Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Policejní velitelství

5 posters

Goto down

Policejní velitelství Empty Policejní velitelství

Příspěvek pro Assasin Senju Tue May 31, 2016 5:26 pm

Policejní velitelství Latest?cb=20121107113043
V této budově sídlí policie. Jejím úkolem je strážit bezpečnost obyvatel Rengo Kyowa. K tomuto oddílu patří i informační středisko Yamanaka.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Policejní velitelství Empty Re: Policejní velitelství

Příspěvek pro Shirui Fri Jul 08, 2016 8:57 am

Během cesty jsem si přemítala jak je něco takového možné, napadalo mě mnoho možností od nějaké formy Kuchiyose, což jsem nakonec zavrhla, protože to je téměř nemožné, poté to mohl být třeba někdo kdo ovládal perfektně doton, ale byl by dostatečně silný aby dostal lávu na povrch? spíš ne... pak mi hlavou proběhla myšlenka z akademie, kde jsme se na dějepise učili obecně o všech starých a nových klanech v rengo kyowa. A jeden z nich na toto seděl perfektně. Klan Toppu, kteří byli schopní ovládat lávu, jenže který z nich to mohl být?
Znám jediného, ale ten by toho byl určitě schopný, je velmi silný a myslím, že je i určitým způsobem labilní. Potřebuju ještě někoho kdo by mi pomohl, proto jsem došla na stanici, kde jsem šla rovnou bez ťukání až do kanceláře velitele, kde je možné, že ještě někdo byl, ale mně to bylo úplně jedno. Jakmile jsem vrazila do místnosti, tak jsem spustila: ,,Veliteli, jezero Terumi někdo zaplavil...lávou...úplně celé.'' dořekla jsem a čekala na jeho odpovědi a případné nadávání za můj neohlášený vstup.
Shirui
Shirui
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Policejní velitelství Empty Re: Policejní velitelství

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Fri Jul 08, 2016 9:34 am

Správa o zaplavení jazera, ktorý je štátnym majetkom a pamiatkou na bývalú Mizukáge, sa rozšírila do ulíc Rengo Kyowa extrémne rýchlo. V momente ako Shirui dorazila na policajnú stanicu, už sa o tom vedelo. Pochopila to z nechutných nadávok, mnoho i vlastných vymyslených, na istý klan, ktorý jej veliteľ vypúšťal z úst. Zdalo sa že nemá práve najlepšiu náladu, a prečo by aj mal mať dobrú, jednalo sa o správanie úplného idiota, ktoré musel riešiť denne, čo ho už unavovalo. Preto až vrazila do miestnosti, zahliadla ako buchol päsťou do stolu a očami plných krvi od prepracovanosti sa pozrel priamo na ňu.

"Viem! Okamžite mi toho idiota priveďte! Alebo ešte lepšie, rovno ho dajte do väzenia! Nie.. Nie.. Dajte mu pečať! Nech zabudne nato že je Shinobi.." Bolo jasné že už mu praskala žilka, a tak pocítila Shirui, ako ju niekto chytil za plece a pomaly odvádzal preč, pričom zanechávali veliteľa vo svojom delíriu, ktorý si ani nevšimol že odišli, a ďalej menoval rôzne spôsoby trestu. V ten moment keď sa Shirui otočila, zahliadla svoj nový tím, zložený z Inuzuki Ayme a Aburame Shiho. Obidvaja boli známy ako legendárne duo "Hakugai-sha [迫害者]". Obidvaja tam už stáli pripravený vo svojich policajných vestách, v doprovode svojich mazlíčkov. Práve títo sa okamžite prihlásili aby jej s týmto prípadom pomohli.
"Teší nás že na tento prípad budeme spolupracovať. Moje meno je Inuzuki Ayame a jeho je Aburame Shi. Dovolili sme si už prehliadnuť miesto a máme podozrenie že za tým stojí Toshio Toppu, nový vodca ich klanu. Dokonca sme narazili na jeho stopu, nachádza sa neďaleko Sakurinho lesa." Očividne už v tomto boli skúsený. Spoločne vyriešili množstvo prípadov, preto nebol problém veriť v nich.
"Rozkazy?" Spýtal sa Shi. Ďalej neprehovoril, vždy bol dosť tichým človekom, narozdiel od jeho partnerky.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Policejní velitelství Empty Re: Policejní velitelství

Příspěvek pro Shirui Fri Jul 08, 2016 10:05 am

Byla jsem naprosto rozčarovaná jeho reakcí, ale ani se mu tak nedivím, v poslední době toho má opravdu moc, ale i tak, takhle jsem ho nikdy neviděla, nebyl to úplný nervák. Během jeho monologu jsem o tom tak přemýšlela a opravdu by bylo lepší ho někam zavřít, třeba do psychiatrické léčebny nebo někam tam, tam by se mi určitě líbilo. Potom mě z místnosti nenápadně vytáhla dvojice policistů, které jsem již znala od doslechu. Nemohla jsem uvěřit tomu, že to byli opravdu oni. Přimhouřila jsem oči jestli to jsou opravdu oni a vážně to byli oni. Tak jsem se taky představila a promnula jsem si bradu abych trochu zapřemýšlela a vypadala u toho chytře. ,,Takže..zkusíme jít do toho lesa a odtamtud vystopovat jeho přítomnost, případně najít další vodítka. Chtěla bych aby váš pes případně brouci byli napřed abychom se nedostali do nám nepříjemného nečekaného střetu.'' Poté jsem jim pokynula aby šli za mnou a vydala jsem se pomalu k východu překontrolovávajíc si jestli mám vše, ale pak jsem si uvědomila, že já vlastně nic nepotřebuji. (xD)
-Přesun-
Shirui
Shirui
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Policejní velitelství Empty Re: Policejní velitelství

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Fri Jul 08, 2016 10:22 am

Boli to naozaj oni. Slávna dvojica, ktorá sa preslávila pod touto prezývkou patrila na polícii medzi elitu. Dokázali vystopovať a nájsť páchateľa v obrovskom rozmedzí takmer okamžite. Pes a chrobáci, ktorých využívali, boli od malička presne na takéto prípady cvičený. Už v mladosti bolo u nich jasné že sa prihlásia na policajnú akadémiu a ich životný sen sa im aj splnil. Po čase sa dokázali spoločnými silami dostať až na vysokú úroveň a na polícii ich brali za legendy v riešení prípadov. Vybrali si však Shirui, pretože i ona samotná bola medzi policajtami známa, hlavne pre jej zápal do práce. Mnoho policajtov boli touto prácou otrávený, viz ich veliteľ, ale ona nie.

"Rozkaz!" Zvolala Ayme a Shi len v krátkosti prikývol hlavou. V ten moment však vybrali vlastnú taktiku. Ayme vysadla na svojho psa a za pomoci čuchu začali po opustení budovy pátrať, zatiaľ čo Shi vyslal svojich chrobákov dopredu, aby preskúmali terén a situáciu. Nemohli si byť istý kde sa presne Toshio nachádza a či sa tam vôbec ešte nachádza. Možno ani nečakal že ho budú hneď chytať, možno si myslel že ostane nepotrestaný za ničenie verejného majetku, ale mýlil sa. Ako sa vždy hovorilo, akcia vždy vyvoláva reakciu a zničenie štátneho majetku patrilo za dosť vysoko trestné činy. Práve z toho dôvodu tu bola i Ayme, pretože disponovala okrem techník svojho klanu, i množstvom pečatiacich techník. Vybral si zlý cieľ pre svoje vyčíňanie, to bolo jasné.

~Presun~
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Policejní velitelství Empty Re: Policejní velitelství

Příspěvek pro Shirui Thu Jul 14, 2016 9:03 am

Cesta s Toshiem byla zvláštní, byl zatčený, přitom mohl kdykoliv utéct nebo dokonce zaútočit, proto jsem byla připravená těmto nástrahám čelit a upřímně jsem to i očekávala. Lidi okolo na nás nějak divně koukali, asi nečekali, že někdo jako Toshio by mohl být zatčen a natož přinucen s námi jít na základnu. Lidi se na nás dívali směsí úcty a zmatení. Stihla jsem si také prohlídnout meč, sice jsem neměla nikdy ráda podobné blbosti, ale tento byl opravdu hezký. Během cesty jsem přemýšlela, co vlastně má Toshio za lubem, protože takhle se nechat chytit po takové věci. To musí být nějaký plán, stále mě to znervózňovalo. Ale nakonec jsme došli na stanici živí a zdraví.
Shirui
Shirui
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Policejní velitelství Empty Re: Policejní velitelství

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Thu Jul 14, 2016 9:27 am

Samozrejme, Shiruine pochybnosti, boli vážne na mieste. Ani Shi ani Ayme si neboli istý prečo tak okamžite súhlasil s eskortovaním, avšak verili že sa zachoval milo, pretože i oni prejavili pred ním úctu a ako sa hovorí, ako sa do hory volá, tak sa z nej ozýva. Ale cesta bola zvláštna. Ľudia sa pozerali a ukazovali, buď na Toshia, pretože neverili žeby niečo také naozaj urobil, alebo na policajtov, pretože nikto nechápal ako si to polícia mohla dovoliť. Ale nakoniec sa dostali predsa len na políciu. Ayme celý čas sledovala Toshia, preskakovala pohľadom aj na Shirui, ktorá sa zdala že Toshia moc v láske nemá a div že sama nechcela aby začal bojovať. Trochu ju to zarmútilo, ale nakoniec len kývla hlavou. Shirui mala excelentné výsledky na akadémii a rovnako aj za ten krátky čas na polícii. Úprimne, keby im rozkázala, počúvli by ju. Teraz bola nadriadená ona.

"Tak sme tu, prosím, počkajte pri tomto stole, než podám veliteľovi správu. Shirui, prosím, môžete pri ňom ostať a dať na neho pozor?"
Spýtala sa milo, usmiala sa a pomaly sa od nich odtrhla, odchádzajúc priamo do veliteľovej kancelárie. Shi ale ostal neďaleko nich, oprel sa o neďalekú stenu a zamračene pozoroval celé okolie. Všetci si mohli niečo všimnúť, na veliteľstve bolo zrazu množstvo policajtov, všetci sa správali divne, obchádzali Toshia a nervózne nakukovali. Po chvíľke vyšla Ayme z kancelárie, pozrela na Shiho naozaj vystrašeným pohľadom a podišla k tým dvom. Shirui aj Toshiovi.
"Toshio Toppu, ste zatknutý za vyčíňanie pri jazere. Rovnako ako to, ste zatknutý za vraždu Sayame z chudinskej štvrti, rovnako ako za predávanie informácií Triáde..." Začala, vtedy sa zdvihlo množstvo policajtov a dokonca vyšiel z kancelárie aj veliteľ. Toho dráždiť nebolo radno, pretože patril k najnebezpečnejším ľuďom v celej Rengo Kyowa. Schopný konkurovať aj Kágom. Vtedy sa smutne Ayme otočila k Shirui.
"Rovnako ako Toshio, ste zatknutá aj vy, za spoluprácu pri páchaní tohto činu. Prosím, odovzdajte mi váš preukaz a v pokoji s nami pôjdete do väzby, kde počkáte na ďalšie vyšetrovanie.." Bála sa. Vyzerala vystrašene a nechápala. Počúvala len rozkazy a to potvrdila ďalším šepnutím.
"Neviem o čo tu ide, ale očividne na vás dvoch chce niekto všetko hodiť a poslať vás za mreže. Zatiaľ pôjdete len do väzby, tak spolupracujte, Shi vám pomôže.." Vtedy ako došepkala, im naznačila aby šli, zatiaľ čo Shi sa podivne odtrhol od steny a vyšiel z miestnosti. Niečo mu natom nesedelo od začiatku, kto vie ako sa zachová teraz.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Policejní velitelství Empty Re: Policejní velitelství

Příspěvek pro Shirui Thu Jul 14, 2016 9:39 am

Sedím v kanceláři a hlídám Toshia, zdál se být až podezřele  klidný. Je to zvláštní, ale to uklidnilo i mě. Chodila kolem mě spousta lidí a to mi přišlo divné, začínala jsem mít zvláštní tušení. A kdyby ne tušení, tak Toshiovi se to taky rozhodně nebude líbit, že ho tady obhlížejí jako atrakci v zoologické. Poté přišla Ayme se zprávou pro Toshia a ta trochu překvapila i mě, protože byla delší než jsem čekala. Poté promluvila ke mně. Toto mě úplně uzemnilo, já vím, že jsem vůbec nic takového neudělala, je to blbost.,,Já..já..'' Dostala jsem ze sebe horko těžko tyto dvě slova. Měla jsem v sobě směs zmatení a rozpolcení. Viděla jsem ale na Ayme, že to říká jinak než běžně. Kolem mě byla spousta policistů, tolik možných obětí. V tu chvíli jsem byla opravdu rozčílená. Uvažovala jsem co bych mohla udělat. Dokonce jsem si nechala z pravé ruky vyjet u dlaně jednu kratší kost, ale postupně během pár vteřin mi došlo, že by zde odpor byl pouze na škodu, tak jsem tuto kost společně s rozčíleným obličejem stáhla a jen zničeně kývla na Aymina slova a čekala jsem co se bude dít dál.


Naposledy upravil Shirui dne Thu Jul 14, 2016 9:46 am, celkově upraveno 1 krát
Shirui
Shirui
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Policejní velitelství Empty Re: Policejní velitelství

Příspěvek pro Toshio Toppu Thu Jul 14, 2016 9:44 am

Bez nejakých väčších problémov ich Toshio nasledoval. Napodiv bolo až veľmi oslobodzujúce pre neho sa prechádzať bez kabátu. Odľahčený o značnú váhu a príjemný vánok, ktorý pofukoval mal oslobodzujúce účinky na jeho myseľ. Pohľady občanov a ich slová si však všímal do jediného, nezáležalo koľko ich bolo. Nepotreboval vedieť mená, stačilo mu pamätať si tie pohľady, hlavne tých, ktorý jeho sprievod schvaľovali. Ukladali sa mu do mysle a on vedel, kto ďalší bude na zozname. Takto v ich sprievode pokračoval až na policajnú stanicu.
Bol zvyknutý, že jeho prítomnosť vždy dokázala vyvolať vlnu rôznych emócii, ale počet policajných zložiek v budove bol aj na neho trochu privysoký. Bez slova čakal, kým sa Ayme vráti. 
,, Fascinujúce."
Prebehlo mu mysľiu a z tichého pozorovania ho vyrušila až Ayme, ktorá oznámila jeho zatknutie a obvinenie z činov, ktoré teda určite nevykonal. Na jeho rozčarovanie bola obvinená aj osoba po jeho boku, ktorú dnes videl prvý raz a mala byť jeho komplickou.
,, Človek sem prídem v dobrej vôli, neozbrojený a vy máte..."
Zašeptal potichu a musel sa zhlboka nadýchnúť pri tých slovách aby ich nedopovedal. Krv v jeho žilách práve hnevom a rozčarovanosťou priam vrela. Od zlosti zaťal pravú päsť a krútil nechápavo hlavou. V tom, ale začul tiché slová Ayme. Našiel v sebe aj posledné kúsočky sebaovládania a pokory, ktoré za celý život nazbieral a upokojil sa. Bol ochotný ich nasledovať bez odporu.
,, Ešte jeden podraz, zmením každý kúsok tejto budovy na tekúcu lávu a vypálim inštitúciu do základov."
Preblesklo mu v hlave a musel si hrýzť do spodnej pery, aby neprehovoril.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Policejní velitelství Empty Re: Policejní velitelství

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Thu Jul 14, 2016 10:10 am

Samozrejme, verdikt ich veliteľa prekvapil mnohých, ale nikto sa mu nechcel postaviť. Zdalo sa že i Ayme sa bojí urobiť nejaký krok proti nemu, no už niečo iné bolo pri Shim. Ten sa len nechutne odrazil od steny a i na príkaz svojho nadriadeného len odišiel z budovy. Nemienil tu ostať a eskortovať týchto dvoch do väzenia. I Ayme mala zvláštny výraz na tvári, ale vedela že Shi vie čo robí. On bol ten kto mal mozog na správnom mieste, vedel premyslieť kopu vecí do základov, takže šlo očakávať že niečo na ich obhajobu podnikne. Ona ale nemohla. Nemohla sa vzoprieť ich veliteľovi, poháňal ju strach, strach väčší ako z Toshia a Shirui, ich sa bála menej. Už len to poukazovalo čo to za veliteľa je.

"Prepáčte.. Naozaj prepáčte.. Mrzí ma to.." Hlas sa jej trochu triasol, ale výsledne, aby nevyzerala podozrivo, preglgla a hlas sa jej zocelil. Len im náznakovo ukázala aby sa postavili a nasledovali ju. Ona a asi traja ďalší policajti pod dohľadom ich veliteľa sa vydali smerom k dverám. Nesmerovali ale do väzby, Shirui musela vedieť že idú priamo do väzenia. Či už sa tam väzba presunula alebo to chcú mať z krku bez vyšetrovania, to bolo otázne. Určite už toho mali obaja po krk, ale len čo vyšli z dverí, obaja zahliadli niečo zvláštne. Maličkého chrobáčika ktorý poletoval popri Toshiovi a Shirui, následne čoho ich opustil. Mohla to byť náhoda, ale brať v úvahu to že prvý kto s rozhodnutím nesúhlasil bol Aburame, no kto vie čo to znamenalo.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Policejní velitelství Empty Re: Policejní velitelství

Příspěvek pro Nori Tadao Mon Jul 18, 2016 5:54 pm

Pracoval jsem přesčas. Netrpělivě jsem vyhlížel hodinky. Už jsem měl hodinu navíc! V kanceláři jsem vyplňoval papíry speciálně upraveným počítačem pro slepé a přemýšlel nad tím, jak budu trávit večer. Chtěl jsem jít s rodinou do baru, no uvidíme. Rozhodně by neměli nechávat papírování na slepém. Trvá mu to vždy spoustu času.
Vypil jsem sklenici perlivé vody a dokončil jsem řádku.
"Šéfe, končím!" zavřel jsem notebook a vypojil ho z napájení. Hodil jsem ho do tašky, sbalil si klíče a podobné věci a roztáhl svou slepeckou hůl. Opatrně jsem přejížděl holí po zemi. Nebyla tam žádná překážka. Oblékl jsem si sako a vyšel ven. O incidentu se Shirui jsem neměl ani páru, byl jsem v terénu a když jsem dorazil na stanici, tak už tady nebyla. Bylo mi však divné, že tady pořád není, byla to ona kdo přišel brzo ráno a pozdě v noci odcházel.

Nori Tadao
Nori Tadao
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 18. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Policejní velitelství Empty Re: Policejní velitelství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru