Yami Yotsuki

Goto down

Yami Yotsuki

Příspěvek pro Yami Yotsuki za Tue Jul 10, 2018 1:27 pm

Yami Yotsuki

Narození: 7.2.
Pohlaví: Muž
Věk: 20 let
Příslušnost: Shimo no kuni (Yamada)
Hodnost: B rank
Rodina: Dvojče Hikari, matka Kyoki
Klan: Yotsuki
Elementy: Raiton, suiton, fuuton
Kekkei Genkai: /

OSOBNOST:

Tak hned na začátek, někdo prostě bohužel musí snést tu roli toho zodpovědného a vyspělého, když se druhá polovina prostě rozhodla, že nikdy nedospěje. Většinu času se tvářím nad věcí a duchem mimo, což mi už nejednou vysloužilo přezdívku arogantního blbce. Řekněme, že pár dívek jen špatně snáší kritiku *pokrčí rameny*

Přiznávám, že nejsem zrovna pusinka, s věci se neseru a prostě je vyřeším hned. Takže ano, možná jsem dost namyšlenej, ale kdo řekl, že je špatné mít zdravé sebevědomí? Ne vždy si mě lidé oblíbí jako Hikariho, ale problém je, že na rozdíl od něj, co zachraňuje štěňata, mě to prostě jen nezajímá.

Nejsem suchar bez humoru, jenom k věcem přistupuju prostě laxním stylem. Jsem flegmatik, člověk, co si z ničeho nedělá velkou hlavu a vesměs je mu chování jeho okolí jedno.  Zaujmout mě, vám dá rozhodně zabrat. Je mi jedno, co se děje ve světě, ale co se děje kolem mě. Dostanu rozkaz, splním ho a dál to rostě neřeším. Neřídím se srdcem a pocity, u mě převládá logika a rozum. Možná to je ten důvod, proč se s Hikarim tak doplňujeme. On, co se do všeho jak blbec vrhne bezhlavě a já, co ho jako chůva musím z těch průserů vysekat.
Stejně jako bratr, si ale ani jeden z nás na nic nehraje. Pokud tě nemám rád, řeknu ti to. Nevadí mi si rýpnout nebo provokovat, zase nejsem žádnej snob!

Upřímnost a čest, ta nám byla do hlavy vtloukána odjakživa. Stejně tak jsme tvrdohlaví a vytrvalí, slovo vzdát se, od nás prostě nikdy neuslyšíte.

VZHLED:

Heh,  tak jestli tady budu nějak originální, tak vás zklamu, nebudu. Jsme prostě dvojčata, nečekejte zázraky. Jsem sice o pár minut starší, ale bohužel jen to mě dělá odlišným. Výšku mám okolo dvou metrů, takže není šance, že bych se v davu lidí nechal přehlédnout. většinu času trávíme s bráchou trénováním, takže i to svědčí o vyrýsované postavě.
Kromě ostře řezaných rysů ve tváři, té přísné, po otci, si můžete všimnout bledě modrých očí, u mě dost často vyjadřujících nezájem. Dalším dost specifickým rysem jsou výrazně světlé krátké vlasy. Na rozdíl od Hikariho, který si tím šátkem leda cosi kompenzuje, já je mám volné, na jedné straně spletené. Máma to tak vždy dělala, tak jsem prostě se tomu jeden den přestal bránit.

Hikari: "Přestal bránit, jasněě.. Přišlo léto, bylo teplo.."  
Yami: *právě mu vyhlásil válku*

No a.. Nějaké další znaky, hm, oblečení vcelku jednoduché a strohé, v době, kdy jsme každé druhé roztrhali, nám prostě bylo nařízeno se svlékat, pardón. Díky mému stylu boje mám na bílé vestě připevněny meče.

PŘÍBĚH:

Ehm, na rozdíl tady od vládce blesků, povím vám, jak to bylo doopravdy. Nic si z něj nedělejte, je mladší a podle mě se celé ty čtyři minuty chudák škrtil na pupeční šňůře. *teatrálně si povzdechne*

Takže, narodili jsme se v menší nemocnici, já jakožto o přesně čtyři minuty starší a pak brácha. Podle mě tehdy vůbec nehřmělo, ale svítilo sluníčko, ale tak necháme mu tu radost. Naši mají asi zvrácený smysl pro humor, nebo věřili v nějaké nesmysly, no  budiž, pojmenovali nás. Mě Yami a bratra Hikari. Mé jméno znamená tmu a jeho světlo. S tím, že stejně jako naše jména, i my bychom měli pamatovat na to, že jsme odlišní a přesně proto se máme doplňovat. Nevím, co tehdy v těch dvou uzlících viděli jiného, ale postupem času jsme zjistili, že měli pravdu.
Jak si vybavuju naše dětství, no, rozhodně plné bolesti a utrpení, když nás táta div netopil v potoce. Stále tvrdil, že až vyrosteme, budeme silní a nebojácní. Vyrostou z nás muži, na které bude hrdý. Sice nás mydlil hlava nehlava, ale stále to pro nás byl ten největší vzor na světě. V těch chvílích, kdy byl zrovna doma, nás choval na klíně a vyprávěl velké příběhy z jeho cest a dobrodružství. A my se je potom vždy snažili s dřevěnými meči napodobovat.
---
Byly doby, kdy jsme se s bratrem nemohli vystát. Období puberty je vždycky zákeřné, já si teda osobně myslím, že Hikari z ní nikdy nevyrostl ..

Hikari: "Cos to řekl?!"

---

Je zvláštní vidět vedle sebe někoho, kdo je vlastně úplně stejný jako vy. Stejný hlas, stejný vzhled.. Když si vás lidé venku pletou, holky neví, do kterého jsou vlastně zamilované. A je jedno, že každý z vás má rád něco jiného, hlavně, že prostě vypadáte stejně.  Jednu dobu jsme se asi oba dva chtěli nějak odlišit, zapadnout. Proto jsme se dost odcizili, snažili se oba dva prosadit po svém, já mlčel a Hikari zase padal do jednoho průseru za druhým. Ale stejně nám ve finále oběma přistála facka z obou stran, abychom se vzpamatovali. Ale doteď nám to chování tak nějak zůstalo. Já mlčím a Hikari koná, a ono to většinou nějak dopadne.

A tak jsme se naučili z toho, že vypadáme stejně, těžit co nejvíc. Naučili jsme se si pomáhat a vzájemně krýt záda, nikdo nevěděl, koho za ten vandalismus potrestat, tak jsme to většinou odnesli oba. A tak to stejně platilo i s holkami, když se jedna přiřítila, dala druhému facku a ten to chudák ani nečekal!..

Ale nedělali jsme jenom kraviny, jakožto synového našeho otce, jsme čím dál byli starší, tím víc trénovali. Oba dva neustále spolu, každý den, pro nás to byla zábava, když jsme objevovali slabiny toho druhého. Ninjutsu a techniky nám toho moc neříkali, odmala jsme se rádi mlátili hlava nehlava, a tak se naším primárním zaměřením stalo Taijutsu a rychlost. Zatímco Hikari tíhnul k jejímu zdokonalování, jelikož musí být chronicky ve všem nejlepší, já se zas uchýlil ke zbraním. Umím ovládat většinu z nich, dejte mi do ruky vidle a věřte mi, že dobře nepochodíte.
Mou láskou se ovšem staly meče. Nosím jich celkem sedm sebou a dokážu najednou ovládat všech zmíněných sedm, což ze mě dělá docela problém.  

Hikari: "Haha.. Divný, že ti vždycky nakopu zadek,. bačkoro.."
Yami: "Chceš zase čuchat hlínu zespoda?" *připravuje si meče*

Hikari: "A ty týden srkat  jídlo brčkem, blbečku?" *protahuje si svaly*
Matka Yotsuki: "Ještě jedno slovo a zmaluju vás oba tak, že vás vlastní matka nepozná! "
Hikari: "Čím je starší, tím je děsivější, není v přechodu?" *šeptem*

---

No, k čemu jsem se to vlastně chtěl dostat, jo k misi. Jakmile jsme z těch malých smráďat trochu vyrostli a odhazovat kopy hnoje nám nedělalo problém, rozhodl se otec, že nás vezme ven. Jakože vážně ven, pryč, za dobrodružstvím, na misi. Oba jsme byli nadšení, vzhledem k tomu, že jsme za celý život vesnici neopustili ani jednou. Něco málo jsme už uměli, ale nikdo nás nemohl připravit na to, co se venku dělo. Ze začátku to byla sranda, měli jsme dovézt zásoby do vedlejší vesnice, co strádá. Celý den se nic nedělo, dělali jsme si z otce legrace, že takhle ty jeho příběhy nezněly a pak jsme si zeleninou celý den ledovali obličej.

Večer před koncem, jsme se utábořili v lese. Spaní pod širákem jsme oba s bratrem milovali a trávit tyhle společné chvíle se nám kvůli otcovo vytížení moc nedařili. Ten poklidný večer se ale rázem otočil, když jsme byli přepadeni. Skupinou, co byla najatá, aby nám zásoby ukradla. Ano ani jeden z nás na to nebyl připravený, na otce jich bylo moc, pamatuju si, že jsem tam jen seděl, přikovaný, nemohl se hnout. Jak na mě oba dva křičeli, když jsem se marně vrhnul ke zbraním ve snaze se bránit, ale bez svých mečů jsem už si nebyl tak jistý a nemohl jsem se k nim dostat. Za to oni ano, překvapili mě zezadu, skoply na zem, ve tmě jsem rozeznával obrys postavy, blyštivé ostří, co se lesklo a já nepřemýšlel vůbec nad ničím.. Ale meč neprojel mnou, nýbrž někým jiným, kdo se objevil přede mnou. Viděl jsem Hikariho, jak nebojácně hledí nepříteli do tváře, zatímco mu čepel meče projela skrz pravé rameno. A v tu chvíli jsem ho slyšel, křik, šum i všechno.. Zíral jsem do jeho naléhavé tváře, co ke mě mluvila, když mi do klína hodil mé zbraně. Viděl jsem rychlost, se kterou se sem dostal, tak neuvěřitelnou..

Nevím, co se mnou tehdy pohnulo, jestli strach nebo bratrovo odhodlání a odvaha. Ale byl jsem to já, kdo se vrhl na pomoc a i přes některá zranění, se nám podařilo skupinu zahnat. Nevím, co se tehdy stalo, ale slíbil jsem si, že ten pocit nechci zažít znovu.

A od té doby se naše tréninky zdvojnásobili,naše úsilí rostlo s každým dnem a já věděl, že když budeme spolu, vždycky si budeme krýt záda.

Hikari: "Ale, tak jsem ti zachránil prdel no, málem jsi mě rozbrečel!" *chytne se teatrálně za srdce herečka a hrdě vytahuje triko, aby ukázal jizvu na pravém rameni*
Yami: *snaží se ho zadusit mámino orchideí!*

---

Nebudu tu říkat, co se stalo jen o pár měsíců později. Hikari už toho řekl dost. To, co se stalo, nás jako rodinu spojilo. Odešel náš hrdina, náš vzor a přiznám se, cítil jsem křivdu i zoufalost. Nebylo to fér, prostě nebylo a on si to nezasloužil.

V té době jsem se ještě víc zatvrdil, přestal vyvádět kraviny, věděl, že teď tady pro ně prostě musím být. Více jsem mlčel a víc začal své okolí pozorovat. Přestal náhodně věřit lidem, začal říkat své názory nahlas a nebál se. Chtěl jsem spravedlnost, doteď ji chci. Tak zoufale toužím potom, aby Kanové, nebo kdokoliv trpěl za to, co udělal.

Ale do té doby se budu soustředit na to, abych byl, co nejsilnější. Abych znovu viděl naši mámu se smát s těmi jiskřičkami v očích. Protože každý jsme si z našeho otce odnesly kus. Hikari je tvrdohlavý, čestný a s obrovským srdcem. Já se občas sice tvářím jako krkavec, ale snažím se být ten zodpovědný a rozumný, vážně.  Protože jsi mě naučil, že rodina je všechno.

A že o ni stojí za to bojovat.

DOVEDNOSTI:

Už od útlého dětství jsem často trénoval s otcem i bratrem. Oba dva jsme spíše více tíhli k Taijutsu. Z Ninjutsu umím pár technik se základním elementem Raitonem a Suitonem, které nás otec naučil a kontrolovat svou chakru, ale to je vše. Co se týče Genjutsu, dokážu se dostat pouze z toho základního, jinak jsem na to vážně levej. Tak někde taky musím mít vady, že jo!

Jsem poměrně dost rychlý a hbitý, zjistil jsem své nadání na Taijutsu a spíše více tíhnu ke Kenjutsu, jakožto směr, který preferuji. Naučil jsem se unikátnímu stylu Taijutsu zvaným -
"Kakuran Taijutsu"a s ním spojenou technikou "Akurobatto"

Jinak také známo jako technika "Seven swords dance"

Tento typ Kenjutsu spojený s Taijutsu vychází z držení a ovládání sedmi krátkých mečů najednou. Když bojuji, držím své meče zvláštním a jedinečným způsobem na různých částech těla. První dvě jsou drženy v ohybu loktů v pravé a levé paži, další mezi rameny a krkem, jedna v ústech, pod levým podpažím, další mezi kloubem pravé zvednuté nohy. Nejnebezpečnějším aspektem tohoto stylu je nepředvídatelnost mých  pohybů, a tak překvapení nepřítele, jelikož celý trik spočívá v rychlosti a je téměř nemožné tyto pohyby předvídat. Jsem schopen rychle a neúnavně zasypat cíl útoky, v různých úhlech a místech

Meče mohou být později nabíjeny bleskovou čakrou, aby výrazně zvýšily svou řeznou sílu, ale to se doteď učím. Dále se dokážu naučit ovládat poměrně rychle jakoukoliv zbraň.

Co se týče logiky a inteligence, snažím se si taktiku promyslet dopředu a nevrhám se do situací bez zdravého úsudku, ale bohužel mi to s mým bratrem moc nevychází, a tak improvizujeme. Skoro pořád. Ale naše výhoda je v kombinování našich útoků.  

ZAJÍMAVOSTI:

Nemám rád sladkosti a falešné lidi.
Mám rád svou rodinu, tréninky s bratrem a upřímné lidi.
Zajímavostí je, že na pravém rameni máme s bratrem stejné tetování.

TECHNIKY:
Seven Swords Dance - S (vyměním 2xA za 1xS?)
Raiton: Sandāboruto - B?
Raiton: Raiton: Shiden - B?
Suiton: Suiryūdan no Jutsu - B
Suiton: Mizu Bunshin - C
Raiton: Raijū Tsuiga - C
Raiton: Jibashi - C
Shunshin no Jutsu - D
Soshuriken no Jutsu - D

BODY:
Ninjutsu – 4 (technika seven swords dance není ovlivněna ninjutsu, dalo by se ubrat bod? Pokud ne, upravím.)
Taijutsu – 5
Genjutsu – 2
Rychlost – 3,5
Síla – 2,5
Inteligence – 3
Chakra – 3
Ruční pečetě - 2

Vybavení:
- 7x tanto meče
- základní výbava
Yami Yotsuki

Poèet pøíspìvkù : 1

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yami Yotsuki

Příspěvek pro Hashiru Senju za Tue Jul 10, 2018 2:42 pm

Vyjadrim se jen k elementárnim věcem, zbytek ponecham ostatním.
1) Sepiste si klan.
2) Pokud chcete mít tyto schopnosti, Váš klan musí logicky pocházet z Kaminari no kuni. Stejně jako Sarutobi musí pocházet z Hi no Kuni.
3) techniky: Raijuu Tsuiga je odrůda Raikiri, proto si to dát nemůžeš. Techniky se nedají měnit. Seven sword dance je http://naruto.wikia.com/wiki/Acrobat. Raiton shiden je spíš rank A.
Kakuran Taijutsu je taky technika a dohromady to netvoří seven sword dance. To je také A rank, ale nechal bych se uhadat na B.

______________________________________________________________________________________

Techniky:

D
Shunshin no Jutsu
Shokuton: Konoha Shuriken
Doton: Iwagakure no jutsu
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
C
Kuchiyose no Jutsu (Slimáci)
Tsutenkyaku
Chakra enhanced strenght
Chakura no mesu
Shokuton: Tsuiseki hoshi no jutsu
Chakra Transfer no jutsu
B
Saikan Chūshutsu no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Fuuton: Shinkuuha
Fuuton: Shinkuujin
Shokuton: Sasayaki
Byakugou: Fuuton no yoroi

A
Shosen no jutsu
Katsuyu: Moryojika
Shokuton: Shokuryuu no jutsu
S
Byakugou no in

Body:

NIN - 5
TAI - 3,5
GEN - 2
INT - 4
SILA - 5
RYCHLOST - 4
ČAKRA - 4
RUČNÍ PEČETĚ - 2,5
TOTAL 30

Učím se:

Ninpou Sozou Saisei: byakugou no jutsu - 30.8.
Fuuton: Kazeryudan no jutsu B rank - do 29.8
Hashiru Senju
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 145

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: