Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chinoike štvrť

Goto down

Chinoike štvrť Empty Chinoike štvrť

Příspěvek pro Kurokami Mon May 17, 2021 8:12 pm

ATHmzn0.jpg

Na rozdiel od paranoidných psychopatických "Toppu" sa Chinoike ubytoval normálne bez toho, aby ohrozoval životy okoloidúcich obyvateľov tohto mesta náhodným "padnutím" do lávy. V Tsukiyama im bola prenechaná jedna z ulíc pri hlavnej triede, pochádzajúca z niekoľkých klasických budov, zopár obchodov, jednom malom podniku a podobne. Je však vidieť že sa jedná o štvrť Chinoike, keďže sa po stenách často nachádzajú klanový sigil. Podobne ako na stenách a podobne.
Kurokami
Kurokami
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 06. 05. 21

Návrat nahoru Goto down

Chinoike štvrť Empty Re: Chinoike štvrť

Příspěvek pro Kurokami Mon May 17, 2021 8:37 pm

Poškrabal som sa na nose. Kto by si pomyslel že sa za posledný mesiac toľko zmení. Opieral som sa o stenu jednej z budov a sledoval ľudí prechádzajúcich ulicou. Väčšinu z nich som poznal po mene. Niektorý z nich mi boli bližśia rodina, niektorý z nich vzdialenejšia.. no stále rodina. Kývol som hlavou na pozdrav jednému z mojich bratrancov ktorý si ma akurát všimol, a ako zašiel za roh, sám  som sa vydal do jedného zo stánkov. Kúpil som si niekoľko opražených chobotníc a jednou sa začal napchávať. Za posledný mesiac.. ak už nič iné, tak sa mi aspoň vrátil apetít.

Môj život v Tsukiyame bol pomerne normálny, aspoň pre genina. Bol som stále v tíme, niekedy sme odišli na misiu, inokedy trénovali.. no ja som moc na tréning nebol. Výnimkou bola asi iba Sakura-sensei ktorá ma naučila jednu z techník tasenia meča, alebo skôr spôsobu boja. Mimo to aj istú.. ideológiu, s ktorou som sa až tak príliš nestotožňoval. No to mohlo byť aj mojim vekom. Ostatne ja som bol taký.. voľný, nespútaný.

No momentálne teraz som sa voľne a nespútane nudil. To mi až tak neprekážalo. Nudil som sa rád. Mohol som si aspoň oddýchnuť od môjho nie príliš veľa-robenia. Pre to som sa zvalil do chládku jedného slnečníka, vytiahol so svoj shamisen a začal ho nalaďovať.
Kurokami
Kurokami
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 06. 05. 21

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru