Shiro

Goto down

Shiro

Příspěvek pro Shiro za Mon Jul 16, 2018 5:33 pm

Názov techniky: Shunshin no jutsu
Úroveň: D
Element: -
Zaradenie: Nin
Popis techniky: Jedná sa len o malú kozmetickú úpravu a to, že Shiro zmizne v „oblaku“ motýľov. (tak ako napríklad niekto v oblaku dymu, alebo listov alebo postupne zhoria atď.)
Nevýhody / Slabiny: -
Užívateľ: Voľne dostupná technika.
 
Názov techniky: Chō no sakkaku / 蝶の錯覚 / illusion of a butterfly
Úroveň: D
Element: Yin
Zaradenie: Genjutsu
Popis techniky: Vytvorí ilúziu motýľov. Technika nie je ani ofenzívna ani defenzívna. Používateľ môže farbu motýľov určiť podľa vlastnej vôle. Veľkosť motýľov, aby sa D technika nepoužívala na projekciu 10 metrového motýľa, bude stanovená max na 20 cm (budem s tým strašiť ľudí ). Technika naozaj robí dojem ako keby motýľ existoval, môžete sa ho chytiť a podobne.
Nevýhody / Slabiny: Technika bude fungovať aj na človeka čo má Gen/Int/Chakru 5 ale dá sa jednoducho zrušiť už ak má daný človek 1 bod v Genjutsu alebo 2 body v Inteligencii.
Užívateľ: Shiro
 
Názov techniky: Prison / Keimusho / 刑務所
Úroveň: B
Element: Yin
Zaradenie: Genjutsu
Popis techniky: Shiro uvrhne nepriateľa do genjutsu, ktorý v momente zostáva paralyzovaný pre ostatných ľudí. Nebude sa môcť hýbať, komunikovať s okolím alebo praktizovať techniky (toto sa nepočíta ak má niekto nejakú counter techniku ako, že otočí techniku na mňa alebo ovláda nejakú techniku, ktorá ho vytiahne z genjutsu, v tomto prípade je možné použiť takúto techniku). Obeť bude vidieť halucinácie v podobe motýľov, ktoré postupne odlietavajú z jeho teľa a vyzerá to tak ako by spolu s nimi mizne aj jeho telo.
Nevýhody / Slabiny: 3 body v Genjutsu / 3,5 body v Chakre / 3 body v Inteligencii dokážu techniku obmedziť na to, že sa obeť dokáže ako tak vyhnúť blížiacemu sa útoku no napokon ostane zase v ilúzii. (také to čiastočné sa vymanenie z pod techniky. 3,5 / 4 body v Chakre body v Genjutsu techniku rušia. Veľká fyzická alebo psychická bolesť zruší techniku. (Chcem vidieť ako mu buď niekto niečo zlomí alebo nejaký dojemný dialóg).
Užívateľ: Shiro
 
Názov techniky: Body Dissolve / Karada ga yōkai shimasu / 体が溶解します
Úroveň: B
Element: Yin
Zaradenie: Genjutsu
Popis techniky: Technika, ktorá sa dá aktivovať po tom ako sa Shiro dostane poď niekoho genjutsu. Po aktivácii sa jednoducho Shiro premení na kŕdeľ motýľov a „zmizne“ – to čo vidia účastníci genjutsu. A v skutočnosti sa jednoducho prebudí alebo zruší paralyzovanie alebo hoci aký účinok na Shira malo dané genjutsu v realite.
Nevýhody / Slabiny: Blokuje maximálne Genjutsu do úrovne A (včetne/vrátane).
Užívateľ: Shiro
 
Názov techniky: Chō ni kakureru / 蝶に隠れる / Hiding in Butterflies
Úroveň: B
Element: Yin
Zaradenie: Ninjutsu
Popis techniky: Technika umožňuje používateľovi infiltrovať sa na miesta, kde by nechcel byť videný. Funguje to na princípe toho, že vznikne kŕdeľ motýľov a táto technika umožní Shirovi stať sa ich súčasťou a potom sa znovu sformovať na inom mieste. (niečo ako: Water Release: Hiding in Water Technique alebo Hiding in Surface Technique).
Nevýhody / Slabiny: Senzori vedia ľahko zistiť prítomnosť. Každý kto má Inteligenciu 3 a viac môže argumentovať, že tu niečo nesedí, prečo je tu XY motýľov a tak. Samozrejme ublíženie motýľom = fyzické ublíženie mne. Takže stačí Cčková technika katonu alebo inej podstaty či len hodený kunai. (ale pššt).
Užívateľ: Shiro
 
Názov techniky: Vanished /Kiemashita / 消えました 
Úroveň: A
Element: Yin
Zaradenie: Genjutsu
Popis techniky: Shiro je schopný aktivovať techniku. Tá následne okopíruje súčasné prostredie až na výnimku, že schová každú osobu alebo predmet, ktorú Shiro bude chcieť. Limit tak 4 ľudí nech je to trochu reálne. Ľudia ani predmety nebudú viditeľné voľným okom, (áno potom tu máme sharingan, to je výnimka). Pre senzorov s Inteligenciou menej ako 3 (vrátane) nebudú schopní vycítiť prítomnosť. Konverzáciu medzi nami, tep, dýchanie, chôdzu (fyzické javy, ktoré vykonávame) nie je možné zachytiť.
Nevýhody / Slabiny: 1. Sharingan (aj to chcem aby bol minimálne B-rank). 2. Senzor, fakt dobrý dokáže vycítiť našu prítomnosť (dobrý = 3,5 Inteligencie, senzor by mal byť múdry a keď počítame, že je to A rank technika tak  je to primeraný počet, ktorý by mal mať v Inteligencii.). 3. Pohyb predmetov, ktoré nie sú schované alebo ich pád na zem keď niekto niečo rozbije ruší techniku. (takže ak už raz budeme schovaní, nerobte blbosti ľudia a chytajte sa len vecí, ktoré schovám do ilúzie). 4. Hocikto kto použije techniku počas toho ako budeme schovaný automaticky zruší túto ilúziu. 5. Ak bude niekto z nás zranený nepriateľom po aktivácii techniky, zruší to techniku. (ak bude niekto zranený v ilúzii je to v pohode). Toto funguje napríklad pri použití nejakej veľkej masívnej techniky (kde je ešte stále šanca, že sa vyhneme a technika sa nezruší). Treba brať do úvahy teda, že sa reálne nachádzame na tom mieste a preto sme zraniteľní. Až na to, že nás myseľ ľudí nevníma. (...áno vieme čo je genjutsu...).  
Užívateľ: Shiro
 
Názov techniky: Sakkaku: Mahō no mozō / 錯覚:魔法の模造 
Úroveň: A 
Element: Yin
Zaradenie: Genjutsu
Popis techniky: Ilúzia uväzní obeť do genjutsu. Osoba nebude paralyzovaná bude vidieť určité veci, veci, ktoré Shiro bude chcieť aby obeť videla. Môže vidieť niečo čo sa nikdy nestalo a nemusí ani vedieť o tom, že sa nachádzal v genjutsu alebo, že sa v ňom stále nachádza. Viac-menej manipulatívna technika. 
Nevýhody / Slabiny: Genjutsu aspoň 3 body dokážu techniku zrušiť. Inteligencia 4 body dokáže techniku zrušiť ale s tým, že chcem vidieť, že vám niečo v tom čo vám ukážem nebude sedieť, nie, že automaticky sa technika zruší. Nejaký ten monológ bude stačiť s takou inteligenciou predsa niečo vymyslíte. Vzhľadom na to, že sa jedná o A-rank techniku a nikomu neublíži a stále ma môžu zabiť myslím, že požiadavky na zrušenie sú primerané. 
Užívateľ: Shiro
avatar
Shiro
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Shiro

Příspěvek pro Kotomi Yamada za Thu Jul 19, 2018 5:14 pm

Omlouvám se za pozdní odpověď....

1. Body Dissolve / Karada ga yōkai shimasu / 体が溶解します - Pozměň slabiny. S-rank genjutsu moc není, takže takto by tě nikdo do genjutsu nechytil. S ohledem na to, že jsi uživatel genjutsu, tak tam dej, že to blokuje genjutsu do B-ranku včetně. A taky se tak snadno nedostaneš z genjutsu Uchihů (To si představuji tak, že to zkusíš třeba ve víc postech a nezrušíš to hned v tom prvním).

2. Chō ni kakureru / 蝶に隠れる / Hiding in Butterflies - to si dej klidně jako C-rank ^^

POVOLENO ^^ (prozatím kromě Body Dissolve / Karada ga yōkai shimasu, než ji upravíš)

______________________________________________________________________________________

Body:
Ninjutsu - 5
Taijutsu – 3,5
Genjutsu – 2
Inteligence - 4
Síla – 2,5
Rychlost – 4
Chakra - 4
Ruční pečetě – 5

Celkem - 30Techniky:
D-rank
Shunshin no Jutsu
Hyouton: Fubuki (vlastní)

C-rank
Suiton: Mizurappa
Suiton: Kouri Bunshin no Jutsu (vlastní)
Suiton: Suirou no Jutsu
Kuchiyose no Jutsu: Yuki no Kitsune
Kaiten Kaze no Yaiba (vlastní)

B-rank

Hyouton: Kokuryuu Boufuusetsu
Hyouton: Dai Fubuki (Vlastní)
Kanchi no Jutsu
Fuuton: Atsugai

A-rank
Hyouton: Makyou Hyoushou
Hyouton: Souryuu Boufuusetsu
Hyouton: Hyourou no jutsu

S-rank
Hyouton: Kouri no Shi (vlastní)
avatar
Kotomi Yamada
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 19. 06. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru