Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE

2 posters

Goto down

HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE Empty HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE

Příspěvek pro Benjiro Tue Jul 05, 2016 11:33 am

HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE Ww15yf

Žlutá svítící koule, které nazýváme slunce, pomalu ale jistě zapadá za obzor. Fouká mírný vítr s biozátěží 1. Metrologové nehlásí žádné přeháňky ani bouřkové mračna.  Ovšem vědci varují, že na místní louce může dojít k abnormálnímu výskytu hadů a růst stromu. Proto by přihlížející diváci měli dbát na svou bezpečnost. Za případné ujmi na zdraví a psychice, pořadatele nenesou žádnou zodpovědnost! Poslední věc, kterou pořadatel vzkazují je:
Užijte si tenhle match!
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE Empty Re: HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jul 17, 2016 2:29 pm

Getsukage Benjiro mě vyzval na souboj a jako vždy jsem nestíhal. Doma jsem se dlouho připravoval, balil jsem základní výbavu ninji, kterou už jsem dlouho neoprášil ani nedoplnil. Poté jsem se převlékl do čistého a oblékl plášť Hokage.
HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE MV8Ptv_zpsr2igx51n
"Jdu pozdě?" rozhlédl jsem se kolem dokola a nikde nikdo.
"Hmm.." pousmál jsem se a založil si ruce na hrudi.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE Empty Re: HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE

Příspěvek pro Benjiro Sun Jul 17, 2016 4:20 pm

Ano ano. O velkolepý Hokage měl pravdu. Nikdo nikde. Tribuny se začali zaplňovat a všichni nedočkavě očekávali příchod Getsukageho. Všichni se rozhlíželi, odkud přijde. Hokage použil Hiraishin na svůj příchod a Getsukage použil Hiding in Surface Technique. Začal jsem se vynořovat ze země společně s velkým svitkem. Vypadalo, že jdu pozdě a nic nestíhám jako můj protivník, ale opak byla pravda. Měl jsem již připravený klony, kteří byli poblíž a čerpali přírodní chakru. Záhadou ovšem bylo, co je v tom velké svitku. "Zdravím Vás, dlouho jsme se neviděli, Assasine" pověděl jsem s úsměvem. Potom jsem si vzpomněl, že jsem si zapomněl vymyslet nějakou drsnou hlášku, kterou bych ho dostal na kolena. Bohužel už bylo pozdě.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE Empty Re: HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jul 18, 2016 9:17 am

Přimhouřil jsem oko, jakmile jsem viděl vylézat ze země svého protivníka, Getsukageho. Slizký jako vždy. Tak ono se nebylo čemu divit. Zaměřil jsem se na tajemný svitek, snad tam nemá bijuu.
Ušklíbl jsem se při jeho pozdravu.
"Zdravím, Benjiro, dlouho jsme se neviděli, to je pravda, ale za tu dobu ses vůbec nezměnil." Byl jsem celý natěšený, už jsem dlouho nebojoval a za tu dobu, co jsme zachraňovali svět a budoucí generace, tak jsem možná i trochu zesílil.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE Empty Re: HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE

Příspěvek pro Benjiro Mon Jul 18, 2016 10:05 am

Usmál jsem se, když mi řekl, že jsem se nezměnil. To on tu furt pobíhá s jedním okem. Přitom se Konoha furt chvástá, že mají nejlepší mediky. "Stále jenom jedno oko? zeptal jsem se a ďábelský jsem se pousmál. "Přidej se ke mně a budeš mít nové funkční oko" dál jsem mu nabídku jeho věrnost za nové oko. Bylo to hodně naivní,Assasin byl hodně zásadový a věrný a takové další vlastnosti, které jsem postradal podle některých lidi. Upustil jsem svitek na zem a přitom se mi rozbalil. Když jsem začal tak vzpomínat na Assasina, tak jsem myšlenkami přesunul na jeho sestru, možná jí taky pozvu na souboj u mě v ložnici. Myšlenkami jsem se rychle vrátil zpět ke soupeři. Nemohl jsem si povšimnout, že Hokage byl celý natěšený.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE Empty Re: HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jul 18, 2016 10:19 am



Srdečně jsem se zasmál, když se zmínil o své neuvěřitelné nabídce.
"Stále jedno oko, patří to k mé osobnosti, s okem bych byl už někdo jiný a musel bych si změnit i jméno," přestal jsem se smát a nahodil ďábelský výraz.
"Pokud nové oko, tak nějaké speciální, pokud mi rozumíš,"
V oku se mi podivně zablesklo a olízl jsem se po stylu Orochimara. Všiml jsem si jeho svitku, ale nevěnoval jsem tomu pozornost. Proč taky.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE Empty Re: HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE

Příspěvek pro Benjiro Mon Jul 18, 2016 11:10 am

Podle smíchu jsem usoudil, že jsem ho velice dobře pobavil, což nebyl účel mé nabídky. Povzdechl jsem si a nahodil facepalm a přesunul jsem se pomalu před rozvinutý svitek. "Říkáš dvě nebo žádné oči a Hokage už nebude? položil jsem otázku při které jsem se zasmál. Jednou se učíš hadi techniky a chováš se jako on.Pousmál jsem se. "Chápu nějaké oko s heterochromii"řekl jsem a mrkl. Nakonec jsem dodal "Uchihu máš nakonec dost ve vesnici." Sklonil jsem se ke svitku, pomoci Kaifū no Jutsu jsem vytáhl obsah svitku. Assasin nemohl tušit, co to je. Ze svitku jsem vytáhl mrtvé tělo ženy. S tímhle tělem jsem si dlouho hrál než jsem ho vypracoval do podoby, kterou jsem si představil. Vzápětí co se tělo objevilo na svitku, použil jsem Dead Soul Technique. Pokud Hokage byl senzibil, mohl si povšimnout, že se přede mnou objevil další člověk. Žena měla na sobě masku, ale proč?
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE Empty Re: HACHIDAIME HOKAGE X SHODAIME GETSUKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru