Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vojenská čtvrť

+6
Rika
Milli
Reizo Kaneki
Megumi
Uchiha Ruki
Reina Kana
10 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 4 Empty Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 28, 2018 8:13 am

First topic message reminder :

Tato čtvrť slouží především k ubytování našich shinobi bojovníků, ale také její dominantou je velké Dojo, kde se dá trénovat a trénují zde i mladší shinobi, než samotní strážci a armáda. Vojenská čtvrť - Stránka 4 Latest?cb=20110910214516
Vojenská čtvrť - Stránka 4 Latest?cb=20151111034015
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down


Vojenská čtvrť - Stránka 4 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Sun Aug 12, 2018 4:02 pm

Môj výraz zafungoval, zrazu prišlo na dohodu. Keď ma Ren spražil tou svojou mimoriadne trápnou poznámkou, na oplátku som naňho vrhla nahnevaný pohľad.
"Ešte jedno slovo a prisahám, že si dokonca týždňa nesadneš," precedila som pomedzi zuby. Miešal sa mi do práce, ožratý pod obraz boží. Keby som neprišla, bohvie, či by vôbec k splneniu misie došlo. Osobne si myslím, že tento týpek, Reinin brat, nepatril k tým slušnejším, veď...stačí sa naňho pozrieť. Ak by bol feťákom, neprekvapilo by ma to.
"Skvelé, Kenji-san, som rada, že sme došli ku kompromisu bez použitia násilia. Prosím, choďte prvý," usmiala som sa, výraz mi zjemnel. Opäť som pôsobila ako malé nevinné dievčatko, ktoré nikomu neublíži. Uhla som mu z cesty, pripravená následovať ho. To, že si chcel niekam odbehnúť, som akceptovala, na to som si však mienila dať veľký pozor a hneď som vedela aj ako.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 4 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Kenji Kana Mon Aug 13, 2018 1:17 pm

Ak si myslel že som si nevšimol jeho výraz, bol na omyle. Jeho lojálnosť k mojej sesternici ma privádzala k smiechu. Lojálnosť, len výhovorka jednoduchých ľudí ktorými sa ľahko manipuluje a že Reinička bola hotový satan. Keby ma ale chcel udrieť, i v jeho stave by maximálne poškodil sebe. Nie len že by mi stačil jeden úder nato aby som ho pripravil o všetku jeho čakru v sekunde, mojich ľudí bolo naokolo tiež dosť.
„To by sme mali teda vyraziť, nie?“ Spýtal som sa s lišiackym úsmevom a vykročil. Mal som pravdu, boli obaja nudný. Ak by sa začali aj naozaj mlátiť, asi by som prehodnotil to čo som mal v pláne urobiť. A to jednoduchý krok ako sa ich zbaviť. Stačilo tak málo lebo len čo sme sa dostali k uliciam, zastavili ako Hyuugu tak aj Rena dvaja strážnici. Obyčajne by ich nechali prejsť a ani si ich nevšimli, čo však nemohol ani jeden z nich tušiť že títo dvaja makali pre mňa a v túto chvíľu mi urobili obrovský priestor. Zrazu sa okolo dvoch Reininich poskokoch objavilo ešte viac ľudí a zrazu sa strhol chaos. Než sa stihli čo i len nadať, ja som bol už dávno preč. V momente akoby i aktivovala Byakugan, mladá Hyuuga by maximálne zahliadla ako dávno miznem v bočných uličkách a keby sa aj rozhodla za mnou ísť, narazila by na nepriepustnú stenu. Bol som proste preč. A strážnici ktorí dorobili svoju robotu pri mojom úteku sa ospravedlnili a vydali sa preč.

PRESUN
Kenji Kana
Kenji Kana
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 4 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 14, 2018 7:39 am

Po celém městě se náhle začal ozývat pravidelný bubnující rytmus, který udávala hlavní velitelská věž z vojenské čtvrti. Prostí lidé si mysleli, že se jen svolávají shinobi k výcviku, shinobi ale věděli, že tento zvuk signalizuje poplach a mají se dostavit do sídla do hlavního sálu okamžitě!!! 
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 4 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Tue Aug 14, 2018 7:55 am

Potichu som prikývla a so spokojným úsmevom sa vydala za Kenjim. Mienila som dohliadnuť na to, aby sa k Reine naozaj dostavil. Čo však čert nechcel, cestu mi zatarasili dvaja pošukovia, k nim sa pridalo množstvo ďalších ľudí a Kenji sa skrátka stratil, ako keby on voči tomu bol úplne imúnny. Nech si nemyslel, že som bola natoľko hlúpa, aby som uverila tomu, že kým sme my mali problém niekam sa predrať, pretože tých ľudí bolo zrazu veľa, on popri nich preletel, ako keby sa o nič nebolo jednalo. Ako keby snáď bol duch, pričom som stála blízko za ním, stačilo pár centimetrov, aby som mu dýchala na nos.
Ten spratok..., mal to naplánované od začiatku. Určite. Aktivovala som Byakugan, našla som ho takmer okamžite. Nemusím pripomínať, že plné vrecká tabletiek a kadejakej hávede popri jeho osobe svietili ako mesiačik na hnoji. Bol chorý? Možno tak mentálne. Zamračila som sa. Potom náhle zmizol. Ako je to kurnik možné?! To mi len potvrdilo, že to mal celé naplánované, títo ľudia, tá bariéra, cez ktorú som videla rozostrene...to nebola náhoda. Spratok. Vedel presne, čo robiť, kam ísť. Čo ešte skrýval? Zrazu sa ľudia rozišli a ja som ostala tu ostala sama. Dalo sa tadiaľ pokojne prejsť.
Zabijem ho..., preletelo mi mysľou, no i napriek tomu som mala relatívne priateľský výraz v tvári, mierne ostýchavý. Niečo sa však stalo. Všade sa rozoznel zvuk bubnov, bola som zmätená, pretože som nevedela, čo to značí. Muselo to byť niečo vážne, keď v momente vznikol obrovský chaos. Ľudia naďalej pokojen prechádzali, kým všetci Shinobi smerovali spoločne iným smerom.
Dnes sa nevyspím..., povzdychla som si unavene. Povinnosť je ale povinnosť. Rozbehla som sa skupinou Shinobi smerom k sídlu klanu.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 4 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Ren Kouen Tue Aug 14, 2018 8:35 am

Jak jsme tak doprovázeli Kenjiho, tak se znenadání objevili dva strážní, kteří se nám připletli do cesty. " Co to má znamenat? " ozval jsem se. Krátce potom se tu podezřele objevovalo až moc lidí, což dovolilo Kenjimu se ztratit. Naštvalo mě to docela dost, protože to bylo až moc okaté. Kdyby ti strážní chtěli zastavit nás, tak by zastavili i jeho, který šel hned u nás. Přičemž Mikoto se na něj tak lepila div ji nenesl on na zádech. Než jsme se však stihli prodrat tím davem tak nám Kenji zmizel a nenašla ho ani Mikoto. " Tohle mu nedaruju! " Poté se ozval jinačí poplach, který značil, že teď musíme jinam, a proto jsem zamířil do sídla společně s Mikoto.

/přesun
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Vojenská čtvrť - Stránka 4 Empty Re: Vojenská čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru