Ren Kouen

Goto down

Ren Kouen

Příspěvek pro Ren Kouen za Sun Jul 22, 2018 8:48 am
Příslušnost : Shimo no Kuni (Klan Kana)

Věk postavy : 26

Pohlaví : Muž

Hodnost: B rank

Podstaty: Katon, Fuuton, RaitonRen je celkem zásadový člověk, když něco řekne tak si za tím stojí děj se co děj. Jedno jestli má někdo vyšší nebo nižší hodnost, to pro něj nemá žádnou roli. Ačkoliv na pohled může vypadat nepřístupně tak je to docela přívětivý muž, který si s vámi rád popovídá. Pokud vás ale nepřijme tak si s ním moc nepopovídáte. Mluví docela i hlubokým hlasem, který zní víc dospěle na to, že mu je teprve 23. Je šlechetný, ale nemá rád hlupáky co se ženou do náruče smrti nebo vlastní hlouposti. Vždy si rozmyslí co nejdřív udělá a až potom jedná, ovšem pokud je na to čas. V případě okamžité akce se vrhá do boje a přemýšlí během bitvy sledující své protivníky. Spíše se věnuje posilování svých zbraní chakrou. Jak připomínají jeho vlasy, tak má rád oheň, jelikož oheň je jako život, který hoří dlouho pokud je dobře vyživován a je o něj postaráno. Je třeba zdatnosti aby se skrotil a dokáže jak zahřát tak i popálit. Vždy musel být tím zodpovědnějším, jelikož je z celkem početné rodiny.Spíše se věnuje posílení svých zbraní chakrou a ninjutsu. Boj na blízko na svou hodnost ovládá celkem obstojně, aby si udržel své postavení, přičemž jeho ninjutsu je excelentní.  Nosí sebou meč, který používá v boji na blízko, ale můžete u něj najít i jiné zbraně. Má docela slušnou zásobu chakry, takže neodpadne hned na začátku kvůli nedostatku. Jediná jeho slabá stránka je genjutsu, jelikož všichni mají nějakou slabinu a genjutsu v dnešní době není tak populární ani moc potřebné když se všichni zaměřují na nintaijutsu.  Často využívá i terénu v boji, který mu poskytuje krytí i jako omračující prostředek. Někdy dokonce i jako posílení.


Body

Taijutsu: 3
Ninjutsu: 4
Genjutsu: 2
Inteligence: 3
Síla: 3
Rychlost: 3
Chakra: 4
Ruční pečetě: 3
Kapitola I. Firelord Kouen


Kdysi dávno v nejmenované zemi se nacházela jedna vládnocí rodina, která měla takové malé císařství, kterému vládla. Bylo to kdesi na druhé straně světa kde se o nich nevědělo v pěti velkých shinobi zemích. Císařství prosperovalo dost dlouho než se stala obětí jiné války, která celou zemi spustošila. Císařská rodina ale měla pár členů, kterým se podařilo přežít a najít útočiště v cizích zemí dokud se po tolika letech nedostali do Shimo no Kuni, které bylo sice úplně rozdílné od země jejich původu, ale všichni si nakonec zvykly. Nejdřív vztahy nebyly moc dobré, protože tato země neměla moc ráda cizáky od bůhví odkud. Nakonec po nejmenovaných událostech se jim podařilo začlenit. Trvalo však dlouho než se tato rodina stala více známou a po čase někteří jedinci získali i zaslouženou slávu a zvýšily tak reputaci rodiny.
Tak se tato rodina dostala do Shimo no Kuni a o pár generací později se začal psát nový příběh o chlapci jménem Ren Kouen, který se narodil do své generace jako první. Byl prvorozený a nedlouho poté se do jeho rodiny narodilo ještě spousta jeho sourozenců. Jako prvorozený se učil všem těm politickým věcem a hlavě měl být budoucí hlava rodiny, takže tomu musel jít příkladem. Sice byl ještě mladý, ale už měl předepsanou budoucnost. Osud si však píšeme sami a naši předchůdci zde nebudou vždy aby dohlíželi na to aby bylo vždy po jejich. Ren si však uvědomoval i důležitost jeho role, měl však i svou hlavu, takže si uměl poradit. Jakmile se naučil mluvit a chodit tak netrvalo dlouho a začal se věnovat všem těm důležitým věcem. Dětství to nejlepší nebylo, ale přesto se našli i pěkné chvíle. Občas při návstěvě paláce potkával jedno děvče, které si nejdřív drželo odstup, ale po čase se seznámili. Jak šel čas tak si začali i docela rozumět, jenže kvůli tomu, že ona byla dědičkou klanu Kana a Ren jen hlavou rodiny, která se před generacemi začlenila do této země tak byly jejich pozice trochu jiné. To jim však nebránilo se vídat a bavit se. Ren totiž využil chvíle kdy se zrovna nemusel věnovat politice a nacházel se v paláci pro to, aby Reinu viděl a mohl si s ní povídat. Často ji vykládal o své velké rodině. Bylo to pro něj obtížné mít tolik sourozenců, ale bylo pěkné mít velkou rodinu, jenže pro něj to byla i starost aby se všem dostalo to co potřebovali a mohl vystupovat jako starostlivý starší bratr.Kapitola II. PolitikaO pár let později byl už Ren starší a trochu moudřejší. Učil se shinobijskému životu a způsobům své rodiny. Staral se o svoje mladší sourozence a bavil se s přáteli. Bylo toho celkem dost a jeho program byl zaplněný na celé roky dopředu. Nespočet aktivit zabírali jeho pracovní i osobní čas, takže mu čas ubíhal tak rychle, že si ani nevšiml jak rostl. Přišlo mu to přirozené a o svůj věk se nestaral. Jak ubíhal čas poznal vždy podle toho jak dospívala Reina v krásnou ženu, která jednou povede svůj klan. To ona ho i zároveň trochu učila etice po jejím.  Jednou se konal dokonce ples v pozdějších letech kdy jsme byli starší. Ren tam byl se svým otcem a potkal tam spoustu zajímavých lidí. Dokonce zahlédl jakousi dívku, která jak se později dozvěděl byla princezna klanu Yamada. Reina se v ten moment bavila s nějakým klukem. On však vyčkával na správnou příležitost aby mohl Reinu vyzvat k tanci. Byla jeho nejlepší kamarádka, kterou měl a která mu rozuměla asi nejvíc ze všech lidí okolo. Byl to velice dlouhý večer, trochu přišel po většinu večera nudný, jelikož se nemohl účastnit ještě vojenských porad a tak dále. Byl spíš jen jako doprovod, který se musel ukazovat.
Po skončení plesu se toho zas tak moc nedělo z Renovi perspektivy, protože se musel věnovat svým věcem díky kterým čas ubíhal opět neskutečně rychle. Jeho obzory se zvětšily, vědomosti nabíraly obrátky a jeho zažitá dobrodružství se zaryla hluboko do paměti, stejně jako zážitky s jeho rodinou a přáteli. Už byl o něco starší a zdatnější, tudíž jeho mise tomu odpovídaly. Vůbec nevadilo, že měl být další hlavou rodiny, musel si také ve světě udělat jméno když měl někoho vést. Sice to nebylo vedení jako měla jeho kamarádka Reina, ale i tak. O několik let později se dozvěděl, že se má Reina vdávat. Trochu ho to překvapilo když se dozvěděl jak to ale opravdu je. Chtěl si s ní o tom promluvit, ale všude byl takový zmatek. Kvůli tomu se spolu vídali už velice málo. K tomu se ještě doslechl o smrti jejích bratrů a jejího otce. Chtěl být pro ní dobrým přítelem když se znali od dětství. Proto se dostal do paláce aby s ní promluvil, jenže co se nestalo? Reina byla v tak blbé náladě, že se Rena pokusila zabít když na ní promluvil. Nejspíš si neuvědomovala, že to je on, ale že je to nějaký vrah, který jí má sundat stejně jako zbytek její rodiny. Tu noc si Ren myslel, že vydechne naposled. Něco vyššího se ale naklonilo zřejmě na jeho stranu, protože se tak tak dokázal zuřivé Reině ubránit. Takovou jí nikdy neviděl, a proto byl velice překvapen, že tohle má v sobě. I když to bylo velice pochopitelné vzhledem k posledním událostem. Když bylo po všem tak si ji vyslechl a poté odešel k sobě. Netušil však co Reina opravdu plánuje. O něco později se stalo ve vedlejším klanu Yamada něco jiného. Reina se vdala za Takumiho, jeho otec náhle zemřel a poté co převzala Reina vládu tak se šlo i po princezně Kotomi. Ren to trochu nechápal, ale jistě k tomu byly nějaké důvody na které by se rád Reiny zeptal, jenže od té doby spolu ještě přímo nemluvily kvůli všemu tomu zmatku. Možná nastal čas si promluvit jako staří přátelé.
A rank

Raiton: Kage Bunshin no Jutsu
Shuriken Kage Bunshin

B rank

Raiton: Sandāboruto
Katon: Zukokku
Fūton: Atsugai

C rank

Katon: Hōsenka no Jutsu
Kuchiyose no Jutsu
Kamaitachi no Jutsu


D rank

Shunshin no Jutsu
Kanashibari no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
Sōshuriken no Jutsu

E rank

Nawanuke no Jutsu
Kakuremi no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Henge no JutsuNaposledy upravil Ren Kouen dne Thu Aug 23, 2018 2:11 pm, celkově upraveno 3 krát
avatar
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 03. 06. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ren Kouen

Příspěvek pro Hashiru Senju za Sun Jul 22, 2018 11:30 am

NEPOVOLENO

______________________________________________________________________________________

Techniky:

D
Shunshin no Jutsu
Shokuton: Konoha Shuriken
Doton: Iwagakure no jutsu
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
C
Kuchiyose no Jutsu (Slimáci)
Tsutenkyaku
Chakra enhanced strenght
Chakura no mesu
Shokuton: Tsuiseki hoshi no jutsu
Chakra Transfer no jutsu
B
Saikan Chūshutsu no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Fuuton: Shinkuuha
Fuuton: Shinkuujin
Shokuton: Sasayaki
Byakugou: Fuuton no yoroi

A
Shosen no jutsu
Katsuyu: Moryojika
Shokuton: Shokuryuu no jutsu
S
Byakugou no inBody:

NIN - 5
TAI - 3,5
GEN - 2
INT - 4
SILA - 5
RYCHLOST - 4
ČAKRA - 4
RUČNÍ PEČETĚ - 2,5
TOTAL 30Učím se:

Ninpou Sozou Saisei: byakugou no jutsu - 30.8.
Fuuton: Kazeryudan no jutsu B rank - do 29.8
avatar
Hashiru Senju
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 25. 04. 16
Age : 25
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ren Kouen

Příspěvek pro Hashiru Senju za Mon Jul 23, 2018 3:10 pm

POVOLENO

______________________________________________________________________________________

Techniky:

D
Shunshin no Jutsu
Shokuton: Konoha Shuriken
Doton: Iwagakure no jutsu
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
C
Kuchiyose no Jutsu (Slimáci)
Tsutenkyaku
Chakra enhanced strenght
Chakura no mesu
Shokuton: Tsuiseki hoshi no jutsu
Chakra Transfer no jutsu
B
Saikan Chūshutsu no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Fuuton: Shinkuuha
Fuuton: Shinkuujin
Shokuton: Sasayaki
Byakugou: Fuuton no yoroi

A
Shosen no jutsu
Katsuyu: Moryojika
Shokuton: Shokuryuu no jutsu
S
Byakugou no inBody:

NIN - 5
TAI - 3,5
GEN - 2
INT - 4
SILA - 5
RYCHLOST - 4
ČAKRA - 4
RUČNÍ PEČETĚ - 2,5
TOTAL 30Učím se:

Ninpou Sozou Saisei: byakugou no jutsu - 30.8.
Fuuton: Kazeryudan no jutsu B rank - do 29.8
avatar
Hashiru Senju
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 25. 04. 16
Age : 25
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ren Kouen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru