Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katakomby pod Tsukiyamou

3 posters

Goto down

Katakomby pod Tsukiyamou Empty Katakomby pod Tsukiyamou

Příspěvek pro Kagayaki Rin Thu May 06, 2021 11:59 am

Pod Tsukiyamou se nachází tajný komplex neprobádaných tunelů. Některé jsou přírodního původu a tvoří je náhodná změť jeskynních chodeb, jiným zjevně tu a tam pomohlo nějaké Jutsu. Z některých by se uživatel Suitonu dostal do moře, z jiných se dá vystoupit na povrch na různých místech vesnice. Donedávna byla jejich existence zcela neznámá i novému vedení vesnice a nikdo stále neví, co přesně se v nich nachází. Možná, že se dříve jednalo o pohřebiště a mohli byste zde najít místnosti plné kostí, možná o vězení pro zločince, kteří by nikdy neměli spatřit světlo světa, možná o náhodnou skrýš pro stvoření, která rozhodně nepatří do každodenního, mírumilovného života Tsukiyami.

Jedino je jisté. Někdo je v rámci zachování bezpečí vesnice brzy bude muset prozkoumat.

Katakomby pod Tsukiyamou 91f2a7cad4d78a59bf20f62f3d3a67d9
Katakomby pod Tsukiyamou C3JOY49WMAAWceP
Katakomby pod Tsukiyamou Wolfenstein_the_old_blood1
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Hashiru Senju likes this post

Návrat nahoru Goto down

Katakomby pod Tsukiyamou Empty Re: Katakomby pod Tsukiyamou

Příspěvek pro Arata Thu May 06, 2021 6:02 pm

"Co to slyšíme? Co se to hýbe? Kdepak to je?" Divně pokřivený hlas, pisklavý a hrubý současně, dětský i dospělý, strašidelný a zábavný, plný života i umírání. Lépe ho popsat nejde, to ne. Je plný protikladů stejně jako osoba, které patří. Jeden velký chaos.
Tunely se plížilo zubožené stvoření. Jediný kus oděvu mělo kolem pasu, čím si zakrývalo intimní partie. Vzhledem připomínalo člověka, jenže se pohybovalo po všech čtyřech a jeho tělesná hmotnost rozhodně nebyla pro člověka typická, kolem 40 kg. Přesto že se zdálo, že co nevidět zemře podvýživou, pohybovalo se, někdy skákalo, pak zase plížilo. Myslet si, že je bezmocné, by mohlo být pro leckoho osudné. Pak tu byla ještě ta chakra, kterou podvědomě vypouštělo do okolí, a která rozhodně nemohla být lidská. 
"Ano, ano, ano, ano... pořád to slyšíme, pořád,..." stvůra zbystřila, ohlédla se a pořádně potáhla "... pořád to slyšíme i cítíme. Kdepak to je?" Najednou prudký pohyb a rána. Tu už měla v ruce něco podobného přerostlé žížale, co se plazilo chodbou. Ham!
"Manifiq <3 " Pronesla s lehkým polibkem do prázdna a zase sebou škubla. Div si hlavu neurvala. "Aaaaa..." ulevila si. "Ta vůně. Co to je?" 


Katakomby pod Tsukiyamou C6a3ceb081170d6570686d56961b8045
Arata
Arata
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 09. 06. 16

Jorogumo likes this post

Návrat nahoru Goto down

Katakomby pod Tsukiyamou Empty Re: Katakomby pod Tsukiyamou

Příspěvek pro Kagayaki Rin Tue May 11, 2021 5:09 pm

Zamířili jsme do samotného středu vesnice, což i mně původně přišlo jako nejen obrovská bezpečnostní hrozba, ale zároveň poměrně ironické. Bráníme se různým hrozbám zvenčí... a jedna z největších může být celou dobu přímo před námi.
"A nebo nenajdeme nic. Měli bychom to tu ale tak jako tak zasypat nebo alespoň zapečetit."
Otočila jsem se na Toshia, zatímco jsem si kontrolovala veškerou výbavu. Přece jen nemáme nejmenší tušení, co bychom na této misi mohli potřebovat. Zajímalo mě, jestli by se mu vchod podařilo najít, byl totiž skrytý za stromem rostoucím těsně mezi dvěma domy. Bylo třeba vyskočit do jeho koruny, na druhé straně seskočit dolů a vualá - vchod jako kdyby se jednalo o další dům. Až na to, že neměl žádné dveře, že byl celý ponořený ve tmě a že pokud jste do něj něčím posvítili dle všeho dlouho klesal níž a níž. 

"Tenhle vchod našly omylem nějaké děti, když jim tam spadl míč," kývla jsem ke stromu, za kterým se vchod nacházel. "Podle příběhů o různých přízracích a bestiích, které tu kolují, jich ale musí být víc, objevují se totiž po celé vesnici."
Chránit Tsukiyamu ve stínu. V tomhle případě tedy ze tmy. Jak příhodná první mise pro ANBU! Natáhla jsem před sebe oběma ruce a soustředila jsem v nich chakru. U D-rankové techniky jsem ani nepotřebovala říct její název a hned se mi v rukou objevila kulička o něco větší než tenisový míček. 
"Prosím," kývla jsem na Toshia. "Nebude pálit, je to D-ranková technika. Můžeš si jí svítit na cestu." 
I kdyby si ji dal do kapsy, měla by skrz látku jasně zářit, přestože by bylo lepší ji držet v ruce. Sama pro sebe jsem měla ještě jiný plán, na který už jsem začala skládat pečetě.

Katakomby pod Tsukiyamou Tunnel_sont_le_e2y0kjj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Návrat nahoru Goto down

Katakomby pod Tsukiyamou Empty Re: Katakomby pod Tsukiyamou

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue May 11, 2021 5:42 pm

,, Keď som žiadal o prijatie do Tsukiyami bolo mi oznámené, že sa jedná o bezpečné miesto, kde môže môj klan žiť bez vidiny strachu a nebezpečenstva. Miesto, kde je potešenie žiť a tráviť čas... na pár detailov sa asi pozabudlo." povzdychol si, keď spoločne s Rin dorazili neďaleko od miesta, kde sa mal nachádzať vchod do podzemia a ona mu oznámila, že tu kolujú legendy o netvoroch a tajuplných otvoroch v ktorých číha nebezpečenstvo ohrozujúce život. Takých príbehov sa však za svojho života napočúval a tak v ňom nevyvolávalo žiaden pocit. Častokrát za veľkými príbehmi stáli veľkí rozprávači a maličkosti, ktoré sa potom zdali priam malichernými a nepodstatnými. Skôr než sa nazdal už v rukách držala malú svietiacu guličku, očividne vytvorenú z jej techniky. K jej výzve na to, aby si ju zobral a použil ako zdroj svetla nakoniec pristúpil a zovrel ju do dlane ľavej ruky. Sama pre seba si žiadnu nevytvorila, ale na základe predchádzajúcej skúsenosti mu bolo jasné, že pre seba plánuje niečo veľkolepejšie a hlavne praktickejšie.
,, Mal som toho mladíka radšej hodiť do tejto diery, než von tým oknom." nadhodil len tak, aby prerušil mierne ticho a myšlienka tohto skutku ho v duchu skutočne pobavila. Znelo to, ako skvelé využitie mladíkovho potenciálu.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Katakomby pod Tsukiyamou Empty Re: Katakomby pod Tsukiyamou

Příspěvek pro Kagayaki Rin Tue May 11, 2021 7:44 pm

"Oh, to ne! Všechny příběhy, které jsem slyšela, jsou z nedávné doby," zavrtěla jsem hlavou na znamení nesouhlasu. "Kdokoli nebo cokoli to je, přistěhoval se to nedávno nebo jsme to probudili z dlouhého spánku."
A není divu. Tsukiyama vzkvétala, přistěhovala se sem spousta nových lidí, rozrostly se obytné části. Pokrčila jsem rameny. Má slova zněla jako že si myslím, že se jedná o nějaké divoké zvíře, které si našlo cestu do tunelů pod vesnicí.

"Tak či tak je to ale bezpečnostní hrozba, pokud se do vesnice dá dostat jinak než hlavní bránou," povzdechla jsem. "Kanmuri Kaminari."
Po dokončení pečetí se mi kolem hlavy postupně objevilo množství bleskových kuliček a uspořádaly se do jakési svatozáře. Aniž by se přestaly točit, vydávaly perfektní zdroj světla a byly stejně nenáročné jako Hotaru, navíc jsem takto měla volné obě ruce. Nebyla to ale technika, kterou bych mohla vyvolat na někom jiném.
"Svatozář by mu stejně neslušela," pousmála jsem se nad představou Toshia s bleskovou "korunou" levitující kolem hlavy. 

Myšlence prohození chlapce nebezpečným tunelem jsem se překvapivě nebránila, nezdálo se, že bych se do jejich temných, chladných prostor zrovna těšila. Tmy jsem se nebála, ale úzké prostory, ty se mi vůbec nelíbily. Nedala jsem na sobě znát nic než skálopevné odhodlání a ledový klid.
"Vzhůru dolů," zahlásila jsem vesele a vydala jsem se jako první do tunelu, přičemž mi má blesková koruna osvětlovala cestu.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 09. 04. 21
Age : 27
Location : Kaminari no Kuni

Návrat nahoru Goto down

Katakomby pod Tsukiyamou Empty Re: Katakomby pod Tsukiyamou

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed May 12, 2021 6:08 pm

Keď sa pozrel Toshio na bleskovú guličku, ktorú musel zvierať v dlani a na fajnovú módnu vychytávku, ktorá obletovala Rin okolo hlavy bol tam očividne zjavný nepomer exkluzivity použitej techniky. Bol však spokojný aj s tým, čo mal. V absolútnej väčšine podobnými priestormi musel prechádzať bez zdroja akéhokoľvek svetla, keďže jeho vlastné spôsoby by vždy spôsobili pomerne viac škody než úžitku. Teraz pred nimi však bola úloha ponevierať sa neznámymi stiesnenými priestormi, nedalo sa povedať, žeby ho to tešilo, ale akosi nemal na výber, keďže to bolo nevyhnutné vykonať. Potom, čo Rin pomerne prekvapivo až veselo zahlásila, že idú dovnútra a vstúpila do priestorov, pokojne ju nasledoval. Nebolo to nič ťažké, keďže sama sa stala výrazným zdrojom takmer jediného svetla. Kým šla Rin tesne pred ním nepotreboval toľko svetla a tak si jej svietiacu guličku vložil do vrecka a miesto toho si vylovil z vrecka vlastnú. Tá však bola úplne čierna a žiadne svetlo nevytvárala. Bol to však kúsok horniny po vychladnutej láve, ktorý si žmolil v dlani, tak aby za ním ostával jemný poprašok. Neplánoval sa v neznámej spleti chodieb stratiť, to ani náhodou.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Katakomby pod Tsukiyamou Empty Re: Katakomby pod Tsukiyamou

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru