Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fillerový druhý dech

Goto down

Fillerový druhý dech Empty Fillerový druhý dech

Příspěvek pro Arata Mon Sep 02, 2019 4:57 pm

Vážení spoluhráči a admini


„Ale mam pomysła“ alias „dostal jsem nápad!“ Hra prý umírá. Reina nám to na discordu předpověděla. Nutno ale podotknout, že vše fungovalo, ona řekla, že nic nefunguje, tak vše přestalo fungovat a vázne to. Je jednoduché řešení. Reina musí napsat na discordu, že se hraje v plném proudu a začne se hrát zase normálně. Jestli to neudělá, sabotovala hru.
 
Teď k tomu nápadu, zatím jsem jen tak skákal mezi myšlenkami a užíval si to. Teď Vám zkusím předat, co se mi honí hlavou. Adminy jsem s tím prvně neobtěžoval, protože se mi nechtělo každému jednomu vše vysvětlovat, takže to sepíšu tady a počkám na vyjádření.
 
Napadlo mě do hry vložit FILLEROVOU SEKCI, a tím vyřešit neaktivitu. Každý, kdo by si chtěl zahrát mimo dějovou linii (současnost), by se přihlásil v příslušném topicu. Člověk za to zodpovědný by pak z části přihlášených lidí/postav utvořil dva týmy, které by se pak ve Fillerové sekci střetly. Zmíněná osoba by jim vytvořila nějaké herní prostředí (sepsala jim příběh) a strčila je do jednoho topicu, kde se utkají. Ať to šlape a nezasekne se to, týmy do jednotlivých fillerů by se tvořily 1 vs. 1 a 2 vs. 2. Osoba, která bez odůvodnění své nepřítomnosti osobě spravující sekci fillerů, když na ní bude řada, v průběhu tří dní nenapíše svůj post, z daného fillerů vypadává (člověk spravující fillery její vyhazo nějak příběhové odůvodní). NUTNO ŘÍCT, ŽE COKOLI SE STANE V SEKCI FILLERŮ, NIJAK TO NESOUVISÍ S HLAVNÍM PŘÍBĚHEM. Zabijete tam někoho, zabili jste ho v daném „filleru“ ale v hlavním příběhu pořád žije.
 
Názorný příklad:
Je vytvořen topic ohledně zájemců na filler a přihlásí se Janko, Zuzka, Agáta, Pavlína a Jaromíra. Člověk spravující fillery utvoří týmy Janko a Agáta proti Pavlíně a Zuzce. Janko s Agátou totiž stojí na straně Kotomi-hime kdežto Pavlína se Zuzkou na straně Reiny. Sílou to je sice nevyvážené protože Janko s Agátou a Zuzkou jsou A ranky a Pavlína je jen B rank, ale hraje se na 2 vs. 2 a k tomu je Jaromíra S rank na straně Kotomi, takže vzniklo nejlepší možné utvoření dvou týmu.
Následně byl sepsán příběh, kde Reina i Kotomi-hime poslaly dva své poddané do Olomouce, aby získali tajné spisy, které obsahují informace o technice schopnou měnit kámen ve zlato. Jenže v Olomouci se oba dva týmy střetli, a jelikož ani jeden nechce, aby to získal ten druhý, rozhodli se navzájem odkráglovat. Tým Kotomi začíná na radnici Olomouce a tým Reiny před ní. LET THE HUNT BEGIN!!!
 
 
Co říkáte? Rád se dané Fillerové sekce když tak ujmu, ale samozřejmě si i rád zahraji xD
 
Poznámka pod čarou: Max. se můžete účastnit jednoho filleru a ano, tak trochu to připomíná arénu ze starého původního NS až na to, že tu je v rámci možností náhodný matchmaking a možnost si dát, když bude dost hráčí 2 vs. 2.
Arata
Arata
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 09. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru