Satoru Hyūga

Goto down

Satoru Hyūga

Příspěvek pro Satoru Hyūga za Thu Jul 19, 2018 11:33 am

Jméno a příjmení: Satoru Hyuga (Osvícenec)
Hodnost: A rank, člen Organizace Kyosanto
Vesnice:
Věk: 25
Výška 185 cm
Pohlaví: Muž
Klan: Hyuga (hlavní větev)
Kekkei genkai / Dōjutsu: Byakugan
Elementy: Katon, Raiton, Suiton, Doton

Charakter
Satoru vypadá jako klidný týpek, a on vlastně klidný týpek v podstatě je. Dokud někdo nevykořisťuje slabší co se nemohou bránit. Věří, že by bohatství mělo patřit všem. Každý by měl mít právo na vše! I na kočku souseda. Je to kočka všech a všichni by měli mít možnost si užívat její společnosti. Ovšem jeho druhá osobnost je v tomto poněkud agresivnější. Fumiko (Malý přítel) je ženského pohlaví a s ničím se nespokojí. Často se ho snaží tlačit do věcí, do kterých se mu opravdu nechce. Fumiko věří, že svého cíle dosáhnou pouze násilím a vymícením mocných a bohatých. Satoru si naopak myslí, že by to šlo i jemnější cestou, ale poslední dobou o tom začíná dost pochybovat. Fumiko o nadvládu jeho těla téměř nestojí, stačí jí role hlasu v jeho hlavě. Ovšem někdy když je třeba nebo se nudí přebírá kontrolu. Častěji teda, když se nudí. To se potom tento urostlí a silný muž pohybuje a chová jako žena.

Životopis
Satoru se narodil do hlavní větve klanu Hyuga. Jeho osud byl už dopředu nalinkován aniž by měl šanci to ze začátku ovlivnit.
Když dosáhl pěti let poprvé uviděl boj. Náhodou se přichomýtl k cvičnému boji dvou starších chlapců. Měl možnost obdivovat techniky a to jak rychle se pohybovali. Chtěl se stát takovým jako oni, aby mohl světu ukázat co je zač. Řekl o svém rozhodnutí doma a nikdo nebyl proti. Vlastně by k tomu byl donucen tak jako tak. A to, že se rozhodl sám jim hrálo do karet. Ráno vstával velmi brzy a trénoval, nejdříve po něm chtěli fyzičku. Už po takto malém chlapci. A on trénoval. Bez odmlouvání. Později přišlo na řadu ovládání chakry. Pro Hyuga klan v podstatě jednoduchá věc. Jeho celé dětství bylo jen o tréninku. Tělo, chakra, mozek, byakugan. Tělo, chakra, mozek, byakugan. Proto si Satoru moc kamarádů neudělal. Dospívání bylo stejné, jenže on nevěděl  o co přichází a tak mu to nevadilo. Až v pozdním věku, tedy když dovršil 18 let poznal přátelství.

Když klasicky trénoval výdrž v lese narazil na potulného obchodníka se kterým se dal do řeči. Obchodník mu vyprávěl spoustu příběhů z jiných krajin, které procestoval už jako maličký se svým otcem. Satoru tím byl uchvácen, že existuje i něco jiného než trénink. Obchodník se po čase stal jeho prvním přítelem. Jednou přišel za Soturem a požádal ho o pomoc. Rád hrál karty a dostal se do problémů, dlužil značný obnos peněz. Satoru mu slíbil, že pomůže. Jeho klan přece měl peněz až až. A on na ty peníze měl přece stejné právo jako ostatní. Jenže to se mýlil. Byl slušně řečeno poslán do háje. Klan přece nebude platit za někoho jiného i když by mu tím zachránili život. Satoru to mohl vyřešit i jinak, vyrazit a zabít ty, kterým jeho kamarád dlužil. Jenže v té době takhle nepřemýšlel. Hluboce se ho dotklo, že mu klan odmítá pomoci. Na peníze měl stejné právo jako ostatní a bylo snad na něm jak s penězi naloží!

Vymyslel tedy, že peníze získá jinak. Začal pomáhat lidem v okolí. Šetřil penízky ale nebylo jich dost. Zatím jeho kamarád prosil u lidí, kterým dlužil o odklady. Jenže jednou jim došla trpělivost. Satoru toho dne vzal peníze a šel hledat svého kamaráda. Chtěl mu navrhnout ať jim dá aspoň půlku zatím. Jenže našel jeho mrtvolu vyset ze stromu na provaze. Přišel o svého prvního a nejlepšího přítele. Hrozně ho to ranilo a probudil se v něm hrozný vztek. Vztek na klan, vztek na lidi kteří odmítli pomoci i  když toho měli víc než dost. V tu chvíli viděl rudě a byl rozhodnutý naběhnout domů a začít řádit. CHAMTIVCI ZABILI JEHO KAMARÁDA. Jenže před touto chybou ho zachránila jeho druhá osobnost, která se v něm zrodila. Fumiko. Fumiko ho přesvědčila, že musí udělat víc. Musí myslet ve velkém.

Tentokrát bez výčitek ukradl část peněz a zmizel pryč. Utekl. Potuloval se světem, zastával se slabších a snažil se šířit poselství, že vše má být všech. Žádní falešní vládci, žádná takzvaná šlechta. NE! Pryč s nimi! Takhle jednou na cestě potkal malou dívku, která ale kupodivu měla stejný názor. Nejdříve nechápal, jak tato mladá slečna může být chováním tak vyspělá ale pak se dozvěděl její tajemství. Od té doby se od ní nehnul. Ačkoliv byla ve skutečnosti starší než on, vzhledově byla malá holčička a on měl potřebu jí ochraňovat. Vydal se s ní na cestu a zůstal s ní až doteď.

Oba našli další lidi, kteří měli stejné cíle a přidali se k nim. Jaká náhoda. A nyní Satoru bojuje za rovnost!  

Body
Nin: 4,5
Tai: 5
Gen: 2,5
Int: 3,5
Síla: 4
Rychlost: 4,5
Chakra: 4
RP: 2
Celkem: 30

Techniky
S:
Hakke Banshō
A:
Jūho Sōshiken
Hakke Kūshō
Shōsen Jutsu
B:
Hakke Hasangeki
Hakke Hyaku Nijūhasshō
Hakkeshō Kaiten
kage bunshin no jutsu
C:
Mizu Hari
Shōtei
Hakke Sanjūni Shō
kuchiyose no jutsu - kuny
D:Shunshin no jutsu
Kageshuriken no jutsu
Jūken
E:Kawarimi no Jutsu - technika náhrady
Kakuremino no Jutsu - technika neviditelného pláště
Nawanuke no Jutsu - útěk z pout
Henge no Jutsu - přeměna
Bunshin no Jutsu - technika klonu
avatar
Satoru Hyūga
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 19. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Satoru Hyūga

Příspěvek pro Reizo Kaneki za Fri Jul 20, 2018 11:12 pm

POVOLENO

______________________________________________________________________________________

Techniky:


Vybavení:
Wakizashi (ostří 60 cm), na levém zápěstí přístroj na senbony (Shizune*), shurikeny, výbušné lístky, koženou taštičku s lékařskými pomůckami spolu se základním setem jedů a protijedů
avatar
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 14. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru