Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uchiha čtvrť

3 posters

Goto down

Uchiha čtvrť Empty Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Uchiha Ririchiyo Sun Jun 05, 2016 10:01 am

Uchiha čtvrť Anime-house-japanies-street-736x459

Uchiha čtvrť byla po velké válce postavena znovu. Architekti se snažili vše postavit tak, jak bylo zaznamenáno v historii a odvedli skvělou práci. Celá čtvrť vypadá téměř jako původní, jen trochu zmodernizována.
Zde bydlí členové klanu Uchiha. Můžete navštívit obchody různého zboží i potřeb dle chuti.
Uchiha čtvrť Screenshot2009-12-01at115613PM-2
Uchiha čtvrť Sasuhousetown1

Dům Ririchiyo Uchiha:
Uchiha Ririchiyo
Uchiha Ririchiyo
Chuunin *A
Chuunin *A

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Uchiha Ririchiyo Sun Jun 05, 2016 10:09 am

Dorazila jsem před dům. Už předem jsem se oklepala při představě kárání, kde jsem zase byla. Povzdechla jsem si a otevřela dveře.
,,Jsem domá!" zavolala jsem, aby mě bylo slyšet a v předsíni se vyzula. Přesně podle očekávání vyběhla mamka za mnou.
,,KDe jsi zase byla?!" spustila na mě. ,,Víš, jaký jsem měla strach?" vyčetla mi s vařečkou v ruce.
Zakoulila jsem očima. ,,Nejsem malá, mami. Umím se o sebe postarat." odsekla jsem a raději vyšla schody do svého pokoje.
,,Ještě jsme rozhovor neskočily, mladá dámo. Koukej se přijít najíst!" zavolala za mnou a odťapala zpět do kuchyně.

Já jsem za sebou zabouchla dveře od pokoje a plácla sebou na postel. Byla jsem znuděná a navíc unavená.
,,Pitomý strom. Měli by ho udělat pohodlnější." zamumlala jsem a otočila se na bok. Zavřela jsem a v klidu oddychovala.
Uchiha Ririchiyo
Uchiha Ririchiyo
Chuunin *A
Chuunin *A

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Hashiru Senju Sun Jun 05, 2016 10:24 am

Hashiru byl uz na cestě do Uchiha čtvrté. Trvalo mu to chvíli, i když je Uzushio tak velká. Celou cestu totiž bezel. Zastavil se pred vchodem, aby se napil. Rozhlédl se kolem a uviděl stanek se zmrzlinou. Vzal si dva čokoládové nanuky, zaplatil a jeden rozbalil. Dal se do lizani a vydal se rychle k domu Ririchiyo. Zastavil se pod oknem Ririchiyo a zaječel: "Riri-chaaan. Něco pro tebe maaam!" Doufal ze to uslyší.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Uchiha Ririchiyo Sun Jun 05, 2016 10:33 am

Skoro jsem usnula, kdyby mi přímo pod otevřeným oknem někdo nevykřikoval. Zamračila jsem se a neochotně jsem vstala. Moc dobře jsem ho po hlasu poznala. Vykoukla jsem z okna.
,,Ty bys probudil i mrtvýho." odpověděla jsem místo pozdravu. Byla jsem ale ráda, že mě vysvobodil z nudy. Mávla jsem na něj, aby počkal a já mezitím seběhla do kuchyně.
,,Jdu ven. Vrátím se večer!" řekla jsem jí prostě a hnala se obout a ven ze dveří.
,,No počkej! A co oběd?!" vyběhla opět za mnou.
,,Najím se venku." odpověděla jsem a otevřela dveře. ,,Honem jdeme." zašeptala jsem a strkala Hashira pryč.
,,Ahoj, Hashiru. Ať je Ririchiyo doma na večeři, prosím tě." domlouvala mu.
Ať jsem chtěla nebo ne, zčervenaly mi tváře. ,,Mami!" okřikla jsem ji a raději se vydala pryč.
Uchiha Ririchiyo
Uchiha Ririchiyo
Chuunin *A
Chuunin *A

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Hashiru Senju Sun Jun 05, 2016 11:23 am

Riri vykoukla ven a Hashiru se ušklíbl. Čekal až seběhne dolů a připojí se. Mezitím vykoukla máma Ririchiyo a Hashiru se jen usmál.
"Nebojte, osobně na ni dohlédnu!" a už Hashira strkala Ririchiyo pryč.
"Tady máš," Hashiru podal ještě studený čokoládový nanuk Ririchiyo a svůj už spokojeně dolízal. "Dlouho jsem se neviděli, jak se máš, co jsi celou dobu dělala? Byla jsi na ultra tajné misi?" dostal jsem ze sebe rychle a zvědavě.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Uchiha Ririchiyo Mon Jun 06, 2016 1:19 pm

Odfrkla jsem si a s díky si od Hashira převzala čokoládovou ňamku.
,,Poslední dobou je to doma s mámou k nevydržení. Nevím, co se jí honí hlavou." povzdechla jsem a ukousla kousek z nanuku.
,,Ááá, studený." v první chvíli jsem měla tendenci to vyplivnout, ale nakonec jsem si to nechala rozpustit v puse. Olízla jsem si čokoládové rty.
,,Nic moc jsem nedělala. Trénovala jsem a jako vždy sbírala informace o klanu." pokrčila jsem rameny. Neměla jsem nějak živý a pestrý život.
,,Co ty?" zeptala jsem se na oplátku a snědla poslední zbytek zmrzliny.
Uchiha Ririchiyo
Uchiha Ririchiyo
Chuunin *A
Chuunin *A

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Hashiru Senju Wed Jun 08, 2016 2:16 pm

"Alespoň je doma a stará se o tebe. Táta doma není a mamku si ani nepamatuju," pokrčil jsem rameny a nechal to být.
"Je studený, ale venku je takový vedro.."otřel jsem si kapičky potu z čela.
"No, mám dům sám pro sebe, všichni jsou pryč. Tak jsem jen spal a přemýšlel nad tím, proč neumím skoro vůbec mokuton, ale to je tak těžké, když tvůj otec je Hokage, bratr je žabí sennin a od tebe očekávají, že je všechny předčíš." trochu jsem se zamračil. Byla to pravda, dost mě to štvalo. Všichni jen mladý pan támhleto..Mladý pan tohleto...
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jun 12, 2016 8:23 pm

Malý roztomilý fialový had Shi se objevil v těsné blízkosti Hashira a jeho kamarádky. Připlazil se k Hashirovi a vyplivl mu svitek k nohám. Muselo to být řádné překvapení. Shi byl však známý mazlíček nejen Assasina, ale i Hashira a celé Senju rodiny. Jen co předal vzkaz, zmizel.

Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Hashiru Senju Sun Jun 12, 2016 8:42 pm

Riri-chan zřejmě nestihla ani odpovědět a už se stalo něco velmi nečekaného.
"Shi-samaa," rozzářil jsem se a doufal, že s nim pomazlím. Byl roztomilost sama. Jenže vyplivl svitek a já ho přečetl. Okamžitě jsem ztuhnul. Rodina pro mě byla vše.
"Riri-chan, rodina je v nebezpečí, musím jít za Hokagem-sama, pojď taky!" rozběhl jsem se do kanceláře. Ruki...kde vězíš
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Uchiha Ririchiyo Wed Jun 15, 2016 1:55 pm

Nadechla jsem se k odpovědi, ale zahlédla jsem fialovou žížalu. Prostě jsem nechápala rodinu Senju a jejich lásku k hadům a různým slizkým věcem. Ušklíbla jsem se, když jsem viděla Hashirovo obličej. Chtěla jsem utrousit nějakou štiplavou poznámku, ale Hashiru zpanikařil. Zamračila jsem se, přikývla a rovnou se rozeběhla za ním.
(Přesun)
Uchiha Ririchiyo
Uchiha Ririchiyo
Chuunin *A
Chuunin *A

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jun 02, 2018 9:53 am

V přestrojení jsem se plizil Uchiha čtvrtí. Mířil jsem.ke svatyni Naka, která byla zrekonstruovaná a veškeré vybavení bylo přeneseno na toto místo. Neměl jsem ani ponětí o tom, co by v tom mohlo být ani o největším tajemství Uchiha klanu, jen jsem věděl, že si to může přečíst jen Uchiha. Dostal jsem se dovnitř a došel tajným vchodem do svatyně. Vše bylo stejné jako když jsem tu byl poprvé s Neurem. Velká kamenná deska ležela na zemi a všude byly Uchihovská prospekty. Na zdech visely zbraně Uchiha Madary.
Došel jsem ke kamenné desce a odendal si pásku. Sharinganem jsem pohlédl na desku. V tom okamžiku se sharingan sám prepl na mangekyou. Vytrestil jsem oko a ohromene četl. Vše o Kaguyi, o kyuubim, o Rinneganu, o sharinganu a Mangekyou sharinganu a dalším tajemstvím Uchiha klanu. Na konci poselství byl vzkaz Uchihy Sasukeho o zachování Uchiha klanu a obezretnosti ohledně prokleti nenávisti... Položil jsem ruku na zem. Vložil jsem na toto místo svou značku a zmizel..
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru