Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hospůdka ,,Zlaté oko"

+14
Reina Kana
Shinobi (Samurai)
Mikoto Hyūga
Ren Kouen
Kataro Yamada
Raijin Dreyar
Hashiru Senju
Shigure
Tori
Benjiro
Reizo Kaneki
Milli
Megumi
Kotomi Yamada
18 posters

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Kotomi Yamada Wed Jun 27, 2018 7:26 pm

First topic message reminder :

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 1YldKB3U_p1010121jpg
Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 The-tatami-room

Hospoda ,,Zlaté oko" je nenavštěvovanější místo v Shimo no Kuni. Ačkoliv je tu hospod více, tahle s přehledem vyhrává. Už proto tu kromě nejrůznějších druhů vín a saké, najdete i širokou sť informací. Schází se tu zvědové, samuraiové, obchodníci, shinobi i prostí občané. Z toho přehršle lidí nějaká informace vyklouznout musí. A té se pak dá náležitě využít.

Neváhejte a navštivte nás! Otevřeno máme celý den i noc. Je tu možnost noclehu i zapůčení si stájí pro svého oře.

Většinu času tu šéfuje Chiha Yakintaro, která Vám bude k dispozici, pakliže ji zaujmete anebo budete potřebovat něco vyřešit.
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down


Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Izuno Yui Tue Jul 23, 2019 10:29 pm

Zatímco si Benjiro povídal s hnědovláskou, já stihla vypít další tři koktejly. Byly sladké a barevné. Lákadlo pro oči i chuťové buňky jedné kočky. Tváře jsem měla zarudlé a lepkavé. Byla jsem ale moc moc spokojená. Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 SM4F47GPovídala jsem si u baru s barmanem. Velmi milý pán.
Zrovna jsem se hihňala něčemu, co řekl a ucucávala brčkem své nové oblíbené pití, když na mě Benjiro houkl, že máme práci. Gentlemansky za mě zaplatil, já si dopila drink a pak už mě za tričko odtáhl ven.
,,Nya.." skříkla jsem, když mě téměř stáhl ze židle. Stihla jsem barmanovi akorát zamávat a už jsem byla před hospodou.

~Přesun
Izuno Yui
Izuno Yui
C-rank

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 12. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Hashiru Senju Mon Mar 01, 2021 11:50 am

Po setkání s Tobiramou jsem se rozhodl jít do hostince Zlaté oko, kde započnu veškeré přípravy na misi. Pronajal jsem si zde soukromý pokoj a zaplatil v hotovosti na několik dní.
První den jsem jen odpočíval v pokoji, něco málo pojedl a ležel na posteli a hleděl na prázdný dřevěný strop. Někomu to mohlo přijít naprosto neproduktivní a zbytečné utrácení peněz, já jsem však věděl své. Nebylo to zbytečné a neproduktivní, ani jsem nebyl v depresích či lenivý. Přemýšlel jsem a vymýšlel plán. Pozdě v noci jsem se prudce postavil a vykřikl nahlas: "Heureéka!" někdo by si myslel, že si hlasitě užívám masturbaci, ale vše bylo jinak. Konečně jsem to vymyslel!
Přešel jsem ke stolu, cestou k němu jsem se kousl do prstu a přivolal 11 miniaturních katsuyu.
"Katsuyu, prosím buď tak laskavá a předej tyto vzkazy určeným lidem.." řekl jsem tiše, připravil si 11 malých svitků a začal psát identickou zprávu.
Poté jsem svitky předal Katsuyu. Přešel jsem do postele, svlékl se a ulehl ke spánku.


....

Další den jsem se probudil kolem 7 hodiny ranní. Vstal jsem, vykonal ranní hygienu, oblékl se a vydal se dolů do prostorů hostince. Sedl jsem si k největšímu stolu a vyčkával. Objednal jsem si i něco k jídlu, abych nepošel hlady.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Kuroi Mibojin Tue Mar 02, 2021 6:29 pm

Práce u Reiny stála za prd. Brzo ji vystřídal její manžel a bylo to snad ještě horší. Ten lakomec snížil sazbu na takovou míru, že mám sotva jen na chlast! Musela jsem si přivydělávat i jinak a tenhle borec sliboval hory zlata. Vyslyšela jsem jeho volání a přišla podle žádosti. Zpráva říkala, že bude tady, tak jsem otevřela dveře do hostince, u baru si objednala velkou flašku saké a očima přešla celý hostinec. U největšího stolu seděl mladý kluk, takovej skrček. Vyměnili jsme si pohled, podle kterého jsem usoudila, že to bude asi zaměstnavatel.
Přešla jsem ke stolu a kývla na něj.
"Jsem tu kvůli té prácičce." ušklíbla jsem se a položila na stůl jeho sviteček.
Kuroi Mibojin
Kuroi Mibojin
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Tue Mar 02, 2021 8:54 pm

Do Hostince právě vstoupila partička pěti lidí. Potkali se několik minut před tím, než přišla Kuroi. Nejstarší byl Shimura Dan, samotný děd Shimuri Danzoua. Dále se zde ukázal Sarutobi Sasuke, také velmi slavný ninja, v současnosti je v mladém věku. Dále vstoupil vysoký bledý muž, celkem pohledný. Už v prvním okamžiku bylo jasné, že jde o Hyuugu, jmenoval se Hyuuga Hatori.
Jako předposlední vstoupil Nara Shikoku, mladý muž s černými vlasy a ostrými rysy a jako posledního tu máme Karatachi Sagura. Vypadal ještě mladší než samotný Hashiru.
Přešli rovnou k velkému stolu, kde už seděli dva lidé. Pokývly hlavou a přešli na představení, poté si sedli.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Hashiru Senju Wed Mar 03, 2021 5:16 pm

Po celou dobu jsem seděl a hleděl do zdi. Najednou se otevřely dveře a vešla rudovlasá žena. Byla velmi proslulá mezi potulnými shinobi a ostatními bounty hunters. Náš klan si ji několikrát najal a určitě i Uchihové. Nikdy nezanechává stopy. Bylo trochu divné, že se hlásí na takovou misi, ale určitě se bude hodit.
"To jste tu správně.." odpověděl jsem jí a usmál se. Určitě musí být Uzumaki...Ty rudé vlasy, to nebude jen tak. Je to však její skutečná podoba??
Chvíli jsme tak popíjeli a vešla další skupinka. To bylo snad ještě překvapivější než před chvíli.
"Vítám vás, jste tu správně. Ještě chvíli počkáme, pár nás chybí.." řekl jsem tiše a všechny si prohlédl.
Samí zkušení a silní shinobi. Tyhle mám jako vést? Začínal jsem být trochu nervózní, tak jsem do sebe kopl další pohárek saké a doufal jsem, že to není tak znát.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Benjiro Thu Mar 04, 2021 6:57 pm

klika cvakla, dveře letí - Benjirp vchází do dveří. V takhle přeplněné hospodě to ani nešlo poznat. Cítím to ve vzduchu, cítím to v alkoholu - jsou to peníze bohatých lidí, pro které si evidentně přišlo spousta dalších lidí. Nevadí, co se dá dělat. Přikývnu na barmana a ten už ví, co si mé srdce žádá. Kuroi tedy nebyla jediný alkoholik v místnosti. Přišel jsem ke stolu položil jsem svitek před blonďatého Senju. Usadil jsem se a položil si nohy na stůl. Což muselo pobouřit tuhle elitářskou skupinu lidi, která tu seděla. Spíše to vypadalo, jako kdyby tu zasedalo sdružení klanu z Hi no Kumi. A proč tu vlastně jsem, ptáte se? Stejný důvod jako Kuroi, ten židak byl strašný. Nebýt vedlejších prací, tak jsem kanibal asi.
Sundal jsem si masku, skupinka lidi mohla vidět. Člověka s rudými vlasy a hnědými oči. Pohodil jsem masku na stůl a napil se z láhve.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Hashiru Senju Fri Mar 05, 2021 11:05 am

Vstoupil další člověk, který mě velmi překvapil. Ooo, Mushi no Benjiro?!
Vzal jsem si svitek, který jsem zaslal a uschoval ho. Porozhlédl jsem se kolem. Vypadalo to spíš jako anonymní setkání alkoholiků z Hi no Kuni než válečná porada.
"Vítej," pokývl jsem na nově příchozího. "Počkáme ještě chvíli a poté začneme..." vytáhl jsem ze svého oděvu srolovanou mapu a položil ji na stůl.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Fri Mar 05, 2021 5:38 pm

Do hospody dorazili další tři shinobi. Byli dost rozdílní oproti ostatním. Měli oblečení zbarvené do bílé barvy a byli tmavé pleti. Podle vzhledu nejspíš pocházeli z Kaminari no kuni. Byli to bratři Ei, Bee a Shii.
"Hoo, jsme tady!" posadili se k posledním volným židlím a položili svitky na stůl.
"Vo co go?"
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Hashiru Senju Fri Mar 05, 2021 5:54 pm

Dorazili naši poslední hosté. Pousmál jsem se. Byl jsem blíž našemu cíli a bylo načase jednat.
"Výborně, Jsem Hashiru z klanu Yamada.." postavil jsem se a porozhlédl kolem našeho velkého stolu. Nikdo si nás nevšímal, nevšiml jsem si ani nikoho známého, ani žádnou známou čakru.
"Povolal jsem vás, kvůli jedné s-rankové misi. Štědře Vám za ni zaplatím plus můžete využít veškerou kořist, kterou na cestě najdeme a to si piště, že určitě nějakou najdeme.." ušklíbl jsem se.
"Pojďte za mnou, cestou Vám vysvětlím vo co go.."
PŘESUN VŠICHNI DO YU NO KUNI
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Yorushi Shingawa Tue May 04, 2021 1:40 pm

Shimo no Kuni pravidelně nenavštěvoval a tak nebyl s všemi lokality úplně obeznámen. Chvilku to trvalo ale nakonec hospodu  „Zlaté Oko“ konečně našel. Yorushi již v minulosti párkrát slyšel o této hospodě, ale nikdy jí nepřikládal větší význam. Vezme za kliku a otevře dveře do hospody. Byl na první dojem překvapen rozmanitostí všech lidí kteří se v poměrně útulné hospůdce nacházeli. Yorushi si sednul k jednomu z mála volných stolů. Vzhledem k poměrně slušné výplatě za poslední kontrakt si mohl dovolit hodovat, ale přesto zůstal s utrácením poměrně u země. Během chvíle ke stolů došla šenkýřka.
Chtěl bych si objednat jednu skleničku Awamori pronese překvapivě klidným hlasem. Šenkýřka takřka okamžitě zaběhla za roh pro objednávku. V tu chvíli začne očima hledat prostředníka z  Kyosanta kvůli kterému tady zrovna sedí. Když vezmeme v úvahu množství lidí v hospodě, tak nebyla příliš velká šance že by ho na první pohled poznal. Na druhou stranu vzhled „Yamihita“ byl neustále střídajícím se prostředníkům mnohem povědomější. Uvídíme kdo příjde dřív, pomyslí si a uvelebí se do uvolněné pozice.
Yorushi Shingawa
Yorushi Shingawa
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Akeno Hatake Thu May 06, 2021 11:39 am

V lokálu pracovala jedna šenkýřka už několik dlouhých let. Zachovávala si svou mladost a vypadala vskutku nenápadně.
JCOPlDp.png Pracovala snad zde od jakživa, neměla žádné vzpomínky na jiný život, než na práci v hostinci. Shimo no Kuni neměla žádné penzijní systémy ani nemocenskou, byla to chudá země poznamenaná válkou a tak musela Hana pracovat i když byla zraněná. Nedávno se jí stala podivná věc, v její mysli došlo k menšímu narušení a tak se jí paměť uvolnila a došlo k zjištění, že je špionkou Kyosanto na velmi dobrém místě. Stále pracovala bez jakéhokoliv zaváhání a přinášela hostům pití a jídlo. Měla naprosto perfektní krytí a neodhalitelné.  
Doběhla pro skleničku Awamori, přesně jak si Yamahito přál. Donesla mu ji a položila před sebe. No, měla jedno oko nemocné a zraněné, nedopatřením však skleničku položila na roh stolu a tekutina skončila v klíně Yamahita.
"Sumimasen, sumimasen!" začala se horečně omlouvat a utěrkou ho začala utírat. "Jsem neohrabaná, ještě jednou se omlouvám, ctihodný pane!" během toho utírání si mohl Yamahito všimnout, že se mu v klíně objevil malý sviteček, který při reakci na jeho čakru se zvětšil a byly v něm uvedené požadované informace.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Yorushi Shingawa Thu May 06, 2021 12:53 pm

Při čekání na záhadně vypadajícího může se rozhlížel po celkovém interiéru a exteriéru celé budovy. Po chvilce čekaní na záhadně vypadajícího může jsem zahlédl přibližující se šenkýřku s mým objednáním nápojem. „Doufám že se tu dřív neopiji“ pomyslím si. V tu chvíli mi šenkýřka položila skleničku na hranu stolu, což mělo za následek promočený mého pláště poměrně aromatickým alkoholem. „Daijoubu, daijoubu!“ odpoví bez špetky nevrlosti v hlase. „Tak se možná ani neopiji“ probleskne mu v hlavě a začne se utírat od alkoholu.
Právě v chvíli nalezl malý svitek ve svém klíně. V tu chvíli se začal okamžitě zvětšovat do dostatečné velikosti aby šel přečíst. Při čtení svitku jsem se opakovaně otáčel na šenkýřku a zpátky. Nečekal jsem že instrukce bude předávat mladě vypadající slečna, ale byla to příjemná změna. Jakmile byl svitek přečten, tak jsem ho srolloval a nechal na klíně. „Hmm, zajímavé“ pronese do větru. Párkrát poklepu ukazováčkem na svitek a následně se zeptám. „A cena za tohle všechno?“ pronesu úmyslně ironicky. Běžným lidem to mohlo připadat jako výsměch šenkýřce či ironické odmítnutí platby za rozlité pití. Šenkýřka ale mohla vzhledem k předešlým gestům vytušit, že se ve skutečnosti ptám na odměnu za splnění tohohle kontraktu.  

Note: Daijoubu [大丈夫] = Všechno v pořádku
Yorushi Shingawa
Yorushi Shingawa
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Akeno Hatake Thu May 06, 2021 1:21 pm

Šenkýřka se nervózně usmála. Doufala, že nebude muset za tuhle neopatrnost platit celý plat. Nervózně se rovněž podívala po hostinském, který ji už propaloval pohledem.
JCOPlDp.png
Hana se orosila a velice hluboce uklonila. Věděla, že částka je napsána ve svitku a v instrukcích, debatování o tom jí nepříslušelo.
"Na účet podniku, donesu vám ještě jeden drink," Hana zmizela za roh nalít do další skleničky Awamori a položila tentokrát správně.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Yorushi Shingawa Thu May 06, 2021 7:11 pm

Odpověď od šenkýřky mě v počátku docela zarazila. „To mě snad nepochopila?“ probleskne mi hlavou. V tu chvíli jsem se zamyslel nad touto situací, přičemž si šenkýřka a hospodský vyměňovali pohledy. Netrvalo dlouho aby se mi na tváři objevil šibácký úsměv. Na cestách jsem už potkal několik podobných technik na manipulaci s lidmi. Nebyl jsem si ovšem stoprocentně jist v tom, jestli se jedná o spícího nebo již vědomého agenta. Ve skutečnosti mi ale bylo toto tajemství poměrně ukradené. Sice mi nebyla zodpovězena otázka od šenkýřky ohledně platu, ale instrukce mi byli již doručeny. Na druhou stranu se zatím Kyosanto nikdy nezpozdilo s platbou za jakoukoliv misi. Krom toho byla drtivá většina misí docela štědře placená.
Jakmile přišla opět ke stolu, tak jsem vzal skleničku do ruky a takřka okamžitě vypil až do dna. „Na účet podniku, chutná každé Awamori o něco lépe“, zažertuji a pomalým tempem se začnu zvedat od stolu. Následně si ještě naposled rukou očistím plášť
od přebytečného alkoholu a zamířím od stolu k dveřím hospody..
//přesun
Yorushi Shingawa
Yorushi Shingawa
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Hospůdka ,,Zlaté oko" - Stránka 11 Empty Re: Hospůdka ,,Zlaté oko"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru