Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BASARA THE RAIKAGE

2 posters

Goto down

BASARA THE RAIKAGE  Empty BASARA THE RAIKAGE

Příspěvek pro Basara Tue Nov 08, 2016 6:50 pm

BASARA THE RAIKAGE  SengokuBasara-87881-2

BASARA THE RAIKAGE  Separator

Jméno: Arashi Basara
Pohlaví: Muž
Narozen: 9.12

Věk: 24 let
Vesnice: Kumogakure
Hodnost: Raikage

Klan: Arashi
Kinjutsu: Kimera

BASARA THE RAIKAGE  Separator

Bojove schopnosti
Basara umí spoustu bojových umění, které se učil. Díky rychlosti, kterou se dokáže učit pro něj nebylo nic obtížné. Jako zbraň si nejvíce oblíbil katanu a její používáni díky bojovému stylu Hiten Mitsurugi-ryū. Také je mistrem boje na blízko a tak se mu dokaze vyrovnat jen málokdo.

Kinjutsu – Kimera – Kimera neboli chiméra je kinjutsu, které vymyslel sám Basara, když mu bylo asi 10 let. Ano dalo by se říct, že je tak trochu genius, ale o tom až později. Teď se zaměřme na to co chiméra vlastně je a co dokáže. Chiméra je Kinjutsu, které dokáže využívat jen Basara a bylo mu zakázáno ho učit dále. Spočívá to v tom, že uživatel dokáže pozřít čakru nebo krev jiné osoby a tím se naučit její Kekkei Genkai a schopnosti pokud tedy nějaké má. Dalo by se říct ze funguje až na molekulární bázi, kdy dokáže tělo uživatele přizpůsobit tak, aby mohlo využívat „ukradené“ techniky.
Ovšem jsou tu určitá omezení, ale o těch už ví jen ti, kteří to vědět musí.

Kekkei Genkai
– Toto jsou Kekkei Genkai, které Basara zatím využívá (jak je získal najdete v životopise)

Meiton - neboli temný element, který se dá použít pro absorbovaní, manipulování a vypuštění čakry nepřítele. Uživatel má na těle dva znaky ve tvaru diamantu. Jedním techniky absorbuje a druhým je vypouští.

Jugo Kekkei Genkai – Kekkei Genkai z Jugo klanu je pasivní schopnost, která umožňuje svým členům vstřebávat a využívat přírodní energii bez jakéhokoliv výcviku v senjutsu.

Tenseigan - umožňuje uživateli ovládat přitažlivé a odpudivé síly, podobně jako Rinnegan a Deva Path. S kompletním Tenseiganem je uživatel schopen vstoupit do Tenseigan Chakra Modu, který poskytuje uživateli zvýšené fyzické schopnosti, stejně jako řadu Gudōdam, složených z všech pěti přírodních podstat a Yin Yang podstat. Spojenim Gudōdami s Tenseigan čakrou, je možné použít další techniky. Tenseigan je také schopen pohybovat měsícem k Zemi, a také napájí gigantického golema.

Podstata
Záleží co zrovna absorboval pomocí Kimeri

Bodové Hodnocení Schopností

S-rank = celkové maximum 36 (max. 5,5)

Ninjutsu -5,5
Taijutsu -5
Genjutsu -3
Inteligence -5,5
Rychlost -4
Síla -5
Chakra -4
Ruční pečetě - 3

Vybavení
Dva specialni mece se znakem diamantu ktere dokazi vodit jakoukoli podstatu, pilulky na obnovení
chakry, ZVN, lékárnička, drátky, výbušené lístky, svitky, kouřové bomby, omračující bomby, ampulky na chakru a ampulky na krev. Lehké brnění, které ho neomezuje v rychlosti ani v pohybu a také dokože vodit čakru.

BASARA THE RAIKAGE  Separator

Charakter
Basara je velice přátelský, ale také velice vážný člověk, který má rád pořádek a klid ve své vesnici. Je také tak trochu geniální, rád však experimentuje s věcmi s kterými by neměl. Navenek se tváří jako člověk co absolutně nic neřeší, ale uvnitř je disciplinovaný a klidný, takže když přijde na boj dokáže být nelítostný a chladný.

BASARA THE RAIKAGE  Image

Vzhled
Basara vypadá jako 18 letý mladík, který má teprve všechno zažít, ale ve skutečnosti je
mu 24 a to díky chiméře, která ovlivňuje vzhled uživatele. Vlasy má ostříhané na Undercut a
barvou jsou blond. V uchu má malý plug, který slouží k úschově čakry (Nikdo neví co je uvnitř za čakru)

BASARA THE RAIKAGE  Separator

Počátek...

Jednoho dne v Zemi Blesku se narodilo dítě, nebyl to nějaký neskutečně silný Shinobi a ani syn
bohatého šlechtice. Byl to obyčejný syn farmáře, který měl v sobě malé množství čakry. Avšak
tento chlapec měl už od mladého věku velké sny. Těmi sny bylo stát se mocným a jedinečným
shinobim, který nebude muset zit podle zákonů. Tyhle sny mu probíhali hlavou, když oral pole
svého otce a když každý večer potají tvrdě trénoval s různými zbraněmi bojové techniky, které
odkoukal v nedaleké vesnici. Jeho otec toto chování neschvaloval pocházel totiž z dlouhé linie
farmářů. I přes to, že věděl že by z jeho syna mohl být Shinobi nepřál si to a proto měl Basara
zakázáno trénovat přes den a byl neustále zaměstnaný nějakou prací na poli. I když byl farmáš
nebyl jeho otec hloupí a věděl že Basara trénuje po nocích a ráno je unavený a také věděl, že
jednoho dne ho jeho syn opustí a vyrazí na cestu Shinobiho. Ptáte se proč nezminuji Basarovu
matku? Je to z důvodu, že byla Shinobi z vesnice, která nepatřila pod Zemi Blesku a věděla, že
kdyby se někdo z jejího klanu dozvěděl, že má dítě s farmářem a ještě k tomu z jiné země nejspíš by ho zabili a proto nechala Basaru u jeho otce. Basara takhle pokračoval několik let a čím byl starší tím více se u něj projevovala i jeho genialita. Stačilo mu vidět nějakou věc jen jednou a netrvalo mu dlouho se ji naučit, dokázal také vytvářet vlasní techniky boje a slabší techniky využívající čakru. Když mu bylo kolem deseti let a byl už dost starý aby mohl vycestovat rozhodl se, že odejde do světa a zkusí ho prozkoumat. Jeho otec proti tomu moc nenamítal jelikož věděl že tato chvíli příjde, doufal ale, že to bude později. Basara už tři roky pracoval na jedné určite technice a říkal, že neodejde dřív než ji dokončí a tak si jeho otec naivně myslel že když už na ní pracuje tak dlouho že ji nikdy nedokončí. Bohužel se pletl a nyní nastala chvíle aby jeho syn vyletěl z hnízda a šel za svými sny. Tohle bylo možná naposledy co vidí svého syna. Co mu má říct? Co má udělat? Má mu něco dát? Nějakou věc a nebo nějakou poslední radu?... Věděl, že svět je krutý a že jeho syn může za pár dní být mrtví, nic si nenalhával. Než však stihl něco udělat a nebo otevřít ústa otočil se na něj jeho syn s úsměvem od ucha k uchu a řekl „Neboj se, naučil jsi mě všechno co potřebuji znát a až se stanu nejsilnějším Shinobim vrátím se a budu ti tady zase pomáhat.“ Po těchto slovech mu stekla slza po tváři a rozběhl se obejmout svého otce bohužel ještě nevěděl, že tohle budou jeho poslední slova i obejmutí s otcem......

BASARA THE RAIKAGE  15058005_10208800859246981_1287483415_n


Dívka s havraními vlasy

Uběhlo už několik dní od té doby co se Basara vydal z domova. Po cestě si v blízké vesnici pořídil ne moc drahou katanu aby se mohl bránit případným přepadením a nějaké ostatní věci co by se mu mohli hodit na cestách. Po několika dalších dnech se krajina pomalu začala měnit a Basara čím dál tím častěji míjel různé zříceniny a staré, vypálené a opuštěné vesnice. Chtěl tímto krajem projít co nejrychleji a pokud možno bez toho aby tu musel zastavovat a nebo dokonce přenocovat. Bohuzel únava dostane každého z nás a tak když se blížil večer a Basara procházel další vypálenou vesnicí rozhodl se tu zůstat. Byl tu jeden dům který vypadal ještě docela použitelně a tak se rozhodl že ho využije pro přespání a brzo ráno zase vyrazí na svoji cestu. Když rozdělal oheň a pomalu zalehl do přikrívek které sebou měl všechno na něj dopadlo a během chvíle usnul jako malé dítě. Probudilo ho však něco studeného na krku, když otevřel oči uviděl nad sebou překrásnou dívku s krásnou bílou pletí a vlasy černýmy jako havraní peří. Chvíli byl zaražen její krásou, ale potom si uvědomil že to studené probuzení na jeho krku byla dýka kterou mu tam dívka přiložila a potiše zašeptala „Jsi tu jen ty? A nebo tu s tebou jsou další?“ Nedokázal ihned odpovědět a než vlastně stihl něco říct dívka pokračovala „Přišli jste dokončit svoji práci?
Nestačila vám celá vesnice? Museli jste se vrátit ještě pro mě? Ale já se jen tak nedám, určitě ne bez boje!!“ Poslední dvě věty už nezašeptala ale zakřičela a přitiskla dýku silněji k jeho krku „Ne počkej, nevím o čem to mluvíš jenom tudy procházím a potřeboval jsem někde přespat!“ řekl rychle Basara a doufal že ho dívka nepodřízne dřív než to trochu promyslí. Na chvíli se zastavila a povolila stisk na dýce to mu stačilo k tomu aby se pokusil ji odstrčit a dostat se k jeho kataně. Jakmile vstal a vytasil meč podíval se na dívku a byl připravený se bránit pokud bude muset, ale ta se na něj jen podívala s pohledem z kterého šlo poznat že už všechno vzdala a klekla si před něj se sklopenou hlavou „Tak dělej, zabíj mě jestli tě to potěší. Stejně už nemám pro co žít.“ Řekla tiše do země a byla připravená zemřít. A když už čekala že bude konec katana spadla na zem vedle ní a ona zvedla hlavu nahoru k chlapci který tam stál „Jak jsem již řekl nemám v plánu ti ublížit jen tudy procházím.“ Dívka nevěřícně hleděla do chlapcovích očí a zkoumala jestli mluví pravdu.

Nakonec se pomalu zvedla a otočila se k němu zády „V tom případě se ti omlouvám. Připravím
něco k jídlu.“ Jakmile tohle dořekla odešla do vedlejší místnosti a tam začala s něčím rachotit.
Basara jen zaskočeně stál na místě a nevěděl co si o tom má myslet. No řekněte byla to snad
normální rekace po tom všem co se zrovna odehrálo? Chvíli tam takhle stál a poté se šel podívat za dívkou do místnosti která nejspíš bývala kuchyní ale nyní v ní byl jen vyhaslí táborák, pár hrnců a několik tupých nožů. Když se na ni díval jak připravovala něco co vypadalo jako tráva a listí uvědomil si že je vážně překrásná. Odešel a vytáhl ze svého ruksaku zajíce kterého si nechával na horší chvíle. Donesl ho k dívce a zeptal se ji jestli by nechtěla připravit tohle. V okamžiku kdy ho dívka uviděla se jí rozzářili oči a od úst ji ukápla jedna slina. Tomu se Basara samozřejmě zasmál a dívka se začervenala, potom tak trochu zamračila. Chvíli to trvalo ale jakmile bylo jídlo hotové a oni seděli, rozhodl se že se musí dívky zeptat co se tady stalo „Můžeš mi říct co jsi myslela tím co jsi mi předtím řekla?“ Na to dívka odvětila „ Co přesně myslíš?“ a dál si radostně cpala kusy zajíce do pusy.“ Mám namysli to s tím jestli jsem se vrátil dokončit práci.“ Jakmile to dořekl všiml si že dívce z obličeje zmizel radostný výraz a objevil se tam neskutečně hluboký smutek. „Dobrá řeknu ti to.“ Dívka mu vylíčila vše co se tu odehrálo. Řekla mu o tom že se v tomto kraji potuluje skupina nebezpečných Shinobi kteří chodí vesnici od vecnice a vypalují je,zabijí obyvatela a pokud najdou nějakou hezkou dívku znásilní ji a poté jí také zabijí. Také mu řekla o tom že předtím než se dostali k nim do domu schoval ji její otec do skrýše pod zemí a šel bránit vesnici ale už se nevrátil. Od té doby tu žije sama a přežívá na bylinách a koříncích které najde v blízkosti.

Měla totiž příliš velký strach na to aby se vydala někam dál. Po tom co si to Basara vyslechl mu bylo dívky neskutečně líto. „Vlastně jsem se tě ani nezeptal na jméno. Mohla by jsi mi ho říct?“

Dívka zvedla oči z kterých ještě stékali slzi a podívala se na něj „Jmenuji se Yuki a kdyby tě to
zajímlo je mi 12 let.“ Pokusila se o vynucený úsměv ale s těmi slzami to moc nešlo. „Já jsem
Basara a za mesic mi bude 11. Těší mě Yuki.“ řekl s mírným úsměvem a poté oba pokračovali v jídle. Večer strrávili tím že jí Basara vyprávěl o svém životě na farmě a o tom jak sní že se stane nejsilnějším Shinobim a že už k tomu nemá daleko. Dokonce ji i párkrát rozesmál a že to bylo težké. I když měl Basara v plánu hned druhé ráno odejít nemohl tam Yuki nechat samotnou a tak se rozhodl že s ní několik dní zůstane a pomůže jí. Možná doufal i v to že se potom vydá na cestu s ním, ale z dní se stali týdny a z týdnů se nakonec stali měsíce. Basara toho věděl spoustu o farmaření a tak přivedl půdu okolo domů zpět k životu a začali pěstovat ovoce a zeleninu. Párkrát za týden se vydal za vesnici na lov zvěře a Yuki se starala o dům. Během té doby si Basara všiml na Yuki jedné zvláštnosti a to dvou obrazců ve tvaru diamantu na jejím těle. Jeden měla na pravé dlani a druhý na levé. Nikdy se jí však neodvážil zeptat co to znamená. Avšak Yuki si už několikrát všimla jak si je Basara prohlíží a tak jednoho večera začala sama „Chtěl by jsi vědět k čemu jsou?“ Podívala se na něj s úsměvěm na rtech který by jste na ní ještě nedávno nemohli zahlédnout. „Co myslíš?“ řekl překvapeně Basara „Mám namysli ty diamanty co mám na dlaních.“

BASARA THE RAIKAGE  88828

Chvíli přemýšlel jestli to má vážně chtít vědět a nebo ne ale zvědavost nakonec vyhrála podíval se na ni s kukučem zvědavého dítěte a řekl „Ano,prosím.“ Yuki si vyhrnula rukávy které ji zakrívali i dlaně a začala vyprávět „ Kdysy dávno v této oblasti žil silný klan Shinobi. Všichni se členů totoho klanu obávali jelikož dokázali ovládat element zvaný Meiton tedy element temnoty. Říká se že tento element dokázal pohltit jakýkoli útok a obrátit ho proti nepříteli.“ V tom ji Basara přerušil „A ty diamanty měli sloužit k tomu pohlcování a protiútoku?“ Yuki se jenom zasmála „Nebuď nedočkaví, ale ano máš pravdu přesně k tomu měli sloužit. Bohužel už je tomu příliš dávno a všichni členové klanu zapomněli jak tyto techniky používat.“ Potom se její oči opět naplnili smutkem a dodala „Možný kdybychom to uměli mohli jsme se ubránit a přežít.“ Potom už nepokračovala a Basara to po ní ani nežádal jen ji objal a v objetí leželi celý večer dokud neusnuli.

Uběhlo dalších několik dní a Yuki si všimla, že se Basara každý den asi na hodinu ztratí a někam odejde. Dnes se rozhodla, že ho bude sledovat. Opatrně se tedy vydala za ním když odcházel z domu a sledovala ho do nedalekého domku který vypadal že se každou chvílí zhroutí. Vážně ji zajímalo co tam každý den dělá. Když dorazila k domu a dívala se přes prasklinu ve dveřích viděla jak si Basara něco zapisuje a zkouší různé pečetě a pokusi s čakrou. Věděla že dokáže používat čakru, ale nevěděla jak moc. Když se však příliš zahleděla přestala dávat pozor na to kam dává ruku když se opírá a prolomila starou desku ve zdi která už byla uplně prohnilá. To ihned upoutalo jeho pozornost a podíval se na ní. S vystrašeným výrazem v očích z ní vyjelo „Nechtěla jsem tě sledovat hrozně se omlouvám odpust mi to.“ Ale Basara se jen usmál „Když jsi chtěla jít se mnou stačilo říct a nemusela jsi mě sledovat. Pojd vysvětlím ti co tady dělám.“ Yuki přišla až k němu a koukala na složité zápisi a pečete které tu byli „Co to má všechno být?“ Zeptala se s údivem a stále si všechno prohlížela. Basara ji vysvětlil že je to technika na které pracuje již několik let. Když se ho zeptala na co je, podíval se na ni s výrazem který u něj ještě neviděla. Vypadala to jako kdyby nevěděl jestli jí to má říct nebo ne ale po chvíli se zase jen usmál a řekl jí že jde o techniku která jednomu člověku pomůže převzít schopnosti dalšího a že ji pojmenoval Kimera. Všechno ji začal vysvětlovat jak to funguje a tak dále a Yuki si teprve ted naplno uvědomila jak je Basara inteligentní. Ovšem že to věděla už předním jen nevěděla že až takhle. „To zní úžasně díky tomuhle by sis mohl splnit sen a mohl by se z tebe stát nejsilnější Shinobi který kdy žil. V čem je tedy problém?“ Basarovi se ted na obličeji objevil zamyšlený výraz „ Problém je v tom že nevím jak to udělat bez toho abych musel dotyčného zabít.“ Jakmile tohle dořekl zavřel svitky a podíval se na Yuki „Ale dost už o tomhle pojdme zpět domů a uděláme si něco k večeři.“ Yuki věděla že pokud tady Basara zůstane s ní tak nikdy nepříjde na způsob aby jeho technika fungovala tak jak by chtěl a že to ona je to co ho zde drží, ale také věděla že kdyby odešel byla by sama. Nebyla totiž ještě připravená odejít možná časem ale určitě ne v blízké době...... Možná ale měli odejít zrovna ted jelikož to co mělo následovat ani jeden z nich nečekal.......

Oci, tma a priroda...

Když se spolu oba navečeřeli a užili si další poklidný večer myslel si Basara že si pujdou lehnout, ale poznal na Yuki že nad něčím usilovně přemýšlí. Přišel tedy k ní objal ji a řekl „Co tě trápí?“ Překvapeně se na něj podívala a on pokračoval „Za tu dobu co jsme spolu jsem tě poznal dostatečně abych věděl když tě něco trápí a nevíš si s něčím rady.“ Tohle ji velice dojalo uvědomila si totiž že je mezi nimi už velice silné pouto a že ji moc dobře zná stejně tak jako ona zná jeho. Věděla že by nemělo cenu před ním něco tajit a že bude lepší když mu to všechno řekne.

BASARA THE RAIKAGE  Image

Začala tím jak je ráda že sní je a jak by si už nedokázala představit život bez něj ale potom
pokračovala smutnějším tématem musela mu totiž říct že si přeje aby odešel. Když se jí zeptal
Basara proč odpověděla jednoduše „Aby sis splnil svůj sen. Ten můj už jsi totiž splnil.“ usmála se a přitiskla se k němu jak nejvíce to šlo. Chtěla aby tenhle okamžik nikdy neskončil a on to cítil stejně proto ani raději nic neřekl. Druhý den ráno se oba probudili vedle sebe a políbili se, avšak Basara se zarazil. Něco bylo jinak, každé ráno slyšel zvuky ptáků a šustění listí ve větru ale dnes neslyšel nic z toho ani jediného ptáčka. Něco bylo špatně, podíval se na Yuki a potichu ji pošeptal aby se šla schovat, že si musí něco ověřit. Oblékl se a vzal si svoji katanu poté vyšel ven z domu a uvědomil si že jejich poklidný život skončil. Stáli tam tři muži v černém. A koukali přímo na něj. Proč zrovna teď? Proč zrovna když se všechno začínalo dařit a byla možnost že by oba odešli někam do nezbečí? To už se nejspíš nikdy nedozví. Basarovi hned došlo co jsou ti muži zač. Byli to ti vrazi kteří spalovali vesnice. Bylo mu taky hned jasné co udělají Yuki pokud je nezastaví. Nikdy však nebyl v opravdovém boji, ale byl odhodlaný zemřít pokud bude moct zachránit ji.

Pevně stiskl katanu ale kolena se mu pořád třásla. „Ty s námi chceš bojovat chlapečku?“ řekl jeden z můžu a začal se smát „Dobrá tedy ukaž co v tobě je.“ Jakmile tohle dořekl zavelel zbylím dvoum aby ho zabili. Jeden se rozběhl zprava a druhý zleva na nic nečakali a vytasili kunaje. Šlo na nich vidět že jsou vážně odhodlaní ho zabít v tom se v Basarovi něco přepnulo. Byli to ty roky tréninku? Nebo snad touha chránit ženu kterou miloval? V jeden jediný okamžik udělal pohyb tak ryhchlí že nikdo nestihl zareagovat v čas. Oba muži se z ničeho nic zastavili a třetí na to jen z překvapením ve tváři hleděl. Když oboum vytriskla krev z krku zamračil se a podíval se na chlapce který stál předtím, ale to co uviděl nebyl ten rozklepaný chlapec který tam ještě před chvílí byl. Stál předtím ledově klidný Basara svírající katanu v ruce a celý pocákaný od krve. „Možná jsem tě trochu podcenil hochu.“ řekl muž a vytáhl z kapsy něco co vypadalo jako dva kunaje avšak ostří bylo na obou stranách. „Chlapče víš co je to Jiton?“ zeptal se muž, ale Basara neodpovídal myslel si že se ho snaží rozptýlit aby potom mohl snáz zaůtočit. „Nejspíš ne, tak já ti to tedy řeknu. Jiton je element magnetu a představ si, že zrovna já ho umím používat velice dobře.“

BASARA THE RAIKAGE  15032464_10208800859166979_285616219_n

Basara se na muže nechápavě podíval. Proč mu to všechno říká? „Chtěl jsem ti to říct abys věděl co tě zabilo.“ Muž se zasmál a hodil dva kunaje po Basarovi ten je s lehkostí vykryl a byl připravený vystartovat po muži ale v tom uslyšel jak za ním zakřičela Yuki „Pozoooor!!“ Otočil se právě včas aby si všiml že jeden z kunajů neodletěl pryč ale vracel se k němu ze zadu. Ovšem už byl tak blízko že ho nestihl vykrít. Zabodl se mu přímo do stehna. Basara bolestí spadl na zem, podíval se na Yuki a viděl v jejím obličeji strach. Strach z toho že ztratí svoji lásku. Potom se podíval zpět na muže který se blížil k němu a začal skládat nějaké pečetě. Chvíli na to se muži v ruce nashromáždila čakra a vyslal směrem k chlapci větrnou šavli která měla ukončit jeho život. Než se tak ale stalo do cesty jí vběhla Yuki a nastavili dlaně přímo proti ní. Všichni přítomní mohli vidět jak šavle zmizela v jedné z jejich dlaní a hned na to z té druhé vystřelil modrý plamen přímo proti muži. Ten byl v ten moment tak zaskočený že dostal přímí zásah a odlettěl o kus dál. Chvíli sténal a potom bylo tichu a ani se nehnul. Basara se co nejrychleji postavil na nohy a běžel k Yuki ale než se k ní dostal tak se skácela k zemi. Jakmile dorazil k ní tak mu bylo jasné proč. Druhý kunai který muž hodil ji trefil do břicha a nejspíš zasáhl nějaké špatné místo protože z ní teklo neuvěřitelně moc krve. Basara ji pevně stiskl a nevěděl co má dělat. Bylo mu jasné že už ji nezvládne zachránit neměl žádný výcvik zdravozníka a ani neuměl žádní léčebné techniky.Yukina mu však jen položila ruku na tvář a
zadívala se mu do očí „Vem si moje schopnosti a staň se nejsilnějším Shinobim. Tak budu aspoň
pořád s tebou........Vím že to dokážeš.“ Tohle byla její poslední slova než zavřela oči a přestala
dýchat. Basara začal plakat, ale věděl co musí udělat co nejrychlejí udělal na jím těle pečetě
potřebné k chiméře a její čakra začala vystupovat z jejího těla ven primo do nej. Před očima mu proběhly všechny jejich spolenčné chvíle a jak plakal a snažil se do sebe dostat co nejvíce její čakry začali se mu na těle objevovat dva diamanty.Chvíli ještě plakal nad jejím tělem ale potom ji udělal řádný pohřeb a rozloučil se s ní. Když se vracel celý zničený zpět k domu všiml si malého pohybu v místě kam předtím dopadl ten muž. Se vztek se tam kulhavě rozešel a podíval se na něj.

BASARA THE RAIKAGE  Image

Muž ještě nebyl mrtví stále ještě dýchal a snažil se něco říct ale Basara ho nenechal. Nemilosrdneho zabil, a uzival si to. Jak tak zabodaval svoji katanu do tela muze ktery mu vzal jeho lasku uslysel mirne zastenani z kere o kousek dal. Urcite to museli byt dalsi jako tady ten. Pomalu sel smerem k hluku, ted uz mu bylo vse jedno takze se ani neplizil. S katanou v ruce se pomalu, ale jiste blizil cili. Jakmile dosel az na misto uvidel za kerem svazaneho chlapce a divku. Dicvka, byla v hroznem stavu. Slo videt, ze se na ni uz muzi vyradili. Kdyz si Basari vsiml chlapec lekl se, ale zaroven mel v obliceji naznak ulevy. „Pomzes nam prosim?“ Basarovi doslo co po nem vlastne chlapec chtel. Nechtel, aby je pustil a nebo aby se je snad pokusil lecit. Chtel po nem, aby jim pomohl z toho utrpeni a ukoncilho. Basara jeste cely od krve a se slzami v ocich kyvnul na chlapce „Ano, rad vam pomuzu, ale chci se zeptat. Mate nejake zvlastni schopnosti?“ Chlapec na nej pohledel s ulevou. Je to vse co po nem chtel? Jen odpoved na otazku a konecne ho pusti z toho utrpne ? S radosti mu rekne vse co vi „Ja jsem dedicem klanu Jugo a mam tak prirodni talent pro pouzivani prirodni energie a tady ta divka vedle me ma nejake podivne Doujutsu, nevim presne o co jde, ale slysel jsem ty muze o nem rikat jak je vzacne a ze jeji oci prodaji za miliony. Staci ti to?“ Basara se na chlapce podival, nebyl o nic moc starsi jak on a presto jeho zivot koncil. Pote se otocil smerem kde byla Yuki a pak zpet k chlapci „Ano, pomuzu, a dekuji ti, ze pomuzes I ty me naplnit muj osud.“ Chlapec sice posledni slova Basari moc nepochopil, ale to mu bylo jedno ledove ostri mu projelo krkem tak rychle, ze necitil ani zadnou bolest. To stejne u divky. Pote Basara zacal opet s ritualem a vzal si schopnosti techto dvou. Jeho oci se promenili na zarive modre a po chvíli cítil nově nabitou sílu, kterou zacal cerpat z okoli. Z ničeho nic byl silný, silnější než většina Shinobi. Ted stačilo se jen tyto schopnosti naučit používat a mohl splnit sen který kdysi měl a který po něm Yukina chtěla aby uskutečnil. Pár dní ještě zůstal v domě a začal se chystat na odchod. Pobral co mohl a také našel dvě katany které na sobě měli znak diamantu.

Nejspíš to bylo rodinné dědictví. Rozhodl se si je vzít a mit je jako jedinou pamatku na divku, kterou bude milovat. Jak odcházel zapálil za sebou dům i se vzpomínkami a pocity které v něm
byli. Ještě se šel rozloučit na hrob své lásky a poté se vydal na cestu...

BASARA THE RAIKAGE  15049662_10208800859126978_1177181694_n

Cesta za snem...

Po nekolika tydnech cestovani a trenovani nove nabite sily se konecne Basara dostal do sveho
puvodniho cile. Kumogakure no Sato, byl to nadherny pohled a kdyz se tak dival na obri branu
vesnice, ktera byla primo prednim otocil se zpet k ceste, kterou prisel natahl ruku a rekl „Dokazal jsem to, I pro tebe.“ Pomalu uz vchazel do vesnice, kdyz se ale zarazil. Zacal premyslet, jestli rict nekomu ve vesnici co dokaze. Co vlasnte umi a co uz vsechno ziskal, ale kdyz to nerekne jak dotahne svoji techniku k dokonalosti? Mel ted velke dylema co vlastne udelat. A jedine co ho napadlo, bylo udelat drasticky krok a to vyzadat si schuzku primo s Raikagem. Po nekolikati dnech co se o tohle snazil ho konecne Raikage prijal a Basara mu vse rekl. V mistnosti, byl I poradce Raikageho a oba kdyz slyseli mladika mluvit o tom co vymyslel a co dokaze neverili svym usim.

BASARA THE RAIKAGE  Image

Po nejake chvili co se radili se rozhodli. Rekli Basarovi, ze se o nej Kumo postara a poskytne mu podminky, aby svoji techniku mohl rozvijet a mohl trenovat v akademii s ostanimi cleny vesnice. Ale byla tu jedna podminka, Basara se musel chovat jako dite, kterym byl a na vsechny ostatni hrat roli lehkomyslneho diteto, ktere v zadnem pripade neproslo tim cim prosel on a musel take svoji schopnost tajit prede vsemi, kteri toho nebyli hodni. Chlapec s tim souhlasil a byl nadseny z toho, ze mohl konecne studovat a stat se pravym Shinobim jak si vzdy pral. Yuki I jeho otec by na nej byli urcite hrdi. Uteklo par let behem, kterych si Basara nasel nove pratele a take svuj tym, kteremu rekl co dokaze a co umi. Jeho tym byl jeho rodina, bohuzel ne vse bylo vzdy ruzove a pri jedne tragicke misi, kdyz uz byli Jouninove se dva clenove jeho tymu jeho nove rodiny pohresovali. Ztratili se pri bitve z ktere Basara musel utect, aby nikdo nemohl ziskat jeho schopnosti. I presto, ze uz byl jounin nedokazal jeste naplno ovladat schopnosti, ktere v nem byli. Cestou z bojiste pozabijel Basara spoustu nepratel nez se dostal zpet do vesnice a rekl co se stalo, ale uz bylo pozde.

Ubehlo 5 let behem kterych Basara peclive trenoval a dotahl svoje schopnosti k dokonalosti, naucil se take spoustu dalsich technik a bojovych stylu. Zdokonalil se ve vsem v cem mohl, zajimalo ho vse a hlavne o to jak dokoncit svoji techniku. Coz take dokazal, uz nemusel cloveka zabit aby ziskal jeho schopnosti stacilo pohltit malo mnozstvi jeho chakry a nebo krve. Jakmile tohle dokazal prokazal svoji cenu a hlavne ukazal, ze ma na to aby mohl chranit celou vesnici. Jednoho dne se oba chybejici clenove jeho tymu vratili. Basara je mel oba velice rad, ale Akemi clenka jeho tymu a jeho nova rodina byla pro nej jako sestra, kterou nemel. Miloval ji jako rodinu a celou tu dobu, kdy trenoval tak po ni patral, trenoval vlastne I pro to aby byl dostatecne silny ji ochranit. Nechtel uz zazit to stejne co prozil tenkrat. Kdyz se ted vratila travil s ni spoustu casu, spolecne zacali trenovat jeste vic a Basara se konecne stal Raikagem. Prvni vec co udelal, byla ta, ze z Akemi udelal svoji pravou ruku a mel v planu predelat celou Kumo. Ted se svet mel teprve dozvedet o tom kdo jsou zac a co vsechno dokazou. Timto zacina saga mladika jmenem Arashi Basara.
Basara
Basara
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 07. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

BASARA THE RAIKAGE  Empty Re: BASARA THE RAIKAGE

Příspěvek pro Arata Sun Nov 13, 2016 8:07 pm

lol, POVOLENO
Arata
Arata
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru