Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DISCORD

2 posters

Goto down

DISCORD Empty DISCORD

Příspěvek pro Reizo Kaneki Tue Jul 03, 2018 11:03 pm

Buďte zdrávi!

Vzhledem k tomu, že jsem byl dnes nucen použít po letech ohavnou aplikaci nazývanou Skype, rozhodl jsem se nabídnout pro některé úplně nové, pro jiné jistě velice vítané alternativní řešení sloužící ke komunikaci mezi námi jako hráči (chat), tak i mezi hráči a adminy. Chápu, že při Skypu některé drží nostalgická historie konverzací, a proto ho stále používají, já už tu svou sbírku bohužel nenávratně ztratil se starým notebookem, což mi ale umožnilo se posunout dál, na lepší místo. Na Discord.

Jde o komunikační program, ve kterém se prostřednictvím vámi vytvořeného účtu a sdíleného odkazu připojíte ke specifickému serveru (v našem případě server Naruto Stories), kde můžete volně skupinově chatovat v různých místnostech k foru, či na témata úplně mimo něj, psát soukromé zprávy mezi sebou, dostávat upozornění na významné události a novinky ohledně naší hry, komunikovat s adminy, volat skupinově či jednotlivci, atd.

To vše na jednom místě v příjemném designovém kabátě. Je zde i možnost kdykoliv se připojit přes přehlednou mobilní aplikaci. A jestli jsem Vás stále nedostal, tak se tu dají přidávat vlastní emoji, což je pravděpodobně tou třešničkou na dortu této vymoženosti.

(pozn. dříve jsem používal TeamSpeak)


Pro připojení na server/stažení discordu/vytvoření účtu stačí pouze kliknout na následující link a postupovat podle instrukcí.

https://discord.gg/CbsMpe3


Jako opatření kvůli spamu a trollům ze začátku budete moci psát pouze do jedné místnosti, kdykoliv budu online já nebo jiný admin, tak Vám přidělíme nutnou roli k plnému přístupu na server.

Pokrokem kupředu!
DISCORD Yaawee10


Ukázka:



Naposledy upravil Reizo Kaneki dne Tue Jul 03, 2018 11:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Reizo Kaneki
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

DISCORD Empty Re: DISCORD

Příspěvek pro Benjiro Tue Jul 03, 2018 11:08 pm

POGGERS
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru