Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SÍDLO KLANU KANA

+19
Goemon
Kuroi Mibojin
Izuno Yui
Hoshigaki Kazuki
Ren Kouen
Mikoto Hyūga
Jorogumo
Akeno Hatake
Shigure
Kenji Kana
Tori
Takumi Yamada
Arakawa Kaori
Megumi
Rika
Milli
Uchiha Ruki
Benjiro
Reina Kana
23 posters

Strana 4 z 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 28, 2018 8:06 am

First topic message reminder :

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Aflo_AXHA019762
Sídlo klanu Kana je přísně střeženo, rostou kolem něj krystalické květiny, které v okamžiku umí reagovat na uživatele a vytvořit kolem hradu pevnou krystalickou bariéru. Pokud se jedna z nich zničí nebo se utrhne, naroste místo ní jiná. Lidé květiny běžně trhají, berou si ji jako symbol vlády Kana a je prostě krásná. V sídle je několik místností, pokojů, hlavní sál, ve kterém se pořádali i pořádají plesy a oslavy, přijímací salonek hned za vchodem do sídla, část sídla určená pro služebnictvo, zbrojovna, tréninková místnost a v nejvyšší části věže pokoj od kterého existují jen dva klíče. Jeden vlastní Reina a druhý ...?
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down


SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Rika Wed Jul 11, 2018 9:08 am

Přišla jsem k sídlu, hlídka zrovna kontrolovala nějakou ječící dámu, alespoň dle hlasu jsem si to říkala, protože jsem se neobtěžovala to jít zkoumat taky, určitě bych byla zklamaná. Místo toho jsem vyrazila tou nejkratší cestou do útrob domu. Zrovna jsem zdravila známého velitele hlídek, když jsem uslyšela své jméno odkudsi shůry a jen se usmála.
"Asi mám průšvih." zazubila jsem se vesele a šla za světlem, teeda za hlasem, avšak cestou jsem zaslechla ránu a šla se mrknout do knihovny, co se jakože děje. Našla jsem na zemi Milli. Alkoholový odér z ní táhnul víc jak ze sudu, ale byla to přece moje kamarádka nebo Reinina kamarádka? To je fuk, sklonila jsem se a zkontrolovala, jestli žije, pak jí dala pod hlavu polštářek a div neodtančila do Reinina pokoje.
"Jsem tu. Milá Millí studuje v knihovně. Mám jí sem přivést?" s lehce podlým úsměvem jsem v ruce třímala hadička, asi na výplach žaludku, člověk s sebou musí mít důležité věci.
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 11, 2018 12:20 pm

Konečně dorazila alespoň jedna. Otočila jsem se na ní prudce. "Můžeš mi vysvětlit co je klan Yamada za partu ignorantů, že úplně v klidu trénují samuraje, kteří neumí alespoň ohlásit, co budou dělat? A odkdy máme samuraie děti? Můžeš mi laskavě vysvětlit, čím se klan Yamada dostal na výsluní, když nejsou ani schopní trénovat pořádně jednotky samurajů? Jestli bych je teď všechny poslala do války, tak tam budou stát a mlátit se do hlavy jako parta pitomých potácivých paviánů. Nejsou schopni porazit ani analyzovat situaci nepřítele." A měla jsem zase chuť do něčeho praštit. 
"Jsem tu jediná, která měla odmalička tvrdší trénink než samotní samurajové?" na mé pěsti se mi objevila krystalická obrana a já v té chvíli praštila do zdi. Udělala se v ní menší díra. 
"Být tady můj otec, tak ho snad trefí infarkt, vidět to. Jsou tak neschopní, protože jim vládne žena, nebo protože už takoví byli?" podívám se na Riko zoufale
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli Wed Jul 11, 2018 12:31 pm

Naštěstí jsem byla tak zkušený ochlasta s dobrým metabolismem, že stačila chvíle spánku a byla jsem použitelná. Převalila jsem se na bok a neochotně otevřela oči. Kurde. Chvíli jsem tam tak ležela a pak se vyškrábala na nohy. Rozhlídla jsem se po místnosti, vypadalo to, že vše přežilo. Nic jsem nezničila...dobrý. Aspoň něco. Došla jsem ke dveřím a vykoukla ven. Prázdno. Zamířila jsem tedy do jednoho pokoje, který jsem objevila když jsem hledala knihovnu. Tam taky nikdo nebyl. Spokojeně jsem se zazubila a shodila ze sebe šaty. Nahá jsem přešla do koupelny a smyla ze sebe své přešlápnutí vedle. Když jsem vyšla z koupelny, došlo mi že svoje věci mám pořád v ubytovně ve městě. Skvělé. Začala jsem se rozhlížet po pokoji a pohled mi padl na bílé prostěradlo. Lepší než nic. Zahalila jsme se do bílé látky a cípy svázala na jednom rameni k sobě. Z kapsičky šatů, které jsem ze sebe shodila jsem vytáhla pár sponek a provizorně na straně prostěradlo zabezpečila, abych neukazovala více, než bylo nutné. Pohodila jsem vlasy ze kterých odkapávala voda a sebrala pohozené oblečení na zemi. Reina určitě něco bude mít. Vykoukla jsem opět z pokoje, stále prázdno a tak jsem docupitala k Reině. Otevřela jsem oči a na chvíli zůstala stát ve dveřích. "Oh...vítejte zpět." Zazubila jsem se a volnou rukou si promnula zátylek. "Asi se nemusím ptát jak to šlo co?" Zavřela jsem za sebou dveře a snažila se odvést pozornost na jejich výlet.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Rika Wed Jul 11, 2018 2:36 pm

Jen jsem se usmála, když to na mě všechno vychrlila. Má vyřídilku! Posadila jsem se na semišové polštářky a zálibně koukala na tácek se sušenkami. Pak jsem se konečně obrátila čelem k ní, to už jsem měla v pravačce oříškovou a v levačce čokoládovou.
"Nedala jsi jim žádné rozkazy, nikdo nevěděl, co dělat. Takové překvapení nikdo nečekal." pokrčila jsem ledabyle rameny, nebudu jí přece mazat med kolem pusy, na to tady má zástupy čumilů. Kousla jsem do čokoládové a zatvářila se vrcholně blaženě. "Tu sušenku si musíš dát, je perfektní! krátký úsměv. "Děti bereme od te doby, co je válka a lidí je málo. Nicméně to dítě bylo velmi dobré.. a loajální. Takových se dnes už moc nevidí." zakousla jsem se do te druhé a podívala se jí zpříma do očí. "Měla bys co nejrychleji přetáhnout co nejvíc lidí na svou stranu. A ukázat pana manžela. To by mohlo zvednout důvěru. A taky by ses veřejně neměla stavět na stranu někoho, kdo ti zabil podřízeného. To tvou oblíbenost neposílí. Zvlášť ne u čestných a hrdých samurajů. Sušenku?"
To už ale přišla Milá Milli a já se zatvářila zklamaně a uklidnila tu hadičku. Škoda.
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 11, 2018 2:50 pm

"Mili!" táhnul z ní alkohol. Musím jí dostat na léčbu. 
"To jsem tě měla popravit na místě? Kamarádku? Jako jediná si měla alespoň nápad, jak tu situaci vyřešit. Místo toho jsme o tu bestii přišli. Mohla jsem se blýsknout. Takhle nic." Jestli bych si měla vybrat, ano vybrala bych si raději Riko než ostatní. 
"Jestli nechceš abych se do téhle pozice stavěla, tak mě příště do ní nedostávej. Radši si vyberu tebe než je." Naštvaně jsem si pro ty sušenky šla taky. Ano možná byla moje chyba, že jsem neřekla co dělat, ale dkyž jsem se ptala na plán nikdo nebyl schopný nic říct nahlas. Prostě jen něco udělali a z mého pohledu to vypadalo, že utíkají. Opřela jsem si ruku o zeď a čelo na ní. 
"Manžel se neukáže po mém boku. Sama mám strach za ním jít." přiznala jsem holkám. Takumi bude určitě naštvaný. Měla jsem sto chutí se sbalit a odejít. Po princezně bylo vyhlášeno pátrání, ale doteď jsem nedostala žádnou novou zprávu, zklamala jsem na misi a lidi mě stále nesnášeli. Začínala jsem trochu panikařit.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli Wed Jul 11, 2018 3:19 pm

Mlčky jsem se opřela o stěnu a chvíli dělala, že tam nejsem. Nakonec jsem si odkašlala a začala si namotávat pramínek vlasů na prst. Jako vždy když jsem byla nervózní nebo jsem přemýšlela. "Um..jenom bych chtěla podotknout, že stráže co tu hlídají...moc hlídat neumí. Snažila se sem dostat nějaká holka co lezla po stěně jak opice." Upřela jsem pohled na Reinu. "A jak jsem už psala. Princezna má u sebe..Uchihu." Zamumlala jsem skoro neslyšně a tleskla rukama o sebe. "Sveď ho." Promluvila jsem hlasitěji abych opět odvedla pozornost a přešla ke skříni. "Oblečení tu na to máš dost." Poznamenala jsem.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Rika Wed Jul 11, 2018 4:45 pm

Cpala jsem se sušenkami a vypadalo to, že mě Reininy problémy rozhodně netrápí takovou měrou, jako blondýnku. Tak upřímně, já tu hrála podržtašku, která nikoho nezajímá, to ona tu je ta hvězdička, tak jsem chápala, že má nervy v kýblu. Možná jí za chvilku nabídnu nějaká antidepresiva, jestli ty sušenky nezaberou.
"Díky, nápady mám vždycky skvělé." ušklíbla jsem se pobaveně, však víte, ono potěší, když vám kámoška řekne, že by vás nedala popravit, toho si musím cenit! I tak jsem si ale neodpustila druhý komentář. "Když není plán, počítej s tím, že narychlo spíchnutý nevyjde." pokrčila jsem rameny a sežrala další sušenku. "Teď máš spoustu cenných informací, které můžeš využít příště. Upřímně, byla bych ráda, kdyby jsi mi dovolila se na tu věc zaměřit. Něco tak šťavnatého si nemůžu nechat ujít." zazubila jsem se, jako bych měla vůbec sebemenší šanci s tím broučkem soupeřit. Ale však já něco vymyslím.
Pak jsem se podívala na Milli a jenom potlačila zabublání smíchu, protože musím uznat, že ta holka si umí vybrat chvilku na sdělování informací. Samurajové na nic, hlídka na nic, Uchiha u kámošky Kotomi.. Uuuuu někdo tady bude potřebovat hodně čokolády. Když přešla ke skříni, jen jsem kývla hlavou a zašmátrala v kapse.
"Nebo ho zdroguj." v mé dlani bylo množství pestrobarevných pilulek, kdo ví, co to všechno bylo za prášky. A jestli to prášky vůbec byly. No uznávám, že Milliin způsob byl přece jen trochu humánnější. Pak jsem samozřejmě měla v hlavě taky alkohol, ale na to byla spíš asi expert bělovláska.  
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 11, 2018 6:39 pm

Nastavila jsem dlaň směrem k Mili. 
"Skvělý další výborná zpráva. Je to jeden den. Jeden den, co jsem převzala vládu. A už tu jsou problémy s nejhlavnější věcí vesnice. A to bezpečnost a do toho ještě Uchiha." plácnu pěstí do dlaně a otočím se k oknu. 
"My máme Uchihu také, ovšem momentálně nepoužitelného." pronesu, protože víme, že se někde válí u moře a nemůže postovat. 
"Svést Takumiho.....už to vidím, bude možná jednodušší ho vážně zdrogovat.Vsadím se s Vámi o co chcete, že nejsem jeho tip a sprdne mě na jednu dobrou."  Zhluboka se nadechnu a vydechnu. 
"Ještě nějaká skvělá zpráva?" pronesu naštvaně. V té chvíli se do pokoje potichu vnořila malá Xayah a sedla si kousek od Mili a jen klimbala ocasem a dívala se na všechny přítomné. Zřejmě vycítila tíživou atmosféru.
"Dobře, myslím, že se shodneme na tom, že bych teď měla chvíli zůstat v sídle a spravovat vesnici a připravit se na projev. Riko máš povolení sledovat toho člověka. Mili, ty se začni léčit, nepotřebuju tady mít alkoholika, a ..." prohlédnu si její zjev. "Pokoj máš vedle mě spolu s oblečením, prosím choď důstojně oblečená. Pošlu tě jako posla do hradu Kotominy matky, je možné, že princezna bude hledat útočiště, chci, aby věděla, co se děje a případně mě okamžitě informovala, pokud se cokoli stane. Při té příležitosti bych byla ráda, kdyby si mi sehnala nějaké informace z okolí a případně o Kotomi." založím si ruce na prsou. 
"A já si půjdu promluvit s Takumim." pronesu ne moc nadšeně spíše smířlivě.  
"Ale obě vyrazíte až po tom proslovu. Za dva dny. Potřebuju, abyste mi s ním pomohly." podívám se na ně prosebně. 
"Musím přesvědčit lidi."
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli Wed Jul 11, 2018 6:54 pm

"Ale..ale já nepila." Otočila jsem se na ní šokovaně a snažila se nějak bránit. Léčit se? HAHA NIKDY! Založila jsem si zamračeně ruce na prsou a nepatrně zrudla o její poznámce ohledně oblečení. No bóže, tak jsem si ho zapomněla na ubytovně. Uhnula jsem pohledem a zabodla ho do zdi. "Jistě." Odpověděla jsem jí. "Ohledně projevu..pročetla jsem si pár knížek a našla jsem věci a argumenty, které můžeš použít. Takže ti to asi nějak sepíšu aby jsi se na to mohla kouknout?" Nadzvedla jsem tázavě obočí. Náhodou, když byla pryč tak jsem se fakt snažila být užitečná! To, že jsem si pak dala pár panáčku bylo za odměnu.
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Rika Wed Jul 11, 2018 9:13 pm

"Právě, je to jen jeden den. Nemůže to být perfektní." cukrbliknu a sežeru poslední sušenku z talíře. Měly jste být rychlejší, děvčata. "Chce to úsměvy a cukrbliky a líbání dětiček a hlavně velkou šťastnou rodinku." shrnu jednoduše a pokrčím rameny. Proč z toho dělat takovou kovbojku. Vzal si jí, tak to nebude taková hrůza. Určitě ho zvládne ukecat.
"Fajne, tak dva dny ještě vydržím. Ale pak si jdu ulovit svého pokemona." zazubila jsem se a měla se k odchodu, ještě cestou poklepala s úsměvem na její rameno. Podpora ne, jsem snad kamoška! Stejně budu někde koukat klíčovou dírkou!
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 11, 2018 9:26 pm

"Pak si dělej co chceš hlavně opatrně. A jo Mili sepiš mi to ráda se na to podívám." Pronesu a zhluboka se nadechnu a vydechnu. Poplácání po rameni se hodilo. Trochu mi tím dodala odvahy. Ale fakt jen trochu. Dohdu tedy ke dveřím, kde pohladím Xayah, čímž jí dám nechtěný signál, že se jde pryč. Vyjdu a zamířím si to přímo do druhého poschodí. Šourala jsem se. Komu by se taky chtělo jít s prosíkem za manželem, kterého mám v zajetí. Před pokojem stáli dva shinobi. Střídali se v hlídání. U dveří jsem se zastavila. Potily se mi ruce a měla jsem motýlky v břiše. Nechápu proč. Ruce jsem si otřela o sukni a překontrolovala si stav čistého oblečení. Až na ty odřeniny z mise no ok. Podívám se na holky i na Xayah, která začala škrábat na dveře. Mám ťukat nebo prostě jen vejít. Proboha byl můj zajatec a já paní domu. Pročísla jsem si vlasy a zaklepal. Pak jsem otevřela dveře a vstoupila dovnitř. Xayah byla rychlejší a vběhla do útrob pokoje, kde se zastavila až u Takumiho. No jo šplhounka. Zavřela jsem za sebou dveře a postávala u nich v případě náhleho úprku. Očima jsem vyhledala právě Takumiho a najednou jsem neměla co říct.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Wed Jul 11, 2018 11:07 pm

Niet najmenších pochýb o tom, že sa príbeh súčasného oficiálneho feudálneho pána rozvrátenej Shimo no Kuni na veľmi dlhú dobu zasekol na vskutku nezaujímavom mieste. Márne sa totiž pokúšal vziať písacie pero života do vlastných rúk, aby ho konečne niekam posunul, uplynulé udalosti ho pripravili o všetok atrament a ponechávali stránky snehovo biele. Nech už to totiž vyznie jakkoľvek pateticky, stal sa zajatcom vlastnej právoplatnej manželky. Pravda, nemožno poprieť, že na tom z hľadiska luxusu nebol zasa až tak zle. Okolnosti jej bránili v tom, aby ho uvrhla do chladného temného žalára, takže svojim spôsobom mal akurát niečo na štýl domáceho väzenia. Nebolo z neho však žiadneho úniku. Prečo? Pretože okrem toho, že prebiehalo priamo v sídle klanu Kana, kde úbohý zajatec nemal žiadnych priateľov, sloboda mu bola odstrihnutá ešte i vo forme akéhosi pravidelne obnovovaného primitívneho fūinjutsu potlačujúceho chakru do takej miery, že mal problémy čo i len pridlho stáť na vlastných nohách. Práve to v kombinácii s nedobrým psychickým stavom vytváralo ilúziu, že je ťažko chorý a neschopný plniť si svoje povinnosti, no Reina ešte nanešťastie pre ňu netušila, že sa v ňom navzdory tomu plamienok nádeje konečne opäť rozhorieval. Nadišla chvíľa, aby sa Takumi minimálne po spirituálnej stránke vrátil naspäť ku kormidlu lode vlastného života skôr, než sa potopí až na samotné dno...

Krátko potom, ako Reina vkročila do komnaty, ktorá mi bola nedobrovoľne pridelená osudom, jej zrak s najvyššou pravdepodobnosťou spadol na kraj prekvapivo obrovitánskej postele. Práve tam som sa totiž v súčasnosti nachádzal, spotený a bez vrchného kusu oblečenia. Dôvod, prečo tomu tak bolo, je prostejší, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Začal som totiž dennodenne posilovať, a to navzdory oslabujúcemu fūinjutsu viditeľnému na mojom chrbte, pričom aktuálne som si dával krátky oddych. Sebaľútosť a obavy ma už viac nebavili. Hoci sa odtiaľ nie som schopný sám dostať, neznamená to, že by som sa mal stať úplnou padavkou, akú zo mňa niekto očividne mienil mať. Ak už nič iné, okrem sústavného spriadania plánov a vymýšľania stratégií vedúcich k potenciálnemu oslobodeniu som sa potreboval vrátiť naspäť do formy i po fyzickej stránke. Pravda, nevydržal som sa kvôli zmieňovanej otravnej technike namáhať pridlho, ale stále to bolo lepšie ako celé dni akurát ležať v posteli. Sotva som každopádne začul otváranie a zatváranie dverí, bez zaváhania som sa neprívetivým tónom ozval: "Už zasa vy? Je jedno, čo do mňa napumpujete. Neprestanem sa-" vypadlo zo mňa na uvítanie, prerušiac ma pribehnutie veselej Xayah k mojim nohám. Až vtedy som si uvedomil, že ma tentokrát neprišli navštíviť žiadne stráže či služobníctvo, ale vyslovene osoba, ktorú som tu fakticky absolútne nečakal.

Prudko som sa zdvihol z postele a otočil na aktuálnu návštevu, spražiac ju nevrlým pohľadom plným nepopísateľného hnevu. Všetko nasvedčovalo tomu, že nebyť môjho súčasného stavu, bez váhania by som sťa katana tasil jej smerom. Nemožno mi to zazlievať. Dobre som totiž vedel, že za všetkým zlým, čo sa klanu Yamada na čele so mnou v poslednom čase udialo, stála práve ona.
Ukľudni sa, Takumi. Dobre si vedel, že vaše stretnutie skôr či neskôr bude musieť nastať. S úbohými agresiami sa nikam nedostaneš. Ak majú mať tvoje činy nejaký význam, musíš bojovať inak než päsťami, prihováral som sa čisto len v mysli sám sebe, zámerne sa tým upokojac. Na podobnú situáciu som sa totiž už vopred pripravoval, aj keď som pochyboval o tom, že by na ňu došlo tak skoro. Namiesto toho, aby som teda vyviedol nejakú hlúposť, výraz v mojej tvári drasticky schladol a napätie zo mňa obdivuhodne rýchlo prestalo sálať. Bolo zrejmé, že som bol pripravený na prostú konverzáciu, z ktorej sa ako správny politik pokúsim vyťažiť maximum.
"Moja chyba. Čakal som niekoho iného. Želám dobrý deň, drahá hostiteľka," vydal som zo seba zdanlivo s rešpektom, no i ten najtupejší jedinec by vycítil, že šlo z veľkej časti o sarkastickú poznámku. Predstierať, že Reinu mám rád, nemalo cenu. To najlepšie, čo som mohol aktuálne urobiť, bolo dať svoj odpor hneď najavo, no zároveň ukázať, že som ochotný jednať v kľude.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jul 12, 2018 9:36 am

Bylo vidět, že Xayah ví, kdo mi ji dal. Ano, než si Takumi uvědomil, že tam jsem, můj obličej střídal trochu podivné pocity, měla jsem se nejdřív ohlásit. Nicméně, jen co se posadil, rychle jsem nahodila kamenný výraz na místo úžasu. Čekal náš tým, který mu bere chakru. V tento moment nedostal svou dávku, takže není úplně nejslabší. To jsem si taky špatně načasovala. To je zas den. Když mě oslovil jako drahá hostitelka, trochu mě bodlo u srdce. No dalo se to čekat. Nicméně, on se evidentně uklidnil, ale co mám sakra dělat já? Jak mám být já v klidu před chlapem, který je nahoře bez a mám co dělat, abych pohledem furt neklouzala na jeho tělo, ale zůstala v jeho obličeji. Doufala jsem, že se nezačnu červenat. U jiných by mě to nenapadlo. U něj jo. Dobře uklidníme se. Xayah se evidentně nechtěla nechat odbít a stále u něj seděla a dívala se střídavě na něj a na mě. Zrádkyně. Měla být u mě a dodávat energii. Udělala jsem pár kroků stranou od dveří. Ale jen pár. Mělo mi to získat čas na vzpamatování a odpověď. 
Ježiš musím být rázná je to jen chlap. Jen můj manžel. Jen vůdce klanu Yamada. Jen je nahoře bez. Pohoda.
Slušelo mu to. Nezahálí, tohle bude fakt těžký. Otočím se na něj už téměř v klidu. 
"Takumi." začnu, výborně první krok překonán, nebudu ho oslovovat tak jak on mě. Sice jsme si cizí, ale pořád jsme svoji. Jestli nás holky poslouchají za dveřmi, tak se tam určitě válí smíchy. Jsem schopná jít na misi proti nebezpečnému kanibalovi, ale oslovit manžela to ne.
"Omlouvám se za tuto situaci, ve které jsi, ale bylo to nezbytně nutné. Snažím se, abys tu měl vše potřebné a nic  ti nechybělo." kromě svobody a zbraní. "Za můj tým chemiků se omlouvám, jestli jsou nějak hrubí. Napravím to." pitomější věc jsem ze sebe dostat fakt nemohla. Bojovala jsem s reflexem obejmout se, ale to bych mu ukázala, že jsem fakt úplně mimo.  Měla bych si nafackovat.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Thu Jul 12, 2018 6:02 pm

Nemožno poprieť, že ma chovanie mojej väzniteľky do značnej miery prekvapovalo. Keby som ju poznal o čosi lepšie, bol by som si dokonca myslel, že je v rozpakoch, no vzhľadom na okolnosti som tomu neprikladal žiadnu dôležitosť. Dôvod bol prostý. Jej vystúpenie v mojich očiach ani na chvíľu nepredstavovalo slabosť, ale skôr vypočítavosť. Jedná sa vonkoncom o osobu, ktorá sa klamstvami a predstieraním doslova živí. Nezáležalo teda na tom, čo bude robiť, ako sa bude prejavovať a jak sa so mnou mieni rozprávať. Bol som pripravený na to nepodľahnúť manipulácii.
Takže takúto hru plánuješ hrať, pomyslel som si opäť sám pre seba, zatiaľ čo som už dopredu zvažoval všetky svoje možnosti. Naskytla sa mi vonkoncom fakt ohromná príležitosť niečo so súčasnou situáciou urobiť. Vypočul som si teda akurát jej slová, posadil sa naspäť na posteľ a položil splašenú Xayah vedľa mňa, pohrávajúc sa v rámci hladkania s jej uhľovo čiernou srsťou.

"Nezbytne nutné, hovoríš," poznamenal som so značnou dávkou potlačovaného hnevu v očiach, ktorý som však nenechával poznať na hlase. "Nie je to otázka toho, čo mi chýba, ale skôr toho, čo mi bolo ukradnuté. Niečo mi ale hovorí, že si sem neprišla len preto, aby si si skontrolovala môj stav," dodal som hneď v zápätí za tým. Tým som však ešte neskončil. Bolo zrejmé, že sa zatiaľ Reine samej od seba priveľmi rozprávať nechcelo, preto som sa ujal role rečníka dobrovoľne ja: "Nebudem predstierať, že poznám tvoje okolnosti a zámery, Kana-san... ale som si celkom istý, že aj keď si si toho nebola vedomá predtým, určite ti už musí byť jasné, že jednoducho nemôžeš vyhrať. Keby sa ti totiž i podarilo odstrániť všetkých zbúrencov, ako dlho si myslíš, že ľudia budú akceptovať moju neprítomnosť v úrade? Je úplne jedno, čo im nakecáš... čím dlhšie tam nie som, tým rýchlejšie klesá môj vplyv, a s ním i tvoj nárok "zastupovať ma". Ak si to predstavuješ tak, že ma postupne zabiješ a následne prevezmeš rolu feudálneho pána už nastálo, môžem ťa ubezpečiť, že to takto bohužiaľ nefunguje," prihováral som sa k Reine s prekvapivo kľudným tónom, skoro ako keby som ju chcel nejakým spôsobom dopredu varovať.

"Nerád to hovorím, ale ani klan Kana, ani klan Yamada v súčasnosti nie je dostatočne silný na to, aby sme si mohli dovoliť súperiť medzi sebou. V momente, ako budeme oslabení ešte viac, všetci naši údajní spojenci sa po nás vrhnú ako supy, a to ani nehovorím o nepriateľoch. Dokonca i v rokoch našej najväčšej slávy mal samotný Daisuke problémy odolávať nájazdom z Kaminari no Kuni... naozaj si myslíš, že si pripravená vziať si to všetko na vlastnú hlavu?" pokračoval som i naďalej v dlhočíznom prejave, nepúšťajúc Reinu zdanlivo ani k slovu. Očividne som to mal do istej miery dôkladne nacvičené a nedočkavo robil všetko preto, aby si svoje konanie rozmyslela.
"Kana-sa-... nie, Reina... ukonči to šialenstvo, kým máš ešte tú možnosť. Nemôžem zaručiť, že ti budú všetky tvoje činy odpustené a že sa trestu vyhneš úplne, ale ešte stále existuje nádej na vykúpenie. Ak mi dovolíš opäť sa ujať riadenia krajiny a zavŕšiť zbytočný hon na údajných vzbúrencov, sľubujem, že to dám všetko do poriadku," uzavrel som už konečne svoj monológ, zúfalo sa pokúšajúc o opätovné prevzatie kontroly, než našu zem úplne pohltia plamene skazy.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Milli Thu Jul 12, 2018 6:07 pm

Mlčky jsem se od Reiny odpojila a zaplula do "svého" pokoje. Rozvázala jsem uzlík na prostěradle a nechala ho spadnout na zem. Nahá jsem se protáhla a zamířila ke skříni. Začínala jsem mít podezření, že jsem nudista...protože mi to dělalo dobře. Nic mě neomezovalo, neškrtilo...no prostě paráda. Chmm. Našpulila jsem zamyšleně rty a začala se oblečením prohrabovat. Ne..Nope...mm ne. ANO! Vytáhla jsem černé, krátké kimono.
Spoiler:
Doufám, že je to důstojné. Protočila jsem oči a oblékla se. Sehnula jsem se pro prostěradlo a vysušila si s ním vlasy. Docupitala jsem k zrcadlu a zadívala se na svůj odraz. Kočička. Spokojeně jsem se usmála a poslala svému odrazu pusu. Vyšla jsem z pokoje a zamířila do knihovny kde jsem ze země sebrala notýsek s tužkou. Otočila jsem se ke dveřím a chystala se odejít. Jenže jsem nechala ruku položenou na klice a čekala. Zavřela jsem oči a zhluboka se nadechla. Na začátku jsem se Reiny ptala, jakou roli mám hrát. Jak mám působit na lidi jako její poradce a ochranka. Nechala to na mně a já se teď rozhodla. Stiskla jsem kliku a vyšla na chodbu s bradou lehce nahoru. Úsporným krokem jsem se vydala pryč. Nikoho koho jsem potkala jsem nevzala na vědomí, přehlížela jsem je. Nezajímali mě. Jedině strážím jsem věnovala chladný pohled s příslibem trestu pokud nebudou dělat svou práci pořádně. A s touto maskou jsem zmizela.

-přesun-
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jul 12, 2018 6:49 pm

NO trochu mě vytočilo, že se začal s Xayah mazlit. Což mi možná pomohlo k tomu se vzpamatovat. Vyslechla jsem si jeho slova a vždy když jsem chtěla něco namítnou, tak mě nepustil k řeči a dále povídal. Kdyby to bylo tak jednoduchý, tak to pustím hned a hned mu to předám. To by mě admini zabili. Nicméně jsem se opřela o zeď kousek od postele. Jeho argumenty jsem chápala. Rozuměla jsem tomu, ale on to stále nechápal. 
"Mluvíš tady o síle, ale byl to tvůj otec, který nechal odstranit mou rodinu. Kdyby to neudělal, nikdo by se nestalo, to co se stalo a teď bychom si užívali manželství a kdyby váš klan neflákal tréninky, mohli by dnes samurajové být připraveni do války." nevědomky jsem na něj vyjela. Chyba. Založila jsem si ruce na prsou. Zlost po dnešku se vracela. 
"V životě se mi nestalo, abych se vrátila z mise a ta mise byla kvůli samurajům hotové fiasko."  doplním. Jo potřebovala jsem se té zkušenosti zbavit. Jak jinak než mluvením. 
"Odstranit tě rozhodně nemám v plánu, naopak bych byla ráda, kdyby ses opět zapojil do úřadu, čeká nás projev před občany. Byla bych ráda, kdyby si stál vedle mě až budu mluvit." odmlčela jsem se a podívala se na něj. Myslela jsem to vážně. 
"Myslíš si, že jsi jediný, kdo byl připravován na vládu? Možná kdybys alespoň chodil na naše údajné seznamovací akce, změnil bys můj názor na to všechno. Vykašlal ses na to. Tak já se vykašlala na hodnou a poslušnou manželku. I když..." doplním, ale nedořeknu to. Nebudu si brát servítky. Chci, aby to věděl, že mě se to dotklo a mrzelo mě to. Nejsem jako ostatní ženy z jeho klanu. Klan Kana byl rázný a co na duši to na jazyku. Abych se uklidnila dívala jsem se na jeho ruku, která hladila Xayah. Ta ležela vedle něj a byla v klidu a jeho dotyk si užívala. Po chvíli jsem se podívala na druhou stranu, než byl on a dívala se po pokoji, jestli mu něco nechybí. Čím dýl bych se dívala, tím víc by to moje tváře daly najevo.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Thu Jul 12, 2018 8:02 pm

Bol som zjavne až priveľmi nedočkavý. Vybalil som to všetko na Reinu tak rýchlo, že si z toho takmer nič zdanlivo nevzala k srdcu a namiesto toho do istej miery až rozhorčene oponovala. Rozhodol som sa ju radšej neprerušovať a všetko si pozorne vypočul, no pravdou je, že i vo mne to pomerne dosť vrelo, hoci som to zatiaľ s výnimkou nevrlých pohľadov nedával nijak zvlášť najavo. Nezostával som preto ticho úplne a postupne sa vyjadril k všetkému, čo mi stihla zdeliť.
"Nemôžem povedať, že by som stopercentne súhlasil s politikou môjho otca, ale ak mieniš všetok oheň poraziť väčším ohňom, čoskoro bude v plameňoch celá naša zem," skonštatoval som akožto neoblomný advokát mieru. Nepoznal som síce úplné detaily sporov medzi klanom Kana a Yamada v posledných rokoch Daisukeho vlády, no v mojich očiach bol hlavný dôvod našej svadby práve to, aby sa v budúcnosti už viac nemuseli opakovať. O to viac ma teda vytáčalo, že práve kvôli Reine sa úplne minula účinku a bola viacmenej zbytočná, prinesúc nám akurát problémy.

"Ak mám byť úprimný, sám som mal pocit, že s vašim klanom často nebolo zaobchádzané najlepšie, ale keby ste sa k moci naopak dostali vy, myslíš si, že by ste boli ústretovejší? Konflikty medzi našimi rodmi boli nevyhnutné... preto som ich chcel vyriešiť ich spojením a dobrovoľne som akceptoval náš obrad. Možno máš pravdu... možno že keby som ti to všetko včas vysvetlil, dopadlo by to inak, ale plakať nad rozliatym mliekom nemá žiadnu cenu. Každopádne... minulosť nie je všetkým. To, na čom záleží, je naša budúcnosť, preto som ochotný byť voči tebe ústretový. Ak si ale myslíš, že dobrovoľne podporím tvoju vládu a budem sa prizerať na to, jak lovíš posledných členov mojej najbližšej rodiny, si blázon. Nech so mnou urobíš čokoľvek, nestanem sa tvojou bábkou, Reina. Ak ti záleží i na niečom inom ako na pomste, to najlepšie, čo môžeš pre dobro nás všetkých i samej seba urobiť, je nechať ma ukončiť občiansku vojnu vlastnými rukami nekrvavou cestou a pokúsiť sa napraviť napáchané škody z Daisukeho i tvojej strany. Varianta, v ktorej si budeš naďalej robiť, čo sa ti zachce, pričom ja budem akurát prikyvovať, je absolútne neprípustná," zatlačil som na pílu napriek tomu, že moja manželka prejavila určité známky emocionálnej nestability. Nemienil som sa zjavne za žiadnu cenu vzdať.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jul 12, 2018 8:25 pm

"Nevíš, jak by náš klan vládnul, dělali jsme jen to co si Váš klan usmyslel. A ano máš pravdu, to nebyl jen pocit, to byl holý fakt, že s námi nebylo hezky zacházeno. A takhle to dopadlo. Někdy to praksnout muselo." odlepila jsem se od stěny a přešla po celé místnosti k oknu a podívala se z něj. Pak se otočila zpět na něj po jeho slovech jsem se jen usmála. 
"Ty jsi akceptoval obřad? Víš, ty jako vůdce klanu si mohl říct 'ne já nechci zvládnu to sám'. Já neměla na výběr, mě to ani neoznámili. Mě to řekli až potom, co mí bratři převzali vůdcovství klanu. Nikdo se mě nezeptal, jestli to chci. Proč taky, jsem jenom ženská. Tou vy muži absolutně pohrdáte, co se politiky týče. Byla jsem jen kus masa, který se našim otcům hodil do krámu a který je schopný být okamžitě vyzbrojený do boje v případě nouze." už jsem mluvila značně s klidem, vlastně to co jsem mu řekla, jsem poprvé řekla nahlas za celou dobu. 
"To se ale přepočítali. Oba." sykla jsem. Pak jsem pomalu přistoupila k jeho posteli a položila ruku na pelest, abych  se trochu opřela.
"Já už mám svou pomstu za sebou a dále se mstít nehodlám. Nemám proč. Moje pomsta byla radě a tvému otci, kteří mě obrali o možnost volby, lásky a svobody. K nikomu jinému už tak velkou zášť necítím." byl to trochu kec. Jeho sestra byla další člověk, ale proč jsem se jí chtěla pomstít nevím, možná kdyby mi poslala nové šaty s omluvou, tak bych to brala. Prokecla jsem něco, co jsem neměla. A doufala jsem, že si toho nevšimne. Pátravě jsem se zadívala na Takumiho, no oči mi stále klouzaly na jeho hruď. 
"Nehodlám tuhle zemi položit, je to i má země a záleží mi na ní." řeknu zcela vážně a odhodlaně.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Thu Jul 12, 2018 9:28 pm

Navzdory tomu, že sa naša konverzácia zatiaľ vyvíjala lepšie, než som dúfal, hoci som robil všetko preto, aby som pôsobil kľudne, skutočnosť, že musím vyjednávať s vlastizradcom a nepriateľom mojej milovanej sestričky, ma úprimne vnútorne vytáčala. Akožto budúci politik som si však bol dobre vedomý, že sú to práve protivníci, s ktorými je potrebné komunikovať najviac a najopatrnejšie. Predsa len som však nebol dokonalý a s niektorými slovami Reiny jednoducho nešlo za žiadnych okolností súhlasiť, čo som veru i dal okamžite verbálne najavo.
"Pochybujem o tom, že tomu čo i len sama veríš. Priznal som síce, že predstavitelia klanu Kana neboli jedinými vinníkmi, ale nerob z nich čisto len obete. Neubehlo ani štyridsať rokov od doby, čo Yamada získal postavenie prevyšujúce to vaše, a už ste sa aj stihli pokúsiť o dve vojenské povstania. Aj to je nepopierateľný holý fakt," oponoval som svojrázne, na chvíľu dokonca i zvýšiac hlas. Rýchlo som sa však rozhodol nasledovať vlastné slová o tom, že sa je dôležitejšie pozerať na budúcnosť ako na minulosť, a upokojil som sa opäť skôr, než zo mňa vypadlo niečo podstatne horšie. V dôsledku toho som už i prestal hladkať mláďatko pumy a sústredil sa napriek jej snahe o získanie pozornosti len a len na pomaly približujúcu sa manželku, Reinu.

"Je mi ľúto, čím si si musela prejsť, ale nemysli si, že som to mal o toľko ľahšie. Za otcovej vlády ani moje slovo takmer nič neznamenalo a môžeš si byť istá, že som s ním nikdy nemal dobrý vzťah. Rešpektoval som však jeho túžbu za každú cenu udržať mier a úprimne ju s ním ešte stále zdieľam," pokúsil som sa tiež zahrať na city. Nezachádzal som s tým však priďaleko.
"Ak hovoríš pravdu a chceš túto zem ochraňovať, určite v kútiku duše súhlasíš s mojimi slovami. Či už sa nám to páči alebo nie, obaja sa aktuálne navzájom potrebujeme - ja teba na to, aby si odvolala hon na vzbúrencov a umožnila mi plniť si svoje povinnosti, pričom ty mňa zasa na to, aby si sa v budúcnosti vyhla zlobe ľudu a mocichtivých oportunistov. Som si celkom istý, že spoločne dokážeme napraviť hriechy našich otcov a zachrániť túto zem, no ak si budeme naďalej akurát škodiť, nikto z nás neskončí na strane víťazov," vyjednával som urputne, opatrne k Reine natiahnuc svoju spotenú pravú ruku s otvorenou dlaňou na znak akéhosi provizorného zmierenia.
"Vyslobodenie oboch našich klanov z útrob vzájomnej nenávisti leží na bedrách tohoto manželstva. Na to, aby však mohlo fungovať, mi musíš v prvom rade dôverovať. Si ochotná akceptovať moju žiadosť, Reina?" dostal som zo seba až prekvapivo pokojným hlasom s vynaložením takmer všetkých svojich síl, napäto očakávajúc reakciu manželky na moje gesto.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Fri Jul 13, 2018 7:39 am

Bohužel jsem mu jeho lítost nějak nevěřila. Možná si taky zažil svoje, ale rozhodně to zametává pod pokličku. Uznávala jsem, že v některých jeho slovech je pravda. Ale klan Yamada je zkrátka jenom pyšný klan, který se dostal k moci a nic jiného je nezajímá. A teď když jim někdo bere jejich hračku, tak je zle. 
Navzájem se opravdu potřebujeme, ale bylo ještě poměrně brzo s ním souhlasit.I když odolat jsem mu nemohla. Byl tak roztomilý, když mu o něco šlo. Opravdu jsem litovala toho, že jsme se nepoznali dříve. Místo toho jsem vždy viděla jen ten kyselý obličej jeho sestry. 
"Pokud vím, tak hon na vzbouřence nepořádám, jen na tvou sestru, pokud je stále ještě naživu, protože o ní zatím nemám žádné zprávy a ta kanibalská bestie nám díky vašim samurajům utekla." Ano i tahle myšlenka mi projela hlavou, když jsem viděla záda té bestie. Jestli Kotomi byla nebo je v tom lese, jak hodně sil má, aby tuhle bestii přežila, když jí neodolala ani má nejlepší jednotka? Překvapivě jsem zamrkala ve chvíli, kdy proti mě natáhl svou ruku. Bylo až překvapivě jednoduché tu svou natáhnout taky a stisknout ji, málem bych to i udělala, reflex byl prostě reflex, ale hned mi docvaklo, co by se stalo. Přijala bych jeho ruku a v tu chvíli bych mu odkývala všechno. Chtěla jsem si od něj udržovat trošku odstup, nepotřebuju se teď ještě zamilovat do svého manžela, všechno by se tím zkomplikovalo. Pomalu zase ruku stáhnu k sobě. 
"Jsem ochotná ti důvěřovat, jsi teď má rodina. Má jediná rodina. Ale...pokud chceš, abych o tvé žádosti byť jen přemýšlela či ji později i akceptovala, tak pojď se mnou na ten projev." nedalo mi to, musela jsem to zase zkusit. Byla moje naděje, nechtěla jsem, aby ho Rika zdrogovala nebo Mili opila, ale já potřebovala jeho maličkost vedle sebe. Ach ta hrdost.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Fri Jul 13, 2018 11:35 am

Všetko nasvedčovalo tomu, že naše vyjednávanie bolo vskutku veľmi blízko šťastného konca. Stačilo tak málo a občianska vojna mohla byť potenciálne zažehnaná. Reina však nanešťastie moju ruku neprijala, preto mi nezostávalo nič iné, ako ju taktiež stiahnuť naspäť k sebe a sklamane si povzdychnúť. Aby toho navyše nebolo málo, začal som sa báť o bezpečnosť mojej sestry ešte viac ako predtým. Či už to chcela docieliť alebo nie, takmer som kvôli tomu akceptoval jej nevýhodnú podmienku, len aby som mal väčšiu nádej čo najskôr Kotomi zasa vidieť. Nahromadený hnev vo mne však v kombinácii s opätovne získaným zdravým rozumom jasne vykrikoval, že ak budem ja tou prvou osobou, ktorá urobí krok dopredu po tom všetkom, čo za poslednú dobu moja manželka vykonala, s najvyššou pravdepodobnosťou sa stanem presne tým, čím za žiadnych okolností byť nechcem - jej bábkou. Neprichádzalo do úvahy, aby som akceptoval jej žiadosť len pod nejakým prísľubom, že sa možno neskôr zamyslí nad tou mojou.

Dobrovoľne stáť vedľa Reiny počas jej prejavu by znamenalo, že potvrdzujem jej zvrátený príbeh o tom, že je zradcom práve moja malá sestrička, čo by proti nej poštvalo ešte viac ľudí a pripravilo ju možno i o posledných zostávajúcich spojencov. Nie som totiž natoľko naivný, aby som si myslel, že mi umožní celú situáciu vysvetliť pred zrakmi občanov Shimo no Kuni. Nezostávalo mi nič iné, než veriť tomu, že Kotomi ešte stále žije a že to nejakú dobu zvládne bez mojej prítomnosti, pretože aktuálne som žiaľ nebol v pozícii, kedy som mohol odsúhlasiť niečo prospešné nášmu klanu. Nemal som teda žiaľ na výber a musel som to proste odmietnuť:
"Je mi ľúto, Kana-san, ale ako som už povedal predtým, k niečomu takému ma neprinútiš. Síce som od teba vyžadoval, aby si dôverovala ty mne, ale pokiaľ mi nemieniš dobrovoľne vrátiť to, o čo si ma sama pripravila, nemám absolútne žiadny dôvod na to, aby som dôveroval ja tebe," prehlásil som razantne, v dôsledku čoho som odvrátil svoj pohľad od Reiny, skoro ako keby som sa tým snažil naznačiť, že jej už viac nemám čo povedať. Bolo zrejmé, že odteraz očakávam prvý krok k zmiereniu práve z jej strany, a to i za cenu toho vydržať v zajatí o čosi dlhšie.
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Fri Jul 13, 2018 12:18 pm

"Nemusíš mi důvěřovat, já důvěřuji tobě a to mi zatím stačí." řeknu a narovnám se. Bylo mi jedno, že jsem ho teď asi urazila. Ješitnost mužů je stejná, jde jim jen o jejich zájmy a na ostatní kašlou. Smířlivě jsem kývla. 
 a dojdu k němu, vezmu si do náručí Xayah a ještě promluvím, v jeho těsné blízkosti, což mě stálo hodně přemáhání. "A jen, abychom předešli nějakému nedorozumění, jsem Yamada." pronesu naštvaně a odcházím. To je zase den. Už se nemůžu dočkat až skončí. Zaklepu na dveře a oni se otevřou. 
"A ... děkuju za Xayah, moc se mi líbí." řeknu už zcela milým tónem, než se úplně vytratím z jeho pokoje. Ještě přijdu, ale nebude to hned. Nejdřív musím strávit to, co mám nad sebou v pokoji. Xayah se mi zmítala v náručí až na chodbě jsem jí pustila. Ještě se otočím na dveře, které strážci zavírají. 
"Nikdo nesmí dovnitř ani ven, kromě mě a mých dvou přítelkyň a týmu chemiků, je to jasné?" poté odkráčím zpět do svého pokoje. Tam si dřepnu na postel a dívám se do blba a vstřebávám vše, co se teď stalo. Proč je sakra tak žádoucí?
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Takumi Yamada Fri Jul 13, 2018 1:58 pm

Prvé vyjednávanie s Reinou bohužiaľ nedopadlo úplne podľa mojich predstáv. Nečakal som však žiadne zázraky. Od začiatku som vedel, že to bude podstatne dlhší proces a nie iba záležitosť jediného rozhovoru. Pravda, možno keby som tlačil ešte o niečo viac a aspoň malinko zmiernil svoje podmienky, bol by som schopný dosiahnuť nejaké pozitívne výsledky hneď, ale predsa len som voči svojej manželke pociťoval pomerne negatívne emócie. Bola len otázka času, kedy sa prestanem ovládať a vypadne zo mňa niečo, čo by celú moju snahu okamžite pochovalo. Úprimne ma to štvalo, ale nezostávalo mi nič iné, ako byť trpezlivý a nadávať akurát vo vlastnej hlave.
Že vraj mi dôveruješ... preto ma nadrogovaného držíš mimo dosah ostatných ľudí s pečaťou potlačujúcou moju chakru, čo? pomyslel som si iba sám pre seba. Jej poznámku ohľadom toho, že je Yamada, som sa všemožnými silami pokúšal proste odignorovať. Hoci sme za sebou už svadbu mali, ako svoju rodinu som ju z pochopiteľných dôvodov fakticky absolútne nevnímal.
"Rado sa stalo," zakončil som náš rozhovor v súvislosti s drobnou čiernou pumou, Xayah, rovnako sarkasticky, ako som ho i započal. Ako náhle som bol zasa úplne sám, vrátil som sa k pôvodnému striedaniu zaužívaných aktivít - tréning, spriadanie plánov, stravovanie sa, spánok, strachovanie sa o rodinu a preklínanie bezmocnosti. Bol to veru neprívetivý rozvrh, ale nič sa nedalo robiť...
Takumi Yamada
Takumi Yamada
Daimyo (B-rank)
Daimyo (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Rika Sat Jul 14, 2018 4:18 pm

No fajn, moc jsem z jejich rozhovoru tou klíčovou dírkou neměla, odskočila jsem na poslední chvilku po tom, co jsem si uvědomila, že divadlo končí. Ještě že ti dva strážci se mě báli jako čert kříže. Rychle jsem odklusala a schovala se za závěsy, no wooow, konečně trocha zábavy v tomhle domě hrůzy!
Tak fajn, tak fajn, zpět na zem. Sebrala jsem své věci a vydala se zase zpět tam, odkud jsem původně přišla. Do Reinina pokoje. Zaklepala jsem, počkala na vyzvání a vešla, v dobré náladě tak jako vždycky. Dost lidí si myslelo, že pravděpodobně mám o kolečko víc, nebo svačím nějaké zázračné lentilky. Teď jsem ale došla k blondýnce a sedla si vedle ní.
"Tak co, jak to šlo?" já nikdy nebyla moc taktní, ale na druhou stranu jsem jí věnovala upřímný a zvědavý pohled, opravdu mě zajímalo, jak se po tom cítí. Přece jen už jsem věděla, že tahle debata pro ní byla hotovou noční můrou a upřímně taky nevypadala zrovna dvakrát spokojeně. Naklonila jsem hlavu na stranu. Výsledek jejich rozhovoru mohl být velmi důležitý. Čekala jsem na odpověď.  
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Reina Kana Sat Jul 14, 2018 11:17 pm

Jakmile se u mě objevila měla jsem sto chutí jí obejmout a říct, pojď nahrabáno máme, jedeme na dovolenou a už se nevrátíme. Jen jsem se na ní zničeně podívala. 
"Myslím, že můj výraz vypovídá za vše." a natáhnu se na postel. 
"Asi ho budeme muset fakt zdrogovat. On se mnou nepůjde. Jak jsem předpokládala, je proti mě. Co jsem si myslela?" pronesu a položím si ruku na čelo a zavřu oči. 
"Ale něco ti řeknu, většího hezouna na mě prostě nasadit nemohli." zase jsem se prudce posadila. 
"Viděla si ho? Ty jeho oči? O těle nemluvě." pronesla jsem skoro až zasněně. Nicméně jsem se musela vrátit do reality. 
"Říkám si jestli se na to všechno nevykašlat. Sbalíme se a dojedem pryč. Ať si tu klidně vládne kdo chce, co ty na to?" podívám se na ní skutečně prosebně.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KLANU KANA - Stránka 4 Empty Re: SÍDLO KLANU KANA

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru