Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Takeru Hinoi

2 posters

Goto down

Takeru Hinoi Empty Takeru Hinoi

Příspěvek pro Valar Wed Aug 22, 2018 5:08 pm

Takeru Hinoi Zyikla12


  • JMÉNO : Takeru (Jméno mu bylo dáno otcem, kvůli proroctví které mu řekla žena na jeho misi, řekla mu že bude skvělý válečník, což také v podstatě Takerovo jméno znamená) 
  • PŘEZDÍVKA : Ochránce (Dána klanem Hinoi), Stvůra (Taktéž dána klanem Hinoi



  • POHLAVÍ : Muž
  • VĚK : 26
  • HODNOST : S-Rank
  • VESNICE : Dříve Yu no Kuni, teď přebývá v jeskyni poblíž vesnice



  • KLAN : Hinoi
  • KEKKEI GENKAI : Takeru Hinoi 1z3t74i(Ranton)
  • PODSTATY :  Takeru Hinoi Raiton10(Raiton)Takeru Hinoi Suiton10(Suiton)Takeru Hinoi Th_10010(Katon) 
    Takeru Hinoi 18?cb=20091012162502(Doton)



  • NAROZENÍ : 12.9
  • DOVEDNOSTNÍ BODY 

Síla- 5
Rychlost- 5,5
Inteligence- 3
Chakra- 4,5 (+1 Akira)
Ninjutsu- 4
Genjutsu(Zahrnuta i obrana proti němu)- 3 
Taijutsu- 3,5
Ruční pěčetě (Rychlost skládání) - 5,5









Takeru Hinoi Charak10
Přesvědčení
Nedá se říct, že by Takeru měl nějaké přesvědčení. Je sám sebe pánem. Nikoho jiného nepotřebuje a ani mít nemůže, protože kdyby měl tak to s ním nikdo nevydrží. Jeho přesvědčení tkví v tom vydělat co nejvíce peněz a ukázat lidem v klanu že měl pravdu a že správný ninja musí bojovat pro peníze, né pro city ani pro nic jiného. Kdo dá víc je vítěz a proto on do toho dává vše.


Sen a Cíl
Jeho snem je jednoho dne ukázat všem že není špatný. Ukázat že měl ve všem pravdu a že si zaslouží být vůdcem klanu. Nikdo v něj už nevěří a to je to co ho tíží nejvíce. Přál by si, aby opět mohl ochraňovat svůj klan, což se ale příčí s jeho přesvědčením že sám svou práci zvládne nejlépe a i více vydělá. Jeho sny se stále mění, jeden ale zůstane navždy. Pro někoho jako on je to nejspíš opravdu jen pouhý sen, snaží se toho ale dosáhnout. Když byl malý, rád sledoval štastné rodiny procházející ulicemi jeho vesnice. Rád by jednou takhle procházel s vlastní rodinou.


Vzhled a Oblečení
Takeru je asi 185 centimetrů vysoký a váží kolem 90 kilo, což je k jeho výšce a postavě v souladu. Má vytvarované tělo, po kterém je ale pár jizev, většina z nich je na zádech a jedna velká na břiše. Jeho oči mají křišťálově modrou barvu. Vlasy mají blond barvu a jsou trošku delší, o vlasy ale pečuje, a většinou si je několikrát denně musí prohrábnout aby měly svůj vzhled. Pleť má trošku tmavší, dalo by se říct opalenější, než tmavší, ale není to nic extrémního, spíše úplně normálního. Nejraději nosí nějaké trika, všech možných barev a kalhoty šedé barvy, které má snad skoro vždy. Jeho boty jsou lehce upravené a to tak, že jsou z masivnější látky, na jeho vlastní přání. Na tomhle všem ale většinou nosí jeho bílý plášť s nápisem 狼 (Vlk). Pod pláštěm má schované své nástroje pro zabíjení.


Povaha a Vlastnosti
Takeru má rozporuplnou povahu. Je nevychovaný a to se projevuje jak na chování k ženám, tak na chování ke komukoliv. Má časté výkyvy nálad a proto by občas nejraději mluvil s každým koho potká, naopak ale také dokáže být velmi nepříjemný a zlý. Když ho něco štve, nebo nebaví dá to najevo a to opravdu silným způsobem. Často vyvolává konflikt svojemi provokacemi, které ani nemusí být, on je ale prostě takový a jiný už bohužel nejspíš nebude, jak se říká čím starší tím horší, takže u něho to tak také nejspíš bude.


Koníčky a Záliby
Kvůli věcem které se udály byl už od mala učen boji, který se stal i jeho koníčkem, proto také vyhledává boj, nemusí jít ani o práci, Takeru se stále snaží vyvolávat roztržky a už se mu to párkrát nemile vymstilo. Říká se že práce by neměla být koníček, protože jinak se ho člověk nabaží. U něho to ale zatím neplatí. Miluje boj víc než cokoliv na světě. Pokud dorazí do nějaké vesnice musí vždy vyzkoušet tamní cvičiště a nejlépe i vyzvat nějakého ninju na přátelský souboj.  Mezi jeho záliby patří spánek, ať už je to v noci nebo přes den, nemá rád když jeho spaní někdo přeruší a proto poté dokáže být velice hrubý a nepříjmený, na to člověk ale musí přijít sám.

Oblíbené a Neoblíbené
Takeru je přímo alergický na nerozhodné lidi. Takové lidi by nejraději zavřel někam do kopky a nechal mučit, jak to bylo provedeno na členech jeho kmene. Další věc kterou nesnáší, jsou ty obrovská vedra, hlavně když cestuje přes poušť, kde je to neustálé. Nejraději by si lehl do písku a jenom tak ležel, bez pohybu a sledoval oblohu. To bohužel nejde protože ten zatracený písek je tak horký že by se o něj spálil. To je pár věcí které rád nemá, těch které má rád je ale vícero. Samozřejmě že má rád dobré pití a jídlo, poté svojí vesnici a klan, i když to nedává najevo a už ani nejspíš nikdy neprojeví svojí náklonost k těmto dvoum věcem.. I když na to nevypadá rád si dá dobré jídlo, ale ne žádný hnusy. Pořádné jídlo, v tomhle je hodně vybíravý. Dokázal bych klidně ochutnávat jídla, hlavně kdyby byly od nějakých šéfkuchařů, nebo mistrů. Po tom by se dokázal utlouct. Další věc kterou má rád je déšť. Miluje osvěžující kapky deště které ho ochladí ve vedrech.





Takeru Hinoi Styl_b10

Styl Boje

Takerův styl boje je hlavně o ninjutsu, které zvládá na špičkové úrovni už od malička. Už od malička byl totiž dříč a to ho také dostalo tam kde je. Jeho ninjutsu bylo na špičce, díky neustálému tréninku, jeho styl využívání jej byl kombinace, kombinoval svá jutsu a díky tomu dokázal zmást nepřátele. Další jeho vlastností v boji je kuchyose a přeměna v Akira. Přivolá svojí smečku a společně se postarají o boj. Pokud dojde na boj z blízka, ani v taijutsu není Takeru úplně tak špatný a tak ani v tom nepohoří, pokud proti němu vytáhne nepřítel katanu, postačí mu Taijutsu a Ninjutsu úplně skvěle.




Zbraně a Výbava

Mezi jeho výbavu patří praktická sada, kterou si sám upravil podle svého. Patří sem 20 shurikenů a 20 kunaiů. Poté zde má střední lekárničku a asi dalších 30 označených kunaiů, s vlčí hlavou vyrytou v čepeli. Tyto kunaie jsou unikátní a nemá je u sebe nikdo jiný než on, nebo někdo komu ho daroval. Vytváří si je sám, dokonce i vlčí hlavu do nich vyrívá sám. Protože to nejsou žádné obyčejné kunaie ale každý má svůj unikátní vzhled, protože každý se něčím lehce liší. Ty kunaie na sobě mají jeho značku, díky které se k nim dostane, ale dokáže použít i Serpu Jutsu, k tomuto jutsu jich ale potřebuje víc než jeden. Další věcí v jeho výbavě jsou svitky, kterých má opravdu dost kvůli jeho technikám. Poté zde je lanko, které je opravdu pevné a přitom skoro není vidět, dokáže ho použít v boji, nebo jako past. Další věcí kterou nikde nenechá jsou jehly, jehly tak tenké že je pouhým okem člověk těžce zahlédne, jehli jsou vyrobeny z pevného materiálu, takže přesto že by člověka mohl zmást jejich křehký vzhled, jen tak se nezničí.. Málo kdy se ale cíl vyhne. Těchto jehel sebou nosí asi 30. Nakonec jsou zde výbušné lístky kterých má vždy pět.






Takeru Hinoi Pauyab10

1. Krušné doby vesnice
Do domu vběhly ninjové a celý ho zpřevracely naruby. Žena, která v tu dobu seděla v kuchyni ihned vstala a začala se jich vyptávat co se děje. Nikdo jí ale nic neřekl a poté zmizeli. O den později už před domem stál obrovský dav křičící 2 slova. "SMRT ZRÁDCŮM! SMRT ZRÁDCŮM!" Divila se co se děje. Ona nic neprovedla a její manžel také ne. Byla v osmém měsíci a měla před sebou krásný život s dítětem. Tak co se to dělo? Když vyšla před dům lidé po ní začaly házet vše co měly po ruce, dokonce i kameny, jeden jí trefil opravdu tvrdě do hlavy a tak se raději s brekem vrátila do domu. Po půl hodině breku v kuchyni se ozval zvuk v domě. Vzala do ruky první nůž co měla po ruce a svírala ho v obou rukou, dovnitř ale přišel její muž, který ihned začal mluvit. "Musíme ihned pryč" Přesto že to řekl v klidu v hlase, v klidu nebyl, sbalil nejpotřebnější věci a společně s jeho ženou odešli zadním vchodem domu. Odešly z vesnice a neměli v plánu se vracet. Když byly dostatečně daleko a už se stmívalo. Muž, Yukio našel místo, kde nechal svojí ženu a vydal se pro dřevo. V lese uviděl starou ženu zahalenou v tmavém oblečení. Když k ní přišel, jediné co řekla bylo. "Bude to velký válečník." Po těchto slovech zmizela pryč. Když se vrátil se dřevem, rozdělal oheň a začal mluvit. "Tatsu-" V tom ho ale jeho žena přerušila. "Co se to sakra stalo? Proč ty lidé křičely 'SMRT ZRÁDCŮM'? Proč jsme museli odejít?" Yukio s klidnou hlavou odpověděl. "Právě to ti chci vysvětlit. Nech mě mluvit. Někdo v radě na mě hodil špínu, která nejde jen tak smýt. ve vesnici teď bude pro obyčejný lid život peklo. Někdo z Rady prodával informace snad každému Nukeninovi který si o ně řekl, informace u o rodinách, vesnicích, o všem. Tohle se nemělo stát. Myslím si že to byl ten had Takeo. Jako první obvinil mne. Měl i důkazy. Ty důkazy ale byly falešné, nikdy jsem nic takového neudělal a ani jsem nebyl na těch místech které spomenul." Tatsu ho s údivem sledovala, a po dokončení poslední věty promluvila. "Proč jsme se nebránily?" Yukio se pousmál. "Já, a-rank proti kapitánovi shinobi jednotek a nejspíše všem jeho podřízeným? Má své lidi. Není sám a nikdy nebyl." Tatsu se na něj podívala. "Já bych také bojovala!" Yukio spojil svoje ruce a odpověděl "Dobře, a-rank a c-rank proti nim? Věř mi že by nás zabili dřív než by jsme použili nějaké jutsu." Odpověděl s klidem v hlase a se zavřenýma očima "Asi máš pravdu." Odpověděla Tatsu a ulehnula na tvrdou zem. O měsíc později, přesně na den se ráno Tatsu probudila s bolestmi, které jí nadále nenechali spát. Yukio věděl o co jde, a protože byl nejen skvělý válečník, ale také doktor věděl co dělat. O hodinu později už držel v ruce dítě. O vše se postaral, věděl co s ním udělat pomocí pár jutsu. Oba byli šťastní, přesto kde byli. Yukio za ten měsíc hodně dokázal. Začal na kraji lesa stavět dům ze dřeva, který už byl v tuto dobu skoro hotov. Oba byli šťastní, více než ve vesnici. Byli stále spolu, teď i se svým synem. "Takeru. Bude to Takeru" Řekl Yukio potichu s úsměvným pohledem na svého syna a Tatsu pouze kývnula na souhlas.

2.Notak synku, vzchop se!  
Po dovršení Takerovích 4 let ho začal Yukio trénovat. Začínal s taijutsu. Rozhodně svého synka nešetřil. Musel ho připravit na to co se stane, musel ho připravit na to že ho budou lidé nenávidět a budou se na něj dívat jako na zrádce. Yukio svého syna miloval a proto na něj musel jít tvrdě, i kdyby to znamenalo že ho za to bude nenávidět. Dny plynuly a rodina byla po kopě. Přesto Takerovi něco chybělo. Chybělo mu rodinné zázemí, chyběli mu přátelé. Ale nejvíce mu chyběla škola, tohle všechno znal z vyprávění. Vyzní to divně ale chybělo mu učení, protože se chtěl zdokonalovat a to by mu ve vesnici dovolili. Poté by se dostal do nějakého týmu d-ranků a třeba by se z něj jednou stal a-rank, jako byl jeho otec. Yukio myslel že ho Takeru nenávidí, kvůli nátlaku který na něj vyvíjel. Ale bylo to naopak. Takeru byl bystré dítě. Věděl proč to Yukio dělá a tak nikdy neustával, nikdy se neodvracel zády od tréninku a nikdy neustupoval. Takeru utrpěl za 2 roky tréninku několik ošklivých jizev. Když je Tatsu viděla, vždy jí naběhla husí kůže, ale věděla že to musí přetrpět. Tatsu byla ve své věci opravdu silná. Trpěla když viděla bolest vlastního dítěte. Nikdy ale neprojevila slabost. Slabost neprojevil nikdo z nich. V Takerovích sedmi letech Yukio přešel na první jutsu. Bylo to trochu pozdě, ale chtěl nejdříve zdokonalit jeho Taijutsu. Jako první ho naučil E-Rank techniky, což pro něj nebylo nic těžkého. Jako další ale musel začít s jinýma technikama. Napadlo ho, že by se Takerovi mohlo v životě hodit Kuchyose. Které bylo pro jejich klan samozřejmost. Jejich Kuchyose bylo specifické. Byli to vlci. Vlci kteří ale nebyly obyčejné velikost. Byli obrovský, někteří měli až 5 metrů, a nejvyšší z nich dosahovaly dokonce deseti. Všichni ale takhle velký nebyli, někteří byli menší, jako normální vlci a někteří ještě menší. Yukio věděl jak ho Kuchyose naučit co nejrychleji. Dostal Takera do nafingované situace po 2 týdnech tréninku pomocí Kage Bunshinů, kteří byli v Henge no Jutsu a začali s ním bojovat. Znal techniku kuchyose, ale nikdy nedokázal žádného vlka přivolat. Když ale byl v ohrožení, věděl že musí to jutsu zvládnout. Přejel si prstem mezi zuby a obětoval pár kapek své krve, ruku přiložil k zemi a kolem ní se udělala pečeť, poté už jen stačilo říct ta slova, které zakřičel z plných plyc. "Kuchyoseee no jutsu!!" Před ním se objevil obrovský vlk který měl asi 7 metrů a zničil kage Bunshiny jeho otce. Poté už mu nikdy Kuchyose nedělalo problém. Vlk kterého přivolal se stal jeho velkým přítelem a od té doby s ním byl skoro všude. Jmenoval se Amira, což znamenalo bystrost. Amirovou vlohou byla opravdu bystrost a díky tomu také to jméno získal.



3. Přišel čas vydat se na cestu.
Takerovi už bylo 13 let a byl z něho skvělí ninja. Děcka v jeho věku byly na úrovni d-ranků nebo maximálně c-ranků, on už se ale pohyboval na úrovni b-ranku. Yukio věděl že Takeru nezůstane věčně a jednou se vydá do světa, bude to chtít prozkoumat a bude se chtít naučit novým věcem. Před odchodem Yukio vypadal jako by mu to vůbec nevadilo a Takeru se loučil jenom s plačící Tatsu. O chvíli později ale Yukio vyšel z chatrče a šel ke svému prvorozenému synovi a dědici klanu. Po chvíli mlčení ho objal a bylo vidět že slzy byly na kahánku. Podíval se na něj s úsměvem a hrdě a podal mu do ruky svojí masku, kterou měl v den odchodu. "Nos jí hrdě. A přinese ti štěstí." Řekl a odkráčel zpátky do chatrče. Yukio se naposled rozloučil i s Tatsu a odešel pryč. Po roce potulování a plnění tuláckých misí pro chleba a vodu narazil na jednoho staříka, s kterým se nejdříve normálně bavil. Ten stařík ale po chvíli, kdy Takeru odcházel tasil kunai a hodil ho po něm. Takeru uhnul, ale poté začal boj. Nemohl uvěřit vlastním očím když toho starce viděl bojovat. "Nechci bojovat, staříku!" Zakřičel v zuřivém pěstním souboji. Bojovaly tvrdě, bez jutsu, jako kdyby ani jeden nechtěl. Oba si úžívali tento souboj po svém. Stařík ale nakonec Takera srazil k zemi a zasadil mu poslední ránu pomocí nějakého raitonového jutsu, které mu projelo hrudí. Nečekal že už se probere, ale opak byl pravdou. Probral se ve tmě, myslel si že je mrtví ale najednou k němu promluvil hlas. "Vedl sis dobře." Byl to starý a tvrdý hlas, jako samotná ocel. Když uslyšel Takeru kroky zbystřil. Přibližovaly se k němu společně s menším žárem ohně. Když uviděl postavu z blízka v ohni, věděl že je to ten stařík. "Proč jste mi pomohl, když jste mi to nejdříve způsobil?" Zeptal se Takeru udiveně, stařík mu ale s ponurým úsměvem odpověděl. "Byla to zkouška". Takeru nevěřil svým uším "Zkouška čeho sakra? Málem jste mě zabil!" Vyjeknul na něj. "Sklapni!" Zakřičel stařík a odešel. "Odpočívej." Řekl před odchodem. Po dalším probuzení se postavil na nohy a snažil se najít východ. Poté uslyšel tichá slova... "Tudy" Řekla. Věděl kdo to byl, byl to ten Stařík, Takeru se vydal k hlasu který slyšel a vyšel ven z místnosti kde byl. Byla to jeskyně v hoře. Opravdu velké hoře. "Tady žijete?" Zeptal se Takeru staříka a ten mu odpověděl. "Jo.. Jsem takoví samotář." Takeru ho sledoval. Musel být už hodně starý a přesto ho dokázal porazit. "Kdo jsi?" To je nepodstatné. "Odpověděl stařík, říkej mi jak uznáš za vhodné. No, k věci. Důvod proč jsem tě nechal žít je jednoduchý. Líbil se mi tvůj styl boje. Vydržel si celkem dlouho. Na tvůj věk. Myslím že by si mohl dokázat víc. Stačí k tomu jen správný mistr." Takeru ho pozorně poslouchal a poté mu odpověděl. "A to je podle vás kdo?" Stařík se pousmál. "Přeci já blbečku." Den na to začali trénovat a po pár měsících tréninku se Takeru odvážil zeptat na to, na co se chtěl ptát už od začátku, po jednom tréninkovém boji řekl. "Hej, staříku." Stařík se na něj pouze podíval a on zase začal mluvit. "Ta technika kterou si na mě použil při našem prvním boji. Nauč mě jí prosím!" Stařík řekl s úsměvem. "To nejde ani kdyby jsem chtěl. Nejde to." Takeru řekl potichu "Aha.. No, co se dá dělat. Ém... A co kdyby jsme to udělaly trochu jinak? Né s Raitonem, ale s jinou podstatou?" "Hmm?" Podíval se stařík udiveně na Takera. "A jakou?" "Nó. Moje Kekkei Genkai je Ranton" Řekl Takeru hrdě. "Možná by šlo aby tu techniku zdokonalil pomocí něj, nebo snad ne?" Zeptal se Takeru a stařík se na něj pouze okem podíval. "Možné to je". Takeru se usmál a vyskočil z posedu. "Tak se do toho dáme ne?" Stařík ale stále seděl a odpočíval. "Posaď se!" Řekl trochu vyveden z míry. "Na tuhle techniku ještě nejsi připraven." Řekl stařík a k tomuto tématu se opět vrátily až po 2 letech tréninku. Přišel s ní sám stařík. Tu techniku doopravdy zdokonalily. Dokázaly z ní udělat Rantonovou techniku kterou Takeru dokázal ovládnout. Pojmenoval jí Reitoraku, a ani sám nevěděl proč. Možná že se mu to líbilo. Po tomto činu začal Takeru opět trénovat se staříkem, dokud nenadešel čas se rozloučit. 


4. Jsem zpátky! Vlci budou moji!
Po několika letech trénování se Takeru vrátil zpět ke svým rodičům. Bylo mu přesně 20 let. Když se vrátil domů, stalo se něco nečekaného. Viděl svého otce jak trénoval nějaké dítě. Když přišel blíž, jeho otec se nechal udeřit a dítě začalo jásat. Bylo to kvůli že Yukio znepozorněl když uviděl Takera. Rozeběhnul se k němu a poté ho objal. V jeho očích byla vidět radost kterou ale zakrývalo pár slz. Samotnému Takerovi pár slz ukáplo. "Mami, kdo to je?" Ozval se hlas malého kluka a Tatsu která stála v kuchyni vyběhla před dům, s brekem se rozeběhla k těm dvoum a vlepila se do jejich obětí. Klučina který stál opodál se rozeběhnul za svými rodiči a otec, který ho viděl se na něj s úsměvem podíval a vyzvedl ho na ramena a řekl mu."Hééj, Takeshi.. Tohle je tvůj starší bráška, Takeru." řekl to tak šťastně. Malej moc nechápal ale podíval se na Takera a něco z něj vypadlo "Líbí se mi, Taťko" Všichni se začali smát a Takeru počechral Takeshiho vlasy. "Nazdar mladej" řekl s úsměvem a poté všichni šli dovnitř kde jim Tatsu naservírovala oběd. Den na to se Takeru opět rozloučil s rodinou. Musel vyrazit kvůli tomu co mu řekl Akira. Akira použil obrácené Kuchyose a dostal ho na Vlčí horu, kde se Takeru začal učit sennin mód. Sennin mód se dokázal naučit, horší bylo že ho nedokázal získat v boji jeden na jednoho, pokud si ho nepřipravil už před soubojem. Proto začal brouzdat ve všech možných svitcích až zjistil jak to dělal naruto. Naučil se tedy s pomocí otce Kage Bunshin a Sennin mód dokázal získat i počas boje. Poté začal trénovat společně s otcem svého bratra. Tolik si to užíval. 2 roky tréninku opět se svým otcem. Bylo mu už 22 a toužil po tom se podívat do Kumogakure, vesnice kde se narodiliy a žily jeho rodiče, města kde měl žít i on.









5. Vracíme se!
Bylo ráno jako každé jiné a Takeru vyšel zrovna před chatrč ven. V tom ale uviděl neznámou postavu která ho sledovala. "Vylez!" Zakřičel a muž vyšel zpoza keře. "Heh, myslel jsem že si mě všimnete pane. Vypadáte pořád skoro stejně, snad ještě mladší" Cože? Zeptal se Takeru sám sebe. "O čem to mluvíte?" Zeptal se ho. "Nanmaru." Řekl se smíchem v hlase Yukio a přiběhl k té osobě. "Co tady děláš? Dostal si misi nás zabít?" Yukio to myslel sarkasticky, věděl že Nanmaru by nikdy takovou misi nepřijal. "Počkat, cože? Takže ty musíš být.. Yukiovo syn, že ano?... K věci, Né, kvůli tomu tů opravdu nejsem. Poté co jste utekly z vesnice se Takeo stal vůdcem všech shinobi ve vesnici. To se nemělo stát. Zkorumpoval většinu shinobi a hodně mocné lidi. Dokázal jsem pár lidí dostat na stranu staříka(Staříkem přezdívali vůdce vesnice), ale nedokážeme to sami. Proto jsem sem přišel. Hledám tě už několik let. Od té doby co vím jaký je. A od té doby co vím  že si nevinný. Většinu shinobi co nepřijala jeho nabídku pomoci zlikvidoval, já jsem nabídku přijal, ale pouze kvůli přežití. Mojim úkolem je ochránit staříka a to také udělám. Ale nedokážu to sám. Potřebujeme tvou pomoc. Si silný shinobi. Teď už se musím vrátit. Útok převratu přijde za 2 dny, prosím. Buď tam." Muž to řekl s opravdovou nouzí v hlase. Poté začal odcházet. "Jo a Yukio. Ten kluk je vážně celej ty" Řekl s úsměvem a poté vyrazil, před odchodem mu ještě Yukio řekl. "Héj, Nanmaru. Nezabij se do tý doby než dorazím!" Oba se zasmály a poté Nannmaru zmizel pryč v lese. Yukio se ihned začal připravovat, vytáhnul svojí starou výbavu a obléknul se do ní, druhý den společně s Tatsu vyrazil. Předtím než vyrazily k němu ale přiběhl Takeru a objal ho. "Tati, chci jít taky!" S tím Yukio ale nesouhlasil. Chtěl aby se Takeru postaral o Takeshiho. "Né Takeru, musíš se postarat o svého bratra kdyby se nám něco stalo" Řekl to s úsměvem. "Dobře, ale něco ti musím vrátit. Řekl si že mi přinášela štěstí a že ho přinese i mě. Teď to štěstí přinese opět tobě." Takeru mu podal masku kterou mu Yukio dal před jeho odchodem. Poté společně s Tatsu Yukio vyrazil. Den na to to Takeru nevydržel, nevěděl co se s jeho rodiči stane a tak zde nechal dvojici menších vlků kteří si hráli s Takeshim a poté vyrazil do vesnice. Když se dostal před vesnici, už z dálky slyšel rány a křik. Byl to masakr. A-rank vojáci zabíjeli obyčejné lidi. Nemohl tomu přihlížet. Vyrazil do vesnice a pomáhal lidem, porazil několik A-rank ninjů dokud nezaregistroval chakru svého otce. Rozeběhnul se k němu. Dostal se na obrovskou pláň, kde leželo pár mrtvých shinobi, mezi kterými poznal i Nannmara, kterého poznal před pár dny. Viděl mezi nimi ale také jednu ženu, při které se mu do očí nahnaly slzy. Byla to Tatsu, jeho matka. Ležela v kaluži krve vlastní ale i ostatních shinobi. Nedokázal se na ní dívat a tak odvrátil zrak pryč. V tom uslyšel obrovskou ránu, rozeběhnul se k místu odkud vycházely rány. Zaregistroval zde svého otce, jak bojoval proti nějakému shinobimu. Byl opravdu vyčerpaný a když uviděl Takera znepozorněl. "Takeru! Co tu děláš?" Zakřičel na svého syna, jeho znepozornění se mu stalo osudným. Dostal finální úder od svého nepřítele, který ho probodl katanou. Když to uviděl, věděl že zabil i jeho matku. V jeho těle se nahromadil hněv který ho dohnal málem k šílenství. Poté ale uslyšel hlas svého otce. Poslední slova které od svého otce slyšel.. "Takeru, teď nastala tvá chvíle. Zachraň vesnici kterou jsem tolik miloval a pomsti své rodiče. PORAZ TOHO BASTARDA! Udělej to, co jsem nedokázal. Prosím. A Takeru, nezapomeň že já a tvoje matka jsme vás vždy milovali! Postarej se o svého bratra." Jeho hlas stále zeslaboval až vyhasnul úplně. Po jeho posledních slovech uslyšel tleskání. "Jak dojemné. Nikdy bych nečekal že něco takového řekneš Yukio" Ten hlas, znělo to jako od nějakého psychopata. Říkal to s takovým výsměškem v hlase a z toho mrazilo. "Takže ty si Yukiovo syn? No, skvělé. Alespoň se konečně těch zasraných blbečků z klanu Hinoi zbavím všech! Po tobě přijdou další dokud nepopadáte do jednoho!" Do jednoho? Další? Takže je nás víc? Pomyslel Takeru. Proč nikdo nepřišel? Proč nás v tom nechaly samotné? Tohle Takerovi uvízlo v paměti. Teď před sebou ale měl souboj. "Kuchyose no Jutsu!" Ozvalo se od Takera a kolem něj se objevily dva, cca sedmi metroví vlci, a poslední z nich, třetí byl Akira na kterém Takeru stál(yaaas, miluju ten souboj xd). "Hej, Akiro, jsou připravení?" zeptal se Takeru a Akira jen zavrčel. Znamenalo to souhlas. Takeru se ho mezitím zeptal. "Hej. Ty si Takeo, že?" Muž naproti němu byl opravdu Takeo. Jeho otázce se ale pouze zasmál. V tu chvíli Takeru spoza pláště vyhodil svitek a pomocí kuchyose přivolal z vlčí hory svůj klon. Ten klon mezitím vstřebával energii na sennin mód, který po zmízení předal Takerovi a ten započal boj. Po ukrutném boji Takeru vyšel jako vítěz a společně s ostatními přeživšími ovládli kontrolu nad vesnicí. Během těchto bitev padlo spoustu lidí a vesnici to ohromně oslabilo, tato bitva přinesla spoustu útrap pro všechny, ať už kvůli útokům a přepadením nukeninů, nebo kvůli peněžní nouzi. Bylo zde málo ninjů což znamenalo málo splněních misí. Během bitvy zemřel také stařík, kterého celá vesnice oplakala. Byl zde také těžce zraněn Akira, kterého Takeru zemřít nechat nemohl. Nechal Akira zapečetit do sebe aby přežil. Stali se jedním tělem. Takeru věděl že ho za to Akira ze začátku bude nejspíše nenávidět kvůli volnosti kterou mu upřel, ale musel zachránit svého nejlepšího přitele. Časem se Takeru dokonce dokázal přeměnit do vlčí formy, která sebrala volnost Akirovi, ale dala ji jemu. Akira měl velmi znalostí, které se také projevily v bojích. Stala se z nich skvělá dvojice v jednom těle. No, vraťme se zpět po okolnostech po bitvě. Po smrti Raikageho se muse zvolit nový. Takeru přivedl Takeshiho do vesnice, už se mohl vrátit a žít svobodně ve vesnici. Dal se do hledání členů svého klanu. To se mu ale nepodařilo. Stále měl v hlavě slova otce. "ZACHRAŇ VESNICI KTEROU TVOJI RODIČE TAK MILOVALY." To mohl splnit jedině tak že se stane vůdce. Byla to dlouhá cesta, která musel projít pro to aby se jím stal. Byl ve vesnici nováčkem, ale po očištění jména jeho otce a jeho klanu ho lidé začaly uznávat, viděli v něm někoho kdo zachránil vesnici.  Časem si ho lidé oblíbili ale i přesto všechno se vůdcem stal rozmazlený fracek, který měl peníze. Officiálně se jím stal rok po útoku a v tu chvíli se z demokracie ve vesnici stala diktatura. Takeru také začal pátrat po svém klanu, ihned projel spisy a zjistil že jeho klan bývalí vůdce vesnice ukryl do vesničky kus od vesnice aby se na něj občané vesnice neslítli jako supy. Proto se tam vydal. Setkal se se svými strýci a tetami. Dokonce zde našel své bratrance a sestřenice, bylo jich celkem dost, klan o počtu asi 20. lidí. Klan ale neměl vůdce, členové se rozhodly být bez vůdce po odchodu jejich bývalého vůdce Yukia.

6. Tohle si neměl dělat.


Po nastoupení toho fracka, Karumiho na post vůdce se Takeru změnil. Jako kdyby ho opustil všechen humor. Věděl že svět je nespravedliví a jediné co tvoří vůdce jsou peníze. Proto se rozhodl, že ty peníze vydělá za jakýhkolvek okolností. Začal brát všemožné mise, vraždil, mrzačil lidi, hodné nebo zlé, chudé nebo bohaté. Bylo mu to jedno, byl to pro něho pouze úkol, který musel splnit. Postupem času se to přestalo lidem v jeho klanu líbit a proto se rozhodli ho sesadit z vůdcovského postu. "Toho budete litovat! Tohle nemůžete! Tohle se za celou dobu co náš klan existuje nestalo! Vy ....!" Padlo hodně nadávek a zloby, dokonce vznikl konflikt, který vyvrcholil soubojem mezi Takerem a jedním ze starších kmene. Takeru staršího umlátil skoro k smrti. Po tomto incidentu odešel z klanu i vesnice a jeho jméno se od té doby nesmí v kmenu vyslovovat. Takeshi zůstal ve vesnici a začali ho vychovávat strýc a teta, po jeho bratrovi se mu stýskalo ale nikdy o něm nemluvil. Takeru se vydal na jediné místo které ho napadlo. Do jeskyně jeho mistra staříka. Myslel že ho zde najde, ale našel pouze prázdnou jeskyni, která vypadala jako kdyby zde nikdo nikdy nežil. Kdo byl tento stařík? To se Takeru asi už nikdy nedozví. Nehodlal po tom nějak pátrat, musel se připravit na nové mise. Jednoho dne našel před jeskyní ležet pergamen, na kterém byly ručně sepsané instrukce k technice. Takeru běhal kilometry kolem jeskyně ale nikdy nenašel toho, kdo to tam dal. Technika, která byla popsaná na svitku byla jako stvořená pro něho. Byla to technika přesunu. Do této chvíle každý věděl že byl Takeru rychlí, od teď byl ale nejrychlejší. Naučil se tvořit pečetě pro přesun a zdokonalil to svojimi kunai, které si vytvářel. Takerovi přicházelo mnoho misí a časem o něm slyšeli široko daleko. Jednoho dne, si ho zavolala samotná Reina Kana. Věděl, že jeho klan by ho za tohle zlinčoval, pokud přijme. Přesto množství peněz které mu Reina nabízela bylo obrovské. Proto se rozhodl její nabídku přijmout a dal se na její stranu. Je připraven na vše, snaží se stopovat Kotomi a ničí vše co potká. Doufá ve válku. [/b]


Naposledy upravil Valar dne Wed Aug 22, 2018 6:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Valar
Valar

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 06. 16
Age : 23
Location : České Budějovice

http://ntlb.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Takeru Hinoi Empty Re: Takeru Hinoi

Příspěvek pro Hashiru Senju Wed Aug 22, 2018 5:23 pm

NEPOVOLENO
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Takeru Hinoi Empty Re: Takeru Hinoi

Příspěvek pro Hashiru Senju Wed Aug 22, 2018 5:54 pm

1) přečti si příběh, totálně se liší od toho našeho. Kagové ještě ani neexistují
2) ty techniky ti nepovolím, nejsou napsané podle šablony a do té kategorie se píšou VLASTNÍ
3) body max do 5! Přečti si pravidla
4) příběh nedává smysl a špatně se čte. Používej odstavce
5) Víc můžeme řešit přes PM
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Takeru Hinoi Empty Re: Takeru Hinoi

Příspěvek pro Valar Wed Aug 22, 2018 6:05 pm

Whops, to s kagem moje chyba, nechtělo se mi psát uplně novou postavu poupravil jsem starou a trochu jsem na tohle zapomněl. Well, příběh se špatně čte ale hlavně se mi to tu dost blbě upravuje, nechcete nastavit jinou barvu při psaní nového topicu?
Valar
Valar

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 06. 16
Age : 23
Location : České Budějovice

http://ntlb.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Takeru Hinoi Empty Re: Takeru Hinoi

Příspěvek pro Hashiru Senju Wed Aug 22, 2018 6:21 pm

Musíš upravit všechno, nic z toho nedává smysl.
A ne nechceme.
Sennin mod nedostaneš, Hiraishin taky ne. S rank taky ne. Raiton no yoroi rovněž. Zařaď se do jedné z frakcí a vyber si rank, který je volný.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Takeru Hinoi Empty Re: Takeru Hinoi

Příspěvek pro Valar Wed Aug 22, 2018 6:26 pm

Ok, v tom případě smaž moje topicy, buďto vymyslím něco jiného nebo ne, ale tuhle postavu smaž.
Valar
Valar

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 06. 16
Age : 23
Location : České Budějovice

http://ntlb.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Takeru Hinoi Empty Re: Takeru Hinoi

Příspěvek pro Hashiru Senju Wed Aug 22, 2018 6:32 pm

A ještě jedna věc, jméno postavy musí korespondovat se jménem účtu. Až budeš mít vymyslenou techniku, KG, hijutsu, zaměření, tk mě prosím kontaktuj přes PM.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Takeru Hinoi Empty Re: Takeru Hinoi

Příspěvek pro Valar Wed Aug 22, 2018 6:48 pm

A je to tu zase Very Happy To by vážně nestačilo psát před postem jméno postavy? :/
Valar
Valar

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 06. 16
Age : 23
Location : České Budějovice

http://ntlb.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Takeru Hinoi Empty Re: Takeru Hinoi

Příspěvek pro Hashiru Senju Wed Aug 22, 2018 6:54 pm

Ne Very Happy Jsou to zvyklosti našeho fora.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Takeru Hinoi Empty Re: Takeru Hinoi

Příspěvek pro Valar Wed Aug 22, 2018 6:59 pm

Zvyklosti co mě vytáčeli už na nsgo Very Happy máš pm by the way
Valar
Valar

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 06. 16
Age : 23
Location : České Budějovice

http://ntlb.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Takeru Hinoi Empty Re: Takeru Hinoi

Příspěvek pro Hashiru Senju Sun Mar 28, 2021 3:41 pm

Rozhodně ne S-rank, nabíráme jen A-ranky a na ten sennin mód bych se domluvil v příběhu.
Very Happy
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Takeru Hinoi Empty Re: Takeru Hinoi

Příspěvek pro Valar Thu Apr 01, 2021 8:58 am

To je trochu starej příspěvěk, no ne? Very Happy
Valar
Valar

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 06. 16
Age : 23
Location : České Budějovice

http://ntlb.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Takeru Hinoi Empty Re: Takeru Hinoi

Příspěvek pro Hashiru Senju Thu Apr 01, 2021 8:58 am

Co se da delat 😆
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Takeru Hinoi Empty Re: Takeru Hinoi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru