Tozawa

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Tozawa

Příspěvek pro Seishin za Sat Jul 21, 2018 12:48 pm

First topic message reminder :


Ešte nedávno spokojná a mierumilovná dedinka o počte asi 70tich obyvateľov v centre zeme ryžových polí. Teraz len spustošené sídlo Seishinovou rukou.
avatar
Seishin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 20. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down


Re: Tozawa

Příspěvek pro Satoru Hyūga za Tue Jul 24, 2018 7:14 am

Zahleděl jsem se na nožík, který nyní ležel na zemi. Poté Doshi-sama přednesl svůj projev, jenže ten muž od nás odskočil aby si udržel vzdálenost. No, proti tomu jsem nic neměl. Nelíbilo se mi ale, že podle něho lžeme. Lehce jsem se zamračil a sundal si svůj kabát, pod kterým jsem nic neměl. Odhalil jsem tak své krásné, silné tělo a stiskl kabát v ruce.
"Mocní mi odmítli pomoci když jsem to potřeboval. Díky jejich aroganci a chamtivosti jsem přišel o nejlepšího přítele. Kvůli nim zemřel a je to nezajímalo. Proto jsem odešel a bojuji za svět kde si všichni budou rovní a bohatství bude všech." Vzpomínal jsem na to nerad ale pokud budu tento příběh muset říct každému kdo by nám pomohl pomoci tak to udělám.
"Spoj s námi tvojí sílu a svého boha. Zbavíme se společně vládnoucí vrstvy která si myslí, že je něco víc než ostatní lidi." Natáhl jsem k němu ruku se svým kabátem. Byl jsem ochotný mu ho přenechat. Stejně jsem věděl kde koupit další.
avatar
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 19. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tozawa

Příspěvek pro Miya za Tue Jul 24, 2018 11:22 am

Místo boje začaly padat slova. Začalo se přesvědčovat. Nedivila jsem se, že nám nevěří. Nemohla jsem mu to mít za zlé, ani jsme nevěděli, čím jsme si prošli. Byla jsem tu nejspíše jediná, která neprošla takovým trápením. Krom smrti mých rodičů. Byla jsem vychovaná pomoci každému, kdo jí potřeboval, především poutníkům, které procházeli mým krajem.
Seskočila jsem vedle Satoriho a přitom jsem schovala flétnu. "Zdá se to neuvěřitelné, ale opravdu pomáháme všem poutníkům, lidem, kteří jsou chudí. Společně sdílíme náš majetek, ale také pocity" pověděla. Mno na projevy tu byl nejspíš někdo jiný, já bych si to musela promyslet. Ale stejně je nejlepší, když s citově zraněním člověkem promluvy mu jemu podobný. Já mohla snad udělat jediné. Vytáhla jsem jsem šatek ve kterém bylo jídlo, které jsem samá dělala. Sice bylo pro Satoru, abychom ho snesli, když bude kňučet ohledně jídla, ale byl tu někdo kdo to potřeboval více než on. Rozdělala jsem šatek, aby mohl náš nejmenovaný vidět jídlo. Klekla jsem si na svoje kolena a natáhla jsem k němu ruce. Složila jsem hlavu na svou hruď. Nebála jsem se, protože jsem tu měla lidi, kterým jsem věřila.
avatar
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 19. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tozawa

Příspěvek pro Akeno Hatake za Tue Jul 24, 2018 4:55 pm

Zdá se, že jsme se dostali na stejnou vlnu, všichni. Náš potencionální člen vypadal, že trpí uděsnými muky a že ho honí duch minulosti. Kdo si sakra mohl dovolit, tohle udělat s lidským tvorem?!
Sevřel jsem ruku v pěst a v mém hlasu znělo pohrdání.
"Mocnosti, feudální pánové a bohatí si s našimi životy hrají, jako kdyby jim patřily. Nepatříme jim! Já jsem ztratil téměř celý klan Hatake. V současnosti jsou zbytky mé rodiny zotročovány Uchiha klanem. Na jedné misi s rodinou jsme měli zajat démona. Byla to předem prohraná bitva a jen nás poslal na smrt! Od té doby jsem se rozhodl, že tento svět změním a budu silnější než démon! Pokud se s námi spojíš, budeš moci být u začátku revoluce. Budeš tím, kdo zažehne plamen, protože jen válka dokáže odstranit vládnoucí mocnosti.." měl jsem pořád nataženou ruku připraven ho kdykoliv přijat do rodiny.
"Seishin-doshi, přidej se k nám!"
avatar
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 05. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tozawa

Příspěvek pro Seishin za Tue Jul 24, 2018 5:14 pm

Na malý okamih som sa zastavil. Bolesť pomaly ustúpila a ja som sa upokojil. Čím asi? Každý má vlastné spôsoby ako sa upokojiť. Niekto medituje. Niekto pije. Niekto si zapáli cigaretu. Niekto si číta knihy, počúva hudbu, cvičí. Ja som to urobil trochu inak. Mal som úplne iné predstavy o tom akoby sa mal človek upokojiť. Z neďalekej kopy haraburdia som vytiahol obrovskú tyč. Nebola hrubá, naopak bola dosť tenká. Jemne zahnutá a na konči odseknutá, akoby bola kedysi dlhšia. Očividne som ju dávnejšie presekol svojou kosou ktorá sa váľala obďaleč. Vďaka tomu Hyuugovi sa ju budem musieť pustiť hľadať len čo skončím záležitosť s týmito idiotmi čo tu ku mne rozprávali ako k malému decku. Zdvihol som do úrovne hlavy tyč a otočil sa k tým trom. Očividne som sa mienil upokojiť bojom s nimi.

„Óóóóóó Veľký Jashin, najväčší z najväčších, príjmi svojho pokorného služobníka a dopraj mu pokoja!“ Zreval som a tyč sa pohla. Namiesto toho aby zasiahla tých okolo mňa, než stihli vôbec nejako zareagovať, prešla mojou hruďou. Prepichujúc si jemne srdce som nahodil na sebe blažený výraz, div sa mi nepostavilo niečo v nohaviciach. Vystriekla krv a trochu pocákala jedlo tej malej čubky ktorej mama to očividne robila s nejakým zvieraťom. Vytekalo to a vytekalo. Avšak ja som vôbec nereagoval na bolesť spôsobom akým by som mal. Nie len že sa mi to páčilo, po vytiahnutí tyče som sa naozaj upokojil a o čo horšie, nezomieral som. I keď moje srdce ostalo trochu prepichnuté, vedel som že sa časom dolieči. V tú chvíľu som si začal obťahovať okolo hrude svoj špinavý obväz ešte viac aby som zastavil krvácanie. Na tvári som mal hodnú chvíľu blažený výraz než som sa vrátil k svojmu pokojnému ja.
„Ste kreténi.. A divný! Ale fajn..“ Odvetil som jednoducho a prikývol. Súhlasil som. Pôjdem teda s nimi ak si to tak želajú a pomôžem ich, mohol by som mať prístup k toľkým obetiam! A predovšetkým som si mohol neskôr dovoliť i nové oblečenie a obväzy! A vlastné jedlo, i keď som ho vôbec nepotreboval. Ruky som si založil za hlavu, ani som sa nepredstavil, ani som nepovedal mäkké mu a pomaly som sa vydal smerom tam kde bola hodená moja kosa!

avatar
Seishin
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 20. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tozawa

Příspěvek pro Satoru Hyūga za Tue Jul 24, 2018 5:29 pm

Sledoval jsem jak Miya nabízí jídlo a automaticky mi zakručelo v břiše. Sklonil jsem k němu hlavu a poplácal se po něm. Brzo kamaráde. Ujistil jsem ho a zahleděl se zpět na toho chlapíka. Poslouchal nás. Jenže pak vzal tyč a já posunul nohu trochu dozadu, připravený se bránit. Jenže chlapík si tu tyč zabodl do sebe. Ačkoliv jsem nechtěl, na tváři se mi objevilo jemné znechucení. Tohle jsem prostě nečekal. A prý, že ty jsi magor když mě máš v hlavě. Fumiko pro jednou měla dobrý postřeh.
Vypadalo to, že ho to uspokojilo. Stáhl jsem ruku s kabátem k tělu a dál ho sledoval. Při jeho nadávce jsem na okamžik stiskl rty do linky, no potom jsem se ušklíbl. "Já kretén nejsem. Já jsem Satoru." Odpověděl jsem mu a koukl se na Miyu a to zakrvácené jídlo. Povzdechl jsem si a zakroutil hlavou. Tolik škody. Vzal jsem si ho od ní a zašel do jednoho z domů. Tam jsem ho hodil do košel a vrátil se k ní. Nejsem přece hulvát abych ho hodil na zem. "Tak jdem." Pobídl jsem ji a usmál se i na našeho vůdce. Měli jsme dalšího člena!
Vydal jsem se pomalu za ním, šel dobrým směrem. Přesně tam jsem tu kosu odhodil. Cestou jsem deaktivoval byakugan.
avatar
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 19. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tozawa

Příspěvek pro Miya za Tue Jul 24, 2018 6:33 pm

Se propíchl, boha, někdo tu musí frajeřit, co? Škoda toho jídla, Satoru by si ho velice rád dal, ale smůla. Bohužel, člověk se s tím snaží, dává tomu lásku a potom to musí vyhodit. Něco ve mně asi umřelo. Chtěla jsem to pohodit na zem, protože už to bylo na nic! Ale Satoru mi to vzal a šel to vyhodit do koše. Jsem zvědavá, jestli někdo ten koš vynese.
Prý divní. Malém jsem vybouchla smíchy, jediný divný byl on a to tu byly dva, kteří měli v jejích hlavách divné hlasy. Postavila jsem se na nožky a oprášila si kolena. "Satoru-doshi, já si svojí rakvičku budu radši zamykat a nebo se schovám mezi mé mrtvolky" pověděla jsem směrem k mému obrovskému chlapci. Možná ani nebudu spát, když bude v sídle. Jako super nový člen, ale mno snad se všichni dožijeme východu slunce. Šla jsem za Satoru, protože u něho jsem byla v bezpečí.
avatar
Miya
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 19. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tozawa

Příspěvek pro Akeno Hatake za Sun Jul 29, 2018 8:54 am


Naše talk no jutsu zabralo. Seishin se rozhodl s námi vydat do světa a porazit ho. Prohlédl jsem si celou skvadru. Byli jsme všichni nezranění, jen trochu špinaví a hladoví.
"Dnes vařím já," řekl jsem nakonec.
"A Seishin-doshi bude potřebovat sprchu.." pokývl jsem hlavou a vydal se směrem k sídlu. Dnes bude dlouhý den, měl jsem v plánu vyvolat válku Ta no kuni a převzít otěže vládnutí společně se svými soudruhy. Přesun
avatar
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 05. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tozawa

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru