Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seinaru Miyako

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Seinaru Miyako Empty Seinaru Miyako

Příspěvek pro Yoko Takemura Wed Apr 28, 2021 6:04 pm

Seinaru Miyako HQ7PSQb

Hlavné mesto Umi no Kuni, donedávna nádherné miesto, prekypujúce životom, kultúrou, tradíciami a náboženstvom, domovom sedemchvostého démona - Chōmei-a, dnes už len bohapustá ruina, u ktorej len ťažko veriť, že tu niečo také honosné a nádherné vôbec stálo, a stovky, ak nie tisíce mŕtvol, ktorí sa stali obeťami nešťastného incidentu.
Yoko Takemura
Yoko Takemura
D-rank (Chomei no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 26. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Uzumaki Yukihiro Wed Apr 28, 2021 6:39 pm

Na tak nedávno krásném místě se objevil portál na moři před samotným městem za zvuků nepříliš lichotivých. Z portálu by měli vystoupit tři velmi zajímavé a velmi mocné osoby. Jejich čakra za-rezonovala a moře se začalo čeřit. Vystoupil jsem jako první a porozhlédl jsem se kolem.
"Jdeme pozdě?" zatvářil jsem se nadmíru vážně, tak jak u mě snad nikdy nebylo znát. Moc informací jsem o tom neměl, ale tohle vypadalo jako naprostý masakr. Taková spousta mrtvých duší! To musela být pořádná spoušť.
Uzumaki Yukihiro
Uzumaki Yukihiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 125
Join date : 07. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Hashiru Senju Thu Apr 29, 2021 5:19 pm

Vstoupil jsem do portálu hned za Yukihirem. Byl jsem zvědavý, jaké to bude. Viděl jsem časoprostorovou techniku jen od Tobirami a to Hiraishin no Jutsu.Tohle mělo lepší efekt, ale zřejmě to bylo o dost pomalejší. Zase na druhou stranu to eliminuje tu nevýhodu používaných značek. Analyzoval jsem pohledem vířivý portál...Hm..Uzumaki.. jemně jsem se usmál. To jsem nevěděl, co mě v dalších dnech čeká, tak jsem se usmívat stále mohl.
"Působivé, Yukihiro-kun.." přikývl jsem a otočil se zpět na ostrov. Nemusel jsem se ani soustředit a zavírat oči, abych ucítil tu strašnou čakru. Cítil jsem ji jako ostrý studený vítr, který mě přinutil přimhouřit oči.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Raijin Dreyar Thu Apr 29, 2021 6:17 pm

Samozrejme ma udivila technika, ktorú Yuki predviedol. Doslova nás teleportoval. Predsa len, nebolo to rýchle cestovanie ale absolútny teleport. S údivom som si ho prehliadol, tak mladý a tak mocné techniky. Nepovedal som ale nič okrem..
"Tak, čas niekomu alebo niečomu nakopať zadok.." Na rozdiel od zvyšku tímu som atmosféru prijal lepšie. Bolo mi práveže lepšie, čím horšia situácia bola a ja som mohol besniť. Na tvári sa mi objavil úškrn ako som sa pokúsil nájsť zdroj tejto neplechy, do ktorej sme vstúpili.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Bijuu Thu Apr 29, 2021 7:01 pm

Seinaru Miyako ZoN1OCL
Naši traja návštevníci sa objavili neďaleko ruín len donedávna nádherného a životom prekypujúceho mesta. Zdalo sa, že prišli príliš neskoro, a nebezpečenstvo, ktoré tu číhalo na každého, kto sa priblížil, už nebolo prítomné. Otázkou však ostávalo, čo sa tu stalo? Čo, alebo skôr kto, bol príčinou tejto skazy?

Ostrovom sa ozval hlasný rev, plný hnevu a bolesti, ktorý otriasol zemou, a zarezonoval v každej bytosti, ktorá sa v jeho dosahu nachádzala. Aby sa našiel jeho pôvodca, stačilo zdvihnúť oči k nebu, kde sa v určitej výške vznášal samotný semechvostý démon, ľudovo známy aj ako Nanabi. Jedno z jeho krídel bolo poranené, pravdepodobne vplyvom rôznych techník, ktoré po ňom pálili neznámi útočníci. Démon znova zareval a vypálil po nich Bijūdamu, ktorá spôsobila obrovský výbuch v mieste zásahu, avšak naši traja kamaráti boli mimo jej dosahu. Zasiahla ich slabšia tlaková vlna, ktorá však so sebou niesla rôzne pozostatky budov a predmetov. Nanabi pristál na zemi, obrovským chvostom udrel do zeme a rozdrvil čokoľvek, čoho sa dotkol, doslova na prach. Jeho sila bola obrovská. O tom, že by ho však niekto kontroloval, nejaká schránka, sa nedalo ani hovoriť. V jeho správaní nebolo možné nájsť ani stopu po ľudskosti či rozumnom chovaní. Symbol šťastia a prosperity očividne hnal obrovský hnev.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 22. 06. 12

Hashiru Senju likes this post

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Yoko Takemura Thu Apr 29, 2021 7:17 pm

Všetko sa zomlelo tak rýchlo. Len donedávna všetci žili, a zrazu som stala na ruinách hradu, v ktorom sme pobývali, úplne sama. S doširoka roztvorenými očami som sa dívala na obrovskú bytosť, božského Nanabiho, ako bojoval so svojimi útočníkmi už v aj tak zničenom meste.

Rozhliadla som sa. Nedokázala som vstrebať, čo sa stalo. Nebála som sa. Necítila som nič. Bol to len sen. Nočná mora. Určite sa z toho zobudím. Toto nemohlo byť reálne, nemohlo sa všetko, čo sme tak dlho budovali, rozpadnúť...v priebehu pár dní. Alebo?
Nie, nie, nie..., zrak mi padol na niečiu ruku, tŕčiacu spod sutín. Ďalšiu mŕtvolu hneď vedľa. Uhla som pohľadom na druhú stranu. Ďalší mŕtvi.
To nemôže byť pravda! spanikárila som. Nevedela som, čo mám robiť. Rozbehla som sa po sutinách, do ulíc, zaplavených mŕtvolami. Zavalených, uhoretých, prebodnutých. Kto mohol urobiť niečo také? Kto by chcel...nás okradnúť o náš poklad takýmto spôsobom? Kto mal tú potrebu zničiť všetko? Nohy ma viedli za Hanou. Slzy mi tiekli po líci. Mitsuki. Mama. Otec. Všetci, ktorých som poznala.
Hana bude určite v poriadku...Hana, zastavila som sa, dívajúc sa na obrovského Nanabiho, ktorý pristál neďaleko. Pôsobil nahnevane. Nie, bola to moja sestra. Určite...určite tam bol ešte nepriateľ. Mala ho pod kontrolou. Alebo...?
"HANAAAAAAAAAAAAAAAAAA!" skríkla som z plných pľúc a padla na kolená.
"Vráť sa, prosím...," dodala som tichšie, v hlase mi znela zúfalosť, pozorujúc svetielkujúce oči. Zem sa otriasla, domy okolo mňa sa začali rozpadať. Nesnažila som sa ujsť a nájsť si bezpečné miesto, chcela som späť svoju sestru. Sľúbila mi to.
Yoko Takemura
Yoko Takemura
D-rank (Chomei no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 26. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Hashiru Senju Thu Apr 29, 2021 7:45 pm

Jakmile jsem uviděl i to, co jsem ucítil, automaticky jsem začal skládat pečetě. Bylo to impozantní stvoření, tolik čakry a surového hněvu jsem snad nikdy nepocítil, snad jen u Uchihy Madary, před jehož legendárním Susanoo prchaly davy.
JCOPlDp.png

"Mokuton: Jukai Heki!" Před námi vyrostla ohromná dřevěná zeď, která zachytala tlakovou vlnu a veškerý bordel z budov, která se na nás řítila. Přeci jenom jsem pocítil něco jiného, než jen čakru Nanabiho. Jedna malá a přece jen živá lidská čakra zářila jako maják naděje.
"Někdo tam je," podíval jsem se na Raijina, mohl by svou rychlostí přeskočit sem a tam a tu nebohou bytůstku zachránit.
"My ho zabavíme," jen co jsem to dořekl, tak jsem vyskočil na zeď a v běhu skládal pečetě. V tuto chvíli jsem pocítil neuvěřitelný příval vděčnosti za objevený Mokuton. Byl to úžasný nápad přetvořit techniky Shokutonu do Mokutonu a ještě víc je posilnit.
"Mokuryuu no jutsu!"

Seinaru Miyako PointedQueasyArabianoryx-size_restricted
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Raijin Dreyar Thu Apr 29, 2021 7:54 pm

"Pff, všetku srandu si vezmeš.." Prehovoril som na Hashira, keď ma poslal zachrániť Yoko. To mi ani nevadilo, zachrániť ľudský život je vždy pre mňa viac, ako sa pobiť s démonom. Údiv mi ale priniesol jeho Mokuton. Ani som nevedel, že to ovládal, naozaj sa zmenil a skutočne zosílil. Až sa mi objavila myšlienka, že by som rád skúsil boj práve s ním. To ale nehralo rolu. V tej sekunde som sa zmenil v blesk a v druhej sa objavil pred Yoko. Pred ňou stál obrovský chlapík z ktorého sálala desivá sila. Namiesto budovy na ňu padla úľava, keďže trosky budovy instantne zmizli v prach, ako ich rozsekala raitonová technika. Atmosféra sa ale zmenila, keď som sa pousmial a pokľakol pred ňou.
"Si v poriadku? Musíme odtiaľ.." Vysvetlil som ako som ruku položil na jej hlavu aby som ju upokojil.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Uzumaki Yukihiro Thu Apr 29, 2021 8:20 pm

Nevěděl jsem co říct a co v první chvíli udělat. Nanabi vypadal ohromně, tak silnou čakru jsem cítil, i když jsem senzibil nebyl. Byla strašně hutná, jako kdyby se měla každou chvíli zmocnit a pohltit nás ze zdola.
Hashiru začal jako první, ochránil nás se svou dřevěnou zdí a poté hned zaútočil. Raijin šel zachránit človíčka, který jako jediný přežil. Cítil jsem se tu jako páté kolo u vozu, ale nebyl jsem tady jen jako dopravce.
Kousl jsem se do prstu. Něco tak silného jako Nanabi chtělo posilu.
"Kuchiyose no jutsu!" krev jsem rozetřel po předloktí a mé tetování, které bylo vedeno od zad po předloktí. Dal jsem ruce k sobě a vyskočil do vzduchu.
"Tatsu-sama!!" se zvoláním se současně objevil kouř a jakmile se ztratil, seděl jsem na svém černém drakovi. Vyfoukl z nosu páru a podíval se na našeho nepřítele.
"Hmmm...Tos mě teda zavolal na správné místo, Yuki-chan," podíval se na něj ošklivě. Drak dokázal číst v lidských srdcích, Nanabi nebyl člověk, ale měl srdce jako každý jiný. To ho poměrně znepokojilo.
"Cítí ohromnou..bolest," zahřměl a napjal se. Vznesl se do vzduchu a já mu seděl stále na hřbetu. Společně jsme sledovali, jak na bestii míří dřevěný drak.
Uzumaki Yukihiro
Uzumaki Yukihiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 125
Join date : 07. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Bijuu Thu Apr 29, 2021 8:46 pm

Seinaru Miyako ZoN1OCL
Nanabi sa sotva stihol zotaviť z útokov svojich pôvodných nepriateľov, ktorých  zmietol z povrchu zemského presne mierenou Bijūdamou, zaútočil naňho niekto ďalší. Letel naňho obrovský drevený drak, ktorý však ochutnal príchuť jeho pevného pancieru, resp. rohu, a následne ho vo rýchlosti zarazil do zeme, snažiac sa ho rozdrviť na padrť. Nutno podotknúť, že svojim mohutným chvostom sa snažil pomliaždiť jeho zvyšné časti tela, a napokon, chvostom udrel presne na miesto, odkiaľ videl pôvodcu tohto útoku. Ak nestačil jeden, mienil ich rozdať viac. Nezdalo sa, že by Nanabi mienil prísť k rozumu, stupňoval sa v ňom hnev a bolesť zároveň. Malú Yoko a jej záchrancu nepočul, alebo ignoroval. Jeho jediným záujmom bol aktuálne ďalší narušiteľ jeho teritória.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 22. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Yoko Takemura Thu Apr 29, 2021 8:54 pm

Trosky domu, ktoré by ma inak s najväčšou pravdepodobnosťou zasypali, razom zmizli. Chránila som sa rukami, ako keby mi to snáď malo pomôcť, lenže nič som nepocítila. Opatrne som pootvorila oči a zdvihla pohľad k nejakému chlapovi. Vysokému, silnému, sálal z neho rešpekt. Kto to bol...? Bola to snáď...? Okamžite som k nemu natiahla ruky a chytila tú jeho.
"Prosím...musíte...," potiahla som nosom a rukou si zotrela slzy z líc, avšak začali tiecť ďalšie. V mojich očiach sa nezračilo nič viac než len číra zúfalosť.
"...musíte zachrániť moju sestru!" ukázala som prstom na Nanabiho.
"Je tým jediným, čo mi ostalo...," dodala som zúfalo. Sama som však vedela, kde je pravda. Nanabi, ktorý stál pred nami, už dávno nezdieľal akékoľvek ľudské prvky. Nespájalo ho s Hanou nič. Konal pod vplyvom hnevu tak, ako som ho ešte nikdy nevidela.
"Prosím," hlesla som potichu a sklonila hlavu. Nechcela som sa dívať pravde do očí. Bola to pre mňa nočná mora, ten najhorší možný scenár, aký sa vôbec mohol udiať.
Yoko Takemura
Yoko Takemura
D-rank (Chomei no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 26. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Hashiru Senju Thu Apr 29, 2021 9:36 pm

Překvapilo mě s jakou ničivou elegancí dokázal zničit mého dřevěného draka. To je technika určená na potlačení jakékoliv čakry a navíc dokáže čakru absorbovat. No nevadí, musím to zkusit znovu. Pohlédl jsem na Yukihira. Taky měl nějaké eso v rukávu.
Nanabi si všiml z jakého směru útočím. Mokuton... složil jsem pečeť a skutálel se stranou. Dřevěná dračí hlava vykoukla a zakousla se do ocasu, který na mě mířil. Vstal jsem a utřel si menší kapičku potu, která mi stekla z čela.
"Asi stárnu..Raijine, potřebujeme tě!" hlesl jsem nahlas a doufal, že mě uslyší. Rozběhl jsem se dál od Nanabiho a skládal pečetě.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Raijin Dreyar Thu Apr 29, 2021 10:36 pm

Chvíľku som v duchu premýľal nad tým, ako sa Yoko zbaviť, predsa len, v túto chvíľu bolo pre ňu nebezpečné tu ostať. Keď však so slzami v očiach chytila moju ruku a trasúcim sa hlasom ma požiadala o záchranu jej sestry, no, roztopila mi srdce ako už dlhú dobu nikto. Zatvoril som oči, pretože cuteness z nej tak žiaril, až by som oslepol. V ten moment som započul rovnako i krik od Hashira. Avšak v túto chvíľu bolo v mojom záujme práve ochrániť Yoko, nie pomôcť v boji proti démonovi, u ktorého to vyzeralo, že späť sa na podobu jej sestry nezmení.
"Prisahám.." V ten moment sa vedľa mňa vytvoril z blesku dopadajúceho na zem klon, ktorý tu bol presne nato, načo sa dalo očakávať. Na ochranu Yoko, pretože som pochyboval, že utečie. Hlavne ak išlo o jej sestru a poslednú žijúcu osobu.
"Je tu ešte niekto? Alebo si sama?" Spýtal sa klon prekvapivo ako sa môj originál zmenil na blesk a vyrazil do plného protiútoku. Bol som v hneve na démona predo mnou, nie preto, žeby pozabíjal všetko okolo, ale preto, že ukrivdil Yoko! Ten dostane a aj dostal. V tej sekunde som sa objavil nad hlavou Bijju a silou, ohromnou silou rovnajúcou sa i piatej bráne a podporenej ešte bleskom, som vrazil do jeho hlavy, snažiac sa ho poslať k zemi.
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Uzumaki Yukihiro Thu Apr 29, 2021 10:55 pm

Nadešel můj čas se předvést jako Uzumaki. S Tatsuem jsme se dostali až k démonovi, Raijin ho začal mlátit po hlavě a drak kolem něj proklouzl a snažil se ho omotat. Zároveň se zakousl do jeho ocasu a do jeho těla zaryl drápy. Vyskočil jsem a dopadl na zem.

Akai Senko: Kongo Kosa

Z mého těla vystřelily červené čakrové řetězy, které se snažily Nanabiho rovněž omotat a pevně svázat. Nebyly tak silné jako řetězy Reiza nebo Kushiny, neměly na sobě žádnou pečetící techniku, ale dokázaly pevně svázat i tělo bijuu. Byl jsem zvědavý, jak tohle dlouho dokážeme zvládnout. Bijuu potřebuje schránku.
Uzumaki Yukihiro
Uzumaki Yukihiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 125
Join date : 07. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Bijuu Fri Apr 30, 2021 8:57 am

Seinaru Miyako ZoN1OCL
Kombináciou mnohých útokov sa našej drahej trojky podarilo priviesť Nanabiho do väčšieho hnevu a bolesti. Hashirovmu drakovi sa podarilo zahryznúť do jeho chvosta, Raijinov útok ho naozaj zasiahol skôr, než sa vôbec mohol pokúsil toho draka striasť a jeho pôvodcu odstrániť. Čo však mohlo byť pre nich všetkých prekvapením, bol fakt, že Nanabi sa z Raijinovho útoku vďaka svojmu mohutnému pancieru zotavil omnoho skôr, než to mohol ktokoľvek z nich čakať. Hlasne zreval a po drakovi, ktorý naň letel so snahou ho omotať, sa ohnal ako obrovskými krídlami, tak chvostom s dreveným drakom. Snažil sa ich zaraziť do zeme a doraziť niekoľkými ďalšími mocnými krídlami, zanechávajúc po sebe obrovské množstvo akéhosi prášku, ktorý sa rozšíril všade do okolia - a žiaril tak mocne, že dokázal na chvíľu oslepiť kohokoľvek v poli jeho pôsobenia. Získaný čas následne využil tak, že prudko roztiahol krídla a vzlietol nízko nad zem skôr (k jednému poranenému krídlu však ťažko udržoval balanc), než ho reťaze stihli chytiť a efekt oslepenia opadnúť, pred svojimi hryzákmi zhromažďujúc obrovské množstvo chakry na svoju najsilnejšiu techniku - Bijūdamu. Problémom bolo, že ju zhromaždil ozaj rýchlo a vystrelil proti nim ako obrovskú vlnu chakry, ktorá ničila všetko, s čím sa stretla. Jej sila bola obrovská, a ak by sa s ňou ktokoľvek z nej dostal do kontaktu, najskôr by bola aj fatálna. Problémom takisto mohol byť fakt, že Nanabi sa vylučovania oslepujúceho prášku zo svojich krídel nevzdal, vylučoval ho konštantne tak, aby svojich útočníkov zbavil možnosti čokoľvek vidieť. Bol to jeho obranný mechanizmus.

Seinaru Miyako 5fa19ffbb9dcc11b8afa1b5f8c91ac37
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 22. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Yoko Takemura Fri Apr 30, 2021 9:25 am

Táto situácia vyzerala beznádejne. Hoc sa tento pán, pravdepodobne jeden z tých, po kom Hana poslala, ujal mojej prosby zachrániť sestru...v prvom rade bolo dôležité opýtať sa, či to vôbec bolo možné. Keď sa vedľa neho objavil dvojník, na chvíľu som pôsobila prekvapene, možno trocha vystrašene. Nemala som s týmito...technikami veľké skúsenosti, nevedela som, že niečo takéto je vôbec možné.
"Dávajte si pozor, prosím...," hlesla som napokon, skôr, než zmizol a rozhodol sa dať Nanabimu facku. Pôsobila som udivene, objavil sa tu drevený drak, živý drak.
Hana...Nanabi..., priblížila som sa k Raijinovi a tvár schovala do jeho trička. Moje správanie sa bolo možno trúfalé a vymykajúce sa tomu, čo som sa naučila tu počas celého svojho života. Nechcela som sa však dívať na to, čo sa dialo. Nechcela som vidieť zraneného Nanabiho, a ani v ňom už zrejme nenávratne stratenú Hanu. Táto situácia bola pre mňa bezvýchodisková. Slzy prestali tiecť. Cítila som, ako sa v mojom vnútre rozprestiera akási prázdnota. Všetko bolo preč. Mitsuki, rodičia, a napokon aj Hana.
Klamala mi.
"Nie, myslím. Všetci sú...," nedopovedala som. Nedokázala som to. Počula som hlasný rev, údery, zem sa otriasala. Čo sa však dialo, som už nevidela.
Yoko Takemura
Yoko Takemura
D-rank (Chomei no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 26. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Hashiru Senju Fri Apr 30, 2021 1:43 pm

Doběhl jsem konečně k Yoko, když jsem si všiml toho příšerného záblesku a výbuchu. V ten moment se mi rozsvítila pečeť na čele a jemně rozvinula své linie. Uvolnil jsem část čakry, abych přivolal z lesa Shikkotsurin mou milou Katsuyu.
Přivolal jsem ji na Raijina a Yukihira, aby schytala výbuch za ně, byla neuvěřitelně odolná, něco takového by ji neublížilo.

Yoko chránil sice Raijin, ale já jsem se k ní přitočil, abych ji ochránil před větrem a světelným výbuchem. Musíme si s tím pohnout, čím déle budeme bojovat, tím to tu bude nebezpečnější. Síla bijuu musí být svázána a tím, kdo bude mít dostatek síly to monstrum udržet, musí být člověk, je to příliš nebezpečné a nic jiného se s tím dělat nedá.
"Bude to v pořádku, tvá sestra bude navždy s tebou, jen musíš být silná...Ano?" pohladil jsem ji po vláskách.
"Poslouchej mě, ať se stane cokoliv, musíš vědět, že tě tvá sestra miluje, všichni jsou tu pro tebe a obětují své životy, aby tě chránili. Ty pro změnu musíš být chytrá a chránit tvou sestru, která bude navždy s tebou..." sehnul jsem se k zemi a vyslal do ní svou čakru. Během mžiku vyrostla ze země květina Astra, jemně jsem ji utrhl a podal jí Yoko.
"Květina Astra bude astra symbolizuje moudrost, víru a odvahu..." šeptl jsem a složil pečeť typickou pro Kage bunshin.
Vytvořil jsem deset klonů. Ti svorně zavřeli oči a vrhli se kupředu na Nanabiho, chtěli ho chytit za ocasy svrhnout ho na zem. Bylo třeba ho pořádně svázat, abych mohl provést pečetící jutsu.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Raijin Dreyar Fri Apr 30, 2021 6:54 pm

Môj útok nezabral tak ako som chcel. Ten pancier, ktorý mal na sebe tento démon bol skutočne odolný, že ani moja sila tým nedokázala preraziť. Horko ťažko som sa pozviechal, len čo som dopadol na zem, aby som sa vyhol ohromnému útoku zo strany démona. So silou bijju som sa už ale stretol a tak som vedel, čo očakávať. Rozhliadol som sa ako mi prišlo všetko ľúto. Mňa samotného. Keď si Yoko skryla tvár do môjho trička, teda trička klonu, nezmohol som sa na viac ako len objatie. Na uistenie. Hashirova reč by dojala každého, ale ja som na také veci nebol. Nebol som medik.. tiež som nevedel pečatiť. Nemal som unikátne schopnosti, bol som len blesk.. Bol som len na mlátenie.
"Raijin no jutsu.." Prehovoril som pred Chomeiom ako som sa pred neho dostal. Chyba číslo jedna, nezmenil pozíciu. I napriek jeho prachu som vedel, kde je. Čakra čo z neho sálala a jeho neschopnosť sa hýbať stačili. Chyba číslo dva, sám som bol z Raitonu. Raiton bolo všetko čo som mal. Takže som na žiarivosť bol aspoň trochu zvyknutý a tak ma neoslepil úplne. Teraz som ale mohol len jedno. Zdržať chomeia dostatočne, aby ho dokázali zapečatiť. Veď, to boloa jediná vec ku ktorej som bol aspoň ako tak užitočný. Vedel som o čo sa pokúsi Hashiru. Už som to raz videl. Klon pohliadol na Yoko a než sa rozplynul, usmial sa ako pri nej kľakol.
"Čaká ťa niečo ťažké a aj keď si teraz sama, odteraz už nebudeš.." Pousmial sa a zmizol. Stačilo to, predal mi informácie o polohe bijju na sto percent a ja som v originále prehovoril zvyšok techniky.
"100 000 percent!" Vtedy udrel do mňa blesk z neba a zo mňa vyšlo toľko energie, až sa zem roztriasla a poryv vetra bol dostatočne silný nato, aby uchvátil i Chomeia. Hral som sa na volavku, čakrtové monštrum vs čakrové monštrum. Okolo mňa sa mlátili blesky a ničilo to všetko v mojom okolí. Toto bol vrchol, takmer špica mojej techniky. Otvoril som oslepnuté oči, akoby mi to ani nevadilo. Proti sebe som mal démona, skutočnú hrozbu v tomto svete. Pousmial som sa.
"Svet je... podivné miesto..." Prehovoril som v duchu ako moje myšlienky padli na Tori a akoby mi vynadala, keby videla na čo sa chystám. V ten moment sa po mne zľahla zem a ja som sa objavil pred Chomeiom. Bolo to tak rýchle, že to pripomínalo viac ako teleport. Za mnou ostala len blesková škvrna.
"UNITIDO ... STATO... OF SMASH!" !" !" Zrúkol som a všetku silu vsadil do úderu. Pancier nepancier, úder nebol len fyzický. Okolo kopalo množstvo blesku a následný tlak poslal k zemi i samotného démona, tvoriaci po sebe ohromné tornádo, tlačiac viac a viac môjho súpera, dávajúc zvyšku tímu čas, aby mohli pečatiť. Veď.. k čomu inému som bol. Ak nie k tomuto. Tlačil som ,tlačil cez bolesť, tlačil cez krv valiacu sa z ruky a úst. Aspoň k niečomu, aspoň niečo.. Sľúbil si to! Sľúbil si, že ju ochrániš.. ak nie jej sestru, aspoň ju! PRISAHAL SI!
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Bijuu likes this post

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Uzumaki Yukihiro Fri Apr 30, 2021 7:24 pm

Zavřel jsem oči a chystal se se na náraz, když v tom se objevil summon Hashira a schytal bijuu damu za nás. Ani jsem se nenadál a Raijin ukázal svou specialitu, techniku za kterou byl velmi ctěný a uznávaný po celém světě. Možná díky tomu vzniklo Raiton no Yoroi a různé napodobeniny. Jako lusknutí prstu jsem aktivoval Raiton no Yoroi a kolem mého těla zářily rudé blesky. Tatsu-sama se od něj odlétl a ocasem do něj udeřil. Jakmile byl dostatečně vysoko otevřel svá dračí ústa a vyplivl na něj proud blesku.

Zavřel jsem oči a čakrové řetězy ještě víc utáhl. Během chvilky se přemístil několik metrů před Hashira a stáhl Nanabiho k zemi a svázal jej ještě pevněji. Z nosu mi vytryskla krev, mé tělo začalo pobolívat, jak snad ještě nikdy, ale já nepřestal.
Uzumaki Yukihiro
Uzumaki Yukihiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 125
Join date : 07. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Bijuu Fri Apr 30, 2021 7:45 pm

Seinaru Miyako ZoN1OCL
Nanabiho oslepovací prášok, ako aj Bijūdama nemali taký efekt, ako by si prial. Aj napriek sile jeho Bijūdamy sa mladí hrdinovia dokázali ubrániť, čo v dnešnom svete bolo ozaj impozantným javom, nakoľko práve Bijūdama patrila medzi extrémne ničivé techniky a najsilnejšie zbrane démonov samotných. Nanabi mienil využiť svoje postavenie a svojich nepriateľov zbombardovať a ukončiť tak tento boj, lenže nestalo sa tak. Démon totižto zaregistroval niečo neobvyklé, alebo skôr osobu, silu, ktorá z neho sálala. Nahlas zreval, avšak sotva stihol nejako zaregovať alebo sa pokúsiť Raijina zastaviť, udrela doňho sila tak mocná, že takmer okamžite stratil balanc a dopadol na zem, doslova žerúc hlinu. Bolo počuť, ako sa jeho pancier napína, zarývajúc sa hlbšie a hlbbšie do zeme. Aby toho nebolo málo, ohromný drak doň udrel chvostom a uštedril mu  bleskovú ránu. Nanabi zreval nahlas, nebol to však rev plný hnevu, ale skôr bolesti. Reťaze mali medzitým čas jeho telo ovinúť a zviazať aj všetky jeho krídla tak, aby sa nemohol hýbať. Napriek tomu sa však bránil, tlačil na reťaze tak silno, ako sa len dalo. Bolo len otázkou času, kedy sa uvoľní.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 22. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Yoko Takemura Fri Apr 30, 2021 8:00 pm

Objal ma. Cítila som sa bezpečnejšie. Za normálnych okolností by som sa správala viac úctivejšie a držala si odstup ako mladšia, menej skúsená osoba, avšak táto situácia...bola iná. Nemala som sa o koho oprieť. Všetko sa rozpadlo v jednom momente. Všetko bolo preč. Prišiel niekto ďalší. Opatrne som vykukla spoza Raijina a uprela zrak na Hashira. Keď mi povedal, že musím byť silná, prikývla som a rukou si zotrela slzy a potiahla nosom. Sťažka som prehĺtla. Moja sestra bola tiež silná, aj keď prežívala temné chvíle, držala si pokojnú a hrdú tvár. Hashiru na mňa zapôsobil a jeho povzbudivé slová na mňa doľahli tak, že sa mi na perách predsa len objavil drobný úsmev, aj napriek faktu, že som vo svojom vnútri plakala, kričala a volala o pomoc. Musela som byť silná.
"Ďakujem...ďakujem, že ste prišli," sklopila som zrak ku kvetine, ktorú tento hrdina vytvoril...zrejme skrz svoje schopnosti. V živote som nič také nevidela.
Musím niesť jej vôľu, a vôľu nášho ľudu...asi, povzdychla som si. Raijinov klon tu už nebol. Otočila som sa a zdvihla zrak k Nanabimu, ktorý ležal na zemi. Vyzeral byť v bolesti. Niečo sa v mojom vnútri pohlo. Tak vznešená a nádherná bytosť ležala bezbranne na zemi. Trápil sa.
Odpusť, drahý Nanabi, nehnevala som sa, že mi vzal sestru. Nemohol za to. Do očí sa mi tlačili slzy, ale premohla som nutkanie plakať. Budem silná. Ako Hana.
Yoko Takemura
Yoko Takemura
D-rank (Chomei no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 26. 04. 21

Hashiru Senju likes this post

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Hashiru Senju Fri Apr 30, 2021 8:21 pm

Nadešel čas, Raijin se předvedl a ukázal, proč bylo dobré mít na své straně Raijina Dreyar, boha hromu a blesku. Až s úžasem jsem zpozoroval jeho techniku, která jej zároveň zabíjela. Všechny tyhle techniky jsou jako dvojsečné zbraně. Dřív jsem ji používal taky bez rozmyslu hned v prvním boji, jenže to mi na ničem nezáleželo, teď mám spoustu věcí a lidí, co musím chránit. Je to má povinnost!
Položil jsem ruku na zem a přivolal kolem Yoko pečetící oltář.
"Summimasen, ale tvá síla je příliš velká, než abychom tě mohli nechat jít," promluvil jsem k Nanabimu.
JCOPlDp.png
Provedl jsem potřebné pečetě.
"Shisho fuuin!" najednou se zablesklo a obrovská čakra zformovaná v Nanabiho se začala dostávat do nebohého těla Yoko.
"Tohle je síla lidské oběti...Jinchuuriki /人柱力/" řekl jsem, když technika skončila.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Raijin Dreyar Sat May 01, 2021 10:14 am

Použil som to... Prečo? Ani som nevedel, asi ma dojala Yoko, asi som cítil výzvu z démona. Vedel som len jedno a to, že len čo technika skončila, stratil som vedomie. Padol som na zem z veľkej výšky a bol som v prdeli. Sila ktorú som ukázal skutočne bola dvojsečná zbraň a ja som prišiel o vedomie. Len som naposledy pohliadol na Yoko, nech bolo čo bolo, vedel som, že mám odteraz povinnosť jej pomáhať, keďže aj vďaka mne získala toto bremeno.
"Gomene..." boli posledné slovo ktoré som preriekol. Nezachránil som jej sestru a ešte som udelil kliatbu na ňu. Odteraz....je moja povinnosť jej zlepšiť život. Klan Dreyar odteraz bude navždy stáť za Yoko..
Raijin Dreyar
Raijin Dreyar
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 188
Join date : 14. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Uzumaki Yukihiro Sun May 02, 2021 10:38 am

Napínal jsem všechny síly, když se Nanabi vzpouzel, jeho čakra byla enormní, čakrové řetězy vyžadovaly, abych do nich napumpoval mnohem víc čakry, než bylo obvyklé, a tak mě to vycuclo jako malinu. Za chvíli bylo po všem. To jsem se teda předvedl. Jeden z nejsilnějších Uzumaki a byl jsem schopen se jen nechat praštit o zem a zachránit Hashirem. Tatsu přeletěl kolem mě a podíval se na mě svýma mocnýma očima. Věděl, co se mi honí hlavou, jak by ne, když dokázal číst v lidských srdcích. Poté pohlédl k Yoko a prohlédl si i ostatní členy výpravy.
"Bude to mít těžké, Yukihiro-kun," a s těmito slovy zmizel v kouři. Na mě nezbývalo nic jiného, než vytvořit z posledních sil portál a všechny stáhnout sebou.

SPOLEČNÝ PŘESUN??
Uzumaki Yukihiro
Uzumaki Yukihiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 125
Join date : 07. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Yoko Takemura Sun May 02, 2021 5:25 pm

Uprela som prekvapený pohľad na Hashira. Nevedela som, čo to znamená, čo chce urobiť. Okolo mňa sa objavil nejaký oltár. Rozhliadla som sa. Hashiru čosi vyslovil, zložil pečate, ktoré som rozpoznala, avšak nevedela som posúdiť, k akej technike konkrétne slúžia. Zrazu, Nanabi začal miznúť a všetka jeho chakra pretiekla ku mne, niekam do oblasti žalúdka. Nebolo to nepríjemné, zvláštne, a popritom som cítila čosi...veľmi známe. Nevedela som to popísať. Bola som vydesená.
Jinchuuriki? Nebola som hlúpa, vedela som, že Jinchuurikim nazývali aj moju sestru. Takže som...? Rukou som sa dotkla svojho žalúdka. Lenže nemala som čas analyzovať, čo sa vlastne stalo. Bolo toho na mňa priveľa. V diaľke som videla dopadnúť Raijina. Nezdal sa, že by bol pri vedomí.
"On...," ukázala som naňho vydesene prstom, avšak nakoniec som proste zmĺkla a rozbehla sa za ním. Upozornila som ho, aby si dal pozor, prečo potom bol v takom stave? Mala som obavy, že sa mu niečo stalo. Kľakla som si k nemu. Hrudník sa mu dvíhal, nebolo vidieť žiadne zranenia. Rukou som siahla na krk do oblasti, odkiaľ bolo cítiť tep. Normálny. Vydýchla som si. Zrejme bol len vyčerpaný.
"Vďaka bohu," uľavilo sa mi. Aspoň nejaká pozitívna správa. Nič viac sa však nestihlo, pretože svet predo mnou sa zatočil. Vydesene som sa rozhliadla, nevedela som, čo sa deje.
-PRESUN-
Yoko Takemura
Yoko Takemura
D-rank (Chomei no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 26. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Seinaru Miyako Empty Re: Seinaru Miyako

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru