Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tozawa

+2
Akeno Hatake
Seishin
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Tozawa

Příspěvek pro Seishin Sat Jul 21, 2018 12:48 pm

First topic message reminder :

Tozawa - Stránka 2 30b329fafbf2571293e84711226d89da_destroyed-village-drawing_1024-512
Ešte nedávno spokojná a mierumilovná dedinka o počte asi 70tich obyvateľov v centre zeme ryžových polí. Teraz len spustošené sídlo Seishinovou rukou.
Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down


Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Satoru Hyūga Tue Jul 24, 2018 7:14 am

Zahleděl jsem se na nožík, který nyní ležel na zemi. Poté Doshi-sama přednesl svůj projev, jenže ten muž od nás odskočil aby si udržel vzdálenost. No, proti tomu jsem nic neměl. Nelíbilo se mi ale, že podle něho lžeme. Lehce jsem se zamračil a sundal si svůj kabát, pod kterým jsem nic neměl. Odhalil jsem tak své krásné, silné tělo a stiskl kabát v ruce.
"Mocní mi odmítli pomoci když jsem to potřeboval. Díky jejich aroganci a chamtivosti jsem přišel o nejlepšího přítele. Kvůli nim zemřel a je to nezajímalo. Proto jsem odešel a bojuji za svět kde si všichni budou rovní a bohatství bude všech." Vzpomínal jsem na to nerad ale pokud budu tento příběh muset říct každému kdo by nám pomohl pomoci tak to udělám.
"Spoj s námi tvojí sílu a svého boha. Zbavíme se společně vládnoucí vrstvy která si myslí, že je něco víc než ostatní lidi." Natáhl jsem k němu ruku se svým kabátem. Byl jsem ochotný mu ho přenechat. Stejně jsem věděl kde koupit další.
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Miya Tue Jul 24, 2018 11:22 am

Místo boje začaly padat slova. Začalo se přesvědčovat. Nedivila jsem se, že nám nevěří. Nemohla jsem mu to mít za zlé, ani jsme nevěděli, čím jsme si prošli. Byla jsem tu nejspíše jediná, která neprošla takovým trápením. Krom smrti mých rodičů. Byla jsem vychovaná pomoci každému, kdo jí potřeboval, především poutníkům, které procházeli mým krajem.
Seskočila jsem vedle Satoriho a přitom jsem schovala flétnu. "Zdá se to neuvěřitelné, ale opravdu pomáháme všem poutníkům, lidem, kteří jsou chudí. Společně sdílíme náš majetek, ale také pocity" pověděla. Mno na projevy tu byl nejspíš někdo jiný, já bych si to musela promyslet. Ale stejně je nejlepší, když s citově zraněním člověkem promluvy mu jemu podobný. Já mohla snad udělat jediné. Vytáhla jsem jsem šatek ve kterém bylo jídlo, které jsem samá dělala. Sice bylo pro Satoru, abychom ho snesli, když bude kňučet ohledně jídla, ale byl tu někdo kdo to potřeboval více než on. Rozdělala jsem šatek, aby mohl náš nejmenovaný vidět jídlo. Klekla jsem si na svoje kolena a natáhla jsem k němu ruce. Složila jsem hlavu na svou hruď. Nebála jsem se, protože jsem tu měla lidi, kterým jsem věřila.
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Akeno Hatake Tue Jul 24, 2018 4:55 pm

Zdá se, že jsme se dostali na stejnou vlnu, všichni. Náš potencionální člen vypadal, že trpí uděsnými muky a že ho honí duch minulosti. Kdo si sakra mohl dovolit, tohle udělat s lidským tvorem?!
Sevřel jsem ruku v pěst a v mém hlasu znělo pohrdání.
"Mocnosti, feudální pánové a bohatí si s našimi životy hrají, jako kdyby jim patřily. Nepatříme jim! Já jsem ztratil téměř celý klan Hatake. V současnosti jsou zbytky mé rodiny zotročovány Uchiha klanem. Na jedné misi s rodinou jsme měli zajat démona. Byla to předem prohraná bitva a jen nás poslal na smrt! Od té doby jsem se rozhodl, že tento svět změním a budu silnější než démon! Pokud se s námi spojíš, budeš moci být u začátku revoluce. Budeš tím, kdo zažehne plamen, protože jen válka dokáže odstranit vládnoucí mocnosti.." měl jsem pořád nataženou ruku připraven ho kdykoliv přijat do rodiny.
"Seishin-doshi, přidej se k nám!"
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Seishin Tue Jul 24, 2018 5:14 pm

Na malý okamih som sa zastavil. Bolesť pomaly ustúpila a ja som sa upokojil. Čím asi? Každý má vlastné spôsoby ako sa upokojiť. Niekto medituje. Niekto pije. Niekto si zapáli cigaretu. Niekto si číta knihy, počúva hudbu, cvičí. Ja som to urobil trochu inak. Mal som úplne iné predstavy o tom akoby sa mal človek upokojiť. Z neďalekej kopy haraburdia som vytiahol obrovskú tyč. Nebola hrubá, naopak bola dosť tenká. Jemne zahnutá a na konči odseknutá, akoby bola kedysi dlhšia. Očividne som ju dávnejšie presekol svojou kosou ktorá sa váľala obďaleč. Vďaka tomu Hyuugovi sa ju budem musieť pustiť hľadať len čo skončím záležitosť s týmito idiotmi čo tu ku mne rozprávali ako k malému decku. Zdvihol som do úrovne hlavy tyč a otočil sa k tým trom. Očividne som sa mienil upokojiť bojom s nimi.

„Óóóóóó Veľký Jashin, najväčší z najväčších, príjmi svojho pokorného služobníka a dopraj mu pokoja!“ Zreval som a tyč sa pohla. Namiesto toho aby zasiahla tých okolo mňa, než stihli vôbec nejako zareagovať, prešla mojou hruďou. Prepichujúc si jemne srdce som nahodil na sebe blažený výraz, div sa mi nepostavilo niečo v nohaviciach. Vystriekla krv a trochu pocákala jedlo tej malej čubky ktorej mama to očividne robila s nejakým zvieraťom. Vytekalo to a vytekalo. Avšak ja som vôbec nereagoval na bolesť spôsobom akým by som mal. Nie len že sa mi to páčilo, po vytiahnutí tyče som sa naozaj upokojil a o čo horšie, nezomieral som. I keď moje srdce ostalo trochu prepichnuté, vedel som že sa časom dolieči. V tú chvíľu som si začal obťahovať okolo hrude svoj špinavý obväz ešte viac aby som zastavil krvácanie. Na tvári som mal hodnú chvíľu blažený výraz než som sa vrátil k svojmu pokojnému ja.
„Ste kreténi.. A divný! Ale fajn..“ Odvetil som jednoducho a prikývol. Súhlasil som. Pôjdem teda s nimi ak si to tak želajú a pomôžem ich, mohol by som mať prístup k toľkým obetiam! A predovšetkým som si mohol neskôr dovoliť i nové oblečenie a obväzy! A vlastné jedlo, i keď som ho vôbec nepotreboval. Ruky som si založil za hlavu, ani som sa nepredstavil, ani som nepovedal mäkké mu a pomaly som sa vydal smerom tam kde bola hodená moja kosa!

Seishin
Seishin
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 20. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Satoru Hyūga Tue Jul 24, 2018 5:29 pm

Sledoval jsem jak Miya nabízí jídlo a automaticky mi zakručelo v břiše. Sklonil jsem k němu hlavu a poplácal se po něm. Brzo kamaráde. Ujistil jsem ho a zahleděl se zpět na toho chlapíka. Poslouchal nás. Jenže pak vzal tyč a já posunul nohu trochu dozadu, připravený se bránit. Jenže chlapík si tu tyč zabodl do sebe. Ačkoliv jsem nechtěl, na tváři se mi objevilo jemné znechucení. Tohle jsem prostě nečekal. A prý, že ty jsi magor když mě máš v hlavě. Fumiko pro jednou měla dobrý postřeh.
Vypadalo to, že ho to uspokojilo. Stáhl jsem ruku s kabátem k tělu a dál ho sledoval. Při jeho nadávce jsem na okamžik stiskl rty do linky, no potom jsem se ušklíbl. "Já kretén nejsem. Já jsem Satoru." Odpověděl jsem mu a koukl se na Miyu a to zakrvácené jídlo. Povzdechl jsem si a zakroutil hlavou. Tolik škody. Vzal jsem si ho od ní a zašel do jednoho z domů. Tam jsem ho hodil do košel a vrátil se k ní. Nejsem přece hulvát abych ho hodil na zem. "Tak jdem." Pobídl jsem ji a usmál se i na našeho vůdce. Měli jsme dalšího člena!
Vydal jsem se pomalu za ním, šel dobrým směrem. Přesně tam jsem tu kosu odhodil. Cestou jsem deaktivoval byakugan.
Satoru Hyūga
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Miya Tue Jul 24, 2018 6:33 pm

Se propíchl, boha, někdo tu musí frajeřit, co? Škoda toho jídla, Satoru by si ho velice rád dal, ale smůla. Bohužel, člověk se s tím snaží, dává tomu lásku a potom to musí vyhodit. Něco ve mně asi umřelo. Chtěla jsem to pohodit na zem, protože už to bylo na nic! Ale Satoru mi to vzal a šel to vyhodit do koše. Jsem zvědavá, jestli někdo ten koš vynese.
Prý divní. Malém jsem vybouchla smíchy, jediný divný byl on a to tu byly dva, kteří měli v jejích hlavách divné hlasy. Postavila jsem se na nožky a oprášila si kolena. "Satoru-doshi, já si svojí rakvičku budu radši zamykat a nebo se schovám mezi mé mrtvolky" pověděla jsem směrem k mému obrovskému chlapci. Možná ani nebudu spát, když bude v sídle. Jako super nový člen, ale mno snad se všichni dožijeme východu slunce. Šla jsem za Satoru, protože u něho jsem byla v bezpečí.
Miya
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Akeno Hatake Sun Jul 29, 2018 8:54 am

Tozawa - Stránka 2 Giphy

Naše talk no jutsu zabralo. Seishin se rozhodl s námi vydat do světa a porazit ho. Prohlédl jsem si celou skvadru. Byli jsme všichni nezranění, jen trochu špinaví a hladoví.
"Dnes vařím já," řekl jsem nakonec.
"A Seishin-doshi bude potřebovat sprchu.." pokývl jsem hlavou a vydal se směrem k sídlu. Dnes bude dlouhý den, měl jsem v plánu vyvolat válku Ta no kuni a převzít otěže vládnutí společně se svými soudruhy. Přesun
Akeno Hatake
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 08. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Goemon Mon Aug 19, 2019 8:51 pm

"No.. ak som niekedy videl opustenú dedinu.." Začal som môj jednoduchý preslov po tom, ako som prišiel do tejto spustošenej časti zeme ryžových polí. ".. tak to bola táto." No a tak som vykročil kupredu, s rukami za chrbtom, bradou pekne vztýčenou hore a pohľadom, ktorý zakrýval pomerne vysokú hladinu strachu a znechutenia, z celej tejto.. eh, čo to vlastne bolo?
Moju ako takú kompozíciu som však stratil v momente, keď som zakopol o nejakú neforemnú lepkavú guľu, ktorá sa navyše minimálne z polovice rozpadla.
"Č.. to.." Pozrel som sa pod nohy a moja spoločníčka, ktorá mala hliadkovať v okolí, mohla započuť vydesený až takmer babský škrekot, ktorý sa vydal z môjho hrdla. Ak sme chceli byť nenápadný, presne toto bola tá chvíľa, kedy sme kdejakú nenápadnosť stratili. Naozaj.. ak ma nebolo počuť až do samotnej Shimo no Kuni...
S hrôzou a takmer doslovne, som vyskočil z kože a pri ústupe dozadu, som sa samozreme zamotal o vlastné nohy a spadol na zadok, no aspoň som sa začal plaziť po zadku zas k okraju dedinky.
"Č.. č.. Čo.. to.. aah... za toto ma dosť neplatia! Zavolajte doktora.." Trocha skepticky som sa pozrel na niečo, čo mohlo v minulosti pripomínať ľudskú hlavu.
" tu doktor nepomôže.. zavolajte kňaza!" ďalšia chvíľa odmlky a ďalší zhrozený výraz.

"To som ja.." Vypadlo zo mňa snáď úplne bez života. Teda .. ľudia ma varovali, ako to tu vyzerá .. ale ja som bol vždy voči povedačkám druhých celkom skeptický. Zas ma raz prepadla hrôza a ja som tak trocha rozmýšľal nad mojimi doterajšími životnými rozhodnutiami, ktoré ma priviedli práve do tejto chvíľky. 
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Aiko Mon Aug 19, 2019 9:41 pm

Dedina, do ktorej sme prišli, mi pripomenula jednu z desiatok, ktoré som zničila vlastnými rukami. Nie že by ma to nejako veľmi trápilo alebo privádzalo do stresu, ale v mysli sa mi vynorilo niekoľko obrazov z mojej temnej minulosti.
"Ach, si tak roztomilo...bojazlivý, Shin," venovala som mu jemný úsmev. Taký ten, ktorý nikto nikdy mimo jeho prítomnosti nevidel. Na chvíľu som sa od neho vzdialila, aby som sa porozhliadla a zabezpečila maximálnu bezpečnosť. Komunikovala som s rôznymi vtákmi, ktorých moja prítomnosť priťahovala práve vďaka prírodnej chakre. Cítili sa pri mne bezpečne. Zdalo sa však, že okrem kostier sa tu nenachádzal nik. Zatiaľ. Ticho zrazu preťal Shinov krik. Na chvíľu ma zamrazilo, otočila som sa na päte a v priebehu pár sekúnd som prekonala vzdialenosť medzi nami zisťujúc, že SHin sa len zľakol nejakej starej lebky. Niekto by ho možno bol vysmial, ale ja som cítila nutkanie chrániť tú jeho...nevinnosť. Automaticky som si k nemu kľakla, pritiahla si ho na hruď a zakryla mu oči.
"Shhhhhhhhh...," zašepkala som.
"Rýchlo to tu dokončíme a odídeme, hm?" navrhla som, pričom som sa nadýchla tej jeho vône a privrela oči. Prinášalo mi to pokoj...a niečo iné zároveň. Isté...telesné pocity, ktoré som prisudzovala Kitsune. Tá zvykla naňho reagovať práve týmto spôsobom.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Goemon Tue Aug 20, 2019 8:15 am

Z toho môjho pomykova ma vytrhla až Aiko. Ani som si to neuvedomil, až kým si ma nepritiahla k sebe. Opojilo ma príjemné teplo a tma. V tejto chvíli účinnejšie, než ktorákoľvek bariéra, ktorú by som bol schopný vytvoriť. 
Nesnažil som sa od nej nejakým  spôsobom odtiahnuť či odvrátiť, vedel by som takto stráviť aj hodiny.. len to vždy nebolo možné.
"Najradšej.. by som proste odišiel.. " Zamrmlal som, tak trocha pripomínajúc týnedžera, ktorému sa nechcelo ísť umyť riady. No a nastalo ticho, aspoň z mojej strany. So zavretými a zakrytými očami sa mi upokojil dych a ja som pokojne na tú malú chvíľku mohol aj zaspať. No stále som bol pri vedomí. 
Nakoniec som sa od Aiko pomaly odtahol, rukou som si pošúchal oči, vyhýbajúc sa pohľadu na tú katastrofu v dedine. Mne nevadili tak úplne tie mŕtvoli ale.. ľudí som mal rád. Bol som veľký pacifista a jednoducho mi prišlo neskutočne smutné, čo sa tu muselo stať. Ale oni si zaslúžili pokojný odpočinok.
Ešte pred tým, než sme sa vydali do nepríjemnej a špinavej činnosti, som Aiko pohladil po tvári. Prstami som prešiel po jej líci a na tvári sa mi usadil spokojný a milý úsmev. A ževraj démon.. pff.. Prebehlo mi hlavou niekoľko spomienok na udalosti, ktoré viedli k našemu stretnutiu. Až som sa úplne pozabudol, s pohľadom upretým na moju spoločníčku.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Aiko Tue Aug 20, 2019 2:28 pm

Neodťahoval sa. Prečo by aj? Vedel, že urobím všetko preto, aby sa cítil dobre.
"Ja viem, ale...musíš to dokončiť, pomôžem ti," ubezpečila som ho. Moja prítomnosť pomohla dostatočne na to, aby sa upokojil a vrátil sa tak nejak do normálu. Odtiahol sa odo mňa, na čo som prebehla pohľadom po jeho tvári, hľadajúc v nej akékoľvek pochybnosti či pocity, ktoré by ma mohli znepokojiť a vyžadovali by si rýchle riešenie. Pocítila som jeho ruku na svojom líci, na čo som súhlasne zahmkala a priložila tú svoju na tú jeho. Jemne som pootočila tvár a jemne sa zahryzla do jeho ruky, následne som sa naklonila k jeho uchu, pričom som mu odhrnula dlhé vlasy.
"Poďme to dokončiť, nech na to zabudneš pri...príjemnejšej činnosti," zašepkala som mu do uška, na čo som sa len uchechtla. Myslela som to presne tak, ako to vyznelo. A on to vedel. Nebol deň, kedy by som si neodpustila nejaké narážky. Svoju perverznú poznámku som zapečatila rýchlym bozkom na krk, odtiahla sa a so šibalským úsmevom sa zdvihla a natiahla k nemu ruku. Možno sa bude cítiť lepšie, ak sa ma bude držať. Prepichovala som ho zvedavým pohľadom, v očiach mi hrali ohníčky. Vlastne, skoro ako vždy, keď som k nemu smerovala nejaké poznámky alebo som sa bola v tesnej telesnej blízkosti.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Goemon Tue Aug 20, 2019 3:47 pm

"Moc som ešte nezačal.." Zamrmlala som tak trocha na protest, no skôr protest voči mne samému. Možno to bolo aj pokarhanie? Kto vie.
Ak by som povedal, že mi po chrbte neprebehli také tie príjemné zimomriavky, klamal by som sám seba. Aiko bola vždy.. prítulná, aspoň teda ku mne. A odkedy som ju stretol tak v podstate bola aj jedinou ženou, ktorá si niečo také mohla dovoliť. No aj to bolo jej zásluhou a tak som jej to mohol mať trošku za zlé.
Ani som nemohol povedať, že sa so mnou pohrávala. Trocha mi sčervenaly končeky uší a ja som si nemohol odpustiť ďalší úsmev. Skôr taký, spokojný.. milý a benevolentný. Ten typ, za ktorým sa nič neskrývalo.
"Josh! Tak nás teda čaká niekoľko hodín exorcizmu!" Zazubil som sa a už som bol na nohách. Stále sa mi pochopiteľne nechcelo, trepať sa k tým mŕtvolám no hej.. bolo to niečo, ako moje poslanie.
"V dedine by malo byť niekoľko lopát.. keďže sa tu nikto neodváži ísť.. chmm.." Založil som si ruky na hruď a rozhliadol som sa po tom.. no tom čo z dedinčanov ostalo. Nebolo to zas tak veľa práce, keďže vrany a iný mrchožrúti sa o dosť veľkú časť už postarali. Samozrejme tými lopatami som chcel povedať, že sa tých mŕtvol nebudem dotýkať vlastnými rukami. To by som si ich asi radšej odsekol. 
"Najprv ich nahromadíme, spálime.. a po tom im venujem poslednú rozlúčku s týmto bohom zabudnutým miestom." Rozhodol som nakoniec a trocha potemhúsky som sa na Aiko pozrel. Aj keď ja som to nemyslel v nejakom erotickom dvojzmysle, skôr v takom.. tom mojom typickom, potemhúskom. Ruky som natrčil smerom k dedine naznačujúc, že by mala ísť prvá.
"Dámy majú prednosť!" Potešil som sa. Ona tu bola ten silák, ja som bol skôr hlava.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Aiko Tue Aug 20, 2019 5:48 pm

Zaškerila som.
"Ani ten ti nepomôže, zlatíčko...ani ten," nesúhlasne som pokrútila hlavou, na perách mi však hral ten zvláštny pobavený úsmev, ktorý zároveň znamenal, že mám niečo za lubom. Niečo veľké. Očami som zablúdila k jeho červeným ušiam. Pochopil moju narážku. Pri zmienke o lopatách sa mi div nezježili vlasy. Obišla som Shina, zastavila sa za jeho chrbtom a rukami jemne objímajúc okolo pásu som sa postavila na špičky tak, aby počul môj výhražný hlas.
"Jediný, kto sa tých lopát dotkne, budeš ty, inak ti ich omlátim o hlavu a potom znásilním...," znelo to hrozivo, vážne. No keď som ho pustila a začala sa smiať, bolo nad slnko jasnejšie, že som to nemyslela vážne. Lopatu som však tak či onak do ruky brať nemienila. Jednak som nechovala taký rešpekt k tým ľuďom ako on, hoc k jeho práci áno, a jednak sm poznala lepšie metódy.
"Uhmmmm...a potom sa môžme pustiť do nášho exorcizmu," dodala som ešte, ako keby to bolo jediné, čo by ma zaujímalo. Čo vlastne aj bola pravda. To, že som mu pomáhala v tomto, bolo len preto, že to bolo dôležité preňho. A mne na ňom záležalo a bola som schopná urobiť čokoľvek, čo by mu priviedlo pokoj na duši.
"No jasné, ženy pracujú a muži sa radujú, eh?" prižmúrila som naňho oči, avšak bez ďalších slov som sa pustila do práce. Chcela som to mať čo najrýchlejšie skrku. Ťahala som za sebou telá, možno nie práve humánnym spôsobom bez nejakých väčších problémov. Kto by sa však nejako veľmi dotýkal mŕtvol v rozklade, ktoré okrem iného aj nechutne zapáchali. Nechcela som za nimi smrdieť. Vzalo mi to trocha času, ale šlo to relatívne rýchlo. Nezastavila som sa, kým som nezhromáždila všetky telá na jednom mieste, ako to chcel on.
"Dúfam, že za to dostanem aj patričnú kompenzáciu," preniesla som smerom k nemu s úsmevom na perách a šibalským pohľadom v očiach.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Goemon Tue Aug 20, 2019 6:14 pm

Začal som byť trocha na pochýbach. Nevedel som, či sa mám tešiť, alebo báť. Ono to vždy bolo tak trocha z oboch týchto pocitov. Na teraz som len ostal tak trocha v strehu, ani nie tak pred ňou, ako skôr pred mojimi vlastnými myšlienkami. Bol som predsa poctivý a slušne vychovaný človek s dušou umelca. Nebol som strnulý ani počas jej vyhrážky, zľahka som pokrčil ramenami. Veril som jej, nie že by sa o to nikdy nepokúsila len.. to už bol nejaký čas.
"Je to snáď výzva, drahá moja?" Spýtal som sa jej až otcovsky, presne tak, ako to nemala rada. Teda ak nemala nejaký tatinkovský komplex.. čo asi aj mohla mať, stále som ju v tejto oblasti nestihol príliš preskúmať. No tak z toho bol maximálne obojstranný meč no bože..
Keďže som sa ale naozaj nechcel s lopatami mordovať sám, taktiež som sa zasmial.. a tak sme tam chvíľku stáli, pozerali sa na sebe a smialy sa na svojom vlastnom, išli sme svoje, v tom sme boli dobrý obaja.

"Ah.. ty si to pochopila tak. Ako inak:" Zamrmlal som na poznámku o exorcizme a vydal som sa jej pomôcť. Aj keď ja som si lopatu naozaj zobral.
Nebolo to ani tak kvôli úcte k mŕtvolám, ako skôr k môjmu odporu voči rozkladajúcim sa telám, ktoré už ani nevyzerali ako telá. Naozaj.. takmer som sa tri krát dovracal. Dnešný večer som mal v pláne minimálne trojhodinovú očistu tela.

Naša práca netrvala.. dlho. Čo chvíľa boli mŕtvoly na hromade a ja som na kopu za nimi hádzal aj vysušené seno, ktoré sme našli opodiaľ.. následne nejaké kvety, na očistu duše a na skôr divadlo, ktorému som sám moc neveril. 
"Dobre, už len zopár.." Pár krát som škrtol kresadlom k fakle, ktorá vzplanula a naznačil som Aiko, aby sa držala vzadu. Predsa len .. práve teraz mal z kopy vyjsť ohromný smrad.
Kopa mŕtvol vzplanula a ja som sa do ohňa len nemo pozeral. Z nejakého dôvodu som sa cítil omnoho lepšie.

"Niekoľko hodín to bude trvať.."
Odvetil som s novo získaným elánom a len som si čupol. Zobral som do ruky čistú hlinu, s ktorou som si v podstate "umyl" ruky. Bol to dobrý spôsob, ak ste u seba nemali vodu. hlina sa dala ľahko oprášiť a zobrala zo sebou všetky blbosti a nečistoty, ktoré sa na ruky usadia.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Aiko Tue Aug 20, 2019 7:09 pm

Znechutene som si odfŕkla. Nenávidela som tento jeho otcovský tón. Áno, kedysi som spala s kdekým, aj so staršími pánmi, ak bolo treba, uňho som to však tak nejak nevedela zniesť. Preto som ho pozorovala s prižmúrenými očami.
"Raz sa ti to vráti. Oľutuješ to," znelo to ako výhražka, ale čo som mu mohla reálne urobiť? Nič, pretože som nechcela a ani to nedokázala. Šlo len o akési vzájomné rýpanie, ktoré nikdy neskončilo zle. Postávajúc ďalej som sledovala jeho šaškovanie s mŕtvolami. Kvety, seno...nič, čomu by som rozumela. Veď aby áno, keď som nepatrila k mníchom ani som v živote nestretla okrem jeho žiadneho. Pre mňa boli tieto rituály len trápnym divadielkom, avšak nekecala som mu do toho. Rešpektovala som jeho prácu.
"Uhm...," kývla som, ale nepohla som sa dozadu. Nebolo to nič cudzie. Takých obrazov horiacich nevinných obetí sa mi v mysli usadilo mnoho. Častokrát som si pamätala aj na ich zápach. Nebolo to nič, čo by som nevedela zniesť, skôr som bola zvyknutá. Hypnotizujúco som sledovala praskajúci oheň, následne som sa presunula k nemu a tvárou sa mu obtrela o rameno. Robievala som to často.
"A dovtedy...?" opýtala som sa, kým som sa hrala s prameňom jeho vlasov.
"Budeme hrať pexeso, privolávať Krvavú Mary alebo si užívať romantiku pri hromade horiacich mŕtvol?"
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Goemon Tue Aug 20, 2019 9:51 pm

Pravda bola taká, že to nebol až tak.. zázračný obrad. Hlavnou príčinou, pre čo som sa telá rozhodol spáliť bolo to, že tak zabránim šíreniu nejakých chorôb. Oheň bol veľmi dobrý ničiteľ baktérií. Telá sa zmenia na popol, ktorý je navyše dobrý pre pôdu a tak ďalej a tak ďalej.. tie kvetiny, to bolo skôr kvôli zabitiu smradu, no vôbec to nepomohlo.
Ako som sa pozeral do ohňa a nechal Aiko, nech sa zaoberá mojimi vlasmi, celkom vážne som uvažoval nad jej otázkou. 
"Môžme skúsiť privolávať tú krvavú mary." Navrhol som s celkom detskou úprimnosťou. Pootočil som pohľad na moju čiernovlasú spoločníčku a slabo som sa pousmial. 
"Aj keď som v tom, že z toho vzíde skôr krvavá Kitsu.." Vyplazil som na ňu jazyk, chytil som sa za bradu a rozhliadol som sa po dedine ako takej. 
"Možno že tam niekde budú mať aj pexeso." Predsa len to bola celkom známa spoločenská hra a.. ja som mal spoločenské hry rád. Rozhodne radšej, než celý tento biznis so zapálenými mŕtvolami.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Aiko Wed Aug 21, 2019 6:28 pm

Vyzerala som zaskočene.
"Krvavá Kitsu?" zopakovala som mierne rozčarovane, na čo som sa len uchechtla a pokrútila hlavou.
"Jej čas už skončil. Ale kto vie, možno keď sa trikrát zatočíš pred zrkadlom a vyslovíš jej meno, objaví sa rovno za tebou...a potom...asi ti vezme dušu alebo niečo, čo ja viem," pokrčila som ramenami. Počula som síce o privolávaní Krvavej Mary, avšak k čomu to malo služiť mi tak nejak ušlo.
"Pexeso...alebo sexeso?" venovala som mu provokačný úsmev, ale pri tých jeho pohľadoch som si radšej len teatrálne povzdychla a zdvihla ruky.
"Dobre, dobre, vzdávam sa, už nebudem," kto vie, kde bola však pravda a či sa reálne svojich perverzných poznámok vzdám. Čas ukáže, aj keď už teraz bola prognóza biedna.
"Tak poď teda, nech nám utečie ten čas," natiahla som sa k nemu, jemne ho pobozkala na líce, následne ho pohladila a potom som sa proste postavila čakajúc, ktorým smerom sa rozhodne vyraziť.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Goemon Wed Sep 11, 2019 7:50 pm

zamyslel som sa. Mohlo ju zaskoćiť, že som to možno bral trošku vážne, aj keď to boli len také hrádky zo slovami. Mohol za to hlavne náš "veliteľ" ktorý bol asi jediná osoba, o ktorej som vedel, že naozaj nejakú dušu má. Alebo aspoň ducha.. no, rýchlo som pokrútil hlavou nad divnou myšlienkou, ako mu Kitsu tú jeho dušu naozaj požiera.
"Nááh.. nemáme zrkadlo." Pokrčil som ramenom a vydal som "tskavý" zvuk pomedzi privreté pery.
Položil som ruku na Aikinu hlavu a jemne som ju tam poškrabkal, ako sa to robilo mačkám alebo.. tak. No nijak som to nekomentoval, len som sa usmial, až tak povzbudivo. Nastavil som líčko a spokojne som si ruky zlaožil za chrbát, zatiaľ čo Aiko čakala a ja som sa tak nejak snažil rozhodnúť, kde by asi bolo fajn miesto na to, túto vatru prečkať.
No a tak som sa k jednému z domov vydal. Bola to taká typická chalupa. Výsuvné dvere, kopec bambusu .. 
Ako prvé som sa vyzul. Bolo neslušné chodiť po vnútrajšku v sandáloch.
"Chmm.." rozhliadol som sa a otvoril som prvý šuplík, ktorý som našiel.. no žiadna sláva.
"Kde myslíš že ľudia schovávajú hry?" Spýtal som sa s celkom serióznym záujmom. V tomto som bol tak ľavý, ako to len šlo.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Aiko Wed Sep 11, 2019 9:34 pm

"A možno je to tak aj lepšie. Kitsu je...divoká," pri jeho prítomnosti inak než pri cudzích ľuďoch. Naňho reagovala skôr tak pudovo...perverzne. Privrela som oči, keď ma poškrabkal. Bolo to príjemné...druhému by som odhryzla ruku, ale Shinovi...ten si mohol robiť, čo chcel. Len čo sme sa teda vyrazili k jednému z opustených domov, pozorne som sa rozhliadala a hľadala známky života. Bolo nepravdepodobné, aby sa tu nachádzal ešte niekto alebo aby sem niekto zablúdil, človek však nikdy nevie. Vyzula som sa rovnako ako on a vkročila do jednej z izieb. Pohľad sa mi na chvíľu zastavil na veľkej posteli, na čo som si len potichu povzdychla, pousmiala sa a radšej sa zamestnávala prehľadavaním.  Zaujalo ma niekoľko fotorámčekov, ktoré som si vzala do ruky, sadla si na kraj postele a prehliadla si ich. Bola na nich pekná žena s mužom, a menším dieťaťom. Pravdepodobne rodina. Na ďalších boli ich rôzne momentky a vtipné situácie.
"Shin?" zavolala som naňho. Vyzerala som zmätene, ako keby som nevedela, čo si mám myslieť.
Rodina..., jemne som sa zachmúrila, no nehovorila som viac. Zatiaľ.  
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Goemon Wed Sep 11, 2019 10:00 pm

"Zas nič.. " Povzdychol som si. Musel som rýchlo niečo nájsť. Nechcel som, aby sa Aiko začala nudiť. Osobne by som sa vedel rozvaliť na najbližšiu posteľ a zaspať, že by ma zobudili až na ďalší deň. Ako som prechádzal do ďalšej izby, zas cez posúvne dvere, trepol som sa do nejakého lustra. Trośku som zanadával a samozrejme som pri vrávoraní zhodil všetky postavené veci, ktoré sa len zvaliť dali.
Asi by som sa tu takto potuľoval dlhšie, nebyť toho, že ma k sebe Aiko zavolala.
"Hmm?" Ozval som sa spýtavo a len som prešiel pár miestností, kým som ju nenašiel stáť. V rukách držala fotku rodiny.
Podišiel som bližšie a sám som sa na ňu pozrel. Zatiaľ som nič nehovoril, keďže sa nič nepýtala. Rozmýšľal som, ako to je asi s jej rodinou. Moc sme sa o tom nezhovárali.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Aiko Thu Sep 12, 2019 6:29 pm

Tozawa - Stránka 2 447ded229373fffa2a0802e5a5ee3c2b
Keď Shin dorazil, našiel ma len nehybne dívať sa na fotku. Tvár mi zakrývali dlhé ebenovo čierné vlasy. Pár minút sa nič nedialo. Zrazu som však pohla hlavou a natočila ju k ďalšej fotke šťastnej rodinky, a potom...som konečne zdvihla oči k Shinovi. Čo si určite okamžite všimol bol fakt, že nemali svoju typickú belasú farbu, ale krvavo červenú, z ktorých sršali ohne a hnev. Rámčeky s fotkami som rozdrvila v rukách a zahodila niekam do kúta. Obrazy minulosti, krátke výstrižky, sa opäť vynorili v mojej mysli.
Rodina...?
Neexistuje. Ja som to jediné, čo máš, nikto iný tu nie je, zavrčal známy hlas v mojej hlave. Kitsune? A on...patrí nám.
"Shin...," šepla som, vzala som ho za lem kimona, zanechávajúc tam krvavú stopu po ranách spôsobených sklom, a pritiahla ho k sebe. Oprela som sa mu o hruď, zaborila hlavu do jeho voňavých vlasov a jemne som sa mu zahryzla do ramena. Mohol cítiť ostré, no malé tesáky, ktoré mu však neurobili nič, nakoľko som sa snažila byť čo najjemnejšia a neublížiť mu. Neodpustila by som si to...a Kitsune by sa ma pravdepodobne pokúsila zničiť. Vzájomne sme sa akceptovali a spolupracovali, avšak toto bolo niečo, čo nás mohlo spojiť ešte viac, alebo horšie. Zničiť. Tak či onak, na tomto kroku sa nepriamo podieľala práve ona.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Goemon Thu Sep 12, 2019 7:43 pm

Chvíľu bolo ticho. A ja som ju v tom tichu nechal. No keď ku mne pootočila pohľad a ja som si všimol jej krvavo sfarbených očí, vedel som, že to v nej muselo vyvolať nejaké.. pravdepodobne nie príjemné pocity.
Chcel som jej rámček zobrať, no skôr než som sa stihol pohnúť tak fotku rozdrvila. 

Bola pravda, že mojou prvou myšlienkou bol fakt, že tá krv pôjde ťažko oprať. No neznamenalo to, že by som ju od seba odtiahol. Znova som ju pohladil na hlave a ako priložila zuby k môjmu krku, neubránil som sa striasnutiu. Na rukách mi vyskočila husia koža. Nie že by som sa bál, to nie. Len bla naozaj blízko a jej zúbky boli celkom ostré. Reakcia tela..
No len som si ju k sebe tuhšie privinul, vyčaril som taký zubatý úsmev, ktorý moc nemohla vidieť a začal som sa s ňou hýbať, v podstate tancovať.. ako taký valčík len, trocha viac retardovaný.
"Awww moja Aiko, čo by som si bez teba počal chmmm?" zazubil som sa. No .. hej, mal som aj takúto stránku.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Aiko Thu Sep 12, 2019 8:29 pm

"To, čo doteraz, len bezo mňa?" Opýtala som sa mierne neisto s jemným úsmevom na perách. Prispôsobila som sa rytmu tanca. Možno v tom bol mierne neohrabaný, ale ja práve vďaka svojim predošlým skúsenostiam v istej oblasti som vedela, čo robím. Nesmiala som sa mu však. V podstate som ani nevnímala nič iné než jeho prítomnosť. Aj napriek tej však Kitsune vydávala určité signály. Bola o niečo divokejšia, než ja. Riadila sa najmä pudmi. A medzi nimi bola aj tá...intímnejšia.
"Shin...môj Shin...," na chvíľku sme sa zastavili, pretože som sa postavila na špičky, aby som mu mohla jazykom prejsť od krku až k líčku. Možno to vyzeralo psychopaticky, no aj pod polovičným vplyvom som mala zlepšené zmysly. A Kitsune zbožňovala jeho...chuť.
"Mmmmm...," privrela som spokojne oči.
"Poznám príjemný spôsob, ako tú ruku efektívne vyliečiť," oznámila som mu s jemne hravým úsmevom na perách zvedavá na jeho reakciu. Toto bolo niečo, o čom sám nevedel, keďže počas tohto obdobia spoločného putovania som sa zránila len málokedy...a ak áno, tak sa postaral o mňa on.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Goemon Thu Sep 12, 2019 9:14 pm

Na chvíľku som sa pozastavil. 
"Heej no ale bola by omnoho väčšia nuda." Zachechtal som sa. Nejak som sa netajil tým, že som s ňou rád cestoval. Kto by aj nerád cestoval s tak šarmantnou mladou .. dajme tomu dámou.
Môj ? prebehlo mi v hlavou. Bol to ten moment, keď som si nebol úplne istý, či za ňu tak trošku nehovorí Kitsune. Ten spôsob akým to povedala.. 
Stal sa zo mňa kus nábytku.. Znova mi prebehlo v hlave a ako sa postavila na špićky, zastavil som sa. Sklonil som hlavu. Vlasy mi padli trocha na stranu a trocha som zaškrípal zubami. Nebol som na ňu nahnevaný, to nie len.. no koho by to nedráždilo hm? 
"Aikoo." Zamrmlala som znova tak trocha ako dieťa. Trochu som na ňu zatlačil, asi aj nechcene, až sa mi zaplietly nohy a ja som sa ocitol na jednej nohe, skackajúci, až kým som chrbtom nenarazil do steny, ktorá ma zas zaistila.
"No tak to dúfam, že sa mi s tým spôsobom zveríš!.. teda podelíš!" Znova som sa zabil takým tým širokým úsmevom.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Aiko Thu Sep 12, 2019 9:35 pm

Akonáhle do mňa jemne strčil a sám sa tak nejako potkol, okamžite som ho tak nejak zachytila a trochu mu zmiernila náraz do steny. Vyzerala som na chvíľku ustarane.
"Dávaj si pozor na seba," zahriakla som ho, ale nie prísne. Následne som sa zamyslela.
"Vlastne...nevadilo by mi starať sa o teba," priblížila som sa k nemu a odhrnula mu prameň vlasov z tváre prstami, ktoré ešte neboli zakrvavené. Nechcela som ho ušpiniť. Slová, ktoré zvolil ako odpoveď na môj návrh podnietili Kitsune k tomu, aby ma popohnala k ďalšiemu kroku. Ťažko sa s ňou bojovalo. Ťažko sa odolávalo jemu. Popodišla som bližšie k nemu a pritlačila ho k stene svojim telom.
"Požičiam si trocha tvojej chakry...," už mi bolo jedno, či ho ušpiním alebo nie. Obe ruky som nechala na jeho krku, postavila som sa na špičky a pobozkala ho. Mohol cítiť, ako ho opúšťa nejaká menšia porcia chakry. Takáto forma kontaktu k tomu síce nebola potrebná, ale ako zámienka to fungovalo výborne. Nemohlo mu to však uškodiť a pokiaľ by sa pozrel na mojej ruky, zistil by, že rany sú naozaj zacelené. Koniec koncov, neboli hlboké. Napriek tomu som ho však nechcela pustiť. A Kitsune už vôbec nie.
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Tozawa - Stránka 2 Empty Re: Tozawa

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru