Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kinji Rareta Toshi

5 posters

Goto down

Kinji Rareta Toshi Empty Kinji Rareta Toshi

Příspěvek pro Akeno Hatake Sat Aug 18, 2018 12:36 pm

Hlavní město země Rýžových polí

Nachází se v samotném prostředku země. Vnější část města, pro chudé, je obehnána hradbami stejně tak jako vnitřní část, která je určena pro bohaté. Takto jsou od sebe odděleny chudí a bohatí. Vrstvy se nesmí mísit a nemají povolený vstup.


Kinji Rareta Toshi Latest?cb=20140813111833&format=original

CENTRUM - PALÁC FEUDÁLNÍHO PÁNA

Kinji Rareta Toshi Forbidden_city

Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Kinji Rareta Toshi Empty Re: Kinji Rareta Toshi

Příspěvek pro Akeno Hatake Sat Aug 18, 2018 5:21 pm

Byl krásný a teplý letní podvečer. Nebe bylo jasné, bez mraků, celý den svítilo sluníčko a ulice byly vyhřáté. Nic nemohlo zrušit iluzi míru v tomto kastovně rozděleném městě. Děti chudých si hrály na předměstí hru podobnou fotbalu, ženy klábosily a muži seděli venku u saké a hráli shogi. Vrstva bohatých seděli u BBQ, saké či podávali čaj v čajovně u jasmínového draka.
Nic a nikdo by si nedokázal představit, že se blíží totální zkáza.
Hatake Akeno, předzvěst totální zkázy a posel revoluce stál na kopci, který byl vybudován při stavbě paláce. Měl celé město doslova na dlani. V jeho stínu stál muž v masce, celý oblečen do červeného. Jednalo se o jeho věrného pobočníka.
Pobočník začal skládat pečetě.
"Doton: Uitenpen!" krajina ve městě se začala měnit. Zasypala je špinavá hlína.

Akeno začal skládat pečetě a položil ruce na zem.

"DOTON SOSEIJITSU: SHISHI DOJO!!"


Dva samurajové seděli u stolu před branou a téměř usínali. Hlídka byla unuděná a ospalá. Za pár minut jim končila směna a měli být vystřídaní. Hlídka, sestávající se se třemi samuraji a jedním A rankovým shinobi na cimbuří hradeb nic nezaznamenala a právě se prohodila s další skupinkou, stejně silnou.

Město v tomto okamžiku přestalo být v klidu. Co se to začalo dít?

Kinji Rareta Toshi Mir-trupov

Vesnice, která byla zmasakrována Seishinem byla oživena dotonem a zaútočila na brány. Dva zombie muži s katanou přiskočili k bráně a bezmyšlenkovitě máchli. Překvapení Samurajové padli k nohám bez hlavy.
Hlídka začala jednat.

"Co se to děje?! POPLACH! Oznamte to Daimyo-sama a .." nestihl to doříct a padl k zemi mrtvý. Zombie ho dostihli a udeřili plnou silou.

A rankový shinobi seskočil z cimbuří a rozmáchnutím mečem přeťal několik mrtvých ve dví. Ti se jen rozpadli v prach. Za každého padlého se ze země znovuzrodil další.
A-rankový Shinobi, vlastním jménem Kagero Fuuma se rozhodl bránit město svým životem.
"Utíkejte a zachraňte co nejvíc lidí! Já, Kageho Fuuma je zastavím, tak přísahám na svůj život!" vyskočil do vzduchu a poskládal pečetě.


"Katon: Kasumi Enbu no Jutsu!" ze svých úst vypustil oblak hořlavého plynu, který se při kontaktu s mrtvými změnil v obří ohnivou kouli.

"Doton: Arijigoku no Jutsu! Poskládal pečetě a položil ruce na zem. Několik mrtvých vtáhl obří vír do útrob země.
Unavený po použití svých nejsilnějších technik sotva popadal dech. Nedokázal jich sejmout ani čtvrtinu. Jeho samurajové se rozhodli přidat a pomocí svých samurajských technik rozsekali několik dalších.

"Bando a Jigen neutečou!"

ačkoliv byly jejich činy hrdinské, proti hordě mrtvých nic nezmohli.


Útok právě začíná!
Akeno se rozběhl a seskořil přímo na hradby. Nepozorovaně se rozběhl do vřav města s cílem najít palác feudálního pána.
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Kinji Rareta Toshi Empty Re: Kinji Rareta Toshi

Příspěvek pro Miya Tue Aug 21, 2018 3:23 pm

Běželi jsme, tedy jen dva z nás 3. Já měla privilegia k tomu být nošená!"Hrrrr na mě, hrrr na ně!!! zvolala jsem. Teď jsem byla general já muhaha. Řekneme si na rovinou, nevěděla jsem, co máme dělat, protože jsem byla uražená, kvůli tomu že se Satoru radši věnoval soutěží v pojídaní jídla! Ale touhle cestou si to u mě napravil!
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Kinji Rareta Toshi Empty Re: Kinji Rareta Toshi

Příspěvek pro Seishin Wed Aug 22, 2018 7:05 pm

Seishin ich celú cestu sledoval s vražedným výrazom v tvári. V túto chvíľu by sa mu do hlavy nedostali žiadne slová, mal len jednu chuť, zabiť ich. Zabiť ich všetkých, obetovať ich bohu a posunúť sa v živote ďalej, tak ako doteraz. Po celú cestu vystrájal, robil hluk, nadával im a snažil sa ich všetkých dohnať. Až kým sa nedostali k tomuto hlavnému mestu a Seishin ich nestratil. S ohromným vreskotom sa rozhliadol okolo seba a rozmýšľal, kam sa vlastne mohli vydať. To mu však v túto chvíľu bolo jedno. V tomto meste sa nachádzalo množstvo obyvateľov, množstvo vojakov brániacich túto zem, vinných či nevinných. Krv, cítil ju všade. Smrť, videl ju na každom rohu. Bol v rauši ako už dlho nie, ani dedina ktorú vyvraždil sa tomu nevyrovnala. Ak vlastne chcel Akeno uchrániť pred hnevom svojej skupiny nevinných obyvateľov, nestalo sa tak. Seishin sa bez slova vrhol na všetkých okolo seba, vinný či nevinný, žena či muž, dospelý či dieťa. Bolo mu to úplne ukradnuté. Začal sekať, ničiť, trhať a potoky krvi sa valili zemou.
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Kinji Rareta Toshi Empty Re: Kinji Rareta Toshi

Příspěvek pro Satoru Hyūga Mon Aug 27, 2018 3:37 pm

Doběhl jsem s Miyou v náručí až sem, kde Akeno zahájil útok. Aktivoval jsem byakugan a běžel dál do středu města. Vyskočil jsem na střechu domu a ohlédl se za sebe kde Seishin rozpoutal peklo. "Budeme se ho muset potom zbavit."
Zabíjel všechny, byl jako opravdové zvíře a momentálně nebyl způsob jak ho zastavit. Zatnul jsem zuby a pustil Miyu. "Musíme vyklidit oblast okolo něj." Rozkázal jsem a skočil do ulice pod námi. Složil jsem pečeť a stál jsem tam hned dvacetkrát. Kloni na nic nečekali a rozeběhli se do všech stran s úkolem dostat nevinné pryč. I já sám jsem čapl pod paže dvě utíkající děcka a spolu s nimi odskákal pryč. Když v okolí už skoro nikdo nebyl vrátil jsem se za Miyou. "Jdeme." Ukázal jsem tam kde jsem chtěl najít rádce a generály. Celou dobu jsem ale dával pozor na to kde se pohybuje Seishin a aby se nedostal blízko k nám.
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Kinji Rareta Toshi Empty Re: Kinji Rareta Toshi

Příspěvek pro Akeno Hatake Tue Aug 28, 2018 7:24 am

Doběhl jsem nepozorovaně k hranicím středu. Nacházela se tam opět další hradby.
Samozřejmě, proč ne, proč neoddělit zrno od plev, co, vy zasraní feudálové!
Začínal jsem být naštvaný a ovládla mě druhá polovina. Poskládal jsem pečetě a vypustil proud vzduchu, který jim začátek hradeb zničil.

"Fuuton: Atsugai!"
Kinji Rareta Toshi FlusteredGrimyIbex-size_restricted

Kusy zdi létaly kolem a prostí lidé začali utíkat. Naštěstí ve městě fungoval systém evakuace. Na co by nám bylo hlavní město, když by všichni umřeli?

Vnitřní kruh rázem vypadal jinak. Všude byla zeleň, upravené keře a čisté chodníky. Bylo tady čisto a domy byly zdobené a upravené.
Proběhl jsem novou "bránou" a objevil se před palácem. Byl opravdu honosný, střecha se třpytila zlatem a pod střechou byly barevné ornamenty.
"Tady mizí všechno zlato?!" zavrčel jsem a chystal se probít skrz. V to mě obklíčila královská garda. Bylo jich pět.

Kinji Rareta Toshi Ninjas_de_Oto


"To si myslíš, že tě necháme beztrestně pobíhat kolem a způsobit takovou škodu?!"
odvětil jeden z nich. Byli to B-rankový shinobi s velitelem s A-rankem. Vypadali docela schopně.

"Máte jedinečnou možnost se ke mě přidat, jinak navždy ukončím vaše nicotné životy ve jménu vyššího dobra.." odvětil jsem a už jsem chystal techniku.


"Děláš si z nás srandu?!" opáčil a rozprostřeli se kolem mě.

"Tak teda dobrá, Suiton: Kirigakure no jutsu!" soustředil jsem čakru v hrudi a najednou ji celou vydechl. Všude kolem se začala objevovat mlha, která jim bránila v krytí. Já sám jsem pomocí Moguragakure skryl pod zem a na mém místě se objevil klon.

Jeden z těch shinobi byl k mé smůle tak trochu senzibil. Okamžitě upozornil ostatní.
"Je uprostřed nás!" a jeden z B-rank shinobi jménem Saiken okamžitě začal s technikou.

"Suiben!" rozpřáhl se a z jeho ruky vyšvihl proud vodního biče, který se omotal okolo klona. Samurajský B-rank Kolega, který stál vedle něj, jménem Gyuki, vytasil katanu a pomocí Iaido jej přesekl vejpůl.

Kinji Rareta Toshi Edd8bcc5deb24593cd00ab1f949a2c3f81c1bf90_hq

Mysleli si, že je po všem. Nicméně technika bleskové klonu zafungovala okamžitě. Proud blesku vedl přes vodní bič, který zparalyzoval Saikena a odhodilo to i Gyukiho.

Já (další klon) jsem vyskočil ze země a pomocí techniky Doton: Ressenga Suikena udeřil do brady. Pak jsem si jel přitáhl k tělu a pohlédli si do očí.

Kinji Rareta Toshi Itachi_Kakashi_Face-off

Saiken se vzpamatoval a přidržel si klona víc k tělu. Měl docela páru. Ze země vyskočil v rychlosti originál a v ruce mi zářila purpurová čakra.

Kinji Rareta Toshi FReVLnR

"Raiton: Shiden!" přesekl jsem klona i Saikena. Jeden skončil. V tu chvíli začali jednat i ostatní, ačkoliv byla mlha tak jim neušel záblesk fialové čakry.

Velitel jednotky Kurama poskládal pečetě a vystřelil ohnivou kouli na místo, kde viděl fialovou. Ucítil jsem žár v zátylku a pomocí moguragakure skočil opět pod zem.

To byl ofous..
Vyčerpal jsem víc, než polovinu čakry, ještě mě čeká boj uvnitř hradu a vražda feudálního pána. No, nějak to musím zvládnout.


Vyskočil jsem pod Gyuukim, který byl rychlejší než Saiken a můj útok nezabral. Nicméně se mi podařilo jej chytit do genjutsu. Pomalu jej omotal strom, který se objevil za ním. Já jsem se objevil ve stromu a kunaiem jej bodnul do krku. Stál jsem u jeho omráčeného těla a oddechoval jsem. Mlha začala řídnout a zbýval jen Kurama a Choumei.
Choumei bojoval pomocí Dotonu a taijutsu. Vyřítil se na mě a využil mé chvilkové slabosti.

"Rakanken!"

Kinji Rareta Toshi 978678755

Letěl jsem na zem a začal se sbírat. Jeho údery měly páru a byl opravdu silný. Kurama skočil vedle něj a vytáhl katanu.

Kinji Rareta Toshi Latest?cb=20120705134747

Pomocí ní několikrát máchnul mečem a obklopily mě plameny. Choumei se sehnul k zemi a vytáhl z ní obrovský balvan.

"Doton: Doryō Dango!"

Já jsem vyskočil do vzduchu a mířil naproti balvanu. Pomocí raitonu jsem jej přesekl vejpůl mířil jsem na Choumeie. Bylo mi jedno, že vedle něj stojí Kurama. On poskládal pečetě a pomocí techniky Katon: Haisekishou vypustil dým, který nás zakryl. On vyloženě chtěl obětovat svého kolegu?!

Velkou rychlostí jsem bodnul Choumeie pomocí Shidenu a i za cenu toho, že Haisekishou vybouchne.

Technika skončila a já stál ohořelý v centru. Choumeie jsem odkopl.
"Takhle obětovat svého kolegu, který s tebou bojoval bok po boku a navzájem jste si kryly záda. Možná by byl můj útok přežil, ale tohle.." začal jsem zuřit. Něco takového jsem nesnášel, sám jsem tohohle obětování měl dost a zažil jej, když mé rodiče poslali na smrt a když celý klan vzali do otroctví.

"Naší misí je ochrana feudálního pána! A ty jsi ten, kdo nás ohrožuje!""

Má čakra ubývala.
"Právě jsi naštval Akena Hatakeho, ninju, který ovládá pět elementů!"
vyskočil jsem do vzduchu a útočil Kuramovi na hlavu. Obratně vykryl můj útok svou katanou a chtěl do mě kopnout.

Kinji Rareta Toshi Kakashi_vs_pain_by_tsotne_senpai-d5tkrci

V rychlosti jsem se sehnul a vyhnul se kopu. Poskládal pečetě a obklopilo nás Doryuuheki.

"Ten kdo obětuje své přátelé nestojí za to, abych ho ušetřil!!"
aktivoval jsem techniku Shiden a zaútočil.

Kinji Rareta Toshi Tumblr_mzkevxMPoF1ret3v7o1_500
Kuramova katana zazářila čakrou a vrhl se naproti.
Mou obratností a rychlostí se mi nemohl rovnat. Nicméně má technika našla svůj poslední cíl a prorazila jeho hruď. Hnul jsem se, abych změnil trajektorii jeho katany a projela mi ramenem.

Stály jsme tam bodnutí jeden druhým a oddechovali. Kopem jsem jej odstrčil a držel si ránu.
"Sakra...Ta technika je pořád.." zatřásl jsem se a vyplivl krev.
V ruce mi pořád zářila raitonova čakra a chytl se rány, abych zmírnil bolest a vypálil ránu. Sedl jsem si, vzal si bojové pilulky a poté se pomalu vydal k hradu.


No, odteď to bude těžší..






"
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Kinji Rareta Toshi Empty Re: Kinji Rareta Toshi

Příspěvek pro Shinobi (Samurai) Thu Aug 30, 2018 8:49 am

Velitel ochranky generálů
Vysoký bledý muž mladé vypadající seděl na střeše menšího hradu a rozjimal. Byl tak trochu senzibil a vnímal pohyby nepřátel. Cítil tři blížící se subjekty, jeden smazaval čakry jedna báseň a ti dva se blížili k hradu přímo.
Pod hradem stál tým o velikosti dvou mužů a jedné ženy. Byli poměrně schopni. Muž zavelel a během vteřiny zmizeli.
Velitel ochranky pořád seděl v meditačním sedu a měl zavřené oči. Tiše vyčkával na příchod nepřátel.

Tým I-S-C
Tým běžel k Seishinovi. Několik metrů před ním se C zastavil, složil pečeť.
"Baika no jutsu! Nikudan Hari Sensha!" Obejmuly jeho robustní postavu vlasy, ze kterých se staly ostny a jako obří koule se valil na Seishina bez jakéhokoliv předešlého varování.
S doběhl k Seishinovi a poskládal speciální pečeť.
"Kage mane no jutsu!"
Jeho stín se protáhl a rychle se linul k místu kde měl Seishin svůj vlastní stín.



Shinobi (Samurai)
Shinobi (Samurai)
Non-Player Characters

Poèet pøíspìvkù : 666
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kinji Rareta Toshi Empty Re: Kinji Rareta Toshi

Příspěvek pro Seishin Thu Aug 30, 2018 11:07 am

V momente ako sa na scéne objavili Hyuugove klony, Seishin dostal ešte väčší záchvat. Nie len že boli otravné, ešte pred ním zachraňovali ľudí. V túto chvíľu však začínal ovládať sám seba a tak vskutku nezasiahol. Čo bolo ešte divnejšie bol jeho výkrik smerom k dvojici utekajúcej k hradu. Seishinov rev prehlušil i vzdialené boje, ktoré sa zdali ešte viac intenzívne.
„NESER SA MI DO TOHO TY BASTARD!“ Tento výkrik samozrejme smeroval na oboch, už z tónu hlasu bolo jasné, že mieni bojovať sám a nechce aby mu niekto prekážal v ceste. Bolo až neuveriteľné aké mal Seishin sebavedomie, no vskutku šlo o muža, ktorý si to i mohol dovoliť. Sám si kosou urobil rez na ruke a pomaly si na zemi vytvoril svoj zvláštny znak. V tomto momente nikto nemohol čo i len chápať, čo to znamená. O technike, na ktorú sa Seishin chystal, ešte nikto nepočul a bol to práve Seishin, kto ju ako prvý na tomto svete použije. Ako Hidanov predchodca, Seishin mal tú výhodu, že nikto absolútne netušil, čo všetko vlastne tento muž dokáže.
Kinji Rareta Toshi 79eV
„Héééé?“ Ozvalo sa z neho, keď sa pred ním znenazdania objavil C. Na nič nečakal a ako obrovská tŕnitá guľa sa už hnal na obviazaného muža. Taktika, akú si ale zvolil Seishin bola vskutku nečakaná pre obe strany, tak ako pre nepriateľov, tak aj spolubojovníkov. Namiesto pokusu o to aby sa rútiacemu „tanku“ vyhol, vrhol po ňom kosu. Až teraz si mohli všetci všimnúť, že samotná kosa je priviazaná na dlhej reťazi, ktorá ostala obtočená okolo Seishinovej ruky. Už sa dokonca zdalo, že sa naozaj vrhne proti guli úplne sám. Akoby mu vôbec neprekážal zásah.
„Čože?!“ Zreval v momente Seishin ako technika muža pod pseudonymom S naozaj zaúčinkovala. Tieň sa dotkol Seishina a zastavil jeho prudký pohyb vpred, čo malo za následok vyvrátenie kosy od gule, ktorá sa zarazila do neďalekej steny, následne však narazil do Seishina a spolu s ním sa predral až k budove, do ktorej ho doslova zapichol. Zo Seishinovho potrhaného tela sa vyvalila krv. A naozaj sa vskutku zdalo že je koniec súboja. Ich taktika bola nečakaná a naozaj dobrá, avšak ani oni nevedeli čo za súpera majú proti sebe. O čo horšie pre ich tím, seba prezradili.
„JEBE VAM?! VIETE AKO TO BOLI KUR*A?!“ Zreval. Až teraz si mohli všimnúť mnohých rán na Seishinovom tele, mnoho ich prechádzalo cez veľmi dôležité orgány, no napriek tomu Seishin stál na svojich nohách a čo horšie, vďaka reťazi sa pritiahol ku kose a tak sa dostal od oboch súperov. „Vy deme*ti! Prisahám na Jashina, že vás tu všetkých pozabíjam! VŠETKÝCH!“ Zreval keď sa vyštveral na nohy a pohľadom si premeral súperov.    
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Kinji Rareta Toshi Empty Re: Kinji Rareta Toshi

Příspěvek pro Miya Sun Sep 02, 2018 8:56 am

Trošku se nám to zkomplikovalo, což se dalo čekat, když mátě v týmu nezřízenou střelu. Povzdechla jsem si. Satoru mě musel postavit na mé nožky a mě se tak líbilo být nošená. Vytáhla jsem si flétnu a pousmála jsem se. "Yosh" pověděla jsem a flétnu vyhodila do vzduchu. Poskládala jsem pečetě a ruku položila na zem. Pode mnou se do všech směru začali tvořit pečetě. "Kuchiyose no Jutsu!". Objevil se obrovský dým. Mezitím flétna padal dolů a já v pohodě chytla do ruky. Začala jsem hrát melodii a z dýmu vyrazily 4 postavy, jedná jsem byla já a ty další tři byly moje Doki. Letěli jsme za Satorem, který nás vedl. Výhoda mých Doki byla, že neměli chakru, takže je senzibilové nemohli nijak vycítit. Jedna moje Doki, která měla kyj se rozmáchla a udělala velkou díru do hradu, abychom mohli v klidu projít.
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Kinji Rareta Toshi Empty Re: Kinji Rareta Toshi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru