl jsem, jak to myslela, ale bez kontextu ten výrok zněl úsměvně. Jinak mi bylo jasné, že Mikoto bude preferovat spíše silné a nezávislé muže. Na další komentář jsem jen s lišáckým úsměvem pokrčil rameny a nerozhodně zakýval hlavou ze strany na stranu.

"Hele, karta se obrací, taky to s těmi komplimenty nepřeháněj nebo se je ještě naučím přijímat," varoval jsem Mikoto s pobaveným tónem. Každopádně bylo milé se dozvědět, že si oblíbila můj úsměv stejně jako já ten její. Bavilo mě sledovat její grimasy, ať už ve chvílích, kdy se naše pohledy střetly nebo zrovna z profilu a odhadovat pak, co si asi zrovna myslí. To platilo i pro okamžiky mimo tento, i když její tvář zůstávala chladná jako led. Obvykle bylo složité jí nahlídnout do hlavy, do duše... ale dnes víc než kdy jindy jsem cítil, že sdílíme jen pozitivní pocity.

"Já věděl, že se to hnedle obrátí proti mně," zasmál jsem se rázem, jak bělovláska hbitě využila svého důvtipu a udělala ze mě oběť svého vlastního popíchnutí. "Ale víš, co? Klidně mi tak říkej, slyšet z tvých úst tak neobvykle jemné slovo určitě vždycky pobaví," opět se mi úsměv rozšířil při představě, že takové oslovení použije i mimo naše soukromí. Jak by někteří vyjeveně zírali na bělookého démona užívajícího takové výrazy.

Když to oslovení zopakovala, chladně jsem ji propíchl pohledem, jako by byla někým z Kuroi Hitsuji, maska však vydržela jen pár vteřin, byla součástí naší provokační hry, vystřídal ji pobavený úsměv. "Ženo, musíš si zvyknout, že nemůže být jen po tvém," mrkl jsem na ni pravým okem a zazubil se, úsměv se mi roztáhl víc po její dominantní poznámce, po které se i ona sama uchechtla, "o tom ani v nejmenším nepochybuji, platily by však na mě?"

Byli jsme od sebe tak blízko, že jsem na svých rtech cítil její horký dech, vedle toho každé naše vydechnutí vytvářelo při dnešní chladné noci obláček páry. Měsíc, který svítil přímo nad našimi hlavami, čarovně osvětloval její odhalenou tvář. S odpovědí jsem se neukvapil. Delší chvíli jsem si ji mlčky prohlížel, každičký detail, který mi byl doposud utajen, na okamžik mi zrak spočinul i na nepřehlédnutelné jizvě, objevil se mi na rtech lítostivý, ale milý úsměv. I jizvu dokázala nosit jako svoji přednost. Oči nakonec zamířily zpět do oken její duše snažíc nahlédnout dovnitř, možná se ujistit, jestli se chystám udělat správnou věc. "Stačí vzít jen tužku a začít," hlesl jsem vzápětí po učiněném rozhodnutí, které mi připravilo srdce. Něžně jsem ji za bradu přitáhl blíž a sám se naklonil svými rty téměř k těm jejím. Poslední krok však zůstal na bělooké múze, chtěla přece začít psát.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Mikoto Hyūga likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Fri May 21, 2021 12:27 am

Prevrátila som očami.
"Yep, určite, nabudúce môžeš skúsiť ma vystrašiť tým, že vyskočíš na mňa z nejakého nečakaného miesta. Bude to mať úplne rovnaký efekt," v mojom hlase mohol počuť miernu dávku sarkazmu, ale v atmosfére, ktorá medzi nami panovala, sa to len ťažko dalo brať ako nejaká urážka. Nemyslela som to tak rozhodne a bola som si istá, že to vedel.
"Vravíš, ako keby to snáď bolo niečo zlé," jemne som povytiahla obočie. Bolo to snáď spôsobené tým, že ich nezískaval často, alebo skrátka len ozaj nevedel, ako ich prijať? Sama som to nedokázala nejako rozlúsknuť. Predsa len, ľudia boli pre mňa veľkou záhadou. "Budeš si však musieť zrejme zvyknúť. Som úprimný človek," pokrčila som letmo ramenami, avšak, ako to bolo po celý večer, s úsmevom na perách.

Uchechtla som sa.
"Aha, ako už dokáže predvídať niektoré moje reakcie," neveriaco som zavrtela hlavou, pohľad namierený niekam do diaľky. Ako keby som bola na pol ponorená v myšlienkach, kým som ho zároveň počúvala a odpovedala. Boh vie, nad čím som práve rozmýšľala. "Vážne?" Znova som to obočie povytiahla, nestačila som sa diviť, aké perly dnes z jeho úst padali. "No, tak to teda si veľmi rada pozriem reakciu Kotomi a Nera, ak ťa pred nimi hlupáčikom nazvem," zaškerila som sa. S tými dvomi...nedalo sa tvrdiť, že by som nejako veľmi vychádzala, ale nejak mi cesta k nim trvala omnoho dlhšie, než k Reizovi. Napriek tomu som však mienila si z Reiza zrovna týmto spôsobom vystreliť a vidieť, aké reakcie to vyvolá, najmä u Kotomi. Boli si blízki, nie?
Súhlasne som na jeho námietku pokývala hlavou.
"Máš pravdu, možno. Lenže, nie som žena, ktorá by sa za každú cenu nesnažila získať to, čo chce, nech to stojí čokoľvek," oplatila som mu mrknutie s trocha zlovestnejším výrazom, ktorý však vzápätí prekazil úprimný úsmev. "Určite áno, dala by som si na tom špeciálne záležať. Niez nebezpečnejšej ženskej, než v momente, keď jej niekto vsadí chrobáka do hlavy a nechá ju s ním," ženy už prirodzene strkali nos do každej záležitosti, aj do tých, ktoré sa ich netýkali, a hoc som bola svojim spôsobom iná než ostatné ženy, nenávidela som pocit, keď som niečo nevedela. Preto som bola tak motivovaná k tomu Reiza k tomu dotlačiť.

Všetky tieto myšlienky sa však vytratili a stratili svoju dôležitosť v tejto priam magickej chvíli. Díval sa na mňa tak prenikavo, tak detailne, a vždy, keď sa naše pohľady stretli, mala som pocit, že mi vidí až do duše. Okrem mnohých iných, bolo aj práve to pre mňa novým, nepoznaným pocitom. Ja, tá, ktorá mala vždy chladnú nečitateľnú tvár, ktorej sa nikdy nedalo čítať v očiach, som práve tomuto mužovi dovolila nahliadnuť priamo až do jadra mojej duše? Bola som sama zmätená, očarená, mierne vydesená, ale pokojná a spokojná zároveň. Nerozumela som tomu, ani sama sebe a svojim reakciám. Oči mi spočinuli na jeho nose, skĺzli na jeho pery, lícne kosti...až som sa vrátila späť k jeho očiam. Jeho odpoveď som prvotne brala doslovne, predsa len, čo sa týka týchto záležitostí, nemala som s nimi skúsenosti. Keď si ma však jemne pritiahol k sebe a sám sa začal jemne naklaňať, došlo mi, ako to myslel. Netlačil však na mňa, nechal mi voľnú ruku, moju voľbu. Jeho pery tak blízko tých mojich. Cítila som jeho teplý dych na svojej pokožke, jeho príjemnú vôňu, cítila som príjemné teplo, ktoré sa mi rozlialo telom. Môj tep sa z mne neznámeho dôvodu zvýšil. Nehýbala som sa, môj výraz vyžaroval toľké pocity, že ani Reizo sa v nich nemohol vyznať a vyčítať z nich konkrétnu odpoveď. Mohlo sa mu však zdať, že nereagujem už príliš dlho, ba dokonca to mohol začať brať ako beznádejné z mojej strany. Lenže v momente, keď mu to mohlo napadnúť, alebo sa nebodaj rozhodol aj radšej odtiahnúť, prekonala som tú drobnú vzdialenosť medzi nami, zľahka sa otrela perami o tie jeho, a potom ho pobozkala. Spočiatku pomaly, jemne, nechcela som nič pokaziť.

Cítila som príval nových, príjemných pocitov. V živote som nič takéto necítila. Nikdy. Ako keby na povrch vyplávalo to, čo som sa celý život snažila pochovať, a klan, do ktorého som sa narodila, takisto. Zrazu mi všetko dávalo zmysel. Voľnou rukou som nesmelo pohladila Reiza po líci, a následne som si ho pritiahla bližšie.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Akira likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Reizo Kaneki Fri May 21, 2021 1:53 pm

Přestože z ní sršela znatelná dávka sarkasmu, mohla si být jistá, že její návrh do budoucna zcela jistě využiju, už jen ta představa vylekané Mikoto mi tvořila nebezpečně šibalský úsměv na rtech. Snažíc se skrýt můj škodolibý plán jsem se tak jejímu výroku raději zasmál dřív, snad včas, než bělovláska stihla nabýt tušení.
"Hm? Špatného na tom asi není nic, když to ale budeš přehánět, tak si budeme stát pod okny navzájem a ani jeden se nedovoláme," uchechtl jsem se a obrátil pohled k ní všímajíc si pozdvihnutého obočí. Na okamžik jsem se zamyslel. Přijímat komplimenty a chválu nebylo vůbec jednoduché, ano, těšilo mě to, ale jak správně reagovat? Poděkovat? Být pokorný? Nakonec jsem si uvědomil jedno. Proč říkám hezké věci Mikoto? Protože je tak cítím, protože chci, aby jí bylo příjemně. Očekávám od toho něco nazpátek? Ne, snad jen znamení toho, že ji má slova potěšila, snad jen prostý úsměv ozdobený jejími roztomilými ďolíčky. Proto jsem udělal to stejné, věnoval jí přirozený a upřímný úsměv.

Její poznámka byla stejně jako ta moje předchozí pronesena skoro spíše pro sebe, než že by vyžadovala nějakou reakci. Myšlenky vyřčené nahlas. V reakci na to jsem se pousmál s pohledem k ulicím města. Asi pro ni bylo překvapivé, že se za tak relativně krátkou dobu známe tak dobře, vzhledem ke skutečnosti, že si obecně k tělu nepustila jen tak někoho. Svým způsobem to ani pro mě nebylo úplně běžné, vždy jsem si vybíral jen lidi, kteří mi nějakým způsobem sedli a těch nebylo mnoho, jen jsem na ně měl možná větší štěstí než ona.
"Nápodobně, myslím si, že by jejich reakce mohla pobavit nás oba," zachechtal jsem se otáčejíc se na Mikoto, uhodila hřebík na hlavičku, na moment jsem pak zvážněl a zatvářil se důležitě, "vidíš, jaké oběti jsem kvůli tvé radosti ochoten podstoupit?" Ta póza byla jen vtipem, což bylo dle mého následného úšklebku víc než zřetelné.
Zkoumavě jsem si ji při výhružce prohlédl s přivřenými víčky a provokativním úšklebkem, jako bych ji vyzýval k tomu, ať si klidně se svým chrobákem v hlavě něco zkusí a dá si speciálně záležet.
"Jsem přesvědčený, že mi ještě nejednou ukážeš, že za každou cenu získáš to, co chceš," ve stejně dráždivém duchu jsem ji také odpověděl, nicméně o tom, co pro mě její oči znamenají, jsem ji stejně zatím nehodlal povědět. Ostatně, odpověď téměř vyplynula z následující kouzelné chvíle.

Neuniklo mi, že nejsem jediný, kdo mapoval každičké zákoutí tváře toho druhého. Pro některé, její oči mohly působit chladně, možná kvůli oné sněhové barvě, některým se v nich špatně četlo nebo se jich báli, protože měla po většinu času na tváři ten nepřístupný odtažitý výraz, který se promítal i do pohledu. Já to však tak necítil, už od našeho rozhovoru v Matsumoto-jo a pak při každém střetnutí s nimi, mě celé tělo příjemně hřálo a moji mysl zavalil až neuvěřitelný klid doprovázený štěstím. Ale až teď mi docházelo, jak moc pro mě vlastně znamenají, vlastně nejen její oči. A tak jsem se ocitl v takové pozici čekajíc na její odpověď, ani v nejmenším mě nenapadlo ustoupit, i když se ta chvíle zdála nekonečná. Já se svůj krok rozhodl učinit, v ten konkrétní moment dával jako jediný smysl. V tom se její rty dotkly těch mých, krátké zamrazení předcházelo příjemné vlně tepla, která se rozlila postupně po celém nitru. Polibek jsem jí oplatil stejně jemně jako ona mě, jako bych zacházel s tou nejkřehčí bytostí pod Měsícem. Přišlo mi, že až teď jsem se konečně nadechl a tím ucítil její příjemnou vůni, která mi byla dosud tajemstvím.

Už od chvíle, co jsem vykročil z domu a stal se poutníkem, mým cílem bylo mimo jiné najít svůj smysl, význam či poslání. Co když to bylo jednodušší, než jsem se domníval. Její drobná ruka se dotkla mé tváře, přitáhla si mě blíž. Svou rukou jsem již opustil její bradu, přejel po těle až k zádům, pod lopatky. Pevně ji sevřel, nadzdvihl blíž a políbil znovu, tentokrát dlouze, vášnivěji.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Mikoto Hyūga likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Fri May 21, 2021 3:41 pm

Reizo bol ozaj výnimočný muž. Sledovala som jeho reakcie, odpovede, jeho úsmev, hlas, všetko to vo mne vzbudzovalo niečo nové. Počas toho ako mi odpovedal, som ho sledovala s akýmsi záujmom, zároveň pod vplyvom nových emócií, ktoré sa mi vymykali spod kontroly. Niečo v jeho spôsobe správania sa, alebo skôr v osobnosti, vo mne spúšťalo vnútorný boj, ktorý som korigovala skôr len vlastnou disciplínou a kódexom slušného správania. Na jednu stranu to pre mňa bolo viac než desivé, na druhú...niečo nové, ohromujúce a krásne.

Záleží mu na mne, došla som k záveru vo svojej mysli, s úsmevom sledujúc jeho počíňanie. Jeho oči boli úprimné, jeho slová takisto. Aj keď som ľuďom možno nikdy nedokázala plne porozumieť kvôli absencii vlastných pocitov, s ním sa to tak nejako menilo, pretože vo mne vyvolal aj to, o čom som si nikdy nemyslela, že niekto vôbec dokáže. Možno som dokonca ani neverila v ich existenciu a opovrhovala nimi.
Kvôli mojej radosti...? Prišlo mi to až neuveriteľné, aj keď to myslel aj podľa pózy ako vtip, pri ktorom som sa na chvíľu zazubila, ale predsa. Na tvári sa mi objavil jemný červený rumenec, ktorý tak nejak kontrastoval s mojou bledou pokožkou. Rumenec trocha nabral na sýtosti pri jeho ďalšej poznámke. Ešte aj mne došlo takmer hneď, ako to mohol, ale nemusel myslieť. Nevedela som ani, ako na to zareagovať. A vlastne som ani nemusela, nebol na to čas, priestor a ani vôľa prerušovať magickú chvíľku.

Cítila som, že mi môj bozk opätoval. Aj napriek faktu, že tu fúkal studený vietor, nebola mi zima, nie len že som cítila jeho teplo, ale hrialo ma predovšetkým to vnútorné, ktoré razom zaplavilo a roztopilo moje chladné jadro. Nevedela som, čo robím či ako postupovať, a aj skrz to bola táto situácia úplne prirodzená. Racionalitu nahradilo moje srdce, ktoré sa náhle prebudilo k životu. Cítila som, že mi rukou skĺzol až na chrbát, jemne si ma nadvihol a pobozkal ma vášnivejšie, čo som mu s rovnakou vášňou opätovala. Celkom prirodzene. Po tom, čo Takumi upadol do kómy, po tom, čo som ho nesplnila svoj príkaz a neochránila ho, po tom, čo som urobila toľko chýb a vinila samú seba za každú jednu, pričom som sa sama rútila do záhuby a odmietala sa o to vôbec s niekým podeliť alebo si nechať pomôcť...sa zrazu objavil on, človek, ktorý, dalo by sa povedať, lúsknutím prsta obrátil môj život naruby. Spôsobil to, čomu som sa celý život bránila, pretože som nechcela skončiť ako vlastná matka, a predsa. Nevadilo mi, že som v jeho blízkosti, že som si ho pustila tak blízko a ani to, že bol pre mňa tak dôležitý. Rukou som zašla do jeho príjemných, hebkých vlasov.
Všetko mi zrazu dáva zmysel. Už ti rozumiem, po líci mi stiekla slza. Jedna, jediná.

"Gomen," ospravedlnila som sa s úsmevom, keď som sa na chvíľku odtiahla, aby som si slzu otrela do rukáva. Aj napriek nej však v mojej tvári nebolo vidieť prítomnosť negatívnych pocitov, skôr sa zdalo, že som žiarila šťastím a spokojnosťou. Bez jediného slova som sa oňho oprela a svoju tvár zaborila do jeho ramena, rukou som si ho pritiahla bližšie, v tej druhej som stále držala flautu. Cítila som jeho srdce, bilo rovnako rýchlo, ako to moje. Pousmiala som sa.
On je tým, čo chcem za každú cenu ochrániť a nikdy nestratiť.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Reizo Kaneki likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Reizo Kaneki Fri May 21, 2021 10:09 pm

Mikoto možná nebyla první ženou, na které spočinuly moje rty, ale rozhodně byla prvním člověkem, o kterém jsem byl přesvědčený, že mu chci být na blízku, ať to stojí, co to stojí a prvním člověkem, pro kterého mi vzplanulo srdce silným plamenem. Takový pocit byl i pro mě něčím novým, nepřišel okamžitě, naplnil mě až teď, v tuhle kouzelnou chvíli. Zároveň mi ale připadalo, že šlo o něco, za čím jsem si tak dlouhou dobu šel, co jsem hledal. Jenže nešlo o něco, co šlo uměle vytvořit nebo popohnat, mělo to přijít přirozeně, s někým výjimečným. A takovou osobou, člověkem, ženou byla právě bělooká kráska, tělem i duší. Dlouhé tři roky zde, v Shimo no Kuni a ještě mnoho let předtím mi ucházelo něco tak podstatného, dosud nepoznaného. Pocit, o kterém jsem jen fantazíroval ve svých povídkách, o kterém jsem věděl, že existuje, ale sám ho nikdy nezažil. A najednou tu byl, naplňoval mě radostí.

Po polibku se na okamžik odtáhla, mé pozornosti by v tuto chvíli neuniklo nic, byla pro mě obrazem, který jsem obdivoval do každičkého detailu, můj pohled tedy vzápětí následoval osamocenou slzu putující po porcelánově zbarvené líci dolů. Na moment se můj radostný výraz pozměnil ve stínu lítosti, pak však spíše dojetím, když mi její třpytivé oči i úsměv naznačily, že jde o slzu štěstí, možná úlevy. Nerozuměl jsem její omluvě, proto jsem jen s pousmáním zlehka zatřásl hlavou. Nesmírně jsem si vážil toho, že se přede mnou tak otevřela. Opět se přiblížila a ponořila se mi do ramene, pevně jsem ji přitáhl v láskyplném obětí, několikrát pomalu přejel konečky prstů po jejích bedrech, mezi lopatkami, přes krk až na vršek hlavy, kde jsem ji něžně pohladil. Sám jsem se opřel tváří, ta vůně.
"A pak kdo je tady hlupáčik," šeptl jsem úsměvně stále ještě v reakci k její omluvě, mé gesta poháněná intenzivními city i drobný žert jí měl naznačit, že se přede mnou nemusí bát uronit slzu a že jí budu vždycky oporou. Jakoby se okolo zastavil čas, najednou jsme existovali jen jeden pro druhého, bez ohledu na naši komplikovanou minulost, strastiplnou budoucnost, cítil jsem její tlukot srdce, vůni, jemný dech na krku a věděl, že o tenhle moment nikdy nepřijdu a budu si ho střežit do konce svého života, stejně tak jako tebe.
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Mikoto Hyūga likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Sat May 22, 2021 1:59 pm

Privrela som spokojne oči a nechávala sa unášať vlnou príjemných pocitov, ktoré mi jeho prítomnosť a fyzická blízkosť prinášali, o to viac v tejto magickej chvíli, kedy sme stáli osvietení mesačnými lúčmi na skalnatom výklenku. Cítila som, ako mi rukou prechádza po dĺžke chrbta, až ma jemne pohladil.
"To je tak nefér, že to otáčaš proti mne, nemôžem a ani nechcem ťa za to potrestať," uchechtla som sa tlmene, s tvárou stále zaborená v jeho ramene. Odmietala som ho čo i len na chvíľu pustiť, ten pocit jeho blízkosti bol pre mňa priveľmi návykový. Cítila som sa tak ľahko, aspoň na chvíľu sa vytratili všetky temné myšlienky a obavy ohľadom aktuálnej situácie v Shimo no Kuni a Takumiho. V hlave mi vírili rôzne myšlienky, stále som nedokázala porozumieť tomu, ako sa mi vlastne Reizo dokázal takto dostať pod kožu, dokonca až takým spôsobom, že sa pre mňa stal tak dôležitou osobou. Za tak neuveriteľne krátky čas, pritom som však mala pocit, že sa poznáme omnoho dlhšie.
Osud? Bol to predsa len on, kto bol v správnom čase na správnom mieste a zachránil ma pred istou smrťou. Povzdychla som si a jemne sa od neho odtiahla, aby som mu videla do tváre, predovšetkým však jeho nádherne tajomné oči a úsmev, ktorý mi vnášal pokoj do duše. Tú starosť o mňa, ktorú som v jeho tvári zazrela, spôsobil, že sa moje líčka jemne sfarbili do červena. Nebola som na niečo také zvyknutá, väčšinu života som sa starala sama o seba a jediný moment, kedy sa o mňa musel postarať niekto iný, bol len vtedy, ak som sa ocitla na pokraji smrti. Rukou som ho jemne pohladila po líci, následne som palcom zľahka prešla po jeho perách. Na chvíľku som vyzerala ako dieťa, ktoré snáď objavilo niečo nové, nepoznané.
"Tak si predsa len to jedno šteňa skrotil," pousmiala som sa naňho, referujúc tak k nášmu prvému rozhovoru, ktorý mi utkvel v pamäti, a ktoré sa nieslo v tak tajomnom duchu, že ani jeden z nás vtedy nevedel, ako svoje tvrdenie ten druhý myslel. Možno som si to vysvetlila aktuálne zle, ale aj keby, stále to dávalo zmysel. Zdvihol sa studený vietor, silnejší a chladnejší než predtým.
"Začína byť dosť chladno, nemyslíš?" Opýtala som sa Reiza, pričom som sa k nemu ešte viac pritúlila, hľadajúc v jeho náručí teplo. Aj napriek svojej náture silnej a nezávislej ženy, stále som bola človek a na túru na tento kopec som nebola oblečená zrovna najvhodnejšie ani najteplejšie. Koniec koncov, ani ja som si netrúla ani vo sne povedať, že by to mohlo skončiť takto.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Reizo Kaneki likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Reizo Kaneki Sat May 22, 2021 6:59 pm

"Přitom teď by se ti to možná výjimečně podařilo a nešlo by jen o řečičky," popíchl jsem ji také s uchechtnutím narážejíc na to, že je moje ostražitost aktuálně mizivá a že v jiných případech bych se určitě nenechal jen tak potrestat. No, zřejmě by záleželo, co by její trestání obnášelo.
Přimáčkl jsem ji svou rukou jak jen silně to šlo, ale aby to stále působilo něžně, láskyplně.
Když se kousek odtáhla a naše pohledy se opět střetly, v hlavě mi hrála jediná myšlenka, zatímco jsem věnoval veškerou pozornost její překrásné tváři a okouzlující osobnosti, která vykvetla jako poupátko růže. Neexistovalo nic, co by tuhle chvíli dokázalo nahradit, neexistoval nikdo, s kým bych chtěl být víc. Její hebké doteky mi putovaly po tváři, ale současně se zdálo jakoby hladily na duši. Úsměv se mi rozšířil, když mi konečky prstů přejela přes rty, vypadala tak nevinně, kdybych se ten obrázek snažil někomu popsat, neuvěřil by mi.
Upřímně mě rozesmála svojí poznámku vracející nás zpátky k setkání v hradě, a to zejména z toho důvodu, že přesně tenhle vtípek jsem se každou chvílí chystal říct a Mikoto s ním popíchnout. "Už jsem to měl téměř na jazyku," ospravedlnil jsem svůj smích přiznáním se k chystané provokaci. Tenkrát to pochopila správně, i když pravdou bylo, že to v duchu naší konverzace znělo vcelku neurčitě. Asi mi bylo líto atmosféru tohoto momentu úplně kazit, proto jsem rázem zvážněl, drobný, po dnešní večer neústupný úsměv však na ústech vytrval. "Nemohl jsem vybrat líp, přestože jde o nebezpečného trhače," moje první část poznámky zněla zcela upřímně, byl jsem o tom přesvědčený, no neodpustil jsem si další drobný žertík, který byl ale založený na pravdě. Pak jsem se k bělovlásce opatrně nahnul a jemně ji políbil na čele.
Pravdou bylo, že chladný vítr byl čím dál intenzivnější a přestože mě hřálo příjemné vnitřní teplo, do tváří a rukou zima začínala bodat. V náručí jsem znovu bělovlásku pevně sevřel a pomocí rychlých pohybů po zádech se jí snažil instinktivně zahřát. Pouhé kimono, které na sobě měla Mikoto, z ní sice dělalo okouzlující dámu, ale do dnešní chladné noci určitě nebylo dostačující. Jen co mi tahle skutečnost došla, nervózně jsem sebou ucukl, opatrně ji od sebe odtáhl a svlékl si svůj kabát. V mžiku jsem ji obkročil a kabát přehodil přes její úzká ramena, aby se do něj mohla zachumlat. No, s jednou rukou to bylo trošku obtížnější než obvykle ale podařilo se. Všiml jsem si, jak se pod kabátem schovaly její pod Měsícem stříbřité vlasy, bylo nezvyklé ji vidět bez ikonické sněhové pokrývky přesahující celá záda, ušklíbl jsem se nad svými myšlenkami.
Uvědomujíc si faktu, že je čas se přesunout, jsem malinko znejistěl a pohledem pak zabloudil kamsi do ulic města, podrbal jsem se na zátylku a rozpačitě poněkud tázavě pronesl: "Čas... jít domů?"
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Mikoto Hyūga likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Sat May 22, 2021 8:15 pm

"Hmmm," vypadlo zo mňa. "Tváriš sa, ako keby si snáď inak nejakú šancu mal," zaškerila som sa naňho. Nebolo to tak, že by som bola tak sebavedomá, ako som si myslela, ani tak, že by som podceňovala jeho schopnosti. Konieckoncov, zachránil mi život. Bol to mocný muž. Skôr som narážala na fakt, že som si vždy docielila svoje za každú cenu. A možno by som aj našla spôsoby, ktoré by mohli byť efektívne aj vtedy, ak by ostražitý bol. Lenže teraz to nebolo potrebné. Pery sa mi roztiahli do širšieho úsmevu, keď sa rozosmial pri mojej poznámke. Človek by snáď povedal, že sme snáď duchovne prepojení, keď nám napadla rovnaká myšlienka takmer v rovnaký moment.
"Trháč, ktorý je však krotký len v tvojej prítomnosti," mrkla som naňho provokatívne. Nepochybovala som o tom, že mimo jeho prítomnosti si zachovám svoj tradičný výraz, postoj a správanie sa, avšak pri ňom...už asi len ťažko. Naklonil sa, aby mi dal pusu na čelo. Po zátylku mi prebehol mráz, avšak v tom dobrom slovazmysle. Bola to prvá pusa na čelo za dlhé, predlhé roky. Pousmiala som sa a sklopila oči. Pár hodín dozadu by som bola schopná sa sama sebe vysmiať pri myšlienke, že by som sa pri Reizovi chovala takto, alebo on ku mne, a predsa...môj život sa pravdepodobne otočil v priebehu pár chvíľ o 180 stupňov.

Prekvapene som zamrkala, keď si ma Reizo pritiahol bližšie, aby ma zohrial, a následne cezo mňa prehodil plášť, aby mi bolo teplejšie. Vyzerala som však ustarane. Bol síce chlap, avšak určite mu bola zima taktiež. Bola som mu vďačná, prejavil mi toľko starostlivosti. Úprimne, dojalo ma to. Nechcela som však, aby tu nedajbože zmrzol alebo ochorel.
"Hai, domov," prikývla som, voľnou rukou som chytila tú jeho a vykročila k okraju výklenku. Zadívala som sa dole. Bolo to dosť vysoko, avšak pre Shinobi ako sme my to bola hračka. "Načo ísť dookola, keď môžme ísť skratkou?" venovala som Reizovi krátky pohľad, následne som sa odrazila od kraja a začala padať dole. Nevyzeralo to však tak, že neviem čo robím. Párkrát som sa totižto odrazila a ladne pristála na zemi bez akýchkoľvek väčších problémov. Počkala som, samozrejme, na Reiza, znova ho chytila za ruku a viedla ho niekam smerom k mestu. Nevadila mi predstava, že by nás niekto videl. Spolu.
-PRESUN-
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Reizo Kaneki likes this post

Návrat nahoru Goto down

Kopec s výhledem na město a okolí - Stránka 5 Empty Re: Kopec s výhledem na město a okolí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru