Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzumaki knihovna

3 posters

Goto down

Uzumaki knihovna Empty Uzumaki knihovna

Příspěvek pro Assasin Senju Fri May 06, 2016 3:08 pm

Uzumaki knihovna Uzuarc10
Knihovna se nachází nedaleko Shinobi akademie. Tato knihovna sdružuje ohromné množství svitků a technik, vše jsou však jen kopie. Můžete si zde vypůjčit techniky, knihy, kuchařky a rozšířit okruh znalostí.

D-rank:


C-rank:


B-rank:


Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki knihovna Empty Re: Uzumaki knihovna

Příspěvek pro Megumi Wed Jun 01, 2016 9:36 pm

Aj keď som sa kontaktu s ľuďmi stránila, nemohla som si pomôcť. Musela som sa na nich pozerať. Bolo ich tak veľa, až mi z toho nebolo dobre. Nebola som spoločenský typ, preto som aj bývala tak ďaleko od tohto mesta. Netriasla som sa, vedela som svoje emócie ovládať ale, bol to zvláštny pocit. Hlasno som si povzdychla. "Otec, do čoho si ma namočil." Pousmiala som sa pri spomienke na neho. Nikdy som naňho nespomínala v zlom, to určite nie. Pri prechádzke ma zaujala budova, ktorá sa volala Knihovňa. jednalo sa o majestátnu a obrovskú budovu, pravdepodobne vedeli prečo ju takú postavili. Videla som, ako do nej vchádza mnoho ľudí a ako z nej mnoho ľudí zas vychádza. Všetci niečo čítali, alebo aspoň valná väčšina z nich. Dokonca som si všimla aj niekoľko zvitkov. Stále sa používali zvitky na zapisovanie techník? nechcelo sa mi tomu uveriť. Navyše ma celkom zaujali aj tie stromy. Ako narástli do takej veľkosti? Počula som síce, že sa tu nachádza osoba, ktorá vie nechať rastliny rásť ale, kto vie, či by som to nemala pripisovať len klebetám. Zvedavosť mi nedala a ja som do knihovne vstúpila. Nehľadala som nič konkrétne a tak, keď sa ma nejaká pani spýtala, nechápavo som sa na ňu pozerala. "Neviem slečna..." Ani som to nestihla dopovedať a už začala rozoberať a pýtať sa ma na mnoho otázok. Napríklad, akú mám hodnosť. Tak som povedala že genin. Aj keď som pásku mala vo vrecku a stále nie na čele, aj keď som oficiálne neprijala žiadny tým, zatiaľ.. aj tak som povedala že genin. Nebolo to klamstvo nie? Nasledoval element. To som vedela vďaka ocovi. Bol to Katon, oheň. Ževraj bol pre nás dosť typický. Následne sa spýtala, či patrím k nejakému klanu. Celý čas si niečo zapisovala a listovala. Usilovná pracovníčka. 


Ani som nevedela ako a ďakovala som za zvitok, ktorým ma slečna obdarila. Vybrala ho priamo preňho. Ževraj sa mám do neho pozrieť a ževraj ho mám vrátiť. To určite spravím, aj keď si ho doma pravdepodobne prepíšem. To mi pripomenulo, že potrebujem nakúpiť atrament a podobné veci. Poďakovala som a slečne som sa tiež poklonila, na ďalší znak vďaky. Neostávalo mi nič iné a z tohto záhadného miesta odísť. Musela som sa pýtať ľudí na cestu. Bolo to tu tak veľké. Ako sa len dostanem tam, kam som mala ísť? Ah. Mala som pocit, že som celú dedinu prešla už aspoň dva krát, alebo že chodím v kruhoch.
(presun)
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki knihovna Empty Re: Uzumaki knihovna

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Jun 03, 2016 10:44 am

To ticho! Po práci som zamieril do knižnice, ktorá bola celkom prázdna, keďže bol čas obeda. Vstúpil som do čitárne a posadil sa za stôl. Otvoril som knihu, ktorú tam niekto nechal predo mnou. Po nekonečnom podpisovaní papierov to bola vítaná zmena.


Naposledy upravil Midotsuchi dne Fri Jun 03, 2016 12:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki knihovna Empty Re: Uzumaki knihovna

Příspěvek pro Midotsuchi Fri Jun 03, 2016 12:38 pm

Od knihy som sa presunul k počítaču, aby som si skontroloval správy. Samozrejme, neprečítané emaily. Povzdychol som si. Najnovšia správa bola od Hokageho. Obsahovala informácie o stave na fronte a nutnosti doplnenia zásob. Asi by som sa mal vrátiť do práce... Odhlásil som sa z emailovej schránky, vypol počítač a vydal sa späť do kancelárie.

(Presun.)
Midotsuchi
Midotsuchi
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 05. 16
Age : 40
Location : Rengo Kyowa

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki knihovna Empty Re: Uzumaki knihovna

Příspěvek pro Megumi Sun Jun 05, 2016 10:13 pm

Môj názor som po ceste prehodnotila. Chcela som pracovať na niečom vlastnom a sústrediť sa hlavne na to. Preto aj keď som vstúpila do budovy a vrátila som všetky techniky na pani, ktorá mi ich požičiala, povedala som nie, keď sa ma spýtala či si chcem ešte niečo zobrať zo sebou. Skromnosť nado všetko. Radšej vypilujem to, čo som sa už naučila. Vyšla som z budovy von a počas kráčania späť do kancelárie.. no.. prečo to neskúsiť? Pomerne jednoduchá pečať a.. preblesknutie. Preblesknutie späť.. a znova preblesknutie na to isté miesto. Takmer som sa pogrcala, keď som to skúsila. Teda v mojej hlave to znelo omnoho jednoduchšie. Ani som nevedela, či sa mi oplatí niekde hľadať chybu. Možno to naozaj nejde spraviť, kto vie. Možno však áno. Teraz ma ale čakala misia a ja by som si rada udržala žalúdok v relatívnom poriadku. 
(Presun)
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki knihovna Empty Re: Uzumaki knihovna

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jun 02, 2018 10:04 am

Hned po přečtení kamenné desky jsem zašel do knihovny. Mé pocity byly dost smíšené. Nechápal jsem jak mohl Naruto před námi tolik informací tajit! Bylo mi jasné, že ty největší hrůzy může přečíst jen někdo s rinneganem. Okamžitě jsem zašel do sekce Uchiha klanu, vzal si svitky s jejich technikami a infu o sharinganu. Přešel jsem do studovny a začal studovat..
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki knihovna Empty Re: Uzumaki knihovna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru