Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayaku

2 posters

Goto down

Sayaku Empty Sayaku

Příspěvek pro Sayoku Sansho Fri May 07, 2021 12:07 am

Sayaku V6RW71J
Sayaku OB8DNu4

Jméno: Sayaku
Příjmení: Sansho
Věk: 14

Pohlaví: Muž
Hodnost: D rank
Příslušnost: Tsukiyama

Klan: Sansho
Klanová specializace: Tolerance vůči jedum
Elementy: Katon

POVAHA A SCHOPNOSTI
Sayaku OB8DNu4

Charakter
Vzhledem k jeho věku se jedná o poměrně zvláštního puberťáka. Dal by se klasifikovat jako mladý džentlmen s značnou dávkou ušlechtilostí a vybraným chováním k slečnám. Tento druh chování mu rodina s klanem neustále mlátili do hlavy. Jakmile ale Sayokua naštvete, tak můžete očekávat poctivou dávku rýpavosti a rozdávání dysfemismu na všechny strany. Nejvíce si cenní spolehlivých a dochvilných lidí. Nesnáší zbytečné čekání a hrubé výrazy směřované vůči ženám. Dovolí si okomentovat jakoukoliv situaci v jakýkoliv čas, bez ohledu na společenské postavení osoby, což mnohdy způsobuje problémy. Vzhledem k poměrně vysokým standardům v první rodině klanu Sansho získal Sayoku také velmi nepěknou vlastnost. Občas se může projevovat mírně namyšlenost a nerespektování autorit.

Schopnosti
Sayoku používá tradiční styl boje, který je velmi specifický pro klan Sansho. Dokáže vytvářet základní jedy, které používá na každém své vybavení, aby maximalizoval účinek svého bojového stylu. Nadále ovládá kusarigamajutsu, kayakujutsu a bukijutsu na poměrné vysoké úrovni.  Jak již vyplývá tak typickými zbraněmi pro Sayoka je kusarigama, deštník a papírové bomby. Tvorba jedu, bylinkářství a lékařské vědomosti jdou ruku v ruce. Sayoku není sice zdaleka zběhlý v lékařských technikách, ale díky svému koníčku má velmi slušnou teorii.


ŽIVOTOPIS
Sayaku OB8DNu4

Počátek
Sayoku se narodil v horkém období na kraji Ame no Kuni do velmi bohaté rodiny.  Zrovna v ten den bylo abnormální vedro a nikomu se nechtělo chodit ven. Přesto bylo hodně práce a válet se doma jen tak nemohli. Otec patří k vysoce respektovaném klanu, který vzhledem ke svým dobrým vztahům k Tsukiyamě má osobní známosti na vysokých místech. Malého klučinu čekala nekompromisní výchova, která zahrnovala domácí školu. Matku si získal svými neuvěřitelnými příběhy a šarmem. Býval to veliký shinobi a tak toho zažil za svůj život opravdu mnoho. Na konec se do sebe zamilovali a skončilo to svatbou. Tchyně nechtěla aby si otec vzal někoho, kdo nezná naší historii, původ a klanové tradice. Otec ale zásadně a pevně trval na volbě mé matky. Otec si měl vzít prostou ženu a matka si měl vzít nejvyšší rodinu klanu Sansho, což bylo naprosto nevídané. Klan měl silné pochybnosti jestli je vztah opravdu založen na lásce. Nakonec babka svolení dala a z čisté lásky se měl narodit syn.

Klan
Malému Sayokovi bylo již 5 let a začali se projevovat náznaky toho že bude Shinobi. Matka si nepřála cestu shinobi pro svého syna ale osud chtěl jinak. Babička byla manželkou nejvyššího vůdce klanu Sansho. Ten se velmi dobře znal s Hashirem Senju s kterým uzavřeli pár obchodu na dovoz jedu do Tsukiyami. Občas jsem u ní býval aby mi vtloukla do hlavy chování , které se od vnuka vůdce klanu vyžaduje. Vhledem k Sayokovo zájmu a zbraně v něm samotný samotný vůdce Sarogawa Sansho spatřil budoucího shinobiho. Právě proto se dohodl s rodiči že mě bude trénovat a seznámí mě s tradicí klanu. Jak slíbil tak i udělal. Vždycky když  skončili domácí povinnosti tak malý Sayaku chodil za staršími se učit klanovou historii, znalosti shinobi světa, nejzákladnější techniky a v neposlední řadě boj s kusarigamou. Během celé doby výcviku mě stejně jako každého člena ''první'' rodiny vystavovali jedovatým výparům. Na základě tohohle si členové první rodiny Sansho budují velikou toleranci vůči jedům. Tohle všechno mi umožnilo se rozvíjet jak po psychické tak i fyzické stránce. Celý klanový výcvik byl zakončen podepsáním smlouvy se zvířetem. To jak toto zvíře vyvolat mě ale již děda v pozici nejvyššího vůdce nenaučil.

Součastnost
Díky klanu jsem se dostal do takového stavu že dokáži v tomhle světe přežít. Jako člen první rodiny bych ve skutečnosti nikdy nemuseli nasazovat krk pro pár mincí. Byla to ale touha po dobrodružství, kterou jsem zdědil po otcovi. Vzhledem k přátelským vztahům mezi klanem Sansho a Tsukiyamou mi byl dědou napsán svitek směřovaní přímo do Hashirových rukou. Bez váhaní jsem tento svitek měl doručit do vlastních rukou vůdci Tsukiyami.

❆ BODY ❆
Sayaku OB8DNu4

Ninjutsu
3,5

Taijutsu
2

Genjutsu
0,5

Síla
2

Rychlost
2

Inteligence
1

Chakra
2

Ruční pečete
2



Naposledy upravil Sayoku Sansho dne Fri May 21, 2021 4:23 pm, celkově upraveno 9 krát
Sayoku Sansho
Sayoku Sansho
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 06. 05. 21

Návrat nahoru Goto down

Sayaku Empty Re: Sayaku

Příspěvek pro Hashiru Senju Fri May 07, 2021 6:02 pm

POVOLENO
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru