Izuno Yui

Goto down

Izuno Yui

Příspěvek pro Izuno Yui za Sun Aug 12, 2018 7:03 pm

Jméno: Yui Izuno
Narození: 1. 10.
Pohlaví: žena
Věk: Téměř 20
Původ: Hranice mezi Hi no Kuni a Yu no Kuni (více spíš Hi no Kuni)
Příslušnost: Shimo no Kuni
Hodnost: C-rank
Rodina: Reina Kana, rodina Kana, teta a strýc, rodiče
Klan: Kana
Elementy: -
Kekkei Genkai: Hijutsu: Yaju Henka (Beast Transformation)

Minulost:
Na hranici zemí Hi no Kuni a Yu no kuni existuje rod, který sice není tak známý, za to má rozhodně zajímavou minulost. Tajnou minulost, o které se nahlas nemluví.

Máte rádi kočky? Něco vám o nich napíšu.
Historie koček sahá daleko do minulosti. Kočky si v průběhu historie vyvinuly k člověku zajímavý vztah a hrály klíčovou roli při našem přežití během úsvitu zemědělství a později se staly jedním z nejlepších malých přátel člověka. Některé dávné kultury kočky dokonce uctívaly a považovaly je za posvátná zvířata obdařená moudrostí. V některých oblastech byly kočkám přidělovány role bohyň. Může to odkazovat na schopnost koček hubit škůdce, kteří byli pro lidi mnohdy vážnou hrozbou hrozbou, nebo to může být také odkaz na překvapivou kočičí dovednost zabíjet kobry královské. Kočky chránily lidem úrodu a na oplátku od nich dostávaly jídlo a přístřeší. Tak začal symbolický vztah mezi lidstvem a kočkami.
Kromě toho mají kočky pozoruhodné schopnosti. Umí léčit, uklidňují, čistí negativní energie a dokonce prý vidí a odhánějí zlé duchy. Kočka je zvíře poněkud tajemné. Nejen že má perfektně vyvinuté veškeré smysly, ale občas nám připadá, že má i ten pomyslný magický „šestý smysl“.

Zní to až neuvěřitelně. Co říkáte? Největší překvapení teprve přijde.
Rod, který jsem již na začátku zmínila, měl právě tyto kočičí schopnosti. Jak je to možné? Pokusy a experimenty. Jeden z prvních žijících z rodu Izuno byl kočkami tak uchvácen, že se rozhodl stát se kočkou. Doslova to nešlo, tak se pokoušel vytvořit techniku, která mu alespoň tyto schopnosti dodá. Léta se snažil, ale nedařilo se. Jen tak ho napadlo, že kočkou se musí už narodit, a tak tyto pokusy začal zkoušet na svých novorozených dětech i dětech svých příbuzných. Ať již tajně, nebo manipulovaně s jejich rodiči. V dřívější době na to děti umíraly. Onemocněly, měly oslabenou imunitu….Léta však pokračovala a pokusy měly nějaký účinek. Děti přestaly umírat, ovšem nic dalšího se nedělo.
Z pokusu se stalo Hijutsu. Starší umisťovali pečetě na děti již po narození jako rituál. Bez úspěchu. Tedy až do jednoho zvláštního dne. Již téměř dospělý muž začal běsnit. Jeho zorničky se zúžily, prodloužily špičáky i nos. Vyrostly mu fousky. Hlavu mu zdobily špičaté, kočičí uši, drápy na rukou. Vztekle mrskal kočičím ocasem. Pozabíjel několik lidí, včetně svých rodičů. Nikdo tehdy nezjistil, co to způsobilo, ale starší mohli slavit. Jejich práce byla konečně úspěšná. Chlapce zabili, když se ho snažili zklidnit. Usnesli se, že ho posedly zvířecí instinkty, pečeť byla aktivována. Měli ovšem za to, že se pečeť probudí až v pozdějším věku. Starší od té doby označkované děti sledovali tím bedlivěji. Nikdo další se už neobjevil.

Kromě tohohle tajného zvyku byl klan Izuno najímán na občasné mise jako takoví supporti. Rod uměl používat fuuin jutsu, bariéry a medical ninjutsu. Odměnami z misí se celý rod živil. Nebýt toho tajemství žili by si poklidně jako každý jiný rod.

Před necelými 20 lety se narodilo děvčátko. Vlasy barvy ebenu a oči žluté, jako lampičky. Byla rozkošná. Rodiče ji pojmenovali Yui. Jen pár hodin po jejím narození malou starší matce vzali a i přes její tichý pláč na holčičce provedli obřadní rituál. Od té byla Yui sledována jako zvíře v kleci.
Rodiče ji milovali, Yui rostla v živé a energické dítě. Měla blízko ke kočkám a od malička byla velmi nadaná. Rychleji, než jiné děti se naučila chodit, mluvit. Byla bystrá a učenlivá. Starší v ní viděli potenciál, chtěli zkoušet další nové pokusy. Už přes několik generací se neobjevil nikdo, kdo by aktivoval pečetě. Rodiče se o Yui báli, chtěli ji tomu uchránit, a tak malou začali zavírat doma. Musela si hrát v jedné společné místnosti, nevycházela ven ani na krok. Všechny její další úspěchy její rodiče tajili, lhali, že je nemocná. Jen aby ji uchránili.
Snad díky vyšší moci se jim to dařilo několik let. Yui byla stále veselá, protože se jí rodiče snažili alespoň věnovat. Vyhýbali se však veškerým tématům o kočkách. Chtěli z ní obyčejné dítě. Rozhodli se pro útěk.
Starším došla trpělivost. Během těch let se narodily další děti, žádné ale pro ně nebylo tak perfektní, jako byla Yui. Byla to obyčejná noc, jako každá jiná. Tedy až na to, že se později nesla v opojné vůni krve. Starší a ti, jež byli jejich názory skoro až vymletí, se rozhodli vzít si Yui násilím. Bylo jí necelých 5 let, když Yui poprvé poznala, co to je smrt. V pozdních hodinách, když už spali, vtrhli do jejich domu. Probral ji hluk a křik matky. Zabili jí rodiče před očima. Sledovala, jak její milovaná maminka klesá zbrocená krví na zem, zatímco ji držela v náručí. Viděla, jak se je táta snaží ochránit, ale neměl proti nim šanci. Yui se se slzami, valícími se po její tváři, rozběhla. Snažila se je probudit.
,,Maminko! Tatínku!“ volala, když s nimi lomcovala. Nevstali už. Jeden z vrahů ji vzal hrubě za ruku a vytáhl ji na nohy, až bolestivě vykřikla.
,,Buď ticho.“ zasyčel na ni ten muž a trhl s ní dozadu, až skoro ztratila rovnováhu. A v tu chvíli se to stalo..
Pečetě, které se na Yuiném dekoltu ukrývaly, modře zazářily. Aktivovaly se. Nos se jí lehce prodloužil, stejně jako špičáky v puse. Zorničky se zúžily a oči nabraly krvelačný výraz. Na drobných ručkách narostly drápky, na hlavě vyrašil pár špičatých uší a vztekle mrskala ocasem, zatímco kočičíma očima přejížděla jednoho po druhém. Muži byli v šoku a ten, který ji držel, ji leknutím pustil a strachem couvnul. Toho Yui využila a instinktivně se na něj vrhla a drápy ho začala sekat a škubat. Způsobila mu zranění neslučitelná se životem. Kdo by taky přežil přeříznutí krční tepny a několika žil? Ostatní jen paralyzovaně spoušť sledovali. Prahla po krvi, kterou teď ochutnala, kterou cítila svým vyvinutých čichem. Upřela krvechtivý pohled na ostatní. Někdo se z tranzu přeci jen probral a ohnal se po Yui ve snaze ji zneškodnit. Naštěstí pro Yui, tak pro vrahy, se dovnitř dostali další dva lidé. Sestra Yuiny maminky. Její dvojče. Cítila, že se něco děje a hned utíkala pomoci. Nepřišli včas. Tak jako nikdo z vesnice, i když slyšeli křik, při kterém tuhne krev v žilách. I když slyšeli srdcervoucí dětský pláč Nikdo nepřišel. Žena se hnala k k holčičce a s pláčem ji objala.
,,Pssst….To bude dobré.“ šeptala jí a hladila po vlasech. Její manžel se postavil před ně a jasně jim dal najevo, že je bude bránit. Kupodivu to zabralo. Oboje. Yui se uklidnila, pečetě přestaly zářit a její tělo se vrátilo do normálu.
,,Maminko.“ stihla Yui vzlyknout a pak se své tetě zhroutila do náručí. Vrazi se naštěstí stáhli, a to i přesto, že teď mohli využít příležitosti. Místo toho pouze slíbili, že si pro ni jednou přijdou.
Teta se strejdou děvčátko sice zachránili, ale věděli, že si ji nemůžou nechat u sebe. Tahle situace by se opakovala. Zabalili si to nejnutnější pro sebe i Yui, včetně různých klanových technik, a opustili vesnici.

Pro malou, šestiletou kočičí dívku nastala nová etapa života. Její teta se strýcem ji odnesli do Shimo no Kuni. Do země, kterou ač sužovaly nájezdy klanů z jiných zemí, zdála se v tuto chvíli bezpečnou. Zamířili k velkému, vojenskému klanu Kana. A s jejím vůdcem se dohodli, že si děvčátko vezmou pod svá křídla. Bylo to těžké a zdálo se to hrozně, že holčičku v podstatě prodali (jelikož i zaplaceno dostali), leč ta nejlepší volba pro Yui.
Vůdce klanu Yui vzal za ruku a spletitými chodbami ji přivedl do velké haly, kde trénovali tři lidé. Dva mladí muži a dlouhovlasá, krásná, asi dvanáctiletá dívka.
,,Reino, pojď sem.“ zavolal vůdce na dívku. ,,Tohle Yui. Tvoje nová kamarádka, kočičí dívka, o kterou se budeš starat. Nemá kam jít, bude tady. Můžeš si s ní dělat, co se ti zlíbí, je to tvůj nový mazlíček.“ popostrčil Yui dopředu a opustil místnost. Kluci se zájmem pokukovali, ale víc si nevšímali, zato Reina s Yui věděly, že teď nebudou samy.
Kruté sdělení, že? Jako kdyby Yui byla otrokem. Byl ale důvod, proč vůdce klanu Yui takto představil. Reina se o ni starala pečlivě. Nebyly jí utajeny její schopnosti přeměny, ale sama je naživo ještě neviděla. Proto ji alespoň jako kočku oblékala. Vyrobila jí na čelence kočičí ouška a starala si o ni jako mladší sestřičku. Jenomže čím starší Reina byla, tím méně času na Yui měla. A tak v dobách, kdy Reina byla mimo sídlo, vůdce klanu ji trénoval. Poskytl ji základní trénink shinobi, aby jednou byla schopna se sama naučit klanové techniky. Zajímá vás, proč se jich nesnažil využít? Zaprvé to byl čestný muž. A zadruhé svitky stejně byly zapečetěné a mohla je otevřít jen Yui. Také věděl, že její klan se specializuje na lékařské ninjutsu, proto klanové medici postupně Yui zasvěcovali do tajů lékařství a učili ji základ.

Po několika letech se to stalo znovu. Vůdce klanu, Reinin otec, zemřel. A s ním i její dva mladší bratři. Reina se začala připravovat na sňatek s princem klanu Yamada. A Yui zůstala zase sama.
Pokoušela se zabavit alespoň učením, ale cítila se osaměle. Stejně jako v ní narůstala nenávist za vše špatné, co se jí až doposud stalo. A jednou, když už to v sídle nemohla vydržet, tak se prostě sebrala vyhledat Reinu, aby tu nenávist mohla ventilovat nějak prospěšně. Třeba v boji..
Pojďme společně sledovat, kterou cestu si kočičí, teď již žena, vybere.

Osobnost:
Yuina povaha je taková zvláštní. Od malička byla velmi veselá a energická. Tato část povahy jí zůstala i přes tragédii, která se v jejím dětstvím odehrála. Vzhledem k tomu, že ji hned někdo ujal a staral se o ni, dokázala se přes to jakýmsi způsobem přenést. Smířila se s tím, ale nezapomněla. Uvnitř ji ničí nenávist, kterou pokaždé ventiluje právě při bojích ve svých útocích.
Jinak je to prakticky kočka. Je svá, tvrdohlavá a neposlušná (Čím je starší, tím je to horší xD). Taky jí občas trochu hrábne a pak je k neudržení. Nahromadí se v ní energie, že by mohla běžet maraton. V praxi to pak vypadá tak, že pokud ji nějak nezklidníte, je schopna vám skákat po hlavě xD.
Potom je taky mazlivá a tulící. Jako každá kočka vyžaduje svou pozornost (když chce) a pohlazení jí chybí. Když jsem jí ho dostane, užívá si jej. V proměně na kočku si osvojila vrnění, takže pokud ji pohladíte, odvděčí se vám tím krásným, vděčným zvukem, který je tak roztomilý ^^
A poslední věc, která stojí za zmínku, vybírá si majitele. Jelikož ji trénovali a učili jako kočku a prostě ty geny má, vybírá svého majitele. Jen není úplně jisté, jak. Jde o zalíbení, vděčnost za péči a společnost. Yui si moc dobře pamatuje, jak se k ní kdo chová. Stejnou měrou mu to umí i vrátit, ať už je to špatné, nebo ne.
Vyloženě danou povahu od ní nečekejte, určitý charakter jsem vám popsala, ale není se podle dané situace a jak se jí chce. Umí být energická, ale i líná. Neposlušná, ale vděčná. Starostlivá, ale krvelačná. Každý ji musí poznat sám ^^

Vzhled:
Yui už na první pohled budí dojem, že je něčím zvláštní. Vlastně...Není normální ani vzhledem xD Yui má dlouhé, ebenově černé vlasy, avšak s růžovým pramenem, který má až od doby, co začala žít s Reinou. Co si budeme povídat, ale takto výrazná růžová se jen tak nevidí. Obličej jí zdobí žluté kočičí oči se zorničkami, které se podle světla buď rozšíří, nebo zúží. Kromě toho, že je prcek, měří totiž jenom 157 cm, tak její postava plně ženská. Nevypadá jako mládě, ačkoliv její povaha vypovídá o něčem jiném. Vzhledem k jejímu oblečení to není vidět, ale pod klíční kostí, na dekoltu, jsou umístěné pečetě jejího Hijutsu. Takže pokud ji neuvidíte odhalenou, nedozvíte se o nich.
Během její proměny se jí malinko prodlouží nos, prodlouží ostré špičáky (které po první přeměně zůstaly lehce protáhlejší oproti ostatním zubům, stejně tak se jí po přeměně změnily oči). Na rukou i nohou se z dlouhý špičatých nehtů stanou drápky. Vzadu, v křížové oblasti zad, se objeví chakrový, kočičí ocas modré barvy. Stejnou barvu má i pár špičatých uší na hlavy.
Co se oblečení týče – Nejraději nosí kombinaci červené a černé barvy, ale nebrání se ani jiným barvám. Oblečení občas mění, ale...Jen když se jí chce. Jinak ji uvidíme v tom, co má na obrázku xD Červené šaty dlouhé pod zadek přepásané páskem. Pod nimi krátké kraťásky, kterou nejsou na první pohled vidět. Černé kozačky pod kolena, ale s otevřenými prsty jakožto prostorem pro drápky a černé návleky na rukou. (vyčerpávající výčet xD)...A hlavně na hlavě nosí čelenku s kočičíma ušima! Co vyrostla, je hrdá, že je kočka xD

Schopnosti a zbraně: Základní schopností Yui je její Hijutsu. Stačí jí, když soustředí chakru do dlaně, poodhalí pečetě a k nim dlaň přiloží. Proměna je téměř okamžitá. Trvá jen pár vteřin. Proměna zahrnuje už výše zmíněné: Prodloužený nos, se kterým se jí okamžitě zlepší čich, stane se citlivějším na nejrůznější pachy. Což může být výhodou i nevýhodou (stejně jako u Akamary a Kiby). Necítí chakru! Není sensibil. Její zrak se stane téměř dokonalým, zvláště v noci. Nedosahuje však úrovně sharinganu ani byakuganu. Vidí skvěle všechny předměty, její zrak je ostrý, v noci se tedy pohybuje bez jakéhokoliv problému. Vidí ve dne i v noci stejně dobře – do 6 m, na vyšším ranku při plné síle maximálně 10m. Už po první přeměně jí zůstaly lehce prodloužené špičáky, při proměně se prodlouží ještě o něco víc. Její sluch se stane dokonalým stejně jako čich a zrak. Slyší sebemenší šustnutí, což je opět výhoda i nevýhoda. Hlasité zvuky jí můžou ublížit. Ocásek má pro efekt, skrze něj můžete poznat její náladu xD. Na rukou i nohou se jí nehty prodlouží na velmi ostré drápy. Do budoucna může útoky s drápy kombinovat i s jedy. Její reflexy jsou rychlejší, hbitější. Její pohyby můžou vypadat jako Shushin no Jutsu. Dokáže snadno vyskočit na vysoké věci, předměty, budovy. Nebo i člověka xD. Aby nabrala rychlost, běhá po čtyřech.
Útočí převážně pomocí taijutsu, se svými drápy a špičáky. Jako zvíře. Prozatím toho tolik neumí, ale do budoucna se zlepší xD. Specializuje se na lékařské jutsu. Se svými schopnostmi je momentálně spíš takový support týmu. Ale milým a roztomilým! :3
Do budoucna by se chtěla zaměřit na fuuin jutsu a bariéry.
Stejně tak Yuina pečeť je schopna nasávat přírodní chakru, díky které se její schopnost vůbec projevila.
Používá ZNV, kunaie, senbony, shurikeny….Později se toho přidá víc, pak to zaktualizuji.

Zajímavosti:
Hodně zvláštností o ní jsem vypsala v její povaze. Vybírá si své majitele, respektive si sama určí jednoho, ke kterému opravdu přilne. Když si však nějakého vybere, je hrozně majetnická a žárlivá. Velmi ráda provokuje. Má ráda teplo a...Až tolik nemusí vodu. Teplou v lázních ano, ale do studené ji dobrovolně nedostanete xD.
Má ráda sladké ^^ Do svých vět přidává ~nya xD V proměně umí vrnět ^^

Body:


Ninjutsu - 3,5
Taijutsu – 3
Genjutsu - 2
Inteligence – 2
Síla – 2,5
Rychlost – 3
Chakra – 2,5
Ruční pečetě – 2,5

Techniky:

E-rank
Bunshin no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Henge no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Oiroke no Jutsu (doplněk k Henge xD)

D-rank
Shunshin no Jutsu
Oiroke: Onnanoko Dōshi no Jutsu

C-rank
Purr no Jutsu (vlastní)
Nekozume
Claw Creation Technique

B-rank
Hijutsu: Yaju Henka
Isshi Toujin

A-rank
Nekoiyashi no jutsu (vlastní)
avatar
Izuno Yui
C-rank

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 08. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Izuno Yui

Příspěvek pro Hashiru Senju za Sun Aug 12, 2018 7:25 pm

Povoleno

______________________________________________________________________________________

Techniky:

D
Shunshin no Jutsu
Shokuton: Konoha Shuriken
Doton: Iwagakure no jutsu
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
C
Kuchiyose no Jutsu (Slimáci)
Tsutenkyaku
Chakra enhanced strenght
Chakura no mesu
Shokuton: Tsuiseki hoshi no jutsu
Chakra Transfer no jutsu
B
Saikan Chūshutsu no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Fuuton: Shinkuuha
Fuuton: Shinkuujin
Shokuton: Sasayaki
Byakugou: Fuuton no yoroi

A
Shosen no jutsu
Katsuyu: Moryojika
Shokuton: Shokuryuu no jutsu
S
Byakugou no inBody:

NIN - 5
TAI - 3,5
GEN - 2
INT - 4
SILA - 5
RYCHLOST - 4
ČAKRA - 4
RUČNÍ PEČETĚ - 2,5
TOTAL 30Učím se:

Ninpou Sozou Saisei: byakugou no jutsu - 30.8.
Fuuton: Kazeryudan no jutsu B rank - do 29.8
avatar
Hashiru Senju
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 25. 04. 16
Age : 25
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru