Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sakuřin les

5 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Sakuřin les - Stránka 2 Empty Sakuřin les

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 3:53 pm

First topic message reminder :

Sakuřin les - Stránka 2 Uzumak10
Kouzelný les pojmenovaný po Sakuře Haruno a po stromech, které tu po většinou rostou.
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Sakuřin les - Stránka 2 Empty Re: Sakuřin les

Příspěvek pro Aiko Thu Jun 09, 2016 3:20 pm

Sotva som mu stihla odpovedať, zmizol v plameňoch. Mohla som ho nájsť s pomocou svojich senzibilných schopností. Ale neurobila som to. Nie teraz. Príležitostí na to zabiť ho budem mať ešte mnoho. Odpľula som si na miesto, kde donedávna stál, otočila sa a odišla. Musela som sa vrátiť.
-PRESUN-
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sakuřin les - Stránka 2 Empty Re: Sakuřin les

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Jul 06, 2016 8:32 am

Po krátkej prechádzke sa zastavil neďaleko pri lese. 
,, Zatiaľ ma nik a nič nepotrebuje. Tak mám teda čas na premýšľanie."
Povzdychol si a spokojne sa posadil pod najbližší strom. Oprel sa chrbtom o jeho kmeň a zodvihol hlavu smerom k modrej oblohe.
,, Až príliš veľa dokonalého a pekné. Nudné..."
Pokrútil hlavou, zavrel oči a oddychoval.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sakuřin les - Stránka 2 Empty Re: Sakuřin les

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Fri Jul 08, 2016 11:05 am

Netrvalo dlho a tento provizórny policajný oddiel sa dostal až k vstupu do lesa. Celá cesta prebehla mlčky, byť Shi nepatril k ľuďom ktorý nejako často, ak vôbec, rozprávajú a Ayme sa zameriavala so svojím čuchom na pachovú stopu. Jediný kto tam mohol nejako vniesť konverzáciu bola Shirui. Odpovedali okamžite, ale nikdy nezačínali konverzáciu. Keď sa však objavili pred lesom, zastavili sa. Len na malý okamih, než vstúpili znova do lesa, sa pre istotu pripravili. Stíšili sa, chrobáky sa vrátili a Shi povedal, kde sa asi Toshio nachádza. Nevedeli či bude spolupracovať, alebo bude klásť odpor, preto očakávali aj boj. Nevedeli si predstaviť ako zareaguje vodca klanu Toppu keď ho obvinia zo zaplavenia jazera lávou. Možno sa bude brániť, ale dôkazy boli nezvratné.

"Je asi kilometer pred nami.." Prehovoril Shi, načo sa pomaly so Ayme dostali do lesa, v doprovode ich nového nadriadeného, Shirui. Stáli pred ňou, viedli ju lesom, oni rozkazy nemali, práve ona bola veliteľom a práve ona musela jednať s Toshiom. Boli pre ňu už len ako pátrací tím a ako jej záloha v prípade núdze, ktorá ale mohla nastať. Čas sa vliekol, slnko dosiahlo najvyššej pozície nad Rengo a teplo v lese zrazu zmizlo. Pod korunami stromov bol príjemný chládok, vietor jemne ovieval vlasy všetkých zúčastnených tejto misie. Prešlo asi 10 minút a oni sa dostali do zorného poľa Toshia, avšak všetko títo dvaja prenechali na Shirui.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Sakuřin les - Stránka 2 Empty Re: Sakuřin les

Příspěvek pro Shirui Sun Jul 10, 2016 10:53 am

Už jsem ho z dálky viděla. Viděla jsem ho jak si tam jentak sedí jako by se nechumelilo. Sice jsem si tu událost s jezerem nebrala osobně, ale byla to moje práce řešit podobné problémy. Pomalým krokem jsem se vydala proti němu a nenaznačovala jsem sebemenší známku agrese. Během cesty jsem přemýšlela co bych mohla udělat kdyby na mě zaútočil, nicméně tuto věc jsem nebrala tolik v potaz což jsem asi měla.,,Půjdeš s námi dobrovolně nebo tě budeme muset vzít násilím?'' řekla jsem celkem namyšleně a čekala jsem na jeho odpověď.
Shirui
Shirui
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sakuřin les - Stránka 2 Empty Re: Sakuřin les

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Jul 10, 2016 11:02 am

Aby si vyplnil čas pokúšal sa dospieť k novej technike meditácie. Preto sa sústredil poctivo na hlboký nádych a výdych, ktoré boli základom každej správnej techniky meditácie. Snažil sa vyprázdniť si myseľ a zbaviť sa všetkých nepríjemných spomienok, ktoré mu prebiehali mysľou non stop ako zavrel oči. Nepríjemný film, ktorý sa mu premietal neustále dookola a pripomínal mu jeho minulosť a predpovedal jeho skorú budúcnosť. Keď sa mu podarilo zastavil tok myšlienok a vytvoriť biele, nepoškvrnené plátno začul neznámy hlas ženy. Otvoril pokojne oči a automaticky si ju v rýchlosti zbehol pohľadom a zanalyzoval každý jej kúsok. Naklonil pomaly hlavu trochu na pravú stranu a zadíval sa jej do očí.
,, Budete sa mi aj naďalej bezpredmetne vyhrážať alebo sa aj predstavíte, ako sa sluší a patrí?"
Spýtal sa bez prejavenia známky emócie v tvári.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sakuřin les - Stránka 2 Empty Re: Sakuřin les

Příspěvek pro Shirui Sun Jul 10, 2016 11:13 am

Jeho reakce mě nakonec neudivovala. Čekala jsem něco arogantního tohodle typu, tak jsem se mu jen podívala do očí a spustila jsem. ,,Nemyslím si, že já jsem zde ta, co by měla něco vyprávět.''
Prokřupala jsem si klouby v ruce a krku a opět se zeptám:,,Půjdeš tedy s námi?''
Pro případ nouze jsem připravena bojovat, ale doufám, že s námi nakonec půjde a vše se obejde bez boje.
Shirui
Shirui
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sakuřin les - Stránka 2 Empty Re: Sakuřin les

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Sun Jul 10, 2016 11:28 am

I keď Toshiove správanie nebolo práve korektné, pretože určite mohol očakávať niečo také, ako následky ktoré si sám spôsobil, nemožno povedať že Shirui konala správne. Síce mala vysoké práve ako policajt, i obyvatelia tejto dediny nejaké práva mali a preto MUSELI byť oboznámený s trestným činom, pre ktorý ich chce polícia zatknúť. Nato mali nenapadnuteľné právo. Práve preto vystúpil z pozadia Shi. Doteraz neprejavoval nejaké známky toho, žeby sa rád zapojil do ich "vrúcnej" konverzácie, v momente ako to tu začalo vrieť a vďaka ich tvrdohlavým hlavám tu vyvolávali obidvaja boj, nemohol sa ďalej len pozerať. Preto predišiel pred Shirui a postavil sa medzi nich. Kývnutím hlavy nadol prejavil menšiu úctu.

"Ospravedlníte správanie Shirui. Je v polícii nová, ešte nemá skúsenosti so zatýkaním vážených členov klanu. Dovoľte mi aby som sa predstavil. Moje meno je Shi Aburame a vedľa mňa stojí Ayme Inuzuka. Všetci traja čo tu stojíme sme členmi Rengo-Kyowskej polície.." Začal hneď Shi a pohľadom naznačil Shirui aby neprovokovala. O Toshiovi bolo známe že bol výbušnej povahy, alebo skôr arogantnej a tvrdohlavej, nemohli ale ohroziť neďalekých obyvateľov tejto dediny, keby sa i tento les zatopil lávou, kosťami a technikami tejto dvojice. Rovnako ako on, i Ayme pochopila o čo Shimu ide, preto len ustúpila a upozornila svojho psa aby prestal vrčať, ktorý sa rozhodol v prípade útoku brániť práve Shirui.
"S dovolením, ale ste zatknutý za zničenie štátnej pamiatky, jazera Terumi. Nie len že máme dôkazy, máme i očitého svedka, ktorý vás videl tento akt vykonať. Mimo to naše záznamy obsahujú ďalšie priestupky, ktorými ste sa vy alebo váš klan dopustili. Preto by sme radi, keby ste prijali v pokoji náš rozkaz na vaše predvolanie na políciu, kde sa spíše vaša výpoveď.." Dohovoril a zdvihol hlavu. Pozorne sa zapozeral do Toshiových očí. Toshio v nich videl len pravdu, myslel to vážne a úprimne, žiaden z milých aktov ktorý práve predviedol nebol vymyslený, všetko bolo brané úprimne. Avšak zahliadol ešte niečo, za milou tvárou nebezpečenstvo. Ak i naďalej bude odporovať, naozaj sa tu strhne boj.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Sakuřin les - Stránka 2 Empty Re: Sakuřin les

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Jul 10, 2016 11:50 am

Pozorne sledovanie správanie ženy, ktorá stála pred ním. Bol zvyknutý na aroganciu a odmietanie prejavu rešpektu lenže vždy ho to dokázal veľmi ľahko vytočiť. Pri jej slovách len natiahol prsty pravej ruky a následne ju zovrel do päste. To bol jediný pohyb, ktorý stihol urobiť kým sa objavili ďalšie postavy s formálnym obvinením a odôvodnením.
,,  Nevýhoda tejto modernej doby je, že shinobi po sebe nemôže zahladzovať stopy a svedkov."
Povzdychol si a následne sa postavil. Oprášil si čierny kabát a spoločensky sa upravil aby nevyzeral neupravene. Zahľadel sa do tváre osoby pred ním.
,, Správny výber, poslať člena klanu Aburame. Vás si hlboko vážim, máte moju úctu pane."
Prehovoril a jemne uklonil hlavu smerom k Shimu, ale skôr než urobil krok aby šiel k ním sa ešte nadýchol a zastal.
,, Ja si ponechám zbraň, vy mi nedáte putá a máte moje slovo, že nikomu a ničomu neuškodím. A taktiež neujdem. Predsa len tú kópiu zápisu potrebujem do kroniky klanu Toppu."
Odvetil a pristúpil k Shimu a bol ochotný s nimi bez odporu ísť.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sakuřin les - Stránka 2 Empty Re: Sakuřin les

Příspěvek pro Shirui Sun Jul 10, 2016 6:42 pm

Pochopila jsem, že jsem nejednala zrovna dobře, ale nemám ráda lidi jeho typu. Nesnáším když se musím k někomu jako je on musím chovat zdvořile. Může bejt ze sebeváženějšího klanu, ale pokud bude blb, tak to bude pořád blb. Avšak moji parťáci už s více zkušenostmi byli schopní tyto faktory ignorovat a tak se ke každému chovat slušně. Stála jsem za Shim a Ayme a naštvaná s klasickým anime křížkem na čele. Bohužel jsem nevěděla, že nemůžu nic udělat. Jeho požadavek se mi zdál velmi arogantní, ale rozhodování jsem nechala na Shim.
Shirui
Shirui
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sakuřin les - Stránka 2 Empty Re: Sakuřin les

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Mon Jul 11, 2016 5:04 am

Shirui mala svoje morálne zásady, ktoré ale nesmela preukazovať. Áno, Toshio sa správal arogantne a nadradene, ale to neznamenalo že sa voči nemu budú využívať právomoci, a tie mala Shirui naozaj vysoké. Uvedomovali si to obaja členovia polície, ktorí s ňou prišli. Všetko sa dalo vyriešiť aj mierumilovnou cestou, keď sa chce. Niekedy musí človek zhltnúť vlastnú hrdosť, aby dosiahol svojho. Predsa len, zmeniť takéto nádherné miesto na bojisko by bolo asi príliš pre všetkých. Už jedna pamiatka bola zničená, Rengo nepotrebovala ďalšie. Shi sa len mierne uklonil, z úcty, keď ho Toshio pochválil, cenil si to i keď tak nevyzeral, neprejavoval často nejaké emócie. No to čo požiadal Toshio bolo trochu príliš. I keď by mu rád vyhovel, v tomto prípade to naozaj nešlo.

"Samozrejme, nebudeme vás nútiť aby ste s nami šli v putách, požadovať niečo také od vodcu tak významného klanu, by bolo príliš. Hlavne, nejdeme do väzenia, ani ja ani vy, idete na vypočúvanie a na zhodnotenie trestu. Hlavne potrebujeme vyriešiť i ostatné situácie. Avšak.." Rovnako ako neodpovedal na jeho poznámku o zabíjaní svedkov, čo mu len priťaží pri vypočúvaní, nevedel ako sa vyjadriť k zbrani. Zasekol sa, nevedel ako ho o to požiadať pekne a milo, predsa len, ani on netušil ako bude Toshio reagovať a ako to môže nepekne dopadnúť, no mal svoje rozkazy. Vtedy zareagovala perfektne Ayme. Už z toho bolo jasné, ako sa vždy vedeli skvelo doplniť. Videla na ňom že nenachádza slov, preto sa dostala vedľa neho, kývla na neho hlavou aby to nechal na ňu a príjemne sa usmiala. Nato ale zvážnela.
"Nič proti vám, ale zbraň nám musíte odovzdať, alebo ju niekde tu schovať. V našej úschove, sľubujem na vlastnú česť, že sa jej nič nestane, ale na políciu nesmiete so zbraňou. Neberte to ako náš výmysel ale máme svoje rozkazy, ktoré nesmieme ignorovať. Ak nám niečo nakáže veliteľ, budeme ho počúvať. Nechceme s ním mať problémy a dúfam že pochopíte prečo nesmiete na políciu so zbraňou. Prepáčte.." I ona sa trochu uklonila, očakávajúc jeho odpoveď. Dúfala že to vyriešia rýchlo, začala byť hladná, musela sa najesť.
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Sakuřin les - Stránka 2 Empty Re: Sakuřin les

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon Jul 11, 2016 6:27 am

,, Vidím to tak, že vysušenie jazera a jeho zalávovanie je to najmenej, čo dneska budem musieť riešiť. Začínam mať dojem, že posedieť si v tom väzení by bolo menej starostí, ale uvidíme čoho sa moji milí príbuzní dopustil. Celkom ma to začína zaujímať."
Preblesklo mu hlavou v krátkom momente, počas Shiho prednesu. Po jeho skončení sa chcel spoločne s nimi vybrať na stanicu, no tu ho však doplnila slečna o ďalšie informácie. Tieto už boli pre neho však menej prívetivé a dosť nepríjemné. Nebolo to tým, žeby sa neozbroejný cítil nepríjemné alebo ohrozene. Tá zbraň mala pre neho symbolický význam a hlavne bol k nej citovo naviazaný.
Pohľadom preskakoval zo Shiho na Ayme a nevedel sa nejako presne rozhodnúť. Nakoniec vytiahol čiernu katanu na ktorej bolo zlatým vyryté jeho meno a podal ju Ayme.
,, Dával by som si pozor, vie sa poriadne rozpáliť."
Upozornil ju v dobrom, ale pri tom neskončilo. Jedným pohybom si zobliekol čierny kabát, poskladal ho a podal rovnako jej. Ostal oblečený v bielej košeli a čiernych nohaviciach.
,, A ten kabát by som tiež neskúmal. Niekedy ani sám neviem, čo z neho vyskočí."
Povzdychol si a bol pripravený ísť spoločne s nimi.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sakuřin les - Stránka 2 Empty Re: Sakuřin les

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Thu Jul 14, 2016 8:38 am

Našťastie sa Toshio zachoval naozaj správne. Zachovávajúc si chladnú hlavu odovzdal svoju zbraň do rúk Ayme, ktorá si ju s veľkými očami prezrela. Nikdy nemala nejako v láske takéto zbrane, meč ktorý jej Toshio podal ju ale zaujal. Bol nádherný, s ešte krajším vygravírovaným menom na rukoväti meča. S úctou ho vzala do ruky, pričm si ho jasne ponechala v na jeho dohľad, aby si aj on bol istý že tomu meču sa naozaj nič nestane. Rovnako tak prekvapene vzala aj kabát, avšak so zdeseným výrazom naň pozerala, keď jej oznámil aby ho radšej neprehľadávala. Už zažila množstvo prípadov, množstvo záhad, ale Toshio jej prišiel zo všetkých naozaj zaujímavým.

"Tak to by sme mali. Ďakujeme. Teraz ak dovolíte sa presunieme na policajnú centrálu, kde vás vypočujeme. Kde sa budete môcť k všetkým prípadom vyšetriť. Tadiaľto." Prehovoril Shi, ukazujúc rukou pred seba. Obaja totiž stáli za ním, keď kráčali, vždy bola šanca že sa o niečo pokúsi, prípadne niekto z jeho klanu zasiahne. Správa o zatýkaní Toshia Toppu sa rozšírila do celej dediny ako veľká voda. Veľa ľudí súhlasilo, ale boli i taký ktorý nesúhlasili. Predsa len, nevedno prečo, za posledný rok vzrástla sila polície o dosť. Teraz mohli zatýkať naozaj kohokoľvek. A predovšetkým, iné prípady, ktoré niekto určil ako Toshiove, Shi mal kvôli tomu vrásky na tvári. Na okamih sa totiž zdalo že mu tu niečo smrdí.

~Presun~
Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Sakuřin les - Stránka 2 Empty Re: Sakuřin les

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru