Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shiro

2 posters

Goto down

Shiro  Empty Shiro

Příspěvek pro Shiro Sun Jul 15, 2018 10:12 pm

Shiro  Border10

Meno: Shiro
Narodenie: X
Pohlavie: muž
Vek: 23
Príslušnosť: Shimo no Kuni (Kana)
Hodnosť: B-rank
Rodina: X
Klan: X
Elementy: Yin
KG: X


Shiro  Border10

Minulosť:

*Ľudia hovoria ako bolo kedysi dobre. Všetko prosperovalo a život bol nádherný.*


Všetko to začalo mojim narodením. Krásne slnečné leto a spievanie vtákov prerušil môj krik. Veľmi rád by som rozpovedal všetky klišé zážitky s mojimi rodičmi ako som bol malý a ako sme si spolu nažívali a ako ich veľmi milujem. Rád by som , no nemôžem. Ako inak z detstva si toho človek moc nepamätá. Jediné čo si pamätám sú záblesky z mojej minulosti. Moja minulosť sa mi odhaľuje až od mojich 3 rokov. Sám opustený v sirotinci. V tej dobre nás tam bolo veľa. A aj tu platilo pravidlo – silnejší vyhráva. Bol som moc malý na to aby som nejako bojoval o svoje prežitie a tak isto moc hanblivý na to aby som zapadol do hoci akej skupinky svojich vrstovníkov. Avšak aby som nepovedal , že môj života bolo len sedenie v kúte , sám klamal by som. Môj život mi každodenne spestroval príval adrenalínu , keď sa dominantnejší jedinci snažili o zväčšovanie svojho ega, samozrejme na úkor mňa. Bolesť bola pre mňa každodennou rutinou, tak isto aj hlad a večná beznádej. Postupom času som si zvykol. Každý si zvykne keď musí. Chodieval som do ulíc žobrať jedlo a keď mi ľudia nič nedali , proste som si to jedlo vzal , lepšie povedané ukradol. Raz ale toto všetko muselo skončiť a pri naháňačke pred okradnutým ma zastavil starší pán. Chytil ma a za ukradnutú vec zaplatil. Vzal si ma domov , neviem prečo , dobrý prvý dojem ? Nemyslím si. A mne to bolo aj tak jedno. Všetko toto sa mohlo stať keď som mal ale 6 rokov. Prišiel nový domov a s ním aj zmeny či už väčších ale aj menších rozmerov. Ukázalo sa , že tento pán má už jedno adoptované dieťa a v rovnakom veku. Vyzeral , že sa mu tu žije dobre. Stále sa usmieval , pritom ja som úsmev nikdy nepoznal. Pán sa ma opýtal na to ako sa volám no ja som nemal ani poňatie. Nikdy som svoje meno nevedel aj kvôli tomu , že v sirotinci ma volali len hanlivými menami ako zberba alebo stoka. Pohladil ma po hlave a povedal, že sa budem volať Shiro. Bolo mi to jedno. To meno som aj tak dlho nepoužíval, aj keď sa musí uznať , že človek sa nakoniec na meno reagovať naučí.

Dlho mi trvalo kým som sa prispôsobil okoliu. Bývali sme v krásnom dome, nebol nejaký moc veľký no pre mňa to bola hotová vila. Bývali sme v centre meste a počúval som každodenný hluk ulice, tak ako som bol do teraz zvyknutý avšak za iných podmienok. Časom som sa trochu socializoval a našiel si pár kamarátov, s ktorými som chodil von. Aj napriek tomu sa vždy našiel niekto kto mal v záujme ma šikanovať. Bol som malý, chudý a fyzicky na tom nie veľmi dobre. Chvalabohu som mal podporu kamarátov, takže som nedostal nejaký komplex menej cennosti.  

Posuniem dej trochu dopredu nech sa tu netočíme neustále len okolo jednej veci. Keď som mal asi 15 rokov, úprimne, moc som sa nezmenil, možno tak trochu podrástol. Stále chudý a bez nejakej kondičky a nabúchaného tela. To som predýchal, predsa len čo som mal robiť. Najčastejšie som sa aj tak schovával doma za knihami a čítal deň čo deň. Zlom nastal vtedy keď som raz v noci išiel domov a napadla ma skupina nejakých gangstrov, ktorý ma zmlátili až tak, že som myslel, že je to môj posledný moment. Zobudil som sa až v nemocnici a keď som otvoril oči a videl tam Deda ako ho vy poznáte toho starého pána, ktorý sa ma ujal. Po pár dňoch strávených v nemocnici som sa vrátil domov. Po dlhej konverzácii mi konečne prezradil čo vlastne robí. Mal rozrobený menší nelegálny biznis a keď mu jeho nepriatelia prišli na to, že som jeho syn (hoci adoptovaný) zamerali sa na mňa. Preto ma chcel naučiť niečo na seba obranu. Keďže som fyzicky moc nevynikal vybral si iný spôsob. Ukázal mi jeho kuchiyose, jeho pomocníkov, ktorý mu pri jeho malom biznise pomáhajú. Začal teda tréning, kedy ma učil kuchiyose no jutsu. Trvalo to nejaké ten čas a neskôr som podpísal zmluvu s jeho kuchiyose.

Od tohto momentu sa mi stalo, že ma pár krát ešte prepadli no keď zistili čo mám „v rukáve“ dali mi pokoj. Až do momentu kedy dedo zomrel. Predsa len bol starý. Pred smrťou mi však povedal, že by som mal po ňom prebrať jeho biznis. Pozerám sa, že ja s tým nechcem mať nič spoločné. Po jeho smrti som ho pochoval podľa všetkých tradícii a vybral sa preč do sveta. Opustil malú dedinku, v ktorej som býval a odišiel.
Išiel som poľnou cestou a stretol človeka, ktorý hovoril zážitky zo svojho života. Hovoril o tom, že pochádza z nejakého kláštora a že pomáhajú ľuďom, ktorý to potrebujú. A keďže vypukli nepokoje veľa ľudí to potrebovalo. Nie, že by som sa nejako hnal za tým pomáhať ľuďom ale jeho príbehy, ktoré mi rozprával ma na toľko zaujali, že som sa rozhodol ísť s ním. Rok som strávil v jednej dedine, ktorá potrebovala znova postaviť sa na nohy a tak sme im pomáhali. Po roku nastal čas opustiť dedinu a bolo mi ponúknuté stať sa členom v kláštore. Keďže som nemal aj tak kam ísť ponuku som vzal a vydali sme sa tam. V kláštore som spoznal nových ľudí a hlavne veľa zvláštnych ľudí. Celý čas som v strávil tým, že som čítal knihy. Neskôr som sa mal vydať na svoju vlastnú misiu pomáhať ľuďom. Nenamietal som, hoci ma to nejako nelákalo. Vydal som sa teda do jednej malej dedinky, ktorá bola neustále pod útokom nepriateľov. Každý týždeň mohli čakať to, že tam prídu nepriatelia a vyplienia dedinu. Prišiel som im na pomoc s pomocou mojich kuchiyose sa mi podarilo nepriateľov zahnať. Nemohol som sa ale neustále spoliehať len na kuchiyose. Prihovoril sa mi vodca jedného menšieho klanu a prisľúbil mi pomoc pod podmienkou, že ich navždy zbavím banditov. Jednalo sa o techniky genjutsu. Prešlo niekoľko mesiacov  kým som prečítal všetko čo som mohol aby som pochopil čo to vlastne je a následne na to mohol začať tréning. Naučil som sa nové techniky, ktoré som neskôr využil pri poslednej bitke kedy sme sa na dobro zbavili nepriateľov. Keď som si ale uvedomil aké mocné techniky ma naučil chcel som vedieť viac a preto som zostal v tejto dedine až do svojich 23 rokov a zároveň neustále trénoval až po kým sa nestali veci v hlavnom meste.
Dedinu, ktorú som zachránil a ktorá mi dala tak veľa som opustil no nevrátil sa do kláštora, takže očakávam, že si myslia, že som mŕtvy alebo sú oni mŕtvi, netuším. A teraz cestujem do Shimo no Kuni a dúfam, že má to mesto nesklame. Prvý krát vo veľkomeste, držte palce.


Shiro  Border10

Osobnosť:
Uzavretý do seba. Skôr labilne emočný introvert. Lepšie povedané melancholik. Vyznačuje sa hlbokým pesimizmom o budúcnosť , ktoré spája so svojimi zážitkami z tragickej minulosti, ktoré sa vážne podpísali na jeho charaktere. Život je preňho ťažký, sám seba považuje za trpiteľa a svoj život skôr považuje za prekliatie ako dar. Avšak zachováva si racionálne myslenie. Netrpí žiadnemu sebe ubližovaniu alebo má nejakú nutnosť riešiť si svoje komplexy. Snaží sa vyhýbať konfliktom. Nenávidí a zároveň miluje , hoci svoje pocity nedáva príliš najavo. Nenadväzuje priateľský kontakt s ostatnými ľuďmi no tie , ktoré naviaže sú preňho trvalé a snaží sa ich chrániť. Preto je lojálny a keď už si vyberie svojho vodcu plní jeho rozkazy aj keby čo bolo.

Vzhľad:
Výška okolo 180 cm. Človek nie moc silnej postavy, skôr taký priemer dotváraný 70 kilami telesnej váhy. Tetovania po tele , ktoré mu pripomínajú zážitky z jeho života. Či už dobré alebo zlé. Pomáhajú mu si spomenúť na to , že v živote môže zažiť aj dobro zatiaľ čo tie zlé ho povzbudzujú aby sa nevzdával a neustále sa zlepšoval.

Schopnosti:
„Poznaj svojho nepriateľa“ – to znamená , že je skôr ten čo mapuje terén a nepriateľov. Svojou fyzickou silou nepatrí medzi extrémnych silákov ale medzi klasický priemer. Prácu na bojisku zaňho vykonáva jeho kuchiyose,  zatiaľ čo on je stratég. Jeho „parketou“ je genjutsu , ktoré dokáže dokonale zladiť s jeho kuchiyose v boji a pritom nenadviazať telesný kontakt s nepriateľom.

Zaujímavosti:

Existujú veci , ktorých sa Shiro naozaj bojí a to sú hady. Rád číta knihy rôzneho žánru.

BOS:

TaijutsuNinjutsuGenjutsuInteligenciaSilaRýchlosťChakraRučné pečateSpolu
1,54,554133325


Techniky:
E:
Henge no Jutsu
D:
Magen: Narakumi no Jutsu
Shunshin no Jutsu **
Kanashibari no Jutsu
Chō no sakkaku / 蝶の錯覚 / illusion of a butterfly *
C:
Kuchiyose no Jutsu
Magen: Kokoni Arazu no Jutsu
Kori Shinchū no Jutsu
Magen: Nijū Kokoni Arazu no Jutsu
B:
Prison / Keimusho / 刑務所*
Body Dissolve / Karada ga yōkai shimasu / 体が溶解します*
Chō ni kakureru / 蝶に隠れる / Hiding in Butterflies *
A:
Vanished /Kiemashita / 消えました  *
Sakkaku: Mahō no mozō / 錯覚:魔法の模造 / Illusion: Imitation of magic*
** menšia kozmetická úprava
* vlastná technika 
Shiro
Shiro
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Shiro  Empty Re: Shiro

Příspěvek pro Hashiru Senju Mon Jul 16, 2018 1:53 pm

POVOLENO
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru