Senju no Ichizoku (千手一族)

Goto down

Senju no Ichizoku (千手一族)

Příspěvek pro Hashiru Senju za Wed Aug 15, 2018 4:43 pm

Klan SenjuHistorie klanu
Na začátku světa Shinobi byl člověk, známý jako Rikudou sennin - Mudrc šesti cest Hagoromo Otsutsuki. Byla to osoba, která vlastnila legendární doujutsu, známé jako Rinnegan. Svět ohrožovala stvůra Juubi - desetiocasý démon. Rikudou Sennin byl natolik odvážný, že se svým bratrem stvůře postavil a zapečetil ji do sebe. Tímto se stal prvním Jinchuurikim. Pomocí čakry Juubiho a svých očích dal lidem ninshu, aby ochraňovali mír, jím stvořený. Nicméně, ani tak oslavovaná osoba, jako byl Rikudou Sennin, nedokázal porazit smrt. Na smrtelné posteli rozdělil čakru Juubiho na devět částí a stvořil bijuu, tělo Juubiho se vzneslo k obloze a pomocí techniky Chibaku Tensei stvořil měsíc. Poté rozdělil své dědictví mezi své dva syny. Starší syn Otsutsuki Indra - Předek Uchihů - zdědil čakru a oči, věřil, že moc je cesta k míru. Mladší syn Otsutsuki Ashurapředek Senju - tělo - silnou vůli a fyzickou energii, věřil, že láska je klíčem k míru. Nakonec Rikudou sennin, vybral svého Ashuru, aby se stal jeho nástupce. Indra rozhodnutí svého mrtvého otce nemohl překousnout, tak svého bratra napadl a začala mezi nimi válka.
Tímto započala éra nenávisti mezi klany Uchiha a Senju. Indra a Ashura se objevovali v každé generaci Shinobi klanu Senju a Uchiha, nejznámější a nejvlivnější vtělení jsou v současnosti Senju Hashirama a Uchiha Madara.

Senju klanu patří kus půdy v Hi no Kuni a vlastní několik hradů.
-----------------------
Senju klan (Senju Ichizoku) je považován za jednoho z nejsilnější klanů v shinobi světě.

Senju klan získal svou slávu ještě před založením Skrytých vesnic. Tam, kde se ostatní klany zaměřovali pouze na jednu dovednost, Senju měl mistry všech dovedností, jak v Ninjutsu, Taijutsu a Genjutsu. Z tohoto důvodu byli známí a obávaní jako "klan s tisíci dovednostmi" ("sen no te o motsu ichizoku"), což jim dalo jméno Senju ("tisíc dovedností", "tisíc rukou", "tisíc zbraní"). Nejslavnější člen tohoto klanu byl jejich vůdce, Senju Hashirama. Jeho unikátní Ninjutsu, Element dřeva, dal také klanu přezdívku Lesní Senju klan (森の千手一族, Mori no Senju Ichizoku). Element dřeva a jeho schopnost ovládat Bijuu (Ocasé démony) udělala z Hashiramy největšího shinobi své doby.

Místo klanu Senju jako nejlepších shinobi bylo nesporné, ale byl jeden klan, který byl schopen se jim vyrovnat, Uchiha klan. Pokud si jedna země najala Senju, tak nepřátelé si najali Uchihy. To vedlo k soupeření mezi dvěma klany a konkrétně mezi vůdci klanů, Senju Hashiramou a Uchihou Madarou.

Nicméně ve světě neustálého krveprolití, Hashirama měl sen o míru a měl velkou lásku ke svým bližným, což bylo známé také jako Vůle Ohně (Hi no Ishi). V současnosti jsou Senju najímáni proti Uchihům a proti všem typů misím.

Zdroj konoha.cz


Kekkei genkai


Kekkei genkai klanu Senju, je Mokuton. Element dřeva. Element dřeva se skládá ze dvou prvků - voda a země. Mokuton také dovoluje používat speciální techniku Hokage shiki jijun jutsu: Kakuan nitten suishu, která dovoluje krocení jinchuuriki. Skrytá technika Mokutonu, Mokuton hijutsu: Jukai koutan, vytváří obrovské masy stromů. Říká se, že touto technikou, První Hokage stvořil Konohu. Nicméně, mokuton není dědičný. Objevili se i tací, jejichž DNA bylo modifikováno a Hashirama Senju se stal jejich genetickým zdrojem. Mezi ně patří: Yamato,Danzou Shimura, Zetsu,  Orochimaru,  Obito Uchiha a Madara Uchiha.

Senju klan má také tajnou techniku, kterou vytvořil Druhý Hokage - Hiraishin no jutsu. Jedná se o časoprostorovou techniku, která dovoluje uživateli teleportovat se na předem označené místo.Hashiru Senju vyvinul vlastní Kekkei Tōta, což je vylepšená verze Kekkei genkai. V kekkei genkai se smíchá dva elementy, v Kekkei Tōta se smíchají tři. V jeho případě Shokutonu je to suiton, doton a fuuton.

Shokuton je element rostlin, který umožňuje volně manipulovat s flórou. Nicméně není schopen ovládat samotné dřevo a stromy, jen listy. Tento element dokáže pozměňovat krajinu. Shokuton je silný proti Suitonu, Dotonu, Fuutonu a Yang a naopak slabý proti Katonu, Raitonu a Yin.
Uživatelé tohoto Kekkei Tōta mohou manipulovat veškerým rostlinstvem na planetě a využívat je ke svému prospěchu. Na rozdíl od Mokutonu, uživatel může ovládat trávu, listy, květiny, semena, lišejníky, mech, houby a další. Je možné se tuto techniku naučit tréninkem.

Jak již bylo řečeno, je rozdíl mezi Shokutonem a Mokutonem. Mokuton vytváří dřevěné struktury, ovládá stromy a samotné dřevo a nedokáže manipulovat s flórou. Uživatel Shokutonu využívá již existující rostliny nebo vytváří nové. Také nedokáže ovládat stromy. Uživatel Mokutonu se dokáže naučit Shokuton, čistě teoreticky. Uživatel Shokutonu se Mokuton nenaučí.

Členové klanu Senju, jakožto potomci Mladšího syna Rikudou Sennina, zdědily pevné a odolné tělo, velkou fyzickou energii a pevnou vůli.
Senju DNA je také důležitá složka k provedení některých technik - Izanagi a výrazně zkracuje použití nejsilnějšího genjutsu, známé jako Kotoamatsukami. (Deset let trvá, než se schopnost obnoví, bez DNA Senju. Se Senju DNA to trvá něco přes den.)

Rodokmen


Známí členové klanu Senju

Hlava klanu: Senju Butsuma
Další členové:
Senju Hashirama
Senju Tobirama
Senju Assasin - NPC
Senju Ayame - NPC
Senju Seito
Hashiru Senju

a další...
*vlastní NPC budou sepsány v příslušné sekci[/color]

______________________________________________________________________________________

Techniky:

D
Shunshin no Jutsu
Shokuton: Konoha Shuriken
Doton: Iwagakure no jutsu
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
C
Kuchiyose no Jutsu (Slimáci)
Tsutenkyaku
Chakra enhanced strenght
Chakura no mesu
Shokuton: Tsuiseki hoshi no jutsu
Chakra Transfer no jutsu
B
Saikan Chūshutsu no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Fuuton: Shinkuuha
Fuuton: Shinkuujin
Shokuton: Sasayaki
Byakugou: Fuuton no yoroi

A
Shosen no jutsu
Katsuyu: Moryojika
Shokuton: Shokuryuu no jutsu
S
Byakugou no inBody:

NIN - 5
TAI - 3,5
GEN - 2
INT - 4
SILA - 5
RYCHLOST - 4
ČAKRA - 4
RUČNÍ PEČETĚ - 2,5
TOTAL 30Učím se:

Ninpou Sozou Saisei: byakugou no jutsu - 30.8.
Fuuton: Kazeryudan no jutsu B rank - do 29.8
avatar
Hashiru Senju
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 25. 04. 16
Age : 25
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru