Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

3 posters

Goto down

Ulice Empty Ulice

Příspěvek pro Kotomi Yamada Fri Jun 29, 2018 7:09 pm

Ulice 15181154-storehouses-on-the-bank-near-nippon-bridge-old-view-yedo-tokyo-created-by-ferat-after-japanese-paint
Kotomi Yamada
Kotomi Yamada
S-rank (Sanbi no Jinchuuriki)

Poèet pøíspìvkù : 296
Join date : 19. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Milli Sun Jul 22, 2018 5:22 pm

Dokráčela jse až před ubytovnu, kde jsem původně přebývala a stále tu měla věci i s katanou. Měl jsem pořád hrozný hlad, měla jsem chuť snad na všechno na světě! Sladké, slané, kyselé..prostě bych snědla všechno. Jenže jsem tu nechtěla zůstávat déle než bylo nutné. Vrazila jsem do pokoje, čapla ruksak, katanu připevnila k boku a vyšla zpět na ulici. Trochu mě mrzelo, že opouštím všechny ty pěkně šaty v sídle ale co se dalo dělat. A tak jsem byla zase sama samotinká. Aspoň můžu pokračovat v tom, s čím jsem přestala. Povzdechla jsem si a motala se mezi lidmi pryč. Možná by si někdo mohl myslet, že jsem urážlivá a nebo je to přehnaná reakce. Jenže já tu byla dobrovolně a nemusela jsem si nechat tohle líbit. Proto jsem si vybrala, že radši půjdu zase o kus dál.
-přesun-
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Tori Tue Jul 24, 2018 11:17 am

Lístečky se v městě rozdělily do několika stran a pár se jich prohánělo po ulicích. Poletovaly si ve vzduchu a hledaly zajímavé informace, drby. Lidé si šeptali novinky aniž by tušili, že nezůstanou tajemstvím. Aniž by postřehli, že v jejich blízkosti se vznáší motýl z papíru. Po nějakém čase se začaly papírky rozpadat. A informace šla k tomu kdo je vyslal do světa.
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru