Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slavnostní otevření

3 posters

Goto down

Slavnostní otevření Empty Slavnostní otevření

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Jun 01, 2016 8:31 pm

Slavnostní otevření Tumblr_nmdw8cpf0s1td0yeeo1_500

Vážené dámy, Vážení pánové civilisti, Shinobi,

vítám Vás všechny na našem novém (xD) revolučním fóru. Po několikáté přestříhávám pomyslnou šňůru a otevírám fórum novým zážitkům. Už opravdu doufám, že je to naposledy. Textová hra je skvělá věc, rozvíjí fantazii, otevírá mysl a navazuje nová a pevná přátelství, které překračují hranice okresů, krajů i států. Ovšem, také vytváří zbytečnou rivalitu a emocionální napětí. To je však na každém z nás, aby se s tím popral, jak nejlépe dovede.

Opravdu doufám, že toto textové fórum se bude hrát v duchu Naruta a v duchu jeho odkazu. Narutův odkaz je jasný; nikdy se nevzdávat a pokaždé vstát a jít kupředu. Naruto také spojuje lidi, neděje se to jen ve světě vytvořeném Kishimotem, ale také i v tom našem reálném světě.

Doufám, že si všichni hru skvěle užijeme bez útrap, hádek a bez zbytečné rivality. Dejme do toho cíle, či touhy vše. Všichni přece chceme si hru užít ;-)

Přeji příjemnou hru!

(Bc. xD) Assasin Senju



Zdravím vás, moji milí spoluhráči!
Přemýšlela jsem, zda mám zůstat incognito nebo se představit tak, jak mě tu mnozí znali a stále znají. Nakonec jsem se rozhodla zůstat ještě chvíli skryta. Třeba na to přijdete sami časem! ^^

Dost z nás bude znovu začínat na tomto fóru. Zažili jsme tu hodně věcí, dobrý i těch zlých. Ale jak je vidět, nepřestalo nás to bavit. A já doufám, že v tomto duchu budeme i nadále pokračovat. Těším se, že poznám další nové lidi a že se opět setkám s těmi, které již znám.

Všem přeji zábavnou hru, díky které si můžeme splnit sen - Stát se součástí anime. Nejen Naruta, prostě anime světa. Tak s chutí do toho! ^^


Takže i já zdravím ! Smile
Doufám že se vám bude dobře hrát no hate, no flame. Toto forum je pro nás srdcovka a nechceme, aby to špatně dopadlo, proto doufám že se tu udrží přátelská komunita ! Smile Rozvíjejme svoje nápady a hlavně se bavme ! Smile

XoXo Ruki Smile

Vaše Ririchiyo ^^


Naposledy upravil Assasin Senju dne Wed Jun 01, 2016 8:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Slavnostní otevření Empty Re: Slavnostní otevření

Příspěvek pro Asuka Wed Jun 01, 2016 8:39 pm

Podtrženo, sečteno. Všechno nezbytné je hotové, takže už i mě zbývá popřát všem příjemnou hru. I tak, jak Assík, doufám, že už žádné další forko nebude, ale, i kdyby bylo, doufám, že i tam se sejdeme v největším možném počtu  cheers

Asuka
Správce misí*A (Jounin)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 28. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Slavnostní otevření Empty Re: Slavnostní otevření

Příspěvek pro Yukihiko Senju Wed Jun 01, 2016 8:48 pm

Kdyby tu byla reputace, dala bych vám oběma plusko. :3
Yukihiko Senju
Yukihiko Senju
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Slavnostní otevření Empty Re: Slavnostní otevření

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru