Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ishigakure no sato

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Ishigakure no sato Empty Ishigakure no sato

Příspěvek pro Shigure Sun Jun 05, 2016 5:41 pm

Ishigakure no sato je vlastne už mesto medzi zemou vetra a zemou zeme. Každopádne k nej osud nebol prívetíví. Kvôli pomerne dobrej strategickej polohe si na ňu brúsili zuby ako Takigakure no sato, tak aj Getsugakure no sato. Mesto bolo takmer úplne zdemolované, vyľudnené a momentálne v ňom neustále prebiehajú boje. Nikto nevie opozičnú stranu vytlačiť z mesta a obsadiť ho.V meste sú pomerne dobré podmienky hlavne na záškodnícke akcie. Vysoké budovy ktoré poskytujú dobrý úkryt a prípadné miesto pre dočasnú základňu. 
_____
Počasie: Zamračené, poprchá a fúka silný vietor.
Oponenti: Mumei vs ? (hocikto z Getsu či Rengo - pokojne sa proti Taki na tejto hranici mohli spojiť i guess xD) 
Obdobie: Chvíľu po údajnom zabití Ototsukiho.
______


Ilustračný obrázok:


Ishigakure no sato Sora_ku_town
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Shigure Sun Jun 05, 2016 5:51 pm

Tieto preťahovačky o Ishigakure trvalo príliš dlho na to, aby som si mohla dovoliť nečinne sedieť v chráme, odkiaľ som vlastne aj prešla. Momentálne som len stála na streche jednej z budov a sledovala som potýčku Takigakurčanou a Getsugakurčanou. Znova boli v sebe. Ani nie o pár minút však Takigakurčania zdrhali do jednej z budov, ktorá bola pravdepodobne ich dočasné stanovisko. Getsugakurčania však na tom neboli o nič lepšie. Posunuli sa len o necelú nevýznamnú ulicu ďalej. Čo horšie, zachytili moju pozornosť a to nikdy neveštilo nič dobrého. Vystúpila som jedným krokom a začala som padať, priamo medzi nich. všimli si to až na poslednú chvíľu. Stihli zareagovať, no nasledoval krátky proces, kedy boli ich tela roztrúsené po okolí a ja som v rukách ťažkala katanu jedného z nich. Na takýchto shinobi som ani nepotrebovala využiť nejakú techniku, pfff.. "Je čas, vymazať ich z tohto mesta." Prudko som sekla katanou bokom, čím som z čepeľe dostala preč krv a začala som kráčať, smerom k táboriskám Getsugakurčanou. Nemala som žiadnu posilu, všetci od nás dostali príkaz držať pozície. Takto mi to však vyhovovalo. Obyčajný shinobi by mi len zavadzali.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Benjiro Sun Jun 05, 2016 6:04 pm

Rozhodl jsem se, že nějak pomůžu svým lidem, i když jde o bezvýznamnou vesnici, ale TAkigakure se nesmí ustupovat. Dostal jsem se k městu a ucítil jsem chakru takového rozsahu, že jsem na Kanchi nemusel používat ruční pečetě. "To bude zajímavé" pomyslel jsem si a rychle jsem se přemístil. Uviděl jsem toho bastarda, který mi zabijel moje shinobi. Šel sám, takže byl buď blázen nebo velmi silný. Byl z Takigakure, takže jsem věděl, že určitě obojí. Jak já některé ty psychopaty neměl tak rád. Na druhou stranu jejích těla byla vždy zajímavá. Na Mumeiho se vrhly dva hadi, které jsem vytvořil díky technice Dark Medicine. Byl jsem dost natěšený na něho, co mi ukáže. Vydechl jsem dým z cigarety a tu jsem upustil na zem.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Shigure Sun Jun 05, 2016 6:10 pm

Spravila som ďalší krok. Pohľadom som pri tom chodila po miestach, ktorými som cítila rôznych ľudí a shinobi, rôznych hodností. Môj senzing bol na niečo vyššej úrovni, než by mohol človek dosiahnuť. nedalo sa pred ním skryť. Upútala ma hlavne jedna bytosť ktorá bola dostatočne blízko na to, aby na mňa mohol vidieť. V tom som však zaregistrovala pohyb. Boli to dvaja podivný čierny hadi, tvorený chakrou. Jednala som skôr inštinktívne a rozmachom katany, dostatočne silným na to, aby v mojom okolí vytvoril poryv vetra, som sa tejto hrozby zbavila. Nebol to však útok na úrovni, ktorú som od daného jedinca očakávala. Pozrela som sa na Benjira a usmiala som sa, aj keď on to cez tie obväzy nemal ako vidieť. Zamávala som mu rukou a naznačila som, aby prišiel dole. "Hej heeej! Poď sa so mnou hrať.. no táak! S týmito švábmi ma to nebaví." Posťažovala som sa. Znelo to úprimne a až detsky. Od hlasu mohol typovať tak.. nie viac než pätnásť rokov. Možno menej. Sedela by na to aj výška a typ postavy.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Benjiro Sun Jun 05, 2016 6:34 pm

Sledoval jsem tu mumijku, a způsob jak mi zastavila hady. To není vůbec dobrý, pomyslel jsem si. Síla mého soupeře byla větší a já mohl předpokládat, že taijutsu bude dobrý. V mé hlavě to začalo přemýšlet, jak kdybych chtěl vypočítat nějakou matematickou úlohu. Když to promluvila. Byl jsem trošku vyveden z míry, že by dítě. No..v Taki se není čemu divit. Už jsem se nemohl dočkat až to budu pitvat. Tolik možnosti, jak se s ním vypořádám , ale zvolil jsem. "Tak počkej, jen se protáhnu, ju?" odpověděl jsem. Poslal jsem ještě dva hady. Chtěl jsem zaměstnat to stvoření. Vytáhl jsem větší svitek a pomoci něho jsem vytáhl mrtvolu. Pokud viděl, jak jsem vytáhl svitek, tak už neviděl co z něho vyšlo, protože zároveň s tělem se objevil oblak bílého dýmu. Na mrtvé tělo jsem použilShikon no Jutsu . Kabuto byl celkem frajer,když vymyslel tuhle techniku. Pokud mumie byla senzibil mohl jsi všimnout, že najednou se objevila další chakra.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Jun 05, 2016 6:40 pm

Už to boli celé dni, čo Toshio kráčal bezcieľne krajinou a snažil sa nájsť nejaký zmysel vlastnej cesty. Pokiaľ sa teda nedostal až k nejakému maličkému mestečku.
,, Vidím, že peklo opäť otvorilo svoju náruč a veľkoryso nezamklo bránu. Hádam to musím brať ako znamenie."
Napadlo mu v mysli, hneď ako videl zdiaľky zdevastované mesto. Jeho ulice boli ešte v dezolátnejšom stave a mŕtvoly po ulici sa počítali vo veľkých číslach.
,, A potom sa krv liala ulicami, unášali mŕtve telá, ktoré si močili svoje hriechy vo vlastnom utrpení. Aké poetické."
Pousmial sa a razom sa dostal na vysokú budovu.
,, Ale ale, čo to tu máme."
Potešil sa keď zbadal dvoch shinobi, ktorí od pohľadu vytŕčali spomedzi davu priemerných.
,, To môže byť zaujímavé."
Podotkol a sledoval vývoj situácie.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Aiko Sun Jun 05, 2016 6:51 pm

"KYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!" Zvrieskla som, keď som odsekla nejakému bezvýznamnému švábovi hlavu s pomocou svojej kosy ružovej farby. V druhej som držala modrú. Môj výraz sa nedal prirovnať k nikomu inému než ku pekne šialenému psychopatovi. Nebola som normálna. Nie v boji. Vo chvíli keď na mňa nikto neútočil, som len oblizla krv, ktorá stekala po čepeli.
"Chutíš dobre, zlatíčko..." Preniesla som k bezhlavej mŕtvolke predo mnou, na čo som vyslovila krátku modlitbu k Jashinovi. Dnes som zmarila toľko životov. To snáď ani nie je možné!
"Ale, ale...kto sa rozhodol zapojiť do boja." Zaškerila som sa, keď medzi nejaké jednotky dopadla práve Mumei, tá, ktorá so mnou tvorila špeciálnu jednotku. Zmasakrovala ich tam, na čo som sa na ňu len pohoršene zadívala. To malo byť moje! Poslala som k zemi ďalšieho, ktorý ma napadol a rozbehla sa priamo k nej. Zastavila som sa ale vo chvíli, keď sa proti nej postavil samotný...Getsukage?
"Zas to všetko pripadne na ňu. A ja sa mám uspokojiť len s nejakými bezvýznamnými červami..." Veruže, ten chlapík by bol dobrou trofejou v mojom príbytku.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Shigure Sun Jun 05, 2016 6:59 pm

Po tvári mi vyskočilo zopár nepochopených vrások. Počkaj? Počkaaaj? Mala som chuť ho odpáliť do vzduchu. Dokonca na mňa znova poslal hadov, aké patetické.. Zbavila som sa ich rovnako, ako pred tým. Pomocou katany ktorá preťala hlavy každému z nich a oni sa jednoducho vyparili. Chcela som zaútočiť ale.. Mana? Otočila som k nej hlavu a v očiach sa mi zablesklo. "Mana-cháaaan!" Už som k nej letela, doslova som k nej letela. Odrazila som sa dostatočne silno od zeme na to, aby som skočila a dopadla až priamo na ňu. Mohla som ju pokojne aj povaliť na zem. "Mana-chán ako sa máš zlato? Počuj počuj. Vidíš toho chlapíka? Neviem kto to je ale.. ale myslím Jashin.. áno Jashin by ho rozhodne chcel, šup šup! Drža sa!" Ukázala som jej palec nahoru. Myslela som pochopiteľne Benjira. "Gambare!" Pískla som, zatiaľ čo som sa z nej znova postavila a odcupkala som kúsok stranou. "Ideeeeš Manáa! Ľavý hák! Pravý hák! Do tohó!" Mala som v pláne robiť jej fanklub. Sedla som na jednej z trosiek a mávala som rukami, päsťami, pohúpavala som nohami. Proste som povzbudzovala.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Benjiro Sun Jun 05, 2016 7:17 pm

"tvl, další č*bka, co jsem komu udělal" pomyslel jsem si, když mumie začala řvát. Fakt jako malá. Tihle lidé byli nejhorší a bylo to čím dal tím divnější. Protože nově příchozí byla Jashinistka. Což pro mně nebyla dobrá zpráva. Ještě, že jsem tu měla svou mrtvolku, kterou se mi povedlo oživit bez vyrušení. Takže dva na dva. Tedy pokud Jashinistka půjde sama bude to snadnější. Moje oživená mrtvolka poskladala pečet a z jejich úst vyletěly ohnivé projektily. Mířili přímo na na ty dvě psychopatky.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Jun 05, 2016 7:23 pm

Toshio to fascinovane sledoval, najviac ho však prekvapila novo prichádzajúca osoba, ktorá sa pripojila do boja. Už z diaľky bolo cítiť, že nastal nepomer medzi bojujúcimi stranami.
,, Mám také zlé tušenie alebo dobré?"
Pokrčil ramenami a vyskladal ručné znamenia.
,, Yōton: Yōgangen. Uvidíme, pre koho sa otvoria pekelná brány a kto bude na tej horúcejšej strane."
Pousmial sa a sústredil sa na techniku, ktorá práve pod povrchom vytvárala obrovské lávové jazero. Na povrchu sa však neudiala žiadna zmena, ktorá by sa dala pozorovať.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Aiko Sun Jun 05, 2016 8:01 pm

Chytil ma tyk do oka, keď sa na mňa zavesila tá malá opica. Úprimne, nikdy som sa jej nebála, aj keď som vedela, čo sú jej schopnosti zač. No.
"Dúfala som, že sa len podelíš...Nie že mi ho dáš na starosť celého. Ale fajn. Bude mi potešením." Oblizla som si hornú peru. Samozrejme som vedela o ďalšej osobe, ktorá sa tu objavila, ako aj o nejakom krýplovi v diaľke, čo sa len sucho prizeral. Teda. Sucho. O niečo sa snažil, ale to ma momentálne nezaujímalo. Nemohli ma zabiť. To bolo mojou istotou. Moje pery sa roztiahli do širokého, nie veľmi normálneho úsmevu. Dvaja. Oooo, áno, takéto niečo som potrebovala. Tá jeho mŕtvolka proti mne vystrelila nejaké ohnivé projektily, ktorým som sa s ľahkosťou vyhla a s pomocou Shunshinu sa premiestnila priamo pred toho lumpa...Getsukageho, mieriac naňho jednou zo svojich kos. Ak by sa vyhol...zasypala by som ho ďalšími útokmi, samozrejme, ak by sa pripojila tá jeho mŕtvolka, s radosťou by som jej nakopla prdel. Niekto iný by sa na takýto útok možno neodvážil, keď tu bola aj tá mŕtvolka, ale ja áno. Mohla som si to dovoliť. Dávala som si však pozor. Aj keď som zas až tak nemusela.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Shigure Sun Jun 05, 2016 8:14 pm

"Juuu Mana ! Použi sekací útok!" Ukázala som na nepriateľa no čo to nevidím. Niekoľko ohnivých striel. Asi by som sa mala skryť. Prepadla som sa dozadu a dopadla som rovno na chrbát, až som si aj trepla hlavu. Pred ohňom ma ochránil práve kus kvádra, na ktorom som pred tým sedela. "Ač-há..." Pošúchala som si oboma rukami hlavu a vykukla som spoza kvádra, či už je bezpečno. "Uff, hlásia ohnivé prehánky a krvavý dážď, doprevádzaný občasnými znakmi Jashinizmu." Komentovala som tento napínavý súboj no, nah. Čo takto sa pohrať tiež? Pohľad mi však padol na veľmi, veľmi vzdialeného shinobiho. Ani som ho pomaly nevidela. Skôr obrys. Cítila som ho však dobre, rovnako ako masu chakry, ktorou rozhýbal niečo hlboko pod nami. Chmm ale čo to mohlo byť? Čo takto ho vyrušiť? "Mumei prichádza na scénu!" Vyskočila som zo svojho úkrytu. "Háá-ha-ha ♫ !" Vyskočila som na jednu z budov, po ktorej som začala utekať smerom hore, až kým som nebola na streche. "... nádherné salto, otočka, pirueta a šprintuje ďalej!" Tento krát som na kroku rázne pridala. Tak, že som za sebou dokonca nechala afterimage, ktorý sa však pochopiteľne do sekundy rozplynul. "Pozorovateľ-san! Poďte sa so mnou hrať!" Zakričala som na Toshia zo smiechom a už som si to bežala po veži, na ktorej stál.  
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Jun 05, 2016 8:39 pm

Netrvalo dlho a zvukom sa rozľahol neprepočuteľný hlas od osoby, ktorá sa k Toshiovi chcela očividne dostať veľmi blízko.
,, Hádam, že jediným pozorovateľom v širokom okolí tu budem len ja. Objatie asi nebude."
Preblesklo mu hlavou hneď v tom momente a v čas začal zoskakovať dole, až kým sa neocitol na ulici. Predsa len boj v takej nadmorskej výške nebol pre neho veľmi prijateľným prostredím. Stál na pevných nohách a díval sa priamo nad seba za tou neznámou osobou.
,, Pokiaľ sa chceš hrať, budeš si ma musieť chytiť."
Zakričal smerom k nej pokojne a ani ho nezaujímalo, či to počula alebo nie. Postavil sa do bojovej pozície a čakal kedy sa k nemu prirúti.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Shigure Sun Jun 05, 2016 8:47 pm

Zastavila som sa uprostred behu, pretože zoskočil dole. Neostalo mi nič iné, len sa za ním pozerať. "Cheee? Myslíš?" Usmiala som sa na jeho výzvu. Určite, chytať ho. Však ja si ho chytí a keď sa tak stane, spravím si z neho omeletu. Čo som však spravila, ho mohlo zaskočiť. V podstate som päsťou udrela do steny, na ktorej som stála. Tá začala praskať, až sa celá budova rúcala smerom na Toshia a pohľad na mňa mu museli zahaliť sutiny. Spravilo to hrozný rámus, no kde som bola? Možno som spáchala samovraždu. Toshio si však mohol všímať, ako sutiny nejaká osoba využíva ako odrazové mostíky na zrýchlenie akcelerácie a možno aj zamaskovaniu pohybu. Yep, bola som to ja v celej mojej kráse. Nutno podotknúť, že som bola naozaj rýchla.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Benjiro Sun Jun 05, 2016 8:59 pm

Pečlivě jsem obě sledoval. Hlavně tu Jashinistku. Bez problému se uhnula střelám, to značilo jistou flexibilitu. Poté použila shushin no jutsu, ke které potřebovala chakru. Objevila se nade mnou, díky tomu že svůj shushin ničím nezamaskovala, tak já i můj společník věděl, že míří k nám. Společník skončil mezi mnou a Manu. Že bych byl neschopný v taijutsu,v síle a rychlosti, možná. Můj společník se jí pokusil zabránit seku její kosou a celkově další útoky na mou osobu a snažil se být co nejblíž u jejího těla,aby se nemohla dostat daleko od něho a ode mně. Všichni jsme byli blízko až moc blízko bych řekl. To že jsem bojoval s Jashinistkou, tak jsem to bral takový živý pokus co vydrží, proto jsem vydechl jed, který vytvořil jedovou mlhu. Odskočil jsem od nich a čekal co se stane.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Jun 05, 2016 9:14 pm

,, Hádam nemyslí vážne, že miesto zoskočenia dole so sebou musí stiahnuť celú budovu."
Napadlo mu bleskovo, keď sledoval jej správanie a skutočne so sebou sťahovala celú budovu. Našťastie bol o kúsok ďalej a tak začala uskakovať a ustupovať, čo najrýchlejšie dozadu, aby sa vyhol následkom rúcajúcej sa budovy. Videl však len mihot nejakej postavy medzi sutinami.
,, Vyzerá to tak, že na tento súboj nikdy nezabudnem."
Usmial sa a vytiahol zopár kunaiov, na ktoré pripevnil výbušné lístky. Vymrštil ich smerom k nej a sám zastavil, keď bol v bezpečnej vzdialenosti. Vytasil katanu a sústredil sa na postavu, ktorá sa blekurýchle blížila.
,,Musím počkať na správny moment..."
Opakoval si stále a vyčkával.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Shigure Sun Jun 05, 2016 9:24 pm

Sutiny dopadali stále vo väčšom množstve na zem, až ma znova zahalili spolu s prachom, ktorý vytvoril takú provizórnu Kirigakure no jutsu. Jeho kunaie museli trafiť sutiny, no kto vie, medzi ktorými a za ktorými presne som sa nachádzala ja. Koľko bude trvať, kým sa usadí prach? Že by som bola expertkou na tiché zabíjanie? To určite nie.  Mnoho ľudí by prekvapilo to, čo som plánovala a aj chcela uskutočniť Toshiovi. Vynorila som sa zo zeme za ním a v rýchlom slede som ho z jeho postoja chcela odkopnúť niekam bokom. "Prekvapenié!" Zasmiala som sa pri tom. Možno som na seba zbytočne upozornila, ale netrápilo ma to až tak.. hrozným spôsobom. 
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Jun 05, 2016 9:44 pm

Celé široké okolie na moment zahalil oblak prachu a nastalo obrovské ticho. Toshio nemal ako v takejto situácii vystopovať nepriateľa a skôr než stihol niečo vymyslieť, začul za sebou hlas.
,, Do ..."
Nestihol ani vysloviť, keď sa otáčal, prekrížil ruky aby vyblokoval v poslednom momente úder. Ten ho odrazil do slušnej vzdialenosti, až sa zastavila malý kúsok od steny ďalšej budovy. Hryzol si rýchlo do prsta, poskladal ručné znamenia a priložil dlaň k zemi.
,,Kuchiyose no jutsu."
Pred ním sa zjavili dvaja husky v nadživotnej veľkosti, Pat a Mat.
,, Potrebujem vás, vás oboch."
Prehovoril na, čo obaja prikývli. Zatiaľ, čo Pata obalili plamene, Matova srsť spevnela. Obaja sa rozbehli proti Mumei oblúkom každý z inej strany. Toshio pevnejšie zovrel v rukách katanu a rozbehol sa priamo proti Mumei pripravený zaútočiť zároveň s tými dvoma.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Shigure Sun Jun 05, 2016 9:53 pm

Ostala som stáť na jednej nohe, čo spôsobovalo, že mi toto moje pončo tak zaujímavo skĺzalo po tele a ehm, odhalilo moje obväzmi obalené telo. Už sa naozaj nedalo povedať, že by som bola chalan. Pomaly som nohu vrátila späť na zem a otočila som sa tvárou k Toshiovi, ktorý sa trocha preletel. Stihol to zablokovať. To bolo dobré, bola by škoda, ak by som ho dokázala porovnať s tými muchami, ktoré som dorazila pred tým. "Júu.. psíkovia!" Potešila som sa, keď vyvolal dvoch psov no.. jeden z toho vzplanul a druhý viac menej sčernej. "Ah.. ne-jupí?" Otočila som sa na bete ako balerína a začala som pred touto trojkou utekať. Čo však bolo zvláštne, nebol to útek ako taký, ale skôr ústup. Často krát som sa otočila znova čelom k nim a s poskokmi som po všetkých troch vypúšťala projektily. Nebol to len oheň, ale aj blesk, voda, vzduch či kusy zeme. Ako keby som ovládala každý jeden element. Možno sa jednalo o nejaké genjutsu? Kto vie. "Zlá potvora nechaj ma ! aj ty druhá potvora ! Kśšt!!" Snažila som sa ich pri tom aj slovne odohnať. Netvorila som žiadne pečate. Vlastne som vyzerala prirodzene, ako keby som dýchala či chodila.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Jun 05, 2016 10:23 pm

,, Ale no ták, každý jeden element?"
Prekvapene sledoval projektily, ktoré ich míňali. Pri behu, totiž nebol problém sa vyhýbať jej pokusom o zastavenie sledovania. Prenasledovanie, ale Toshia prestalo veľmi rýchlo baviť a tak premýšľal, ako ju čo najefektívnejšie zastavil a okamžite mu niečo napadlo. Vyskladal ručné znamenia k ďalšej technike.
,, Doton: Oikomareta."
Technika, ktorá mala vytvoriť kupolu a uzavrieť Mumei sa začala vytvárať tesne pred ňou. Toshio počítal s tým, že aspoň pred ňu vytvorí pevnú stenu do ktorej by mala naraziť pri svojej nepozornosti. V lepšom prípade ju mohla kupola uväzniť.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Shigure Sun Jun 05, 2016 10:32 pm

Nalákal ma do pasce. Musela som mu pripísať jeden malý a nie tak úplne významný bod. Chcela som sa otočiť a vyhnúť sa kupole no už ma obklopila a pomaly sa začala uzatvárať. Reagovala som ale rýchlo. Mojim telom na zlomok sekundy prebehla blesková podstata a ja som následne pomocou nej prerazila ešte neuzatvorenú dieru, nad mojou hlavou. Nedopadla som však na zem, ostala som sa vznášať s rozpaženými rukami a zvedavo som si tohto chlapíka zapozerala. "Ako že sa voláš pozorovateľ-san?" Spýtala som sa so záujmom v hlase, stále však takým detským a každú samohlásku som zbytočne naťahovala. Možno by som mohla byť aspoň troška vážna ale, keď to mi tak hrozne moc nesedelo.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Jun 05, 2016 10:40 pm

Toshio zastavil, keď videl, že prerazila jeho nedokončenú techniku. Dosiahol však to, čo chcel a tak zapískal. Pat a Mat automaticky zastali tiež a obaja sa postavili za Toshia a pripravení čakali. Samotný Toshio si prehliadol vznášajúcu sa postavu pozorným pohľadom.
,, Toshio. Toshio Toppu."
Predstavil sa, ale to nič nemenilo na jeho úmysle sa pri akejkoľvek príležitosti sa brániť. Bol len zvedavý, čo sa blbosť alebo vsýtrelok vyparatí.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Shigure Mon Jun 06, 2016 7:48 am

Vyzerala som sklamane, ak to vôbec šlo posúdiť. "Také nudné meno Toshio.. no nič, nič nemôže byť dokonalé." Usmiala som sa a následne sa mi v pravej ruke začala tvoriť ohnivá guľa. Vlastne to celé pripomínalo Goukakyuu no jutsu, len malo tvar dokonalej guli a zatiaľ sa mi to len vznášalo pred rukou, ktorú som natrčila na bok. "Preži to Toshio-chan, bola by nuda, keby že sa vyparíš." Zasmiala som sa a s druhou rukou som vytvorila podobnú masu, len nie z ohňa ale zo vzduchu. "Kabóoom!" Obe tieto masy som na Toshia hodila. Pôvodne by fuuton nespravil veľa, rovnako ako katon. Áno keby že ho to priamo zasiahne, tak by skončil s ťažkými zraneniami. No teraz? Teraz to vytvorilo pomerne obrovské ohnivé tornádo, alebo skôr vír, ktoré sa na Toshia rútili. Katon posilnený fuutonom, zaujímalo ma, ako sa s tým vysporiada.
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon Jun 06, 2016 8:21 am

,, K tej sa očividne na blízko nedostanem."
Napadlo mu v momente, keď odložil katanu a pozoroval, ako začala vytvárať obe techniky. Obama rukami naznačil Patovi a Matovi nech ustúpia o veľký kus za neho. Tí obaja už zúrivo vrčali na Mumei, ale poslušne ustúpili dozadu.
,, Chceš sa hrať na to koho Kekkei Genkai je silnejšie. Máš to mať. Yōton: Hakai no nami"
Poskladal ručné znamenia a priložil dlaň k zemi. Zo zeme vyrazila láva a sformovala sa do tvaru vlnu, ktorá sa tiahla do výšky zopár metrov. Jedným pohybom ruky ju poslal priamo proti jej technike.
,, Uvidíme, čia krv je čistejšia."
Pousmial sa.

Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Shigure Mon Jun 06, 2016 8:36 am

"Whoah." Ozvalo sa z mojich úst, keď sa oproti mojej technike vyvalila lávová vlna. Tak kvôli tomuto som vtedy pod nami cítila to podivné chvenie a chakru. Katon by to pochopiteľne prebilo. Predsa len katon ako taký, nemá príliš veľký tlak. Na druhú stranu, posilnený fuutonom. Bola som celkom zvedavá ako to dopadne. Znova som sa poškrabala na kapuci a nechala som si telo opojiť tým teplom, ktoré sa v našom okolí takmer v momente rozšírilo. "Neporovnávaj tvoju krv, so mnou." Povedala som prekvapene naštvaným hlasom. Techniky sa stretli, čo vytvorilo pomerne zaujímavý jav. Moje tornádo sa zastavilo, nepokračovalo ďalej. Vlna sa však do neho zaborila a len zo vzduchu a ohňa, vo vetre poletovali ešte aj kusy rozpálenej horniny. Trvalo ešte chvíľu, kým techniky ustáli. Túto chvíľu svet pripomínal armagedon. Čo nedokážu dve techniky o ranku B s pridaním tej jeho lávy. Sama som sa musela vyhýbať poniektorých úlomkom a hocičomu, čo z toho víru vyletelo. "Začínam to brať osobne. Už viem ! Roztrhám ťa pekne zblízka! Hehe, z očí do očí. " Vypískla som nadšene no môj pohľad a aj hlas sa znova zmenil na naštaný. " Ja som výtvorom môjho boha. Hlúpy červ ako si ty, sa mi nemôže rovnať! " Dopadla som na zem a následne som sa aj odrazila smerom na neho. Nevedela som, či chcel bojovať na blízko, alebo nie. Bolo mi to jedno. Ani nie o pár sekúnd sa beh zmenil na niečo, čo mohlo pripomínať prebleskovanie. Bol to Shunshin? Pravdepodobne nejaká moja odroda. 
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ishigakure no sato Empty Re: Ishigakure no sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru