Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 1

5 posters

Goto down

Cvičiště 1 Empty Cvičiště 1

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jun 16, 2016 9:34 pm

Pokud Vám nestačí tréninkové středisko, zajděte na obří širé pláně na cvičišti 1.

Cvičiště 1 B36f8c5b35e2e8eac87656eca7848067

Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jun 16, 2016 10:12 pm

Objevil jsem se na starém cvičišti č. 1. Byl tady klid, všichni radši využívají prostředí střediska. Já mám radši klid a prostor. Navíc to co tady hodlám dělat, by středisko poškodilo. Vytvořil jsem speciální pečeť. "Hiraishin Kuchiyose!"
Během chvíle se objevil velký pradávný svitek, ve kterém byly sepsány všechny techniky Mokutonu samotným Prvním Hokagem. Svitek jsem otevřel a našel na poslední vrcholnou techniku mokutonu. Pro vytvoření něčeho takového, jsem musel zesílit. Zavřel jsem oči a začal přijímat senjutsu čakru. Během chvíle bylo hotovo.

Cvičiště 1 Tumblr_n7fou8NJeE1rr8y8mo1_500

Vstal jsem a spojil ruce. Začal jsem uvolňovat čakru.
"Senpou Mokuton: Shinsuu senju!" země se začala třást, kořeny začaly vyrůstat na místě, kde dřív nerostly. Podle popisu se každou chvíli měla objevit obří socha, která byla větší než samotní bijuu a hory. Objevil se kouř velký kouř, který mě zahalil. A to bylo vše.

Cvičiště 1 Tumblr_ls62eqMKnk1r21mlmo1_500

Hned jsem se ze svého neúspěchu vzpamatoval. Rozhlédl jsem se kolem, abych se ujistil, že tu nikdo není. To bylo trapné. Udělat chybu začátečníka...Měl bych se pořádně potrestat.
Zkusil jsem to znovu. Vypadalo to, že jsem čakru uvolnil moc rychle. Soustředil jsem se a vyhnal z hlavy všechny myšlenky. V hlavě jsem měl jedinou myšlenku. Vytvořit bojeschopnou sochu.
"Senpou mokuton: Shinsuu senju!" uvolnil jsem hromadu čakry v jednom okamžiku a zformoval ji v sochu. Objevila se dým jako při kuchiyose. V dýmu se objevovaly obrysy dřevěné sochy. Nebyla tak velká, ani tak mocná. Byla to socha bez rukou, jen velký sedící mnich.
"Kso, ale začátek dobrý.." uvolnil jsem techniku a utřel si pot z čela. Nehodlal jsem se vzdát, dokud tu techniku neovládnu.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Tetsu no Akio Thu Jun 16, 2016 10:31 pm

Moje kroky boli vedené až sem. Nebolo to však tak, žeby ma sem zaviedli kroky len tak, šiel som tu s úmyslom stretnúť Hokágeho. Dôvod bol jednoduchý, v kancelárii nebol. Nie len že na dverách bolo napísané kde ho nájdem, poslednú dobu premával len medzi domom, kanceláriou a cvičiskom. Netrvalo dlho a moje kroky ma doviedli až sem. Boli ľahké, akoby ma dnes nič neťažilo, aj keď poslednú dobu som mal zlé myšlienky. Vedel som že sa niečo deje, pretože správy z hraníc naznačovali že náš krehký mier sa blíži ku koncu. Napriek tomu bolo vidieť úsmev na mojej tvári, ako s ľahkosťou kráčam, akoby ma nič na svete netrápilo. Síce to bolo kus cesty od kancelárie, nezdalo sa žeby som využíval čakru k rýchlejšiemu presunu. Predsa len, dedina bola sama o sebe krásna a pozerať ako ľudia s úsmevom na vás hľadia, no koho by to nepotešilo.

"Onedlho nebude z toho cvičiska veľa.." Odsekol som s úsmevom a keď zavial vietor, cez moje vlasy bolo jasne rozoznať o koho sa jedná. Stačilo prejsť pár krokov od hraníc tohto cvičiska, aby som zahliadol o čo sa vlastne Assasin snaží. Nie že by som mu to zazlieval, cvičiť v týchto časoch bolo nadmieru potrebné, no i napriek tomu som si nemohol odpustiť toto kamarátske podpichnutie.
"Už vidím ako to tu po dokončení techniky zničíš.." Znova som ho podpichol, aj keď som vedel že táto technika je náročná na prevedenie a aj v najdivokejších snoch by som ju nezvládol. V tomto som ho obdivoval, dokázal prekročiť hranice ľudských možností aby dokázal nemožné. Krok za krokom a ja som sa k nemu približoval, avšak než k nemu moje kroky viedli obďaleč neho, aby som mu nezavadzal a môj neutrálny výraz spočinul na jeho snahe. Predsa len, v tejto dedine bol práve on braný ako najsilnejší Káge.
"Inak mi dlhuješ stovku.." Odvetil som. Naša posledná stávka sa týkala zápasu Konohagakuračnov proti Kumogakurčanov. Prehral. Musí mi za ten zápas zaplatiť. Potecha toho že som konečne vyhral ma viedla až sem. Aj keď on pred tým vyhral šesť krát po sebe, neznamenalo že sa prestanem tešiť. Pravdou ale bolo že ma sem priviedla správa z prednej línie.
Tetsu no Akio
Tetsu no Akio
Kazekage
Kazekage

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 15. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jun 16, 2016 10:45 pm

Trénoval jsem další kolo. Nevzdal jsem se snadno, ale tentokrát jsem si ukousl daleko menší sousto. Zmenšil jsem množství čakry a chtěl vytvořit sochu daleko menší. V předchozích pokusech jsem byl velmi zbrklý a neopatrný. Neuvědomil jsem, že jsem vyčerpal téměř celou senjutsu čakru.
Chystal jsem se na další pokus, kdežto jsem vycítil přítomnost další osoby, blížící se na cvičiště. Moc dobře jsem tu osobu poznal. Právě toto jsem na sennin modu miloval nejvíc. Mohli jste být propojeni s každou milovanou osobou ve vašem dosahu. Možná právě tento pocit navedl Rikudou Sennina na vytvoření Ninshu.

"Když to tu zničím, znovu to postavím," ušklíbl jsem se a otočil se na příchozího. Dlouho jsem ho nevěděl, jeho přítomnost byla pro mě velmi osvobozující.
Jeho poznámka ohledně stovky mě pobavila. "Až nějaké peníze u sebe mít budu, předám ti je," přeci jenom, když jste Hokage a spoluzaložil jste toto místo a nový světový pořádek, něco jako peněženku a peníze nosit opravdu nemusíte.
"Co ti to tak dlouho trvalo? Neříkej mi, že si se zase zranil?"
popíchl jsem ho přátelsky tentokrát já.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Tetsu no Akio Thu Jun 16, 2016 11:09 pm

Mnoho ľudí si už muselo uvedomiť ako sa navzájom berieme. Vedeli sme čo naše techniky vedia, takže rivalita medzi nami možno bola, avšak pri tréningu sme dlho nebojovali proti sebe. Poslednou dobou to bolo trochu iné. Snažili sme sa prísť na to, ako skombinovať naše techniky, avšak obaja sme boli dosť silný nato aby sme sa rušili navzájom. No napriek tomu naše spolupráce dokázali vytvoriť taktiky, pri ktorých padol nejeden náš spoločný nepriateľ. A to bol dôvod, prečo sme chodili ďaleko za hradby mesta trénovať, na miesto ktoré sa teraz volalo mŕtva zóna, miesto kde kágovia trénovali. Ak sme to tam zničili, nikomu to nevadilo. A hlavne my dvaja. Naša plošná deštrukcia bola vo svete braná na vysokú úroveň.

"Som zvedavý ako obnovíš tieto železné brány, postavy a rôzne nástroje.." To bol fakt. Ak sme niečo stavali, väčšinou sme to tvorili spolu. Faktom ale ostávalo že väčšinu práce odviedol práve Assasin. Dokázal vytvoriť z ničoho niečo, zatiaľ čo ja som potreboval zásoby železného piesku. Nebudem sa tajiť, vždy som mu v tomto závidel a možno nikdy neprestanem, faktom ale ostávalo to že som ho stále sledoval a sám seba zdokonaľoval v tejto forme, aby som ho raz prekvapil že i ja z obyčajnej zeme budem schopný vytvoriť železo.
"Zaplatíš, už to vidím ako zaplatíš, si na tom rovnako ako ja, takmer prázdna peňaženka.. A aj keď nie, už nikdy tie prachy neuvidím." Uškrnul som sa. Síce sme boli Shinobi ktorí vedeli veľa, dokázali veľa a naše platy boli vysoké, ja som väčšinu platu dal buď do zásob piesku alebo do rekonštrukcie Suna štvrti. A nie len to, sám som si chcel konečne postaviť dom, ktorý nie a nie postaviť. Tiež som si mohol vybrať lepšie miesto ako na kopci, kde len základy ma stáli celý majetok.
"Jasne.. zranil.." Zasmial som sa, v čom si mohol všimnúť pretrhnuté oblečenie. Bol som síce rozsekaný, ale cez trhliny v oblečení nebolo jedinej rany. Nebolo ľahké ma poraniť a síce som bol v prvej línii, ani tam sa nenašli ľudia schopný toho dosiahnuť.
"Máme malý problém.." V tú chvíľu ma vedel spoznať, on to vedel perfektne. Bol som vždy idiot, ktorý sa tváril za blbca, ale vedel kedy niečo myslím vážne a z mojej tváre opadol úsmev. Vrátil som sa po dlhom čase z bojiska, kde to nebolo práve najkrajšie. Z bojiska kde naše predné línie viedli takzvanú "zákopovú vojnu". Tam to ale bolo o hubu.
Tetsu no Akio
Tetsu no Akio
Kazekage
Kazekage

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 15. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jun 16, 2016 11:28 pm

"No, kdo říká, že to tady bude stejné, až to znovu postavím?" pokračoval jsem s popichováním. Měl jsem spoustu přátel, ať už to byl starý a rozpadlý tým 7, sourozenci či kolegové z práce. S jedním člověkem, jsem měl však velmi specifický vztah. Tím člověkem byl právě Akio. Vždy jsme se podporovali, trénovali spolu a díky naší rivalitě, jsme se postrkovali kupředu a společně jsme zesílili. Byli jsme jako Naruto a Gaara našeho věku.
"A proto potřebuji asistentku. Kdybych ji měl, tak bys ty prachy už dávno měl," na peníze jsem byl lempl. O rodinné finance se staral Seito nebo Yukihiko. Co jsem chtěl, jsem dostal i bez peněz. Navíc, tato vlastnost, se promítá i do práce, téměř vždy zapomenu podřízeným za misi zaplatit.
Teprve co přiznal, že se zranil, jsem si ho pořádně prohlédl. Jedním okem sice nevidím tak dobře, jako ostatní se dvěma, ale i přesto mi neušel pohled na jeho oblečení.
"Co se stalo?" pohlédl jsem mu do očí. Byl jsem vážně zvědavý. Ostatní kagové si užívali mise a akce, zatímco já jsem tvrdnul na židli.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Tetsu no Akio Thu Jun 16, 2016 11:45 pm

Rozhliadol som sa po okolí. Slnko pomaly zapadalo a tma začala požierať okolie. Mal som sa už vrátiť pred týždňom najmenej, avšak isté okolnosti ma zdržali. Avšak i napriek chmúrnym správam, dnes bol nádherný deň a noc bola ešte krajšia. Hlavne to že okolie bolo tak pusté a ticho narušoval iba tichý ruch z mesta. Aj ten začal pomaly ustávať a nahradil ho opilecký smiech. Ľudia si užívali života, nedbajúc už nato že mi pokladáme životy za nich na bojisku. Ale to bol náš údel. Museli sme si plniť naše povinnosti, starať sa o bezpečie bezbranných, aj keď žili vo falošnom mieri.

"Problém je že nemáš na asistentku.. A vlastne ani ja. Treba zohnať nejaké ženy, ktoré to budú robiť zadarmo.." Uškrnul som sa, áno. Občas som sa naozaj správal ako dieťa a to bola jedna z vecí čo nás dopĺňala. On bol ten vážnejší, ja zase ten bláznivejší, avšak ak prišlo na vážnu situáciu, on bol ten pre ľudí a ja som bol ten v zákopoch. A práve to bola táto situácia. Nevedel som že či chcem kaziť tento deň takými správami, vedel som však že ak to nepovie, môže sa stať že sa hranice posunú a my prídeme o ďalších ľudí.
"Ako začať.." Pokročil som vpred, bokom okolo neho a začal sa prechádzať po cvičisku. Buď mal sluch na najvyššej úrovni alebo ma sledoval, to bolo už na ňom, potreboval som sa pohybovať. To že na slimáčej línii sa vedie vojna vedel už dávno, ale to že rebélie nastávajú všade na hraniciach..
"Nemyslím že tento mier sa ešte udrží dlho. Ako si ma poslal, bol som na hraniciach s Getsugakure. Nevyzerá to tam práve najlepšie. Shinobi sa búria a začínam pochybovať že práve táto dedina je k nám nejako priaznivo naklonená. Priamo zo slimáčej (šnečej) línie som šiel priamo tam, a práve tam som prišiel k tomuto.." ukázal som na zničené oblečenie, "ľudia neveria v tento systém. I keď je to najlepšie čo šlo vytvoriť. Niečo nepekné nám klope na dvere.." Vyšli prvé hviezdy a slnko kompletne zapadlo zahaľujúc priestranstvo, kde sme stáli, v hlbokej tme. Zastavil som sa a zapozeral som sa na hviezdy. Chýbala mi Suna. A teraz ich viedol úplne niekto iný. Štvalo ma to, čo znázornili moje zovreté päste.
Tetsu no Akio
Tetsu no Akio
Kazekage
Kazekage

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 15. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jun 17, 2016 12:12 am

Ani jsem si neuvědomil, že už je tolik hodin a jak ten čas uběhl. Najednou jsme tam stáli ve tmě. Sennin mod už dávno vypršel a já jsem přešel blíž k Akiovi.

"Půjdem na univerzitu a nabereme nějaké mladé studentky na stáž. Budou nám dělat asistentky rádi a zadarmo,"
navrhl jsem. Mohlo by to projít i u prezidenta, žádné peníze z rozpočtu navíc.

Založil jsem ruce na hrudi a vyslechl si, co měl na srdci. Mezitím co byl pryč, jsme získaly nové informace.
"Já vím něco, co ty ne. A věděl bys dřív než já, kdybych byl já na frontě a ty v kanclu," začal jsem opatrně. Pravda byla taková, že jsem mu to mohl sdělit v průběhu jeho mise
"Akio, sice se konflikt na Šnečí linii děje na hranicích s Getsugakure, ale naši ANBU zjistili, že se jedná o pořád stejného nepřítele. Teroristická organizace Seikyo Tachiban se činí. Nemohu to říct veřejně, nemám pro to žádný důkaz, ale myslím si, že ne Getsu, ale Taki! S Getsuji Renpo nejsou žádné problémy, nebo alespoň nebyly." ztišil jsem hlas.
"Podle naší blížící se dohody s Oto no kuni o připojení k Rengo, soudím, že se Taki bude mstít. Odplata přijde.." postavil jsem se vedle Akia a pohlédl na nebe.
"Tobiru byl zajat Seikyo Tachiban.." řekl jsem tiše.
Měl pravdu, něco nepěkného nám klepe na dveře.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Tetsu no Akio Fri Jun 17, 2016 12:39 am

Bolo pravdou že mi to prišlo podozrivé. Samozrejme ja som tieto informácie nemal, boj za bojom, to som zažíval týždne. Každý deň to bol nejaký konflikt. Či už z našej strany, alebo z opozičnej strany. Nemali sme čas zisťovať o koho sa jedná, našou úlohou bolo udržiavať hranice. Síce, boli to len malé, partizánske vojny. Nebolo to nič otvorené. Občas sme riešili otravu jedlo, občas sme to boli my ktorí zapaľovali sklady s jedlom. Na bojisku je to o dosť iné ako v kancelárii, ale obe strany museli byť pripojené. Mojou chybou bolo že som sa s nikým nesnažil skontaktovať. Tak som bol upätý na zachovanie mieru, až som pozabudol že pravá vojna sa odohráva pri stole, pri mape a s informáciami v rukách.

"Hneď mi to prišlo podozrivé.." V ten moment som z vrecka vytiahol podivnú vec, i on si mohol všimnúť že znak na tomto "predmete" patrí tejto teroristickej skupine. Tak sa počas boja spoznávali. Nevedel som ale komu to poriadne patrí, preto som to priniesol. Možno to bol dôkaz, možno som nato len nechtiac narazil, jedno bolo isté. Mier ktorý sa udržal celých jedenásť rokov sa chýlil ku koncu.
"Pomstiť sa.. za vyvolanie vojny a následnú prehru? Kde je v tom logika? Zaútočili a my sme im to vrátili, chcú sa snáď pomstiť zato, čo nám spôsobili? Tisícky mŕtvych, ani ja už neviem presný počet. Spôsobili nám škody, ktoré im nesplatíme snáď nikdy v živote. A predsa si myslia že oni sú tí poškodený?" Spýtal som sa rezignovane. Povzdychol som si, tento svet bol jeden a ten istý kolobeh nenávisti, ktorý snáď nešiel ani pretnúť, avšak, v okamihu ako povedal že uniesli jeho syna, atmosféra zhustla.
"Čože?!" Spýtal som sa so zdesením ale v hlase znel hnev. V ten moment sa pohli všetky železné veci v okolí a okolo mňa zaiskrila statická elektrina. Bol som dlho preč a takúto informáciu som nemal. Avšak ako mi záležalo na Assasinovi, tak rovnako aj na jeho synovi. Uniesť Tobira. Čo nato povedať, i ja ktorý sa pyšnil tým že svoje schopnosti ovláda dokonale sa teraz ovládnuť na okamih nedokázal. Väčšina vecí zo železa sa v našom okolí triasla a elektrina prešla snáď celým mojím telom. Päste sa ešte viac zovreli a ja som sa pozrel priamo do jeho očí.
"Ako to vieš že nimi? A kde? Ako sa to stalo?" Vychrlil som na neho otázky, načo som sa mu otočil chrbtom a začal premýšľať čo teraz robiť. Dúfal som že má nejaké informácie a ak áno, mohol očakávať že sa to vydám riešiť. Tobira som mal rád, bol to jeho syn ale pre mňa bol ako môj synovec. Preto tá reakcia.
Tetsu no Akio
Tetsu no Akio
Kazekage
Kazekage

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 15. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jun 17, 2016 12:54 am

Prohlédl jsem si předmět, který patřil Seikyo Tachiban. Kde měla tato organizace konce?
"To už je dlouho, svět zapomíná rychle. Vedení Taki se změnilo...Vždyť jsi u toho byl," mávl jsem rukou, jako kdybych odháněl mouchu.
"Spíš si myslí, že jim krademe území. Jenže vůdkyně Oto no Kuni sám přišel, nemůžeš terorizovat lidi na věky, přijde čas, kdy si to nenechají líbit..." neměl jsem Takigakure rád. Nevěřil jsem jim, protože jsem byl u toho, kdy jejich vůdce odhodil několik meteoritů na zemský povrh. Ani jejich vyrovnání s minulosti neproběhlo tak, jak by mělo. Něco u nich smrdí.
"Tobiru byl na misi v Tanzaku-gai. Město zcela ovládli Seikyo Tachiban. Tobiru s malou divizí se snažil město osvobodit a nepodařilo se. Jeho divizi vyvraždili a Tobiru vzdoroval několik dní, až ho nakonec zajali. Před několika hodinami se vrátil Žabí posel se zprávou. Poslal jsem tam dva týmy a jednu divizi." sevřel jsem ruce v pěst. Nemoci ochránit vlastního syna je hrozný pocit..
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Tetsu no Akio Fri Jun 17, 2016 1:10 am

Za túto noc sme poriadne zistili len jednu vec. Že to ide boh vie kam. A okrem toho sme zistili že som fakt hladný a to v momente ako sa ozval môj prázdny žalúdok. Nie že by som nejedol, ale nejedol som. Či už to bolo zapríčinené nemožnosťou jesť počas bitky, alebo dlhou cestou späť, kde som sa nikde nezastavoval aby som tu bol najskôr, alebo jednoducho tým že som bol nezodpovedné dieťa, ktoré nemalo tendencie riešiť seba a tým pádom ignoroval úplný fakt že som obyčajný človek ktorý bez jedla dlho nevydrží a po využití čo i len trocha čakry strašne oslavne, vedel som že skôr než pôjdem do kancelárie vyspávať do kresla, budem musieť skočiť na poriadny steak.

"Jedenásť rokov mi nepríde dlhý čas na zabudnutie obetí." Odsekol som podráždene, pričom som sa zhlboka nadýchol. Niekedy za mňa naozaj príliš hovorili emócie a že som ich za posledné roky nastriadal dostatok. Vedel som že sa musím ukľudniť a tak som z vrecka vytiahol umelý míček, ktorý som si váľal v rukách, snažiac sa príjsť na iné myšlienky. Avšak všetky moje myšlienky boli zamerané na jedinú vec.
"Malú divíziu, to bolo riskantné. Nechcem podceňovať tvojho syna, je talentovaný ako ty, ba priam, povedal by som že možno príde čas kedy ťa predbehne. Avšak ja som videl čo dokážu.. To je jedno, koho si tam poslal?" Spýtal som sa celkom vážne. Ani som sa tu neusadil a už som premýšľal nad tým že sa tam vydám. Nemohol som tu ostať sedieť, nie keď syn môjho najbližšieho priateľa sedí niekde uväznený. Aj keď, vychladol som keď som zahliadol ako zovrel päste. Nestávalo sa že by práve on zo seba púšťal moc emócií. Tie dokázal kontrolovať.
"Nezájdeme na pohárik?" Spýtal som sa už vľúdne a pousmial som sa. Aj keby som chcel niekam ísť, prv musím dostať do poriadku tohto tu.
Tetsu no Akio
Tetsu no Akio
Kazekage
Kazekage

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 15. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jun 17, 2016 1:30 am

"Mě taky ne.." pohlédl jsem do očí Akia. A uvolnil pěst.
Bůh ví, že mě přítomnost přátel dokáže vždy uklidnit.
"Poslal jsem tam Seita, Terumi Katara, Hashira jeho kamarádku Uchiha Ririchiyo a jednoho Hikaru Hyuugu na průzkum..Kdyby se cokoliv stalo, přivolají mě," byl jsem přesvědčen, že se nic nestane a že se brzo vrátí.
"Jestli se něco stane, naučím se edo tensei, vypěstuji si vlastní rinnegan a oživím je.." ušklíbl jsem se. Myslel jsem to však vážně, byl bych toho schopen, překročit všechny hranice a limity, abych zachránil své syny.
"Akio, moc rád."
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Tetsu no Akio Fri Jun 17, 2016 11:45 am

To že sa upokojil ma povzbudilo. Bol som už taký, pomáhal som kde sa len dalo. Keby mi uniesli syna, asi by som bol úplne na dne, avšak Tobiru bol schopný Shinobi a tých, ktorých menoval, boli ešte schopnejší. Preto som sa nemusel ani ta báť, čo sa týkalo jeho záchrany. Veril som že to zvládnu. Nič iné ani neostávalo. V prípade núdze tam povolajú Hokágeho a snáď sa to vyrieši, avšak fakt že si dovolili uniesť Tobira, Hokágeho syna, to už niečo znamenalo, a ten fakt, že pokoj ktorý doteraz bol pomaly končí.

"Ak sa to náhodou naučíš a ja budem mŕtvy, nechaj ma mŕtvym." Odvetil som, akoby len tak medzi rečou a s úsmevom na tvári, ale myslel som to vážne. Ak sa náhodou stane že umriem a ja pôjdem na miesto za mojimi rodičmi a sestrou, budem rád ak sa nebudem musieť vrátiť. Čo je mŕtve by malo ostať mŕtve, aspoň v tom som veril. Inak by som už dávno vyhľadal mŕtvolu svojej sestry a dávno ju nejako oživil. V ten moment ako sme sa pohli z cvičiska som z vačku vytiahol cigaretu, strčil si ju do úst a zapálil si. Zhlboka som potiahol, načo som vydýchol a na malý okamih sa rozkašľal.
"Tie cigarety ma raz zabijú.." Odsekol som nahnevane ale pokračoval vo fajčení. Postavil som sa tak, aby vietor nevial dym na Assasina a vyšli sme preč. Bol som rád že sme nešli Hiraishinom, bol čas pohovoriť si o veciach, nasať čerstvý vzduch a uvoľnene sa rozhliadnuť po okolí.

~Presun~
Tetsu no Akio
Tetsu no Akio
Kazekage
Kazekage

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 15. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Tue Jul 05, 2016 7:50 pm

Uceni techniky Byakugan Hijutsu: Jūkenhō Hōfuku
Me kroky me zavedly az sem a abych rekl pravdu vyhovovalo mi to mnohem vice. Vetsina trenovala uvnitr a ja byval a trenoval sam. Tudis toze sem malo kdo chodil me tesilo. Aktivoval jsem Byakugan. A zilky naskakaly kolem mych spanku.Cvičiště 1 11 Zacal jsem koncentrovat cakru do rukou a nohou v takovem mnozstvi ze to slo az videt.  Pak prislo nekolik uderu a kopu. Normalne by nekdo rekl ze je to zbytecne ale ucel byl jiny. Pozorne jsem se dival na mista kde jsem uderil ci kopl. Videl jsem male zbytky cakry ktere posleze zmizely. "Sakra tohle nebude tak jednoduche." Rekl jsem jenom tak do vetru a posleze pokracoval v treninku. Asi po pul hodine kopani a a mlaceni do stromu jsem sesunul k zemi a z tezka vydechoval. rekneme ze tohle byla prilisna spotreba cakry na  mou malou  zasobu byla velka  videl jsem neco ale s vysledkem jsem opravdu spokojen nebyl.  Po chvili premysleni jsem  padl na zada a usnul jako by se nic nedelo.

Kdyz jsem se probral tak jsem vyrazil na prohlidku vesnice

(presun)



Naposledy upravil Hikaru Hyuuga dne Sun Sep 25, 2016 5:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Ren Kouen Fri Sep 23, 2016 2:37 pm

Poslední dobou byl ve vesnici celkem klid a nebylo co dělat. Mise taktéž nějaký čas nebyly což bylo zvláštní. Uprostřed revoluce a žádná práce k dispozici. Nejspíš všichni potřebovali po dlouhé době dovolenou. Bylo by však dobré s někým známým pokecat, jenže dlouho jsem nikoho známého neviděl. Našel jsem si proto nějaký strom a vyšplhal do koruny stromu. Tam jsem se pohodlně usadil na pěkně tvarované větvi a meditoval jsem. Kdo ví, třeba dosáhnu osvícení i když nejsem moc věřící.
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Moyasa Tue Sep 27, 2016 6:24 pm

Yoshito Yamada

Po dlouhé době plánování, jsem mohl konečně zrealizovat svůj plán. Chtěl jsem se naučit strefovat důležité body na těle bez toho aniž bych se prozradil, lidé to nazývají techniku tichého zabití. Nebylo to nic víc než zasáhnout určitý bod na těle a provést to po tichu.  Přinesl jsem si svého pánaka, který měl být co nejvíc podobný člověku. Vytvořil jsem ho pomoci slámy a špagátů. Dalo mi to hodně zabrat a tolik jsem snad u ničeho tak moc nenadával jako pravě u toho. Zabodl jsem ho do země, aby byl něco jako strašáka. Sedl jsem si pod něj a vytáhl jsem si knížku. Začal jsem si číst. Nejprve jsem si chtěl pořádně nastudovat důležité body na těle. Potom jsem se postavil na nohy. Hrdlo...játra...ledviny...plíce...srdce...sliznice... říkal jsem si důležité orgány a přitom jsem se je snažil správně zaznačit na figuríně.
Moyasa
Moyasa
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru