Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naše nepřítomnost

2 posters

Goto down

Naše nepřítomnost Empty Naše nepřítomnost

Příspěvek pro Arata Sun Nov 20, 2016 5:07 pm

Je známo, že Hokoriho aktivita bude cca do středy nestabilní. Hráč by hrát chtěl, ale okolnosti tomu nenapomáhají. Když hráč náladu hrát nemá, okolnosti nejsou příznivé, neboť v jejich důsledku hráč nemá náladu hrát. Hráč se všem omlouvá, ale zároveň se těší, že si začátek hry našel své místo i bez jeho přítomnosti. Prosí ostatní, aby byli trpěliví a čekali na něj v dobré víře, neboť o sám tvoří vedení, takže není na koho se obrátit.


Hráč


Naposledy upravil Arata dne Fri Jun 29, 2018 9:54 am, celkově upraveno 1 krát
Arata
Arata
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Naše nepřítomnost Empty Re: Naše nepřítomnost

Příspěvek pro Arata Fri Jun 29, 2018 9:53 am

Nebudeme tu přes víkend. Jedeme kojit své tužby na hranice Slovenska s Polskem do Zakopanego. Nedáváme si ale pauzu od jídla. Jen toto slovo pro nás přes víkend nabere jiný význam než-li ten herní. Vrátíme se ale a v dobré víře budeme už v pondělí pojídání schopní. My
Arata
Arata
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Naše nepřítomnost Empty Re: Naše nepřítomnost

Příspěvek pro Arakawa Kaori Sat Jul 14, 2018 8:03 am

Nejsem tu ode dneška na týden. Klidně s hrou na mě můžete počkat, ostatně poslední dva dny se moc nepostuje, ale raději hrejte i beze mě  Razz Ano, hra se netočí jen kolem mě a tak nepostování v posledních dnech není má vina lol!  Mějte se fanfárově a už za týden někoho sežeru  What a Face
Arakawa Kaori
Arakawa Kaori
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 02. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Naše nepřítomnost Empty Re: Naše nepřítomnost

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru