Akeno Hatake

Goto down

Akeno Hatake

Příspěvek pro Akeno Hatake za Fri Jul 20, 2018 8:44 pm

Jméno: Akeno Hatake
Narození: 12.10
Pohlaví: muž
Věk: 30
Příslušnost: Kyosanto
Hodnost: S-rank, Doshi-sama
Rodina: Všichni jsou jeho rodina
Klan: Hatake
Elementy: Oheň, země, vzduch, voda, blesk
Kekkei Genkai: nemá


Minulost:

Akeno se narodil vůdci klanu Hatake jednoho slunečného podzimního dne. Narodil se do ninja klanu, zdravý a silný, tak ho nečekal jiný osud než ostatní děti narozené v ninja klanu. Akeno projevil talent v brzkém věku, již v pěti letech se plně věnoval tréninku a ve dvanácti byl již plně schopný A-rankový shinobi. Jeho dětství tedy bylo maximálně do pěti. Trávil ho doma v klanu jako každý jiný.

Zlom nastal až v již zmíněných dvanácti letech. Hatake jsou najímáni obvykle jako stopaři, a tak feudální pán země Ohně ztratil v lesích svou nejlepší družinu, a tak si najal klan Hatake. Pro tuto misi byl vybrán Akeno a jeho rodiče spolu s dalšími členy. Stopy vedly do opuštěného chrámu. V jeho útrobách našli mrtvá těla družiny a mocného démona, který byl ohromně velký a ovládal mocné lávové techniky. Byl to samotný Yonbi no Youko. Rodina chtěla utéct, byla však ohromena tou mocnou čakrou. Neschopni pohybu, členové týmu byli zmasakrování. Jen Akeno stihl utéct. Akeno v tu chvíli viděl pravou sílu. Byl naprosto ohromen. Ztráta jeho rodičů jej poznamenala, víc ho však poznamenalo setkání s démonem. Chtěl se stát také tak silným a mocným jako byl Yonbi! Ze smrti rodičů však vinil jen a jen feudálního pána a celý feudální systém.

Vrátil se zpět a hodil feudálnímu pánovi země Ohně peníze zpět. Nechtěl peníze od někoho takového. V tu dobu si uvědomil, že pokud nebude silný a mocný jako Yonbi, nikdo ho nebude poslouchat a následovat ho. Pokud se sám nestane démonem, nebude si moci dělat, co si sám zlíbí. Vrátil se zpět do klanového sídla. Byl jediným možným vůdcem klanu, protože jeho rodiče zemřeli a bratra neměl. Začal víc trénovat a společně s celým klanem cestovali po světě. Najímali se na menší práce, nešli do války, pokud to nebylo nevyhnutelné. Čas ubíhal a Akeno byl pořád stejný; stále nenáviděl feudalismus. Ve dvaceti letech si ho najmula bohatá dědička trůnu v malé Čajové zemi. Potřebovali zoufale peníze, kočovný způsob života jim moc nevynášel. Mise byla jednoduchá, brzo splněná bez komplikací. Stalo se však něco mnohem zajímavějšího než samotná mise. Atsuko Kagari byla revolucionářka. Nenáviděla vládnoucí elitu a chtěla se jich zbavit. Její země neměla takovou vojenskou sílu, aby mohla ovládnout svět a spustit proletářskou revoluci. Všechny své myšlenky sepsala do svého Manifestu a snažila se je předat dál. Veškerý svůj majetek rozdala a žila tak, jak kázala. Brzo se celá země ponořila do víře proletářské revoluce se shora a Doshi-sama Atsuko Kagari si splnila svůj sen. Akeno byl jako očarovaný. Konečně měl někdo podobné myšlenky jako on sám! Navíc byla mocná a dokázala si prosadit svou. Sice pár set lidí bylo popraveno, ale bylo to pro větší dobro!

Akeno propadl revolučním myšlenkám a podřídil jim svůj život. Jejich klan byl deset let v zemi Čaje a společně s Doshi-sama dávali dohromady plán na rozhoření revoluce po celém světě. Čajovou zemi však čekal převrat. Země Ohně zaútočila společně s Uchiha klanem a popravili Doshi-sama Atsuko Kagari. Celou zemi obsadili a Hatake klan byl zajat. Jediný, kdo přežil, byl Akeno. Bojoval udatně, nicméně se nemohl rovnat síle Madary a jeho bratra Izuny. Uprchl s tělem Atsuko a vydal se do chudé země Rýžových polí. V této malé zemičce založil organizaci Kyosanto následovaný ideologii Kyosan Shoki, kterou vytvořila Atsuko Kagari, velká revolucionářka. Organizace měla úspěch a začíná mít více následovníků. V zemi Rýžových polí dobyl menší město, ve kterém si založil sídlo a v tu dobu začíná jeho příběh jako následovníka ideologie Kyosan Shoki a pokračovatele Velké revolucionářky s jediným cílem, svrhnout vládnoucí elitu a zažehnout velkou revoluci.

Osobnost:

Akeno má velmi zvláštní osobnost. Měl původně pocházet z dvojčat a v prvních měsících Akeno pohltil embryo svého bratra a v jeho mozku zůstal kousek, který se vyvíjel společně s ním. Na kvalitě života toto postižení nijak neubírá. Nicméně se identita jeho dvojče projevuje v náhodných chvílích a je naprosto odlišný od Akena.

Akeno je v jádru milý a hodný muž. Dbá dodržování pravidel a zvyklostí, dá se s ním hovořit a diskutovat a vždy se bude držet předepsané etiky. Je slušný a vychovaný, je charismatický a vůdčí typ, kterého chce každý následovat. Je velmi klidný a rozvážný. Nerespektuje nedodržování daných pravidel a domluvených smluv a respektuje druhé. Nemá rád čekání. Má hluboký a podmanivý hlas. Nemá rád vládnoucí elity a kohokoliv, kdo vykořisťuje druhé. Rád by osvobodil všechny otroky a poddané. Věří svým ideálům a cílům, nebojí se použít i špatných prostředků k dosažení svých cílů. Je ochoten zabít a obětovat lidi pro větší dobro.  

Nicméně, jeho druhá osobnost je jiná. V okamžicích je sprostý a neurvalý. Působí šíleně a cítí šílenou touhu zabíjet. Je pravý opak Akena, avšak i on věří v ideologii, a chce svých cílů dosáhnout naprostou válkou.

Vzhled:


Akeno je vysoký a hubený muž. Měří 181 cm a váží 75 kilo. Je svalnatý a nemá na sobě gram tuku. Má šedé delší vlasy různě poházené. Má černé oči. Přes tvář nosí masku a téměř nikdo neví, jak pod ní vypadá. Pod maskou vypadá úchvatně a kdokoliv ho kdy viděl, tak se do Akena zamiloval.
BEZ MASKY, POZOR!!:


Schopnosti:


Akeno je přirozený talent. Už jen to, že se ve dvanácti letech stal A-rankový shinobi, toto dokazuje. Jeho schopnosti jsou proslulé po celém světě, cizí ninjové, vůdci klanů a feudální pánové moc dobře vědí, o koho jde. Většina jej považuje za hrozbu. Je velmi ceněný pro své vůdčí a bojové schopnosti, je přirozený vůdce. Jeho největší síla tkví však v tom, že je to ideální lídr, učitel a generál.

Co se týče schopností je versatilní, dokáže dobře používat všechny typy technik. Je chytřejší než Shikamaru, má lepší čich než Kiba a ovládá lepší taijutsu než Rock Lee. Jeho genjutsu sklil je také na vysoké úrovni, nicméně proti Sharinganu jsou jeho genjutsu schopnosti směšné.

Čakra a fyzická síla


Akeno je, co se týče čakry, průměr. Umí s ní dobře zacházet a šetřit. Dokáže použít Raiton: Shiden šestkrát za den, avšak jednou za den Reiki no jutsu. Je velmi dobrý i v taijutsu. Je schopen se dostat za nepřítele nepozorovaně. Je průměrně silný. Je rychlý a má vybroušené reflexy, dokáže předvídat pohyby nepřátel, jen z pozorování útoků. Používá rychlé ruční pečetě, dokáže vytvářet techniky nepozorovaně a protivník je nedokáže přečíst. Svázáním rukou nebo zranění jedné z nich, se dá považovat za jednu z nejefektivnějších cest, jak jej porazit. Má ve svém vlastnictví dědictví klanu – tanto Hakkou Chakura Tou, které při útoku zbělá a vypouští bílé světlo.  

Ninjutsu

Akeno se primárně spoléhá na své znalosti ninjutsu. První techniku se naučil již v pěti letech. V průběhu letech se stal známý jako Démon Akeno, důvodem byly jeho komba elementů.  Akeno vlastní skupinu jeho ninja psů (ninken), které vlastní již od štěňátek. Dokáže je přivolat a využívat na různé účely.
Vymyslel také svou Ultimátní techniku, kdy zhmotní svého ducha a dokáže se dostat do těl svých obětí několik kilometrů daleko. S touto technikou zabil několik stovek nepřátel. Dokáže ji však používat jednou denně, poté nedokáže vytvořit ani jednu techniku. Pokud se o to pokusí, zemře.
Dokáže ještě využít v kombinací s Gofu kekkai Kyōmen Shūja no Jutsu, kdy vytvoří přesnou kopii toho, kdo neoprávněně odstraní pečeť. Nicméně je to technika náročná na čakru, kopie mají o polovinu méně čakry než originál.

Elementy

Akeno může využívat všech pět elementů včetně Yin a Yang. Používá vodní techniky, aniž by měl u sebe zdroj vody. S elementem země je schopen se pohybovat pod zemí a útočit nepozorovaně. Dokáže vytvářet i zemní zdi pro ochranu. Používá také základní techniku Katonu, v tomto elementu je také nejslabší.

Jeho primárním elementem je Raiton. S použitím techniky Raiton: Shiden může řezat a bodat. Dokáže přesměrovat bodný úder a rozptýlit ho jako Chidori Nagashi. V boji využívá jeho Raiton: Kage bunshin a Kawarimi no jutsu, aby zjistil schopnosti nepřítele a dokázal je nachytat a přechytračit. Používá variaci s Raiju Tsuiga se svým Shidenem.

Genjutsu

Akeno má znalosti v genjutsu. Používá démonickou iluzi zobrazení pekla k vystrašení svých nepřátel. Dokáže použít i svázání stromem a pro účely své organizace využívá Genjutsu Tsushin, což je genjutsu využíváne pro komunikační účely. Musí předem označit osobu, na kterou chce tuto techniku použít, a poté s ní může telepaticky komunikovat. Funguje podobně jako Nagatovo Gentoshin no jutsu.

Dokáže s genjutsu bojovat efektivně, i když nevlastní žádné doujutsu.


Zajímavosti:


Akeno je předek Hatake Kakashiho. Občas si se svou druhou osobností povídá a říká ji Akio. Akeno věří ideologii a dokáže si ospravedlnit vraždy velmi snadno.

Používané nástroje:


Používá klasické ninja vybavení, má ve vlastnictví již zmiňované Hakkou Chakura Tou.

Techniky:


D – rank

Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu
Magen: Narakumi no Jutsu
Kirigakure no jutsu
Shunshin no jutsu

C – rank

Raiton: Raijū Tsuiga
Doton: Ressenga
Kuchiyose no jutsu (Ninken)
Doton: Moguragakure no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu
Gofū Kekkai

B – rank

Suiton: Suiryūdan no Jutsu
Suiton: Suijinheki
Doton: Doryūheki
Fūton: Atsugai
Magen: Jubaku Satsu

A – rank

Raiton: Shiden
Raiton: Kage Bunshin no Jutsu
Kyōmen Shūja no Jutsu
Genjutsu Tsūshin

S – rank

Reika no jutsu

Body:


NIN 5
TAI 4
GEN 4,5
INT 4,5
SÍLA 3,5
RYCHLOST 4
ČAKRA 3,5
RUČNÍ PEČETĚ 5

TOTAL 34
avatar
Akeno Hatake
Doshi-sama (S-rank)

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 05. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akeno Hatake

Příspěvek pro Reizo Kaneki za Fri Jul 20, 2018 9:24 pm

POVOLENO

______________________________________________________________________________________

Techniky:


Vybavení:
Wakizashi (ostří 60 cm), na levém zápěstí přístroj na senbony (Shizune*), shurikeny, výbušné lístky, koženou taštičku s lékařskými pomůckami spolu se základním setem jedů a protijedů
avatar
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 14. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru