Uchiha Ruki

Goto down

Uchiha Ruki

Příspěvek pro Uchiha Ruki za Thu Jun 28, 2018 8:40 am

Jméno: Uchiha Ruki
Narození: 12.10
Pohlaví: muž
Věk: 17
Příslušnost: Uchiha Klan -Shimo no kuni
Hodnost: A rank
Rodina:Nagare Uchiha(otec),Mine Suzuyawa(matka), Seri Uchiha(sestra 20), Anna Uchiha(sestra 17), Shu Uchiha(bratr 13)
Klan: Uchiha
Elementy: Katon, Yami
Kekkei Genkai: Sharingan

Minulost:

Nagare Uchiha byl mocný Uchiha, který měl předpoklad k vůdcovství v klanu, avšak vůči klanu projevil akt neloajality, kvůli kterému byl vyhnán k poustevnickému životu. Odmítl si vzít ženu z klanu Uchiha nebo jakoukoliv jinou ženu, který by zajistila politické manželství a vzal si obyčejnou vesničanku, která neuměla ani manipulovat s Chakrou. Jeho žena Mine měla obyčejnou farmu, kde pěstovali nějakou zeleninu a chovali dobytek. Po vykázání z vesnice se Nagare přistěhoval k ní a k její rodině. Tyto momenty byli nejšťastnější v jeho životě, měl klidný život, bez války, hašteření o moc, jen žil klidný život, do kterého se mu postupně rodili děti. Jako První se Narodila Seri, u které se projevoval talent na to být ninjou, byla ohebná rychlá a velice inteligentní. Za 3 roky se narodili dvojčata Anna a první syn Ruki, kde Anna byla starší o pouhou minutu. Anna byla naopak od Seri ta starostlivá sestra, která se i přehnaně bála. O další 4 roky později se narodil poslední syn Shu, kde bohužel umřela při porodu jeho matka Mine.

Nagare tuto ztrátu nesl dost špatně, na kratší dobu se do sebe uzavřel, protože Mine byla láska jeho života a nebýt dětí, tak už nemá ve svém životě nic. Nagare společně se svojí rodinou farmařili a dokonce i trénovali sebeobranu včerně boje. Stále byla doba válečné éry a Nagare chtěl, aby jeho děti mohli žít klidný život. Největší potencionál ukázala Seri, její schopnosti předčili očekávání Nagareho, u Anny a její přehnané starosti se objevil potencionál typického leadera a taktika s chladnou hlavou, no Ruki byl její opak, byl velice impulzivní a duchem často nepřítomný, často nevnímal co se děje, lehce se nechal přenést na jinou notu. Prostě žil ve vlastním světě, miloval přírodu a odpočinek. Nejmladší Shu byl zase na nejmladšího potomka moc netrénován, i když se ze všech sil snažil, byl ambiciozní, nebojácný.

Když Rukimu s Annou bylo 8 let, přišli muži v černých pláštích a symbolem na zádech, který Ruki viděl na starém oblečení svého táty. Nevěděl o jaký symbol jde, nevěděl vlastně nic o minulosti svého otce. Nagare jen rychle schoval všechny své děti a nařídil jim ať tam zůstanou schování. V místnosti jen byl velký hluk, napětí. Z toho co šlo slyšet si členové klanu Uchiha přišli pro Nagareho a žádali ho, aby se vrátil na bojistě, že se stále považuje za zrádce, avšak klan potřebuje každého. Nagare od doby svého odchodu z klanu s nikým nekomunikoval, ani se nevědělo že má děti, jediné co se zaslechlo bylo, že mu umřela žena. Členové co si pro něj přišli argumentovali, že už tam nemá co pohledávat a vrátí se k rodině. Nagare, aby umožnil svým dětem poklidný život souhlasil a pomalu se vydával ze svého domu. Nejmladší Shu brečel, avšak Anna mu zadržela ústa, aby nevydával hlasitý zvuk. Avšak byl zde problém Seri vyrazila a začala křičet, aby neodcházel a ihned se za ní vydal i Ruki. Ninjové si hned všimli, že Nagare úmyslně schoval své děti, nyní ho mohli lehce vydírat. Tímto činem se Seri a Ruki museli vydat do bydliště klanu Uchiha společně se svým otcem. Anna se Shuem zůstali stále schovaní a vyrůstali se zbytkem své rodiny.

Život v klanu Uchiha byl naprosto rozdílný od toho co bylo u nich na farmě. Neustálý tvrdý tréning, rivalita na všech směrech, časté mise boje. Už, když přišli z vesnice Ruki na svůj věk byl dost pokročilí ninja, kde mu dáli úroveň C. Klan Uchiha z něj začal vychovávat pravého Shinobiho, i když stále se jim to moc nedařilo kvůli jeho povaze a stále nějak nechápal co by měl klan pro něj znamenat, přeci jen to pro něj byla banda cizinců a chtěl se vrátit domů za babičkou, dědou a dalšími sourozenci. Ruki byl vyslán na první misi v 10 letech, kde se střetli s klanem Senju. Ruki neovládal moc technik, ale osvojil si výborně umění meče.  Při tomto střetu umřel Rukiho otec před jeho zrakem, v tomto momentě se Rukimu objevil Sharingan v očích. Ruki po 3 v životě zažil co je to opravdový smutek a bolest. I Přesto že klan Uchiha bitvu vyhrál pro Rukiho to byla velká ztráta. Ruki společně s jeho sestrou dál trénovali ve vesnici. Po 3 letech se vydali společně na misi a měli po cestě svůj domov, tak se tam chtěli vydat, avšak farma byla zničená spálená, žádné náhrobky, jakoby tam nikdy nic nebylo. Seri a Ruki měli velký strach o své sourozence, ale nemohli dát najevo, že jsou ještě další potomci Nagareho.

Po tomto incidentu Ruki utekl z klanu Uchiha a cestuje po světě,kde se snaží sehnat informace o svých zbylých sourozeních. Při těchto cestách narazil na spoustu lidi, technik ale i klanů nebo vesnic. Dozvěděl se i o tzv. temné jeskyni, která prý je neobyčejná a kdokoliv se do ní vydá, tak se už nevrátí. Toto v něm po dlouhé době probudilo nějaký zájem. Ruki se vydal do jeskyně, kde téměř nic neviděl, párkrát zakopl, odřel se o stěny. Po pár minutách cesty uviděl světlo, ke kterému běžel a uviděl tam svitek. Když k tomuto svitku došel přečetl si varování, na kterém stálo" jen velké světlo nepadne před temnotou a dokáže jí pohltit". Rukimu to nedávalo vůbec smysl a bylo mu to ukradeno. Šel směrem k svitku a v momentě kdy se ho dotkl začal být kolem hluk. To po čem Ruki chodil nebyla jen zem, ale i kostry. Tyto kostry se začaly pohybovat a sát z nich temná odporná chakra. Kostry začali na Rukiho útočit a nebýt sharinganu, tak by již určitě během pár sekund bylo po nich, po pár chvilkách boje Ruki uslyšel slova " Co chceš v životě? O čem je tvůj život? Co tu pohledáváš" a pak se kostry přestali hýbat. Ruki tento moment, aby nalezl hlas, ale nikde nic neviděl, tak to aspoň využil k odpočinku a rychlé odpovědi" Chci být volný, žít život podle sebe, tak jako kdysi ! Můj život momentálně má jen 1 smysl a to najít své sourozence, svůj cíl musím najít!" Po těchto slovech se kostry rozpadly a zazněla jen slova "propůjčíme ti naší sílu mladý bojovníku, ale pamatuj v příliš velké tmě nelze nalézt ani stín" Poté bylo velké ticho a Ruki přistoupil ke svitku, kde objevil techniky týkající se elementu, o kterém nikdy neslyšel.

Rukiho schopnosti co se týkali Taijutsu a šermu předčili většinu starších členů, avšak má stále před sebou dlouhou cestu na vrchol tohoto silného klanu, kde jeho leader na něj vypsal odměnu. Rukiho cílem kromě nalezení sourozenců je i sesadit vůdce z "trůnu" a změnit klan Uchiha k lepšímu. Cesta ho zavedla do Shimo no kuni, kde údajně sháněli členy k ideii vesnice. Rukimu se tato myšlenka zalíbila, jelikož zde byla menší myšlenka ochrany, a možnosti sehnání více informací.

Osobnost:
- Ruki nebývá moc ve společnosti, chodí spíše do přírody, k jezeru a nějakým způsobem přitahuje zvěřinu. Má prostě rád menší společnost. Je vcelku ignorant a nedokáže dlouho někoho poslouchat, dá se říct, že má poruchu pozornosti. Nikdo vlastně neví jaký je, protože nikdo kromě jeho sourozenců ho pořádně nepoznal, jen se o něm říká, že je "jiný" a žije ve svém světě, tak ať se od něj drží dal.

Vzhled:
- Ruki je průměrné výšky a po matce zdědil modré oči, což u klanu Uchiha je nezvyk, jelikož tmavé vlasy a modré oči jsou téměř nevídaná záležitost. Nosí typické kimono.

Schopnosti:
- Ruki vyníká s manipulací chakry, u které má vcelku velkou zásobu,co se týče , fyzická síla je u něj na úrovni průměru,ale toto kompenzuje svojí rychlostí, kde mu někteří z klanu říkají temný blesk. Ruki není nějak nadprůměrně inteligentní, ale má zvláštní nadání na improvizaci, není vůbec špatný v ovládání technik, ale moc jich neumí, je to pro něj příliš námahy a nevyhovuje to jeho stylu boje. Je to specialista na šerm a boj z blízky.

Zajímavosti:
- Jak již bylo zmiňováno Ruki je spíše samotář bez přátel, který tráví volný čas v přírodě se zvířaty. Ironií je, že Ruki ovládá temný element, ale ve skutečnosti je to dobrák od kosti. Další z jeho hobby je pozorování lidí a říkání si v hlavě o čem konverzují.

Používané nástroje:

meč

D
Shunshin no Jutsu
Kanashibari no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
Magen: Narakumi no Jutsu

C
Kuchiyose no Jutsu (had)
Katon: Gōkakyū no Jutsu

B
Kage bunshin no jutsu
Kurayami ni kakureru
Kuroi kyū

A
Sōenyoroi

S
Senei Meibō

NIN - 3
TAI - 5
GEN - 3
INT - 3
SILA - 3
RYCHLOST - 5
ČAKRA - 4
RUČNÍ PEČETĚ - 4
TOTAL 30


Naposledy upravil Uchiha Ruki dne Thu Jun 28, 2018 3:42 pm, celkově upraveno 6 krát
avatar
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 02. 05. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Ruki

Příspěvek pro Reizo Kaneki za Thu Jun 28, 2018 2:28 pm

Ahoj, po dohodě se zbylými adminy se došlo k následujícímu:

1) Je tu problém s vlastními technikami, ale k tomu se vyjádří Kotomi zvlášť v příslušném tématu.
2) Naší blbostí došlo k velkému přetlaku na jedné ze stran (Yamada), a tak zcela zastavujeme nábor A-ranku. Co to znamená pro tvou postavu? Máš možnost si vybrat být B-rank pod klanem Yamada nebo A-rank pod klanem Kana.
3) Je ti 16 nebo 17?
4) Předchozím bodem se dostáváme k tomuto dalšímu. Jelikož jsi "předčil většinu klanu Uchiha" (v 16/17), bylo by dobré se v tomto ohledu trochu více rozepsat, aby jsi nebyl šestnáctiletý genius tzv. zadarmo. Taky je nutné brát v potaz, že v klanu je Madara.
5) Poslední věc, kterou je nezbytné do příběhu doplnit/pozměnit/vysvětlit... Podle životopisu jsi stále členem klanu Uchiha - Jak ses teda dostal k nám do Shimo no Kuni a za jakým účelem?______________________________________________________________________________________

Techniky:


Vybavení:
Wakizashi (ostří 60 cm), na levém zápěstí přístroj na senbony (Shizune*), shurikeny, výbušné lístky, koženou taštičku s lékařskými pomůckami spolu se základním setem jedů a protijedů
avatar
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 14. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Ruki

Příspěvek pro Uchiha Ruki za Thu Jun 28, 2018 2:51 pm

2) Není problém, ale dá se A Rank pod jinou frakci viz bod.5
3) Pardon tam byl přepis z původního životopisu
4) Nikde jsem nenapsal že jsem génius, jen že jsem předčil většinu lidí, ale trošku to upravím
5) Podle životopisu klan Uchiha nepatří nikam, tj. měli by být nukeninové
avatar
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 02. 05. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Ruki

Příspěvek pro Reizo Kaneki za Thu Jun 28, 2018 3:24 pm

2) Ano, A-rank pod klanem Kana je možný. Takže se musíš nějak spojit s Reinou a přidat se pod její velení.
3) V pohodě, jen nesrovnalost.
4) Netvrdím, že jsi to napsal, ale z faktu, že tvá sedmnáctiletá postava předčí většinu, i starších, Uchiha členů, vyplývá, že bude patřit mezi ty nadanější jedince.
5) Vzhledem k neexistenci vesnic všechny nám známé klany fungují jako samosprávné celky. Pakliže nejsi z klanu nějak uvolněn, můžeš být označen (podle politiky klanu) jako Nukenin, jelikož jsi opustil své tamější povinnosti.

...

Madaru jsem vůbec zmiňovat neměl a ani ty ho raději nezmiňuj, je to totiž aktuálně spíše tvůj vrstevník než leader klanu. Takže tvůj sen o změnění fungování klanu ponechej, ale zobecni to - vyndej toho Madaru.

______________________________________________________________________________________

Techniky:


Vybavení:
Wakizashi (ostří 60 cm), na levém zápěstí přístroj na senbony (Shizune*), shurikeny, výbušné lístky, koženou taštičku s lékařskými pomůckami spolu se základním setem jedů a protijedů
avatar
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 14. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Ruki

Příspěvek pro Uchiha Ruki za Thu Jun 28, 2018 3:42 pm

Opraveno a trošku dodáno do příběhu kvůli tomu A ranku Smile
avatar
Uchiha Ruki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 02. 05. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Ruki

Příspěvek pro Reizo Kaneki za Thu Jun 28, 2018 4:20 pm

Dobré : )

K technikám se ti teda ještě vyjádří Kotomi, co se týče životopisu, už je to v pořádku. Začni příběh tedy libovolně, ale neprodleně se jdi přihlásit ke službám klanu Kana (nebo se s Reinou mimo herně domluv na svém postavení apod.) Ještě jednou doporučuji si pročíst hlavní příběh, aby sis osvěžil, co se vlastně děje.

POVOLENO

______________________________________________________________________________________

Techniky:


Vybavení:
Wakizashi (ostří 60 cm), na levém zápěstí přístroj na senbony (Shizune*), shurikeny, výbušné lístky, koženou taštičku s lékařskými pomůckami spolu se základním setem jedů a protijedů
avatar
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 14. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Ruki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru